211 (OMEN! WIE KOMEN? Heere's Taxi-Bedrijf G. Th.v. Bekkum Allerlei Ga waet toch wat zoo eind November altijd Inde Keistad draait!? R. K. Middenstands vereeniging. Men wordt herinnerd aan de bijeen komst van de R. K. Middenstandsver- - eeniging Dinsdagavond te 8'/4 uur ir 't Vaikje. In verband met het optreden van Henri v. 't Sas en echtgenoote wordt een bijdrage in de kosten ge vraagd van 20 cent per persoon. Men brenge niet-leden met hun echtgenoote mede ter vergadering. De maandelijksche Godsdienstoefe ning voor de R. K. militairen der ver schillende wapens en rangen in het Biinizoen, wordt gehouden door den eer Aalmoezenier op Dinsdag en Woensdag a.s. Dinsdagmiddag half 4 de conferentie en van 6.30—8.30 uur gelegenheid om te biechten. Woensdagmorgen om 7 uur de ge zongen H. Mis met preek. Woensdagavond 7 uur de plechtige Opdracht der leden, te verrichten door den Kolonel Hoofdaalmoezenier J. J. J. Noordman. Woensdagavond 8.15 begin van den feestavond in het gebouw van de R. K. Militairen-Vereeniging Zand 37. Uitnoodigingen zijn gericht aan den Generaal, den Garnizoens-Commandant en de leden van A. R. K. O. en St. Martinus. Zondagsdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. Dr. A. C. Nicolal, L.'Bergstraat 41, Telef. 633. Dr. M. Kamerling, Utrechlscheweg 35, Telef. 142. Dr. J. Plomp. Regentesselaan 15, Tel. 1359. Apotheek Cramer, Paulus Buyslaan 93, Telef. 902 en Soesterapotheek, Soesterweg 94, Tel. 709. Burgerlijke Stand Overleden: G. Kamphorst, 38 jr., echtge. v. A. Hendriks W. Bosch, 75 jr., wedr. v. K. M. H. Mol K. v. der Meulen, 84 jr., wedr. v. A. Rispens. Het Amersfoortsche Roode Kruis bestaat 7 December 25 jaar. Dit zil veren jubileum wil men feestelijk her denken. Op een terrein, tusschen Utrecht- schenweg, Paulus Buyslaan en Berken- weg is de nieuwe kerk der Apostoli sche gemeente gebouwd. Toegang geeft een poort aan den Utrechtschenweg- Beneden in de kerkruimte kunnen 455 personen zitten, boven 125. Het gebouw bevat een lokaal voor catechisatie, waarin 100 personen plaats kunnen vinden, voorts een vergader zaal en een consistoriekamer. De centraalpost van het locale tele foonnet op het telefoonkantoor wordt, naar men ons mededeelde, uitgebreid, zoodat er 500 abonné's meer kunnen aangesloten worden dan thans. Vermoedelijk zal in 1938 worden begonnen met het automatiseeren van het telefoonnet. Het nieuwe telefoongebouw zal wor den gebouwd aan de Utrechlscheweg tegenover de Kalh. Begraafplaats, waar nu het oude tolhuis staat. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 10 Nov. 8.20-9.20 Ham burg. 9.20 -2.20 Brussel. 2.20-4.20 Droitwich. 4.25—8.05 Londen. 8.05 12 Weenen. Maandag 11 Nov. 11.05 12.20 Lon den. 12.20-2.20 Brussel. 2.20-5 35 Londen. 5.35—6,20 Droitwich. 6.20- 6.50 Hamburg. 7—8 Gram. 8—9.? Weenen. 9.30—12 Boedapest. Dinsdag 12 Nov, 11.05-12.20 Lon den. 12.20—2 20 Brussel. 2.20-5.35 Londen. 5.35 - 6.20 Droitwich. 6.20— 6.50 Diversen. 7—8 Gram. 8—9-35 Londen. 9.35—12 Boedapest. Een glaasje WERNER'S OUDE JENEVER din pil wail U wal OUDE JENEVER la. F 3.15 p. Lllarakrulk d' Arnhemsche Poort - Achter Amicitia - Tel. 242 Uit den Omtrek Hoogland De R. K. Boerenbond kwam bijeen onder leiding van voorzitler P. Kok. De Z.Eerw. Heer W. de Jong deelde nue, dat er ren filmtoestel zal gekocht worden, om indien het zal voldoen, op den Isten voorstellingsavond, welke gehouden zal worden op 24 Nov. a.s. dezen winter nog een zestal dergelijke avonden te organiseeren. Natuurlijk zal gezorgd worden voor goede films. Spr. hoopte, dat allen tevreden zullen zijn over heigeen zal geboden worden. De spreker riep de hulp in van beide Boerenbonden, want medewerking zal onontbeerlijk zijn. Daarna hield de Rljkslandbouw-con- sulent Ir. C. K. van Dalen een lezing over grondonderzoek, dat, ofschoon deze gemeente reeds herhaalde malen monsters had opgezonden, nog meer Ingang zal moeten vinden bij de land bouwers. Het is thans r.og meer noo- dig dan voorheen, omdat vele weilan den worden gescheurd, waarvan men totaal niets weet van de kalktoestand. Door statistieken en met behulp van kaarten, gaf hij een beeld van den bodemtoestand iri deze provincie. Hij wees er op, hoe de kalktoestand zal verbeterd of verslechterd kunnen wor den door de bemesting met onder scheidene meststoffen. Zoo wejkt zwa velzure ammoniak slecht, doch chili kalk en ammoniak-salpeier daarentegen gunstig op den kalktoestand. Hij deelde mee, dat de Regeering't goed gevonden heeft, de onkosten van het onderzoek- terug te brengen tot 20 at. plus de onkosten per monster, mits er enkele honderden (b.v. 800) tegelijk worden ingezonden. Er werd besloten, dat getracht zal worden, een algemeene inzending te doen. Burgerlijke stand Geboren: Anthonius Hendrikus, M. Smink en J. A. Kok Johannes Albertus, z. v. A. v. Loenen en G. H. Hoogland. Ondertrouwd: W. v. d. Heuvel en W. Houtveen R. Tijmen sen en A. E. v. Hamersveld. Gehuwd: H. Voskuilen en B. Epskamp D. v Leyenhorsi en J. v. de Kooy. Over leden: Alberthus Huiskes, 71 j echtg, v. O. v. d. Berg Jacobus J. Schut, 64 j„ echtg. v. A, Baas Evert Kok 53 j., echtg. v. G. v. d. Hoven. Hooglanderveen Donderdag 7 Nov. had er 's avonds een feestvergadering plaats op het Houteveen, ter gelegenheid van het 12'/j-jarig bestaan van de Jonge Boe renbond. Dit feest was voorafgegaan door een druk bezocht Triduum, gegeven door den Zeereerw. Heer Pastoor H. J. Broere in de kapel der Eerwaarde Zusters. De vergadering werd geopend door den voorzitter de heer J. Bokkers. Deze gaf een overzicht van de vereeniging van den beginne af en memoreerde met voldoening het werken der op richters, den Weleerw. Heer A. Bouw meester thans kapelaan te IJsselstein en den heer P. Smeets, thans nog technisch adviseur. Hij bracht ook in herinnering de groote steun, die de opvolgende Geestelijke Ad viseurssteeds hadden geboden en sprak de hoop uit, dat de tegenwoordige Geestelijke leider nog vele jaren voor 't geestelijk en tijdelijk welzijn van de vereeniging, zijn krachten zal kunnen geven. Aan allen die aan den groei der ver eeniging hebben medegewerkt, bracht de voorzitter zijn dank. Spr. dankie ook het afdelingsbestuur van den A.B.T.B., dat in zijn geheel aanwezig was, voor de geldelijke steun, om deze gezellige avond te bereiden, alsmede de besturen der zuster-afdee- lingen uit den kring Amersfoort voor hunne aanwezigheid en voor de gezon den prachtige bloemstukken. Hierna gaf de secretaris een verslag over de afgeloopen jaren. De Kring-Adviseur, Pastoor H. Elberssen uit 't Goy, sprak een wekkend woord tot de vergadering. Hij deed uitkomen het groote nut van ver- eenigd zijn op katholieken grondslag, zoowel voor het geestelijk als maat schappelijk welzijn van allen. Z.Eerw. toonde aan de gevolgen van het niet- vereenigd zijn en daarom hoopte hij, dat de vereeniging alhier zal blijven werken gelijk voorheen en dat de nog niet-georganiseerden alle bezwaren op zij zullen zetten voor den plicht zich aan te sluiten. Een hartelijk applaus viel den Eerw. spreker ten deel. De Zeereerw. Heer Broere sprak een kort woord, omdat hij in de drie con ferenties reeds had gewezen cp de plichten van de jongelieden. De heer Smeels bracht in het mid den. waarom hij steeds heeft meege werkt aan den opbloei van deze ver eeniging en hoopte de jaren, die hem hier nog resten, zijn krachten te kun nen blijven geven tot het welzijn van de vereeniging. Nog enkele aanwezigen, de heer Segers, technisch adviseur van Hoog land. de heer Lieshout van Montfoort met leden van het Bestuur der afd. Achterveld spraken hun geiukwenschen uit tot meerdere groei en bloei der vereeniging. Evenzoo deed ook de heer M. v. d. Pol, voorzitter van de afd. van de A.BT.B. Nadat de voorzitter allen had be dankt voor hun aanwezigheid, werd het verdere deel van den avond door gebracht met het geven van enkele voordrachten. Pianomuziek, gegever. door den heer Hamersveld, verhoogde niet weinig de opgewekte stemming. Met het lied „Aan U, o Koning der Eeuwen", werd de avond besloten. Soesterbertf Zooals gemeld, zullen de grafmonu- Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUiTENRITTEN 6 cent per K m. mentenop de kerkhoven van Soester berg en Weert, opgericht op de gravem A w —p-p-p-- van Fransche vluchtelingen, gestorven /AlvlL L/^lt f) |L' I op Nederlandschen bodem gedurende! den wereldoorlog, op Zondag 10 No vember officieel omhuld worden. Te Soesterberg zal dit geschieden ',n tegen woordigheid van den Franschen consul in Amsterdam, den heer judas. Herhaalde malen werd aangifte ge daan, dat vrouwen en meisfes, die al leen fietsten op de meer afgelegen rijwie,paden in de omgeving van de Palt! en Soesterberg, werden lastig gevallan door een onbekend persoon. Het is de politie mogen gelukken den man te betrappen. Dit ongure Individu een zekere P. uit Utrecht, zal ter be schikking worden gesteld van den Officier van Justitie* Stoutenburg In den gemeenteraad werden de._ kening der inkomsten en uitgaven voor 1933 en een procesverbaal van de op neming van boeken en kas van den gemeente-ontvanger, voor kennisgeving aangenomen. De begrooting voor 1936 werd goed gekeurd. Herbenoemd is tot lid van d< commissie van toezicht op het Lager Onderwijs de heer H. Schouten. Tot leden van de commissie tot wering van schoolverzuim werden opnieuw be noemd de heeren: N. van de Bunt, H J. Baaiman, H. Schouten en J. Kerkhof, in de vacature J. v. Burgsteden (over leden) werd de heer H. van Dijk be noemd. Goedgekeurd werden de vaststellin gen der vergoeding aan het R.K. school bestuur over 1933, van het voorschot aan het R. K. schoolbestuur van 1935, van de vergoeding aan het N.H. school bestuur over 1933 en het voorschot over 1935. E. M. Jaarsma Haarden en Haardkachels BEZOEK ONZE SHOWROOM LIEVE VROUWESTRAAT 12-14 bij de Langestraat Telefoon 806 Kerknieuws Kapelaan Rouwhorst, f Na een kortstondige ziekte is, v zien van de H. Sacramenten der Ster venden overleden, de Weleerw. Heer H. B. Rouwhorst, sinds 23 Augustus 1935 kapelaan der parochie Montfoort. Kapelaan Rouwhorst is 31 October 1910 te Amersfoort geboren en werd den 21 juli 1935 priester gewijd. R. I. P. Binnenland R. K. Onderwijzersdag Utrecht en 't Gooi. De R. K. Onderwijzersdag voor provincie Utrecht en 'tGooi, wordt gehouden Dinsdag 12 Nov. in de Han delsbeurs aan de Mariaplaals Utrecht. De dagorde voor deze bijeenkomst luidt uur. Plechtige H. Mis in de St. Willibrorduskerk. 10.30 uur. Opening der tentoonstel ling van leermiddelen in de Handels beurs. uur. Aanvang der voormiddag- bijeenkomst. Spreker Dr. Willibrord Lampen O.F.M. te Nijmegen ovet; „Sancta Mater Ecclesia". 3 uur. Namiddag-bijeenkomst. Spre ker Dr. A. F. J. Portielje te Ams' .-rdam over.Instincten, ondervinding en aan passing bij de dieren". Een krankzinnige die in New York den laatsten tijd meer dan 20 branden heeft gesticht in een huurkazerne met vijf verdiepingen in een armenwijk in het Oosten van New York. De brand verrastte de bewoners meest in den slaap. De brandweerlieden, die tracht ten met levensgevaar de bewoners te redden, vonden de verkoolde lijken van een moeder met haar vijf kinderen. De Saksische minister van onder wijs heeft bepaald, dat op de scholen les gegeven moet worden in de na- deelige gevolgen van nicotine en alco hol. jongens beneden 16 jaar die er op betrapt worden te rooken ol alco hol te drinken, zullen met strenge schoolstraffen gestraft worden. Op een motorschg, dat in het Mer- wedekanaal te Vianeu lag, raakte een 16-jarig meisje bij hét water scheppen met haar haren verward om de as var den motor, waar de schroef aan be vestigd was. Het slachtoffer sloeg over boord en viel in het water. De haren werden het meisje van het hoofd ge rukt. In ernsligen toestand is zij naar een ziekenhuis overgebracht. Waarom oorlog? Italië beweert zóó dringend behoefte te hebben aan expansie, dat het, om een gevleugeld v.oord van Mussolini te gebruiken, zou hebben te kiezen tusschen deze en .abortus". Dit is onzinnig gepraat. Italië heeft een oppervlakte 312.568 vierkante kilometer. Dat is 11 maal de oppervlakte van óns land. Indien het even dicht bevolkt was als ons land zou hel 91.300.000 inwoners moeten hebben. Het heeft echter nog niet de helft van dit aantal. Voor het overgroote deel heeft hei een klimaat, dat vrijwel het geheele jaar kunstmatige verwarming volkomen onnoodig maakt. Het is voor een be langrijk deel buitengewoon vruchtbrar. Italië is een bevoorrecht land. Reeds voor vele jaren gold 71 pet. van den bodem als productief. Het heeft boven dien het voordeel van uitzonderlijke natuurschoonheid, een bijna ongeëi aarde geschiedenis, welke er om melijke kunstschatten opeen stapelde, waardoor het vreemdelingenbezoek dat van bijna alle andere Europeesche landen verre overtreft. Doordat het Hoofd der Katholieke Kerk er gevestigd is wordt dit vreemdelingenbezoek nog gi^oter dan het om andere redenen reeds is. In één opzicht is Italië arm: hel heeft weinig industrieele grondstoffen. Het is echler de vraag, of een verdere bodemexplofalie niet zou uitwijzen, dat het ook op dit gebied niet ten achter behoeft ie staan. In ieder geval overtreft het zelfs op dit gebied met zijn marmer, ijzer, zink, lood, mangaan en antimonium, verreweg ons eigen land. Bovendien heeft het land enorme reserves „witte steenkool", dat wil zeg gen: in electriciteit omzelbare berg- stroomen met groot verval. Alles samen genomen, zou moeten zeggen, dat, als Italië Ie zou zijn voor zijne bevolking, dil zeker hei geval zou moeten w Zwitserland, Oostenrijk, Hor de Baltische Stalen, om van ons land nog te zwijgen. Men echler dat ook Italië reeds bezit. Italië kan, bij een behoorlijke ver zorging van zijn bodemopbrengsten ongetwijfeld ruimschoots in de be hoeften zijner bevolking voorzien, welke aan woning, kleeding, verwarming enz. minder hooge eischen kan stellen dan in Noordelijke streken onvermijdelijk :ijn. Goede regelingen en verbeteringen n het eigen land zouden tienmaal meer uitwerken dan een oorlog tegen Abessinië ooit zou vermogen. Italië beroept er zich, ter motivee ring van zijne behoefte aan uitbreiding, óók op, dat zijne vroeger zoo belang rijke emigralie werd belemmerd. Het blijkt echter dat landverhuizing op groote schaal nog mogelijk is. Alleen naar Brazilië had Italië zon der er iets voor te moeten doen, zonder oorlog en reusachtige uitgaven, in één jaar lijds 28.000 menschen méér kunnen sturen dan hel in 1934 gedaan heeft en vroeger ook inderdaad longarije en an België en len bedenke Als het zóó gesteld is, kèn er geen waarheid schuilen in het woord, dat Italië slechts ie kiezen heeft tusschen expansie", tusschen oorlog tegen Abessynie en .aborlus" Veeleer moet men dan concludeeren, dat dergelijke gevleugelde woorden alléén maar worden aangewend, omdat deugdelijke motieven ontbreken en dat de waarheid dichter nabij komt, tien zegt, dat een dictatuur welke van meet af den nationalen hoogmoed heefl geprikkeld, doelbewust de „groot heid" van het Italiaansche volk zoekt uitbreiding, zonder en, desnoods, óók met geweld. Zelfs een opvatting, welke het geweld verheerlijkt en den oorlog een „staalbad" voor de nalie acht, doet hier méér haren invloed gevoelen dan werkelijke expansie-be hoefte. Deze laatste is siechis voor wendsel. Raadpleeg dezekorle agenda. DAGELIJKS geopend de Kalh. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nleuwstraal no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uilgenomen des Zondags). KatholiekeSpaarbank. Zitting W oens dag van 7-8 uur, Vrijdag van li tot 11 uur, Zondag van 12 tot 1 uur ZONDAG 10 November. Half 8 in St. Aechten, uitvoering van „Oessin Blanda" door Euripides. D1NSDAO 12 November. Kwart over 8, in het Vaikje voor leden der R. K. Middenstandsver. en hunne huisgenooten, rede door den Weleerw. heer Kapelaan Van Leeuwen over de jonge middenstand. Daarna optreden van Henri't Sas en echtgenoote. ZONDAG 17 November. 12—1 uur Receptie in St. Jozef, feest Metaalbewerkersbond. Half 8 feestavond in St. Jozef, Metaal bewerkersbond. Half 8 in Parochiehuis Borstraat Tooneelvoorstelling door de Jonge Werkman. DINSDAG 19 November. 14.30 uur In het gebouw R. K. Spaarbank aan de Breestraat. Lezing door Mevr. A. van Wage- ningen— Salomons. WOENSDAG 20 November. 8'/4 uur in Princess: Lezing van Bondssecretaris Boersma over de beteekenis der Chr. Vakbeweging voor de Kalh. Handels- cn Kantoor bedienden. ZONDAG 24 November. Hall 8 in Parochiehuis Borstraat Tooneelvoorstelling door de Jonge Werkman. MAANDAG 9 December Half negen vergadering van Katholiek Amersfoort in Princesse. DINSDAG 10 December Kwart over 8 ledenvergadering van de Kath. Middenstandsvereeniging in Restaurant „Princes". Spreker: Bach over: wetgeving en midden- MAANDAG 16 December. 8V4 uur in Princess: Lezing door Kapelaan Venings uit Utrecht over de H. Martelaren van Gorkum, voor de Kath. Handels- en Kantoorbe dienden. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uilvoeringen in hel Grand-Theatre. 22 November. Nieuw Schouwlooneel, Ko van Dijk en Frits Bouwmeester. „Kinderen van ons volk" van Antoon Coolen. 17 januari 1936. De Vereenigde Ha_^,- sche Speiers, Pierre Balledux. „De Groole Kans". 30 April. N.V. Amsterdamsche Too- neelvereenigir.g. A. van Dalsum en A. Delresne. „Circus Kr.ie' biechten vnor de meisjtk on de 5de 6de 7de schoolklassen. Van-haUd—ha" 10 gelegenlteid om Ie 5'uurTól mei Rozenhoedje. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 9 en 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAO H.H. Missen om 7 uur t Om 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. DINSDAG Om 7 uur Lof. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 3de leerjaar. Des nam. Biechihonren van 4-9 u®. Dagelijks de H. Missen om 7 ui, half 8 en 8 uur. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFKIDUS jacob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechihonren. r Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8en 8.10 PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. '1 Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Oostveen. 'tZand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis Ier eere H. Willibrordus. Onder alle H.H. Missen collecte voor het Klein Seminarie te Apeldoorn. 6 uur Lof met predikatie. MAANDAG Te Kwart voor 8 plechtig gezongen uitvaart voor den Weleerw. Heer Hen- ricus Bernardus Rouwhorst. DINSDAG 's Middags half 4 Conferentie voor de R. K. Militairen van het Garnizoen. Van half 7—8 uur gelegenheid om Ie bieenten. WOENSDAG 's Morgens 7 uur H. Mis met alge meene H. Communie. Des avonds te 7 uur plechtige opdracht van de leden der R. K. Militairen-Vereeniging. VRIJDAG 's Middags half 5 gelegenheid om te n half 9. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A W. J. Spitzen. Langegracht nu 37. Telef. 1450. ZONDAG 7 uur H. Mis. Half 9 H. Mis. Half II Hoogmis. 6 uur Broedeischapslof. WOENSDAG 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG "s Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7,8 en 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. Hoogmis. Half 12 Kaïechismus. Half 5 Kruisweg Lof. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG A Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 3 uur Recollectie. MAANDAG Om 7 uur H. Mis in de kapel van hel St. Ansfridus-Gesticht. DONDERDAG. Half 7 Lof. ZATERDAO Biechthooren om 3 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus. O' 5 uur Lof met Rozenhoedje. i,<s In beide H. Missen schaal-coliecte Voor het Seminarie Apeldoorn. MAANDAG lste H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 gezongen H. Mis, Feeetr dag v. d. H. Martinus. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DINSDAG Half 8 lste H. Mis. Kwatt over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Kwart over 8 le H Mis. 9 uur Gezongen Huwelijks-Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Biechthooren van 3—6 uur. Kruisweg en Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeeslcr van Tuyllstrazt ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG zaterdag" si' '"a*1®»'1* 8 gelegenheid om te biechien lur Lof. Deze weck de H. Mis om 8 uur.

De Eembode | 1935 | | pagina 2