KIEUW PARIJS I 1 F. A. TULP Taxidienst Nic. Bovee Reiskoffers Reisartikelen Bad- en Strandtassen lU.iSTEL.ilt KING SCHRiJFMACHINELIttT Fa. H. Elzenaa Heere's Taxi-Bedrijf Bel dan op No. 42 Allerlei Amersfoort Plechtige Uitvaart en Begrafenis ven wiflen den Hoogcerw. Heer Kanunnik Deken C. Hartman Het bestuur van de Vereeniging „Kath. Amersfoort" zond aan de Be- Sturen der aangesloten Vereenigingen onderstaande circulaire en lijst. OPROEP Oeacht Bestuur. De Eerw. Geestelijkheid van de Parochie van den H. Franciscus Xa- verius, 't Zand. heeft een beroep ge daan op „Katholiek Amersfoort" om bij de uitvaart en begrafenis van wijlen den Hoogeerw. Heer Deken C. Hart man regelend te willen optreden. Zich de inwilliging van dit verzoek tot een eereplicht rekenend noodigt het bestuur Uwe vereeniging hierbij uit bij genoemde plechtigheden tegen woordig te zijn. Woensdag 7 Augustus des morgens te 10 uur de plechtige gezongen Re quiem-Mis, gevolgd door de beaarding op het R. K. Kerkhof. Terwijl voor 2 leden van Uw be- bestuur een plaats in de kerk gereser veerd zal worden, wordt aan alle leden Uwer vereeniging, die zich ongetwij feld bij den rouwstoet naar 't kerkhof willen aansluiten, (RouteWeverssingel, Zuidsingel, Utrechtschestr. enz.) dringend verzocht zich uiterlijk elf voor 't formeeren van den stoet te willen opstellen in de volgorde en op de plaats als op bijgaande lijst staat aangegeven. Gevraagd wordt zooveel mogelijk de omfloerste vaandels der Vereenigingen mede te voeren. De regeling in de kerk is gelegd in handen der Onderoff. Vereeniging St. Martinus, terwijl aanwijzingen voor den stoet en op 't kerkhof zullen gegeven worden door de oudste leden der R.K, Jeugdbeweging. Met 't oog op spoedbelrachting wen den wij ons dit keer niet tot de afge vaardigden doch direct tot de secre tarissen der bij „K.A." aangesloten vereenigingen. Onnoodig te zeggen, dat ons bestuur, waar het geldt de begeleiding van 't stoffelijk overschot van wijlen onzen Hoogeerw. Heer Deken, die de drager was van 't hoogste geestelijk gezag ter plaatse, naar zijn laatste rustplaats, een groote opkomst verwacht. In 't belang van de noodige orde en rust wordt op stipte opvolging der aanwijzingen gerekend. Met de meeste hoogachting Het Bestuur van .K.A. SAMENSTELLING VAN DEN ROUWSTOET. 1. (Opening), 2 Verkenners, 2 J. W. man, 2 jonge Wachters. 2. K.J.M. van 't Zand in haar geheel, Elleboog, St. Henricus en St. Ansfridus alleen 't bestuur. 3. K.|.V. in haar geheel. 4. Maria-internaat St. Henricus. 5. R. K. Vrouwenbond. 6. Jonge Wacht 'tZand in zijn geheel, Elleboog en Sl. Henricus alleen het bestuur. 7. Welpen 'tZand allen, daarachter vertegenwoordigers uit de andere pa rochies. 8. R. K. Verkenners 't Zand allen, daarachter verlegenwoordigers andere parochies. 9. Jonge Werkman 't Zand allen, daar achter vertegenwoordigers uit de andere parochies. 10. K.J.M.V. 11. St. Hubertus. 12. R. K. Voetbalsport. 13. Euripides (hierna Bestuur K.A.) 14. H. Familie. 15. Euchar. Kring en Stille Omgang. 16. R. K. Werkliedenvereeniging en Vakorganisaties. 17. St. Christoffel. 18. K R.O. 19. Handels-, Kantoor- en Winkelbe dienden St. Franciscus. 20. ARKA. 21. St. Lebuinus. 22. Geloof en Wetenschap. 23. R. K. Middenstandsvereeniging en Vakaldeelingen. 24. Wit Gele Kruis. 25. Oudersvereeniging. 26 R K. Militairen Vereeniging. 27. St. Martinus. 28. A.R.KO. 29. Mil. Detachement. 30. Zangkoor Zand. 31. Collectanten. 32. Vincentianen. 33. Fraters. 34 Lijkwagen. 35. Volgrijtuigen, enz, Van I —13 zullen zich uiterlijk elf uu' bij de resp. naambordjes opstellen In de "H. Agatliaslraal (naast Patro- naatsgebouw Zand. Van 14-33 voor zoover niet in de kerk aanwezig, in Plantsoen Noord. Volgorde van de rijtuigen. Pasloor Hartman. Deken v. d, Hengel. Rector v. d. Hengel. 3 volgrijtuigen voor de familie. (12 personen) Mgr. Th. Huurdeman, Vicaris Generaal van het Aartsbisdom. Mgr Dr. J. Olaf Smit. Hoofdaalmoezenier Kolonel Noordman. HoogEerw. Heer Proost en Kanunniken van het Metropolitaan Kapittel. Heeren leden van het Kerkbestuur. College van B. en W. en Secretaris der Gemeente. Vertegenwoordiger van den Oeneraal en de Garnizoenscommandant. HoogEerw. Dekens. Leden van het Armbestuur. Regenten van het ziekenhuis. Regenten van Sl. Jozef en Mr. de Vries. Behandelende Gencesheeren. Curatoren van het Gymnasium. ZeerEerw. Heeren Pastoors. WelEerw. Heeren Kapelaans. Aartsbroederschap der H. Far Zooals den leden bekend zal zijn, wordt morgen, Woensdag, om 10 uur de plechtige H. Mis van Requiem voor den HoogEerw. Heer Deken C. Hart man opgedragen, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Aangezien het niet meer doenlijk was, de prefecten en leden persoonlijk tot een massale opkomst in de kerk en in den rouwstoet aan te sporen, doen wij langs dezen weg een beroep op hen, om in grooten getale aanwezig te willen zijn, teneinde den hoogsten geestelijke autoriteit in ons Dekenaat de laatste eer te bewijzen. Het nummer van onze Congregatie in den stoet is 14. Plaats van opstellen achter het Vaandel in Plantsoen Noord, uiterlijk elf uur. Namens den Directeur, Het Bestuur. R. K. Werkliedenvereeniging „St. Joseph". De leden worden dringend verzocht aanwezig te zijn bij de uitvaart en begrafenis van den HoogEerw. Heer Deken Hartman. Opstelling, eventueel Vakafdeelingen met omfloerste Vaandels, groep no. 16, Plantsoen Noord. Jubileum R. K. Spaarbank. 1910-1935 Zondag 11 Augustus zal de R. K. Spaarbank den dag herdenken, datzi 25 jaar geleden opgericht werd. He bestuur heeft gemeend dezen dag niet onopgemerkt voorbij te mogen laten gaan, daar de Commissarissen gedu rende die jaren, geheel belangloos, hun uren beschikbaar gesteld hebben, om de zittingen bij te wonen en de belangen van de Spaarbank te bevor deren, zoodat de Spaarbank er finantieel goed voorstaat. Een Feestcommissie is benoemd en heeft het Programma als volgt vast- gzsteld 's Morgens half negen in de Paro chiekerk van O. L. Vr. Hemelvaart II. Mis, waaronder gemeenschappelijke H. Communie. Daarna gezamenlijk ontbijt in ons eigen gebouw. Van 1tot 2'/i uur receptie door het Bestuur en Commissarissen in dal gebouw. Om 6 uur Feestvergadering met Diner. Ter gelegenheid van de herdenking van dien feestdag, zullen eenige in stellingen van onze stad, dien dag uit de winst van het vorig boekjaar een feestgave ontvangen, daar ons devies luidtWeldoen door Sparen, Torenzang. Woensdag tusschen 8 en 9 speelt de beiaardier S. v. Kal veen volgende liederen op den L. Vrouwetoren. Marschlied, Iz. A. Houk. Hollandsch vlag, Wierts. Marschlied, Brands Buys. Vaarwel, Rich Hol. Kent gij het land. De Ruyter, Viotta. Een draaiersjongen, Rich Hol. Een liedje van de zee. Naar zee, Viotla. De reddingsboot, W. H. de Groot. Ontwaakt, gij die slaapt, Bastiaans. Handelsregister. Ingeschreven A. M. v. Nieuwenhoven, grossier in choc, enz., Lcusderweg 255. Drog. „de Gaper Fotohandel, Nun- speet, Harderwijkerstr.weg L 66. Mosterman en Co. N.V. Heinsius- laan 37, toetr. Lid v. d. Rnad van BeheerP. J. Bliek. Er reed op den Hoogeweg een wielrijder, terwijl achter hem een vrachtauto naderde. De wielrijder be gon plotseling Ie slingeren, juist toen de auto naast hem was. Hij werd hierdoor gegrepen en kwam te vallen vóór een der achterwielen. De man, die klaagde over erge pijn in de borst en rug, is naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis overgebracht, waar hij ter verpleging is opgenomen. Het slacht offer is de 41-jarige K., wonende aan den Ouden Soesterweg. Wij garandeeren dc goede werking van eiken bij oi kochten VULPENHOUDER. W(j graveeren er gratis Uw raam in. Wij hebben een der allerbeste collecties van het land. Onte service is eenlg In Nederland. Het is daarom voor U voordccllg Uw VULPENHOUDER te koopen bij KANTOORBOEKMANDEL Langestr. 68 t.o. Krommastr. TEL. S26 Telef. 1830 Tel. 1093 heeft zijn prijzen sterk VERLAAGD Standplaats naast Hotel Monopole. Kantoor Kamp 41 Telef. 1093 Tel. 1830 V.V.V. Zomeravondconcerten. Donderdag om 8 uur n.m. zal de R. K. Muziekvereeniging „Wilskracht' onder leiding van Directeur J. Wakel- kamp, de reeks der concerten op het terras van „Amicitia" vervolgen met het volgende programma: 1. The Stars and Stripes Forever, Marsch. 2. Les Trois Glands, |Ouver- lure. 3. Les Vers Luisants, Gavotte. 4. Kirmes am Rhein, Walzer. 5. Faust, Fantasie Oounod. Pauze. 6. Zampa, Ouverture. 7. Lu ia Valse. 8. Loreley Paraphrase. 9. Tannhauser, Fantasie. 10. Flandria, Marsch. Dit concert wordt aan vacantiegan- gers in Amersfoort aangeboden. Deze hebben, evenals stadgenooten, vrijen toegang tot het terras van „Amicitia", dat welwillend door Amicitia voor dit doel ter beschikking gesteld is. De laatste vergadering van gemeenteraad in zijn tegenwoordige samenstelling wordt gehouden op Vrij dag 30 Aug. a.s. Nog vóór die gadering zal de begrooting 1936 j,e'3 Soestdijk naar ca aw (naar Amersfoort IV.00 viebergen, Zeist. Z.O.flla6„ -JI1U v uuuiu de politieagenten op den Hol een man liggen met een bloedende hoofdwonde. Het bleek te zijn de 50-jarige V. uit een volkslogement. Hij werd naar het St. Elisabeths Ziekenhuis vervoerd. Burgerlijke Stand. Geboren Gerard Laurens Melchior, z. van L. M G. Ballintijn en J. Steen. Berendina Maria. d. van A. Polen A. A. Berg. Pieter Johannes, z. van J. Krommenhoek en M. Lemken. On dertrouwd A. v. Woudenberg en G. v. Merkestijn. D. Troost en J. C. Beek. Bovee en A. Snijders. A. Schreuder en G. v. Korlaar. A. 5. |onker en J. M. Leimbergen. W. F. Woortman en C. A. Ludeman. Getrouwd W. B. Duursma en J. v. d. Kooij. G. J. Meijer en C. v. d. Biezenbos. Overleden A. M. v. Keu len, 65 j., echtg. van J. Hellevoort. S. Busscher, 84 j„ wed. van H. v Esveld. Een schitterend ge slaagde tocht met onze lezers naar de Passie-spelen te Tegelen. Zondag, begunstigd door het mooie zomerweer, vertrokken een aantal onzer lezers per luxe Touringcar naar Te- gelen tot bijwoning der Passie-spelen. Na een mooie tocht over Arnhem, was men in de gelegenheid de bruggen bouw bij Nijmegen over de Waal ir oogenschouw te nemen. In „Unitas' werd even gepauzeerd om daarna naai Tegelen te rijden. De stemming onder de deelnemers was uitstekend en gewekt spoedig, was de plaats bestemming bereikt. Honderden per sonen begaven zich naar het openlucht theater, schitterend gelegen, zoodat al spoedig bleek dat voor een uitverkocht theater de 19e opvoering zou plaats hebben. Dank zij de voortreffelijke or- ganisatie van het Reisbureau „Hollan- dia" te Amersfoort, hadden weldra de deelnemers hun gereserveerde plaatsen ingenomen (ruim 4000 personen waren aanwezig. Wat te zeggen van het Passie-spel Veel is er over geschreven, maar men moet het gezien hebben om tol oordeelen in staat te zijn. Het overtrof alles, men raakte er niet over uitge praat. De grootsche inrichting van het theater, het spel der medewerkenden, de costumes, het laat zich niet be schrijven. Het overtrof de stoutste wachtingen, leder was er over opge togen. Na afloop werd een ieder in de gelegenheid gesteld de inwendige mensch te versterken, waarna de terug tocht werd aanvaard. Zaterdag is de Kapel van het Moe derhuis van de Congregatie der Zus ters van O. L. Vrouw aan de Zuidsin- gei wederom in gebruik genomen. werd het Lof gecelebreerd H. B. door bben ofsi BON Op veelvuldig verzoek nogmaals per Touringcar naar de PASSIK-SPELEN TE TEGELEN op Zondag II Augustus Prijs f2.25 per persoon. Reductie Wie TWEE kaarten voor het Passiespel aanvraagt ontvangt er DRIF. Opgave voor Vrijdagavond 9 uur REISBUREAU „HOLLAND1A" Schimmelpenninckstr. 35 - Tel. 1568 bij de Koppelpoort te Amersfoort. i *BL»^^|jnemer A. C. Beijer, Amersfoort. Het oude priesterkoor is weggebro ken, waarvoor in de plaats is gekomen een ruim priesterkoor met ruime sa cristie en bij-sacristie. De eigenlijke Kapel is geheel ont daan van de vroegere bonte beschil dering en zijn de gewelven terugge bracht in hun oorspronkelijke kleur, zoodat het één geheel is geworden met het priesterkoor. Het nieuwe altaar, waarvan de tafel alleen een gewicht heeft van 2800 kg. komt uit Ferrare (Italië) en is geheel van Italiaansch marmer en rust op 12 marmeren kolomen. Het ontwerp is van de architect Koldeweij en geleverd door de firma van Stokkum uit Rotter dam. Het tabernakel, vervaardigd door de firma Martens uit Doetinchem, is van binnen niet met zijde bekleed maar geheel verguld, hetgeen .en buitenge wonen indruk maakt. De Thabor i de Kroon zijn uitgevoerd door Kriege uit Woerden, terwijl het kruis is ontworpen door den heer A. Ter moten uit 's Gravenhage. Tusschen de spitsbogen achter de zij-altaren zullen verrijzen 2'/i meier hooge beelden, ontworpen door Mar. Andriessen uit Haarlem, voorstellende Christus Koning en de H. Maagd met het Goddelijk Kind. In de drie achter het hoofdaltaar hoog opgaande ramen, zal waarschijn lijk een voorslelling komen zegeningen door de vereering van het H. Hart aan de wereld geschonken, hetgeen wordt uitgevoerd door den bekenden schilder Servaes uit Laethum België. Als entree naar de kapel gebouwd een nieuwe kloostergang. Rector Sanders deelde mede, dat het werk met verbazend tempo is uitge voerd, met volle medewerking van alle arbeiders, zoo zelfs dal de Zusters uit erkentelijkheid en dankbaarheid hen allen heeft uitgenoodigd bij het op nieuw in gebruik nemen van de kapel op Zaterdagavond, waarna nog een feestelijke bijeenkomst is gehouden, waarbij de Rector namens de Overste en de Zusters woorden van waardee ring heeft gesproken tot de architect, de aannemer en de opzichter en ook in het bijzonder lot de arbeiders, die spr. allen in hun vak als kunstenaars beschouwde. De kapel is tot een mooi geheel gevormd en is een aanwinst voor 't Moederhuis. Amersfoortsche R. K. Spaarbank. Overzicht over de maand Juli. Bedrag der Inlagen f6590.15 terugbetalingen -546661 Aantal posten van inlage 103 terugbet. 53 Uitgegeven nieuwe boekjes 6 Afbetaalde boekjes 10 RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 7 Augustus. 11.05-12.20 Londen. 12.20-2.20Brussel. 2.20-5.20 Droitwich. 5.20 6.50 Keulen. 7.00-8.00 A.R.C. Gramophoonuitz. 8.00 9 05 Londen. 9.15 12.00 Keulen. Donderdag 8 Augustus. 11.05-12 20Londen. 12.20-2.20 Brussel. 2.20-5.20 Londen. 5.20-6.50 Keulen. 7.00-8.00 A.R.C. Gramophoonuitz. 8.00-9.50Droitwich 9.50-12.00 Weencn. HET OPENEN VAN EEN BUS KING Dat is voor Uw winkelier één van de prettigste dingen, die hij voor U kan doen Want hij weet, dat de koper van KING-pepermunt een te vreden klant betekent en hij geniet zelf mee van het heer- lijke aroma. PEPERMUNT ■TTTTi II III lim— CARBON Steeds het beste Kan'oorboek- en Schrijtmachin? handel Langestraat 84 Telef. 528 Vrijdag 9 Augustus. 11.05-12.20 Londen. 12.20-2.20 Brussel. 220-5.20 Droitwich. 5.20-650 Keulen. 7.00-8 00 A.R C. Gramaphoonuitz. 8.00-9.50 Droitwich. 9.50-12 00 Parijs. Zaterdag 10 Augustus. 11.05-12.20 Londen. 12.20-2.20 Brussel. 2.20-5.20 Droitwich. 5.20-6.20 Keulen. 6.20-6.50 Diversen. 7.00-8.00 A.R.C. Gramophoonuitz. 8.00-8.35 Droitwich. 8.35-10.35 Keulen. 10.35-12.00 Weenen. Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. Uit den Omtrek Baarn GeborenChristina Hermina Antoi- netla, d. van J. J. v. Nieuwkasteel en J. Koffrie. Johannes Wilhelmus Maria z. van W- J. v. Ruitenbeek en W. C. Roef. Augusta Charlotte, d. vanG. Kemkers en N. A. Kool. Cornelia Juliana, d. van C. B. Becker en E. Veltman. OverledenK Vonk, echtg. van J. v. Leusden, 80 j. J. A. v, d. Os, wed. van J. J. v. d. Broek, 67 j., A. H. Lebbink, wed. van H. C. v, Dam, 72 j. Getrouwd W. A. v. Gel der en G. v. d. Horst. Gevonden. Manchetknoop, tasch, sjaal, broche, hond, sierclips, zakkammeljt foto, riem, katje, trekharmonica, bus benzine en vulpen. Eemne» Het door het Waterschap opgedra gen werk, betreffende de bestrating van het grootste gedeelte van den Zo merdijk, is opgeleverd. Door de bestrating van dat gedeelte van den Zomerdijk is het thans gelijk om een aardig tochtje midden door den Eemnesser-polder te maken, van den ouden straatweg z.g.n. Meent- weg af. Van laatstgenoemden weg loopen thans twee straatwegen door den polder, terwijl deze straatwegen onderling zijn verbonden door den slraatweg op den Zomerdijk. Hooglanderveen De ontvanger der Registratie en Do meinen te Amersfoort verkoopt vooi afbraak het voormalig tolhuis aan der. Rijksweg nabij Hoevelaken onder Hoog land. Inschrijvingsbiljetten kunnen tot en met 14 Augustus 1935 vóór 14 uur te zijnen kantore, Prins Hendriklaan 5, worden ingeleverd. tVIlkerk Op de markt. 215.000 eieren f2 60—3; eenden eren f 1.65—1.85; 27 biggen f 12— 15; 5 varkens f45 -50; 123 runderen kalfkoeien f 110 -145; kalfvaarzen f50 100; vet vee Ie kw. 18-24,2e kw. 15—18 ct.vette koeien 1140 170; 35 nuchtere kalveren mestkalveren fB—12; slachtkalvcren f3-5. Voorthuizen Toen de afsluitboomen van den over weg voor den laalslen trein waren ge- Hebt U een Taxi of auio noodig Amersfoort sloten reed een vrachtauto, uit Rot terdam, in volle vaart tegen de sr— afsluitboomen. Beiden werden 1 midden gereden. De mannen, d de cabine zaten bleven ongedeej Woudenberg Alhier is de 30-jarige chauffl v. Dijk, die een vrachtauto bes® geladen met melkbussen, op eep bewaakten overweg door een treiB gereden. Hij werd 40 meter meege^urd en was op slag dood. De cabindpverd 500 meter verder teruggevondeiE Soest Openluchtspel „Willem Teil" Voor een vrij talrijk gehoor wrërd Zondag j.l. het openluchtspel JKiUlem Teil Ie Soest opgevoerd. Het twee)—' maakte een voorlreffelijken indrift. Het tooneel voorstellend hetj/ier- waldslatter-meer. waarachter bergstad- jes, Ier zijde ingesloten door bergrot sen, trok al aanstonds aller aantocht. De kleurige costumes der spelers kwa men tegen dezen achtergrond, in het felle zonlicht, schitterend uil. Haspel zelf was voortreffelijk en boeide van het begin tot het einde, en maakte diepen indruk op alle aanwezigtn. De Weleerw. Heer J. Oostveèn en de heer Alders, die zich geen moeite gespaard hadden om de uitvoering te doen slagen, mogen met voldoening op hun werk terugzien. Ook deSoester Harmonie P.V.O. droeg niet weinig tot het behaalde succes bij. Mogen de volgende uilvoeringen op Donderdag 8 en 15 Aug., alsmede op Zondag 11 Aug. een talrijk publiek trekken. Hier krijgt men waar voor"zijn geld, zoodat men het er gaarne 'voor over heeft. H. d. G. Uit Lansing (Amerika) wordt ge meld, dat de 10.000 gedetineerden in de staatsgevangenissen van den staat Michigan voortaan zelf hun maaltijden moeten betalen. De onbemiddelden zullen dil kunnen doen uit de opbrengst van het gevangenis werk, dat zij ver richten, terwijl zij dan voortaan be paalde eischen aan het hun verstrekte eten kunnen stellen. >i> Nabij Camden, in den staal' £uid- Carolina (Ver. St.), is een auto tegen een trein opgereden. De acht inzitten den, onder wie zes leden van eenzelfde familie, zijn om het leven gekomen. In Napels zijn (wee schepen met 3000 zieke soldaten aan boord, die geschikt zijn geworden voor der actie ven dienst, uit Oost-Afrika (erqgge- keerd. De patiënten zijn naar ver schillende plaatsen overgebraotafa' Een jongeman van 26 jaar7~Hein- rich Ketelsen te Berlijn, heejkkans gezien in acht weken tijds vier jmtge- dochters te huwen. In elk der "Vier gevallen streek hij haar spaarpenningen op cn ging dan even naar de stad om meubels te koopen. Heinrich Iie4 zich dan echter niet meer zien. Men zal hem vnorloopig ook niet zien, want hij is thans veroordeeld tot 2'/» jaar dwangarbeid. Hij bleek de huvi/ljjks- schatien te hebben opgemaak» op wedrennen en in de kroeg. H. M. de Koningin en Pryises Juliana hebben zich naar Schotland begeven voor 't jaarlijksche zomer verblijf. De vaderlandsche Volkspartij van Finland heeft Mussolini een beer ten geschenke gegeven. Alsof Italië al geen beren genoeg heeft! zeggen de schuldeischers. In het district Kielce (Polen) is brand uitgebroken op een boerenhoeve. Het vuur deelde zich mede aan de belendende huizen en legde ten slotte het geheele doip in asch. In totaal zijn 43 woonhuizen, stallen en schuren verbrand, ook een deel van den1'oogst vernield, In het eerste halljaar van 1935 heelt Duitschland 10.552 automobielen, lot 'n totaal bccfrag van rond 20 xnilïioen mark, uitgevoerd. In 1934 bedroeg de uitvoer 6924 wagens, ter wtfirde van 14milloen en het eerste halfjaar van 1933 werden 6306 wagens, ter waarde van 13'/a rnillioen mark, ge ëxporteerd.

De Eembode | 1935 | | pagina 2