G.Th. v. Bekkum AMERSFQDRT WIJNHANDEL SLIJTERIJ d' Arnhemsche Poort ACHTER AM1CITIA UW ADRES VOOR le KWALITEIT GENEVER, BRANDEWIJN, CITROEN F 3 p. LITER R. K. Middenstandsvereeniging „De Hanze". Dinsdagavond vergaderde de Afdee- ling Amersfoort van .De Hanze" in d< zaal van .Concordia" onder leiding van den heer L. A. A. v. Hamersveld. Door den Voorzitter werden wegens verhindering van den geestelijk Advi seur Pastoor Spitzen, een 6 tal nieuwe leden op de gebruikelijke wijze geïn stalleerd. Medegedeeld werd dat bij voldoende deelname een cursus in lakschrift zal worden gegeven. Vervolgens hield Rector J. F. A. Bots lit Amsterdam eei met als onderwerp ding in dezen tijd". Terug naar de versterving middeleeuwen, terug naar het leven dier tijden, het eenvoudige ideale leven, aldus Rector Bots. De onthechting, de offerzin is voorwaarde vooreen betere maatschappij. Welke houding moeten men tegenover de wereld en de stof? En dan moeten we zien hoe Christus daartegenover stond En we zien ir leven van Christus onthechting en sterving. Christus was geen verachter van het leven, doch wel een verzaker van het leven. Christus kwam juist op de wereld om den mensch vrij te maken van de tirannie der stof, en daarom moest hij prediken, onthechting, ver sterving, boete en berouw. In de jonge Christuskerk leefde de versterving en onthechting, was men één en leefde te samen en voor elkaar. Na de 3e eeuw kwam er een inzinking, en er waren er die zulks begrepen; en zij gingen over naar de bitterste armoede. En zij die zulks deden, de monniken, werden gehoond evenals hun Meester. Daarna volgde de middeleeuwen van 500— 1500. In de bloeitijd van de middel eeuwen werd de Christelijke cultuur zeer dicht benaderd, leefde men in onthechting en armoede. Dat wil niet zeggen dat de mensch moet vergaan van honger en ellende, doch de geest van onthechting en armoede moet heerschen, de stoffelijke goederen moe ten ondergeschikt gemaakt worden aan het bovennatuurlijke. Wanneer in de 12e eeuw weer verkwisting en verfij ning opkomt, wanneer bezit weer iets buitengewoons is, dan verschijnt er een St. Franciscus van Assisië, die de tyrannie van de stof van zich afschud. In de middeleeuwen lag het zwaarte punt van het leven in den Hemel, in den nieuwen tijd op de aarde, In den r.ieuwen tijd werd de zelfzucht ge prezen. In de middeleeuwen sprak men over tijd is eeuwigheid, in den nie tijd spreekt mentijd is geld. gevolg van de zelfzucht is geworden het kapitalistische tijdperk en gai den economischen mensch. De mensch zakte weg in de materie, dat was het resultaat. Men is gaan begrijpen en men is het materialisme beu. De mensch moet weer opgebouwd worden, moet weer de geest der armoede ver krijgen. Spr. toonde aan dat verschil lende schrijvers en geleerden, ook niet-Katholiekeo, aansporen tot boete en berouw, tot onthechting en religie, o.a. Henr. Roland Holst. Willen we weer heerschen over de wereld, willen we gelukkiger zijn in het leven dan moeten we weer terug naar de ont hechting en versterving, terug naar het Kruis. De heer Meeuwsen bracht verslag uit van de Centrale Raadsvergadering ge houden te Oldenzaal. De Voorzitter hoopte dat de leden de vastgestelde avonden van het winterprogram vrij zullen houden. Voor het candidaatsexamen Rechten slaagde aan de R. K. Universiteit te Nijmegen onze stadgenoot D. v. Eek, R. K Typografenbond, afd. A'foort. In de gehouden ledenvergadering werd tot Secretaris van de Afd. Amers foort gekozen de heer Heiman, tot lid van de Districts-Commissie werd be noemd de heer R. Jonkhart. Aan den heer J. A. Jagers werd uit gereikt het diploma van 25-jarig lid maatschap met medaille van de R. K. Typografenbond. De o'euwe Kanaalbrug. Op het gebied der gemeente Hoog land even over de Liniedijk zal een brug in den weg worden gebouwd ten behoeve van het graven ontwaterings kanaal door de Geldersche Vallei, hetwelk daar de Eem bereikt. Bij de aanbesteding waren 27 billet- teu ingeleverd. Hoogste inschrijving N.V. Nederland te Nijmegen t 19.940. Laagste Jansen te Aalten voor f16980. De raming was f 18.500. Feestwinkelweek Leusderkwartier. De Feestwinkelweek in het Leusder kwartier is thans gesteld van 21 tot 30 November, Het aantal deelnemers is tot nagenoeg 100 gestegen. De Bur gemeester heeft het eere-voorzitterschap aanvaard. Wij vernemen dat een echte ouderwetsche paardentram in deze da gen in eere zal worden hersteld L.i l,,1 iinr,li.ln Int „1 K. R. O.-jubileum. De giften voor het K.R.O.-jubileum zijn in onze stad opgehaald. Velen hebben gegeven naar vermogen. Het getuige zeker van waardeering voor de K.R.O., dat zoo velen die door om standigheden weinig kunnen missen, het zakje toch niet leeg terug hebben gegeven. Zij die mogelijk geen jubileumzakje hebben ontvangen, kunnen dit nog be komen aan de volgende adressen: Si garenmagazijn Tillemans, Langestraat 21, Tel. 992; F. Letschert, Kapelweg 25G. A. Hendriks, Edisonstraat 44 en Sigarenmagazijn Verweij Oude Soes- terweg 27, Tel. 1455. Bevolking. In SeptemberM. Geboorten 41 Overledenen 17 Méér geb. dan overl. 24 Gevestigd 155 2 Vertrokken 139 1 Meer gevest, dan vertr. 16 Totale vermeerdering 40 Bevolking 1 Oct. 21954 22918 44872 Schouw. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de najaars-schouw over wegen, slooten en waterleidingen, aan hun toezicht of beheer onderworpen, zal gehouden worden op Dinsdag 22 October en volgende dagen. In de Arnhemschestraat is een man door een auto aangereden en tegen den grond geworpen. Een agent heeft hem in zijn woning gedragen, waar een geneesheer een lichte bloeduitstor ting in den rug constateerde. R. K. V. V. „Amersfoort". Programma voor a.s. Zondag. Amersfoort II—L.V.V. II aanvang 2 ir Terrein A.B.v.L.O. aan de Leus- derweg. Nieuwe Zaken. In het perceel H. v. Viandenstraat 13 heeft de heer M. G. v. Terwisga geopend een geheel naar de eischen des tijds ingerichte Banketbakkerij ge naamd „Frisia". Men zie de etalage en U zult een proef nemen. Het Kinderkoor van Jacob Hamel gaf een zanguitvoering voor de ver pleegden in het St. Pieters- en Blok- lands Gasthuis, en bezorgde zoo 60-tal ouden van dagen een paar prettige uurtjes. Burgerlijke Stand. Geboren|an, z. van C. Meerveld en A. Hooijer. Willem, z. van E. v. d. Veer en G. Wolfswinkel. Cor nells, z. van A. C. v. Oven en H. Meijer. Bernardus Antonius, z. van v. d. Hoek en C. Gouw. Willem lendrik, z. van J. G. Prins en J. de Ruiter. Wilhelmina Geertruida Maria, d. van N. A. Jongerden en E. W. Smienk Dideric Willem, z. van G. M. A. v. Nieuwenhuizen en G. i. Haselen. Jenne Luitsen, z. van v. d. Weij en A. Zwaan. Maria, Maasje Johanna, d. van G. Brom en v. Dam. Gerard Roelof, z. van H. Swart en J. J. Boer. Maria Magdalena, d. van W. j. Tukker en G. J. v. d. Vlies. Johanna Wilhel mina. d. van B. Hienekamp en R. Verzijden. GetrouwdR. v. d. Heuvel J. Bouw. W. J. v. d. Heuvel en v. Ouwerkerk. C. G. W. Pijpers en W. G. J. Korndewal. F. W.Jans en M. Jagtenberg. H. Barten en A. Wijnands, W. B. Steenbeek en W. M. Woudenberg. W. Hornsveld en M. Prinz. Overleden D. Severijn, 73 j., wed. van H Hageman. J. v. Wamel, 78 j., echtg. van D. Veldhui zen. G. Gouw, 76 j., echtg. van M. Waanders. C. Lansdorp, 84 j., wed. van S. Olij. R. Willemse, 67 echtg. van G. v. d. Wart. - J. Luboerdink, 63 j„ echtg. van H. Barielink. De Geldersche Vallei. De oude kwestie van de afwatering in de Geldersche Vallei is voor eenige dagen weer dichter genaderd tot de oplossing, die in de toekomst vooral hel gebied rond Veenendaal van water last zal bevrijden. In den tegenwoor- digen toestand komt het gebied ten Z.O. van Veenendaal nog al te gemakkelijk onder water. Toen dezer dagen de bouw van een brug werd aanbesteed in den weg Amersfoort—Hoogland als eerste stap naar de verwezenlijking van het Afwateringsplan Geldersche Vallei, heeft menigeen een zucht van verlich ting geslaakt. De Bisschop David Grift, het Om- leidingskanaal bij Veenendaal, de Broe- kersloot en voorts de nieuwe waterloop langs de Grebbe-linie zullen worden verbreed en uitgediept en van de boch ten ontdaan, om zoodoende een nieuw afwateringskanaal te krijgen lusschen den Nederrijn en de Eem. Bij de kanaalplannen was reeds vast gesteld, dat het kanaal niet voor d( scheepvaart geschikt zou worden ge- doorvaarthoogte van twee meter heb ben, zoodat bij den meest gunstigen waterstand nog slechts roelbooten en zeer laag liggende platte schuiten kun nen passeeren. De brug wordt gebouwd van ge wapend beton en krijgt een totaal breedte van 9meter, met een zH- breedte van 6 meter. Voor het verdere afwateringsplan zullen nog 20 kleinere bruggen moeten worden gebouwd, waar onder ook nog een spoorbrug voor de lijn Amersfoort—Zwolle. De provincie kan slechts langzaam vorderen met den aankoop van de be- noodigde gronden. M. Jaarsma Haarden en Haardkachels BEZOEK ONZE SHOWROOM Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent per KJL Heere's Taxi-Bedrijf^, OmTÏÏA?2 vooibireWIng voor het 7e leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 u Dagelijks dc H. Missen om IJ half 8 en 8 uur. LIEVE VROUWESTRAAT 12-14 bij de Langestraat Teleloon 806 In „St. Aechten". Zondag a.s. heeft weer de jaarlijk- sche Paddestoelententoonstelling plaats georganiseerd door de Jeugdbeweging van de parochie St. Franc. Xayerius in St. Aechten aan 't Zand. De expo- ieder jaar is men er in geslaagd het tentoongestelde uit te breiden. Dit jaar is door velen ernstig gewerkt en ge zocht, zoodat een bezoek aan te be velen is. zijnen huize werd de heer A. van Keulen gehuldigd wegens zijn gouden feest bij de firma Woiter en Dros. Er was veel belangstelling. Aan wezig waren de directie en deputaties van het personeel. Onze Burgemeester complimenteerde den heer Van Keulen en deelde hem mede, dat dat H. M. de Koningin hem had onderscheiden met de eere-me- daille in zilver van de Orde van Oranje Nassau. Rijksopvoedingsgesticht. Bij Kon. besluit is aan ds. J. Visser, op zijn verzoek, met ingang van 1 No vember 1935, eervol ontslag verleend als hoofddirecteur van het Rijksopvoe dingsgesticht te Amersfoort, onder dankbetuiging voor de vele en belang rijke bij het Rijkstucht- en Opvoedings wezen bewezen diensten. Ds. Visser is benoemd tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw. K. J. C.-tentoonstelling. Wilt ge zien, wat de jongens van de K. J. C. in hun vrije tijd op de winteravonden presteren. Bezoekt dan de tentoonstelling van teekenwerk, leer- arbeid, slojd in 't gebouw St. Aechten, op Zondag 13 Oct. a.s. van 's morgens 10 tot 's avonds 9 uur. Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. C. Linschoten, Soesterweg 329, Telefoon 112. J. Plomp, Regentesselaan 15, Tel 1359. Tine Hoorstra, Snouckaertl., Tel. 1527. Apotheek: W. A. van de Bovenkamp, Utrechtschestraat 45a, Tel. 63. Uit den Omtrek Barneveld Op kasteel „De Schaffelaar" is op 54-jarigen leeftijd overleden Baronesse J. C. van Nagelj. Dit verlies van zijn oudste dochter is een groote slag voor den bejaarden oud-Burgemeester Baron van Nagell. De landbouwer G. F. liep een proces-verbaal op, omdat hij trachtte pluimvee op de markt aan te voeren, zonder marktgeld te betalen. Hoogland GeborenTheodorus, zoon van G. van Dijk en H. van Wee. Vanwege de Vennootschap Hommer- in en Vermolen wordt weer op de grens van Amersfoort een Luna-park oftewel kermis gehouden. Deze kermis zal zijn van Zaterdag 19 tot en met Zondag 27 October. loopen van het Julianaplcin tot aan het I maakt. De brug, die dezer dagen werd Bomeoplein. aanbesteed, zal dan ook slechts een In het naburige Bunschoten hebben in den nacht inbrekers getracht, de brandkast, slaande in de Zuivelfabriek „Eemlandia" door middel van een pa troon te forceeren. De poging mislukte en de daders moesten met leege han den vertrekken. Hoevelaken Door den heer van Lierop is op een weiland, achter zijn woning, een ijsbaan aangelegd met electrische ver lichting. Dit zal door vele liefhebbers van schaatsenrijden worden toegejuicht. IVIJKerK Burgerlijke Stand (nadruk verboden). GeborenReintje, d. v. G. v. de Pol en R. Guiiker Mia, d. v. R, v. Midden dorp en J. Blankespoor - Teunis, z. v. G. v. 't Veld en J. Luigjes Mag dalena Irma, d. v. O. E. Werner en M. v. Surksum Berendje, d. v. P. Bunt en H. v. Ewijk. Ondertrouwd: H. Wil- lems en M. v. der Kieft R. Kamp- horst en J. Doppenberg. Getrouwd: L. Smink en C. J. Roest. Putten De eerste bloei van de vossebessen op de Veluwe is verdroogd. Voor den tweeden pluk, waarmee binnenkort be gonnen kan worden, bestaat veel vraag. De oogst zal echter maar klein zijn, aangezien de struiken weinig vruchten dragen. Hoewel er dit jaar in de bos- schen op de Veluwe overvloed var beukennootjes is, worden zij niet ge raapt, omdat er haast niets mee ver diend wordt. Voor het rapen van eikels, die er dit jaar ook overvloedig zijn, wordt ge ringe animo getoond; er wordt één cent per kilogram voor betaald. Soesterberg Couturier.de exploilanl van den thee tuin „Soesterdal" aan den rand van het vliegveld te Soesterberg, wil op zijn domein een permanente luchtvaartten toonstelling inrichten. Hij heeft van de Fokkerfabrieken drie oude vliegtuigen gekocht, welke vroeger dienst hebben gedaan als proef- toestellen. Deze machines zullen ter bezichtiging in den tuin worden plaatst. De heer Couturier is verder van plan, de tentoonstelling behalve de Fok kerfabriek verleent ook de K.L.M., voor hij agent is, medewerking - ander interessant materiaal, dat in een loods op zijn terrein wordt onderge bracht, uit te breiden. Op den Rijksstraatweg is de berijder van een driewielige bakfiets, uit Drie bergen, door een personenauto, be stuurd door Mastenbroek uit Amers foort, van achteren aangereden. De jongen werd tegen den grond geslingerd en met een hersenschudding en een rechterbeenfractuur naar „De Lichtenberg" vervoerd. De bakfiets is totaal vernield. Misplaatste vrees voor schaarschte Aan de Regeering is gebleken, dat er en daar het publiek, uit vrees voor schaarschte van bepaalde goe deren inkoopen doet boven de normale behoefte. Daar voor een dergelijke vrees, als uitvloeisel van de politieke spanning Europa, niet de minste rede aan wezig is. waarschuwt de Regeering het publiek, dat het verstandig zal handelen door op geheel normale wijze zijn inkoopen te blijven doen. Allerlei De Oorlog. Van het Afrikaansche gevechtsterrein is weinig nieuws te melden. De laat ste dagen was 't meer een verkennen over en weer, waarschijnlijk als vo< bereiding van een zwaarder treffen. Bij het verder trekken in het land der Abessynen moeten de Italianen zorgen voor het instand houden der verbindingen met hun punten van gang. Zulks vereischt veel zorg, want verbroken verbindingen beteekenen in dit land van woestenijen den onder- liaansche transport-schepen die nabij de 10.000 gewonden naar hun land terugvoerden. Te Eindhoven rukte de wind den top van een boom af. Een jongen kreeg het gevaarte op het hoofd en sloeg: bewusteloos tegen den grond met een schedelbreuk. Te Gouda waaide een schipper te water en verdronk. De achtergevel van de boerderij, het Achterom te Blaricum, bewoond door Klaas Koppen is door den wind omver gewaaid. Ook een gedeelle van hel dak en een gedeelle van liet ach terhuis werden weggerukt. Te Valkenswaard heeft ren orkaan groote verwoesting aangericht. Plotse ling werd het op dat tijdstip nagenoeg donkeren stak een hevige orkaan op, waarbij in minder dan geen lijd twaalf woningen zwaar, nagenoeg werden ver nield. De storm die over ons land heeft geraasd, heeft erg huisgehouden. Boo- men en telegraafpalen knapten in groo- len getale af, toen de hoos voorbijtrok. Niet minder dan een vijftig huizen in een dorp nabij Tilburg, hadden hel hard te verantwoorden en sommigen werden in- en uitwendig sterk geha vend. Bij alle vlogen de pannen van het dak, terwijl kippen- en duiven hokken evenals de inhoud van linnen kasten, vele meters ver werden weg geslingerd. Raadpleeg deze Korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van 1U tot 11 uur, Zondag van 12 tot 1 uur ZATERDAG 12 October. 's Avonds 8 uur in De Valk Feest avond R. K. Mannenkoor Zang- en Vriendschap. ZONDAG 13 Oct. 8 uur in de Valk Herwonnen Levens kracht-film. Gebouw St. Jozef van 12—14 uur, en van 19 tof 21 uur, tentoonstelling prijzen Hulp in Nood-verloting. MAANDAG 14 Oct. Kwart over 8 in de Valk Herwonnen Levenskracht-Film. DONDERDAG 17 October. 20.15 uur in St. Aeghten. Lezing met lichtbeelden door Mevrouw Steenberghe-Engeringh, mei mede werking van de K.J.M., par. O.L.Vr. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Theatre. 18 October. Schitterende filmavond. KERKELIJKE DIENSTEN. Het auteursrecht van den inhoud dezer Officleele Kerkelijke Mededeelingen verzekerd overeenkomstig de Auteu 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officieele Kerkelijke Mededeelingen in a betrelt o< Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFKIDUS |acob Catslaan no. 26 h Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28. Telefoon 55 ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. N.B. Vandaag na alle h.h. Missen in de oude pastorie gelegenheid plaatsengeld te betalen (2e hulfj.) Door de week lederen avond om 7 Octoberlof. WOENSDAG Half 10 gelezen Huwelijksmis. ZATERDAG Van 4 tot haif 9 uur biechthooren. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. "t Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Oostveen. 't Zand no. 31. Telefoon 730. n kwart Half 11 Hoogmis. Onder 1e H.H. Missen collecte vooi het Jeugdwerk. Lof met oefeningen van de Oc- tobermaand. Deze week iederen avond 7 uui October-Lof. DINSDAG Half lO gezongen H. Mis voor Brui degom en Bruid. WOENSDAG gezongen H. Mis voor Brui degom en Bruid. DONDERDAG 10 uur gezongen H. Mis voor Rrui- degom en Bruid. VRIJDAG. 's Middags gelegenheid om te biechten voor de jongens van de 3e en 4e schoolklasse. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid biechten. A.s. Zondag 20 Oct. algemeene Missie- Zondag. Vanwege de R. K. Vrouwen bond wordt die dag een gebedsactie gevoerd ten bate van den vrede. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG 7 uur H. Mis. Half 9 H. Mis. Half II Hoogmis. 6 uur Broederschapslot. In de Octobermaand eiken avond om 7 uur Lof. DINSDAG v 8 uur gezongen Sf. Antoniusmis. WOENSDAG 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie voor de mannen. DONDERDAG Half 5 uitstelling van het Allerheiligste. ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks oe H.H. Missen 7,8 en 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 5 Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 7 uur Lof. In de week dc H.H. Missen om 7 en Na de H. Mis van 8 uur. behalve Zaterdags, Rozenhoedje en uitstelling van hel Allerh. Sacr. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus 5 uur Lof. MAANDAG Om 7 uur de II. Mis in het St. Ans- Iridus-Gcsticht. 's Avonds half 7 October-Lof. DINSDAG Half 8 gezongen li. Mis ter eerc v. d. Antonius. Aanstonds na de H. Mis Oclober-oefeningen. WOENSDAG Octobcr-oeteningen aanstonds ua de H. Mis. DONDERDAG. Half 7 Lof. VRIJDAG Ocioberoeteningen aanstonds na de H. Mis van half 8 ZATERDAG Octoberoefeningen aanstonds na de H. Mis. Biechthooren om 4, 5. 6. 7 en 8 nur. In de week H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. PastoorW. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Vroegmis. Half 11 Hoogmis. 5 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG Isle H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e II. Mis. 9en ld uur catechismus op dc scholen. DINSDAG Hall 8 Istc H. Mis. Kwait over 8 2e II. Mis. WOENSDAG Half 8 1ste II. Mis. Kwart ..ver 8 2c H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 Iste II. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRijDAO Halt 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2c II. Mis. 9 en 10 ui ZATERD Half 8 Iste li. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. 4 -7 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158, ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. Om 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. Door de week iederen avond om 7 nu October-Lof. MAANDAG Half 8 geen II. Mis. "oogt under veen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Broere. Burgemeester van Tuyllslraat. ZONDAG Hall 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Calechismus. 5 uur Lof. MAANDAG H. Mis in het Sl. Joscphgesticht. Dinsdag* w"'" a°' 0c'obef°efening. V iM, V'H'usdag, Donderdag ZAtÊrS'aQ Octoher-otfenii 4-8 gelegenheid r r Lof. s, October-oefening. Ie biechten. Deze week de H. Mis o

De Eembode | 1935 | | pagina 2