C H.VAN DOORN&Zn. liet wordt steeds erg'er! Loopt U moeilijk IhCelpt U, e/~ af Denkt U toch niet, dat de voeipijnen, welke U het looper. zoozeer bemoeilijken, vanzelf weer zullen verdwijnen. Integen deel, wanneer U hiertegen niets doet, zult U er steeds meer hinder van ondervinden. Doe alszoovelen vóór UKoop 'n paar Blok's Ideaal Steunschoenen I VOOR iederen voet EEN APART MODEL. I °Pdal U spoedig weer flink en prettig kunt loopeo. 1 B-etvr dan rnaa£u>erk'ALLEENVERKOOP: Tel. 219 Gedlpl. Voet kundige Utrechtschestr. 9 Amersfoort Dinsdag 25 Juni zal de vijfde land dag van de Joodsche Vrouwenvereni ging voor Praclisch Palestinawerk alhier in het Berghotel worden gehouden. Mr. A. J. Herzberg, voorzitter van den Ned. Zionisten Bond, zal spreken over .Joodsche Opvoeding" Mevrouw M. Adler Pressel, zal, als resultaat van wat zij in Palestina hoorde en zag, spreken over .De taak van de vrouw bij den opbouw van Eretz-lsraël' Kamer van Koophandel en Fabrieken de Geldersche Vallei. Tusschen 1 en 14 Juli liggen ten kantore der Kamer en der secretarieën der Gemeenten in dit district de Kie zerslijsten 1935—1936 voor Groot- en Kleinbedrijf voor ieder ter inzage. Verzoeken om wijzigingen daarin, uitsluitend in die periode schriftelijk bij de Kamer ingediend, worden behandeling genomen. R. K. Middenstandsvereeniging „De Hanze". In Restaurant „Princess" had een ledenvergadering plaats van de R. K. Middenstandsvereeniging „De Hanze" onder leiding van den heer L. A. A. van Hamersveld. Na een kort woord van welkom en voorlezing tulen werden door den geestelijk Ad viseur Pastoor Spitzen met een toe passelijk woord een 4-tal nieuwe leden geinstalleerd. Pater van Kempen C s S.R., Directeur van het St. Alfonsus-Retraitehuis. alhier sprak vervolgens over het Rrtraitewerk, doch begon met de afdeeling gelukte wenschen met de aanhoudende groei van het ledental, de hoop uitsprekend dat de groei van retraitebezoek door Middenstanders gelijken tred zal hou den met de groei der afdeeling. Pater van Kempen wilde uiteen zetten wat de bedoeling is van het Retraitewerk en hoe het zich heeft ontwikkeld. Retraitewerk behoort niet tot de ge wone zielzorg, die krijgt ge van uw parochieherder en zijn medehelpers. Het Retraitewerk is buitengewone ziel zorg, gegeven door geestelijken die buiten de gewone zielzorg staan. Het retraitewerk is gewenscht door Paus en Bisschoppen. Is retraitewerk luxe? In den tegcnwoordigen tijd behoort het tot de levensbehoeften, aldus Z. den Paus. Het eerste Retraitehuis gevestigd te Venlo, twee jaren later het tweede te Amersfoort, nu 25 jaar geleden. Thans zijn er 13 Retraiten- huizen. In de jaren 1922 tot 1929 kwam de Paus steeds terug op het retraitewerk totdat zijn Encycliek verscheen o het Retraitewerk. Door de Retraite men dïeperen kijk krijgen in het geloofs leven. U heeft dit jaar ondervonden wat de Missie voor U kan zijn en kunt vermoeden wat de Retraite Zoudt ge nu niet op het programma zetten van uw vereeniging, die toch de geestelijke belangen wilt behartigen, een vaste jaarlijksche retraite voor de leden van uw organisatie in het voor jaar. Met cijiers toonde de Eerw, Spr. aan dat de Middenstanders retrait rnten veel ten achter staan bij de andere groepen. Benoeming Politieke Actie-commissie. Alvorens tot de benoeming van deze commissie OW te gaan deelde de Voorzitter mede dat men bij de Ge meenteraadsverkiezing heeft kunnen zien dat zeer weinig rekening wordt gehouden met de middenstand. Een commissie heeft tot taak te zorgen dat alle leden van de Middenstandsver- ecmeir.g lid zijn van de R. K. Staats- pa-tlj en als zoodanig een gezonden m.i.ed ku-tien uitoefenen in het werk der R. K Kiesverecnigtng. De invloed in de publiekrecnterlijke lichamen kunnen we alleen krijgen door actie in de vereeniging van de R K. Kiezers. De commissie kan het gcheele jaar werken, komen er leden inde vet ging bij. dan worden om een afdeeling op te richten. Van het Hoofdbestuur is een circu laire ontvangen over Medeo-zegels (Middenstands-contantzegels), waar over eventueel op een volgende ver gadering een spreker een uiteenzetting zal komen geven. Door de Oranjevereeniging is een commissie benoemd voor het houden van etn Historische Optocht, 'savonds een lichtstoet en reclame-uptocht. De F.A.M. heeft besloten een groep voor haar rekening te nemen. Een winkelweek zal dan worden ge organiseerd met een intense reclame actie voor de plaatselijke Middenstand. Aan de leden is een circulaire ge zonden over reisplannen voor dezen zomer om het saamhoorigheidsgevoel te bevorderen. Op deze circulaire staan aangegeven reizen naar Brussel. Alk maar, den Bosch en het eiland Texel. De leden worden verzocht deze cir culaire voor 25 Juni ingevuld te willen ileveren. Nog werd medegedeeld dat •n Santosbloempjesdag georganiseerd zal worden. Van de rondvraag werd een zeer druk gebruik gemaakt. Op den vooravond van den dag der stemming voor den gemeenteraad, dus op Dinsdag 25 Juni, zal in Sint Aechten een groote propaganda-ver- gadering worden gehouden, waarin twee eminente sprekers het woord zullen voeren om de Katholieke kiezers op te wekken eenstemmig op de lijst der Kath. Staatspartij te stemmen. Op den dag der stemming is het bureau der Kath. Staatspartij gevestigd in het gebouw der Kath. Militairen- vereeniging aan het Zand. Herwonnen Levenskracht. Zondag a.s. wordt op het terrein aan den Leusderweg de laatste voetbal wedstrijd gespeeld ten bate van boven genoemde vereeniging, door de R. K. V.V. „Amersfoort". Waren de eerste 2 wedstrijden erg matig bezocht, voor Zondag rekent het bestuur van Herwonnen Levenskracht op grote belangstelling van het R. K. sportlievend publiek, om deze laatste nederlaag wedstrijden te komen en daardoor het mooie doel van Her wonnen Levenskracht te dienen, daar de opbrengst geheel voor deze veree niging is. Om 2 uur speelt het 2e elftal van Amersfoort tegen het 2e van Zwaluwen Vooruit, een der sterke R. K. ploegen uit Utrecht, terwijl om half drie op het groote veld daarnaast de 2 eerste elf lallen dier vereenigingen elkaar zullen bekampen. Het is een nederlaagwed strijd en zal Amersfoort dan ook wel verliezen, maar het belooft een faire mooie strijd te worden. AMER5FGDRT 15e jaarvergadering van de Dr. Ariëns-Vereeniging. Alhier werd de I5e jaarvergadering gehouden van de Dr. Ariënsvereeni- ging. De Voorzilter merkte op, dat deze vergadering te Amersfoort wordt gehouden om de afdeeling stuwkracht ie geven voor de toekomst. Eenige jaren was er in Amersfoort absoluut geen leven en we danken het nieuwe leven in deze afdeeling aai de werk zaamheid van den geestelijk Adviseur Kapelaan C. Bachg en van den vroe- geien correspondent de heer Q. A. Hendriks. Er zijn momenteel maar 2 patiënten van de Dr. Aiiënsvereeniging in hel Rustoord en toch zijn er meer. In een sanatorium hooren muis diegenen die niet anders gered kunnen worden. Voor de toekomst moeien we blijver, wer ken. Er is te lang en met te groot enthousiasme gewerkt om nu bij de pakken te gaan neerzitten. De Dr. Ariënsvereeniging telt 18 j_ afdeelingen en 4U correspondent- >i schappen. De stille Reddingsbrigade de R. K. Kies- ,e" bijna 2300 medewerkenden in 51 rereeniging en de commissie moet groepen en 35 afzonderlijke personen, z iigen dat allen de vergadering van Bij de rondvraag werd aangedron- ,1e Kiesverecniging bijwonen. gen op intenser werken en meer con- l'ot leden van deze commissie wer- j tact met de aldeelingcn. d- n benoemd de heeren L. A. A. van Na den middag werd een studie- Hamersveld. O. Bunnil. en N. H. de bijeenkomst gehouden, waar vele af- Hann. gevaardigden en belangstellenden aan- Medcgedeeld werd dat Dinsdagavond wezig waren, ct-n vergadering is gehouden van de Pater Dr. Joannes O.M. Cap. be- Katholiekc Melkhandelaren. Er is een handelde als eerste spreker „Psycho- voorloupig bestuur gevormd kunnen!logic en hel praktisch leven". Daarna sprak Pater Patricius O.M Cap. over „De psychologie in de prakt tijk van het reddingswerk." De psycho logie heeft nieuwe inzichten in het reddingswerk van alcoholisten gebracht. Uitvoerig zette Spr. uiteen, aan welke eischen bij een goede behandeling moet voldaan worden, waarbij men trachle Ie vinden in hoever aard, aanleg, inner lijke of uiterlijke omstandigheden den alcoholist in zijn wangedrag deden wegzakken. De Dr. Ariënsvereeniging moet zor gen voorde geestelijke en wetenschap pelijke verdieping van hei reddings werk. Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. J. A. Hendriks, Berkenweg 25, tel. 1384. W. C. Linschoten, Soeslerweg 329, lel. 112. H. Kolk, Ulrechtscheweg 9, tel. 579. Apotheek: Ten Brink en Vermolen, Varkensmarkt 19a, tel. 160. den lui te worden v Op 77-jarigen leeftijd overleed Ie dezer slede de heer G. L. G. de Bruijn, oud-leeraar van het Stedelijk Gymna sium. In een vergadering der commissie belast mei de regeling van de optocht der Oranje-vereeniging werd mede gedeeld, dal groep 1 door de Prince- vlag zal worden verzorgd. Groep 2 is nog open; groep 3 zal door Chr. Personeel in Publieken Dienst worden aangenomen De groepen 4, 6 en 19 worden ver zorgd door ritmeesier Blom. De Chr Werkmansbond zal de groe pen 5 en 7 verzorgen, de R.K. Werk- liedenver. St. Jozef neemt groep 11 voor haar rekening. De groepen 8, 9, 12 en 13 zullen resp. door R. K. Spoor- en Tramwegpersoneel, den Ned. Bond van Gemeenle-Amblensren, de vereen. Oranje en Vaderland en door eenige jongelui worden samengesteld. Voorts werd bekend gemaakt, dat Patrimonium zeer waarschijnlijk een gedeelte van groep 15 zal verzorgen. „Handel en Nijverheid" heeft het initiatief genomen tot het houden van een feestweek. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma, Zondag 16 Juni. 9 20-10.20 Hamburg, 10.20-2.20 Brussel, 2.20-4.50 Droit- wich, 4.50-8 05 Londen, 8.05-8.20 Droilwich, 8.20-11.20 Leipzig, 11.20-12 Deutschland. Maandag 17 Juni. 11.05-12.20 Lon- :n, 12.20-2.20 Brussel, 2.20-5.35 Londen, 5.35-.650 Keulen, 6.50-7.50 Diversen, 7.50-12.00 Londen. Dinsdag 18 Juni. 10.30-2.35 Keulen, 2.40-3.20 Hamburg, 3.20-5.35 Londen, 5.35-6.50 Keulen, 6.50-7.20 Brussel, 7.20-9.45 Londen, 9.45-12.00 Wcenen. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrikus Theodorus, z. v. A. H. Ossendrijver en C. M. de Vos Walter Frederik, z. v. M. de Vos en M. E. v. der Smagt Hen drikus Alberlus, z. v. S. J. van Eg- mond en H. E. Bouwman Bauke, v. IJ. Boersma en K. v. der Schoor Johanna Jacoba, d. v. B. v. d. Hof en L. v. Wezel Johannes Lode- wijk, z. v. J L. Dammers cn E. H. G. Leemans Grietje, d. v. G. Bouw en Duinkerken Willem, z. v. E. v. Essen en M. J. Tommei - Qijs- berlus, z. v. W. Vastenburg en Outs- hoven. GetrouwdD. H. Huijgen er B. L. Teerink. i Overleden: A. v. d Hoogen, 4 dagen D. L. Pielers, 51 jr., echtg. v. W. A. de Haan. Geboren Antonia Fenna, d. van D. Stam en J. Pol. - Theresia, d. van J. R. Smeeing en J. M. Zegwaard. GetrouwdTj de Vries en A. v.|d. Beek. H. D. v. Zanten en J. v. Dam. T. v. Nimwegen en G. de Vries. J. de Graaf en A. v. Veenschoten. N. H. de Waal en W. Langras. Overleden: D. L. Pletcrs, 51 j., echlg. van W. A. de Haan. A. Walet, 8. Uit den Omtrek De Bilt De kantonrechter le Utrecht heelt veroordeeld de burgemeester van De Bilt tot f100 boete subs. 20 dagen hechtenis, wegens overtreding van de Hinderwet. Dit betreft het geval, dat de gemeente de Bilt beer liet storten en verwerken op de vuilnis-opslag plaats, zonder dat daartoe vergunning was verleend door Ged. Staten. Intus- schen heeft de gemeente de Bilt thans daarvoor de beschikking gekregen over een terrein van den heer de Jong Schouwenburg. Hoogland Tot leden van den gemeenteraad zijn gekozen de heeren A. Kuijer. C. Smink, P. Hilhorst, H. Flos, A. Sandbrink, J. G. van den Hengel, P. Kok en W. Brouwer, leden van de R. K. Staats partij. Verder de heeren W. van Apeldoorn, E. de Bruin en A. Wernsen. De heeren A. van 't Klooster, H. van den Heuvel, Knotlenbelt en Spelt werden niet herkozen. Op de lijst der Katholieke Staats partij werden 1074 stemmen uitge bracht; in 19311044.;« Hoevelaken Tot leden van den gemeenteraad zijn gekozen H. van Manen, G. Gerritsen, A. Loseman, J. Ruitenbeek, M. van Zuilichem, T. Rozendaal en W. 't Walderveen. De rechtsche meerderheid verloor 2 leden, doch bleef behouden. Leusden Een boer uil deze gemeente stond voor de rechtbank terecht smaad ten aanzien van een v ter. Hij had op een terrein e cadavers opgeslagen en had 1 0. den beweerdi, dat de veldwachter zou hebben gezegd, dat hij wel een sub sidie mocht vragen aan de gemeente Leusden, omdat hij alles zoo keurig opruimde. Hij werd Ier zake veroor deeld tot een voorwaardelijke gevan genisstraf voor den tijd van 14 dagen geldboete van f5 of 5 dagen. Leusden-Stoutenburg Dinsdag 18 juni zal de stemming voor den gemeenteraad worden gehouden. De schouw over wegen en water afleidingen in deze gemeenten wordl gehouden op Dinsdag 25 Juni a.s. Mjkerk Op de markt: 270.000 eieren f2— f2.50, eendeneieren f 1.45—1.60; 53 biggen f 1214, 3 varkens 150—70; 72 runderen: kalfkoeien f125—175, kalfvaarzen f60—120, vef vee le kw. f 0.19—0.26, 2e kw. f 0.15—0.19, vette koeien f145- 180; 36 nuchlere kalve ren: mestkalveren f8—II. Burgerlijke stand (nadruk verboden). GeborenJoanna, d. v. M. de Vries en H. Walet. Ondertrouwd: G. Hoo- geveen en H. Geurtsen T. v. d. Brink A. v. d. Ham H. Motshagen en a. Batenburg A. A. v. d. Werff N. M. Spencer Elce - A P. J. Westenburger en A. J. Fokker. Ge huwd: E. Dokter en M. v. 't Hof A J. Eppink en D. Vaslenburg. Over leden: Elbert v. Ktmij, 2 j. Corne lls Schuur, 44 j., echtg. v. P. v. Beek Aartje v. Norden, 80 j., wed. v. de Groot. Soest Burgerlijke stand. Geboren: Everardus Johannes. H. v. d. Coterlet en G. Ossendrijver Adrianus Wilhelmus Cornelius, z. v. L. A. Heijster en J G. E. Diemi Elisabeth Maria Cornelia, d. v. S v. Leeuwen en A. Elsendoorn Jo hannes, z. v. F. Visscher en F. Assen Willem, z. v. G. v. d. Broek en F. Pleij Hendrika. d. v. H. J. Stasse en C. Snoek Gerrit, z. v. J. Coljee en G. Vlieger Gerrit. z. v. D. Bun schoten en L. Vlaanderen. Onder trouwd A Th. B'oeckman en J. Hagen. Gehuwd P. Heinhuis en J. v. Nijendaal. Overleden: Christianus de Ruig, 15 j. Notaris te Leuken le Amersfoort heeft alhier verkocht het woonhuis aan de Lange Brinkweg 13a aan L. Prins voor f3300. Het woonhuis aan die zelfde weg no. 7 werd verkocht aan A. Butselaar voor f1150. Notaris Knoppers te Amersfoort heeft te Soesterberg verkocht een woonhuis, Amersfoorlschestr. II aanT.de Goede voor f5850; Iwee woonhuizen Ban- ningslraat nos. 46 en 48 aan A. Tammer te Soesterberg voor samen f5080. man werkte, werd geheel vernield. Men schat hel aantal slachtoffers op 1500. Heere's Taxi-Bedrijf Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent pe- K M Binnenland Hoe een Katholieke meerderheid verloren ging. De uitslag der gemeenteraadsver kiezingen te Eemnes behoort alge- meene bekendheid te verkrijgen oir de les, welke daaiuit te trekken is. Van de 801 stemmen kreeg de lijst der R. K. Staatspartij er 395 cn 23 stemmen kreeg de lijst der R. K. tevreden arbeiders. De meerderheid der uitgebrachte stemmen is dus R. K. Toch zullen slechts drie van de zeven raadszetels door katholieken worden De kiesdeeler bedroeg I I4s/7. De R. K. Staatspartij verkreeg direct 3 zetels met een overschot van 514/? stem. De vierde zetel (rest-zetel) werd haar echter afgesnoept door een neu trale lijst, welke een overschot had van 524/7 stem. Had de R. K. Staats partij één slem meer gekregen, dan was de meerderheid in den Raad Katholiek gebleven. Thans is door tweedrachl de Katholieke meerderheid verloren gegaan. Ook in Lisse heeft de Gemeenteraad zijn Katholieke meerderheid verloren. Bestond de oude raad uit 8 katholieken en 7 niet-katholieken, bij den nieuwer raad wordt dit juist omgekeerd. Oorzaak van deze verandering is hel optreden van de K.D.P., die 189 stem men voor haar rekening nam, Itrwijl de R.K.S.P. er 1759 kreeg. De K.D.P. bezet uiteraard geen raadszelel, doch de verlorene kwam aan de S.D.A.P. die voor het eerst aan de verkiezing deelnam. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart r 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof v. d. Zaligen Dood met preek. WOENSDAG 7.30—8.30 gelegenheid om te biechten. DONDERDAG H. Sacramentsdag. Eerste H. Mis 6.30. Gezongen H. Mis kwart voor 8. Laatste H. Mis 9 uur. 'sAvonds 7 uur opening v. h. Triduum ter eere van het H. Sacrament. VRIJDAG 7 uur Lof met preek. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid on biechten. Lof met preek. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 Allerlei PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 145). ZONDAG 7 uur H. Mis. Half 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Broederschapslof. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG Biechthooren van 6—8 uur. 'sAvonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG H. Sacramentsdag. Kwart voor 8 gez. H. Mis. Half 5 uitstelling van het Allerheiligste. r Lof. DINSDAG Om half 8 geen H- Mis. 7 uur Lof. WOENSDAG Van 6-8 uur Biechthooren. DONDERDAG H. Sacramentsdag. H.H. Missen om 6 uur, 7 uur en om 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Lof. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 7de en 6de leerjaar. 4 tot 9 uur Biechthooren. Dagelijks fde°'li. Missen om 7- dfe, half 8 cn 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDU^ |acob Catslaan no. 26b Vil-v Pastoor: I'. j. M. Sandkuyl. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met rozenhoedje. WOENSDAG Van 7 tot 8 uur Biechthooren. DONDERDAG H. Sacramentsdag. t H. Mis om 7 uur. Om 8 uur Hoogmis. 'sAvonds half 8 Loi mei Rozenhoedje. VRI|DAü 'sAvonds om half 8 Lof mei Litai'.io en Toewijding aan het Allerh. Hart. ZATERDAG Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8cn 8 10 Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZUNDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof. MAANDAG 7 uur H. Mis in he» St. Ansfridus- Gesticht DINSDAG Half 8 Gezongen II. Mis lor eere van den H. Antonius. WOENSDAG Biechthooren van 6 8. DONDERDAG H, Sacramentsdag, dag van devotie. Hall 8 Vroegmis. Half 10 Hoogmis. Half 8 Lof. VRIJDAG Half 8 Lof. ZATERDAG Half 8 Lof. Biechthooren om 4, 5, 6. 7 en 8 uur. In de week H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG 8 uur Vroegmis. Half II Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG lste H. Mis op Leo's Oord. Kwart voor 9 2e H. Mis. Half 10 en hall II calcchismus opi* scholen. DINSDAG 8 uur lste H. Mis. Kwart voor 9 2e II. Mis. WOENSDAG H. Mis. Kwart voor 9 H. Mis. Half 10 en half II calcchismus op de scholen. DONDERDAG Feestdag van het H. Sacrament. Half 8 Vroegmis. 9 uur Hoogmis. 'savonds 8 uur Lof cn Rozenhoedje. VRIJDAG 8 uur le H. Mis. Kwatl voor 9 2e H. Mis. Half 10 en half II catechismus op da scholen. ZATERDAG Isle H. Mis. Kwart voor 9 2e H. Mis. 9 biechthooren. itir Lof met Rozenhoedje. VRIJDAG In een springstoffenfabriek ie Rheins- dorl heelt een ontploffing plaats gehad gevolgd door een geweldige brand. De groole fabriek, waar ruim 12000 PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paul us Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG Plechtige H. Communie. H.H. Missen om 7 uur en 8 uur. Om 9 uur Hoogmis, waaronder Plech tige li. Communie. Om kwart voor elf een gelezen II. Mis. 5 uur Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. 1 Burgemeester van Tuyllsiraat. ZONDAG 8 uur H. Mis. Half 11 Hoogmis. 12 uur Catechism"s, 6 uur Lof. MAANDAG woensdag' S'- DONEdSaO™ H. Sacramentsdag. 7 uur Vroegmis^ 9 uur Hoogmis." 'sAvonds 7 Lof. VRIJDAG 7 uur Lof. ZATERDAG Half 5-half biechten. [7 uur Lof. Deze week de H. Mis om half 9. 9 gelegenheid i

De Eembode | 1935 | | pagina 2