Van den Berg Co. ALLE BANKZAKEN Luxe Verhuur-Atito's Ingezetenen van Soest!! Stemt LUST 10 J. Th. Voskuilen Zaanlandsche Zilversmederij W. D. BGS Jr., Brandstoffen - Grint 1. DE KONING 2. VAN DUREN Dr. Van Dongen NETTE MEISJES Winkeljuffrouw, m Lepeltjes met wapen Soest(dijk) vanaf f 1.75 Nieuwe uitvoering lepel met Kon. Paleis en wapen f3.25 KASSIERS YENEMAÏj KLEEDING NAAR MAAT Garage „MIDDELWIJK" Hoofdpijn tabletten IB Doorzitten PUROL er op! BERICHT NET MEISJE Bij de N.V. PH0TAX Huisknecht-Kellner. Burg. Grothestraat 11A - Telefoon 2251 Alléén verkoop VOORHEEN FA. STRIJKER KERKSTRAAT 20 TELEFOON 2084 JULIANASTRAAT 7 alleen wijzen op den chaos, die schijnt te bestaan bij het bestuur van Soest. Den Burgemeester kan men dat niet aanwrijvendeze is te kort hier om den stal te reinigen. Aan de ambtenaren kan men het ook niet wijten, want het is builen kijf, dat zooiets van boven af komt. Aan wien dan wel de schuld is wil ik hier niet beschrijven. v Eindelijk is een gemecnterifaaslrd gekomen die zich verzette. Dat was de Heer Heijnings. Hij kon waarschijnlijk niet tegen den stroom oproeien en gaf er den brui van. In zijne plaats kwam Mr. v. Doorne. Hij was ook in den raad de eenige die geen jabroer was. durfde het mes in de wond zetten en de attentie er op vestigen. Hiervoor komt hem hulde toe. Hierdoor heeft hij getoond den toestand te be grijpen dat afgezien van alle paitijen, hetzij R. Katholieken,anti-revolutionairen liberalen, radicalen, socialen of welke dan ook, het noödige, het eenige, het hoogste is „het gemeentebelang". H. v. d. B. JULIANAPLEiN 5 - SOEST TELEFOON 2163 ONDERGRONDSCHE BRAND- - INBRAAKVRIJE KLUIS - Soest Excelsior Juist, meneer de Redacteur, dü^r moet het heen, zooals in de vorige „Soester" zeer terecht door den heer Lamb. Janssen en U te kennen werd gegeven. Het geleuter, het zoogenaamd gods dienstig en politiek overleg ik zeg: zoogenaamd, want met waarachtige gods dienst en eerlijke politiek had dat alles niets, of zoo goed als niets te maken heeft onze gemeente enorm veel schade gedaan. Door de stumperds in den Raad, doch vooral door de stille krachten, die al vele jaren lang achter de schermen werken om hun persoonlijke belangen en die van hunne vrienden maar zooveel mogelijk te bevoordeelen, zijn de ge meentebelangen erbarmelijk in het ge drang gekomen. Toen de heeren de Koning en van den Berg nog samen wethouders waren, bestond er een joviale, degelijke en vlotte samenwerking, die berustte op kennis van zaken, breeden blik en on partijdigheid, waardoor de belangen onzer gemeente gunstig beinvloed werden Jammer, dat de heer v. d. Berg zijn collega-wethouder heeft moeten missen. Nu er binnenkort weder een nieuwen Raad gekozen moet worden is het te hopen, dat beide heeren er met vlag en wimpel weer in zullen komen, want onze gemeente kan ze niet ontbeeren. Het zijn menschen die de pooden van Soest kennen en zich ingewerkt hebben in de moeilijke problemen waarvoor de nieuwe Raadsleden komen te staan. Mannen, die bewezen hebben het algemeen belang vóórop te stellen. Als op 23 Mei de nieuwe Raad Uit zulk een materiaal bestaat, Zoo kunnen wij ons allen troosten, Want dan „Daeghet in het Oosten". Dus, kiezers, weet wel wat Gij doet Denk aan Uw geld en ook Uw goed 1 Verknoei Uw duren stem toch niet, Gij krijgt daarvan slechts zelfverdriet. W. 1 hem blijkbaar niet geheel gelukt is, want de heer Lamb. Janssen kent mij ondanks dit stukje nog steeds niet. Maar dit is niet zoo erg gek, want, hoewel ik het stukje des heeren Lamb. Janssen heb gelezen, ken ik den heer Lamb. Janssen evenmin. Mijn biograaf heeft gedacht „onbekend maakt onbemind" en dus zal ik van Ingen Schenau even aan mijn medeburgers voorstellen, opdat zij ten minste wat van hem weten als ze even tueel op hem willen stemmen. En geachte Redactie hij heeft dit zeer juist gezien, hetgeen valt op te maken uit wat de heer Lainb. Janssen schrijft nml. „ik zou b.v. kunnen aansporen niet op den heer van Ingen Schenau te stemmen, omdat niemand hem zoowat kent enz.". De heer Janssen kan toch niet van mij vergen, dat ik voor het Raadhuis ga staan en daar als kokadorus op de markt mij zelf aan het geachte publiek ga voorstellen Dat de Heer Janssen mij niet kent is dus logisch, maar in gemoedekent hij dan wel de andere 62 candidaten wier namen op de 11 lijsten prijken Ik denk van niet en de Heer Janssen zal daar wel in moeten berusten, want het is voor hem niet te doen al die 63 candidaten met een bezoek te gaan vereeren om ze daardoor allen te leeren kennen. Dat is dus voorzoover het mijn persoon betreft. Nu over het doel van het artikel van den heer Janssen. Hij wil U, geachte Redactie, overhalen voortaan geen stuk ken meer op te nemen van „zuiver politieke strekking" en U komt daarbij of daardoor tot de ontdekking, dat deze scribent toch eigenlijk gelijk heeft. Ik permiteer mij de vrijheid U te waarschuwen den raad van den heer Lamb. Janssen niet op te volgen. U wilt een neutraal blad blijven uitgeven, accoord, daar hebben we hier in Soest groote behoefte aan, maar als U dit wilt bereiken door artikelen als het gewraakte of dergelijke voortaan te weigeren dan is U al niet n eer neutraal. Uw blad kan, en het wil mij voorkomen dat het dit moet zijn, de tribune blijven om alle partijen behalve dan van derechtsche die daarvoor het Soester Nieuwsblad hebben, hoewel ik het heelemaal niet onneulraal zou vinden als ook rechtsche groepen eens in Uw blad schreven. En U was daarmede op den goeden weg toen U in Uw vorig nummer schreef, dat voorlaan zulke stukken, zooals dat waarop ik nu dank zij den heer Lamb. Janssen moet terugkomen, in de rubriek „Ingezonden" zouden worden opgenomen Maar U betreedt een gevaarlijken weg als U zich op het standpunt gaat stellen alleen Uw blad op te stellen voor stukken over personen die reeds iets als raadslid hebben gepraesteerd. Daardoor toch zouden de gemeentenaren nimmer iets te weten komen van die medeburgers tegenwoordigd zijn. kan gezegd worden. Ik kom dus tot de conclusie geachte Redactie, dat de raad van den heer Lamb. Janssen geen goud waard is en dat ge tegen de Janssen's voldoende gewapend zijt, wanneer ge, als er weer critiek uil dien hoek komt, wijst op Uw rubriek „Ingezonden" waaronder zeer terecht staat „Buiten verantwoordelijk heid der Redactie". Met dank voor de plaatsing, Hooc achtend, Uw. Dw. F. C. VAN INGEN SCHENAU. De geachte inzender is mis, als hij meent dat wij ons blad alleen open stellen voor propaganda ten behoeve van hem of haar die als raadslid getoond heeft zijn of haar plaats waard te zijn. Terdege verleenen wij gaarne gastvrij heid voor ieder die als persoon getoond heeft niet alleen die geschiktheid te hebben, doch ookdie geschiktheid waarschijnlijk te zullen hebben. De inzender heeft dus het artikel van den heer L. J. blijkbaar niet goed gelezen. Overigens meenen wij het algemeen belang te dienen door te bevorderen dat politiek buiten den raad, en alles wat daarmede in verband staat blijft. Wij moeten overigens nog even tegen spreken dat ooit in ons blad reclame is gemaakt voor iemand in zijn kwaliteit als Vrijheidsbonder, noch voor Mr. Jan noch voor iemand anders. EN HEEREN-MODE-M AG AZIJN F. C. KUIJPERSTRAAT 10 - TEL. 169 g Geachte Redactie. Gaarne wil ik den heer Postmus even van antwoord dienen. De heer P. heeft niet nauwkeurig gelezen, wat ik schreef. Ik schreef n.I. dat het hoofd der Openb. School te Soesterberg les gaf aan ruim 40 leerlingen van alle leerjaren en zulk een toestand is slechter (ook naar het oordeel van verscheidene vakmenschen, die ik raadpleegde) dan 50 en meer leerlingen per leerkracht, wanneer deze van één of twee leerlingen zijn. Ik hand haaf dus mijn meening, dat de toestand nergens zoo slecht was als op de Openb. School te Soesterberg. Wat verder zijn opmerkingen betreft over de offervaardigheid der voorstanders van Bijzonder Onderwijs, toegegeven, maar dat doet in dit verband niets ter zake. De wet De Visser, uitvloeisel van een grondwetswijziging door een linksch ministerie tot stand gebracht, was oor spronkelijk goed, maar is door dienzelf den minister, onder druk van den heer Colijn, op zijn zachtst gezegd, weer zeer verslechtend. Thans nog iets over het ingez. stuk geteekend Lamb. Jansen en het naschrift namens de Redactie. Dit geschrijf doet een'gszins eigenaar dig aan. Immers, ik deed niets anders dan een candidaat aanbeveleh, evenals dat al week aan week gebeurt met an dere candidaten. Heeft Lamb. Jansen zich daar nooit aan geërgerd En is het de red. nooit opgevallen, dat zij, niet als ingezonden stuk, (dus buiten haar verantwoordelijkheid), maar in het redactioneele gedeelte stukken opneemt, die alleen door den schrijver zelf en zijn medestanders als „neutraal" worden be schouwd Neen, de schoen wringt hem elders. Mogelijk had ik moeten schrijvenik ben geen vrijzinnig-democraat, maar en dan moeten teekenen met een schuil naam TELEFOON 2001 Ruime wagens Billijk tarief PlaaëseHil* Nieuws „ALGEM. BOND VAN FORENZEN" Op 24 April l.l. werd in Hotel Zeiler te Baarn eene vergadering van forenzen gehouden, met het doel te geraken tot de oprichting van een plaatselijke af- deeliug van den onlangs opgerichten „Algemeene Bond van Forenzen", waar van het secretariaat gevestigd is te Amsterdam, Kloveniersburgwal 70. Deze Bond stelt zich ten doel de behartiging van de belangen, in den meest uitgebreiden zin, die de leden als forenzen raken, en met name wordt beoogd de opheffing van bestaande onbillijkheden in de forenzenbelasting, waarvan in de laatste troonrede eene wijziging werd aangekondigd. Hoewel in regeeringskringen alzoo de noodzakelijkheid van eene wetswij ziging erkend wordt, hebben tot dus verre de pogingen, om daartoe te ge raken schipbreuk geleden, onder meer door intrekking van het wetsontwerp- Colijn in 1924 en is, met het oog op de thans aangekondigde wetswijziging, het oogenblik zeker aangewezen, dat de forenzen zich aansluiten en hun stem doen hooren, ter verdediging van hunne belangen, wat tot dusverre achterwege bleef. Daarvoor is een organisatie meteen voldoende ledental onmisbaar, opdat daarvan de noodige kracht kan uitgaan. Teneinde niemand van toetreding af te schrikken, is de jaarlijksche contributie gesteld op fl.f2.50, f5.f 10. en f 25.—, naar keuze van het lid, waar bij te denken valt, dat door een matige bijdrage kan worden medegewerkt tot verkrijging van een merkbare verlichting van den druk der forenzenbelasting. De verhouding van den Bond tot de plaatselijke afdeelingen is zoodanig ge regeld, dat een deel der contributies ter beschikking komt van de afdeeling tot dekking harer kosten en het over schot aan den Bond wordt afgedragen. De leden eener afdeeling hebben stem recht in de algemeene vergaderingen van den Bond, waarin beslissingen worden genomen met gewone meerder heid van stemmen. Ter vergadering werd het denkbeeld geópperd, dat Soest en Baarn zich in een afdeelingzouden vereenigen, hetgeen instemming vond met het oog op het aantal forenzen, dat zoodoende uit beide gemeenten kan worden tezamen gebracht De Heer G. K. Schuylenburg te Soest, Nieuwerhoekstraat 6, stelde zich wel willend beschikbaar voor het verstrekken van nadere inlichtingen en voor het in ontvangst nemen van aanmeldingen van het lidmaatschap, waarbij op te geven het bedrag der jaarlijksche contributie, dat men wenscht te betalen. Voorloopig werd besloten tot de oprichting van een afdeeling Baarn Soest, met dien verstande, dat deze nader zal geconstitueerd worden, zoodra zich een honderdtal leden voor het lidmaatschap zullen hebben opgegeven. Alsdan zal een tweede vergadering wor den bijeengeroepen tot organisatie van de afdeeling en tot verkiezing van het afdelingsbestuur, terwijl zich inmiddels een voorloopig comité, onder leiding van den Heer Ir. O. C. A. van Lidth de Jeude te Baarn, lid van het Bonds- bestuur, met de voorloopige voorbe reiding zal belasten. Forenzen uit Soest worden uitge- noodigd zich zoo spoedig mogelijk tot bovengenoemd adres (Nieuwerhoekstr. In buisjes 60en 30ct,en eveneens 60en30ct. Bij Apoth.en Drogisten. Geachte Redactie. Vergun mij van dezelfde vrijheid ge bruik te maken als de heer Lamb. Janssen, door in Uw rubriek „Ingezonden" met een kort woord terug te komen op het ingezonden stukje van dezen heer. Ik mag aannemen dat, hoe roerend U het ook eens was met den heer Janssen getuige Uw onderschrift onder zijn pennevrucht U mij toch niet de gelegenheid zult willen ontnemen even met hem van gedachten te wisselen. Dit dus aannemende geachte Redactie, wil ik op den voorgrond stellen dat ik op de strekking van het door den Heer Lamb. Janssen gewraakte artikel natuurlijk niet zal ingaan. De Heer Janssen zal dit van mij niet willen vergen, want ik kan toch moeilijk zeggen dat mijn geachte biograaf te veel of te weinig over mij geschreven heeft. Alleen dit wil ik van het artikeltje van „Een Vrijzinnig Demo craat" zeggen, dat de schrijver juist de bedoeling had mij wat meer bekend te maken bij het Soester publiek, hetgeen die evengoed in staat zijn om iets te praesteeren in den raad. U zoudt dan beter doen met Uw lezers te adviseeren laat in den raad zitten wat zit, dan was U er af en U liep geen kans de Janssen's in Soest tegen U in te nemen. Als U doet wat U schrijft, gaat U probeeren de kool en de geit te sparen en dat zal U absoluut mislukken. Zeker, het zal voor U voordeeliger zijn alleen advertenties van „zuiver politieke strekking" te plaatsen, maar op den duur komt U er mede achterop. En wilt U Uw blad geheel buiten de politieke sfeer houden, dan zult U moeten beginnen met „Brandnetel" een slot op den mond te leggen, anders blijft deze in elk van zijn filmen, die ik overigens graag lees, een lans breken voor Mr. Jan van den Vrijheidsbond. Wat tenslotte nog onder het dienen van het belang dezer gemeente moet worden verstaan en of wij Vrijzinnig Democraten niet weten wat voor Soest noodig is, ach geachte Redactie, ik wil daarover met den heer Lamb. Janssen niet redetwisten. Laat het hem voldoende zijn wanneer ik schrijf: dat de Vrijz. Democraten steeds getoond hebben het gemeentebelang vóór het partijbelang te kunnen doen gaan, hetgeen zeker niet van alle partijen, die in den raad ver- Lamb. Jansen belieft van „politiek gedoe" te spreken. Het kon wel eens zijn dat het meeste politiek gedoe is aan den kant waar het hardst daartegen ge schreeuwd wordt. Ik voor mij geef de voorkeur aan een lijst candidaten, van wie ik weet, hoe ze over verschillende gemeentezaken, niet alleen over de thans actueel-ge- maaktedenken van wie ik weet, dat ze het gemeentebelang naar hun beste weten zullen behartigen, ook al dienen ze zich niet aan als de eenige redders van onze ten onderganggedoem- de gemeente. U, mijnheer de Redacteur dank ik har telijk voor de tot nu toe verleende plaatsruimte. Een Vrijzinnig-Democraat. Wij verwijzen den inzender naar ons onderschrift onder het artikel van den heer v. Ingen Schenau. Dat candidaten worden aanbevolen, vinden wij uitstekend daarvoor stellen wij ons blad gaarne beschikbaar, maar dan geen politieke candidaten, doch alleen voor candidaten die getoond hebben in welk opzicht cn op welke wijze dan ook, een raadszetel waard te zijn of te zullen zijn. Red. 6 te Soest) te wenden, zich voor het lidmaatschap op te geven en anderen zoowel mogelijk op te wekken, zich eveneens aan te sluiten, opdat evenals in andere plaatsen in den lande, op krachtige medewerking valt te rekenen. HET DRENTSCHE VEENKIND. Naar wij van het Comité vernemen, heeft de collecte gehouden op Zaterdag 30 April ten behoeve van het zwakke Drentsche Veenkind f 440.— opgebracht. Deze som zal aan het Centraal Comité worden afgedragen. Het Comité brengt hiermede dank aen allen die deze collecte met hunne gaven zoo mild hebben gesteund, ook aan de Ouders die hunne kinderen toestemming gaven voor deze collecte werkzaam te zijn en aan de jonge Da mes die met toewijding voor deze zaak hebben geijverd. GROOT SOIRËE AMUSANTE gegeven op Maandagavond 2 Mei j.l. bij den Heer Stalenhoef (Gouden Ploeg) Door het tooneelgezelschap „Onder Ons" werd opgevoerd een klucht in 2 bedrijven „Pietje" genaamd. Een uitstekend bezette, volle zaal, heeft genoten van een aardige klucht, waarin niet bepaald veel inzat, doch de maaier en wijze van vertolking, was van een uitstekende gehalte, zoodat er uitgehaald werd wat er in zat. Omtrent de strekking van het stuk behoeven wij niet verder uit te wijden gezien een en ander al in ons vorig nummer is gememoreerd. Daarna werd nog een geestig evene ment te berde gebracht en wel „Anti poden". Een groepje personen geheel achters te voren gegrimeerd, welke op commando van een „inpresario" ver schillende contra-bewegingen uitvoer den, wat natuurlijk een eigenaardig effect teweeg bracht. Verder een gezellig bal onder leiding van den Heer Hopman besloot dezen bij uitstek geslaagden avond. De opbrengst was ten bate der ver. Esvac voor het fonds Clubgebouw. GEVONDEN VOORWERPEN. Op werkdagen, des voorm. tusschen 9—12 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen Een paar dameshandschoenen, sleutel, belastingplaatje, electrisch lampje, da meshandschoen, zilveren vulpotlood, zilveren armbend, stoffen mantelceintuur, R.K. kerkboekje, schilderijhoutstalen, zakportefeuille, parapluie, koperen Au towieldop en een geldstuk. Te Soesterberg een kastsleutel. bij Wielrijders en een door de Zon verbrande Huid, Schrijnen en Smet ten, verzacht en geneest men met Doos 30,60, Tube 80 ct. PUROL AUTOBUSVERBINDING SOEST -SOESTERBERG Naar wij uit goede bron vernemen zal de Heer van Geerestein, onderne mer autobus-dienst Baarn—Amersfoort ingaande 23 dezer een dienst openen SoestSoesterberg. Wij zullen hierop a.s. week terug komen daar de route, enz. dan is vast gesteld. Intusschen kunnen wij mededeelen, dat het locale verkeer in Soest hierdoor ook een belangrijke verbetering zal krijgen. GASTENTOONSTELLING Onder verwijzing naar de in dit blad opgenomen advertentie zijn wij in staat mede te deelen dat op 16, 17 en 18 Mei a.s. in de Rembrandtzaal van wege de Vereeniging „Soest Vooruit" een gastentoonstelling zal worden gehouden. Naar men ons verzekerde zullen alle bekende firma's op het gebied van gas- toestellen op die tentoonstelling vertegen woordigd zijn, terwijl tevens op bepaalde uren kookdemonstraties zijn georgani seerd. Nadere bijzonderheden worden alsnog bekend gemaakt. CONCERT. In aansluiting aan de verder in dit blad voorkomende advertente deelt men ons mede, dat op Dinsdag 17 Mei a.s. alhier een concert zal worden gegeven door het zeer gunstig bekend staande „Ensemble Berghout" van Arnhem, waarin behalve een violist en pianist ook een violoncellist en harpiste mee spelen. Vooral door het feit, dat in dit quartet een dame zelfs de harp zal bespelen, beloofd dit concert een zeer bijzonder evenement voor onze plaats te worden. Ook de lage entree zaal voorzeker tot zeer grooten toeloop aanleiding geven. BOTSING Tengevolge van verkeerd uitwijken botsten op de van Weedestraat een luxe auto tegen een vrachtauto aan. Beide motorrijtuigen werden ernstig beschadigd. De bestuurders kwamen met den schrik vrij. De politie maakte van een en ander proces-verbaal op. BEEN GEBROKEN. Dinsdagmorgen werd door de politie een man aangetroffen, liggende aan den Dorresteinweg alhier. Het bleek, dat de man den vorigen avond laat was gevallen en daarbij zijn been gebroken heeft. Per politie-brancar werd de man, die N. v. D. genaamd bleek te zijn, naar diens woning alhier vervoerd. Het behoefde geen betoog dat de man moederziel alleen gedurende den nacht veel pijn geleden heeft. POSTDUIVEN VER. „DE ZWALUW" Uitslag der gehouden wedvlucht vanaf Soignies (België), afstand 198,9 K.M., op 1 Mei 1.1. In concours waren 127 duiven, welken des morgens te 7 uur 5 min. werden gelost met straffen Noorden wind. De eerste duif werd getoond 10 uur, 43 min., 25 sec. De aankomst was als volgt G. Sukel le. J. Grift 2e, 4e, 7e. W. Roest 3e, 10e, 14e. J. Mulders 5e. H. Pauw 6e, 19e. J. v. d. Brink 8, 9, 11, 13, 15, 17, 23. G. Vonk 12e, 21e. M. v. Kooi 16e. C. Kooge 18e. J. C. de Bree 20e. Jac. Wijnands 22e, 24e. H. Onwezen 25e. Dit moet Uw eerste gedachten zijn bij Brand- en Snijwonden, Ontvellingen en allerlei Huid verwondingen Het verzacht en geneest SPORT E.S.V.A.C. Zondag 1 Mei gespeeld Esvac Aspiranten—Amersf. asp. 11. Aspiranten BExcelsior (Soest) 0—2. Esvac II„Maartensdijk" 11. Zondag 8 Mei om den „Zilveren schoen" Esvac II—Hilvert II (aanvang 2 uur). Esvac I—Hilvert I (aanvang 4 uur). De zilveren schoen is thans vanaf Maandag te bezichtigen bij Kroonsberg sigaren-magazijn, v. Weedestraat. Zij, die nog niet geabonneerd zijn op dit blad en prijsstelten op een geregelds ontvangst, gelieve bet in dit nummer afgedrukte Inteekenbiljet in te vullen en te bezorgen aan ons bureau Van Weedestraat 7. DE UITGEVER. CORRESPONDENTIE. Een Vossevelder. Uw ingezonden stuk alsmede enkele verslagen cn berichten, moesten wegens plaatsgebrek tot een volgend blijven overstaan. Kerkberichien. VOETBAL CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Zondag a.s. gaat Soest 1 op bezoek bij B. V. C. te Bilthoven voor deelname aan de door die vereeniging uitgeschre ven serie-wedstrijden. Om 4.30 n.in. speelt aldaar Soest I Minerva I. Aangezien dit een span nende wenstrijd beloofd te worden, noodigen wij „Soest" supporters uit ons le elftal in groote getale te ver gezellen naar Bilthoven. Het vertrek is bepaald om 3.30 n.m. per fiets vanaf den Heer v. Veenendaal Soesterb.straat. Voor het 2de elftal wordt een tegen stander gezocht, indien mogelijk voor een thuiswedstrijd. Zondag 8 Mei 1927 SOEST Ned Herv. Kerk Voorm. 10 uur ds. Hoisling, Oost- Indisch pred. met verlof (H. Doop). 's Avonds 6 uur Ds. B. Batelaan van Utrecht. SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm. 10 uur ds. B N. B. Bout hoorn van Zeist. 's Avonds 6 uur ds. A. Adriana van Baarn (ringbeurt). Oeref. Kerk Julianastraat Voorm. 10 uur ds. J. v. d. Meulen Nam. half 6 ds. B. Alkema. Viering H Avondmaal. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur ds. B. Alkema. Nam. half zes Ds. J. v. d. Meulen Christel. Oeref. Kerk. Voorm. 10 uur en n m. half 6 Ds. B. Oosthoek. V r ij z. O o d s d i e n s t i g e n. Oebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm. half elf Ds. D. Fr. Kleyn van Haag. SOESTERBERG Herv. W ij k c o m m i s s i e. V.m. 10 uur in de Chr. School aan den Postweg ds. J. L. Pierson, Bilthoven N.m. 2 uur te Huis ter Heide ds. Schallenberg van Leusden. N m. 2 uur Zondagschool in de Chr. School aan den Postweg voor kinderen van 6 tot 13 jaar. N.m. 8 uur vergadering van deCiir. Jonge!. Vereen. „Immanuel" in het lokaal aan den Dolderscheweg. Zondag 8 Mei is aanwezig ADVERTENTIËN Het vonnis der Arrondissements-Rechtbank te Utrecht waarbij B. VAN DIJK, Landbouwer te SOEST, werd verklaard te verkeeren in staat van faillissement, is in hooger beroep bij arrest van 27 April j.l. door het Gerechtshof te Amsterdam vernietigd. De Curator Mr. H. J. G. JANSSEN VAN RAAY. Baarn, Cantonlaan No. 5. Den 12den Mei a.s. hopen onze ge il liefde Ouders, Behuwd- en Grootouders R WILLEM ARTLER y J0HANNA HENDRIKA MUDDE ij hunne 35-jarige Echtvereeniging te O herdenken. Dat zij nog lang voor ons i ij gespaard moge blijven is de wensch p van hunne dankbare kinderen, Behuwd- en kleinkinderen. Ij Soestdijk, 7 Mei 1927. O Laanstraat 3b. Den 9den Mei hopen onze geliefde Ouders J. VERWOERD B. VERWOERD-Pelt hunne 25-jarige Echtvereeniging te ij herdenken. Dat zij nog lang gespaard o mogen blijven is de wensch van hunne jj dankbare kinderen. >2 Soest, 7 Mei 1927 16 jaar biedt zich aan voor halve dagen. Brieven onder no. 50 Bureau van dit blad. te Soestduinen, kunnen terstond boven 18 Jaar geplaatst worden. Hoog loon. Aanmelding aan de Fabriek. Gevraagd een flinke In het Manufacturen- en Mode magazijn „DE VLIJT", Steenhof straat 59. GEVRAAGD Hotel „DE GRIFT" - Utr.weg 63.

De Soester | 1927 | | pagina 2