D VRIJH Ir. 0. C. A. van Lidth de Jeude LIJST 2 NO. 4 Christelijk Historisch No.1 van lijst lO Jhr. Dr. J. W. H. RUTGERS VAN ROZENBURG Knagende pijnen Sanapirin-tabletten STEMT Zijn groote kennis en zijn groote ervaring op Waterstaatsgebied zuilen aan de Pro vincie ten goede komen. Dr. GROENMAN Stemt voor de Statenverkiezing op DONDERDAG 7 APRIL a.s. BERICHT Aan de kiezers van Soest jjfjj Oud-Ingenieur van den Rijkswaterstaat, lid van de ge- zondheidscomm. en lid van den gemeenteraad van Baarn Eenige liberale kiezers. Dienstbode of Meid- huishoudster gevraagd in gewrichten en ledematen, alsmede hoofd- en kiespijn, verdrijft men met Proefbuisje 25 ct. Bij Apoth. en Drog. „EENDRACHT MAAKT MACHT" Dinsdagavond j.1. hield de vereen, van melkslijters „Eendrach maakt macht" een vergadering in cale „Middelwijk". Punten van behandeling waren Bespreking Zondagsrust voor slijters en bespreking melkprijs. Op een vorige vergadering was over dit punt reeds gesproken en besloten dat door de werken. Tevens was er besloten, om met den Heer Burgemeester deze zaak te bespreken. Deze bespreking heeft plaats gehad, maar heeft niet het gewenschte resultaat bereikt, zoodat al degene, ter vergadering aanwezig van meening waren een adres naar den raad te zenden en te verzoe ken deze zaak in den raad te behande len. Verder werd, in overleg met de coöperatie nog besloten de prijs der melk, ingaande Maandag 4 April met 1 cent te verlagen, zoodat dan de straat- prijs 13 cent is. DE EMMABLOEM. De verkoop van het Emmabloempje ten bate van de Vereeniging tot Be strijding der Tuberculose zal dit jaar plaats hebben op Zaterdag 9 April. Wij hopen evenals vorige jaren weder op de goedgeefschheid van het publiek te mogen rekenen. Het Comité der Emmabloem. CANDIDAATSTELL1NG GEMEENTERAAD. Het politiek advies college der R.K. Kiesvereeniging alhier heeft de navol gende candidatenlijst opgemaakt van leden voor den gemeenteraad, w.o. Zon dag a.s. zal worden gestemd in hoeverre de R.K. kiezers het eens zijn omtrent de volgorde waarop zij op de lijst zijn ge plaatst. Op no. 1 is geplaatst H. v. Klooster (thans Dir. v. Publ. werken), 2 G. Hil- horst (aftr.), 3 Soesterberg, 4 Pronk. G. J. Smit, 6 Koenders, 7. P. v. d Breemer (aftr.), 8 W. v. d. Bedum en 9 Soesterberg. OVERGEPLAATST. Onze plaatsgenoot de heer van Zwijn drecht, kommies-dicnstgeleider bij 's Rijk Directe belastingen, inv. rechten en ac cijnzen alhier, is als zoodanig overge plaatst naar Utrecht. NIJVERHEIDSSCHOOL TENTOONSTELLING. Maandag en Dinsdag 28 en 29 Maart j.1. heeft in de Nijverh.school aan de Molenstraat eene tentoonstelling plaats gehad van het werk, dat door de leer lingen in den afgeloopen cursus is vervaardigd. De tentoonstelling werd geopend door den voorzitter, den Zeer Eerw. heer Vossenaar, die op 't groote nut dezer instelling wees en leeraren en leerlingen complimenteerde met de behaalde successen. Daarna had de uitreiking plaats der eind-diploma's en was er verder gelegenheid het geleverde werk te bezichtigen. Aangezien wij ter zake niet deskundig onderlegd zijn, wagen wij ons niet aan een beoordeeling van het gepresteerde. RIJKSTELEFOONDIENST Kantoor te Baarn/Soest Aanvullingen en wijzigingen in den Gids van het locale Rijkstelefoonnet. Nieuwe aansluitingen 652 Beemer A. M. Koloniale waren Comestibles Likeuren fijne vleesch waren, Brinkstraat 15. 647 Bouwmeester A. Machinist, Electr. Watergemaal Waterschap „de Haar" Hoogland. 653 Intergrafic. Verkoopkantoor voor Papier en Cartonfabrikaten Park straat 10. 2264 Stempvoort R. J. van Koloniale en Grutterswaren, Birkstraat 24a 2263 Wessel L. Woonhuis, Julianastr. 48. ONBESTELBARE STUKKEN. Onbestelbare stukken waarvan de af zenders onbekend zijn, terugontvangen te Soest, in de le helft der maand Maart 1927. 1. H Klercks, Nijmegen 2. Inst. Schoevers, Hilversum 3. v. Zeventer, Zeist 4. Afdeeling Stukadoor Amersfoort 5. Kees Wijnand, Utrecht Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken, tragen en onregelmatigen Stoelgang zijn Mljnhardt's Laxeertabietten onmisbaar. Werken vlug en zonder kramp of pijn. Bij Apoth. en Drogisten, Doos 60 cent Zij, die nog niet geabonneerd zijn op dit blad en prijsstelten op een geregelde ontvangst, gelieve het in dit nummer afgedrukte Inteekenbiljet in te vullen en te bezorgen aan ons bureau Van Weedestraat 7. DE UITGEVER. GEMEENTERAAD VERSLAG van het verhandelde in de openbare vergadering van den Gemeenteraad op Maandag 28 Maart 's middags 2 uur. Voorzitter: de Burgemeester. Elf leden present. De heeren Endendijk en Foeken waren wegens ongesteldheid verhinderd De Voorzitter laat het gebed lezen. Aan de orde komt de agenda. 1. Vaststelling van de notulen der vergaderingen d.d. 10 en 28 Febr. j.1. Mr. v. Doorne merkt even op dat niet volkomen juist is weergegeven wat de heer Foeken en de Voorzitter in de vorige vergadering hebben gezegd, 't Is Spr. bedoeling niet wijziging of aanvulling te vragen als zijne opmerking in de notulen dezer zitting worden vastgelegd. De Voorzitter stemt toe, dat natuurlijk niet alles in de notulen wordt opge nomen, dat is niet mogelijk. Waar er in den laatsten tijd nogal dikwijls een beroep is gedaan op de notulen is spr. bezig te onderzoeken wat stenographi- sche opnamen zouden kosten. Een f 1800.— zal er mede gemoeid zijn per jaar. Spr. hoopt in een volgende zitting nadere inededeelingen te kunnen doen eventueel met voorstel. Spr. acht het intusschen wenschelijk, dat de heeren zoo langzaam mogelijk spreken opdat de ambtenaar met het opmaken der notulen belast ze volgen kan. (Stenogr. verslagen geven ook niet alles weer, hoogstens een vierde van het gesprokene. Beter ware misschien, dat de heeren er zich op toeleggen met weinig woorden veel te zeggen en vooral duidelijk te spreken. Er zijn ook Sprekers die gedurende hunne redevoering krampachtig de sigaar in den mond houden). De notulen worden vastgesteld. 2. Besluit tot het aangaan van een rekening-courant overeenkomst met de Bank van Nederl. Gemeenten. B. en W. stellen voor een rekening courant overeenkomst aan te gaan met de Bank van Nederl. Gemeenten op grond waarvan ten hoogste f 20.000.— kan worden opgenomen. Tevens vragen B. en W. machtiging de noodige wijzi gingen in de begrooting aan te brengen. Zonder discussie conform besloten. 3. Vaststelling van een tweetal beslui ten inhoudende machtiging tot het in rekening-courant opnemen van gelden van woningbouwvereenigingen en stich tingen. B. en W. stellen voor een tweetal besluiten inhoudende machtiging tot het in rekening-courant opnemen van gelden van woningbouwver. en stich tingen tot een maximum van f70.000. voor dienst 1926 en 1927 tegen een rente van 4 Zonder discussie con form besloten. 4. Benoeming van leden van het Cen traal Stembureau en van leden der stembureaux ter voorziening in ontstane vacatures. De voordracht ter benoeming van Leden en plaatsvervangende leden van het Hoofd- tevens Centraal Stembureau voor verkiezing van leden van den Gemeenteraad luidt Leden A. O. Dammers, S. F. Bessel- sen, G. Hilhorst, G. J. van Vleuten. Plaatsvervangende LedenMej. M. J. E. Orth, J. C. C. Phaff, D. A. de Bruyn. De voordracht voor de benoeming van leden der Stembureaux ter voor ziening van vacaturen luidt District 1 (Gemeentehuis), Plaatsver vangend lid W. Hoekstra. District II (Kerkebuurt), Plaatsvervan gend lid Y. Jaarsma. District IV (Beetzlaan), Lid Mevr. DrosteWilmans, Lid H. J. van Hal. District VI (Nijverheidsschool), Voor zitter Mr. J. H. van Doorne. District VU (Soesterberg), Lid E. Legemaat, plaatsvervangend lid C. J. Grootewal. De heer v. Eek ziet weer, dat het arbeiders element geweerd is uit deze voordrachten. Spr. is hier lang niet over te spreken, vraagt of de arbeider soms minderwaardig is en wenscht dat er een eind komt aan deze verwaar- loozing van een stand welke 85/90 der gemeente uitmaakt. De heer Besselsen spreekt in den zelfden geest Weth. v. Elten merkt op, dat bij de vorige verkiezing de arbeiders vertegen woordiging vonden. De heer v. Eek, ja, in eenige raads leden. Het zou te gek zijn ook die te weren. Spr. bedoelt, dat uit de arbeiders candidaten worden gesteld. De Voorzitter vraagt, of de spreker een candidaat wenscht te stellen. De heer v. Eek zoo hals over kop daarnaar gevraagd kan dat op het oogenblik niet doen. Weth. v. d. Berg de zaak van den practischen kant bekijkende, meent dat loonderving hier een woordje mede spreekt en dit de reden is, dat geen arbeiders op de voordracht kwamen. Een werkman zal niet zijn f 5.loon per dag in den steek laten om als lid van het stembureau f 3.50 presentiegeld te ontvangen. De heer v. Eek wil de kwestie niet uit een finantieel oogpunt bezien hebben, maar uit een principieel. Weth. v. d. Berg is 't in dit geval niet met hem eens. De heer v. Eek zegt dat de arbeiders 't ook zoo zullen beschouwen. Spr. als raadslid derft ook loon daardoor. De heer Besselsen betoogt, dat er wel gepensionneerde arbeiders bijv. zijn, zoodat het loon motief uitge schakeld kan worden en stelt als can didaat voor den heer K. F. Mud. De heer Mud wordt op de voordracht geplaatst in de vacature District IV naast den heer v. Hal. De door B. en W. voorgedragene worden met bijna algemeene stemmen benoemd. De heer Mud verkreeg 4 stemmen. 5. Benoeming van leden der schattings commissie Rijksinkomstenbelasting. Op de voordracht staan J. G. A. Batenburg, P. van den Breemer, J. Casteleijn, P. C. W. Foeken. De heer v. Eek wijst er op, dat ook hier het arbeiderselement gemist wordt bij de samenstelling. Spr. heeft geen vertrouwen in deze commissie, omdat deze hoogere inkomens opgeeft dan er zijn meermalen f 400.- f 500. hooger dan het werkelijke inkomen is; wat spr. persoonlijk heeft ervaren toen gereclameerd werd. Hier zou dus ar beiders vertegenwoordiging nuttig werk kunnen doen, daar een arbeider wel ongeveer weet of de loonen door deze klasse aan den rijksambtenaar opgegeven juist zijn. Mr. v. Doorne als deskundige weet er van mee te praten en is 't volkomen eens met den vorigen spr. Opgegeven inkomens beneden f 2000.— kunnen dan juister gecontroleerd worden. De heer v. d. Breemer stelt voor den heer v. Eek in de commissie te benoemen inplaats van hem. De heer v. Eek gaat hier niet op in, daar ook een boer in deze commissie op zijn plaats is. Na eenige discussie wordt besloten dit punt aan te houden, teneinde B. en W. in de gelegenheid te stellen met de wenschen van den raad rekening te houden. De voordracht wordt daarop teruggenomen. 6. Benoeming van een lid in de com missie van toezich op het Lager-onderwijs. Op de voordracht staan de heeren C. Piers en C. F. van Eynthoven. Na een tweede stemming wordt no. 2 gekozen met 6 stemmen. 7. Adres R.K. Schoolbestuur te Soes terberg, verzoekende gelden beschikbaar te stellen voor aanschaffing van school banken. Zonder disc. conform besloten. 8. Adres van het Bureau Nederl. Ver. Landverhuizing 's Gravenhage verzoe kende toetreding als lid. B. en W. stellen afwijzend voor, daar zij er geen gemeentebelangen mede gediend zien. De contributie bedraagt f25.— per jaar. De heer Besselsen gaat niet accoord met die voorstel, dat de gemeente er geen belang bij zou hebben. Het emi gratie-vraagstuk is aan de orde van den dag. Dit bureau levert nuttig werk en Spr. acht f 25.subsidie niet zoo'n ernstig bezwaar als daarmede, al ware 't slechts één persoon uit de gemeente, van een gevaarlijken stap weerhouden werd. De heer De Koning ziet in een lid maatschap voor de toekomst een groot belang. Dit bureau goed georganiseerd zorgt er voor, dat de menschen niet gedupeerd worden, het ligt daarom ook op onzen weg mede te werken event. landverhuizers een beetje ver standig te maken. Thans vliegen ze er maar te vaak in. De heer v. Eek is 't met de vorige sprekers volkomen eens. Het emigratie- vraagstuk wordt voor ons land van groote beteekenis, daar emigratie bin nensland lapwerk zal blijken. Willen de menschen bijv. naar Canada dan dienen zij goede voorlichting te hebben. Nu gaan ze nog te veel op eigen risico en raken in groote ellende. De heer Scheffer heeft tegen het lidmaatschap geen bezwaar, mits wij weten, of dit bureau solide is. De Voorzitter weet dit niet precies te zeggen. Uit de verschillende pros pectussen blijkt van wel. De heer Scheffer stelt voor B. en W. te machtigen het lidmaatschap aan te gaan als na onderzoek de soliditeit is gebleken. De heer Besselsen zegt, dat deze vereeniging objectief werkt en onafhan kelijk staat tegenover andere ver. die zich met grondverkoop bezig houden. Op het voorstel-Scheffer wordt in gegaan. 9. Opnieuw behandeling van het adres van het Harmoniecorps te Soest, ver zoekende niet over te gaan tot verplaat sing van de muziektent. B. en W. weten geen andere plaats aan te wijzen en stellen voor de tent dit jaar nog te laten staan. Het plantsoen daar ter plaatse wordt gewijzigd zoodat er meerdere ruimte voor het publiek komt. De heer v. Eek begrijpt dit niet goed, de gemeente is toch groot genoeg en wijst het julianaplein aan. Eenige leden noemen dit te klein. Weth. v. Elten verzekert, dat deze zaak van alle kanten bekeken is. Ook is aan de leden gevraagd, of zij een geschiktere plaats wisten. Er kwamen toen wel eenige aanwijzigingen, maar dit waren bouwterreinen. Spr. zou willen voorstellen de tent dit jaar te laten staan zooals B. en W. voorstellen, om bij een volgende begrooting er op terug te komen. Mr. v. Doorne vraagt wat men tegen plaatsing op het Julianaplein heeft. Weth. v. EltenDat is te klein, er blijft geen ruimte voor het publiek over. Mr. v. Doorne betwijfelt dat. Het is een aardig plantsoentje, waar niet ge wandeld wordt, en er blijft ruimte vol doende over. Waar de tent nu staat komt er van een genieting der muziek niet veel te recht door spoor en auto verkeer. De heer De Koning vindt het Juliana plein te dicht bij Baarn en meent dat er te weinig aan het andere deel van Soest wordt gedacht, dat er niet aan denken kan de lange wandeling te doen naar een uitvoering op het Julianaplein. Spr. zou willen voorstellen de tent voorloopig te laten staan en intusschen over een verplaatsbare tent te denken, waardoor later èn op het eerstgenoemde plein en bijv. aan het begin van den Soesterbergschenstraatweg kan gecon certeerd worden. De Voorz. kan zich met deze ziens wijze wel vereenigen. De heer v. Eek vraagt wat er dan met deze tent zal gebeuren. De Voorz.die kan blijven staan ten gerieve der bewoners die het centrum bewonen. Aldus besloten. 10. Voorstel inzake salarisregeling tij dens ziekte van den ambtenaar ter Secretarie E. Lodder. B. en W. stellen voor dezen ambte naar die reeds 2 maanden ziek is terwijl het zich niet laat aanzien, dat hij weer spoedig zijn werkzaamheden zal kunnen hervatten, tot 1 April a.s. het volle salaris uit te keeren en voor het geval diens ziekte mocht voortduren over de maanden April en Mei 75 pCt. en de volgende 14 maanden 50 pCt. toe te kennen. Na het verstrijken van deze 18 maanden zou ontslag volgen. Dit voorstel geschiedt wijl de Raad nog geen algemeene ziekteregeling heeft vastgesteld. De heer de Koning denkt er heel anders over. Als iemand ziek is heeft hij veel geld noodig, inplaais van minder, Wat heeft de gemeente er voor belang bij met deze regeling. Zijn werk wordt thans door zijn collega's verricht, de gemeente heeft derhalve geen nadeel. Spr. zou zich met een dergelijke regeling in het ambten.-reglement ook niet kun nen vereenigen. Als de ziekte te lang duurt dan kan voorgesteld worden pensioen aan te vragen. Dat B. en W. nu met 2 maanden reeds willen gaan korten, kan spr. goedkeuring niet weg dragen. Wanneer de collega's en zooveel collegialiteit veronderstelt spr. wel bij hen, een uur langer werken, heeft de gemeente er geen schade door. Mr. v. Doorne voelt veel voor de argumentatie van den vorigen spr. maar moet toch opmerken dat er ook uit op te maken valt, dat deze ambtenaar eigenlijk overbodig is. De heer de Koning antwoordt dat het moeilijk is een schaal op te maken van de kwantiteit der werkzaamheden, maar spr. stelt het zich zoo voor, dat de werkzaamheden van een ambtenaar niet altijd hem aanhoudend in beslag nemen. Welnu dan kunnen de collega's zich onledig houden met het werk van den zieken collega. Ontbreekt die ge legenheid, dan blijven ze graag een uurtje langer. Spr. begaan met het lot wegens den aard der ziekte van dezen ambtenaar waarschuwt tegen het maken van een ruine, De heer Besselsen is ook niet voor deze partieele regeling en dringt op het ambten, regiem, aan. Mevr. Droste en de heer v. Eek spreken op gelijke wijze. Mr. v. Doorne informeert voor wiens rekening de verpleging zijn. Wij meenden te hooren voor reke ning der gemeente. De Voorzitter verdedigt het voorstel van B. en W., hetwelk hij zeer billijk noemt. Voor 2 maanden kan op de wijze zooals werd voorgesteld het werk door .de collega's overgenomen worden, maar dat gaat niet als er jaren mede gemoeid kunnen zijn. Bij het onderwijs geldt de regeling 6 maanden ziek vol salaris, de volgende 6 maanden half tractament. In O.-l kan men bij ziekte van 4 maanden opkrassen. De heer de Koning wijst op het uitzicht van pensioen na lange ziekte en wil in dit geval, nu het een ambte naar betreft, wiens werkzaamheden nu bepaald niet zoo gewichtig zijn (bij langdurige ziekte bijv. van den Secre taris zouden diens werkzaamheden niet door de ambtenaren overgenomen kun nen worden) en ze dus door de col lega's verricht kunnen worden, dat B. en W. dit keer hun voorstel intrekken en eerst eens medisch advies in te winnen. Een volgende vergadering kan dan verder gesproken worden. Spreker noemt het nog eens reuzen hard deze regeling voor het gezin, welker overige magen gezond zijn. Mevr. Droste wenscht vol traktament te geven totdat het noodig blijkt dat er een andere ambtenaar noodig is. De Voorzitter merkt op, dat ontslag kwestie heel wat anders is dan een pensioenkwestie. Als een ambtenaar zelf niet om pensioen vraagt kunnen wij hem dat voorloopig niet geven. Weth. v. d. Berg steunt het advies van den heer de Koning. De Voorzitter zal zich niet verzetten, maar verdedigt nog eens de regeling die hij in 's mans belang en de ge meente acht. Het pensioen zal niet van dien aard zijn dat men er van kan bestaan en dan zal er weer op toeslag aangedrongen worden. Spr. zou der halve na 18 maanden ontslag zien en waarschuwt tegen het scheppen van precedenten. De heer de Koning zegt, dat het zoo'n vaart niet zal loopen. Ook is er onderscheid tusschen pensioenaanvra gen. Er zijn er die pensioenfakig zijn, maar ook die 't niet zijn. Na eenige discussie wordt het voor stel teruggenomen en zullen B. en W, een medicus raadplegen. 11. Adres van bewoners aan den Smits- weg, Kiaarwaterweg en Oude Grachtje, verzoekende verbetering dezer wegen. B. en W. stellen voor het verzoek in hunne handen te stellen. De heer Hilhorst kan zich hiermede vereenigen en verwacht dat de verbe tering er komen zal, al behoeft het niet zoo duur te worden. De heer Besselsen wijst ook op den Dorresteinweg en vraagt wat men met de berg steenpuin, welke op de Bunt ligt, doen zal en waarom destijds gratis aangeboden steenpuin geweigerd werd. Met dit puin hadden vele wegen, als de onderhavige, geholpen kunnen zijn, Weth. van Elten toelichtend zegt, dat verbetering zal worden aangebracht, de Kiaarwaterweg is reeds in behande ling. Wat de puin betreft op de Bunt, deze is niet van de gemeente. Wat de andere puin betreft, hierover heeft 't de heer van Eek ook al eens gehad, maar toen dit aanbod ons bekend werd, was het te laat, zegt Spr. De heer v. Eek hoopt mede op af doende verbetering dezer wegen ook van den Dorresteynweg. Het aanbod van de puin werd gedaan aan Vos doordat deze nu eigenmachtig hetaanbod van de hand wees kreeg de gemeente deze groote hoeveelheid puin niet. Weth. v. Elten zal zijn best doen de wegen uit de gewone middelen zoo goed mogelijk in orde te brengen. Om al onze wegen te verharden daarvoor is geen spie en zouden daarmede eenige tonnen gemoeid zijn. Het wegennet van Soest is te groot voor onze beperkte middelen. Vele leden geven wenken en wijzen op verschillende wegen die om opknap ping schreeuwen. Het eigenmachtige handelen van Vos wordt afgekeurd. Thans deden anderen met dit puin hun voordeel. De heer v. d. Breemer wijst er op dat eenige eigenaren van perceelen aan den Dorresteynweg wel iets bij kunnen dragen in de kosten der verbetering, waarbij hun eigen belang zeer gebaat is. De Voorz. dankt voor de wenken Weth. v. Elten zal het zijne doen (Dat is hein toevertrouwd. De wegen van Soest verkeeren over het algemeen in goeden toestand en wat is de Nieuwe Steeg niet opgeknapt onder zijn bestuur (Slot volgend nummer), Voorm. 10 30 uur dr. J. F. Beerens van Utrecht. 's Avonds 6 uur (ringbeurt) ds. K. J. van den Berg van Amersfoort. Geref. Kerk Julianastraat Voorm. 10 uur ds. B. Alkema. Nam. half 6 ds. J. v. d. Meulen. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur ds. J. v. d. Meulen Nam. half zes Ds. B. Alkema. Christel. Oeref. Kerk. Voorm. 10 uur en n.m. half 6 Ds. B. Oosthoek. Vrijz. Godsdienstige n. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan 's Avonds 7 uur Ds. J. van Dorp, van Enschede. SOESTERBERG H e r v. W ij k c o m m i s s i e. V.m. 10 uur in de Herv. Kerk te Huis ter Heide Ds. Barendrecht van Austerlitz. N.m. 6 uur in de Chr. School aan den Postweg den heer van Pratten- burg van Driebergen. 's Zondagsmiddags 2 uur in de Chr. School aan den Postweg Zondag school voor kinderen van 6 tot en met 13 jaar. 's Avonds 8 uur vergadering van de Chr. Jongel. Vereeniging in het lokaal aan den Dolderschenweg. KeekberSchten. Zondag 3 April 1927 SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. J. H. Gunning van de Vuursche (ringbeurt). Bevesti ging van Lidmaten. 's Avonds geen dienst. SOEST DIJK Rembrandtzaal Zondag 3 April is aanwezig SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Zondag a.s. 1 uur, Soest II-H.V.C. IV. 3 uur Soest 1H.V.C. III, terrein Soes terbergschestraat. De voetbalvereeniging „Soest" begint over enkele weken haar spelers te doen trainen en wel onder leiding van den Heer H. v. Diermen, (oud Ned. elftal speler). Voetballiefheb bers in Soest, geeft U op bij onze vereeniging als werkend lid en helpt mede deze zomer een paar sterke elf tallen samen te stellen, voor de a.s. competitie. Het secretariaat is gevestigd Heideweg 2a. ADVERTENTIËN Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het over lijden van onze geliefde Zoon, Broeder, Zwager en Oom PIETER HENDRIKUS KOPPEN, na voorzien te zijn van de H.H. Sacra menten der stervende, in den ouderdom van bijna 24 jaar. Namens de Familie, P. KOPPEN. Soest, 29 Maart 1927. Veldweg 3. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Mej. GESINA RAVESLOOT Wed. van A. van Ee betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Fam. VAN EE. Soest, April 1927. van goede getuigen voorzien. Spreektijd na elf uur v.m. Sparrenhof 3 Korte Bergstraat.

De Soester | 1927 | | pagina 2