1 Heere's Taxi-Bedrijf de Zevensprong het refrein Heb je wel gehoord, wat ze daar (vertellen? Heb je wel gehoord, wal men daar zegt? Ze zeggen, dat er geen stoel meer is, Maar dat hebben zij toch lekker mis. Dat is één. Iedere keer werd er dan een stoel ln het lokaal gedragen, terwijl bij „dat is zeven", de talel naar binnen werd getorst. Een theemeubel maakte het ameublement compleet. Bloemen moes ten nu nog de gezelligheid verhoogen en zoo zong de zevende klas onder het overhandigen van een schitterend bloemstuk een tweestemmig bloemen- lied. De jubilaresse kon geen woorden genoeg vinden, om haar onuitspreke lijke dank te betuigen. Dat er feest zou worden gevierd had zij wel bemerkt, maar dat het zulk een overweldigend feest zou worden, had zij niet kunnen droomen. Eerst het schitterende gees telijk geschenk van H. Communies en Missen en daarna deze grootsche hul diging, dat alles ging hare stoutste verwachtingen verre te boven- Volgens spreeksters woorden, was haar uiter lijke dankbetuiging nog niet in over eenstemming met haar innerlijke ge voelens, omdat deze door woorden niet voldoende konden vertolkt worden. Dank bracht zij daarom aan de Eerw. Geestelijkheid, de Eerw. Moeder Over ste en alle overige genoodigden voor hunne tegenwoordigheid, maar vooral aan de Eerw. Zusters, Dames onder wijzeressen en leerlingen voor al hun zorg en moeite met de getroffen voor bereidingen om dit feest voor haar onvergetelijk te maken. Na het zingen van een danklied voor het aanvaarden der hulde, verlieten de kinderen de school om er 's middags terug te keeren voor het bijwonen van de voorstellingen van Williams sprook jestheater. Wat leefden al die kinderen mee met de lotgevallen van de mole naarszoons in „Tafeltje dek je. ezeltje strek je en knuppel uit de zak". Wat hielpen ze Roodkapje er aan herinneren om in 't gevaar den houthakker te roepen en hoe begeleidden ze de dans muziek van Jan Klaassen en Katrijn De vreugde steeg ten top, toen zij getracteerd werden op limonade en koekjes en bruidsuikers en toen de heer William de voorstellingen beëindigde met eenige onbegrijpelijke goocheltoe ren. was er een waardig slot gekomen aan dezen, ook voor de kinderen heer lijken feestdag Zuster M. Aquino kan er van over tuigd zijn, dat ook de kinderen dit zilveren jubilé nooit, nooit zullen ver geten en altijd zal naast de dankbaar heid voor haar zorgen en toewijding aan de Amersfoortsche jeugd gewijd, de vreugde van dezen dag in hunne herinnering levendig blijven Naar de Passie-spelen te Tegelen. Per touringcar op 4 Augustus. Bovengenoemde tocht mag zich een groote belangstelling verheugen, Wij raden degenen, die alsnog de tocht willen medemaken aan, zich zoo spoedig mogelijk op te geven bij één der adressen in de advertentie voorkomende om teleurstelling te voorkomen. Onze sladgenoote, mej. C M. Beijer, verpleegster van het Wit Gele Kruis te Hoogland, slaagde te Utrecht voor het examen wijkverpleging en huisbe zoekster tuberculose-bestrijding en gelingenzorg. De heer N. Lamme Jr. slaagde voor het examen boekhouder, „Mercurius", opgeleid door het Accountantsbureau Rekveld, Si. Ansfridusstraat. Toen marechaussees op surveillance waren, ontmoetten zij onder Bennekom twee jongelieden met een auto, waar van zij het nummerbord losmaakten. Bij de nadering van de marechaussees sloeg een van beiden op de vlucht, een roggeakker in. Hij werd nagezet en gaf zich eerst, nadat twee revolver schoten waren gelost, gewonnen. De jongelui werden meegenomen naar Wageningen, waar bleek, dat zij met enkele anderen uit het Rijksopvoe dingsgesticht te Amersfoort waren ont vlucht. Zij waren de 19 jarige S. G. H. ujt Rotterdam en de 18-jarige D. K. uit Ede. Na hun ontvluchting hadden zij te Amersfoort een doktersauto, die o.ibeheerd langs den weg stond, ont vreemd en waren daarmede naar Ooi- marsum gereden. Daar hadden zij d( auto achtergelaten en waren naar Om men geloopen. Uit een garage aldaar stalen zij door inbraak een auto. waar mede zij, na vele omzwervingen te Utrecht belandden. Hier lieten zij de auto in den steek en liepen naar De Bilt. Daar vonden zij een taxi onbe heerd staan. Met die taxi begaven zij zich op weg, totdat aan hun omzwer vingen een einde kwam. Onderweg hebben zij een aantal in braken gepleegd, en wel te Heclsum, waar uit een garage olie gestolen werd, te Lunteren waar bij een kleermaker twee heerencosluumswcrden ontvreemd under Ede waar in een schuur vier bussen benzine en een bus olie werden buitgemaakt. Ook in Oosterbeek en elders braken zij in. De benoodigde benzine werd uit langs den weg staande benzinepompen gestolen. De 18-jarige D. K. verbleef in het Rijksopvoedingsgesticht wegens dief stal van een auto. Aan A. M. Kerkkamp is op verzoek eervol ontslag verleend als leeraar aan de Rijks H. B. S. alhier. Op den Hoogeweg is een aanrijding geweest tusschen twee auto's. Een der inzittenden werd licht gewond aan het hoofd. De 80-jarlge heer J. H. Zwart stond vanmorgen op de bus te wachten op den hoek Weijersstraat-Utrechtsche- weg. Plotseling zakte hij ineen en was overleden. Het lijk werd per brau- card naar het politiebureau overge bracht en later par ziekenauto van de firmaNefkens naar zijn woning vervoerd. Tooneelvereeniging Euripides zal het tooneelseizoen openen met het Indisch Tooneeispel „Oessin Blanda" van Tromp. Dit spel geeft weer den strijd tusschen blank en bruin. Door verhuizing van den heer Beek naar Zwolle is tot secretaris van de R. K. Muziekvereeniging „Wils kracht" benoemd de he-r M. van der Linden, Kruiskamp 18, Feestweek te Amersfoort. Men schrijft ons: DeOranjevereeniging organiseert 26 tot en met 31 Augustus a.s. feestweek. Deze zal worden besloten met een luisterrijke viering van den verjaardag der Koningin terwijl ge durende de geheele week allerlei fes tiviteiten zullen plaats hebben. De Federatie van Amersfoortsche Midden- standsvereenigingen organiseert een speciale winkelweek. Het hoogtepunt der viering wordt gevormd door een historische optocht, die Woensdag 28 Augustus zal plaats hebben en die voor de geheele Gel- dersche Vallei iets bijzonders belooft te worden. Een 160-tal personen zal hieraan deelnemen, terwijl de toestem ming voor het gebruik vandenoodige rijkspaarden reeds van den Minister van Defensie werd verkregen. Vrijwel alle vorsten uit het Oranjehuis zullen in deze optocht vertegenwoordigd zijn. Voor den avond van denzelfden dag staat een groote lichtstoet op het pro gramma, waarin ook vele nationale bedrijven met een verlichte reclame wagen zullen optrekken en waaraan voorts het vereenigingsleven in Amers foort in al zijn takken zal medewerken. Bovenstaand communiqué stond enkele weken geleden in de groote dagbladen vermeld. Vereenigingen en winkeliers zijl gij U wel bewust welke taak op U rust? Aan de Historische optocht wordt voldoende gewerkt om dit glanspunt nummer van den dag te doen slagen, maar hoe gaat het met de Lichtstoet en reclame afdeeling? Tot heden komen de opgaven hier voor geleidelijk binnen, doch dit moet van nu af aan vlugger gaan. Moeten wij niet zorgen dat de vele vreemde lingen welke dien dag Amersfoort be zoeken, en'zeer zeker ook de licht stoet in oogenschouw willen nemen, een grootsche indruk van zaken en Vereenigingsleven mee naar huis ne men? Zeer zeker zult gij dit alles willen, en hieraan mee te werken is plicht. Vereenigingen hebt gij U al opge geven? Nog niet, welnu draal niet langer, doch geeft u onverwijld op. Zakenmenschen. toont dat gij ook niet bij de pakken neer blijft zitten en toont wat Amersfoort op industrieel en zakengebied vermag. Torenzang. Woensdag8—9 uur brengt de beiaar dier S. van Kalveen volgende liederen ten gehooreMarsch, Koller. Vlaam- sche Kermis. Naar geen ander, 't Waaier tje. Haar kleinkind. De ar. vroolijke jongen, Kallenbach. spinster. Studentenlied. Marsch. Avond lied. Geestelijk gezang Geslaagd voor het Mercurius-Dipl. Boekhouden onze stadgenoot de heer A. C. ter Burg, opgeleid door de heer K. A. Groenhuysen, leeraar Boek houden M. O. Burgerlijke Stand. GeborenMaria Hendrika Theodora, d. v. T. W. Vosman en H. P. J. Ophof Hendrik, z, v, H. v. de Kolk en IV H. Beekhuis Wilhelmina Johann; d. v. J H. Stenderen W. v. Renswou' Andreas Hermanus, z. van H. G. Rijpert en M. J. A. v. d. Last tonia Henrica, d. v. W. A, Teunissen en J. F. M. v. Dartel Jan Willem, z. v, G A. Renes en P. H. v. Schaik Maria Jacoba, d. v. K. Blaauw en J. Ruighaver. Ondertrouwd J. C. KolkenC.J. M. Schriek J. L. Koeslag en G. J. Pie- ters J. Wijnands en M. H. Vos H. Orandjean Perrenod Comiesse en J. W. M. Vermeeren A. de Graaf en H. Stomphorst R T. Riksen J. Barbie - W. F. Scnarwachter E. C. C. van Dijk. Gehuwd: G. Wisgerhof en M. Engel. Overleden: Wilhelmina J. Verhaar, 31 j., echtg. v. A. ten Hoven Elsina Pot, 2 j. Reinier v, de Vlasakker, 47 j., echtg. v.J. Houtveen Jan Best, 57 j., echtg. v. E. Stalknegt Eli sabeth Olten, 83 j., wed. v. A. Stou- tenburg. Geboren Maria Alijda, d. van P. T. I Rutten en W. J. Wellerd. Adriana Lamberta, d. van W. v. d. Bedum - A. v. Bekkum. Overleden F. A. Timmerman, 48 j., echtg. van E. v. Ekelen. J. Hissink, 59 j., ongeh. Handelsregister. Nieuwe inschrijvingen Mag. „de Luxe", lederwaren enz., Leusderweg 216. Eig. B. J. Kraal. Algem. Handelsonderneming „Enieh- trop", Edisonstraat 50. Eig. J. A. P. J. Portheine. Handelsonderneming „Delta", Expl Zuivelprod., J. v. Oldenbarneveltl. 28. Eig. Th. Mosterdman. Ph. J, Kortes, behangerij enz., Leus derweg 170. Eig. Ph. J. Kortes. Amsterdamsche Ijzerhandel, Arnhem- scheweg 42, opgeheven. J. van Sloten, Autohandel, Hoogeweg 176, Amersfoort. Nu Birkstr. 87, Soest. G. v. Wieringen, slagerij, Nieuwe- weg 2, Verplaatst naar Zeist Ie Dorp straat 11. Mosterman en Co. N.V..J. v. Olden- barneveltlaan 28. Uiltr. proc.h. J. M. L. Mosterman van Wijngaarden. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 31 Juli. 1105-12.20 Lon- :n. 12.20-3.05 Keulen. 3.05-6.05 Deutschland. 6.05-6.50 Keulen. A.R.C. 8-9.50 Droitwich- 9.50-12 Brussel. Donderdag 1 Aug. 11.05-12.20 Brus sel. 2.20-3.50 Keulen. 3.50-5.10Radio. 4.20-6.50 Leipzig. 7-8 A.R.C. 8-12 Londen. Vrijdag 2 Aug. 11.05-6.20 Droitwich. 6.20-7 Hamburg. 7-8 A.R.C. 8.-820 Hamburg. 8.20-10.20 Brussel. 10.25- 11.30 Boedapest. Zaterdag 3 Aug, 11.05-12.20 Londen. 12.20-1.20 Keulen, 1.20-2,20 Brussel, 2.20-6.20 Droitwich. 6.20-7 Diversen. 7-8 A.R.C. 8-10.35 Boedapest. 10.55- 12 Weenen. Wijziging voorbehouden. Hof 12 - Telefoon 1418 EUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent pe^ K.M. Uit den Omtrek Barneveld Bij den landbouwer C. v. H. onder Garderbroek, die weigerde lid der Vee- Centrale te worden, is thans al het vee, bestaande uit 28 koeien en een stier beslag genomen. Hamers veld Onze vroegere dorpsgenoote mej. M. C. H. Staal slaagde te Utrecht voor het examen Acte Engelsch M.O.A. Hoogland Men deelt ons nader mede, dat de gemeente-secretaris geen mcdedeeling in den zin als in een vorig bericht werd vermeld heeft verstrekt. Onze dorpsgenoot, de heer L. van Odijk slaagde voor het diploma Boek houden Fed. Handels- en Kantoorbed. Ook slaagde hij voor het diploma Boekhouden Ver. Leeraren Handels wetenschappen. Tot hoogheemraad van den Bun- schoter Veen- en Veldendijk zijn be noemd J. v. d. Pol Jzn. Ie Bunschoten en A. v. 't Klooster te Hoogland. Gemeenteraad. Maandagmorgen te half elf kwam de Raad der Gemeente bijeen onder leiding van den Burgemeester de heer L. O. U. I. S. Grippeling. Ingekomen stukken: a. Procesverbaal Kasopname Gem. Ontvanger op 18 Juni 1935. b. Besluit tot goedkeuring der Bouw verordening. c. Verzoek van E. Bakker c mindering van hondenbelasting, den van B. en W. gesteld. d. Request van den Bond van Hotel- en Caféhouders om verlaging van per- soneele belasting, afwijzend beschikt. e. Verzoek van W. Eijbergen om vrije geneeskundige behandeling. f. Processenverbaal der stembureaux en het hoofdstembureau betreffende ver kiezing van leden van den Gemeente raad. g. Procesverbaal en besluit van het Centr. Stembureau houdende benoemd verklaring van leden van den Gemeente raad. De geloofsbrieven werden nagegaan doordeheerende Bruin, v.'t Klooster en Spelt en in orde bevonden. Aangenomen werd het voorstel van B. en W. tot redactie-wijziging van de verordening regelende de heffing van het vergunningsrecht. Met het voorstel van B. en W. tót overdracht van grond aan de provincie Utrecht ten behoeve van het Vallei- kinaal voor f61.70 ging de Raad ac- coord. Ingetrokken werden de besluiten tot korting der salarissen van het gemeente- personeel en tot huurvermindering der onderwijzerswoningen. Gedep. Staten vragen intrekking van deze besluiten dato 28 Februari 1935 en een alge- heele herziening van de salarissen vooi Januari 1936, Met de intrekking van de besluiten ging de Raad accoord. Eventueele al- geheele herziening zal in het College en W. onder de oogen worden gezien. Op voorstel van den heer Spelt werd besloten een redactiewijziging vast te stellen waardoor de huurwaarde var de onderwijzerswoningen alsnog ver laagd zullen worden, Voorstel van B. en W. tot vaststel ling van een verordening regelende de benoembaarheid enz. der veldwachters, werden de salarisnormcn vastgesteld van f 1500 - tol f2000.- op 11300. tot f 1700.-. Hei voorstel van B. en W. om aan den gemeenteveldwachter en den weg werker persoonlijk vrije geneeskundige behandeling te verstrekken werd aan genomen met 10 tegen I stemmen, legen de Bruin). Op voorstel van den heer v. d. Hengel werd de huurwaarde woning (gemeente veldwachter vastgesteld op f200.—en werd de kindertoeslag verlaagd van f60.— op f50.— per jaar. Voor het nazien der gemeentereke ning dienst 1934 werden benoemd de heeren Sandbrink, Kok en de Bruin. e rondvraag werd geen ge bruik gemaakt. Alvorens de vergadering te sluiten sprak de Voorzitter een woord van af scheid tot de vier raadsleden welke niet meer terugkeeren, de heeren van Klooster, Knottenbelt, Spelt en v. d. Heuvel. De Voorzitter dankte de heeren voor hetgeen zij in het belang van de gemeente hebben verricht en voor de prettige samenwerking. Van de heer Spelt ging bij het aanvaarden van zijn raadszetel de roep vooruit, dat hij overal redevoeringen hield, met en zonder vuistslagen, doch hier heeft Spelt steeds gesproken in het gemeentebelang zon der vuistslagen op tafel. Spr. wilde de heeren op hun ver deren levensweg het beste wenschen, ook voor hun dierbaren en mochten ze terugkeeren in den Raad, dan zullen we ze met open armen ontvangen. De heer Spelt dankte de voorzitter en ook de secretaris en de ambtenaren der secretarie voor de aangename sa menwerking. Spr. heeft in de jaren van zijn Raadslidmaatschap meer levens ervaring opgedaan en merkte op dat hij altijd tot spreuk had gehad„Een man, een man één woord, een woord", dit kon hij echter tot zijn spijt niet van allen zeggen. Spr. is van meening, als we vier jaar verder zijn, zal de Raad overbodig zijn en alles in één hand worden bestuurd. Ook de andere aftredenden dankte met een enkel woord voor de aangename samenwerking. Leusden Aangiften van geboorten Wilhelmus Hendricus, z. van J. J. van Nes M. W. Blom. Stoutenburg Aangiften van geboortenAntonia Hendrika, d. van A. v. Bekkum en A. K. v. Laar. Gijsbertus Antonie, van G. Steenbeek en G. G. v. Beek. Soest Maandag was het 25 jaar geleden dat de heer Schreuder, inspecteur v politie alhier, zijn loopbaan begon De plannen voor de feestelijkheden op 31 Augustus zijn 8—8.30 Gewijde muziek in het rosarium; 9—10 uur Wijdingsdiensten in de kerken 10.30 12 uur Optocht versierde auto'- gens, rijwielen en praalwagens; uur Défilé der schoolkinderen vo> burgemeester2-5 uur Volks- en kin derspelen; 7—8 uur Optocht van alle sportverenigingen enz. met défilé voor den burgemeester; 8—11 uur groot avondfeest. Uitvoering van muziek, zang, gymnastiek, enz. Donderdag 8 Augustus a.s. zal het 12'/j jaar geleden zijn dat de heer Dammers alhier zijn benoeming ont ving als notaris. Vóór dien was de jubilaris reeds vele jaren candidaat •en kantore van zijn ambtsvoorganger Prillewitz. Veenendaal Op de jaarlijksche bijenmarkt waren 1680 volken aangevoerd, de prijzen bedroegen f2 5 f2.50. De markt trok dezen keer veel be langstelling, gezien het feit, dat de markt, in tegenstelling met andere jaren eenige weken later werd gehouden, De oorzaak hiervan was de te late ontwikkeling van de volken, waardoor het zwermen vertraagd is, en tevens da mindere teelt van de boekv waardoor 't honinggewin kleinei geworden. De jury kende de volge prijzen toede grootste aanvoer heer P. Hommelenberg uit Beest beste stal ronde korven de hee Kemps uit Schijndelde daarop vol gende de heer W. de Vree uil Omme ren de best bevolkte ronde korf de heer A. Pippen uit Bruchen en de daarop volgende de heer C. Wolfs winkel uit Scherpenzeel. Kerknieuw». Aartsbisdom Utrecht. De Aartsbisschop van U'recht. Mgr. l.H.G. lansen werd van de H. Sacra menten der Stervenden voorzien. De bediening Sesc!,.iedderi°",eden komslig de voorschriften door den proost van het Metropolitaan Kapittel Mer. 1. O. van Schaik. In de kapel hadden zich verzameld Mgr. D. Huurdeman. vicaris-generaal, de beide secretarissen van het Aart. bisdom J. v. d. Burg en dr.A. Geer dinck, Mgr. dr. B Eras, procurator van het Episcopaat te Rome, plebaari J. Bl. A- Batenburg, deken Th. J. M. K"uve' der, alsmede de geestelijkheid der slad Met luider slem bad de patiënt een lang en ontroerend gebed, waarna de H. Bediening in hel priesterkoor p aals had. Aan het slot van deze plechtig heid gaf Mgr. van Schaik den Aarts bisschop den Pauselijken zegen Zich tot de aanwezigen richtend, sprak de Aartsbisschop zijn dank un jegens geestelijken en leeken voor de van allen gedurende zijn pontificaat ondervonden medewerking, aan allen vergeving vragende, indien hij iemand, wie ook, mocht gegriefd hebben. Ik wil, aldus Monseigneur, in oen tijd dien God mij nog laat. nog goed maken wal ik kan, en daartoe liet lijden, dat God mij nog te dragen geeft tot het laatste toe aan Hem opdragen voor het heil van mijn diocees. Ik ben God dankbaar, dat ik de boodschap kreeg, dat de geneesheer het wensche- lijk oordeelde, mij uit voorzorg van de H. Sacramenten der Stervenden te voor zien; ik ben dankbaar, dal ik de H M. Sacramenten met volle kennis ontvan gen mag, om aldus opnieuw gesterkt te worden in het dragen van het kruis, dal God mij oplegt, en waarbij ik mi| volkomen overgeef aan Gods heiligen wil. Aan de Geestelijkheid en Geloovigen van het Aartsbisdom Utrecht. Met diep leedwezen deden Wij aan de Geestelijkheid en Geloovigen van het Aartsbisdom mede. dat de sleepende ziekte, waaraan Zijn Hoogwaardige Excellentie, onze beminde Aartsbis schop sedert langen tijd lijdende is, zijr lichaamskrachten, vooral gedurende de laatste dagen, aanmerkelijk hebben ver zwakt Alhoewel er geen reden tot middellijke ongerustheid aanwezig .heeltZijn Hoogwaardige Excellentie toch tot gerustheid van zich zelf en van zijn onmiddellijke omgeving, uit voorzorg, gesterkt willen worden met de laatste Genademiddelen der 11. Kerk, Zijn Hoogwaardige Excellentie blijft U innig dankbaar voor de gebeden, welke U tijdens zijn ziekte hebt ge stort. Hij vraagt U dringend Hem bij voortduring indachtig Ie willen blijven in uw 11.11. Misoffers en gebeden, i dat Gods H. Wil volmaakt aan II voltrokken moge worden. Te dien einde bepalen Wij, dat iedere vastgestelde II. Mis door Gees telijkheid en Geloovigen gezamenlijk een tientje van den Rozenkrans zal worden gebeden. Dit schrijven zal op Zondag 28 Juli onder alle vastgestelde II.II. Missen van den predikstoel worden voorgelezen. Utrecht. 26 Juli 1935. D. HUURDEMAN, Vicaris-Generaal van hel Aartsbisdom Utrecht. Pastoor F. Langendijk. Na voorzien tc zijn van de H.H. Sa cramenten der Stervenden is, na een langdurige ziekte, overleden de Zeer- eerw. heer F. Langendijk, pastoor Ie Haarle. De overledene werd priester gewijd 1895. Achtereenvolgens was hij werk zaam te Warga, Herveld, Delden Amersfoort (O.L.Vr.) en Hilversum. Tc Compascuum werd hij pastoor in 1908 en te Haarle in 1910. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen,"'' -I. Langegracht no. 37. Telef. 1450. WOENSDAG* Geen Congregatie van de H. Familie, DONDERDAG 8 uur gcz. H. Mis. Bicchthooren van 6—7 uur. 's Avonds 7 uur Lof. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwart voor 8 gezongen H. Mis. 's Avonds 7 uur Lof, ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. PAROCHIEKERK ST. HM?(ClS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG 9 uur gezongen huwelijksmis. DONDERDAG Van half 7 -half 8 biechthooren. VRIJDAG, eerste Vrijdag. 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAG 4 tol 9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 uur. hall 8 en 8 uur. Binnenland Het Ministerie. Na de mislukle pogingen van Prof. Aalberse, heeft onze Koningin Minister Colijn verzocht een ministerie te vormen. Op zijn beurt is nu minister Colijn n het onderhandelen. Resultaten hiervan zijn beden nog niet fe melden. Zomersproeten verdwij- nen in korten tijd geheel door Sprutol. Bij alle Drogisten KERKELIJKE DIENSTEN. bladen.- betrcllookhet Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANUSCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. DONDERDAG half 9 gelegenheid om tc biechten VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwarl voor 8 gez. H. Mis voor de levende en overleden leden van hel Genootschap van hel H. Hart. 's Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.II. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acoh Cafslaan no. 26b PastoorP. J. M. Sandkuyl, Jacob Cafslaan no. 28, Telefoon 558. DONDERDAG 6-8 uur biechthooren. VRIJDAG, eerste Vrijdag. 7 uur H. Mis. r gezongen H. Mis. Half 8 Lof met Litanie en toewijding aan hef Allerheiligst Hart van Jezlts. ZATERDAG n' j Van 4 tot half 9 uur biechthooren.1 Half 8 Lof mei Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10, Achterveld PAROCHIE ST. JOz-EF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no.^0. VRIJDAG Vrijdag der maand, tur gezongen II. Mis. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. r Lof.l In de week de H.H. Missen om 7 cn Ifamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. 'J\ Telefoon: Ifamersveld No. 4. DONDERDAG Half 8 Lof. 6-8 gelegenheid om le biechten. VRIJDAG Half 8 gezongen II. Mis. Half 8 Lol. ZATERDAG Biechthooren om 4. 5, 6, 7 en 8 uur. In de week H. Mis om hall 8. Hoogland j PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG 8 uur lc H. Mis. VRIJDAG lste Vrijdag. Volle aflaat. 8 uur Isle if. Mis op Leo's Oord. Kwarl over 8, gez. H. Mis met dé gebruikelijke gebeden. ZATERDAG ,'f Hall 8 lstc H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 4-9 bicchthooren. 8 uur Lof mei Rozenhoedje. Gedurende de maand Aug. (vacantie- maand) dc H. Missen in de week om half 8 en Kwart over 8. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Broere. Burgemeester van Tuyllsfraat. Gelegenheid c VRIJDAG H. Harf. ZATERDAG Half 5-half biechten. i te biechten van 6—8. 9 gelegenheid cm le Deze week de H. Mis om half 9'J. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kalh. Open bare Leeszaal en Bibliolheekaan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe»- gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehilé aan den West- singel (uilgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7 - 8 uur, Vrijdag van 10 lot II uur. Zondag van 12lot 1 uur

De Eembode | 1935 | | pagina 2