Allerlei r Amersfoort Parochie van den H. Franc. Xaverus. Vrijdagavond zal de Zeereerw. heer W. A. J. M. Oostveen door den Hoog- eerw. heer Deken Sandkuijl worden geïnstalleerd als pastoor der parochie van den H. Franclscus Xaverius. Pastoor Oostvccn werd den eersten Mei van 't jaar 1883 te Utrecht ge boren en In 1907 tot priester gewijd. Na als kapelaan tc zijn werkzaam ge weest in de parochie Slagharen en in de St. Vitus-parochie te Hilversum, werd hij in 1924 benoemd tot pastoor der parochie Oosterwierum in het dekenaat Leeuwarden. Door notaris Schröder werd geveild het hoerenhuis lohan van Oldenbar- neveltlaan no. 18 en toegewezen aan P" C Ruys voor f4100. Een voerman uit Nijkerk liep met twee paarden op de Kamp. Plotseling schrok een der dieren en sprong achteruit. Het paard kwam tegen een spiegelruit terecht, waardoor deze ver nield werd. Van gemeentewege werd aanbesteed het verbeteren van 16 gemeentewo- ningen aan Noord- en Hoogstraat. Hoogste inschrijving Hessing, Utrecht f 19.980. Laagste Joh. v. Keulen, f 15.378. In den nacht werd een winkelier in de Langestraat opgeschrikt door lawaai in zijn winkel. Bij onderzoek bleek, dat een auto uit Apeldoorn met den achterkant de winkeldeur had Zondag dienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. iM. Kamerling, Utrechtscheweg 35, tel. 142; J. J. Lubsen, Snouckaertlaan 12, tel. 290; E. I. O. Mertens zur Borg, 't Laantje 5, Tel. 1224. Apotheek: Cianer, Paulus Buijs- laan 93, tel. 902. De Feestwcek. De historische optocht, die Woens dag 28 Augustus zal trekken, belooft fraai te worden. De Commissie van organisatie be staat uit v. Schooneveld (voorz.), Frank (secretaris). W. Wijk Jr. (namens .Dc Hanze") en H. Elzenaar (namens de Chr. Middenstands-Vereeniging), A. Katerberg, O, W. Willemsen en A. J. Brugman. De belangstelling voor den histori- schen optocht is algemeen. Niet minder dan 160 personen zullen er aan medewerken en er zullen 15 groepen zijn. Voorts zal er een zege wagen in den stoel meerijden. Het doel van den optocht is, een beeld te geven van de diverse klee derdrachten in den loop der lijden en van historische figuren. De opstelling van den stoet zal plaats hebben op het terrein van d( Infanterie-kazerne. De stoet zal onge veer 500 meter lang zijn en door een gedeelte van onze gemeente trekken, niet door het Soesterkwartier, door de spoorwegovergang. In de Rubens- straat zal worden gerust. De samenstelling is als volgt 1. Eerewacht, 2 muziekcorps huza ren, 3. het vaandel der Oranje-Ver- eeniging, 4. bestuursrijtuigen. Groep I Prins Willem I en gevolg 1533—1584 („De Princevlag")II Prins Maurits en vcldheeren 1567—1625 (onderoffi cieren Rijschool); III IndiSvaarders (Pieter Both, Jar. Pietersz. Coen) 1570; IV Frederik Hendrik, Amalia van Solms, Maria Stuart, Louise Henriëtte; V be kende staatslieden (Chr. Werkmans bond) Tamboer- en Pijpercorps „Juliana"VI zeehelden (Chr. Perso neel in Publieken Dienst); VII Schil ders (Chr. Werkmansbord); VIII Bouw meesters (R. K. Bond v, Spoorweg personeel „St. Raphael"); IX dichters (Bond Gem. Ambtenaren); X Vorste lijke personen (F.A.M.)R. K. Muziek vereniging „Wilskracht"; XI Vorste lijke figurenXII driemanschap v. d. Duin v. Maasdam, van Limburg Stirum en v. Hogendorp („Oranje en Vader land")XIII „Het regiment Karabiniers no. 3", waaruit het le halfregiment huzaren is ontstaan (Geref. Jongelings ver.) XIV Koning Willem II en Anna Paulowna; XV Het Russische bevrij dingsleger („Patrimonium"). Tenslotte komt voorafgegaan door 20 dames van „Bethel", de zegewagen, welke voor stelt de regeering van H.M. Koningin Wilhelmina, geflankeerd door voor stellingen van den Vrede, de Welvaart, het Recht en de Barmhartigheid. Een en ander ontworpen door Dick Meester. De leden van de Oranje-Vereeniging zullen in den lichtstoet een aparte groep vormen. Er zal een gratis ballon- wedstrijd voor kinderen plaats hebben. Voor den lichistoet zijn thans 28 groepen gevormd. 26 Aug. zal op den Hof een bios coopvoorstelling worden gegevendoor het Filmspel „De Faam", voorafge gaan door een muzikalen rondgang. 27 Aug. geeft „Wilskracht" een concert op den toren van de St. Joris- kerk. 29 Aug. houdt hel bestuur van de Oranje-Vereeniging van 4 tot c receptie in „Amicitia". Zaterdag 31 Aug. zal de herdenking Achteveld Zondag zal de Eerw. Frater W. van Bekkum S.V.D. de H. Wijding van het r Priesterschap ontvangen. Het ligt in het voornemen, den neomist 28 Aug, -• feestelijk in te halen. 29 Aug. zal zijn worden besloten met een groot vuur- Eerw. zijn eerste plechtige H. Mis werk. ionze parochie opdragen. Zomeravond-Concert V.V.V. Heden, Vrijdagavond, 16 Augustus zal door het Muziekcorps van het 5e Regiment Infanterie onder leiding van Kapelmeester J. R. v. d. Glas, om 8 uur n.m. op het terras van Sociëteit „Amicitia" de reeks der concerten voortgezet worden met het volgende programma 1. Marsch. 2. Dimitri Donskoï, Ou verture. 3. Caprice Rapsodique. 4. Pot pourri uit „die Geisha" Operette. Pauze. 5. Ein Morgen, ein Mittag, ein Abend in Wien. 6. Mein Traum. 7. De slag bij Waterloo. 8. Finale. Dit concert wordt aan vacantiegan- gers in Amersfoort gratis aangeboden. Deze hebben, evenals stadgenooten, vrijen toegang tot het terras van Ami citia, dat welwillend door Amicitia voor dit doel ter beschikking gesteld is. Moge velen het concert mei hun tegenwoordigheid vereeren. Kinderen zonder geleide worden niet toegelaten. Burgerlijke stand. Geboren Jozef, z. van L. C. Schoen maker en M. Veninga. Johannes, z. van L. W. de Vries en J. M. v. Schalk wijk. Age, z. van J. Kuiper en F. A. de Vries. Johanna, d. van A. v. Keken en J. M. Walet. Catrina Hendrika, d. van C. v. Nieuwenhuizen en C. de Vries. Gerrit, P. A. Grootendorst en H. Schaafstra. René Maria, z. van H. P. Broek- huijse en M. W. Heere. Anna Neel- tje, d. van D. M. van Karsbergen en T. Meerding. Ingrid llona. d. van J. j. Kollen en F. E. Westerik. Do rothea Maria, d. van J. R. G. Evers en M. Hammer. Wouter, z. van F. D. Wisineijer en P. v. Rooije. Jacoba Wilhelmina, d. van L. de Man en K. H. Willemsen. Grietje, d. v F. v. d. Zuidwind en G. Lablans. Getrouwd A. Schreuder en G. v. Kor- laar. Overleden: G Kapteijn, 67 jr., echtg. van L. Hoek. J. Hartogsveld, 53 jr., echtg. van v. d. Hoek. J. A. Schenkbergen, 71 jr., ongeh. J. W. Schuitemaker, 2 dg. M. de Vries, 49 jr., echtg van J. v. Praag. - A. Hogeweg, 79 jr., weduwn. van P. de Greet. J. C. A. G. Meuskens, 58 jr., echtg. van A. Schaaper. Woensdagavond 21 Aug., 's avonds 8 uur, Algemeene Vergadering van leden en donateurs der Vereeniging in het gebouw St. Aechten op 't Zand. Ook zij, die geen oproeping hebben ontvangen worden dringend verzocht, niettemin te komen. Namens het Bestuur, H. N. de Haan, wnd. secret. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 18 Augustus. 9.20-10.20 Hamburg. 10.20-1.20 Keu len. 1.20 4.50 Droitwich. 4.508.05 Londen. 8.15-10.20 Boedapest. 10.20 -12.00 Brussel. Maandag 19 Augustus. 11.05-12.20 Londen. 12.20-2.20 Brus sel. 2.20-5 35 Londen. 5.35-6.50 Keulen. 7.00—800 Gram. uitzending A.R.C. 8.00-9.20 Droitwich. 9.20- 12.00 Weenen. Dinsdag 20 Augustus. 11.05 -12.20 Londen. 12.20-2.20 Brus sel. 2.20-5.35 Londen. 5.35-6.50 Keulen. 7.00 - 8.00 Gram. uitzending A.R.C. 8 00-9.25 Droitwich. 9,25- Londen. De F.A.M., Federatie Amersfoortsche Middenstand, heeft aan B. en W. aan gevraagd gedurende de Oranje-Winkel week ontheffing te verleenen van bepalingen der winkelsluitingswet. De deelname aan de Oranje F.A.M. Winkelweek is zeer bevredigend. Aan giften kunnen uiterlijk nog Zaterdag 17 Augustus geschieden. Uit den Omtrek Hoogland Geboorte-aangiften: Theodora Cor nelia, d. v. E. van Hamersveld en G. Ossendrijver Cornelia Geertruida, d. v, J. Nieuwenburg en O. Voorburg Maria, d. v. H. Schipper en M. v. de Kief Hendrik, z. v. W. Jansen en J. Bruinekool. OverledenL. van Dijk, 35 jr., echtg. v. G. v. Valken goed. Fok- en Controlevereniging „Hoogland". Over het jaar 1934 zijn gecontroleerd 430 koeien, die een afgesloten lijst hadden. Deze dieren hebben in totaal gegeven 1.506.709 Kg. melk. Onder deze dieren waren 140 vaar zen met een gemiddelde opbrengst van 2802 Kg.; 134 schotten met gemiddeld 3272 Kg.; 69 derde kalfskoeien met 3796 Kg. en 87 oudere koeien met 4756 Kg. Het aantal leden der vereeniging be draagt 35. Hooglanderveen Op den Rijksweg moest een auto stoppen voor een die stilstond. Plots reed een derde auto de tweede achter op met zulk een vaart, dat de defecte auto met kracht tegen een boom werd geworpen. Door de Coöp, Landbouwiereeni- ging is een maaimachine met zelfbinder, alsook een dorschmachine aangeschaft. Beide worden getrokken door een tractor. De bedoeling van dezen aan koop is, den leden tegen een billijke vergoeding behulpzaam te zijn bij het maaien en dorschcn der granen. Hoevelaken Nu de buitenplaats „Weldam" in sloopershanden is gevallen, is er van het voorheen fraaie gebouw niets meer overgebleven dan een ruïne. Het ter rein is bestemd voor landhuisjes, mid denstands- en arbeiderswoningen. Ook de perceelen aan de andere zijde der straat zullen gesloopt worden. Leusden De gemeente-rekening van inkom sten en uitgaven geeft over 1934 een batig saldo van ruim f4700.—. Te Krimpen is een brutale inbraak gepleegd. De inbrekers is een belang rijke buit in handen gevallen, die te zamen een waarde van meer dan f25.000 vertegenwoordigt. De brand kast bevatte obligaties en andere ef fecten en voorts een bedrag aan geld van ongeveer f2000. Bovendien zaten in de kast eenige juweelen en sieraden, vijf spaarbank boekjes en verschillende waardevolle papieren zooals eigendoms-bewijzen i huizen en landerijen, De beruchte roover-hoofdman Cor- dioe uit de gevangenis van de Roe- meensche stad Betosani is ontvlucht, nadat hij de bewakers had weten te bewerken, met hem mee te trekken een nieuwe rooverbende te vormen Cordioe beroofde alleen rijke land- heeren en verdeelde een deel van de buit altijd onder de arme boeren, die hem dan ook steeds hielpen, van voed sel voorzagen en verborgen als hij achtervolgd werd. Een windhoos heeft schrik gebracht in een deel van Dieren, ten noorden van de spoorbaan. Pannen ensteenen werden 200 M. de lucht ingeslingerd en van een noodwoning is 't dak weg genomen. Mevr. J. B. uit Den Haag logeerde te Brussel. Des nachts is een onbekende onopgemerkt in haar kamer gedrongen, die een halssnoer met edelsteenen en andere voorwerpen van waarde heeft gestolen. Merk eens op hoe heerlijk IVOROL-tandpasta schuimt. Maar dit schuimen is juist ook zoo noodzakelijk, want dit schuim dringt reinigend door In alle ruimten tusschen landen en kiezen, waar de borstel niet kan komen. IVOROL, De Nederlandsche Tandpasta, i Heere's Taxi-Bedrijf Hof 12 - Telefoon 1418 IIEUWE LUXE RUIME WAGENI VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. Te Dussen werkte op een papier fabriek een ingenieur-technoloog. Deze vertelde, dat hij een groote fabriek zou laten bouwen, waar 2000 menschen werk zouden vinden, Men kon alvast aandeelen van hem bekomen. Thans is de ingenieur zoek en het geld is met hem verdwenen. Van 19 tot en met 26 September a.s. zullen te Apeldoorn legeroefenin- gen worden gehouden, voornamelijk op de gronden gelegen te Beekbergen, Loenen, Ugchelen en Hoenderloo. De Apostolische Vicaris vanAbes- synië, heeft van den Negus de uitdruk kelijke verzekering gekregen, dat de Katholieke missieposten in Ethiopië in geval van een oorlog bizonder zullen worden beschermd. Op den onbewaakten overweg ter hoogte van het landgoed „Dennenrode" te Beilen, is de 55-jarige Oostindie uit Hoogeveen, die per motor den over weg wilde oversteken, door een trein gegrepen en gedood. De man, die ge huwd is en vader van een groot gezin, was onlangs uit het ziekenhuis te Amersfoort ontslagen, waar hij werd verpleegd tengevolge van een motor ongeluk, dat hem bij Harderwijk was overkomen. wat in breede kring onder de men schen leeft. Een studie maken van de gedragin gen vanjleden vangemeenteraad, provin ciale Staten en Tweede Kamer, zulks wat betreft hun economische bekwaam heid en opvallingen en hieraan in eigen partij grooter bekendheid geven. Voorlichting geven individueel en op vergaderingen der Kiesvereeniging, in' geen geval op Middenstandsver gaderingen, desgewenscht op te orga- niseeren praatavonden. Een studie maken van economische en politieke problemen, teneinde be voegd te zijn op een gegeven moment te adviseeren. Geen doodstaren op zooveel moge lijk Middenstanders in de politieke organen, meer aandacht of de candi dates van welke pluimage ook, de Middenstand recht zal laten weder varen. Thans de groote vraag, welke hou ding heeft de Politieke Actie Com missie aan te nemen tegenover Staats partij en K. D. P. Is ieder lid der Middenstandsver- eeniging lid of staat hij sympathiek tegenover de R. K. S. P., dan is de vraag heel eenvoudig te beantwoorden. Evenwel in de plaatsen, waar ook lid zijn K. D. P'ers mag daar door de vereenigingskas ook zonder meer gel den worden beschikbaar gesteld voor de actie en moet de Commissie be werkstelligen, of moet de Commissie alleen als propagandiste optreden der Staatspartij". Het is een vraag, welke goed onder de oogen moet worden gezien. Amersfoort. H. N. DE HAAN. Ingezonden (Builen verantwoordelijkheid der Redactie) Een eigen algemeene visie. II. Een ieder beoordeele eigen plaatse lijke situatie en overwege veelal mede oorzaak te zijn van ongewenschte toestanden; ondanks het feit, dat 't ook niet heeft gepleit voor degenen, die altijd wel tiouw op hun post heb ben gestaan, doch dikwijls meer de macht als de billijkheid hebben doen gelden. Zoolang het bestuur en de propa- gandacommissie der Kiesvereenigingen nog niet aan opgemelde eischen be antwoorden, zoolang heeft voorzeker de oprichting en instandhouding van politieke actie niet alleen zin, doch is broodnoodig, al zou het alleen zijn om dit doel te bereiken. Hoe zal moeten zijn de samenstel ling der Commissie, hoe de verhou ding tot de Middenstandsvereeniging en wat haar taak? Bij voorkeur zij ieder lid der Actie commissie persoonlijk afkeerig van welke politieke functie ook, opdat het bijtend vergif der insinuatie haar niet treffe. Zoo gemakkelijk zal kunnen worden gelanceerd de verdachtmaking, dat een lid met het geld der vereeni ging over de ruggen hunner medeleden de begeerde (door wie politieke functies zal trachten te bereiken. Nauw contact zal moeten bestaan tusschen de actiecommissie en Middenstandsvereeniging evenwel op een wijze, dat niet de Standsorgani satie woidt omgebouwd in een poli tieke club; dus geen politiek op de algemeene vergaderingen. Ieder Middenstandslid moet de vrij heid hebben mondeling of schriftelijk zijn wenschen en bemerkingen aan de commissie te kunnen uiten, doch bovendien worde een lid der actie commissie toegelaten als luisterpost in het bestuur der Middenstandsver eeniging en een der bestuursleden der Midd.-Ver. aan de politieke commissie als adviseerend lid toegevoegd. Wat haar taak aangaat Bij voorkeur geen zitting nemen ii het bestuur der R. K. Staatspartij op voormelde gronden van „blijf vrij". Wel een energieke actie ontwikkelen tot werving van leden voor de Kies vereeniging, opdat tot uiting zal komen, PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht ito. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen, Langegracht no. 37. Telef. ZONDAG 7 uur H. Mis. Half 9 H. Mis. Pt Half 11 Hoogmis. x 6 uur Lof. MAANDAG <m»> 's Avonds 7 uur Lof. DINSDAG -v 8 uur gezongen St. Antonlusmj|. Om 7 uur Lof. WOENSDAG o Om 7 uur Lof. 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der manneii DONDERDAG 's Avonds 7 uur Lof. A VRIJDAG 9 uur plechtig gezongen H.- Mis van Reqiuem voor de overledenen van de broederschap van Kevelaer. ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H.H. Missen 7,8 en 9 uur. Kerknieuws Deken R. v. d. Hengel. Deken R. v. d. Hengel te Hilversum vierde zijn 40-jarig priesterfeest. Dat de jubilaris gedurende zijn 22-jarig pastoraat aldaar velen aan zich ver plicht had, bleek uit de groote belang stelling. De jubilaris" zelf wenschte alleen een kerkelijke herdenking, ver gezeld van een collecte voor de armen. Het is hierbij echter niet gebleven. Benoemingen Metropolitaan Kapittel. Z. H. Exc. de Aartsbisschop Utrecht heeft benoemd tot Eere-Ka- nunnik van het Metropolitaan Kapittel van Utrecht den Hoogeerw. Heer H. A. P. C. van der Waarden, Pastoor- Deken te Almelo, alsmede den Hoog eerw. Heer W. L. S. Knuif, pastoor te Denekamp. Mgr. Aengenent. In verband met een lichte ongesteld heid en om de noodige rust te nemen is Mgr. Aengenent, Bisschop van Haar lem, in de Mariastichting te Haarlem opgenomen. KERKELIJKE DIENSTEN. Het auteursrecht van den Inhoud Officieele Kerkelijke Mededeellngen verzekerd overeenkomstig de Auteu 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officieele Kerkelijke Mededeellngen in andere bladen, word! uitdrukkelijk verbodenkrachtens art. 15, eerste lid van de Auteurswet. Oit betreft ook hetovernemen met bronvermelding Retraiten in bet St. Alfonsushuis te Amersfoort Zaterdag 17—20 Mannen en jongeI.(H. Familie) verg. f6.50 Dinsdag 20—23 Heeren Middenstand, verg, f 10.— Zaterdag 24- 27 Mejsjes (Congreganisten) verg. f6.50 Dinsdag 27-30 Geh. vrouwen (Groningen ca.), 16.50. "I*. W../V Vrijdag 6—9 Burgerjongel. (Arnhem e.a,), verg. f6.50 Dinsdag 10—13 Meisjes (Marlavercen. e.a.), verg. f6.30 Dinsdag 1-4 Oct. Gehuwde Vrouwen, verg. 16.50 Vrijdag 4-7 Dinsdag 8—11 Zaterdag 12—15 Dinsdag 15-18 Vrijdag 18-21 Maandag 28—31 Meisjes (Ulrecht e.a.), verg. f6.50 Jongens, Utrecht, verg. 16.50. Heeren, verg. 11000 Mannen St. Raphael, verg. f6.50 Heeren Onderwijzers, H.B.S. Hilversum, i, verg. f8. :rg. f6.50 Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Calslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Tele'oon 55? ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10. PAROCHIEKERK ST. FRANC ISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof van den Zaligen Dood. VRIJDAG 7 uur installatie-plechtigheid van Pas foor W. A. J. M. Oostveen, te verrich ten door Deken P. J. M, Sandkuiil. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid omle biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. Om 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Deze week, behalve Vrijdag, om half 8 geen H. Mis. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAO 4 tol 9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 uut len 8 uur. Hamersveld. PAROCHIE ST. JOZEPT Pastoor H. J. Croonen. TelefoonHamersveld N(\. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof. MAANDAG Half 8 H. Mis voor het welslagen van de Bevaart naar Kevelaer. DINSDAG Kwart over 5 H. Mis. Half 8 gezongen H. Mis ter eere van de H. Antonius. DONDERDAG. Half 8 Lof. VRIJDAG Om 7 uur „de H. Mis in het St. Ans- fridus-Oestïcht. Om half 8 in de kerk. ZATERDAO Biechthooren om 4, 5, 6, 7 cn 8, uur. In de week H. Mis om half 8. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor Q. Rcntinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 5 Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Biechthooren vanal 4 uur. 7 uur Lof Rozenhoedje. In de week de H.H. Missen <3*7 en 8 uur. Hooglund PAROCHIE ST. MART1NUS. Pastoor: W. S. J. de Jorft Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG -J3. 8 uur Vroegmis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG 1ste H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. DINSDAG Half 8 1ste H, Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Hall 8 Ie H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. DONDERDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. ZATERDAO Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 5—9 biechthooren. r Lof mei Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broerf" Burgemeester van Tuyllsffaai. ZONDAG r H. Mis. Half 11 Hoogmis. u; Catechismus. r Lof. MAANDAG H. Mis in het Sl. JosephgesticM. ZATERDAG Half 5—half 9 gelegenheidiwm te biechten. Jll( 7 uur Lof. j Deze week de H. Mis om hatff-9. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath^Qpen- bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos' toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. 1,3 Het Museum Flehité aan deijWest- smgel (uitgenomen des Zondafes). 1/ C gwjoen ÏbMUHlcil UC3 Luni ipaarbank. Zitting woens dag van 7- 8 uur, Vrijdag t?an 10 ir, Zondag van 12 tóf] uur.

De Eembode | 1935 | | pagina 2