amersfqdrt Heere's Taxi-Bedrijf Eau de Cologné A. VAN DE WEO J. A. KASPERS Putoor Ooetveen. Pastoor Oostveen is In 1907 priester gewijd. Na als kapelaan te zijn werk zaam geweest in de parochie Slagharen en in de St. Vitusparochie te Hilver sum. werd hij in 1924 benoemd tot pastoor der parochie Oosterwierum, in het dekenaat Leeuwarden. Dinsdag 13 Augustus volgde zijn benoeming lot pastoor van de parochie St. Franciscus Xaverius. Hedenavond 7 uur zal de plechtige installatie worden verrich' door den nieuwbenoemden Deken P.J. M.Sand- kuyl. De parochianen worden verzocht om bijtijds in de kerk aanwezig le willen zijn. Klokslag 7 uur zal pastoor Oostveen door de zijdeur der kerk binnentreder.. De stoet, die hem voor uitgaat, zal bestaan uit misdienaars, bruidjes, kerkbestuur en geestelijken van de stad. De heeren kerkmeesters worden ver zocht kwart voor 7 aan de pastorie aanwezig te willen zijn. Om niet al te veel bruidjes te krijgen, kunnen voor ditmaal alleen de bruidjes uit de 5e en 6e klas der scholen aan den stoet deelnemen. Deze bruidjes moeten kwart voor 7 aanwezig zijn" het lokaal der kosterswoning. Aanstaande Zondag zal pastoor Oost veen in alle H.H. Missen een kort woord richten tot zijn parochianen. Na de Hoogmis zal hij aan de pastorie tot 1 uur gelegenheid geven aan kerkbe stuur, armbestuur en alle besturen var parochiëele vereenigingen en organi saties en aan alle particulieren, die zulks wenschen, om kennis met hem te maken. Vóór de plechtige installatie zal aan de uitgang der kerk door meisjes van de K. J. V. een boekje worden ver kocht, getiteld: .Installatie-plechtigheid van een nieuwen pastoor". Het boekje kost 5 cent. Ten overvloede wordt medegedeeld, dat vanal a.s. Zaterdag pastoor Oost veen zal biechthooren in de biecht stoel van de overleden Deken. Commissaris Goorhuis. De Commissaris van Politie te dezer stede, de heer Goorhuis, herdacht Don derdag den dag waarop hij, 25 jaar geleden, zijn loopbaan bij de politie aanving. Hij werd deswege gehuldigd door tal van autoriteiten, collega's vereenigings- en vakbesturen en parti culieren, die zich verzamelden in Ami- citia, waar de heer Goorhuis en Me vrouw recipieerden. In alle toonaarden werd den jubila ris en zijn echtgenoote waardeering er dank betuigd voor de wijze waarop hij zijn taak vervulde. Tal van bloem stukken en fraaie geschenken warer de tolk van de vriendschap en hoog achting, die commissaris Goorhuis breeden kring geniet. Als waarnemend burgemeester com plimenteerde Wethouder Thien den politie-commissaris ongeveer als volgt: .Nu U vandaag mag terug zien op een kwart eeuw arbeid in politiedienst voor handhaving van recht en orde, mag de gemeente Amersfoort zich zon der twijfel gelukkig achten, dat een deel dier jaren van stoer werken Amers foort is ten goede gekomen, waar Uw beleid en inzicht vruchtbaar konden worden dienstbaar gemaakt aan de ver betering van de politie-organisatie onze groeiende gemeente. Wat i allen, zelfs na een kwarteeuw werken kunnen getuigen: .Ik heb een goede beroepskeuze gedaan", dat kunt gij, mijnheer de Commissaris, wèl. Uw ijver en uw werklust getuigen daarvan voort durend. .Onze gemeente hoopt nog lang te mogen genieten van uwe waakzaam heid, van uw voorzichtig en toch als 't noodig blijkt doortastend optreden voor de handhaving van recht en orde. Moge de vervulling uwer moeilijke taakU bij voortduung de niet genoeg te waardeeren voldoening geven, aar trouwe plichtsbetrachting onafscheide lijk verbonden. .Ook U, mevrouw Goorhuis, onze welgemeende gelu''wenschen op dezen herinneringsdag. U moogt deelen in de hulde heden gebracht aan hem met wien ge zoo nauw verbonden zijl, wa ook in de onvermijdelijke moeilijkhetft hebt ge uw deel gehad, en zoo was U mede een stut en steun bij de vervul ling der zware taak door Uwen echt genoot, onzen commissaris zoo loffelijk vervuld. Talrijke hartelijke woorden sverden nog tot den jubilaris gericht. Ten slotte sprak de heer Goorhuis een dankwoord. Een aardigheid bij dit jubileum was, dat het geheele politiecorps vrij was, niemand uitgezonderd, van tien tot twaalf uur. In dien tijd werd de dienst waargenomen door rijksveldwachters en marechaussees. Op het R. K. Kerkhof werd Ier aarde besteld het stoffelijk overschot van den Heer J. R. Smeeing, mede oprichter en penningmeester van dt R K. Gymnastiekverceniging „St. Hu- bertus". De lijkstoet werd voorafgegaan door net vereenigingsvaandel met roi wimpel. Achter den lijkwagen liep vijftal leden van St. Hubertus". Door een haag van leden werd het stoffelijk overschot naar de kapel ge dragen waar de absoute werd verricht door den geestelijk adviseur van .St. Hubertus", den WelEerw. Heer H. J. J. M. van Straelen. die daarna ook de beaardingsplechlighcdenverrichtte.|Aan de groeve bad de voorzitter van .St. Hubertus", de heer J. v. d. Pol met de vele aanwezigen vijf Onze Vaders en Weesgegroeten voor de zielerust van hun zoo vroeg gestorven sportmakk^r. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de gemeente-bureaux, met uitzondering van het bureau vau den burgerlijken stand voorzoover het zaken van den burgerlijken stand betreft, Woensdag na des namiddags 1 uur gesloten zullen zijn in verband met den historischen optocht. R. K. Mannenkoor „Cantemus". Dit voorjaar werden stappen gedaan, om te komen tot de oprichting van een R. K. Mannenkoor hier ter slede. Deze pogingen hebben intussen geleid tot de oprichting van een dergelijk '.oor onder bovenstaande naam. De loopen maanden gehouden repetities is gebleken, dat verschillende bestaans voorwaarden voor een zangkoor wezig zijn, n.l. kundige leiding, enthousiasme bij leiding en leden en 'n prettige geest. Dit heeft bij de leden de vaste wil doen ontslaan om voort te gaan op de ingeslagen weg en te trachten, de jonge vereeniging te maken tot een koor, dat er zijn mag. Een voorname factor voor verdere groei en bloei is nuuitbreiding van het ledental en hiertoe doet de ver eeniging thans een beroep op alle R. K. Heeren Zangers van Amersfoort. Wie met ons van oordeel is, dat in A'foort zeker plaats is voor een bloeiend R. K. Mannenkoor en persoonlijk be reid en in slaat is, hieraan mede te werken, laat hij zich opgeven als lid bij een van onderstaande adressen. De repetities worden gehouden op Maandagavond om half negen en zullen weer aanvangen Maandag 2 Sept. a.s. J. A. J. RIJKERS, Voorz.-Secr-, Breitnerstr. 14. J. H. OVERMARS, Penningm., v. Ostadeplein 2. R. K. Oudersvereeniging. Het vacantieprogram dezer vereeni ging werd Dinsdag j.l. besloten met een autobustocht. Begunstigd door heerlijk zomerweer voerde deze tocht een aantal leden met hun gezinnen naar het Vliegveld Schiphol, waar men onder leiding een rondgang maakte, die veel nieuws en veel interressants te zien gaf. Vervol gens ging 't over Utrecht en Doom naar A'foort terug. Onderweg bezocht men nog een Speeltuin, waar kleinen en ook grooten zich uitstekend ver maakten. Dinsdag 6 Aug. had de vereeniging een uitstapje naar Ouwehands' Dieren park te Rhenen georganiseerd, dat eveneens begunstigd door mooi weer, een volledig succes werd. Terwijl deze beide tochtjes dus volledig geslaagd mogen heeten, moest een op 13 Aug. beraamde fietstocht wegens ongunstig weer vervallen. OpdeWoensdagmiddagen gedurende deze vacantie was er voor de kinde gelegenheid om te spelen op 'i Sportterrein van St. Louis aan de Wuytierslaan. Een flink aantal kin deren heeft hiervan geregeld gebruik gemaakt. Onder toezicht van enkele der leden werd de wandeling naar en van 't terrein gemaakt en de namiddag daar met allerlei spel doorgebracht. Een glas limonade was dan steeds een welkome onderbreking, die door de dorstige jeugd buitengewoon op prijs werd gesteld. En zoo is dan 't vacantieprogram der R. K. Otidersvereeniging weer af gewerkt deelnemers en organisatoren kunnen met voldoening en tevreden heid op de afwerking ervan terugzien. R. K. Voetbal vereeniging. De bijeenkomst van de R. K. Voet- balvereeniging „Amersfoort", werd ge opend met een hartelijk woord door den heer P. v. Helsdingen. Spr. heette vooral welkom de afge vaardigden van de standsorganisaties, Werkliedenvereen., Handelsreizigers, Onderofficieren, |onge Middenstanders de heer G. A. Luycx, als afgevaar digde van de R. K. Middenstandsver- eeniging en R. K. Oudersvereeniging. Bericht van verhindering was ingeko men van Deken Sandkuyl, Kapelaan van Straelen, Thien, v. d Linden en Beaufort. De inkomsten over het afgeloopen speeljaar bedroegen f790, de uitgaven f1095. Met het te kort van 1933 was het bedrag aanzienlijk geworden, zoo dat maatregelen getroffen moesten wor den. De bronnen van inkomsten zijn te laag en dit is te wij en aan de wei nige medewerking van katholiek Amers foort. De katholieken brengen nog te veel hun geld naar de neutrale veree nigingen. In twee jaar lijd is de vereeniging goed vooruit gegaan en gegroeid var 40 tot 85 leden en bezat een goed elftal Er was een kern van flinke jon gens van 16 tot 18 jaar, die goede voetballers beloofden te worden. Voet hallen was echter geen doel, maar het middei om katholieken in katholiek verband te brengen. Spr. betreurt dat een kleine inzinking, oude getrou- n de voetbalschoenen onder de arm hebben genomen en naar een neutrale club zijn overgegaan. Spr. bracht een woord van dank aan den heerGante- Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUiME WAGE VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. net auteursrecht van den Inhoud dezer «KM. alle onderstaande uiuvicc.c ««..v.-..deellneen In andere bladen,wordlultdrukkelljkverbodenkrichtena art. 15. eerste lid van de Auteurawet. DII betreft ook het overnemen met bronvermelding voort, die zoo hard geijverd heeft voor de vereeniging in zijn functie van pen ningmeester. Ook dank aan den heer Leenards, die zijn functie van secre taris heeft neergelegd, wat spr. be treurde. Ook bracht spr. hulde aan de andere bestuursleden en vooral aan hei nieuwe bestuurslid den heer de Haan, aan wien we deze vergadering te danken hebben en die heel veel heeft gedaan om de schulden weg te werken door te gaan praten met leve ranciers enz., om met 50 pet. genoegen te nemen. Toen gesproken werd van opheffing van de vereeniging was het de heer de Haan die heeft aangestuurd op medewerking van de diverse stands organisaties. Verschillende organisaties hebben we bereid gevonden om zitting te nemen in een z.g. contact-commissie, wanneer er voldoende animo blijkt te bestaan. Een discussie werd gevoerd, waaruit bleek dat het voortbestaan van de Ka tholieke voetbalsport wenschelijk werd geacht. Tot bestuursleden werden benoemd de heeren H. N. de Haan, J. Gante- voort, P. Richter, P. van Campen R. Westerlaak, terwijl ine't meerderheid van stemmen werd goedgekeurd dat het bestuur zal worden aangevuld met af gevaardigden van standsorganisaties. Processie Broederschap Kevelaer. Donderdagavond kwamen de Pro cessiegangen van Amersfoort en om liggende parochiën uit Kevelaer be houden te Amersfoort terug. Er zijn in het Genadeoord heerlijke dagen ge passeerd. In een volgend nummer komen meerdere bizonderheden. Twee knapen, blijkbaar nogal avontuurlijk van aard, zijn te Amster dam op een vrachtauto geklommen, waarmede zij, zonder dat de chauffeur wist, dat zijn auto twee passagiers bevatte, naar Amersfoort zijn gereden. Daar heeft de politie hen aangehou den en op transport naar Amsterdam gesteld. Van het Amsterdamsche hoofd bureau uit zijn de kinderen aan d< ouders, die ongerust waren geworden over het uitblijven van hun jongens, teruggegeven. De Oranje Buurtvereeniging „Onze Jeugd" Kruiskamp organiseert ook dit jaar wederom een groot feest haar leden. De dag wordt ingezet met deelname aan het Bloemencorso, waarvoor door het bestuur voor haar leden prijzen worden beschikbaar gesteld. Om 2 uur vangt het eigenlijke feest aar met wedstrijden voor kinderen, waarvoor fraaie prijzen worden uit geloofd. He» avondfeest geeft vermaak vooi jong en oud. Optreden van bekend duo. Zoowel de middag- als avondfees telijkheden worden opgeluisterd door muziek. Na afloop der avondfeestelijk heden groot vuurwerk. Niet-leden hebben toegang tegen betaling van entreeprijzen. Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. J. A. Hendriks, Berkenweg 25, tel 1384. W. C. Linschoten, Soesterwég 329, telefoon 112. Dr. J. W. Schmelling, Fred. v. Blanken- heymstraat 7, telef. 996 ApotheekDe Haan, Julianaplein 3, tel. 1150 en Soester-Apotheek, Soester- weg 94, Tel. 709. Uit den Omtrek Hoogland Door de Vereeniging tot bestrijding der tuberculose, is het initiaiicf geno men te komen tot stichting van een Nationaal Koningin Moeder Herden kingsfonds, tot steun van on- en min vermogende tuberculoselijders. Ten einde te bereiken dat zooveel mogelijk ieder Nederlander de gelegen heid wordt geboden naar vermogen mede te werken aan de actie in de bestrijding van deze volksziekte, zal de plaatselijke Commissie in deze ge meente, waarvan Burgemeester Grip- peling het ecrc-voorzitterschap heeft willen aanvaarden en met medewerking van de Eerwaarde Heeren Geestelijken, op Zondag 25 Aug a.s. aan de uitgang der kerken een collecte houden, t voor wordt verzocht dat ieder, stand en slaat, een klein offertje zal willen bijdragen tot verwezenlijking van dit mooie doel. Hooglanderveen Een motorrijder kwam in volle vaart bij den Hollenweg tegen een boom, doordat hij uitweek voor fietsers. Hij werd van den motor afgeslingerd en kreeg ernstige wonden aan een knie en een arm. De boerderij „de Kleine Broodheu vel", is geveild door notaris te Leuken en aangekocht door H. v. d. Pol voor Allerlei Te Weert (L.) zal een lucifersfabriek worden gesticht, met den bouw waar van spoedig wordt aangevangen. Tegen het einde van dit jaar hoopt men nog met de exploitatie te kunnen aanvan gen. Begonnen wordt met 70 man per soneel, dat geleidelijk zal klimmen tot 100 man. In Bronx (Ver. Staten) ontdekte vrouw een slang in haar huis. die met den kop was verward in een buiten gewoon stevig spinneweb. Zij riep een buurman, die de groote zwarte spin en de 20 c.M. lange ringslang naar bui len werkte. Hier hebben den heelen dag tal van menschen staan kijken, hoe de spin een dikke draad om den kop van de slang weefde, terwijl de slang al zwakker en zwakker werd. De spin was aan de winnende hand. Te Cooch Behar in Bengalen werd een gezin na een maaltijd ziek en de geneesheeren slaagden er niet in een diagnose vaH te stellen. Kort daarna stierf de koe, welke de melk room, die bij den maaltijd wart o bruikt, had geleverd. Zij bleek door een slang te zijn gebeten. De familie is daarop behandeld kunnen worden en is genezen. Niet minder dan 180 menschen hebben zich vrijwillig aangemeld om hun leven te wagen voor de weten schappelijke proefnemingen, welke dr. Ralph Willard te Hollywood wil ver richten, n.l. hen levend te bevriezen. Met drie apen heeft hij het experiment reeds verricht. Een kwam weer tot leven, zonder nadeelige gevolgen; de tweede kwam niet bij en de derde be vindt zich nog in de ijskast, en zal binnenkort herleven. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van 10 tot II uur, Zondag van 12 tot 1 Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Naar wij vernemen, worden devoor- bereidende maatregelen voor de bis schopswijding van Z H. Exc. Mgr. Dr. J. de |ong getroffen. Vermoedelijk heeft deze plechtigheid plaats Donderdag 12 September a.s. in de Kathedraal te Utrecht, behoudens onvoorziene om standigheden. Op 10 September a.s. wordt Mgr. Prof. dr. J. de Jong vijftig jaar. Hij werd den lOden September 1885 te Nes op Ameland geboren. Liturgische Kalender. Week van 25—31 Aug. Zondag 25. 11e Zondag .na Pink steren. Tijdeigen, Mis Deus in loco, 2e geb. H. Gregorius. Nederl., 3e geb, H. Lodewijk, 4e geb. v. Kerkwijding, Prefatie H. Drievuld. Maandag 26. Mis v. Kerkwijding, 2e geb. H. Zephyrinus, 3e Concede, Credo. Dinsdag 27. H. |osephus Calasantius. 2e geb. Kerkwijding, Credo. Woensdag 28. H. Augustinus, 2e geb. v. Kerkwijding. 3e geb. H. Her mes, Credo. Donderdag 29. Octaafdag van Kerk wijding der Kathedraal, Mis Terribilis, 2e geb. en laatste Evangelie van St. Jan's Onthoofding, 3e geb. H. Sabina, Credo. Vrijdag 30. H. Rosa van Lima, 2e geb. H.H. Felix enz., Credo. Zaterdag 31. H. Raymundus, Nona- tus, Credo. kerkelijke diensten. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b PastoorDeken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 55' ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAO Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Half 8 Lof me' Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10. Achterveld., PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinckj Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 5 Lof met Rozenhoedje. ZATERDAO Biechthooren vanaf 4 uut„„, 7 uur Lof Rozenhoedje, >oc In de week de H.H. Missen om e 8 uur. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half II Hoogmis. 6 uur Lof. ZATERDAO Van half 4—half 10 gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAO H.H. Missen om 7 uur en half 9. Om 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. MAANDAG Om half 8 geen H. Mis. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4 tot 9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 uu half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG 7 uur H. Mis. Hall 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. Kwart voor 12 plechtige H. Mis bij gelegenheid van het 12'/a-jarig bestaan van het Genootschap v. d. Stille Omgang. 6 uur Broederschaps-Lof. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG Om 7 uur Lof. 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen, DONDERDAG 's Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H.H. Missen 7,8 en 9 uur. Hamersveld PAROCHIE ST. jéEfr. Pastoor H. J. Crooner* Telefoon: Hamersveld Nor4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Recollectie. MAANDAO Om 7 uur de H. Mis in het St. Ans- fridus-Gesticht. DINSDAG Half 8 H. Mis in de kapef'op het kerkhof. DONDERDAG. Half 8 Lof. ZATERDAG Biechthooren om 4, 5, 6, 7 ei|ll uur. In de week H. Mis om had 8. st* Hoogland *1/ PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jtfng. Kerk'aan. Tel. 3. ZONDAO 1' 8 uur Vroegmis. Half 11 Hoogmis. i0 6 uur Lof met Rozenhoedje, MAANDAG lste H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. DINSDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. DONDERDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. ZATERDAO Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 5 —9 biechthooren. 8 uur Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. J026P. Pastoor: H. J. BrrfcM.' Burgemeester van Tuyilstraai. ZONDAG 8 uur H. Mis. Half 11 Hoogmis. 12 uur Catechismus. r Lof. >lli. MAANDAG H. Mis in het St. Josephgeslicht. ZATERDAO Half 5—half 9 gelegenheid cm biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om half 9. Vraag» onze prima losse v niet te evenaarden in kwaliteit Langestraat 23 Telefoon 217 Marktberichten. Amersfoort, 23 Aug. 1935. Appelen f5—Af 10; Peren f4 f 8; p. H.L Hoendereieren f3— A f3.45 p. 100 st.; Eendeneieren f2.65 A f2.90 p. 100 st.; Boter f 1 -70 A f0.p. K.O.; Kippen 10.45 A f 0.70; Hanen f0.50 A f 0.75 Hennen f 0.A f0.— Jonge hanen fO.40 A f0.80; Kui kens fO.OO A f0.00; Tamme ko nijnen f 0.25 k 10.80Wilde ko nijnen (0.- k f 0.Tamme duiven f0.20 k f0.30 per paar Magere varkens f .00 - A f 00.— Drachtige zeugen f70.—Af 100 Biggen f 10.- Af 16.—; Guste zeugen f40.— A 165 per stuk. Aangevoerd8 H.L. appelen 50 H.L. peren; H.L. kleiaard- appelen; 0 H.L. zandaardappe- len, 178 000 hoendereieren, 1300 eendeneieren; 20 K.G. boter; vette varkens, 00 magere var kens; 5 drachtige zeugen 245 Biggen; 7 guste zeugen. Biedt zich aan tegen 15 September of I Oct. 8 R. K. [uffrouw voor de huishouding, waar hulp aan wezig is. Ook genegen in winkel be hulpzaam te zijn. Brieven onder No. 30 Bureau van Behangerij.Stoffeerderij Bedden en Matrassen REoARATIES. Vakkundig gn Billijk adret Nieuwslr 25, Telet 2017 Aan de LezerB I Kondigt uw blijde en droevige familiegebeurtenissen aan in dit blad, uw lam i I i e-advertëlflles hooren in dit blad thuis.- a.

De Eembode | 1935 | | pagina 2