Sproeten 8. Weest Voorzichtig! S. de Zoete. Verhuizingen en Transporten Pianoleerares Dr. RUPERT Dr. GROENMAN 'T PLEIT NIET J. A. WARK JHz. ÜZIEK Prijsnoteering H. A. W. Lüschen B. HILHORST W.ELZENAAR C. Kraaijenhagen Klompen KLOMPEN Meisje net Meisje net Meisje Nette Werkster Gevraagd net Meisje Pinken gevraagd Indische loopeenden W. Roest verhuizingen Bouw- en Reparatiewerk Afbraakte koop Nieuwe Tuin- en Bloemzaden ontvangen c° DANKBETUIGING. Dagmeisje gevraagd, hulp in de huishouding gemeubileerde Kamers Te huur gevraagd Te huur Te koop Boonenstaken Te koop TE KOOF ZOMER- EN WINTERPENSION, LUXE- EN ORTHOP/EDISCH SCHOENMAKERIJ VAN Viool-en Pianospel BELASTINGEN van Zuivelproducten Soester Coöp. Zuivelfabriek en Melkinrichting Behangerij Stoffeerderij Bakkersweg 2 - Soestdijk A. J. Heins, W. Wolfsen, Auto-Expeditie Wed. J. C. POHLMAN F. HAAGE BODE H. Wolfsen Veldweg 19 E. van SWeurs, Willy Verweij Bloemwerken Planten en Versieringen W. «I. Gerritsen CHR. ORANJEVERENIGING „JULIANA VAN STOLBERG" De feestelijke vergadering ter herden king van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana, 1.1. Woensdagavond, 30 April, in de Rembrandtzaal gehouden door bovengenoemde Vereeniging, kan in alle deelen als bijzonder goed geslaagd genoemd worden. De hoofdschotel van deze feestelijke bijeenkomst was zeer zeker de mooie, goed gestyleerde en met waar reden- naarstalend uitgesproken rede van Mr. G. A. Diepenhors', te Zeist Spreker begon met zich te verheugen over de groote opkomst van het vrou welijke element en knoopte daaraan eeni- ge geestige gedachten aan vast, over de positie van de vrouw voorheen en thans. Tot zijn eigenlijk onderwerp komende, herinnerde Spr. aan den jubel die door heel het land schalde, bij de geboorte van Prinses Juliana, de jonge loot aan den stamboom van Oranje. Eeuwenlang was Oranje en Nederland één en al meenen enkele revolutionairen waaronder, ook intelectueelen, dat een vorstenhuis een sta-in-denweg is voor vrijheid en vooruitgang, de laatste tijden hebben het tegendeel bewezen. Keizer rijken zag men uiteenspatten, maar vrij heid en voorspoed en vrede werden er niet door bevorderd. En toen in 1918 ook in ons land de socialisten en communisten eene revo lutie op touw wilden zetten, schaarde het grootste gedeelte van het Nederland sche volk zich als één man, om de troon onzer geliefde Koningin, en vrede en vrijheid bleven bewaard. Met de bede, dat God het Koninklijk Gezin nog vele jaren voor ons land moge sparen, eindigde de Spreker zijne boeiende rede. Op verzoek van den Voorzitter werd daarna door allen het eerste couplet van het Wilhelmus gezongen. Verder bood het feestprogramma eene rijke verscheidenheid. Mej. M. Stam deed ons in de liederen „Van eene Koningsvrouwe", „Das Veil- chen" en „Wiegelied" wederom genieten van haar mooie, sympathieke stem en de Heer H. Jongsma, vergastte ons op een paar met gevoel gespeelde viool solo's. Beide solisten werden uitstekend met de piano begelleid door Mej. J. Jongsma. Verder werden keurig en correct eenige stokoefeningen uitgevoerd door de Meisjes-afdeeling der Chr. Gym nastiekvereeniging „Simson" en gaf de jeugdige Vr. A. Luijben een paar aardige voordrachten ten beste. Een dier voor drachten „De kanarievogel" werd onlangs bekroond met zilveren medaille. Als dank voor zijne medewerking werd hem door den Voorzitter een enveloppe met inhoud aangeboden, om daarvoor een bundel voordrachten te koopen. Den Heer Jongsma werd met een kistje sigaren en de Dames Stam, Jongsma en de leidster der gymnastiek oefeningen met bloemen gehuldigd. Dit alles onder luid applaus van het publiek. Tot slot hield Ds. J. Hoek de sluitings rede. „Te weinig", aldus Spreker, is een jubileum eene gedachtenisviering en toch bestaat alles in Verleden, Heden Toekomst. Het Nederlandsche volk dankt zijn gelukkig Verleden aan Oranje, zooals het in het Heden zijn vrede en voor spoed aan onze geliefde Koningin te danken heeft, en waar Oranje en Neder land saam verbonden blijven, gaan wij met God's hulp vol vertrouwen de Toekomst tegemoet, vasthoudende aan de drieëenheid God, Nederland en Oranje". Na het gezamenlijk zingen van het tweede couplet van het Wilhelmus, eindigde Ds. Hoek met dankgebed. 1 MEIFEEST Het is jammer, dat Donderdagavond, 1 Mei, 1.1. de Rembrandtzaal niet beter bezet was. De Nederl. Bouwarbeidersbond, de Bond van Spoor en Tramwegpersoneel en de S. D. A. P. afdeeling Soest, had den alles in het werk gesteld 1 Mei, feestelijk te vieren. Het podium was smaakvol versierd met groen en roode bloemen en alles droeg er toe bij, om eene goed geslaagd feest te vieren. De zangvereeniging „De Stem" begon met drie liederen te zingen: „Morgen rood", „De Strijders" en „Vaandellied" dat een warm applaus had. Daarop volgde de heer Burlage met zijne uitstekende Cabaretvoordrachten. Eenige van die voordrachten hebben wij reeds vroeger gewaardeerd, van de ons nog onbekende viel wel het meest in de smaak, „Zij die niet slapen" De heer J. Reijnders was zoo vrien delijk de oorspronkelijke feestredenaar, die door ziekte verhinderd was, te ver vangen. Spreker herinnerde er aan, dat 35 jaar geleden de Internationale op het Congres te Parijs de 8 uur werkdag op het program der S. D. A. P. zette. In 1918 werd die 8 urige werkdag met meerdere verbeteringen voor den arbei der in ons land ingevoerd. In den legenwoordigen tijd ligt het op den weg der S. D. A. P om te be houden, wat het met zooveel moeite veroverd heeft en eensgezind te strijden tegen de reactie van onze tegenwoordige regeering. Dat onze Staatsschuld, van drie Mil- liard, gedelgd moet worden, geeft Spreker toe, maar niet ten kosten van het wel varen van het volk, zooals de Minister van Financiën, Colijn, dat wil. Niet door intrekking van subsidies aan vereeni- gingen voor volksgezondheid en voor woningbouw (er is in ons land nog gebrek aan 80 duizend woningen) en niet door verslechtering van het onder wijs, waardoor o.a. een onderwijzer een klas van 48 kinderen zal krijgen. Wanneer het nutteloos bestede geld aan vloot en leger besteed werd voor bezuiniging, dan zou de volkswelvaart er niet onder te lijden hebben. Spreker gaf een mooi en treffend vergelijk van de Engelsche financieele politiek, waar de lasten op consumptie-artikelen (suiker, thee, zout, enz.) verminderd zijn en de bezuinigingspolitick van minister Colijn. Met een oproep tot gemeenschappe lijke samenwerking van alle S.D.A.P ers eindigde Spreker zijne rede. Nadat de Heer Burlage nog op voor treffelijke wijze het mooie gedicht „Het Jurkje" had voorgedragen, sloot de Voorzitter, onder hartelijke dankzegging aan de medewerkers deze bijeenkomst. JANuS VAN DEN BRINK JUBILEERD Donderdag 1 Mei was het 50 jaar geleden, dat Janus van den Brink als tuinbaas bij de familie Insinger op Pij nenburg in dienst kwam. Janus, zooals hij gewoonlijk genoemd wordt, verwierf zich door zijn liefde voor zijn werk en toewijding de gunst zijner heeren en van allen die hem kennen. Deze gewichtige dag kon en mocht niet ongemerkt voor bijgaan. Maar dat het zulk een spontaan feest zou worden, dat kon de grijze ju bilaris toch zelf niet bevroeden. Reeds in den morgen kwam de groote verras sing, toen het Koninklijk besluit binnen kwam, waarbij hem de zilveren medaille verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau werd toegekend. Om half 12 werd de jubilaris met zijn familie fees telijk ontvangen, en door de familie In singer, den rentmeester en hei personeel gehuldigd. Allereerst werd hem door de heer Insinger een gesloten enveloppe met inhoud aangeboden, benevens eenige cadeaux van den rentmeester, het per soneel en vele vrienden. Dat deze een voudige man tot in het diepst van zijn hart getroffen was, behoeft geen betoog. Zichtbaar ontroerd dankte hij voor zoo veel erkentelijkheid. 'S middags om half 3 was het receptie, alwaar een groot aantal personen, onder wie de Burge meester van Soest, Mevr. Beckering,en vele anderen den jubilaris kwamen ge- lukwenschen. Bloemstukken in massa kwamen binnen. Een reusachtigen taart van circa 30 c.M. middellijn verscheen, die ondanks het groote aantal gasten, toch niet geheel verorberd kon worden. Om 8 uur n.m. werd de jubilaris met zijn familie per auto van den heer In singer van zijn woning gehaald en ging het met het Soester-Fanfarecorps voor op naar Hotel „de Grift, alwaar men tot omstreeks 12 uur feest hield. Het was voor de familie van den Brink wer kelijk een onvergetelijke dag. Moge Ja nus nog menig jaar bij zijn patricisch in dienst blijven. AANGEHOUDEN Door de politie alhier is te Utrecht aangehouden een zekere A. M., als ver dacht van diefstal. M., die bekende, is ter beschikking gesteld van de Justitie. BRAND Vrijdagavond ontstond een begin van brand ten huize van den landbouwer R. Wantenaar aan de Birkstraat alhier. Het werd gelukkig ontdekt door den heer Hilhorst. De bewoners, die rustig sliepen, werden gewekt en met vereende krachten mocht het gelukken erger te voorkomen. De Voetbalclub E. S. V. A. C. zal op 4 Mei e.k. een begin maken met het spelen van z.g.n. „Verliezerswedstrijden". Deze wedstrijden worden gespeeld om de animo voor het zoo mooie voetbal spel te verhoogen en de spelers van Esvac te bekwamen; om in het volgend voetbalseizoen in de Provinciale Bond (U. P. V. B.) te spelen. Om nu de wedstrijden aantrekkelijk te maken, heeft het bestuur gemeend voor alle te spelen wedstrijden een medaille beschiktbaar te moeten stellen, en voor de vereeniging welke Esvac de grootste nederlaag toebrengt, bovendien een Kunstvoorwerp. 't Is voor oningewijden misschien vreemd, om te hooren, dat je gaat voetballen om een medaille en dat je dan de club van welke je 't meest op huid krijgt, nog een kunstvoorwerp aanbiedt. Dit wordt echter gedaan, om een zoo goed mogelijk spel te vertoonen, daar eike bezoekende vereeniging graag eigenaar van 't voorwerp wordt, en de eigen (Esvac) spelers doen hun best om zoo min mogelijk slaag te krijgen. Weet U, inwoners van Soest, wat van U gevraagd wordt? Kom eens kennis maken met Esvac. 't Terrein is gelegen aan de Soester- bergschestraat, achter Huize „Boschlust" U kunt niet verdwalen, want als er ge speeld wordt, hangt er een groote clubvlag uit (groen-wit). Komt U eens kijken Niet alleen kunt U dan een Voetbalwedstrijd aanschou wen, doch wanneer B. en W. hunne toestemming geven, is er ook muziek op het terrein, waarvan U kunt genieten. De wedstrijden vangen aan om 1 en 3 uur Wilt U een wedstrijd zien, dan betaald U 10, voor beiden 20 Hollandsche centen. Het Bestuur hoopt, dat U het streven, om eenig leven in de Soester Brouwerij te brengen, zult willen steunen, blijkende door Uwe aanwezigheid bij de te houden wedstrijden op 4, 1118, 25 en 29 Mei e.k. Hebt U soms nog nieuwe medailles of oud zilvergeld 't zal steeds dankbaar worden aanvaard. U, M. de R. beleefd dankzeggend voor de verleende ruimte. Voor het Bestuur: P. J. VAN DER SCHOOR, Secr. Schoolstraat 21. KORFBAL RADIO. Zondag aanstaande zal de Nederland sche Seintoestellenfabriek te Hilversum draadloos uitzenden het concert van het Amersfoortsche Strijkensemble, dat ver schillende muziekstukken ten gehoore zal brengen, waarvan als no. 1 op spe ciaal verzoek De Hochzeitsmarsch van MendelsohnBartholdy. Het luistervinkenfonds der N. S. F. is thans gestegen tot f3300.bijeen gebracht door 550 personen, dat is gemiddeld f 6.— I De Radio-club „Soest en Omstreken" heeft met het door haar verzamelde bedrag werkelijk geen slecht figuur geslagen. Op de zeer geanimeerde Jaarvergade ring van deze club is in principe be sloten tot aankoop van een clubtoestel, dat alsdan geplaatst zal worden bij Maison Okhuysen. Men zal trachten nog deze maand het daarvoor benoodigd bedrag bij elkaar te krijgen. Plannen vooreen feestavond zijn in voorbereiding. Zaterdagmiddag 3 Mei houdt de club een excursie naar de N. S. F. te Hil versum. De fietsers(sters) komen daartoe bijeen om 2 uur vóór Maison Okhuysen. SPORT VOETBAL D: O. S. K. O. Zondag j.I. speelde de voetbalvereni ging D. O. S. K. O., een wedstrijd tegen Soest II, welke eindigde meteen 111 overwinning voor D. O. S. K. O. Soest was niet volledig. CLUBNIEUWS V. V. „SOEST" Zondag 1.1. heeft Soest I verloren van Duivenelftal I met 24. Voor a.s. Zondag een prachtigen wed strijd op ons terrein waarschijnlijk tegen het sterke Tabor I uit Baarn. Aanvang 2 uur. E.S.V.A.C. I—ZWALUWEN 6—2 Jongens, dat hebben jelui er kranig afgebracht hoor, vooral daar de rust in ging met een 20 stand voor de Zwa luwen. Weet jelui, hoe 't komt, dat na rust 6 doelpunten zijn gemaakt Niet Nou dan, omdat jelui samenspel na rust zoo schitterend was. Wat was de keeper geweldig niet Zoo volhouden, en met de „verliezerswedstrijden", welke Zon dag een aanvang nemen, loopt 't wel los. Bega vooral niet de fout om nu maar een beetje te bluffen op jelui mooie overwinning, want reken er op dat de Zwaluwen morgen hun beste beentje vóór zullen zetten. Vol vuur beginnen en volhouden tot het einde I Weg met alle lakschheid. Morgen om 1 uur E. S. V. A. C. I Zwaluwen en om 3 uur E. S. V. A. C. II Steeds Voorwaarts, beide wedstrijden om een medaille. Zie onderstaand ingezonden stuk. M. de R. In aansluiting op vorige berichten, ver zoek ik beleefd plaatsing van het navolgende Clubnieuws „Helpt Elkander". Zondag j.1. ging de wedstrijd niet door, daar Rap een competitie-wedstrijd inge- lascht kreeg. Morgen wordt er nu op H. E. terrein (Koudhoornscheweg) ge speeld tegen Rap uit Utrecht. Aanvang 2 uur. Het belooft een goede wedstrijd te worden. Rap is een sterke Utrechtsche club. Beide tegenstanders zijn van ge lijke sterkte, dus het kan spannen. Ko men de overige H. E. leden morgen kij ken, na afloop kan er dan wat geoefend worden. We rekenen morgen op een volledig H. E., dus op de dames Jet v. d. Es, Louis v. d. Es, A. de Vries, J. Groen- huijzen. G. Selderbeek en H. Knol en op de heeren: J. du Saar, P. Steur, H. Nooder, W. de Vries, M. Haas en W. Bonne. Vanmiddag spelen op ons terrein Bilt- hoven II en D. I. O. (Baarn). Beide zijn tweede klassers. Het gaat om promotie naar de eerste klasse, dus er zal wel heftig gestreden worden. Kunnen Wim en Annie en misschien ook Herman voor het in orde maken van het terrein zor gen? Het Utrechtsche twaalftal dat tegen Gelderland zal spelen op 11 Mei in Zeist is gekozen. Er zitten 4 dames en 4 heeren uit Amersfoort, 2 heeren en 1 dame uit Bilthoven en L. v. d. Es uit H. E. in. Langs dezen weg een felicitatie aan Louis, dat ze gekozen is tot één van de zes beste dames uit de provincie Utrecht. Dat is toch zeker een felicitatie waard. Kerkberichtera. Nederl. Protestantenbond. Voorm. half elf Ds. J L. N. Zillin- ger Molenaar van Dordrecht. Doopsgezinde Gemeente Nutsgebouw Penstraat Voorm. half elf ds. J J. Heep van Baarn (Doop). LAGE VUURSCHE Nederl. Herv. Kerk Voorm. half 10 en 's avonds 6 uur Ds. Gunning. BILTHOVEN (Biltsche Kapel) Voorm. half elf Ds. P. J. Molenaar van den Haag. EVANGELISATIE HILVERSUM Alb. Perkstraat. Voorm half elf Prof. Dr. A. van Veldhuizen, Groningen NIEUWE TIJDEN, NIEUWEMENSCHEN De mensch is zoo gemaakt, dat hij datgene, waarvoor hij vatbaar is, slechts vermag met behulp van anderen. Door met ons zeiven steeds alleen te leven, zij bet ook dat wij ons met de verhe- venste gedachten bezighielden, zouden wij eindelijk verslijten. Wij hebben, om te komen tot ontplooiing, behoefte aan het gemeenschapsleven. Nu is het een treurige waarheid, dat er duizenden men- schen zijn die door traagheid, mooie gaven in hen aanwezig, laten verdorren. De menschheid verveelt zich, dit is nooit zoo zichtbaar geweest als thans, nu er sprake'is van nieuwe tijden, waarin wij leven, welke toch ook vraagt „nieuwe menschen". Hoevelen tellen wij onder onze bekenden, die een verheven doel najagen En zonder verheven levensdoel wordt het leven onvermijdelijk laf, tot walgens toe. Vervallen wij toch niet tot een soort plantenleven. Men laat zich voortleven, zonder wezenlijk iets te zijn, en dat droomerigc, nuttelooze, ongerijm de maakt den mensch, hoe kan het anders ontevreden. Onze nieuwe tijd vraagt ook nieuwe, d. i. karaktervolle, wel willende menschen. Welwillend niet al leen tegenover de menschen, maar ook tegenover de dieren. Elk verzuim van welwillendheid tegenover het dier is een zeer groote karakterfout. Behouden wij onze geestkracht, welke zoo noodig is om anderen te helpen. Met geestkracht weten wij moed te hou den bij alles, wat ons mocht overkomen. Zij doet ons volhouden, zij bewaart ons voor traagheid, zij doet ons als helden lier en sterk staan in deze wondere men- schenwereld; zij'doet ons de teleurstel lingen dragen, welke aan niemand onzer bespaard worden. Zij vormt ons tot men schen, voor wie plichtbetrachting het hoogste is. Zij geeft ons levenslust en stervensmoed. Nieuwe tijden, nieuwe wel willende menschen, die door verhooging van hunne persoonlijke waarde de hoe veelheid van menschelijke geluk vermeer deren en het leed in de dierenwereld helpen verzachten. Weekblad voor Dierenvrienden. Zondag 4 Mei 1924. SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brans, Geref. Kerk Voorm half 10 en nam. 6 uur Ds. J. Hoek. Christel. Geref. Kerk. Waldeck Pyrmontlaan Zondag voorm. 10 uur en 'savonds Nam half drie (Doop) Ds. Brans. uur Godsdienstoefening. Woensdag 7 Mei 's avonds half 8 Ds. G. Salomons van Amersfoort. V r ij z. G o d s d i e n s t i g e n. Rembrandtzaal Voorm. half elf Dr. K. F. Proost van Zwolle. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. V.m. 10 uur Ds. J C. V. Meinschke em. pred. te Hilversum. Nam. 6 uur in de Christel. School Ds. Radix. DEN DOLDER Ned. Herv. Gemeente Zaal der Kon. Zeepfabriek „de Duif" Geen dienst. BAARN Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur ds. Adriani. 's Avonds 6 uur Ds. v. d. Graaf. Geref. Kerk Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Ds. Meijnen. Christel ij k e Geref. Gemeente Naussaulaan. Voorm. 10 uur en 's Avonds 6 uur Leesdienst. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden 1 Timmerman 5 Grondarbeiders. 3 Kantoorbedienden. 1 Chauffeur 1 Schrijver 1 Slager 1 Loodgieter 16 Losse arbeiders 1 Bakker 1 Metselaar 1 Opperman 1 Schilder 2 Land en tuinbouwarbeiders 1 Huisknecht ZONDAG 4 Mei IS AANWEZIG Zondag 4 Mei is aanwezig Advertentïën. %{xx>oixxxxxxxxxxx>:xxxxxxx>Q?j O Den 16den Mei a.s. hopen onze geliefde X Zwager en Zuster J. KOETS A. KOETS-Bouman O hunne 40-jarige echtvereeniging te X herdenken. D. VERSLUIJS. X C. VERSLUIJS-Bouman. O Soest, Middelwijkstr. 24 X (Wijkhuis) '6 OOOOOOOÖXÜOOOOÜÜOOÖÖÜOOÜÜQÓ6 Langs dezen weg betuigt ondergeteekende zijn oprechten dank, aan allen die den dag van zijn 50-jarig jubileum tot een onverge telijke hebben gemaakt. Inzonderheid den Heer en Mevrouw Insinger, Rentmeester, Personeel, Soester Fanfarecorps en zoovele anderen. J. VAN DEN BRINK EN GEZIN. Veendrift, Soest. Gevraagd een van 8—12 uur bij dames Mul, v. Weedestr. 24 Gevraagd een voor halve dagen, boven 14 jaar, Kerkpad Z.Z. 17 Mevr. P1E, Julianastr. 48a, vraagt eenvoudig voor alle huiselijke bezigheden, niet beneden 20 jaar. Aanm. 's avonds van 7—9 uur. Voor Vrijdags een nette werkster gevraagd. Brieven onder no. 107 aan het bureau van van de „Soester" Zich aan te melden Kerkstraat 33 Soest. Terstond een van 9—4 uur, bij Mevr. Diderik, Laanstraat 17 Meisje, v. g. g. v. oud 20 jaar, P.G.. biedt zicli aan voor voor dag en nacht. Brieven fr. lett. 109 bureau „de Scester" Echtpaar zonder kinderen wenscht te huur. Omtrek Soestdijk. Brieven onder 4212 Oerlemans Boekhandel, Baarn. HUIS, omtrek Station Soestdijk, bev. min stens 5 kamers keuken enz. voor besch. gezin met 3 kinderen. Br. met opg. uiterste huur prijs onder no. 108 bur. „de Soester" Op Isten stand te Soest nabij station, 3 on gein. of gestoff. Kamers, serre met gebr. v. keuken f40 ti f50 p. mnd. Adres te bevragen bur. van „de Soester" een partij kippen. Tevens nette kostgangers gevr. in net gezin. Adres te te vragen bureau v. „de Soester" Te koop een partij Adres Heeteakkerweg 35. om te weiden en 3 keuen te koop. Oude Grachtje 1 2 hooibergen 4 en 5 roeds, een schaapskooi en een wagenloods. Te bevr. J. Buwalda Stationsweg 22 Soest. 1923, uit Indië geïmporteerd. AdresVan Dijk, Noorderweg 17 Lectuur en inlichtingen over Theo- sophie en aanverwante stroomingen zijn te verkrijgen des Maandags van 2—4 en van 7—8 uur. Julianastr. 51, Kolonieweg 2. voor het gezond verstand, In pleisters heil te zoeken, Terwijl Gedézalf, 't is bekend, Niets dan succes kan boeken. Likdoornzalf „De Gedé, f 0.45 p. doos. Verkrijgbaar bij B. Kraal v.h. H. Geubbels Soestdijk en Theod. Wag- ner, Soest. SOESTDUINEN - VILLA BOSCH EN HEIDE bij Station gel,, schitt. ligging, rustige om geving, uitst. keuken. J. VOS, Van Lijnden laan 11. Julianastraat 50 - Soestdijk. Ondergeteekende is bereid één dag per week te Soestdijk onderwijs te geven in alsmede in Muziekwetenschappen, ook in samenspel en samenzang. Brieven JOH. C. BERGHOUT, toonkunstenaar, Apeldoornscheweg 61, Arnhem (v.h. te R'dam) bu AANGIFTEN EN ADVIEZEN n Maansdags en Donderdags nam. van 2-4 uur Woensdags en Vrijdags v.m. van 9'/2-l 1V2 uur en verder naar overeenkomst BILLIJKE TARIEVEN De Oud-Inspecteur der Gem. Belastingen van Amsterdam G. J. LANDWEER, Nieuwerhoekstr. 10 komen vroeg in t voorjaar, koop bijtijds 1 een pot SPRUTOL Verkrijgb. bij alle drogisten. Gep. fl. Melk Volle Melk Karnemelk Ondermelk Gortepap Slagroom Koffieroom 12 ct. per Liter 10 7 3 14 50 ct. per '/j Liter 40 Gepasteuriseerde Roomboter Rijksmerk f 1.10 per pond Middelwijkstraat 26 Soest Bode Soest—Soestdjjk—Utrecht. Tel. Soest 116. Tel. Utrecht 422. Bestelhuizen L. Brinkweg 25. Utrecht Neude 28. Beveelt zich tevens beleefd aan voor met lastauto. Tel. no. 365 Baarn Boodschappen worden aangenomen bij J. VAN KOOIJ, Stationskoffiehuis Soest. NIEUWEWEG 112. HANDEL IN AARDAPPELEN, GROEN- TEN EN FRUIT Aanbevelend. Wanneer gij wenscht verzekerd te zijn van prima Óchtendvoer 9 cent per pond en Gemengd voer f7.en f7.50 per 50 Kilo voor Uw kippen te hebben, koopt dan uitsluitend bij het bekende en vertrouwde adres Kunstmest- en Graanhandel Middehvijkstraat 18 Telef. 141 Burgem. Grothestr. 41 - Soestdijk. Handel in Aardappelen, Groenten Binnen- Buitenlandsch Fruit. Beleefd aanbevelend. Orgel- en Pianohandel H. VERHOOG - NIJKERK De beste merken Groote voorraad. Ook 2e hands Instrumenten. LAGE PRIJZEN. Vakkundige garantie Ruilen. onder garantie snel, soliede en zeer goedkoop. Vraagt prijsopgave bij TORENSTRAAT - Telefoon 164 Boodschappen worden ook aangeno- men van Weedestraat 16 Lange Brinkweg 31 Soest. Magazijn van degelijk Schoenwerk aan uiterst billijke prijzen. Minzaam aanbevelend, TORENSTRAAT 2a, SOEST Mr. METSELAAR - AANNEMER Beveelt zich beleefd aan voor alle Aan hetzelfde adres een SERRE te koop, groot 2 bij 3 M. Soesterbergschestr. 10 - Soest SOEST-SOESTDIJK-AMERSFOORT Bestelhuis te Amersfoort RODENSE, Appelmarkt. Deurkozijnen, Raamkozijnen, Stolp- deuren, Pannen, Pompen, prachtige Serre 8X3 Meter enz. NIEUWERHOEKSTRAAT 2. Billijke cond. - Moderne meth. Spreekuur eiken Zaterd. van 1—2 uur of schrift.aanm. ONDERWIJZERES geeft les in Fransch, Engelsch, Nederlandsch BURGEM. GROTHESTRAAT 9a - Vioolschool van H. de NEEVE en alle andere Strijkinstrumenten. LANGE BRINKWEG 13. Kunnen nog eenige nieuwe of vergevorderden leerlingen geplaatst worden. Bloemenmagazijn „Kweeklust' Steenhofstraat 1 Soestdijk Telef. 178 beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende Aanleg en onderhoud van Tuinen Opruiming van een reuze partij droge WILGEN EN PEPPELEN Aanbevelend, Weversingei 28 - Telefoon 864 AMERSFOORT.

De Soester | 1924 | | pagina 2