Allerlei Aan alle Katholieke Kiezers van Amersfoort wordt dringend ver zocht op Woensdag 26 Juni a.s. hun stem uit te brengen op de lijst der Katholieke Staatspartij Lijst no. 8 Afwerken Vereenigingen, die van de Centrale „Katholiek Amersfoort" de invulfor- muiieren voor de luchtbeschermings dienst ontvingen, worden beleefd ver zocht deze aan het Secretariaat Borger- laan 12 (ingevuld) terug te zenden. De leider van den luchibeschermings- dienst, voor wien het van belang is lijdig ie weten over welk personeel hij t. z. t. kan beschikken dringl op spoedige afdoening aan, vooral ook voor 't contact bij de voorbereidende maatregelen. Verschillende personen zonden reeds in. Op de te houden vergaderingen moge dit punt even de aandacht der besturen hebben. Natuurlijk ligt het niet in de be doeling dat Alle leden van vereeni gingen, die formulieren kregen toege zonden, zich voor bedoelden dienst beschikbaar stellen, wel echter wordt gerekend op meerdere van elk. Van de jeugdvereenigingen zullen leidsters en leiders en wie der ouderen uit de jongeren verder het meest hiervoor in aanmerking komen, hun keuze bepalen. Even afwerken a.u.b. Alle leden van de R. K. Spoorweg- Personeelvereeniging St. Raphaël wor den op a.s. Vrijdag 7 Juni 's avonds 8 uur verzocht aanwezig te zijn in het gebouw der R. K. Werkliedenvereeni- ging, om met de muziekvereniging „Wilskracht" een serenade te gaan brengen bij Secretaris v. d. Bos, we gens zijn 25-jarig bestuurslidmaatschap. Om de bestaande belangstelling in het zweef-vliegen hier te concentreeren werd hier opgericht de afd. Amersfoort der Aero-Vereeniging voor zweef vliegen. De collecte van het Amersfoortsch Drankweer-comilé heeft f 160.98 opge bracht, dat is 139.90 meer dan ver leden jaar toen hetzelfde aantal col lectanten er aan deelnam. De dagen waarop jaarlijks hier te lande het Bibliotheek-Congres wordt gehouden, zijn voor het bibliotheek personeel sinds eenige jaren officieel vacantie-dagen geworden. In verband hiermede deelen wij inede dat de Katholieke Openbare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat deze week Woensdag en Donderdag is gesloten. Burgerlijke Stand. Geboren Lamberdina Alijda, d. v. W. C. v. Diemen en M. C. Glavimans Roelof Wilhelm Petrus, z. v. N. v. der Hulst en J. Fliek Theodora Catharina Maria, d. v. H. J. Blokker en H. P. J. G. de Hair, i Ondertrouwd: i'. D. v. Zanten en J. v. Dam T. v. Nimwegen en G. de Vries J. de Graaf en A. v. Veenschoten N. H. de Waal en W. Langras G. J. W. ter Bals cn K. O. A. Karpenkiel J, H. v. Meeleren en T. Bosman D, H. Huijgen en B. L.Teerink. I Over leden: H. lansen, 81 jr., ongeh. J. v. Goor. 64 jr., echtg. van H. A. Maters. Zaterdag had in „Amicitia" druk bezochte receptie plaats ter tegenheid van het zilveren jubileum van de „Amersf. Zwem- en Poloclub". De receptiezaal was in een bloemen tuin herschapen. Zaterdagmiddag was de jaarlijksche autotocht voor de Amersf. Ouden van Dagen. Een 300-tal namen aan de tocht deel. ui een 98-tal wagens, zooals ieder jaar welwillend beschikbaar gc- sield door ^e autobezitters onzer stad. De belangstelling langs den weg was enorm vooral op de Varkensmarkt. Het muziekkorps der Huzaren stond daar opgesteld en speelde er lustig op los tijdens het posseeren. De rege ling was perfect in orde. Aan de leiders alle hulde. Katholieken die verhuisden. Wed. H. Fontijn van Jan Steenstr. 20 naar Roerstraat 12 J. v. Brakel van Boldersstraat 65 naar Drieringensteeg 9, los arbeider M. Candido van G. v. Stellingwerfstr. 15 naar Zevenhuizen lb. gran.w. J. de Kruijf van Soeslerweg 231' naar Merwedestraat 17, smid A Brugman van Sl. Andriesstraat 16 naar Heil/genbergerweg 79, kleerm. Th. Jaspers Focks van Schimmelp.str 66 naar Irisstraat 7, timmerman A. v. Empelen van Teut 14 naar A. de Kamp 19, metselaar Antonia v. Buuren van Madoerastr, 18 naar Tuinstraat 2, huishoudster T. Reuvers van Crocusstraat 20 naar St. Bonifaciusstraat 63 Wed. J. Laarhoven van Hessenstr. 6 naar Soesterweg 125 S. Oantevoort van Soesterweg 78 Soesterweg 105, stoffeerder M. Spapens van llcssenstraat 6 naar Soesterweg 125, kapper Mathilda Lammers van idem naar i M. Thomassen van Muurhulzen 41 na Celzusterenstraat 31, los arbeider 1. Kroon van v. Campenstraat 18 naar Stationsstraat 32 Johanna v. Stokkum van Stationstr. 28b naar Vlasakkerweg 58b, modiste Gerarda Beumker van 2e Inf.kaz.straat 11b naar Muurhuizen 103b Alijda Flos van Stationsstraat 40b naar Lobeliastraat 2, dienstbode Anna Rijpert van Muurhuizen 14 F. v. BlanKenheimstr. 4, dienstbode C. Greefhorsl van St. Bonifaciusstr. 7 naar Arnhemscheweg 294', arbeider Wed. H. v. d. Heijden van Eemstr. 76 naar St. Bonifaciusstraat 7 Berendina v. Drie van Bloemd.str. 2 naar Hunzestraat 19 M. Candido van Hof 21 naar Lange- gracht 30, granitowerker Catharina Kraanen van Lekstraat 19 naar A. de Kamp 63, dagdb. v. d, Heuvel van Valkestr. 29 naar Krommestraat 36, smid G. Galesloot van St. Bonifaciusstr. 16 naar Spaarnestraat 23, montenr Johanna Brammeijer van J.Bosboomstr. 10 naar Violenstraat 47 J. Veldhuizen van Teut 513 naar Mooiersstraat 16, venter Siangewal van Bleekersstr. ó7 naar Beekensteinschelaan 54, chauffeur v. Gaveren van Soesterweg 462 naar St. Wiliibrordusstraat 30, koopman v. Ramselaar van Coninckstr 40b naar Goudsbloemslr, 61, slager Petronella Straten van Muurh. 125b naar Barchrnan Wuytierslaan 55 Johanna Menting van Nieuweweg 4 naar Barchrnan Wuytierslaan 55 Maria Roethof van P.Borstraat 23 naar Celzusterenstraat 45 W. Poort van St. Bonifaciusstr. 63 naar llooglandscheweg 37, spoorw.arb. E. Langras van Noordstraat 23 naar Pothstraat 32, arbeider F. v. Hamersveld van Gaslaan 76 naar Eemstraat 25, schoenmaker A. Heere van Krommestraat 24 naar Hof 12, taxiondernemer J. Clarisse van Gaslaan 50 naar Eem straat 74, arbeider Leeuwenkamp van A. de Kamp 17' naar A. de Kamp 30, koopman A. Hartman van Coninckstraat 26 naar Kleine St. Jansstraat 9, koopman B. Bolder van Aldegondestr. 94 naar Vlasakkerweg 52?, kellner G. Knipmeljer van Palmstraat 304 naar Soesterweg 333, rang. N.S. E. Berghuizen van M. Withoosstraat 4 naar Havik 24, transportw. Johanna v. Diest van Bleekersstraat 3 naar Havik 14a J. Hoefsloot van Krankeledenstraat 12a naar Havik 14a J. Klee v.Muurh. 110b n. A.de Kamp 55 R. v. Beek van G.v.Stellingwerfstr. 86 naar Arnhemscheweg 128, monteur J, Admiraal van Vijver 36 naar We verssingel 10, glazenwasscher Gerarda v. Es van Aldegondestraat86 naar 'tZand 41, dienstbode v. Hoeijen van Miereveldstraat 63 naar M.Wilhoosstr. 4, arbeider K. Priem van Valkestraat 15 naar Cel zusterenstraat 19, monteur Agatha Velthuis van Utrechlscheweg59 naar Eemstraat 22, dienstbode Johanna Smink van Krankeledenstr. 10 naar Voltastraat 12, dienstbode Putman van St. Willibrordusstr. 15 naar St. Rochusstraat 20 H. Davelaar van Soesterweg 434 naar Irisstraat 5, leerlingmach. H. Dijkhuis, R K„ van B.W.Iaan 25 naar Soesterw, 165b, koopm. H. Poort, van P. Potterstraat 66 naar Valkestr. 29, smid. L. Asperslag, van B W,laan 25 naar Soesterw. 165b, koopman. Dirkje Groeneveld, van Kepplerstr. 2 naar Leusderw. 70. V. Brun, van Puntenb.l. 66 naar idem 8, gran.w. J. Vissers van Gaslaan 60 naar Bol dersstraat 57, arbeider Gevestigde personen. Anna Overeem, N.H., Dorrest.weg 71 W. Egels, G.K., Langestr. 10, filiaalh. J. Poelman, R.K., Scherbierstraat 17 H. Horstter, v. Pemmelstr. 53, gep. W. Kelderman, N.I., H. v. Vianden- straat 12, serg. maj. A. Lam, N.H., Pascalstraat 36 Marie Winkler, N.H., Pascalstraat 36 Wed. Gastman, D., A.Paulownalaan 7 H. Boers, N.H., Roerstr. 4, bankw. M. de Koning, Billitonstr. 16, radioc. N. Rombach. R., D.Fockemalaan 85 A. Hoefman. N.H., Palmstr. 272, seinw. L. Overeem, N.H., Burgerbuurt 2, bakker Maria Hogenhout, N.H., St. Anfr.str. 55 J, Dollée, V.v.Goghstraat 13, kantoorb. A. Visser, V.K.,Galvanistr. 22, koopman Kuppevelt, R.K., Woestijgerw. 132, adj. onderoff. Wed, Bruins, E.L., Pr. Marielaan 9 C. Meijer, R.K Spaamestr. 23,dienstb. Elisabeth v. d. Bos, N.H., Leusderw. 229 Catharina Kroonenburg, R.K., Timor- slraat 22, winkeljuffr. Lucia Verhoef, R.K., Lekstraat 22 Z. Webbink, N.H., Grebbestraat 41 Johanna Outshoven, R.K., Veldstraat 5 Johanna Apeldoorn, G.K., j. Steenstr. 38 dienstbode v. Willigenburg, N.H., Heiligen berger weg 149 Anna Wichers, D., A.Paulownalaan 7 B. Berends, O.K., Weverssingel 5 G. Bientjes, A.Paulownalaan 24 Zwaartina Brinkman, O.K., Wljersslr, 8 Leonle Willems, R.K., Stationsplein 2, buffetjutfr. Willemina v. Eist, G.K., B.W.Iaan 162 Gerritje Windhouwer, N.H., Utr.weg95, dienstbode Rioharda Koppen, R.K., Leusderw. 246, dienstbode Mathilda v. Gelder, N.I., Rubensstr. 25 Uit den Omtrek Barneveld Burgerlijke Stand. Geboren: Adriaantje, d. v. G Essen en T. v. der Stel Maria Constantina Theodora, d. v. M. A. Guineau en J. M. B. Hooijman Teunis, z. v. P. Copier en G. Donker- steeg Wilhelmina Elisabeth, d. v. H. de Riddar en W. G. J. v. Kooten. Ondertrouwd: A. v. de Glind en M. v. Zwetselaar. Getrouwd: H. Gbor en A. C. C. Meerwijk A. lansen eu M. v. d. Ham J. Rozeboora er W. Bloemendal. Tijdens een onweer, sloeg de blik sem in de woning van landbouwer Hols in Essen. Hel rieten dak vatte vlam, doch door spoedig ingrijpen slaagde men er in de brand te beperken. Zekere Ruitenbeek uit Amersfoort, die daar een bodezaak drijft, is door ziekte niet in staat zelf zijn zaken te behartigen, waarom dit ordt gedaan door zijn zwager, W. v. d. Pol alhier. Uit is echter tegen den zin van een broer van Ruitenbeek, die de functie van nachtwacht vervult te Hoogland. De auto waarmee de bodedienst wordt onderhouden werd gestald ten huize van Wed. v. d. Pol en mededeelende, dat deze aldaar wederrechtelijk was ondergebracht, slaagde R. uit Hoog land er in met de politie den wagen in beslag te nemen. Alzoo geschiedde, en dus kwam de auto weer in bezit van R. te Hoogland. Niet met den zin van v. d. Pol echter, want deze op zijn beurt wist te bewerken dat het voertuig weer ten zijnen huize werd gebracht. Geen kans ziende om de auto weer op een behoorlijke manier in zijn bezit te krijgen, maakte R. uit Hoogland van een onbewaakt oogen- blik gebruik om er weer mee naar zijn eigen huis te rijden. Natuurlijk kon de politie dit maar niet zoo zon der meer goed vinden, en dus heeft men den nachtwacht opgehaald, en hem aan een streng verhoor onder- woroen. De rechter zal straks uit moeten maken wien de vrachtauto toebehoort. Nljkcrk GeborenElisabeth, d. van G. Han- nessen en J. Kieft. Jan, z. van v. d. Kemp en M. v. Bokhorst. Margje, d. van G. de Wild en L. de Wild. Maartje, d. van A. Walet en B. Mostert. Elbertus, z. van G. J. v. Duinkerken en A. v. d. Pol. Jan, z. van E. Landman en H. de Kruif. Mijndert, z. van J. Blankestijn en G. v. Moorselaar. Getrouwd: D. Schip per en G. H. v. 't Veld. Overleden W. Roethof, 85 j., echtg. van A. Smink W. v. d. Brink, 81 jwedn. ysn G. de Graaf. G. M. A. Plieger, 84 j.. wed. van G. J. Burgman. Te Breda is een 17-jarige knaap op het dak van den watertoren ge klommen. Plotseling verloor de knaap zijn evenwicht en tuimelde naar bene den, zoodat hij met een smak op het dak van de fabriek terecht kwam. Hij overleed. De loting ter bepaling van den ingeschrevene, die in elke gemeente of in elke groep van gemeenten het eerst in aanmerking komt om tot ge woon dienstplichtige te worden be stemd, zal in het openbaar geschieden voor de lichting 1937 op Vrijdag 14 juni Den Haag. Toen de 28-jarige landbouwer Engels te Helden Panningen een ladder beklom teneinde zich naar zijn hooi zolder te begeven, viel hij. E. was op slag dood. De politie heeft te Linz (Oostenr.) een aanzienlijk wapendepot ontdekt. Verscheidene mitrailleuses, een bom en andere minutie werden gevonden op den zolder van een huis. In Priemenhausen brak in een kip penfokkerij brand uit, die zoo snel om zich heen greep, dat 15 huizen vuur vatten en geheel werden vernield, Te Utrecht is opgericht de Nat. Jeugdstorm, welke onder leiding staat van de N.S.B. Omtrent de bekentenis van den Osschen misdadiger Ceelen vertelt „De Telegraaf" In den nacht van Zaterdag op Zon dag, gedurende een lang verhoor, heeft hij toegegeven. Hij fluisterde over de tafel Ik heb het gedaan, geef me een glas water. In één slok dronk hij het leeg, en zijn geheele biecht volgde. De sluier van het eene misdrijf na het andere werd langzaam opgeheven. Een verschrikkelijken kijk op het misdadig millieu van Oss kregen de politiemannen die ademloos toeluister den. Vooral aangrijpend was het toen hij vertelde van zijn moeder. Als ik diep in den nacht thuiskwam, zei hij, sloop ik door een achterdeur naar binnen, en dan zag ik altijd mijn moeder opzitten, die den rozenkrans bad. Ik wist, dat zij dat voor mij deed, en ik wist ook, dat het oude mensch 'smorgens om zes uur naar de kerk strompelde, ook voor mij. Maar nooit heeft zij iets gezegd. Nu zit zij bij hem in de cel, en zegt „Zoo, alles komt nu goed mijn jongen, het is goed zoo geweest, ik ben nu gelukkig, dat je verteld hebt, en je zult ook nog eens een keer gelukkig worden." Bij pijnen Mljnhardt's Poeders S--p3S2.'SS en doos staal de naam Mijnhi - In het Noorden van Engelsch-lndië heeft een vrceselljke aardbeving gewoed gevolgd door brand. Naar schatting zijn 30.000 menschen omgekomen. Vooral de stad Quelta werd getroffen. De toestand in de in puin veranderde stad is ontzettend. De ramp is van dien aard, dat men zich niet meer afvraagt, hoeveel dooden er zijn, doch hoeveel levenden de stad nog telt. Door enkele lidmaten der Herv. Kerk is een aanklacht ingediend tegen ds. Snethlage, Ned, Herv. predikant te Dyen, wegens het openlijk huldigen en propageeren der Sovjet Unie. In verband met het feil, dat het gezamelijk aantal bedden in de zieken huizen in Nederland belangrijk grooter is dan de totale behoefte, overweegt de regeering maatregelen, om onoor deelkundige uitbreiding van dat aantal te voorkomen. Te Schaulen zijn twee militaire vliegtuigen in botsing gekomen en neergestort. Een der toestellen viel brandend op een boerderij en deed deze in vlammen opgaan. De beide piloten konden zich met behulp van hun parachutes in veiligheid brengen, Heere's Taxi-Bedrijf Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGE VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. Binnenland Het Ministerie. De minister van Economische Zaken, Mr. Steenberghc, die in tegenstelling met de overige leden van het Kabinet oordeelt, dat alleen devaluatie tot aan passing in het maatschappelijk leven kan leiden, heeft zich op grond hier van verplicht geacht de Koningin ont slag te verzoeken. Zijn opvolger is Prof. Dr. Ir. H. C. J. H. Gelissen. Minister Slotemaker de Bruine zal voortaan het departemeat van onder wijs verzorgen. Voor Sociale Zaken komt dan nog een nieuwe bewindsman. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman^,- Matthias Withoosstraat n6&34. Telefoon 1158. WOENSDAG Om 7 en half 8 geen H. Mis. Om 9 en 10 uur gezongen Huwelijksmis. DONDERDAG -a-- Van 6'/»—7'/i uur Biechthooren. VRIJDAG Eerste Vrijdag. Om 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAO Vigilie voor Pinksteren,geboden vasten- en onthoudingsdag. Om 10 uur komen alle schoolgaande jongens en om half 4 alle schoolgaande meisjes biechten. Daarna blehthooren tot 9 uutv- Dagelijks de H. Missen om7 uur. half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 553. DONDERDAG Van 6 tot 8 uur Biechthooren. VRIIDAÜ le Vrijdag van de maand. 8 uur gezongen H. Mis. 'sAvonds half 8 Lof met Litanie en toewijding aan het Allerheiligst Hart. ZATERDAG Vigilie voor Pinksteren, geboden vasten- en onthoudingsdag. Van 4 tot half 9 uur biechlhooren.. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H.Missenomhalf8en8rlO. Een Parijsche dagbladv ertegenwoor- diger heeft een interview gehad met den Duitschen ex-kroonprins. Diens oordeel is. dat indien Frankrijk en Duitschland niet tot elkaar komen, Europa tot het bolsjewisme zal ver vallen. Een regenhoos heeft Amiens ge teisterd. 15 arbeiderswoningen ziju vernield. In een fabriek werden 900 weefgetouwen verwoest. Eenige hon derden arbeiders zullen hierdoor eenige maanden werkloos zijn. Tijdens een vergadering te Aïx- les-Bains, hebben politieke tegenstan ders met vitriool geworpen naar den oud-minister Pierre Cot. Gelukkig wer den zijn oogen niet getroffen, doch niettemin moest de oud-minister zich onder medische behandeling stellen. De cendaagsche retourkaarten tegen buurtverkeerprijs op het geheele net der Nederlandsche Spoorwegen zullen met ingang van 1 Juli verkrijgbaar worden gesteld. Zoowel de heen- als de terugreis mag eenmaal onderbroken worden. Verder ligt het in 't voorne men om op of zoo spoedig mogelijk na I Juli kinderkaarten tegen de helft van den retourkaartenprijs verkrijgbaar te stellen. In elk geval kunnen reeds van 1 Juli af twee kinderen op één rctourkaart voor volwassenen reizen. Retraiteo in het St. Alfonsushuis te Amersfoort ..JUNI Dinsdag 4—7 Juni. Gehuwde vrouwen, verg. f6.50 Zaterdag 8—11 (Pinksteren) Mannen en jongel. 16.50 Dinsdag tl—14 Vrouwen cn meisjes (St. Ludgerus Utrecht c.a.), verg. f6.50 :n Jong. (St. Ludg. Utrecht) f 6.50 „itk.ÏA Cl AA Til I fi V> Zaterdag 15—18 Dinsdag 18-21 Zaterdag 22-25 Dinsdag 25—28 R. K. Politiebond St. Michaül, verg. f6,50 Heeren Middenstand, verg. f 10.— Vrouwen en meisjes (R. K. Vrouwen bond), verg. f 6.50 Vrijdag 28-1 Juli. Heeren Vincentiancn (Jubileum-retr.) f 10.- 1 Juli HerdenKing van hel 25-jarig bestaan van het Retraitehuis. JULI Dinsdag 2-5 Juli. Gehuwde vrouwen, verg. f6.50 Zaterdag 6—9 Jonge Middenstanders, verg. f7.50 Dinsdag 9—12 Gehuwde Dames, verg. f 10.— Zaterdag 13-16 A. R. K. A., verg. 17.50 Dinsdag 16-19 Ongehuwde dames, verg. f 10.- Zaterdag 20-23 K.J.V. (leden en aspiranten) verg. f6.50 Dinsdag 23—26 Meisjes, verg. f6.50 Zaterdag 27 -30 Jonge Mannen J.W. verg. f6.50 augustus Dinsdag 30 Juli—2 Aug. Mannen en jong. (Bouwvakken), f 6.50 Vrijdag 2-5 Aug. K.J. V. (leidsters en leden), verg. f6.50 Donderdag 8-11 Heeren Handelsreizigers, verg. f 10- Zondag 11—14 Meisjes, verg. f6.50 Woensdag 14—17 Ongehuwde Dames, verg. f 10. Zaterdag 17-20 Mannen cn jongel. (H. Familie) verg. I6.j0 Dinsdag 20-23 Heeren Middenstand, verg, f 10.- Zatcrdag 24-27 Meisjes (Congreganisten) verg. 16.50 Dinsdag 27-30 Geh. vrouwen (Groningen), verg. 16.50. Beleefd verzoek zich aan ie Retraitenhuis Amersfoort. Tel. 303. Postcheque en giro no 9224j. e Directie van h Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos loe- gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen.des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur. Vrijdag van 10 tot 11 uur, Zondag van 12 tot 1 DONDERDAG 13 juni. laarvergadering der Dr. Ariëns-ver. in Monopole. Het auteursrecht van den inhoud dezer Ofliclccle Kerkelijke Medcdeelingen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officicele Kerkelijke Mcdedcellngen in andere bladen, wordtuitdrukkelijkvcrbodenkrachlcns ari. 15, eerste lid van de Auteurswet. Dit betreft ook het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FKANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, "t Zand no. 31. Telefoon 730. DONDERDAG 5—half 9 gelegenheid om le biechten. VRIJDAG le Vrijdag van de maand. Kwart voor acht gezongen 11. Mis de levenden en overl. leden van Genoolsch. v. h. H. Hart. 7 uur Lof. ZATERDAG Vigilie van Pinksteren, geboden vaslen- en onthoudingsdag. Van 12-1 en van half 4—half 10 ge legenheid om te biechten. r Lof. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no, 37. Telef. 1450. WOENSDAG 'sAvonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG 6—7 uur Biechthooren. 7 uur 1 of. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwarl voor acht gezongen H. Mis. 7 uur Lof, ZATERDAG Vigilie van Pinksteren, geboden vasten- en onthoudingsdag. Half 7 wijding van Doopwaler. 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 er 9u ur. Achterveld jk PAROCHIE ST. JOZEF. 1 Pastoor Q. Rentinck. Telefoon no. 20. VRIJDAG un ie Vrijdag der ntaand. ZATERDAG 1 Biechlhooren vanaf 4 uur. - 7 uur Lof met Rozenhoedje. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. TelefoonHamersveld No. 4. DONDERDAG Half 8 Lof. VRIJDAG 7 uur Veni Creator, Lof en predicatie tot opening van hel Veertigurengebed. 5—7 uur gelegenheid om te biechten. ZATERDAG 6 uur uitstelling van het AtlcrHAIfiste. Kwart vóór 7 tl. Mis. 8 uur gezongen H. Mis. Van 8—12 cn 3 tot hall 7 biechthooren. 7 uur Lof met predicatie In de week H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MART1NUS. PastoorW. S. J. de Jong.' Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG 8 uur Iste H. Mis. Kwart voor 9 2e H. Mis. VRIJDAG Isle Vrijdag toegewijd aan het H. Hart van Jezus, volle aflaat. c Iste H. Mis op Leo's Oord. J Kwart voor 9 gezongen H. Mis met dc gebruikelijke gebeden. I)" Na dc H. Mis uitstelling tot 12 uur. 8 uur Lof en preek tot openinffTan het 40-uren gebed. ZATERDAG Vigilie voor Pinksteren, geboden Vas ten- en onthoudingsdag. -* 8 uur Isle H. Mis. Kwarl voor 9 2e H. Mis. 3-9 biechthooren. 8 uur Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraai. DONDERDAG 6—8 uur gelegenheid om te biechten. VRIJDAG Eerslc Vrijdag. Hall 9 gezongen II, Mis ter eere van het H. Hart, daarna uitstelling en ge beden. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. ZATERDAG Vigilie voor Pinksleren, geboden vas ten- en onthoudingsdag. Half 5-half 9 gelegcnheitTTm le biechten. 7 uur Lof mei predikatie tot opfehing van het veertigurengebed. Deze weck de 11. Mis om half 9. Nil kerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. [ZATERDAG Gelegenheid om te biechten van half 3 lot half 7. ui In dc weck de H. Mis om half

De Eembode | 1935 | | pagina 2