Parochie van den H. Ansfridus, Amersfoort Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-week dienst Apotheker. M. A. Duijvis. Utrechtscheweg 145, Telefoon 396. H. J. Kolk, Utr.weg 9, Telefoon 579. J. J. Lubsen, Snouckaertl. 12, Tel. 290. Apotheek: liman, Langestraat 9, Te lefoon 164. DE GROTE VOLKSRETRAITE-FILM. (2e Acte 2e Tafreel). „Geestelijke Jaarbeurs". Ik fietste dezer dagen met een mijner kennissen naar Utrecht. Prachtweg! Zonder veel kronkelingen naar het doel. Gewoonte getrouw knielden we even in het Cenakel neer wie zou O.L.H. zoo voorbij kunnen rijden? om daarna geestelijk en lichamelijk ver kwikt de tocht voort te zetten. Werkelijk! Zoo'n Cenakel is een oase langs den weg. Wetend, dat daar het H. Sacrament dag en nacht staat uitgesteld, ontkom je gewoonweg niet aan den innerlijken drang. |e stapt af, brengt een kort bezoek en je peddelt verder. In de buurt viel ons oog op een ietwat vreemd opschrift van een villa: „Nil desperandum". Lezen konden we het, maar vertalen, zie je, dit vlei niet mee. Enfin, we zouden het dien avond vóór of nS de conferentie den Pater eens vragen. Mogelijk was het latijn en dat prevelen die eerwaarde heeren evenzoo vlot als jannetje in hetBerg- kwartier haar visjes pleegt aan te prijzen. We trapten stevig door en stonden al bijtijds tussen de enorme drukte op Jaarbeurs, het doel van onze tocht. laarbeurs, dé contactplaats bij uit nemendheid tussen aanbieders en af nemers! Goed bekeken! We kwamen ogen en oren fe kort om alles te ver werken. Hoo<st voldaan keerden we tegen den avond langs een anderen weg 't k inkt haast bijbels naar huis terug. Toen naar de conferentie met lof. „Goeden avond, Pater". „Goeden avond, heren". De groet met den eerwaarden con troleur, wier slapen de sneeuw van den ouderdom reeds dekt, was hier mee gewisseld. De zaal was afgeladen. Stamp en stampvol. Een diep doorknijpende preek van hart tot hart, ja tot diep in 't hart, een kort Lof, een slotwoorden we stonden weer op de keien, niet minder afgeladen naar hart en hoofd dan de zaal dat was. Voltreffers, geestelijke voltreffers wa ren het weer geweest, gaten borend in de bomvrijgewaande onderkomens van onverschilligheid, enz. En we gingen, alweer een pietsje beter dan we ge komen waren. Nu ons voorgenomen praatje met den Pater over dat vreemde opschrift. „Een prachtavond, heren." „Dat is het, eerwaarde." „Namiddag nog even op de fiets naar Utrecht geweest. Het was heerlijk, kostelijk weer. Dat is waar ook, Ik wilde U nog iets vragen." „Dat kan." „Op een villa langs den weg las ik 't opschrift„Nil desperandum". Dat is toch Latijn, nietwaar Pater?" „Dat .hebt ge goed. Het is Latijn, en nu zoudt ge graag willen weten, wat 't beduidt „ja, Pater." „Met dikke letters zou het boven de deur van de retraitekapel kunnen staan, het is het woord, zoo dikwijls herhaald bij ons huisbezoek tegenover hen, die beweren (bijna) geen hoop meer te hebben." „U maakt mij werkelijk nieuwsgierig, Pater." „Nil desperandumnooitge wanhoopt, het kan altijd in orde komendit wil het zeggen." „Zoo, dank U wel, Eerw. Een retraite slagwoord dus? Dat had ik er niet achter gezocht." „En was het druk op de Jaarbeurs, heren „Enorm druk, geweldigEen mooie instelling „Dat is het. Een jaarbeurs is op stoffelijk gebied hetzelfde, wat we in de volksretraite op geestelijk terrein hebben." Hoe bedoelt U dat, Pater?" ..Wel, wat is een volksretraite anders als een geestelijke Jaarbeurs, een oase langs den weg naar den Hemel? God Zelf is er de Aanbieder en gij, de retraitanten de afnemers van hemelse goederen. Wij zijn slechts de tussen personen, makelaars bij de gratie Gods. Is zoo'n volksretraite dan niet dè geestelijke contactplaats bij uitnemend heid? Worden daar geen banden, hemelse banden gelegd of vaster aangehaald? Zij moge dan maar ééns in de 10 of 12 jaar gehouden worden, zij duurt ook veel langer en haar betekenis reikt tot in het oneindige. Niet van beurs tot beurs, maar van tijd tot eeuwigheid. God schenkt er uit rijken beurs Zijn overvloed van genaden. De Parochie-Retraiten in de Parochie van den H. Ansfridus zijn in vollen gang. Wanneer de Pijn eens had moeten rennen met de mannen en jongelingen, vrouwen en meisjes, die tot nu toe de retraite volgden, dan dunkt me, dat zelfs een Pijnenburg nog een toer zou gehad hebben om het te winnen, mits maar als einddoel gesteld werd: de retraitenkapel. Wat een lust was het ze te zien aankomen I Wat een prettige binnenkomst I Wat een prachtige aanblik in de kapel I Wat een echt knus en devoot samenzijn I De eerste en tweede retraite voor vrouwen en de eerste retraite voor de mannen waren best. Dit wil intusschen geenszins zeggen, dat alten, die konden komen, ook kwamen. Wij vertrouwen, dat ook deze bij de laatste ronden nog als winnaars te voorschijn zullen komen. Wij laten hieronder volgen de lijst der retraiten, welke nog gegeven zullen worden. 31 Maart—4 April retraite voor Meisjes. 4 April—7 April retraite voor jongens van 14 tot en met 16 jaar. 4 April—7 April retraite voor meisjes van 14 tot en met 16 jaar. 8 April—14 April laatste retraite voor mannen en jongelingen. 12 April oefening voor de schoolkinderen 2de en 3de leerjaar. 14 April—18 April laatste avond-retraite voor Uit den Omtrek Schietvereeniging Wilhelmina. In „Het Boompje" werd dejaarlijk- sche bekerwedstrijd gehouden van de Schietvereeniging „Wilhelmina" waar aan met twee vijftallen werd deelge nomen doorde Schietvereeniging „Prins Hendrik", de Burgerwacht en de Schiet vereeniging „Wilhelmina". De uitslag was le prijs Burgerwacht 214 punten2e „Wilhelmina" 210 p. Hoogste korpschutter G. N. v. d. Made, 48 punten. Het le vijftal van Prins Hen-rik behaalde 210 punten. Een 79-jarig verpleegde St. Pieter- en Bloklands Gasthuis zakte in 't Plantsoen nabij het politiebui in elkaar. De man werd het politie bureau binnengedragen, Een ontboden geneesheer constateerde een hartaanval. De Olievoa II te Amersfoort. De N.V. Stoomolieslagerij vanj. van Vollenhoven gaf telefonisch bericht dat aan de wal van haar bedrijf voor 't eerst een tankschip lag met een inhoud van 300 ton en dat Vrijdagmorgen werd aangevangen met het laden van 300.000 K.G. lijnolie- Voorheen kwamen sche pen met een inhoud van 80 ton. We gingen eens een kijkje nemen en werden levens in de gelegenheid gesteld het geheele bedrijf te bezich tigen. De Olievos II, een tankschip van de firma P. Bon, Zaandam, is lang 40 Meter, breed 6.35 Meter, diep 2.20 Meter. De motor is een Kromhout- Diesel van 120 P.K. Met belangstelling hebben we het laden van de lijnolie gadegeslagen. Per uur wordt 30.000 K.G. olie geladen, bediend door slechts één man, zoodat het schip in 10 uur tijds geladen is. De olie wordt onder- grondsch naar het schip gevoerd. Voor enkele jaren geleden had <or het laden van 30.000 K.G. olie één dag noodig met drie man personeel. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 31 Maart. 10.50-12.20 Keu len. 12.20-2,15 Brussel. 2.15-4.15 Ne- derland-België. 4.15-8.05 Londen. 8.05-11.50 Deutschland. Maandag 1 April. 10.50-1235 Keulen. 1,35-5.35 Londen. 5.35-6.20 Droitwich. 6.20-7.30 Hamburg. 7.30-12 20 Londen. Dinsdag 2 April. 1050-1.35 Keulen. 1.35-5.35 Londen. 5.35-6.20 Droitwich. 6.20-7.20 Deutschland. 7.20-9.00 Ka- lundborg. 9.10-12.20 Weenen. Barn e veld Het gerechtshof te Amsterdam wees arrest in de strafzaak tegen den vee houder H. G. uit Barneveld, die terecht heeft gestaan, omdat hij vee, waarop door ambtenaren van de crisisvarkens- wet beslag was gelegd, aan dit beslag zou hebben onttrokken. Voorts zou hi opzettelijk in voorraad hebben gehac negen melkgevende koeien, zonder dat verdachte als rundveehouder was aan gesloten bij de stichting Landbouw- Crisis-organisatie voor Gelderlahd, terwijl verd. was medegedeeld, dat hij verplicht was hiervan lid te worden. Het hof sprak verdachte vrij van het onttrekken aan hel beslag, voor het tweede feit werd hij, evenais door de rechtbank te Utrecht, veroordeeld tot f50 boete, subs. 20 dagen hechtenis. De procureur-generaal had MfBe feiten bewezen geacht cn één maand gevangenisstraf gerequireerd. Eemnes Door T. Soek werd in den Eemnes- serpolder ten Noorden van de Eelti- nesservaart, in de zoogenaamde Zuid wenden, het eerste kievitsei in deze omgeving gevonden. Hoogland Burgerlijke stand. Geboren Maria lohanna, d. van A. van Dijk en G. Schouten. Hendri- kus, z. van B, Tolboom en M. v. Laar. Geertruida Adriana, d. v, C. Smink en J. Traa. Petrus Hendrikus, van E. Smink en P. v. Wee. Gerarda Johanna, d. van A. v. Dijk en Dijk. OverledenG. Koenen, 8 wed. van J. Maassen. Hamersveld De schietwedstrijd van den Bijz. Vrijwilligen Landstorm had tot uitslag le prijs J. v. Herwaarden, 97 p.2e E. Tijmensen 96 3e Fr. Voskuilen 95; 4e P. de Bruin 955e H. v. Drie 94 6e T. v. Garderen 92; 7. P. Smink 91 8e G. Vreekamp 91 9e J. Hofland 84 10e P. Stalenhoef 72. Diploma's van den hier gehouden naaicursus konden worden uitgereikt aan de dames M. v. d. Hengel, B Kooij, L. v. d. Berg en G. Roest. Soesterberg Een personenauto, bestuurd door Sm. vertegenwoordiger der A.P.C. bofcte met een hevigen slag tegen een motor rijwiel met een dame als duo-passagier. Door den slag sloeg de dame over de motorkap door den voorruit van de auto en bleef bewusteloos liggen. De motorrijder sloeg tegen den grond, doch bleef zoo goed als ongedeerd. De dame is in hoogst ernstigen toe stand naar de rijksklinieken te Utrecht vervoerd. Soest Door notaris Dammers is verkocht 1. Winkel met woonhuis Torenstr. v. d. Breemer f3080.—. 2. Woonhuis Koninginnelaan, P. van Altena f3210.—. 3. Twee woningen le Weteringpad, L. J. Wortel f903.-. 4. Het recht van erfpacht tot 31 Dec. 1937 op bouwland aan de Schrikslaan 36a, W. v. Asch f32.—. Burgerlijke stand. GeborenCatharina Maria, d. van G. N. v. d. Brink en M. Nalter. Anne Jan, z. van L. Eijgelaar en N. de Bruin. Catharina Cecilia Maria, H. E. Borgts en M. H. Fugers. Wilhelmina Cornelia, d. van J. Noor- lander en Bunjes.—Jannetje,d. R. v. Altena en R, v. d. Veer. Ar nolds Catharina, d. van A. J. Mol J. M. Verzaal. Anna Augusta Martha, d. van H. v. d Kuil en E. M. Holland. Dirk, z. van C. v. Dijk en N. v. Zijt- veld. Ondertrouwd A. Wagensveld en E. J. v. d. Broek. GehuwdA. v. d. Vlngt en J. C. v. d. Schenk. Over leden: G. P. Damen, 83 jr., wedn. van M. v. Dijk. J. v. d. Honing, 65 jr., wed. van D. Bouma. Marktberichten. Amersfoort, 29 Maart. 1935. AppelenfAf Perenf 05 Zandaardappelen f 0.— 4 f 0. p. H.L Hoendereieren f 1.90 4 f2.60 p. 100 st.; Eendeneieren f 1.80 4 f2.C0 p. 100 st.; Boter f 1.79 4 fO.— p. K.G.; Kippen 10.75 4 f 1.00 Hanen f0.75 4 tl.— Hennen f 0.— a f 0. Jonge hanen fO.OO 4 fO.OO; Kui kens fO.— 4 fO.—Tamme ko nijnen f0.40 4 fl.OO; Wilde ko nijnen f 0.40 4 f 1.20; Tamme duiven f0.20 4 f0.30 per paar Magere varkens f—-4f— Drachtige zeugen f—4f Biggen f 13.4 f 17.Guste zeugen f 4 f per stuk. Aangevoerd: 0 H.L. appelen; 0 H.L. peren; H.L. kleiaard- appelen; 0 H.L. zandaardappe len, 390.000 hoendereieren, 1700 eendeneieren; 20 K.G. boter; vette varkens, magere var kens; 0 drachtige zeugen 260 Biggen; 0 guste zeugen. Trekking K. C.-Verloting Parochie O.L.Vr. Memelvaart met hoofdprijs een fiets uitgesteld tot 25 April Loten verkrijgbaar b(j onze K.J.C. en bij L. Sol, Krommestraat. De Voortrekkers. Epistel en Evangelie. 4de Zondag van de Vasten. Les uit den brief van den H. Apostel Paulus aan de Galaten; IV. 23- Broeders! Er staat geschreven dat Abraham twee zonen had, eenen van de slavin en eenen van de vrije vrouw. Maar die van de slavin werd naar het vleesch geborendoch die van de vrije vrouw krachtens de belofte. Dit nu is bij wijze van voorafbeelding ge zegd. Want deze zijn twee Verbonden. Het eene op den berg Sina, dat tot dienstbaarheid baart; en dit is Agar. Want Sina is een berg in Arabië, die verwant is aan het tegenwoordige Jeruzalem, dat nu is en met zijr.e kin deren dienstbaar is. Maar het Jeruzalem, dat omhoog is, is vrijen dit is onze moeder. Immers staal er geschreven Verheug u, gij onvruchtbare die niet baart! jubel luid en juich, gij die geen weeën hebt I Want talrijk zijn de kin deren der eenzame, meer dan van haar die den man heeft! Wij nu, broeders" zijn volgens lsaak, kinderen der be lofte. Doch evenals toen hij, die naar het vleesch geboren was, dengene ver volgde, die het naar den geest was, zoo ook nu. Maar wai zegt de Schrift? Drijf uit de slavin en haren zoon, want de zoon der slavin zal niet erfgenaam zijn met den zoon der vrije vrouw. Derhalve, broeders I zijn wij niet zonen der slavin, maar der vrije vrouwmet welke vrijheid Christus ons heeft vrij gemaakt. EVANGELIE volgens den H. |oannes; VI, 115. In dien tijd vertrok Jezus over de zee van Galilea, welke die van Tibe rias is en Hem volgde een groote menigte, omdat zij de wonderteekenen zagen, welke Hij deed aan hen, die krank waren. Jezus steeg dan op den berg, en zat daar neder met zijne leer lingen. Paschen nu, de feestdag Joden, was zeer nabij. Toen dan |ezus zijne oogen opsloeg en zag, dat eene zeer groote menigte tot hem kwam, zeide hij tol Philippus: Van waar zullen wij brooden koopen, opdat deze eten Dit nu zeide Hij om hem op de proef te stellenwant Hij zelf wist wat Hij doen zou. Philippus antwoordde HemVoor tweehonderd tienlingen brood is niet voldoende voor hen, opda; eder een weinig ont- varige. Een zijne, leerlingen, Andreas, de broeder van Simon Petrus, sprak tot HemEr is hier een knaap, die vijf gerstebrooden en twee visschen heeft; doch wat is dit onder zoovelen! Jezus zeide danDoet de menschen nederzitten I Er was nu veel gras op die plaais. Zij zetten zich dan neder, de mannen ten getale van omtrent vijfduizend. Jezus nam dan de brooden en, na gedankt te hebben, deelde Hij ze uit aanjde nederzittendeneveneens ook van de visschen, zooveel zij ver langden. Nadat zij nu verzadigd waren, sprak Hij tot Zijne leerlingenVerza melt de brokken, die overgebleven zijn, opdat ze niet verloren gaan. Zij ver zamelden ze dan en vulden twaalf korven met brokken van de vijf gerste brooden, welke hun die gegeten had den, waren overgeschoten. Toen dan deze menschen het door Jezus ver richte wonderteeken gezien hadden, zeiden zij: Deze is waarlijk de Profeet, die in de wereld komen moet. Jezus dan, wetend dat zij wilden komen om Hem mede te voeren en koning te maken, ontweek weder op :*?n berg, Hij alléén. Liturgische Kalender. Week van 30 Maart -6 April. N.B. Dagelijks Prefatie v. d. Vasten, (behalve Vrijdag in de Mis H. Hart). Zondag 31. 4e Zondag v. d. Va: ten, Mis Laetare, zonder Gloria, 2e geb. A Cunctis, 3e Omnipotens. Maandag 1. Mis v. Maand, in deze week, 2e en 3e geb. als Zondag. Dinsdag I. H. Franciscus 4 Paulo, 2e Sib. en I. Ev. v. d. dag. f; Mis v. Dinsd. in deze week, 2e geb. H. Franciscus 4 Paulo. Woer.sdag 3. Mis v. Woensd. in deze week, 2e en 3e geb. als Zondag. Donderdag 4. H. isidorus, 2e geb. en I. Ev. v. d. dag. Credo. Of: Mis v. Dond. in deze week,2e geb. H. Isidorus. Vrijdag 5. H. Vincentius Ferrerius, 2e geb. en I. Ev. v. d. dag. Of: Mis van Vrijdag in deze week, 2e geb. H. Vincentius Ferrerius. OfMis v. h. H. Hart Cogitationes, Gloria, Credo en eigen Prefatie. Zaterdag 6. Mis v. Zaterdag in deze week 2e en 3e geb. als Zondag. KERKELIJKE DIENSTEN. den Inhoud dezer ilpiWIInoen wordt ..jteurewet van alle onderataande lededeellngen in andere ikkelijkverbodenkrschtens ari. 10, cciaic uu van de Auteurswet. Dit betreft ook hetovernemen|nictbronvermeldlng Aohterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentlnck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof, Jubllé-aflaatgebeden t; meditatie. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half II Hoogmis. 7 uur plechtige Kruishulde. Maandag en Dinsdag 6 uur H. Mis. Half 7 Preek. 7 uur en 8 uur H. Mis. 9 uur H. Mis waarna Preek. 10 uur 's avonds wordt de zondaars- klok geluid. MAANDAG 8 uur Mariahulde. DINSDAG 8 uur sluiting der H. Missie. "'"ENSDAG .ir H. Mis voor de overledenen der parochie met korte toespraak. DONDERDAG Van 5-half 9 gelegenheid om te biechten. 7 uur Kruisweg. VRIJDAG le Vrijdag van de maand. Kwart voor 8 gezongen H. Mis de levende en overleden leden va Genootschap van het H. Hart. ZONDAG 7 April Passie-Zondag. Begin van de Paaschtijd. Dagelijks de H.H, Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pasti-or: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. Half II Hoogmis. Collecte ter bestrijding van de c kosten der Missie. 3 uur Broederschapslof O. L. Vrouw van Alliidd. Bijstand 7 uur Missieoefening en Kruishulde. MAANDAG H. Missen half 7, kwart voor 8 en 9 ut 's Avonds 8 uur Missieoefening. DINSDAG H. Missen half 7, kwart voor 8 en 9 ui 8 uur plechtige sluiting der Missie. WOENSDAG H.H. Missen weer 7. 8 en 9 uur. 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158 ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. ur Hoogmis. Om 6 uur Meditatie en Lof met Te Deum tot sluiting der maand Maart. DINSDAG Om half 8 geen H. Mis, Om 9 uur gezongen Uitvaart. Om 7 uur Lof. DONDERDAG Van half 7 tot half 8 uur Biechthooren. VRIIDAG Eerste Vrijdag ter eere v. h. H. Hart. Om 8 uur gezongen H. Mis. Om 7 uur Kruisweg en Lof. ZATERDAG Biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. lacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558 ZONDAG De H.H, Missen om 7 uur en half 9, r Hoogmis. Miserere cn meditatie over het lijden Onzes Heeren, daarna kort Lof met litanie van St. Jozef en Te Deum tot sluiting van de maand Maart, Vandaag onmiddellijk na de Hoogmis verpachting van de Man- nenpl-aatsen. MAANDAG 10 uur H. Mis op het kerkhof. DONDERDAG Van 6 tot 8 uur Biechthooren. VRIJDAG Eerste Vrijdag van de maand, gezongen H. Mis. Kruisweg. ZATERDAO Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. De H. Missen zijn deze week om 7 half 8 en 8 uur. VRIIDAG Om 6 uur Kruisweg en Lof met Rozen, hoedje. '.ATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof met Rozenhoedje. In de week de H. Missen om 7 en 8 uur, Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. TelefoonHamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lijdensmeditatie en Lof Te Deum tot sluiting van de St. Joztj. maand. MAANDAG 7 uur H. Mis in het St. Ansfr. gestich DONDERDAG 7 uur Kruisweg, VRIJDAG Half 8 gezongen H. Mis. s Avonds 7 uur Lof. 'ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 3,4 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8, Hoogland PAROCHIE ST. MART INUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catecnismus. 5 uur Meditatie en Lof. In beide H. Missen collecte voor A SS. Penningm. MAANDAG le H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen DINSDAG Half 8 Iste H. Mis Kwart over 8 2e II. Mis. WOENSDAG Half 8 1ste H. Mis. 8 uur Gez. H, Mis. Na de H. Mis Kruisweg. 9 en 10 u1" catechismus op de scholen DONDERDAG Half 8 1ste 11. Mis. Kwart over 8 2e tl. Mis. VRIJDAG le Vrijdag der maand toegewijd a, H, Hart van Jezus. Volle aflaat. le H. Mis op Leo's oord. 8 uur Gez. H. Mis met de gebruikelijk gebeden. Na de H. Mis uitstelling het Allerheiligste tot 12 uur. 9 en 10 uur catechismus op de scholei ZATERDAG Half 8 iste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 48 uur Biechthooren. 7 uur Kruisweg en Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraaf, ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis, Half 12 Catechismus- 6 uur Lof en Lijdensmeditatie. MAANDAG H. Mis in het Gesticht. VRIJDAG 's Avonds 7 uur Kruisweg. ZATERDAG uur gelegenheid om te biechlM r Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur. IVIJkerk PAROCHIE ST, CATHARINA. Pastoor: R, J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG HalLS Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten van h, tot half 7. In de Week de H. Mis om half 8 Raadpleeg deze korte agenda. AGHLIJKS geopend de Kath. Open- ban- Leeszaal en Bibliotheek aandt N'cuwstraat no. 24. Kosteloos toe- K-mkelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West- singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7 8 uur, Vrijdag van I" tot II uur. Zondag van 12 tot I uur. ZONDAG 7 April. Filmvoorstelling In de Valk doordt spelers van Oberammergau. MAANDAG 15 April. Vergadering der Centrale Katholiek Amersfoort.

De Eembode | 1935 | | pagina 2