Amersfoortsche R. K. Spaarbank Allerlei OPQERICHT 15 JULI 1910 BREEDESTRAAT 82 TELEFOON 1783 - OIRO No. 248878 Oelegenheld lot inleggen en terugontvangen van spaargelden WOENSDAG van 7 tot 8 uur VRIJDAG van 10 tot II uur ZONDAG van 12 tot 1 uur Rentevergoeding 3% SpaarbusjesInleggers kunnen spaarbusjes in bruikleen ontvangen. Deze spaarbank is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond en staat onder controle van het Nederlandsch Spaarbankbureau. Onze Lieve Vrouwe Gilde, Een oude devotie is aan 't herleven In onze stad, een devotie welke nooit geheel is uitgestorven, ondanks onder drukking en verbod van de overheid. Amersfoort, de stad van Maria, de stad van de heerlijke processie te Harer i Amersloortsch liefde en vereering de Moeder van God, herleefde in het O. L. Vrouwe Gilde van Amersfoort. Door den ijver en toewijding van Kapelaan W. J. de jong van de pa rochie van O. L. Vrouw is de olficieele oprichting van het Gilde thans een feit. Vrijdag 24 Mei a.s. te 8,30 's avonds zal voor de mannelijke leden van ge noemd Gilde een algemeene ledenver gadering worden gehouden in de bo venzaal van de R. K, Militairen Ver- eeniging aan 't Zand. Deze vergadering is ook toegankelijk voor niet-leden. De nacht-bedevaart voor de man nelijke leden zal worden gehouden ir den nacht van 1 op 2 Juni a.s. Vorig jaar namen een 70-tal mannen aan deze bedetocht deel. Thans is het ledental gestegen tot 130, zoodat ver wacht kan worden dat in dien nacht meerdere honderden katholieke man nen hun nachtrust zullen opofferen, om biddend den al-ouden bedevaarts- weg te volgen, ter liefde en vereering van Maria, ons aller Moeder. Op verzoek heeft het Gildebestuur in haar j.l. gehouden vergadering be sloten, tot het aannemen van vrouwelijke leden. Met dit besluit wordt tegemoet Sekomen aan de wensch van vele amcs, die gaarne als lid van het Gilde wilde toetreden. Het ligt in de be doeling om in het vroege morgenuur van Woensdag 5 Juni a.s. een afzon derlijke bedevaartstocht voor de vrou welijke leden te organiseeren. Er beslaat gelegenheid zich als lid op te geven op Zondag 26 Mei a.s. in het Patronaatsgebouw Elleboogsteeg na de H.H. Missen van 7 uur, half 9 en 10.30 uur of schriftelijk bij den secretaris van het Gildebestuur den heer Rutgers, Vermeerstraat 15. Zij die zich als lid aanmelden, wor den ingeschreven in een Gildeboek, evenals dat in vroeger tijden geschiedde. R. K. Werklieden vereen. St. Jozef. De praatavond die plaats had op initiatief van het Bestuur met alle J. W.crs hier ter plaatse, mag als ge slaagd beschouwd worden. Het was goed gezien een dergelijke bijeenkomst te houden, ook bij de J.W.ers bestond veel belangstelling, allen waren met hun leiders aanwezig. Ook de direc teuren van enkele J. W. groepen gaven blijk van hun belangstelling door hun aanwezigheid. Een van de voornaamste punten was wel, hoe te komen tot nauwer contact tusschen R. K. Werk- liedenvereen. en „Jonge Werkman." Door verschillende toezeggingen van den voorz. van St. Jozef, den heer v. d. Linden, komt dit zeker in orde. Ook werd de wensch geuit te komen tot een Centrale Jonge Werkman, echter vasthoudend aan parochieele groepen, die dan van tijd tot tijd cen traal bijeenkomen. Ook met deze wensch zal rekening gehouden worden. Na een pittig woordje der Geestelijke Adviseur kapelaan de Jong, werd deze vrucht bare avond gesloten met het lied der J. W. en J. W. belofte: Voor Christus onze Koning. God wil het. Amen. Burgerlijke Stand. Oeboren: Adolph Bartholomeus, z. van B. W. Gijtenbeek en W. J. Meu- leman. Bob, z. van A. Slager en P. J. Nierkes. Geertruida. d. van B. Brookhuis en W. J. E. v. d. Hoven. Dirk Zeger, z. van Z. v. Dijkhui zen en Dibbets. OndertrouwdH. B. Rouwhorst en M. R. v. Bogerijen. A H. C- v. 'tErve en J. J.Jansen. P. Wilffert en A. C. Langendonk. N. de Groot en Th. Zuckermann. S. J, v. Egmond en H. E. Bouwman G. Ph. v. Oven en J. Bruning. A v. Asch en A. v. Beek. P. Pan- hu s en N. Peut. C. Ising en A. H. Pouwen. H, Steensma en E v. Zullen. D. G. Ruijer en H. Verhoef, H. Dijkstra en M. N. Kool. - H. J. Dolfin en M. Frederiks. Getrouwd: A. A. J. v. Empelen en B. A. Walet. li. Verschuur en W. G. v. 't Net. Overleden J. Apeldoorn, 31 jechtg. van H. Haanschoten. Handel en Nijverheid. Er had een ledenvergadering plaats van Handel en Nijverheid, onder lei ding van den heer W. Wijk Jr. Mede- deeling werd gedaan van het bedanken als bestuurslid van C. v. Ommeren, voorzitter en W. K. v. Rossum, vice- yoorzitter. Beide werd dank gebracht gelegd op groep II Jonge Wacht St. Franc. Xav. De Installatie 6de Groep is vooraf gegaan door een Novene, geleid door Rector van den Hengel. Zondag had de Installatie plaats, terwijl de overige Groepen plechtig hun belofte her nieuwden. 'sMorgens om 8 uur droeg de Zeereerw. Rector de H. Mis op in de Kapel van het Ziekenhuis, waarbij een Schola Cantorum, gevormd uit eenige Leiders en een aantal Jonge Wachters de Gregoriaansche gezangen uitvoer den. Na het Evangelie sprak de Zeer eerw. Rector de jongens op de hem eigen, hartelijke wijze toe, hoe zij zich moesten voorbereiden op de H. Com munie van straks. Tenslotte sprak de Zeereerw, Rector nog een prachtig woord tot de aanwezige ouders. Met: klem en nadruk wees hij er op dat er tegenwoordig veel, héél veei gedaan voor jeugd en jeugdbeweging, maar dat al dal nieuwe en vele géén succes zal hebben, wanneer de huiselijke, de gezinsopvoeding niet intact blijft, Geen Jeugdbeweging, geen Kerk of Staat zal succes hebben met de op voeding, wanneer thuis de gezinsop voeding verwaarloosd wordt. Met heilig vuur drong de spreker uitdrukkelijk aan op herslel van het familiegebed, met name het gezamenlijk avondgebed van alle huisgenooten. 'sMiddags had de Installatie en Plechtige Hernieuwing der Belofte plaats, welke op de gewone, reeds vroeger meermalen beschreven wijze door den Priester-Directeur, Kapelaan van Boxtel, op treffende wijze verricht werd. Totjbesluit van deze ihooie dag werd er een feestavond gehouden in de Militaire Vereeniging. Hier werd een vroolijk program in een prettige, fees telijke stemming afgewerkt, in dank bare opgewektheid keerden allen na afloop huiswaarts. Gemeenteraad. Agenda voor Dinsdag 28 Mei, 7 uur. 1. Ingekomen stukken. 2. Benoeming twee ambtenaren van den Burgerlijken Stand. 3. Verzoek van Zandwijk om ont heffing van de verordening betreffende het verleenen van drankveigunningen ten aanzien van perc. Valkestraat 12. 4. Verzoek van J. M. Hastrich om ontheffing van de verordening betref fende het verleenen van drankvergun ningen ten aanzien van perceel Sta. tionsstraat 36a. 5. Aanwijzing van een deskundige >or het herschatten van de huurwaarde van dranklokaliteiten. 6. Eiermarkt Vrijdag 29 November e.k. buiten de markthal houden, 7. Beschikbaarstellen van f300 voor 1935 ten behoeve van het organiseeren "in een luchtbeschermingsdienst. 8. Pensioensgrondslag Gemeente secretaris. 9. Wijziging verordening regeling lager onderwijs. 10. Gemeenschappelijke regeling met Hoogland betreffende toelating van leerlingen op de openbare scholen voor gewoon lager en uitgebreid lager on derwijs. 11Afwijzing der aanvrage om ver goeding der jaarwedde van een boven tallige onderwijzeres aan de school der Montessori-vereeniging. 12. Verzoek van J. Brandsen om gunning tot het geven van de gelegen heid tot zonnebaden op het terrein „Natuurbad Randenbroek". 13. Onbewoonbaarverklaren van 26 woningen, 14. Verlaging van de huur van de winkels Kamperbinnenpoort 3 en 5 Krommestraat 20. 15. Verleenen van vergunning aan P. K. v. Eykelenburg voor het door trekken van de Franklinstraat met en kele zijwegen. 16. Rechtsgeding tegen A. J. Schel- lart tot revindicatie van een doorhem bezit genomen stuk grond aan de Bosboomstraat. 17. Aanvulling raadsbesluit tot ver koop aan J. Bunnik van fabrieksterrein aan de Nijverheidsstraat hoek Gronin gerstraat. 18. Wijziging raadsbesluit betreffende gedeeltelijke opheffing van de erfdienst baarheid .van niet-bebouwen, gevestigd op aan de Regentésselaan gelegen tuin grond. 19. Verkoop aan Hertzinger en Schim mel van bouwterrein Pieter Jelles Troelstralaan pl.m. 1320 M3. voor f6000. 20. Verkoop aan Beijer en Schreuder van bouwterrein zuidzijde Balistraat pl.m. 890 M». voor f4000. 21. Verkoop aan L. C. Huls van bouwterrein Rubensstraat pl.m. 1100 M3. voor f4600. 22. Verkoop aan mr. I. v. d. Spek te Warnsveld van bouwterrein Pr. Frede- riklaan hoek Waldeck Pyrmontlaan pl.m. 1655 M3. voor f7300. 23. Verkoop aan J. Pot van bouw terrein Rubensstraat en v. DIJckstraat pl.m. 2685 M3. voor f22100. 24. Verkoop aan C. Jorna van bouw terrein Hellestraat, pl.m. 414 M3. voor f7500. 25. Verhuring aan mevr. de Roode la Faille de la Porte van boschgrond aan de Piersonlaan 150 M3. voor f 15 per jaar. 26. Verhuring aan Th. P. Pijper bouwland nabij de Bankaslraat, 420 M3. voor f3 per jaar. 27. Verhuring aan G. v. Deuveren van driestgrond te Soest nabij de Eem 2500 M2. voor f 15 per jaar. 28. Overname van strooken grond voor verbreeding van Arnhemschewcg. 29. Onttrekking aan den publieken dienst van het voetpad van het Mon- nikenpad naar den Woestijgerweg. 30. Overname van grond aan den Utrechtscheweg van mej. Volmer. 31. Wijziging gemeentebegrooting 1934 en 1935. 32. Kohier straat- en rioolbelasting. 33. Ontheffingen Hondenbelasting. 34. Ontheffingen en reclames straat- en rioolbelasting. 35. Reclames schoolgeld Gymnasium, Handelsdag- en avondschool. 36. Oninbare posten schoolgeld bui tengewoon lager onderwijs. 37. Aanvullingskohier der schoolgel den Gymnasium. St. Hubertus. De Kath. Gymnastiek-Vereeniging St. Huberlus herdacht haar 15-jarig bestaan. De herdenking werd ingeleid met een drie-daagsche geestelijke oefe ning, onder leiding van den adviseur Kapelaan Van Straelen, gegeven m de kapel van St. Jozef. 's Middags werd een Kinderfeest gegeven in „'t Boompje", hetwelk bi- zonder slaagde en zeer in den smaak der „junioren" viel. In den avond had, eveneens in „'t Boompje", een feestvergadering plaats, waarbij Mej. W. Rijke, als voorzitster van de feestcommissie, de vereeniging feliciteerde en het wel en wee der afgeloopen 15 jaar herdacht met dank aan allen, die hun goede krachten in het belang der vereeniging beschik baar stelden. Hierna heette de voorzitter, de heer J. v. d. Pol, allen hartelijk welkom. Spr. deelde mede dat een gelukstele gram was binnengekomen van de be schermvrouwe Mevr. Te Leuken, be nevens een feliictatie van de R. K. Voetbalvereeniging. Er heerschte een prettige stemming, die door diverse voordrachten, door de leden ten tooneele gebracht, en een vroolijk stukje muziek, den geheelen avond tot een alleszins geslaagde heeft gemaakt. Laat op den avond kwam ook den Geestelijk adviseur Kapelaan v. Straelen de zaal binnen. Hem werd door de voorzitster der feestcommissie een kort woord van welkom toege sproken. Als souvenir werd den Wel- eerw. adviseur een schilderij aange boden, een mooi stukje oud-Amersfoort voorstellende. Kapelaan v. Straelen dankt voor hel hem aangeboden blijk van waardeering, doch is van meening, drt zijn taak als adviseur bij St. Hubertus wel heel gemakkelijk is geweest, zoodateen hulde als deze hem geenszins toekomt. Veeleer het bestuur, niet alleen, van heden, doch ook van vroeger zij* wij dank verschuldigd. Zij hebben hun zware verantwoordelijke taak volkomen naar behooren vervuld. Het is juist dat ik wel niet lang meer als Geestelijk adviseur aan uw vereeniging verbonden zal zijn, want binnen niet te lange tijd zullen mijn plichten mij wel elders roepen en mij misschien de parochieele zorgen van de een of andere parochie op de schouders worden gelegd. Steeds echter zult gij bij mij in dank bare herinnering blijven, vooral hen met wien ik lange jaren in de beste verstandhouding tot de groei en bloei in St. Hubertus heb samengewerkt. Jubileum L. G. Wielaerd—- De Heer L. G. Wielaerd vierdé zijn 25-jarig jubileum als muziékleeraar in onze slad. Een dergelijk jubileum zou onopgemerkt voorbijgaan, was het niet, dat de jubilaris zich bijzonder verdien stelijk heeft gemaakt, als muziekleeraar van de jeugd en jarenlang de leiding heeft gehad van het patronaatsslrijkje, later omgezet in „Het Kleulerorkest", waarmede in de afgeloopen winter buitengewoon succesvolle avonden zijn gegeven. Ter gelegenheid van dit zilveren jubileum werd Zondagavond in SI. Aechten opgevoerd de operette „Goud muiltje" (comp. M. A. BrandtsBuijs) door het „Kleuterorkest", terwijl des middags een goed geslaagde opvoering werd gegeven voor de jeugd. De opvoering van deze operette is uitstekend geslaagd. Zang, uitspraak en gebaren getuigde van een ernstige studie, terwijl kleeding en belichting het geheel vervolmaakte. De Elfendans was sierlijk, de dwergen deden als dwergen en de heksen onder aanvoe ring van hun Koningin deden hunl duister sluipwerk op echt griezelige wijze. Keurig was de groep engelen- waarvoor de heksen op de vlucht sloegen. Mevr. Plateel, aan wie het succes van dezen avond te danken was, werd na afloop een pul met rozen aangeboden. Onder het spelen van een pittige marsch door het Kleuterorkest, kwam de jubilaris met echtgenoote en zoon binnen en nam te midden der kleine muzikanten op het podium plaats. Kapelaan van Boxtel sprak den jubi laris toe: U zit hier zoo plechtig op het podium en u zult u een huldiging moeten laten welgevallen bij uw jubi leum van 25 jaar muziekleeraar in onze stad. 't Was een goede gedachte dit jubileum te vieren met de opvoering van deze mooie operette, waaraan ge ook uw krachten hebt fgegeven met medewerking van de Elfenkoningin, Mevr. Plateel, die het leeuwenaandeel heeft gehad. Een mooie gelegenheid om U te huldigen bij uw 25-jarig leeraarsambt, De muziek is een mooie taak om de mensch te verheffen. Ge hebt ook in het Patronaat veel belangeloos op dit gebied gedaan en in „St. Aechten" tal van concerten gegeven. Ik hoop dat U nog vele jaren moge worden gegeven en dat ge uw krachten zuil blijven geven aan ons Patronaatsorkest. In deze hulde wil ik betrekken Mevr. Wielaerd, die U zoo menige avond af heeft moeten staan voor de jeugd. Door de leden van het jeugdorkest werden op rijm geluk- en heilwen- schen toegesproken en werd een schil derij en een pracht bloemenmand aangeboden. De jubilaris dankte tenslotte Kapelaan van Boxtel voor de gesproken woor den, Mevr. Plateel, die zooveel heeft gedaan voor dezen onvergetelijken avond en de kleuters van het orkest en hun ouders voor de ontvangen geschenken. De dr. Ariëns Vereeniging (Ver eeniging tot bevordering van het her stel van Katholieke Alcoholisten in Nederland) zal dit jaar haar algemeene jaarvergadering en studiebijeenkomst houden te dezer stede stede, en wel op Donderdag, 13 juni a.s., in holel „Monopol". Katholieken die verhuisden. Wed. A. v. d. Heijden van Vermeer straat 103 naar B.W. laan 23. R. v. Esveld van Stoovestr. 29 naar Hof 12, meubelmaker. J. Poslier van Grebbestraat 7 Mesdagstraat 15. G. Klappe van Stoovestraat 29 naar Driest 4, schilder. P. Rutten van Leusderweg 57 naar Kapelweg 78, kellner. H. de Ridder van Hoogeweg 52 naar Coninckstraat 58, sleepersknecht. A. Hljmering van A. de Kamp 49 n: Celzusterenstr. 62, los arb. W. v. Eeden van Oliest. 14 naar St. Annastr. 9, fabr. arb. Wed. Maria v. Dijk—Bakker van Soes- terweg 83 naar St. Willibr.str. 17. J. de Wilde van Walikerstr. 31 naar Walikerstr. 46, wever. J. Alfrink van Gaslaan 23 naar Sering- str. 62, loopkn. H. Ramselaar van G.v.St.w.str. 30 naar Coninckstr. 40b. J. v. Barlingen van Walikerstr. 46 naar St. Annastr. 17, tapijtw. Johanna üantevoort van Pr. Mariel. 12 naar Leusderweg 92, dienstb. Gijsberta Bakker van|D. Fockemal. 68 naar Zuidsingel 36. Maria Munnik van Zuidsingel 38 naar M. With.sir. 36. J. v. Dijk van St. Anfridusslr. 20 naar Weijersstr. 1, proc.h. Wed. H. v. Bekkum—Pot van Breestr. 7 naar P. Polterstr. 62. E. Bonsel van Weistr. 3 naar Breestr. 7, arbeider. N Verhaar van A. 't O. Weesh. 9 naar Zuidsingel 56, monteur. J. Gantevoort van Leusderw. 92 naar G.v.St.werfstr. 95, behanger Wed. A. Heunks, van v.Bemmelstr. 25 naar St. Andriesstraat 34 Wilheimine Ettel van Havik 16 naar A. de H. Geest 3, dienstbode Petronelle Schut van Liend.weg 15 naar Kapelweg 65, dienstbode Anna Rijpert van Bernulfusstr. 35 naar Muurhuizen 14, dienstbode F. Lenaerls van Torenstra^t 15 naar Fr. Halsstr. 57, fabr.arb. H. Grol van Leusderweg 132 naar Javastraat 4, arbeider J. Rovers van v.Lenneplaan 9 naar B Wuytierslaan 60. directeur E. Wentink van Fr.v.Blankenheimstr. 59 naar Hooglandscheweg 12 v, Diest van Bolderstraat 57 naar Polhstraat 40, arbeider A. den Enting van A.de Kamp 28 Polhstraat 36, los arbeider J, Pot van A. de Kamp 43 naar A.de Kamp 49, arbeider H. Eversen van Puntenb.laan 66 Moolersstr. 18, fabrieksarb. C. v. Grol, van Leusderweg 132 Javastraat 4, los werkman T. Snijders van Roerstraat 23 naar P.Borstraat 40, timmerman Silvia de Schrijver van K.Wilh.str. 36 naar K.Wilhelminastr. 18 Cornelia Nouwens van Torenstraat 15 naar Fr. Halsstr. 57, schoenst. J. Rijkers van A.Mauvestraat 13 naar Breitnerstraat 14, onderwijzer W. Kaspers van Soesterweg 420 naar Soesterweg 424, lampenist C. v. Burgsteden van P.Borstr. 19 naar G.v.Stellingwerfstr. II, gem.arb. C. Veldman van Moolersstr. 18 naar Nleuwstr. 29, wever. H. Qroenesteln van Gr. Nachteg.st. 8 naar M. With.str. 16, bakker. Uit den Omtrek Barneveld De Katholieke lijst voor de gemeen teraadsverkiezing in Barneveld, bevat de namen van: I. C. Verhoef,Achter veld2. B. J. Willemars. Barneveld. Hoogland Donderdag 23 Mei, om 8 uur, (Zo mertijd) vergaderen de stemgerechtigde ingelanden van het Waterschap „De Drie Sluizen" ten huize van O. Schim mel voor hel vaslellen der rekening 1934 en de verkiezing van een be stuurslid in de vacature J. v. Vulpen. De stemgerechtigde ingelanden van het Waterschap „De Malesluis" ver gaderen Woensdag 29 Mei om 8 uur Zomertijd ten huize van den Caféhou der Th. van 't Klooster, voor het vast stellen der rekening 1934. Tevens is dan aan de orde het verkiezen van een bestuurslid (vacature C. Smink). OeborenEverdina, d. van A. v. Essen en O. Plug. - Teunis, z. van G. van Zoeren en G. Doornekamp. Willem, z. van M. Gerritsen en H Reemst. GehuwdN. v. d. Horst en M. G. Eggenkamp. OverledenW. Tomassen, oud 76 j.,echtg. vanJ.Pasker. De familie Blooker. wonende te Huis ter Heide, bezit in deze gemeente de ho'steden Groote en Kleine Vathorst en de Pol. Deze bezittingen zullen spoedig publiek worden verkocht. Te Utrecht werd gearresteerd een zekere Griffioen, die er van verdacht wordt o.a. in de gemeente Hoogland kalverschetsen te hebben verkocht, welke vervalscht waren. Leusden GeborenJohannes, z. van H. v. Ruler en A. Doornekamp. Cornelia, d. van C. de Kruif en W. v. Gingel. Gehuwd A. J. Huurdeman en A. M. Stalenhoef. J. H. v. d. Hengel en M. A. v. Daatselaar. Joh. Schut en T. van Uffclen. De jiarlijksche schouw over de wegen en waterwegen in de gemeente Leusden zal gehouden worden op 5, 6 en 8 Juni. NIJkerk Na de door Not. E. P. Reijers ge houden veiling is het hotel „de Ros kam" met toebehooren, onderhands aangekocht door Joh. Houtenbos. Bij de gemeenteraadsverkie-ing moeten de katholieke kiezers stemmen op lijst no. 3. Stoutenburg GeborenAlbêrtus josephus Marie, z. van A M. Reusink en W. M. Wen- ting. OverledenG. v. Houten, 5 w. Soest Begin Juni zullen honderdzestig militairen worden ondergebracht inde pakhuizen van P. Kuyer aan den Eem- weg. Gedurende deze drie dagen zullen zij een drietal bruggen over de Eem slaan. Een ervan komt bij de groote Melm en twee zullen worden geslagen de Eem Ier hoogte van de Baarn- schedijk. Soesterberg Het resultaal van de Roode Kruis- oefening, Zaterdag alhier gehouden, was in verhouding met den opzet keurig. In zeer snel tempo arriveerden de wagens van den Geneeskundigen Dienst, de roode auto's van de brand weer met alle benoodigde materiaal. En alle oefeningen werden met stijgen de belangstelling gevolgd door Prinses Juliana, die zich liet voorlichten door den eersten ondervoorzitter Roode Kruis, jhr. H. Roëll. Het auteursrecht van den Inhoud der Olficieele Kerkelijke Mededeeltngen w0> verzekerd overeenkomstig de Aütéunrw 1912. Hel overnemen van alle onderstam Olficieele Kcrkelüke Mededeetlngcn ln ailde bladen, wordt uitdrukkelijk verboden krachte art. 15, eerste lid van de Auteurswet, t betreft ookhetovernemen metbronverme|dli Pasloor Heumann's Qeneesmiddelen verkrijgbaar bij het Depot: L. MULLER, Apotheek Amsterdam C 378 Kalverstr. 199 Tel. 44674. Postgiro 58639 Het groote Pastoor Heumann-Boek 345 bladzijden, 150 afbeeld., ontvangt gratis en franco ieder lezer, die zijn adres inzendt aan L. HEUMANN 6 Co., Slaalksde 4 Amsterdam C 378 Oslitre af Ie sefceureoDuidelijk schrijf I Straal en huisnummer Woonplaats KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. *t Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman,! 't Zand no. 31. Telefoon 730,» DONDERDAG 7 uur Meilof. ZATERDAG 7 uur Meilof. Van half 4—half 10 Blochthooren. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegrachl no. 38 Pasloor: A. W. J. Spitzen. Langegrachl no. 37. Teléf. 1450. WOENSDAG 'sAvonds kwart over 8 Congregal van de H. Familie, afd. vrouwen. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 PAROCHIEKERK ST. HENRICUS Paulus Borstraat no. 41 Pasloor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. Deze weck iederen avond om 7 Meimaandlof. WOENSDAG Om half acht geen H. Mis. Om 10 uur gezongen huwelijksmis, ZATERDAG Om half 12 voorbereiding vooy 3de leerjaar. Biechlhooren van 4 tol 9 uur. IV» Dagelijks de H. Missen om 7 t half 8 en 8 uur. FAROCH1FKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28. Telefoon 51 Deze week eiken avond om ItA Meimaandoefening. DONDERDAG 9 uur gezongen huwelijksmis. ZATERDAG Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Dagelijks de H. Missen om half 8en f. Hoogland l' PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG }J 8 uur Isle H. Mis. Kwart voor 9 2e H. Mis. VRIJDAG 8 uur Iste H. Mis. Kwart voor 9 2c H. Mis. Half 10 en hall 11 catechismus op scholen. ZATERDAG 8 uur Isle H. Mis. Kwart voor 9 2e H. Mis. 4—8 biechlhooren. 7 uur*Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pasloor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZATERDAG Half 5—half 9 gelegenheid cm biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om Kalf 9. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen, Telefoon: Hamersveld No. 4. DONDERDAG Half 8 Lof. ZATERDAG Biechthooren om 4, 5, 6, 7 éii 8 Half 8 Lof. In de week de H. Mis om half 8. De bloemententoonstelling le um stede werd door 600.000 person bezocht. ui -do» De burgemeester van Dep heeft besloten, het houden van bare bokswedstrijden, zoowel amateurs als voor professionals-I bieden met ingang van 1 Juni.

De Eembode | 1935 | | pagina 2