ir Kerstkransen -m Tandarts Schlijecher Coöp. Boerenleenbank G. II. Schothorst fijne Vleeschwaren Erfhuis -Soestininen. Houtverkooping. Broekhuis-Obligatieën 11.25 Fijne VLEESCHWAREN. ir G EO Wijnh Voor Kerst- en Reclar J. D. v Phoer Bakmeel 16 c Zeeuwsch is gesloten tot 3 «Januari a.s. Xmasholidays Dr. RUPERT Dr. DE VOS Gevraagd f3000 Te huur gevraagd AANBESTEDING G. W. Schothorst Houtverkooping. Het „Zuivelhuis" Prima gepast. ROOMBOTER G. W. Schothorst. Model Rund- ei Handel in fijne Banketbakkerij Aankor N. V. EERSTE 1ÏAAKNSCHE ELECTR. LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ J. BUWALDA Dr. VAN DONGEN Verslaggever. Heilwenscïien Denaam A. Mijn hardt waarborgt, ■B N. V. EERST «JAAP Banket-i Heerlijke W< Mooie zware Soesterbergsch W. J. Jaarsvel spreekuur hout dag 28 Dec. a.s Hofleverancier - Burgemeester GrofihesfraaS 57 - Soestdijk STATIONSWEG No. 22, SOEST FRECO's zenuwhoofdpijnpoeders Agenda van de week versteSgoed Dienstbode Meisje Te Huur Woonhuis Wyandotte Appels ICïnderwagen, Te koop Knippatronen D.Wolfsen J.v.Kooy P. Selderheek gratis een Scheurkalender iche «Jaarlijks LIKDOORNTINCTUUR B. Kraal, Drogist Torenstraat 8. «I Geljtenbeek Hofleverancic Voor de Kers' Nieuwjaar rui Schuim, Amand Chocolade en Je adres voor B< Blumcake, alsmed ballen, Croqeutten, CUIsters Oudjaar Prima I Mr. Bakker - Sf@esihofstP Alle Accountati nistratieve Wl Het kantoor van den Architect-Makelaar te Soest één, zegge één enthousiaste II. E.er. Om half twee stonden er drie. Dezen besloten niet te wachten, maar door te gaan. In Amersfoort verwon derde gezichten. Maar drie Maar langzamerhand kwamen er meerderen en al gauw stonden negen dapperen gereed voor den strijd. Voorloopig kreeg H.E. drie heeren van Amersfoort en het 12-tal was compleet. In 't be gin werd er aan beide zijden erg ge knoeid. Na 30 minuten maakt H.E. 1—0. Dan komen nog twee H. E.ers aanzetten. Met nieuwen moed werd doorgespeeld. Maar de H.E -aanval is zeer zwak. Het middenvak is gelukkig beter. De verdediging is safe. Het spel gaat gelijk op tot aan de rust. Na de rust hetzelfde spel. H. E. iets sterker, maar de aanval niet productief. Door het zeer gladde veld hebben dikwijls niet onvermakelijke glijpartijen plaats, Vooral een der nieuwere dames muntte uit in glijen en vallen. Een der heeren in de aanval probeerde zittende de korf te bereiken. Hij gleed (zittend met de bal in z'n handen) een heel eind vooruit. Na rust weet Amersfoort ge lijk te maken. Na wisseling is de H E.-aanval goed op dreef. Gevaarlijke schoten op doel en al gauw succes. Er komen geen doelpuntjes meer en het einde brengt een 2—1 overwinning voor H. E. Zondag zou S. A. M. O. S uit Utrecht in Soest komen. Vanwege het slechte weer ging de wedstrijd echter niet door. Zooals bekend, zijn in deze gemeente verschillende drukke, zeer gevaarlijke spoorwegoverwegen, welke niet afge sloten zijn. Reeds verschillende malen hebben aanrijdingen met de trein richting Utrecht—Baarn en omgekeerd plaats gehad met doodelijken afloop. Bij der gelijke plaatsgrijpende feiten komen natuurlijk telkens stemmen naar voren van de zijde van het publiek, met de opmerking„Waarom zorgt de ge meente dan ook niet voor een goede beveiliging der overwegen Uit een door ons ingesteld onder zoek ter bevoegder plaatse bleek ons, dat de gemeente reeds lang in onder handeling was met de Directie der Nederl. Spoorwegen aangaande de kwestie overwegen. Gezien echter de groote kosten, ver bonden ter zake afsluiting van de drukste overwegen, moest hiervan wor den afgezien. Het gemeentebestuur rustte echter niet en bleef haar volle aandacht wij den aan het vraagstuk beveiliging overwegen. Thans is besloten tot plaatsing van lantaarns, welke inmiddels zijn aange bracht en wel aan weerszijden van de overwegen Talmalaan, Molenstraat en Kolonieweg, zijnde de drukste overwe gen. De lantaarns toonen in melkwit glas het woord „overweg", waardoor het seinbeeld des daags en des avonds hetzelfde blijft. Zij zijn aangesloten op de gewone electrische straatverlichting, die auto matisch des nachts om 12 uur eindigt. Wij waren in de gelegenheid deze seinen eens te bekijken en moeten er kennen, dat bij avond een afdoende beveiliging van de bedoelde spoorweg overwegen is verkregen. Wij kunnen niet nalaten hulde te brengen aan het Gemeentebestuur voor de wijze, waarop zij de belangen van haar ingezetenen wederom heeft tracht te behartigen. Zekere H. H. G. uit Amersfoort, te gen wien vorige week door de politie Assink te Soesterberg proces-verbaal was opgemaakt ter zake openbare dronkenschap en wederspannigheid is veroordeeld tot 3 maanden gevangenis straf. Beklaagde wist van de geschiedenis niet veel meer af. 16 vonnissen had hij al achter den rug, waarvan hij de helft aan wederspannigheid te danken had. De Officier Mr. Fabius vroeg nu dan ook 2 maanden gevangenisstraf, doch Mr. van Brakel meende, dat be klaagde wat gevoeliger gestraft moest worden, waarom hij tot 3 maanden gevangenisstraf werd veroordeeld. In den boezem der Vereenigj;ig van Vrijzinnig Godsdienstigen heeft zich een dameskoortje gevorm,d met het doel de godsdienstoefeningen door liet zingen vap religieuze liederen op te luisteren en meerdere wijding te geven. Dr. Van Dongen h,eef,t zich welwillend bereid verklaard de leiding op zich te nemen. Op 2en Kerstdag hoopt het koortje zich, voor de eerste maal te doen hooren met een drietal Kerst liederen. Op het politiebureau zijn op werk dagen tusschen voorm. 9-10 uur te rug te bekomen de volgende gevon den voorwerpen: 1 Rozenkrans, 1 Beursje, 1 Lipssleutel, 1 Carbidlantaam, 1 Boormachine, 1 Huissleutel, Aangeloopen zijn: 1 Jonge Keeshond, 1 Geelharige Herdershond. Vrijdag 15 Dec. j.l. slaagde onze plaatsgenoot J. C. Brouwer voor het Diploma Boekhouden van „Ver. van Leeraren". EM1EL HULLEBROECK. Door bemiddeling van een zich hier ge vormd hebbende commissie, die zich de verbetering van de volkszang ten doel stelt, is Einiel Hullebroeck tot ons gekomen. Hullebroeck de alom gevierde Vlaamsche dichter, componist en zanger, heeft ons l.l. Maandag doen genieten van zijne geestige, ju belende en ook diep gevoelde liede ren, waarvan de schoone en toch een voudige melodie en de rake tref fende woorden in hoofd en hart blij ven naklinken. Niet alleen als zanger met een mooi geluid doch ook als conferencier heb ben wij hem bewonderd. Zijn helde re, duidelijke stem deed zelfs achter in de zaal geen woord verloren gaan. De uitspraak van het Nederlandsch, slechts nu en dan met tikje van het zoetvleiende Vlaamsch vermengd, was zeldzaam zuiver. Het was dan ook een genot te luis teren haar de korte inleidingen, die hij voor het zingen van elk lied gaf, en hoe hij vertelde van de Vlaamsche volksaard, die pas de laatste 20 jaar, door toedoen der Vlaamsche dichters, had leeren zingen en luiste ren naar de klokketoonen der beijaar- diers. En dan zijne gezongen liederen en liedjes. Hoe uitdrukkingsvol, hoe vol maakt werden zij weer gegeven. In nig gevoelig, liefelijk klinkend, schalksch, ondeugend of jubelend. Ook als zangleeraar toonde Hulle broeck zich een aangenaam onderwij zer. Het is niet gemakkelijk ons stij ve Hollandsche publiek gemoedelijk aan het zingen te krijgen. Onder zij ne leiding kon niemand weigeren. Nog eenige zulke lessen en alle zullen zingen deze mooie liedjes bij hun arbeid, in gezelschap, op fiets- of wandeltochten, enz. Tot slot werd op verlangen de Vlaamsche Leeuw gezongen, waaraan Hullebroeck het Wilhelmus toevoeg de als symbool van de onverbreek bare band tusschen Vlaanderen en Holland. Beide liederen werden door het auditorium staande medegezongen Wij brengen de Commissie onze hartelijke gelukwensch met het suc ces van deze eerste kunstavond. De Rembrandtzaal was eivol en wij zijn overtuigd, dat alle aanwezigen ver langend uitzien, naar zoo'n tweeden avond van kunstgenot. KALENDERS. Wij naderen zoo langzamerhand het nieuwe jaar, en als naar gewoon te geven enkele firma's uit onze ge meente wederom een „kalender" ca deau aan clientèle en bekenden. Waar ons van een paar dezer fir ma's gevraagd werd hierop de aan dacht te vestigen, willen we liever van al de ontvangen cadeautjes wat zeggen, misschien kan het zijn nut hebben. Nu dan, voor ons ligt een exem plaar van een kalender die we ont vingen van de Boterinrichting Patria, alhier. Een heel mooi schildje, voorstel lende een stukje schilderwerk van Jian Steen, doch als „kalender" te nietig, te klein, zoodat we verwachten, dat dit cadeautje spoedig naar de kinder kamer zal verhuizen. Een zelfde lot zullen waarschijnlijk de kalenders van de firma's Sitter en Post ondergaan, want ook hier is het hoofdcadeau een plaatje en niet de kalender. De firma Steur gaf weliswaar ook een prul van een kalender, doch al,s courantenhanges zal er voor dit ge schenk nog wel bij sommigen een plaatsje gevonden worden in kamer of keuken, zoodat althans deze finma nog wel een succesje za! bereiken. Beter is het gesteld met het ge schenk van den Algemeene Friesche Levensverzekering Mij., waarvan den heer van Burken alhier vertegenwoor diger is. Deze Mij. geeft een pracht van een weekkalender met duidelijke letter gedrukt en genoeg ruimte over latende voor aanteekeningen. Dat deze kalender zijn plaats zal vinden is zonder twijfel. We weten echter wel dat onze plaatselijke firma's niet zulke kost bare geschenken kunnen aanbieden aJs bo vengenoemde, doch zouden hrn in overweging willen geven een volgen de maal niet te letten op eert mooi prentje, doch alleen op de kalender, en een flinke ruimte voor firmanaam en reclame, opdat ook hun nieuw jaarsgeschenk een blijvende p-laafs zal vinden in kamer of op kantoor. We houden ons voor verdere toe zending natuurlijk gaarne aar.bevolen. Hed. per poeder 8 cent tegen Zenuwkoorts, Zenuw in de tan den, zware Zenuwhoofdpijn, doos a 25 stuks f 1.70. Verkrijgbaar bij Theod. Wagner, B. Kraal en D. F. Voigt. VESTIGING IN DE GEMEENTE SOEST VAN 13—19 DEC. 1922. A. C. Kruyer, met gezin, Veldweg 14, van Eindhoven H. Snik, met gezin, Veenhuizerstraat 15a, van Baarn J. J. v. Santen, met gezin, Amersf.- str. 1van Zeist R. J. v. Laar, met gezin, Andriessestr. 10, van Zeist H. v. Brummelen, met gezin, Molenstr. 34, van Oude Rijn J. v. Dorssen, Sinnemaplein 11, van Utrecht J. Ph. Schuurman, met gezin, Julianaplein 10, van Amsterdam j. Voskuilen, Molenstraat Wz. 34, van Hilversum J. de Vink, Burgem. Grothestraat 4, van Baarn J. Vermeer, Stationsweg 16, van Baarn. VERTROKKEN PERSONEN UIT DE GEM. SOEST VAN 13—19 DEC. W. Schoonderbeek, naar Leusden, Hamersveld P. A. M. Degecamp, naar Amersfoort, Asterstraat 28 M. Roskam, naar Baarn, Eemnesserweg 44 M. Nijhof, naar Linschoten, p./a. J. Legemaat P. Benink, naar Amers foort, Tuinstraat 20 M. C. Veld- meijer, naar N. 0.1. Zondag 's avonds 7 uur vergadering van de Chr. Jongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk. 's avonds 7 uur vergadering der Chr. Knapenvereen. „David" in het Catechi satielokaal van de Ned. Herv. Kerk. Maandag Dinsdag repetitie van de Zangver. „De Stem" in Hotel Bellevue 'sav. 8 uur. Oymnastiekver. „Simson" in de Chr. U.L.O. School Spoorstr. 's av. 8 uur. Woensdag R. K. Zangkoor „Cecilia" in het St. Joseph-Gebouw 'sav. half acht, Ned. Herv. Zangver. „Soli Deo Gloria" in de Herv. Kerk 'sav. 8 uur. Donderdag repetitie R. K. Dames-Zang ver. in het St. Joseph-Gebouw 's av half acht. Mannen-Zangver. „Apollo" in Hotel „de Gouden Ploeg" 's av. 8 uur. Chr. Zangver. „Crescendo" in de Chr. School Spoorstr. 's av. 8 uur. V r ij d a g repetitie Soester Fanfare in het Gebouw aandeBakkersweg'sav.8uur R. K. Muziekver. „de Symphonie" i.401 het St. Joseph-Gebouw 's av. half 9. Openbare Leeszaal Birkstraat 8, van 2 tot 8 uur boeken ruilen. Zaterdag 's avonds van 6 uur tot 8 uur gelegenheid tot het leenen van boeken uit de bibliotheek der Chr. Jongel. Vereen. „Saniuël", gevestigd in de Rembrandtzaal. Gymnastiek vereen. „Simson" oefening in de Chr. U.L.O. School, Spoorstraat 's avonds 8 uur. Fietsers licht op. 23—24 Dec. 4.21 n.m. 7 37 v.m. 24—25 4 22 7.38 25—26 4 22 7.38 26—27 4.22 7.38 27—28 4.24 7.38 28—29 4.26 7.39 2de Kerstdag v.m. 10 uur de heer P, Schellenberg, beroepen predikant van Overdinkel. Beide Kerstdagen collecte voor de zending. BAARN Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. Gerritsen van Amersfoort en 's avonds 6 uur Kin- derkerk en Zang der Zondagsschool klassen. Ie Kerstdag v.m. 10 uur Ds. Meu- lenbelt (collecte voor „Kinderzorg"), 's avonds 6 uur Ds. Meulenbelt. 2e Kerstdag v.m. 10 uur Ds. Meu- legbelt. Gebouw Weteringstraat. Woensdag 27 Dec. 's avonds 7 uur Dr. de Lind van Wijngaarden Ned. Herv. predikant te de Bilt. Geref. Kerk Voorm. 10 en nam 6 uur Ds. Meijnen le Kerstdag v.m. 10 jutir Ds. D. Ton van H'sum en 's avonds 5 uur J. Hoek van Soest. 2e Kerstdag vm. 10 u. Ds. Meijnen. Christel ij k e Geref. Gemeente N aussaulaan. Voormiddags 10 uur en 's avonds 6 uur Ds. Molenaar. Nam half 3 tot half 4 Zondagsch. le Kerstdag Voorm. 10 en nm 6 uur Ds. Molenaar. 2e Kerstdag Voorm. 10 uur Mole naar en 's avonds 6 uur Zondags schoolfeest. BILTHOVEN (Biltsche Kapel) Voorm. half elf Dr. J. F. Beerens, pred. te Utrecht. le Kerstdag voorm. half elf Dr. A. M. Brouwer, Hoogl. te Utrecht. Advertentïën. CANTONLAAN BAARN is van Zaterdag tot en met Woensdag e.k. from 'ECEMBER 22nd JANUARY 8th Mary H. van der Pol „Wilmar" Torenstraat. 29-30 4 26 7.39 ZONDAG 24 DEC. IS AANWEZIG Maandag (le Kerstdag) is aanwezig Dinsdag (2e Kerstdag) is aanwezig Kerkberichten. Zondag 24 Dec. SOEST Ned. Hefv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. D. P Brans. le Kerstdag v.m. 10 uur Ds. Wie- linga, em. pred. te Utrecht. Nam. half 3 (Hees) Ds. Brans. 's Avonds half 7 Ds. B. Batelaan van Zeist, voor de Geref. Bond. 2e Kerstdag voorm. 10 uur Ds. Brans, Nam. 5 uur Kerstfeestviering van de Zondagschool. Geref. Kerk Voorm. half 10 en 's avonds half 6 Ds. J. Hoek. le Kerstdag v m. half 10 Ds. Hoek n.m. half 6 Ds. Tom, pred. te Hilver sum. V r ij z. O o d s d i e n s t i g e ii Rembrandtzaal 2e Kerstdag v.m. half 11 Dr. H.L. Oort, Utrecht. LAGE VUURSCHE Nederl. Herv. Kerk Voorm. half 10 Ds. Gunning en 's avonds 6 uur geen dienst. le Kerstdag v.m. half 10 en 's av. 6 uur Ds. Gunning. 2e Kerstdag v.m. half 10 Ds. Gun ning. SOESTERBERG Ned. Herv. Kerk "Voorm. 10 uur Ds. Meulenbelt te B. jarn, bediening v.h. H. Avondmaal. le Kerstdag v.m. 10 uur Ds. Brans te. Soest. Het behaagde den Heere heden van inij weg te nemen mijne geliefde Vrouw TEUBA DE ZOETE Geboren JANSEN, in den ouderdom van 69 jaar. Het leven was haar Christus, het sterven gewin. Uit aller naam, H. DE ZOETE. Soest, 17 December 1922. tfls le Hypotheek op een solied pand. Brie ven met opgave van verlangde rente onder nummer 293 bur. van dit blad. Beleefd gevraagd eenig Adres Mej. Dunsbergen, Dorresteinweg 35 Soest. Zoo spoedig mogelijk gevraagd een flinke eenvoudige als Meisje alleen, niet onder de 20 jaar, v. g. g. v. Zich in persoon aan te melden bij Mevr. E. Hartog, Dalweg 4, Baarn. Gevraagd met 1 Januari een voor lichte bezigheden, van 9 tot 12 uur. Adres Turfstraat 12. Iemand gevraagd voor het maken van STENOGRAFISCHE VERSLAGEN. Aanbie dingen onder motto „Verslagen" aan het bureau van dit blad. nette WONING met tuin, omtrek Lazarus- berg. Huurprijs f 4 A 5 per weck. liefst spoe dig tc aanvaarden. Brieven onder nummer 291 bur. van dit blad. in Soest een WINKELHUIS. Brieven onder nummer 295 bur. van dit blad: Te koop een nog nieuw met tuintje en schuurtje. Koopsom f6500.—, gemakkelijk te aanv. Tevens 2 Kamers te huur. Brieven onder nummer 294 bur. van dit blad. Te koop 2 raszuivere witte 6 maanden oud. Prijs f9.—. Adres Kolonie- weg 9 Te koop Voor zoover nog niet opgegeven kunnen nog Heilwenschen worden aangenomen van Weedestraat 7, die wij zullen plaatsen in het nummer van 30 December a.s. De prijs is slechts 30 cent. DE UITGEVER. Te koop een soliede prijs f30.—. Adres te bevragen bur. van dit blad. een „Singer" TRAP- EN HANDNAAIMA CHINE. Adres Veenhuizerstraat 55. Naar maat in alle modellen verkrijgbaar voor boven en onderkleeding, Kinder en Bébe kleeding. Costuums en Mantels a 60 ct. Blouses en Rokken a 35 cent. Hemden en Pantalons 20 cent, enz. enz. Aanbevelend Mej. J. Jaarsma, Eemstraat 18. 3 Juli Gek. fondsen Spithoven f3900.— 4 Verk. idem f5400.— Ik houd mij aan de afspraak, winst in vie ren verdeelen, nog ben ik wachtende. YPMA. d' Aristocratie die zonder dralen Bij likdoornpijn Gedézalf laat halen. Prijs 45 ets. Verkrijgbaar bij B. Kraal v.h. H. Geubbels Soestdijk en Theod Wagner, Soest. Soest. Houders van Spaar- en Voorschotboekjes worden bij deze herinnerd aan art. 17 Huis houdelijk Reglement dat op 27, 28, 29 December en 2, 3, 4, Januari e.k., nam. van 2 tot 7 uur gelegenheid wordt ge geven tot betaling en bijschrijven van rente, ten huize van den Kassier, inleggen van spaargelden en terug betalen van voorschot ten in deze twee weken. Donderdagsmorgens van 9 tot 10 uur. Directeur, J. J. VAN SCHADEWIJK Soest, 20 Dec. 1922. B. en W. van Soest brengen ter openbare kennis, dat op Donderdag 28 Dec. 1922 des v.m. om 11 uur in het Gemeentehuis zal worden Aanbesteed het ophalen van asch en vuilnis te Soest en Soesterberg. gedurende het jaar 1923. De voorwaarden van Aanbesteding liggen ter gem.-secretarie ter inzage. Soest, 20 Dec. 1922. Burgem. en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, de Secretaris de Beaufort, J. Batenburg. Aan mijn geachte Clientèle en begunstigers die in de week van Kerstmis tot Nieuwjaar 1 pond Volvette Kaas cn 1 pond Worst of fijne Vleeschwaren koopen, wordt aangeboden, welke een sieraad is in Uw huiskamer. Van Weedestraat 45 Soestdijk. Bop een door U gekochte» koker Zenuwtabletten !dat men U geen namaak verkoopt. Eisch daarom in Uw belang uitdrukkelijk e c n koker Mijnhardt's Zenuw-tabletten (Goudrenetten) en andere soorten, tegen 8 cent per Kilo aan huis afgehaald. Adres A. v. d. Linden, Kerkpad N.Z. 19, Soest. IAIa U genoeg heelt van al die huis middeltjes, die toch oiet helpen, koop dan eindelijk eens een flacon D.D D I voor de Jeuk. •Voor Huidaandoeningen Van Weedestraat 45. Het aangewezen adres voor Beleefd aanbevelend. Het tegen 20 December j.l. aangekondigde en uitgestelde Erfhuis in het perceel van Lyndenlaan 1 nabij het Station Soestduinen, is thans bepaald op terzelfde plaatse en uur. A. O. DAMMERS, Waarn. Notaris. 1922. Notaris F. P. E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn, zal op DONDERDAG 28 DECEMBER 1922, des voormiddags 10 uur, in het Café de Roskam te Hooge Vuursche ten verzoeke van den WelEdelGeb. Heei E. H. D. Insinger publiek verkoopen Diverse perceelen deksparren, vredingsparren, eikenhout op stam, gezaagde berken, takkenbossen, paalhout- brandhout enz. Alles op de gronden genaamd het Hooge Erf, Vinkenhof, Baarnsche Snip en Kievitsdal onder Baarn en Hilversum. Acht dagen voor de verkoop uitgenummerd te bezichtigen. Catelogussen tijdig verkrijgbaar. LAGE VUURSCHE Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn zal op DONDERDAG 4 JANUARI 1923, des voormiddag half elf uur precies, in de garage van „Prins Hendriksoord" aan de Soestdijker- straatweg, Lage Vuursche gemeente Zeist, ten verzoeke van de Erven van wijlen den Heer en Mevrouw A. A. H. Boissevain, publiek verkoopen Ongeveer 162 diverse perceelen Eike,- Beuke,- Sparre,- Denne- en Larixboomen, Fijnsparren en Dek sparren, Vreehouten, Boonestaken, Eikenhakhout en Eikenwal. Alles op de landgoederen „Ewijkshoeve" en „Prins Hendriksoord" te Lage Vuursche. Aanwijzing geschiedt door den Heer H. v. Engelen, tuin-boschbaas aldaar. Betaaldag vóór of op 1 October 1923. Elke kooper moet 2 gegoede en bij de verkooping tegenwoordig zijnde medekoopers stellen. Veilingboekjes te verkrijgen bij bovenge- noemden notaris en bij de Heer H. van En gelen, tuinboschbaas, voornoemd. Likdoorns en Eeltgezwellen verdwijnen radicaal binnen 3 i 4 dagen door te penseelen met ons Prijs per flesch met penseel en gebruiksaanwijzing f 0.45 v.h. H. GEUBBELS Soest Telefoon 121. verkrijgbaar, Ondergeteekende maakt bekend, dat hij even als vorige jaren weer ruim voorzien is van Hulstboompjes, losse Hulst met bessen, Kerstboompjes in alle ma ten, Kerstmandjes, Bakjes, Slee- tjes Kruiwagentjes enz, Beleefd Aanbevelend, Bloemisterij - Bloemenmagazijn Burg. Grothestraat 4. Tel. 113 VAN WEEDESTRAAT 45 levert uitsluitend Prima Kaas oud 85 ct. per pond. Belegen 80 Versche Kaas 75 Alsmede KOFFIE- en SLAGROOM. Overheerlijke G0RTE PAP. Uitgebreide sorteering Wordt aan huis bezorgd. Aanbevelend, NAAR DE EISI VLEESCHKEURI CONCUREERENDE PRIJZEN BEZORGING DOOR 1 Zeisterstraatweg 25c, Telephoc 85 CENT STEENHOFSTRAAT 54 v.h. O W. vulling r Krentenbrood, Tulband enz. Beleefd aanbevelend Zuiver WOLLEN BROEKEN EN B' Nieuwe Leeren VESTEN met wolier Leeren MOTORHANDSCHOENEN, met kap die Wollen- en Tricot HANDSCHOENE Warme JEKKERS bij 5 pond de Je adr< zal inplaats van MAANDAI

De Soester | 1922 | | pagina 2