Amersfoort Dansschool KIMEN Gemeenteraad. In de Dinsdagavond onder leiding van Wethouder Thien als waarnemend burgemeester gehouden vergadering werd de heer Van Tellingen op de gebruikelijke wijze geïnstalleerd. De Voorzittet wenschte den heer van Tellingen geluk met het bewijs van vertrouwen dat een deel der kiezers hem andermaal schonk. Hij hoopt dat de heer Van Tellingen, met alle andere leden in de raadsvergadering samen werkend voldoening moge vinden in een nauwgezette vervulling der plichten als raadslid tot heil der gemeente. Nadat mededeeling was gedaan van diverse ingekomen stukken werd in behandeling genomen een advies naar aanleiding van een verzoek van Albert Heyn om vergunning tot wegenaanleg op het restant van 't landgoed Punten burg. De firma vroeg: a. wijziging van uitbreidingsplan om een nieuw straten plan te kunnen uitvoerenóf b. bouw vergunning met behoud van 't nog geldende uitbreidingsplan. Burgemeester en Wethouders advi seerden sub a. afwijzend, omdat het nieuwe uitbreidingsplan voor het Soes- terkwartier op komst is. Tegen be bouwing volgens het bestaande nog van kracht zijnde bebouwingsplan be staat geen bezwaar of beletsel. In den Raad verdedigden deheerem Spiekermann, Ir. Bakker. Van Oalen Last en Ruitenberg een wijziging van het uitbreidingsplan, waardoor een grooter complex woningen zou kunnen worden gebouwd. De heer Huslage merkte op dat ii Dec. 1934 een gelijksoortig verzoek ingediend namens Brederode was af gewezen met nagenoeg algemeene stemmen. Nu het verzoek wel toestaan, achtte hij onbillijk voor den eersten aanvrager. Wethouder Noordewier achtte het niet wenschelijk incidenteel tot wijzi ging van 't uitbreidingsplan over te gaan. Na eenige replieken, waarbij ook verkeersbelangen in 't geding kwamen, werd het voorstel van Burgemeester en Wethouders in stemming gebracht en aangenomen. Besloten werd tot verlaging der huren van Frisia-woningen, waarbij de heer Luycx adviseerde de verlaging wat grooter te doen zijn, om met meer succes te kunnen concurreeren. Er ware dan meer kans dat de ledig- staande perceelen verhuurd werden. Wethouder Noordewier vond 't beter met een kleine verlaging te beginnen en dan 't resultaat af te wachten, De contracten voor verpleging van armlastige patiënten in de beide Zieken huizen werden opnieuw gesloten met een verlaging van den verpleegprijs per dag in de Lichtenberg. De heer Van Gent wilde de gronden aan de Hellestraat in het grondbedrijf stellen. De Voorzitter ontraadde zulks vooralsnog in verband met de finan- cieele gevolgen. De brandweerlieden zullen voortaar. op 55-jarigen leeftijd den dienst ver laten. Het voorstel tot verlengen van de overeenkomst met het Ziekenfonds be treffende bijslag voor premie-betaling door werklooze leden, werd aanvaard, nadat de Voorzitter had toegezegd over de werking der overeenkomst ge gevens te zullen publiceeren. Voorts zullen de geuite wenschen van de iteeren Waterloo en Van der Linden worden overwogen. De huurovereenkomst met den heer Hertogh betreffende een woonhuis aan de Langestraat, werd ingaande 1 Juli ontbonden. De heer Van Tellingen meende deze ngeling te moeten diskwalificeeren, maar de heer Huslage merkte op dat de heer Van Tellingen kon weten, dat de heer Hertogh over de afwikkeling van zijn zaak zeer dankbaar en te vreden was. De Voorzitter bevestigde zulks en gaf te kennen dat het niet aanging hier te spreken van dwang en een niet ridderlijke houding. Bij de rondvraag drong de he- Waterloo aan op verbeterden aanleg van het rijwielpad op den Utrechtschen weg wijl daar ongelukken moeten worden verwacht. Ook de heer Van Galen Last hoopt op spoedige ver- bCDe "voorzitter beloofde een onder zoek en sloot daarna de vergadering. Bakkerabeurs. Dinsdag 1 October nam. 2 uur heeft in De Valk de opening plaats van de Bakkersbeurs van de Amersf. Bakkers- patroonsvereeniging. Zie advertentie in dit nummer. Voor het onderhoud en herstellen van de militaire gebouwen te Amers foort is op de Staatsbegrooting f92467 geraamdf II.700 voor verving, f 39.100 voor onderhoud, 141.667 voor herstel lingen en voorzieningen. Voorts zullen nog eenige duizenden worden besteed uitbreiding van gebouwen. In 1934 hadden alhier 250 verkeers- ingelukken plaats waarvan 4 met doo- delijken afloop. Werkverruiming. Mededeelingen werden gepubliceerd over het beschikbaar stellen van gel den uit het zoogenaamde 60 millloen werkfonds, ten behoeve van verbetering i wegen en straten in onze gemeente. „De Bouwer" publiceerde daarvoor de volgende specificatie: 1Stationsplein, Stationsstraat, Snouc- kaertlaanverharding van den rijweg. Raming f50.100. 2. In orde brengen van de trottoirs langs onder 1 genoemde straten. Ra ming f15.900. 3. Kampstraat, Weverssingel, 't Zand, Westsingel en Achter Davidshof: ver harding van den rijweg. Ramingf26.330. 4. In orde brengen van trottoirs langs de onder 3 genoemde straten. Raming f 10.670. 5. Utrechtscheweg: rijwegverharding en trottoirs. Raming f28.000. 6. Verbreeding viaduct Stationsstraat. Raming f7500. De benoodigde arbeiders worden betrokken via de Arbeidsbeurs Amerfoort. De Gemeenteraad besloot tot ver koop van 96 MJ. grond aan de St. Agathastraat voor f 900 aan W. Lensing. Het verbouwen van de gemeente lijke waterleiding aan de Hoogeweg is opgedragen aan den heer H. van Keu len, aannemer, Plantsoen. Tot tijdelijk leerares in de Fransche taal aan het Gymnasium is benoemd Mej. Docta. Rienks. De gemeenteraad besloot tot ver koop van bouwterrein aan de Kuyper- laan voor f7000 aan Hertzinger Schimmel. Door bouwkundige Blom werd aanbesteed het bouwen van een pak huis aan 't Zand, waarbij laagste in schrijver was J. de Rijke te Leusden E. M. Jaarsma Haarden en Haardkachels BEZOEK ONZE SHOWROOM G.Th. v. Bekkum LIEVE VROUWESTRAAT 12-14 bij de Langestraat Telefoon 806 r f3! R. K. V. V. Amersfoort. Programma voor Zondag 29 Sept. Amersfoort II—Actif II 12 Amersfoort 1—Fortido I 2 Het eerste Elftal ondergaat Zondag z'n vuurdoop. Er zal ijzig hard gewerkt moeten worden. Het tweede won gepasseerde Zon dag te Hilversum van E.M.M. 3 met 2—0 en zette alzoo op een goede wijze de competitie in. Uit de duikboot. Onze stadgenoot prof. dr. Vening Meinesz is in het vaderland behouden teruggekeerd. Aan een verslaggever die hem vragen stelde over het succes van zijn wetenschappelijken arbeid onder e antwoordde hij Omtrent den nauwkeurigen vorm in de aarde op het Zuidelijk half rond was tot nu toe weinig bekend. Wij wisten niet of de aarde niet alleen is afgeplat aan de polen, maar or' een geringe afplatting heeft in heeft het vlak van den aequator. Gebleken is, dat dit niet het geval is; de afwijkingen die ik gevonden heb, zijn van anderen aard en hangen waarschijnlijk samen met de wijze, waarop de continenten en de over de aarde verdeeld zijn. een probleem, dat de wetenschap der geodozie (aardmeting) lang bezig heeft gehouden. Verder wilde ik graag meer weten over de processen, die in de aarde zelve optreden om haar in evenwicht te brengen. Het belangrijke resultaat van mijn onderzoek is geweest dat er systematische verschillen blijken te bestaan wat betreft de zwaartekracht tusschen de vastelanden en Beide deelen blijken niet met elkaar in evenwicht te zijn, hetgeen tot nu toe een vermoeden was, hetwelk ik thans op tal van plaatsen bevestigd heb gekregen. De zwaartekracht is op de oceanen iets grooter dan op de vastelandenhet gaat echter om zeer geringe verschillen. Winkelweek Leusderkwartier. In Café „d'Oranjeboom" kwamen de winkeliers van het Leusderkwartier bijeen ter bespreking van een te houden winkelweek in de laatste week van November. De bedoeling is om deze winkelweek te veraangenamen door het aanbrengen van een tweetal eerepoorten, een extra verlichting over den ge- heelen Leusderweg, een drietal avonden muziek, één of twee kindermiddagen, een etalagewedstrijd, een loterij en de gelegenheid om prijzen te winnen door het publiek. De voorloopige Commissie zal haar werkzaamheden voortzetten totdat op de volgende bijeenkomsten definitief bestuur is gekozen. 26 winkeliers gaven zich voor deelname op. Heere's Taxi-Bedrijf Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGEN8 VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. MAANDAG Oin kwart voor zes uur uitstelling v, Hallo, Hallo - Hier is St. Aechten De Vrolijke Achtdaagse 1 Hoe denk je er over Ga je morgenavond mee? Ja natuurlijk. Ik heb er zoveel van gehoord, ledereen is er vol van. Moet beslist iets bijzonders zijn. Ja, dat heb ik je de vorige week ook al gezegd. En er gaan er nog meer mee. Ja, ik heb ook voor een partijtje gezorgd. Goed zo, dat wordt best. Zeg, we gaan eerst naar Cerah lllalah, de beroemde waarzegger met wereldnaam. Hij zal wel in een zeer fantastisch hutje zitten. Ze zeggen dat ie met spinnenwebben werkt. Je bent toch niet te bang. Ben je nou helemaal. |a, maar we gaan ook racen, 1500 meter in de minuut. Dat halen we wel. En dan rusten we wat uit in de foyer en eten appelbeignets onder fijn stukkie muziek. Daar bekom je van na zo'n spannende sprint op die home-trainer. Als je lust hebt je krachten te tonen, gaan we even spijker slaan of naar de kop van jut. Ik zie je al met zo'n krachtpatser rosetje door de zaal wandelen. En als je niets wint, dan gaan we naar de vrolijke keuken om af te koelen. Er is daar ginds afwisseling ge noeg, dat is wel in orde. Er is voor eik wat wils. 't Electrisch vissen zal ook wel een attractie zijn. Dat verdraaide gekriebel in je hand. Ik wil toch proberen een visje te verschalken, wie weet: Nou en ik ga eens even in de schiettent m'n zenuwen beproeven, ik heb wel eens meer geschoten. Mis zeker, dat kan ik ook wel. Je zult het zien. We vechten er samen om. Wie de meeste punlen schiet, geeft een rondje in de draai molen. Wat zeg je? Eén rondje? Nee hoor, minstens twee. Je bent nogal zeker van de overwinning. We zullen zien, scherpschutter. Als je geluk hebt, win je. Nee, dan moet je naar het rad van avontuur. Daar kon je nog wel eens boffen met je plankje. J O ja, je gaat toch ook even naar Melbourne met de vliegmachine. Naar Melbourne??? Ja vanuit St. Aechten, als je de eerste bent heb je een reuze prijs. Natuurlijk, we proberen alles wat er te proberen valt. Kerel, dan kom je in één dag niet klaar. Hoeft ook niet. De week heeft zeven dagen. En dan Zondag nog. De knal sluiting. En dan proberen we nog eens alles waarmee we nog geen geluk ge had hebben. Zeg kerel, blijf je nog een half uur kletsen over die Vrolijke Acht daagse Je kunt 't beter beleven. Nou tot morgen dan. Precies 8 uur is het opening. Dan staan wij voor de deur. Oké. Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. P. Chr. Kok, Langegracht 11. tel. 55. W. Schmelling, Fr. v. Blanken- heymstraat 6, telef. 996. H. J. Kolk, Utrechtschew. 9, tel. 579. Apotheek: Cramer, P. Buyclaan 93, Tel. 902 en Soester Apotheek, Soester- weg 94, Tel. 709. Burgerlijke Stand. Geboren Gijsbertus, z. v. J. F. v Doorn en G. v. Ree—JohannesTheo- dorus, z. v. J. T. Remmé en G. Walter Comelis, z. v. C. van Zwol er. S. Spierenburg Cornelia Jakoba. d. v. T. v. Schaik en C. Wagt Everardus, z. v. J. Seubring en M. H. »i Keulen Henri Louis Marie, z. v. H. L. Le- maire en E. M. J. Bekker v. A. G. Gijtenbeek en H. P. Blonk Wouter, z. v. W. v. d. Vlasakker en E. VosAndreas Joannes, z. v. J. A. Hagenaars en W. J. Smakman Oerrit, z. van T. H. v. d. Brink en G. v. d. Hooff Swopkje, d. v. E. Malestein en W. Libbenga Franciscus Antho- nius Maria, z. v. H. J. Croese en E. E. Smits Aletta Elisabeth, d. v. S. Italië en J. de Winter. Gehuwd: G. A. Machielse enK. A. M. v. d. Heiden H. J. Diekerhof en T. A. v. de Klashorst H. M. Ven horst en E. M. H. Willems G. J. A. Nooij en W. C. M. Lohmann C. Vonk en G. Haverlach H. de Vrije en W. Lablans A. de Kruijff en G. Jonkman. Overleden: |ohannes B. v. Brenk, 62 j., echtg. v. E. v. Brenk Arie v. d. Hek, 69 j., echtg. v. W. v. Ipen- burg Elisabeth Scheepmaker, 84 j., wed. v. N. Heilijgers Geesien Spoor, 79 j. Arie v. Maanen, 74 j., echtg. v. C. v. Bezuije Geert Schonev/ille, 26 j., echtg. v. M. v. Binnendijk Grietje Apeldoorn, 72 j., echtg. v. J. Bouw Gerrit N. Heere, 36 j. Hamersveld De Landelijke Ruiters, de .Vallei- ruiters" te Woudenberg en omstreken willen Zaterdag 28 Sept., des avonds om half 6, op het terrein van E. J. Reemst, Heiligenberg, Hamersveld, een groote demonstratie geven. Er zal o.a. verreden worden een achttal dressuur manoeuvre A la fléche, eenige spring- nummers, vossenjacht, enz. Ingang Ur- 8ulineweg bij het Zwaanewater. Liturgische Kalender. Week van 29 Sept.-5 Oct. Zondag 29. H. Michael Aartsengel, Feesteigen, Mis Benedicite, 2e geb. en laatste Evang. v. d. 16e Zondag na Pinkst., Pref. H. Drlevuld. Maandag 30. H. Hieronymus, Credo. Dinsdag I Oct. H. Remigius, 2e geb. d. 16e Zond. na Pinkst. 3e geb. A cunctis. Of: Mis v. d. 16e Znnd. na Pinkst. zonder Gloria of Credo, 2e geb. H. Remigius, 3e A cunctis, ge wone Prefatie. Woensdag 2. H.H. Engelbewaarders, Credo. Donderdag 3. H. Teresla v. h. Kindje Jezus. Vrijdag 4. H. Franciscus v. Assisië. Of overalMis v. h. H. Hart, Cogita- tiones, Credo, Pref. H. Hart, behalve bij Fr. Zaterdag 5. Mis O. L.Vr. Salve Votiefmissen) 2e geb. H.H. Placides enz. 3e geb. v. d. H. Geest, Pref. H. Maagd. gezongen en 9 uur. Om 7 uur Lof met preek. Van 5 uur tot na het Lof biechthooren. Om Skwa?t voor zes uur uilstelling van het Allerheiligste. H.H. Missen om 6 uur, 7 uur, 8 gezongen en 9 uur. Om half 7 Lof met preek en processie tot sluiting van het 40-urengebed. WOENSDAO Om 7 uur October-Lof. DONDERDAG Feest van de H. Theresia. H.H. Missen om half 7, 7 uur en 8 uur. Onder de H. Mis van 8 uur doen eenige kinderen hun Eerste H. Com munie. Om 6 uur Lof. Na het Lof Biechthooren tot half 8. VRIJDAG Eerste Vrijdag. Om 8 uur gezongen H. Mis. Om 7 uur Lof. ZATERDAO Om half 12 voorbereiding voor het 4e leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 uur. Om 7 uur October-Lof. Dagelijks de H. Missen om 7 half 8 en 8 uur. DINSDAG 8 uur Isle H. Mis- Kwart voor 9 2e II. Mis. n; WOENSDAG 8 uur Iste H. Mi»- Kwart voor 9 2e H. Mis» Half 10 en half II catettoismus op de scholen. DONDERDAG 8 uur Iste H. Mis. Kwart voor 9 2e 11- Ml». late Vrijdag der maand, toegewijd ^an het H. Hart van Jezus. Volle aflaat, iste H. Mis op Leo's Oord. Half 9 gezongen H. Mis roet de ge bruikelijke gebeden. ZATERDAG 8 uur 1ste H. Mis. Kwart voor 9 2e II. Mis. 9 biechthooren. mr Lol met Rozenhoedje. KERKELIJKE DIEN STEN. Idlng Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZONDAO H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG en verder iederen avond van de Octobermaand om 7 uur Lol met Rozenhoedje. DONDERDAG Van 6 tot 8 uur Biechthooren. VRIJDAG Iste Vrijdag v. d. maand. H.H. Missen om 7 uur, 8 uur gezon gen H. Mis. 'sAvonds onder het Lof wordt de Litanie van het H. Hart gebeden. ZATERDAO Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Dagelij ks de H. Missen om half 8 en 8.10. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Oostveen. 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAO H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. Onder alle H.H. Missen predikatie en collecte voor de armen en nieuw op te richten kerken. DINSDAG 7 uur opening van de Octobermaand, toegewijd aan de Koningin van den Allerheiligste Rozenkrans. deze week iederen avond 7 October-Lof. DONDERDAG V«n 5—halt 9 geleganheid om biechten. VRIJDAG. Te 7.45 gezongen H. Mis voor de levende en overl. leden van het Ge nootschap v. h. H. Hart. 's Middags gelegenheid om te biechten voor de jongens van 5e 6e en 7e schoolklasse. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG Veertigurengebed. H.H. Missen om 7 uur en half 9. Om 10 uur Hoogmis. Om 7 uur Lof met preek. Van 4 uur lot na het Lof Biechthooren. Tijdens het 40-urengebed wordt de H. Communie uitgereikt voor en na iedere H. Mis. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAO ir H. Mis. Half 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Broederschaps-Lof. DINSDAG vervalt de H. Mis van 9 uur. Om 10 uur plechtig gezongen Huwe lijksmis. Om 7 uur Lof ter opening van de Octobermaand. Gedurende de Octobermaand eiker, avond om 7 uur Lof met voorgeschre ven gebeden. WOENSDAG 7 uur Lof met preek voor de R. K. Vrouwenbond. 'sAvonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie voor de mannen. DONDERDAG. vervalt de H. Mis van 9 uur. Om half 10 gezongen Huwelijksmis. Feestdag van H. Teresia, patrones van St. Petrus' Liefdewerk. Van 6—7 Biechthooren. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwart voor acht gezongen H. Mis. ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H.H. Missen 7,8 en 9 u Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEP. Pastoor: H. Broere. Burgemeester van Tuyllstraai. ZONDAG Jb, 8 uur H. Mis. Half II Hoogmis. divi 12 uur Catechismus. 6 uur Lof. MAANDAG .lil... H. Mis in het St. JosephgMlcht. D1NSDAO 7 uur Lof. v WOENSDAO 7 uur Lof. VRIJDAQ hwtf Iste Vrijdag der maand. ZATERDAO Half 5—hall 9 gelegerihèid cm te biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om half 9. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentlnck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Katechismus. Half 5 Lof met Rozenhoedje. VRIJDAG le Vrijdag der maand. 8 uur Gezongen H. Mis. ZATERDAO Biechthooren vanaf 4 uur. 7 uur Lof Rozenhoedje. In de week de H.H. Missen om 7 en Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Recollectie. Lof. MAANDAG Om 7 uur de H. Mis in het St. Ans- fridus-Gesticht. Half 8 H. Mis in de kerk. DINSDAG 7 uur Lof tot opening van de Octo bermaand. WOENSDAO Octoberoefeningaanstonds na de 11. Mis DONDERDAG. 6—8 uur Biechthooren. 7 uur Lof. VRI|DAG, eerste Vrijdag. Half 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAO Oclobei oefening aanstonds na de 11. Mis Biechthooren om 4, 5, 6, 7 en 8 In de week H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerkiaan. Tel. 3. ZONDAG r Vroegmis. Half 11 Hoogmis, r Catechismus, r Lof met Rozenhoedje. In beide H.H. Missen Collecte voor de St. P.-Penning. MAANDAG Iste H. Mis op Leo's Oord. Kwart voor 9 2e tl. Mis. Half 10 en half 11 catechismus op de scholen. Arts Batenburg 1 1 afwezig Is van Zalsidag tot Olnf jki-namlddas M. H. v. Raalte Amersfoort Afd. Stoffen Wollen Stoffen voor Mantels en voor Japonnen Zijden Stoffen, Fluweelen, Brocaat, en Lamé-Sloffen. U vindt in onze zeer groote collectie, zoowel de mooiste qualiteilen, alsook de meest aparte mode-tinten. Onze étalage toont U deze week, wat voor axpnd-japon- nen in nouveautés gebracht Af. h. v. Raalte S. O. s. Met Leguit naar Brussel Laatste tocht 3 dagen I, 2 en 3 October. Retour f4.50 Qeel U tijdie op in Sigaren-Maga zijn VIERDAG. Tel. 376. Achter Arnh. Potmwal Amersfoort Inschrijving Leerlingen cursus 1835*36 dagelijks aan dc school. Llsgeld billijk. De nieuwste dansen en variaties en z worden onderwezen. 2 uur les. Voor gevorderde club op Donderdag avond worden nog eenige Dames en Hceren gevraagd. Crislsprijs, Zondags van 3—6 en van 8-11 riur Dancing voor leerlingen en oud-leerlingen z.h.v. Marktbericht Amersfoort, 27 Sept. 1935. Appelen f3— A f5; Peren flè f3; p. H.L HoendfcuMW f390 f4.40 p. 100 st.; .Eendeneieren 13.00 A f3.50 p. 100 st.; Boter 11.80 A f0.- p. K.G.; Kippen 0.45 A f 0.75; Hanen f0.50 A 10.75; Hennen 10.00 A 10.00 Jonge lianen fO.OQ,,* fp.OO; Kui kens 10.00 A fO.OOjv Tamme ko nijnen 10.40 A f 0.80; Wilde ko nijnen 10.00 A IQ00; Tamme duiven 10.20 A f0.30 per paar; Magere varkens 1,00- A 100.— Drachtige zeugen f70.—Af 100; Biggen f 10.- Af 16'r; Ouste zeugen f45.— A 175 per sluk.

De Eembode | 1935 | | pagina 2