AMERSFQDRT Allerlei Heeres Taxi-Bedrijf Hof 12 Telefoon 1418 6 cent per K.M. Onze oud-stadgenoot, pater Respi cius van Valkenhoef, van de Orde der Franciscanen, is naar Brazilië vertrok ken waar hij als seminarie-leeraar zal optreden. R. K. V. V. Programma voor a.s. Zondag. Zwaluwen Vooruit I—Amersfoort I. L.V.V. II—Amersfoort II. Het eerste elftal heeft de competitie fraai ingezet door Fortitudo I met niet minder dan 4 - 0 te kloppen, waar mee het zelfvertrouwen der spelers van onder het nulpunt is gestegen tot een flauwe hoop voor 6 Oct. te Utrecht. Ook het tweede, dat zich Zondag wederom niet onbetuigd liet, dooi Actif II Hilversum met 4—1 naar huis te zenden, zal alles op alles zetten ook uit Laren de punten mee naar huis te brengen. Officiecle bekendmaking. Oefening Luchtbescherming. De Burgemeester van Amersfoort vestigt onder verwijzing naar de reeds gedane mededeelingen in de groote dagbladen en de plaatselijke pers de aandacht van de ingezete nen op de oefening in de luchtbe scherming op Donderdag 3 October a.s. Hij doet een beroep op alle in woners, om te willen medewerken aan bet welslagen dezer oefening. Die medewerking zal voornamelijk moeten bestaan in het navolgende: Tijdens de verduistering (begin 20.25, totaal 20.40, einde 21.30), blijve men zoo eenigszins mogelijk in huis het rijden met auto's en rijwielen worde zooveel mogelijk vermeden. Zij. die niettemin van een auto of rijwiel ge bruik moeten maken, worden dringend verzocht, de lantaarns te bedekken met een van donkere (b.v. blauwe) stof. zijdepapier of niet te dun glanzend papier, vervaardigd kapje en alsdan zeer langzaam te rijden, ter voorko ming van ongelukken. Het uitstralen van licht uit de huizen, behoort te worden voorkomen, door de met gordqnen of ondoorschijnend papier af te sluiten. Reclame- en étalagelichten moeten worden gedoofd. Het einde van de verduistering wordt met klokkengelui bekend gemaakt. De Burgemeester voornoemd, RANDWIJK. Amersfoort, 30 September 1935. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. Zondag 6 October Inwijdingsfeest, des morgens te half negen H. Mis de St. Ansfriduskerk. Des avonds om half 8 inwijding van de vlag in „De Valk". Programma: 1. Opening. 2. Vlag- inwijding door Deken Sandkuyl, met een korte toespraak. 3. Optreden Duo Pijpers. 4. Polonaise. 5. Ballonwed strijd. 6. Duo Pijpers7. Jansen had 'n8. Groot schitterend vuur werk. Crisis. Herinnerd wordt aan de Woensdag te houden collecte voor de crisis- slachtoffers. De plaatselijke afdeeling van de S.D.A.P. heeft een motie aangenomen, waarin zij haar sterke afkeuring uil- spreekt over de wijze waarop de com missaris van politie heeft gemeend uit voering te moeten geven aan de be palingen van het uniformverbod bij het gehouden jeugdfeest der A.J.C. De heer Putto, stationchef der Ned. Spoorwegen, heelt den dienst verlaten na te zijn gehuldigd door het personeel. Burgerlijke stand. GeborenJohanna, d. van L. van Alphen en G. W. Aldenkamp. Carla Joyce, d. van E. H. C. J. Wijk en G. W. van Voorst. Catharina Clasina, d. van K. Zwart en R. Hageman, Maria Theresia Gerarda, d. van T. M Snijders en J. W. Berkers. - Cornells Gerardus, z. van W. H. Viets en G. P. Boots. Frans Carel, z. van T. Nieuwenhuis en D. A. M. F. Weijns. Henricus Bernardus Antonius, z. van J- Adelaar en M. A. S. Helmich. Frank Johannes, z. van F. J Wet- steijn en G. v. d. Water - Catharina Petronella Gerarda Alida, d. van P Leenards en C. M. Poort. OndertrouwdW. Meulekamp en h. A. M. Sikkens. F. W. Jans en M. laetenberg. - H. Barten en A. Wij- nands. W. Hornsveld en M. E. Piinz. - R. v. d. Heuvel en J. Bouw. C. G. W. Pijpers en W. G. J. Korn- dewal. W. J. v. d. Heuvel en G. van Ouwerkerk. W. B. Steenbeek en W. M. Woudenberg. - F.. Eversen en G. H. Veenendaal. GetrouwdG. J. J. Nieuborg en C. M v. Zuilen. W. v. Surksum en T. Trimp. R- van Riemsdijk ei J. M Saltn. Overleden J. Jaarsma. 64 jr., echt genoot van J. C. Klercq. - M. dei Ridder, 44 jr., echtgenoote van C. S. Berghegen. H. v. Gullik, 76 jr., echtgenoote van C. v. Nieuwenhuizen. D. B. Piers, 43 jr.. echtgenoote van T. Turinga. - W. Tabak, 53 jr., ongehuwd. Bakkersbeur8. Ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Amersf. Bakkerspa- troonsvereeniging en het 5-jarig bestaan van de Amersf. Ver. van Bakkerszonen, wordt heden in „de Valk" gehouden een Bakkersbeurs, ten doel hebbende het kunnen van onze bakkers eens extra te doen uitkomen. Dat men daar vol komen in geslaagd is bewijst de groote verscheidenheid van artikelen, van ge woon brood tot het meest luxieuse gebak. Van 2 uur af had een receptie plaats ..aarvoor groote belangstelling werd geloond. Tot 12 uur hedenavond is iedereen welkom. In de gemeente Amersfoort werd in Juni 1934 gevonden een bedrag aan geld. Inlichtingen hier over verstrekt de gemeente-veldwachter van Leusden Kraaikamp. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 2 October. 11.05-12.20 Regional. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20-5.35 Regional. 5.35-6.50 Keulen. 7-8 Gram.uitz. ARC. 8-12 Boedapest. Donderdag 3 October. 11.05-12.20 Regional. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20-5.35 Regional. 5.35-6.50 Keulen. 7-8 Gram.uitz. A.R.C. 8-8.20 Diversen. 8.20-10 Droitwich. 10-12 Boedapest. Vrijdag 4 October. 11.05-12.20 Regional. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20-5.35 Regional. 5.35-6.50 Keulen. 7-8 Gram.uitz. A.R.C. 8-10.35 Keulen. 10.35-12 Boedapest. Zaterdag 5 October. 11.05—12.20 Regional. 12.20-2.20 Bi ussel Vlaamsch. 2.20-5.05 Droitwich. 5.05-5.35 Regio nal. 5.35-6.50 Keulen. 7-8 Gram.uitz A.R.C. 8-12 Boedapest. z. van O. Mostert en E. v, Dasselaar, Evertje, d. van J. Kraaij en E. v. Plaggenhoef. Klaas, z. van T. v. d. Brink en W. v. d. Bos. Aart, z. van C. Hoogeveen en E. v. d. Berg. |an, z. van F. v. Amerongen en M. Hoff üerritje, d. van H. O. Stolp en M. E. Buitink. Stijntje Anna.d. van A. Ruitenbeek en H. Bokkers. Bartus, z. van J. Verhoog en O. H. v. Dam. OndertrouwdF. Callenbach en P. Maas. GetrouwdTomassen en H. v. d. Bun». J: v Drie en N. v. d. Langemheen. J. v. d. Veen en E. v. d. Beek. Overleden: Aartje Von- hof, 69 j., echtg. van H. Vedder. Soest De Gemeenteraad besloot tot aan koop van de buitenplaats Middeiwijk r f21.000. Bij het passeeren van twee auto's op de Van Weedestraat is een fietsende dame aangereden. De dame maakte zich zenuwachtig en reed pardoes op de auto's af. De fiets werd verbrijzeld. Zelf kwam zij te vallen. Uit den Omtrek Baarn Geboren: Franciscus Anthonij, z. v. F. A. Smeekes en R. v. C. Burg Jan Willem, z. v. T. Mastenbroek en F. W. Burggraaf Gijsbertha Maria, d. v. P. J. L. de Ruiter en M. C. Bieshaar Alijda Elisabeth, d. v. C. Ph. Suik en J. Berkloo. OndertrouwdH. Smit en G. Koele- wijn. Getrouwd: G. H. v. der Flier en N. Schippers H. Ebbers en C. F. Scheffer H. van Essen en B. Raven horst L. V. Ledeboer en Bar.esse J. A. v. der Feltz. Overleden: Huberta A.C. Hageman, 53 jaar. Barneveld Burgerlijke Stand. GeborenGerritje, d. v. J. Willem- sen en M. H. v. Middendorp Woutera Cornelia, d. v. H. Ossendrijver en E. Lokhorst Hendrik, z. v. W. Schaap ee W. v. d. Hengel Heintje, d. v. J. Heiwegen en L. Haase Evert, v. J. v. d. Brink en J. v. de Beek Gijsbert, z. v. W. v. d. Brink en J. Brunekreeft Evert, z. v. E. v. Loo er G. v. de Garskamp Heintje, d. v. G. Hoogebeen en J. D. v. de Steeg Hendrika Wilhelmina, d. v Veenendaal en J. v. Middendorp. Ondertrouwd J. M. Korsuize en G. G. Vonhof. GetrouwdT. v. d. Brink en W. Verhoef. W. Bottenheft en M. d. Visch. Overleden: L. v. d. Kleij, 89 jaar. wed. van J. v. d. Kleut. P. Dekker, 46 j„ echtg. van J. Prins, wed. van P. M. Scholp. H. v. cT. Koot, 73 j., echtg. van A. Zevenbergen. Hoogland Burgerlijke Stand. Geboren Tonia Agnita, d. v. H. Vos kuilen en G. v. de Coterlet Hendrik Johannes Gijsbertus, z. v. F. Smink en G. v. Beek Geurt, z. v. E. v. der Horst en C. v. Buren Hendrik, z. v. M. Stitselaar en H. v. Drie. Ge huwd: J. de Bruin en J. M. v. d. Tweel. Overleden: J. v. der Kuilen, echtg. van R. Jansen. Leusden Burgerlijke Stand. GetrouwdT. v. Dam en H. v. As- It H. Wentzel en G. Kamerbeek. IMIfkerK Gp het Vetkamp rolde een vat stroop van een vrachtauto. De lekkernij vloeide over de straat, welke spoedig met een bruine kleverige laag bedekt was. Door de gemeentewerklieden werd de straat schoon gemaakt. De storm heeft hier geweldig huis gehouden. Boomen werden neergeveld, dakpannen weggeslingerd. Op de markt: 100.000 eieren f4— 4.50; jonge hennen-eieren f2—3; een deneieren f2—2.50; 54 biggen f 13- 16; 167 runderen: kalfkoeien f130 170, kalvaarzen 165—125, vet vee, Ie kw. f 0.20-0.27, 2e kw. f 0.15-0.20 p. pond, vette koeien 1150—190 28 nuchtere kalveren: mestkalveren f8 -14. BurgerlijkeStand. (Nadruk verboden). GeborenNiesje, d. van M. v. d. Brink en P. v. d, Bunt. Gijsbert. De luchtbeschermingsoefening wordt gehouden 3 October, van 4.40 tot 5.40 uur en van 8.30 tot 9.30 uur. Bij de avondoefening zal de noodzakelijke duisternis in praktijk worden gebracht. Door een aangehouden signaal van 2 minuten wordt het luchtgevaar aange kondigd. Door het luiden van de kerk klokken zal aangegeven worden, dat het gevaar geweken is. Gedurende de verduistering wordt verkeer op één richting ingesteld. De leden van 't Gaasbeekgilde kwamen samen in „de Gouden Ploeg". Door de aanwezigen werd besloten geen gilde-feest te vieren, maar de beschikbare geiden te verdeelen. Om feest te vieren zou er reglementswijzi ging noodig zijn, waarvoor de aan wezigen terugschrikken. Zou er noch tans een verzoek van 50 leden in dien geest plaats hebben, dan moet men tot reglementswijziging overgaan. Stoutenburg De Burgemeester maakt bekend, dat het ontwerp van het plan van uitbrei ding in uitvoerige kaarten uitgewerkt, met bebouwingsvoorschriften, ter se cretarie dezer gemeente voor een ieder ter inzage ligt van 30 September tot en met 28 October 1935 en dat belang hebbenden vóór 28 October 1935 hun bezwaren tegen het ontwerp en de be bouwingsvoorschriften kunnen inbren gen bij den Gemeenteraad. Binnenland In de Tweede Kamer noemde nister Colijn allen die de vlucht uit den gulden in vreemde valuta bevor deren, onvaderlandslievende schobbers. Het crediet is alleen te bevorderen als men de zenuwachtige stemming onder drukt en terugkeert tot de oud-vader- landsche deugden van rustige beraden heid en grimmige volharding. Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Z. H. Exc. de Aartsbisschop van Utrecht heeft benoemd tot assistent te Sneek den Weleerw. heer G. M. A. Jansentot kapelaan te Etten bij Ter- borg den Weleerw. heer A. M. M. Wagemans (neom.); tot kapelaan te Zutphen den Weleerw. heer F. A. Smit; tot kapelaan te Zeddam den Weleerw. heer H. J. A. A. Smulders; tot kapelaan te Ankeveen den Weleerw. heer P. G M. Lutz (neom.)tot kapelaan te Cu- lemborg den Weleerw. heer A. v. Wissen en tot kapelaan te Ootmarsum den Weleerw. heer I.J.J. Smit (neom.). De storm heeft danig gespookt. Op het IJsselmeer zijn een paar schepen verongeluk', doch de opvarenden wer den gered. Verdere ongelukken kwa men niet voor. Boven Midden- en West-Cuba heeft een ontzettende orkaan gewoed, die dertig slachtoffers heeft geëischt en groote materieele schade h^eft aan gericht. Te Amsterdam heeft de jeugd een grootsche zanghulde gebracht aan en gedefileerd voor de Koningin en de Prinses. Bij een ontploffing in een mijn in het Oosten van Servië zijn 12 arbeiders gedood en 26 gewond. In het stadsdeel Belgrano is een in aanbouw zijnd huis van twee ver diepingen ingestort. Dertig arbeiders werden onder het puin bedolven. Tot dusver zijn vijf lijken en vijf gewon den geborgen. Duizend paar militaire laarzen, welke Hitier op zijn verjaardag van de Dnitsche handwerkers ten geschenke heeft gekregen, zijn plechtig overhan digd aan de militaire autoriteiten te Berlijn. Een zekere Geisseder, die te Graz terecht stond, trok plotseling een re volver. waarmee hij een snelvuur opende op de rechtbank en de ge tuigen. Een rechter werd ernstig ge wond, twee getuigen werden levens gevaarlijk gekwetst. De dader richtte vervolgens het wapen tegen zichzelf en stierf kort daarna. Een geweldige ontploffing heeft plaats gehad te Antwerpen in de Ge- vaertfabrieken voor fotografische pro ducten. Eenige werklieden werden ge kwetst. Aan de kazerne te Satory bij Ver sailles vervoegde zich een man, die een door hem met name genoemden soldaat te spreken vroeg. Nauwelijks had de soldaat zich vertoond of de bezoeker schoot hem bout poriant een kogel in den buik en richtte daarna zijn revolver op zichzelf. De moordenaar stierf onmiddellijk, de sol daat verkeert in zeer ernsiigen toestand. De 14-jarige A. Rogge te Rotter dam kwam in een houtzaagmolen n~* zijn rechterhand in aanraking met cirkelzaag. Hij zag geen kans zijn hand terug te trekken en heeft die toen af gezaagd. De firma Lampe wier zijnen te Utrecht steeds veler undach trekken, schijnt het systeem te h 1V dat als iets algemeen dreigt temnlet. men bijtijds zorgen moet voonets bj zonders, waardoor een karakterU Cke onderscheiding ontstaat. De motte show, welke zij hield in haarmagazt te Utrecht was dan ook van het bigtn tot het einde een verrassing en al was voor velen de nieuwe najaatsnode geen geheim meer. deze aardige show wist de belangstelling volkomen leven dig te houden. De bepalingen aangaande het witte achterspatbord voor rijwielen en aan gaande bakfietsen treden in werking op den normalen termijn van twintig dagen na de afkondiging, d.i. dus op 7 October. Op het kruispunt bij de Vechtbrug te Muiden, zijn twee auto's door de roekelooze houding van een. tot nu toe onbekend gebleven motorrijder, met elkaar in botsing gekomen, waar door eenige inzittenden zeer ernstig gewond werden en naar ziekenhuizen moesten worden overgebracht. In een bakkerij te Utrecht ontstond twist lusschen een knecht en zijn pa tróón. Ds ruzie liep zoo hoog dat de knecht een mes greep en daarmede zijn patroon een drietal sneden toe bracht. De patroon is aan de gevolgen overleden. Retraiten in het St. Alfonsushuis te Amersfoort OCTOBER Mannen (Utrecht e.a.), verg. f650 Jongens (Utrecht), verg. 16.50 Zaterdag 5—8 Dinsdag 8—11 Zaterdag 12—15 Dinsdag 15-18 Vrijdag 18-21 Maandag 28-31 Heeren, verg. f 10. Mannen (St. Rafaël), verg. f6.50 Heeren onderwijzers, verg. f8.— H.B.S. Hilversum, verg. f6.50 NOVEMBER Dinsdag 5—8 Nov. Gehuwde dames, verg.^ f 10.— Dinsdag 12—15 Zaterdag 16—19 Dinsdag 19-22 Zaterdag 23—26 Dinsdag 26-29 Vrouwenen meisjes (Achterveld, Hamers- veld, Hoogland(erveen) e.a verg. f6.50 Meisjes (K.J.V. e.a.), verg. f 6.50 Geh. vrouwen (Utrecht e.a.), verg. 16 50 OngeHOwde dames, verg. f8.50 Geh. vrouwen (Bussum e a.), verg. f 6.50 Zaterdag 30-3 Dec. Mannen en jongel. (Achterveld, Hamers- veld, Hoogland(erveen), Heteren e.a.), verg. 16.50 DECEMBER Zaterdag 7—10 Dec. Heeren, verg. f850 Dinsdag 10-13 Mannen (Utrecht e.a.), verg. 16.50 Vrijdag 13-16 Manncnenjongel.(CredoPugno)verg.f650 Dinsdag 17-20 Meisjes, verg. f6.50 Vrijdag 20-23 Mannen en jongel. (Friesland), verg. 16.50 Maandag 23—26 Mannen enjongcl.Kerstretraite,verg.1650 Donderd. 26- 29 Jongemannen (Utrecht), verg. f6-50 Zondag 29—1 Jan. Mannen en jongel. (Gendte.a.), verg. f650 JANUARI Woensdag 1—4 Jan. Jongemannen (J.B.B. Gelder!.), verg. f650 Zaterdag 4—7 Mannenenjongel.(J.B.B.Friesl.)verg.f6750 Dinsdag 7-10 Mannen, (A.B.T.B. Utrecht), verg. 16.50 Zaterdag 11-14 Mannen en jongel. Huissen e.a., verg. f 6 -.0 Dinsdag 14-17 Mannen (A.B.T.B.Gelderland),verg.f6.50 Zaterdag 18-21 Jongemannen (militiepl. e-a verg. f650 Zaterdag 25-28 Meisjes, verg. f6.50 Dinsdag 28—31 Jongemannen (J.B.B. Utrecht), verg. 16.50 FEBRUARI Zaterdag 1—4 Febr. Mannen en jongel. P.T.T. e.a., verg. f6.50 Dinsdag 4-7 Gehuwde vrouwen, Betuwe e.a., verg. f650 Dinsdag 11-14 Gehuwde dames, verg. f 10.— Zaterdag 15-18 Meisjes. Betuwe eat., verg. (6.50 Beleefd verzoek zich aan te melden bij de Directie van het Retraitenbuls Amersfoort. Tel. 303. Postcheque en glrono. 92245. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat ito 34. Telefoon 1158. woensdag Om 7 uur Üclober-Lof. donderdag Feest van de H. 1 heresia. H li Missen om hall 7, 7 uur en 8 uur. n'nder de H. Mis van 8 uur doen eenige kinderen hun Eerste H. Com munie. K/Tof Biechlhooren tot half 8. vrijdag Eerste Vrijdag. yf Om 8 uur gezongen H. Mts. Om 7 uur Lof. Om^halMS voorbereiding voor het 4e leerjaar. Biechlhooren van 4 tot 9 uur. j Om 7 uur October-Lof. Dagelijks de H. Missen om 7.atur. hall 8 en 8 uur. Raadpleeg deze Korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7 8 uur. Vrijdag van 10 tot 11 uur, Zondag van 12 tot I Van 29 Sept. tot 6 Oct. in Gebouw St. Aechten„De Vrolijke Acht daagse. ZATERDAG 12 October. 's Avonds 8 uur in De Valk Feest avond R. K. Mannenkoor Zang- er Vriendschap. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Theatre. 18 October. Schitterende filmavond. 22 November. Nieuw Schouwtooneel, Ko van Dijk en Frifs Bouwmeester. „Kinderen van ons volk" van Antoo: Coolen. 17 januari 1936. De Vereenigde Haag- sche Spelers, Pierre Balledux, „De Groote Kans". 30 April. N.V. Amsterdamsche Too- neelvereeniging. A. van Dalsum en A. Defresne. „Circus Knie". Het auteursrecht van den inhoud Officiecle Kerkelijke Mededeelingen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officieele Kerkelijke MeJedeelingen in a bladen, wordt uitdrukkelijk vcrbodenkrachiens t lid v i de f betrclt ook het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS Jacob Calslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. jacob Catslaan no. 28, Telefoon 55 DINSDAG en verder iederen avond van de Octobermaand om 7 uur Lo! met Rozenhoedje. DONDERDAG Van 6 tot 8 uur Biechlhooren. VRI|DAG lste Vrijdag v. d. maand. H.H. Missen om 7 uur, 8 uur gezon gen H. Mis. 'sAvonds onder hel Lof wordt de Litanie van hel H, Hart gebeden. ZATERDAG Van 4 fot half 9 uur biechlhooren. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10. parochiekerk st. franciscus xaverius. 't Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Ooslveen. 't Zand no. 31. Telefoon 730. DINSDAG 7 uur opening van de Octobermaand, toegewijd aan de Koningin van den Allerheiligste Rozenkrans. Deze week iederen avond 7 October-Lol. DONDERDAG Van 5—half 9 geleganheid om Ie biechten. VRIJDAG Te 7 45 gezongen H. Mis voor de levende en overl. leden van hel Ge nootschap v. h. H. Hart. 's Middags gelegenheid om te biechten voor de jongens van 5e 6e en 7e schoolklasse. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegrachl no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen: Langegrachl no. 37. Te lel. 1^50. DINSDAG - Om 7 uur Lof Ier opening van de Octobermaand. Gedurende de Octobermaand elfcpn avond om 7 uur Lol met voorgesebte- ven gebeden. WOENSDAG j 7 uur Lol met preek voor de R. K. Vrouwenbond. 1 'sAvonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie voor de mannen. DONDERDAG. vervalt de H. Mis van 9 uur. Om half 10 gezongen Huwelijksmis. Feestdag van H. Teresia, patrones van St. Petrus' Liefdewerk. Van 6-7 Biechlhooren. VRIJDAG Ie Vrijdag der maand. Kwarl voor acht gezongen H. Mis. ZATERDAG Van 4—9 Biechlhooren. Dagelijks de H.H. Missen 7.8 en 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. VRIJDAG Ic Vrijdag der maand. 8 uur Gezongen H. Mis. ZATERDAG Biechlhooren vanaf 4 uur. 7 uur Lof Rozenhoedje. In de week de H.H. Missen om I 7 en Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pasfoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Haif 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Recollectie. Lol. MAANDAG Om 7 uur de II. Mis in hel St. fridus-Oesficht, Half 8 H. Mis in de kerk. DINSDAG 7 uur Lof fot opening van de C bermaand. DONDERDAG. 6—8 uur Biechlhooren. 7 uur Lof. VRI|DAG, eerste Vrijdag. Half 8 gezongen H. Mis. jfl 7 uur Lof. ZATERDAG Ocloheroefeningaanstondsna de Biechlhooren om 4, 5, 6, 7 en In de week H. Mis om half 8. H.Mis 8 bur. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINU?. Pastoor: W. S. J. de Jont Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG 8 uur Isle H. Mis. t Kwarl voor 9 2e 11. Mis. VRIJDAG lste Vrijdag der maand, toegewijd aan H. Marl van Jezus. Volle aflaat, j H. Mis op Leo's Oord. ib Half 9 gezongen II. Mis met de ge bruikelijke gebeden. flC/ ZATERDAG 8 uur lste H. Mis. «4 Kwart voor 9 2e H. Mis. '3 5-9 biechlhooren. 8 uur Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraai. vrijdag 'S'!L Vrijdag der maand. zaterdag Half 5-half 9 gelegenluid rm te biechten. f uur Lof. Deze week de H. Mis om hall'

De Eembode | 1935 | | pagina 2