Prima Slaolie „Kaashuis" TE HUUR JET VAN DER ES KOUSENWEEK „HET WOLHUIS" Gompagnie Hyonnaise Zomer-Opruiming Nu jelui toch met een Extra Trein naar huis kunt, verwachten we allen in „DE NAALD" a.s. ZATERDAGAVOND. WIM. J. Th. VOSKUILEN Stem niet op dwergpartijen P. TEEKEN MEISJE BAKKERSLEERLING Gijsbert Mar is „DE SOESTER VIJZEL" H. W. SPIJKER HALT! H. VOSKUILEN. de Electrische Installatie Bouwkundig Teekenaar CAPE Goede Belooning J. <G. MIPPIE® R. VAN BURGSTEDEN Handel in Aardappelen Groenten en Fruit PIANOLESSEN Jaarlijksche Volksonderwijscollecte Zaterdag 6 Juli a.s. a 60 ct. per flesch j. wm IM^IMEIM jy DS IHHETT TTUÖ) Utrechischeweg 10 fimevsfoorl BERICHT VAN DE ADMINISTRATIE Dat de heer J. Klaassen een groot fan tast is heeft hij niet alleen bewezen door zijn leugenachtige artikelen, welke door Smit van de" Soester Courant natuurlijk wat graag werden opgenomen, maar ook door een artikel dat hij aan ons ter plaat sing zond, waarin hij niet meer of minder dan de administratie van De Soester uitnoodigt tot een openbaar debat in Eem- land! Als alle arbeiders die door hun patroons werden ontslagen er een debat avond van maakten, zou Soest al gauw geen zalen genoeg meer hebben. Wij zijn dan ook zoo vrij zijn uitnoodiging zonder eenig commentaar naast ons neer te leggen. In verband met de praatjes die door de combinatie Bovenkampde Bruin - Smit Klaassen c.s. verspreid worden willen wij het volgende onder de aandacht bren gen: le. De schriftelijke bescheiden waaruit blijkt dat wat de heer Klaassen omtrent zijn loon enz. beweert, niets minder is dan fantasie en leugen, liggen voor ie- deren bona fide belangstellende ter in zage op ons kantoor. 2e. Eveneens liggen voor iederen bona fide belangstellende ter inzage de bewij zen, dat van de praatjes door bovenge noemde combinatie rondgestrooid, als zou de De Soester honderden abonne's ver loren hebben, een pertinente leugen is. Kerkberichten. Chr. Geref. Gemeente. Julianastraat. Zondag 30 Juni voorm. 10 uur: Godsdienstoefening. n.m. 6 uur: Godsdienstoefening. Donderdag 4 Juli n.m. 7.30 uur: Ds. D. Driessen van Amsterdam. Vereeniging van Vrijzinnig Godsdienstgen. Zondag 30 Juni v.m. 10 uur: Dr. A. H. Haentjes van Haarlem. Ned. Herv. Kerk Zondag 30 Juni Kerk v.m. 10 uur: Ds. J. Ch. W. Kruishoop. n.m. 6 uur< Geen dienst. Rembrandtzaal v.m. 10 uur: Ds. J. S. v. Schaik n.m. 6 uur: Ds. J. Ch. W. Kruishoop. Plaatselijk Nieuws. UITSLAG VERKIEZINGEN. Evenals bij vorige gelegenheden zullen wij uok ditmaal op 3 Juli de uitslag der verkiezingen per BULLETIN bekend ma ken. De eerste uitslag zal waarschijnlijk niet voor half zeven in den avond bekend zijn. Langzamerhand zullen dan de uitsla gen der 8 stemdistricten binnenkomen en voor het laatst-binnenkomende district (meestal -Soesterberg) .zal _het wel negen uur worcfe'h. De totaal uitslag voor Soest zal daar na eerst kunnen worden opgemaakt. Zoo dra de uitslag van een district bekend is geworden, zullen wij die publiceeren. Dit geschiedt door aanplakking aan onze winkel, v. Weedestraat 7, alsmede aan het sigarenmagazijn ,,'t Sporthuis" van den heer H. Bokking. Birktstraat. hoek Soesterbergschestraat. Jeugdige inbreker. In het clubgebouwtje van de voetbal vereniging „Soest" bleek ingebroken te zijn. Men vermiste limonade, chocolade en dergelijke artikelen. De politie heeft de daders spoedig opgespoord. Het bleken te zqn kinderen in den leeftijd van 711 jaar. BRAAMHAGE. Naar wij vernemen kunnen wandelkaar- ten worden aangevraagd aan het Bureau van „De Soester" v. Weedestraat 7. Vereeniging „Soest Vooruit". üp verzoek van de vereeniging „Soest Vporuit" hebben Burgemeester en Wet houders besloten de medewerking van het Harmoniecorps „Patiëntia Vincit Omnia" te vragen om van de verplichte Zomer- concerten eenige te doen geven op an dere punten dezer gemeente dan het ro sarium. De gemeente zal de kosten dra gen voor het opslaan van een tijdelijk podium. Verder zal op initiatief van „Soest Vooruit" op 29 Augustus a.s. de Bond van Gemeenteambtenaren in Nederland als excursie van zrjn op dien datum te Utrecht te houden congres een bezoek brengen aan onze gemeente en ontvangen worden door ons Gemeentebestuur. In samenwerking met de vereeniging „Soesterberg's Bloei" zal de Bond be staande uit ongeveer 350 personen, na de ontvangst een bezoek brengen aan het militaire vliegveld te Soesterberg. Gero Zilver Wellner Zilver CROOTE SORTEERINO v. WEEOESTR. 8 - Tul. 2251 Waar moet ik stemmen? Bij Gemeenteraadsbesluit van 29 April 1929 is een nieuwe indeeling van de Ge meente in 8 stemdistricten tot stand ge komen en zijn ook de 8 stemlokalen aan gewezen. Waar hierdoor een wijziging is gekomen in de vroegere stemlokalen, en de moge lijkheid bestaat, dat men thans in een an der stemlokaal moet stemmen dan voor heen, zal het wel aanbeveling verdienen, dat ieder nauwkeurig op zijn oproepings biljet nagaat, waar precies hij moet stem men. Wq geven hier nog even de stemlo kalen. District I. Een lokaal in het Gemeen tehuis District II. Een lokaal der Openbare Lagere School in de Kerkebuurt; District III. Een lokaal der Christe lijke Lagere School aan de Schoolstraat; (Hees) District IV. Een lokaal der Openbare Lagere School aan de Beetzlaan District V. Een lokaal der Christelijke U.L.O. school aan de Spoorstraat; District VI. Een lokaal der Nijverheids school aan de Molenstraat; District VII. Een lokaal der Openbare Lagere School te Soesterberg; District VIII. Het lokaal van Joh. Kin derdijk aan de Birktstrpat No. 10. Dit laatste District is een geheel nieuw district. Men zq daar dus op indachtig! Volksonderwijs. Zaterdag 6 Juli a.s. hoopt de veree niging „Volksonderwijs", indien Burge meester en Wethouders daartoe hun goed keuring verleenen, de jaarlqksche „volks- ondervvqs-collecte" te houden. Wie voor stander is van de vrijheid der ouders i« de keuze der school voor hun kinderen zal gaarne hen, die hun kinderen naar de openbare school willen zenden, maar door financieele afhankelijkheid daarin verhinderd worden, met een bijdrage steunen. Zendingsfeest. Op Donderdag 4 Juli zal een Chris- stelijk Nationaal Zendingsfeest worden ge houden in het Roosterbosch van H. M de Koningin-Moeder langs den Straatweg BaarnSoestdijk. dat 's morgens om 10 uur zal aanvangen. Korenbloemen plukken. Tegen verscheidene personen in deze gemeente is door de politie proces-ver baal opgemaakt wegens het loopen in roggevelden en het aldaar plukken van korenbloemen. Men zij dus gewaarschuwd. Verzet tegen Beslag. Toen deurwaarder de Groot uit Amers foort bij G. verkooping wilde houden van de reeds in beslag genomen goederen, werd hem door G. den toegang tot zijn woning uitdrukkelijk geweigerd. Waar G ondanks alle pogingen halstarrig bleef weigeren, kon de verkoop voorloopig niet doorgaan en is de deurwaarder, na po- litiehulp te hebben ingeroepen, onver richter zake weer vertrokken. Inmiddels is echter tegen G. proces verbaal opgemaakt wegens het onttrekken van goederen aan een gelegd beslag, zoo dat dit muisje nog wel een staartje zal hebben. Kermis Laren. De jaarlijksche kermis te Laren vangt aan op Maandag 1 Juli en eindigt Zater dag 6 Juli. Het woonwagenkamp. Er komt teekening in de verplaatsing van het woonwagenkamp. De stal en de W. C. zijn reeds verplaats naar het ter rein nabij Soestduinen, achter de ter reinen der Waterleiding, zoodat binnenkort de algeheele verplaatsing kan worden tegemoet gezien. Inmiddels zijn echter alweer een 15-tal wagens op de oude plaats aangekomen en in de komende dagen zal het aantal doortrekkende wa gens zeker niet verminderen in verband met de op handen zijnde kermis te Laren. Gevonden voorwerpen. Aangeloopen een bruine rashond. Ge vonden een vulpen, een bruine dames- portemonnaie met inhoud, een paar da meshandschoenen, een kerkboekje, drie huissleutels, een knipmes, een heeren polshorloge, een zweep, en een jongens jasje. Te Soesterberg twee regenjassen ge vonden en een zilveren schakel-kinder armbandje. Dierenmishandeling. Enkele inwoners hebben de buurt van de Parklaan de omgeving onlangs op stelten gezet, door onderling twistzoe- ken, terwijl zq onder den invloed van sterken drank verkeerden. Niet alleen menschen, doch ook een paard moest het ontgelden. Op de getuigenverklaringen van meer dere inwoners heeft daarop de politie proces-verbaal opgemaakt tegen d. B. en W. wegens dierenmishandeling. Landbouw-huishoudcursus. Ons dorp is wat betreft landbouwcur- sussen stiefmoederlijk bedeeld geweest. Tai van jaren is er een landbouwonder wijs gegegeven en ongetwijfeld hebben vele jonge boeren door dat onderwijs meer ontwikkeling, meer beroepsliefde en meer besef van hun beroep gekregen. Het wordt echter tijd ook de boerinnen eens van dat onderwqs te laten profiteeren, want ook die hebben ontwikkeling noo- dig, ook zij moeten evengoed als de boe ren met hun tijd mee gaan. Voor hen komt er nu de gelegenheid. Door de af- deeling Soest van den A. B. T. B. .is aan gevraagd en verkregen dat alhier een landbouw-huishoudcursus zal worden gege ven door een gediplomeerde leerares en eenige leeraren. Er wordt o.a. gegeven practische kooklessen, naaien enz. En daarnaast onderwqs in die dingen waar voor een boerin op het bedrijf meestal te zorgën heeft, zooals kippen houden, groenteteelt, melkbehandeling enz. De duur van de cursus is ongeveer 5 maan den en de lessen worden overdag gege ven. Plaats en datum worden nader be kend gemaakt. Men kan zich voor deze cursus aangeven bij het bestuur van den A. B. T. B.: Ant. Hilhorst Pzn., Birkt 69: W. Wantenaar, Birkt 73; Ant. W. Hil horst, Lange Brink 52; H. Butzelaar, Groote Melm, W. v. Roomen, Groote Melm en bij den secretaris W. A. v. Elmpt, Verl. Talmalaan 27. Deze te geven cursus kan er veel toe bijdragen dat jonge meisjes en vrouwen uit den boerenstand gevormd worden tot goede huisvrouwen en boerinnen, die een steun zqn voor den boer in steeds inten ser strijd om het bestaan. Concours-hippique le Birkhoven. Het ruiterfeest der Ruitersportveree- niging „Eemland". afgeloopen Zondag ge houden op het Sportterrein „Birkhoven" is zeer goed geslaagd, dank zij een groote deelname, waaronder natuurlijk vele offi cieren. Het springconcours voor springpaar den werd schitterend gewonnen door Kapt. de Kruyff met Abaisse, die geen enkele fout maakte en den kortsten tijd van alle deelnemers. Luit. Pahud de Mor- tanges maakte met Marcroix eveneens een foutloos parcours. Kapt. de Kruvf kreeg naast zqn eersten prijs nog den zilveren wisselbeker, die hem na afloop met een aardige rede werd uitgereikt door den Burgemeester van Amersfoort Mr. Graaf vau Raadwijck. Ook de andere nummers verliepen in de beste orde. Het concours beste rijpaard werd ge wonnen door Res. tweede Luit. Valckenier Kips met Josephientje Baker. De Amersfoort-prjjs voor de horden- ren verwierf I. G. van Maasdijk, de Birk- hovenprqs voor de hordenren Luit. J. A. de Bruqne. Het barrière springen wend gewonnen door Grietje van H. Gesscher, berijdster Ballegooy. In het springconcours werd de eerste dames-prijs nog uitgereikt aan Mej. Keu- nen. Het geheel was dus een uitstekend ge slaagd en zeer geanimeerd concours, waar op de R. S. V. Eemland met genoegen terug kan zien. Het Kanaal door de Geldersche Vallei, De heer Van der Meiden heeft in de Vergadering der Provinciale Staten te Utrecht besproken het partijkiezen van het College van Gedeputeerde Staten in zake de Kanaalplannen, waardoor de be langen der stad Utrecht meer door het college naar voren zijn geschoven dan de belangen der meest oostelqk gelegen Gemeenten. Tevens kwam ter sprake of het plan Mussert eigenlijk toch wel van de Provincie is uitgegaan. Gedeputeerde Staten zullen in de bijeen komst van 2 Juli den heer Van der Mei den beantwoorden. Dronkenschap. In zeer ernstigen staat van dronken schap is door de Politie langs den open baren weg gevonden een zekere van W., zonder vaste woonplaats. Hij moest met een handkar naar het Politiebureau wor den overgebracht, alwaar hij ter ontnuch tering werd opgesloten. Men bleek een goede vangst gedaan te hebben, want hij had nog eenige vonnissen tegoed, waarom hij clan ook den volgenden dag ter beschikking is gesteld van den Officier van Justitie te Utrecht. Hoe moet ik stemmen? Wq meenen goed te doen wederom te publiceeren de wijze, waarop men op Woensdag 3 Juli aan zijn stemplicht moet voldoen. Zooals bekend, is ieder, die op de kie zerslijst voorkomt (en dus ook een op roepingsbrief heeft ontvangen) verplicht, zich bij het stembureau aan te melden. Doet men dit niet, dan krijgt men te zijner tijd van den Burgemeester een uitnoodi ging om zich te verantwoorden. Indien men dan niet een behoorlijke geldige re den van verhindering kan aanvoeren, stelt men zich bloot aan een geldboete van ten hoogste f 3.bq herhaling van ten hoogste f 10. Men begeeft zich dus met zijn oproe pingsbrief naar het Stemlokaal, dat daar op staat aangewezen en overhandigt het biljet aan den Voorzitter. Deze leest den naam voor en reikt het eigenlijke stem biljet uit. Men gaat hiermede naar een der onbezette hokjes en maakt het vakje vóór den candidaat zijner keuze rood, niet behulp van het in het hokje aanwe zige roode potlood. Hierna vouwt men het biljet weer dicht, werpt het in de bus op de tafel en heeft zoodoende aan zijn stemplicht voldaan. Men mag slechts één hokje rood maken, niets meer; maakt men meerdere hokjes rood of zet men strepen of andere aan- teekeningen op het biljet, dan is dit on herroepelijk ongeldig. Zoo ook, indien men zwart potlood gebruikt. Door één hokje rood te maken stemt men niet alleen op den candidaat, voor wiens naam het roode hokje staat, doch tevens op de geheele lijst waarop die can didaat voorkomt en zoodoende dus tevens op de partij, waartoe die candidaat be hoort. Het stembureau is Woensdag geopend vanaf 8 uur voormiddags tot 5 uur na middag. Werpt Uw stem niet weg. Dwerg-, ijdelheids-, pruts-, kwartaal partijtjes, ziedaar eenige juiste benamin gen waarmede betiteld worden de talrijke groepjes die om de 4 jaar als paddestoe len uit den grond rijzen om aan de Twee de Kamerverkiezingen deel te nemen. Zij zijn te vergelijken met vliegende winkels: Wanneer gij een fiets, een naaimachine, een ploeg, kleederen, levensmiddelen of wat ook koopt in een soliede zaak, dan weet gij dat er garantie is voor goede hoedanigheid, dat de zaak zich-zelf in den grond zou boren wanneer zij het pu bliek beetnam. In een vliegende winkel bestaat zooda- danige garantie niet Hij heeft geen verleden en geen toe komst. Komt gij met Uw beklag, hq is verdwenen, verplaatst of van naam ver anderd en te laat bemerkt gij dat goed koop, duurkoop is geweest. Evenzoo met bedoelde groepjes. Wij gaan de verkiezingen ditmaal in met 36 „partijen", iedere 4 jaar groeit het aantal en wq zullen nog beleven dat wij partijen krijgen van allen die Jansen of Muller heeten: „Jansen's en Muller's aller kieskringen vereenigt U"! Dit is een geestesgesteldheid, die niet behandeld kan worden in een zenuwin richting maar die in een krankzinnigen- gestiht thuis behoort. Geen land ter we reld al is het 10 maal grooter dan Nederland benadert zelfs maar in de verte deze dwaasheid. Ligt er eenige diepere gedachte aan deze groepen ten grondslag? Niemand zal het beweren. Veelal zijn het menschen, die in hun eigen partij niet op een vooraanstaande plaats zijn gekomen, ondanks al hun moeite. Wat moeten zq dan beginnen Geen nood Plotseling ontdekken zij dat zq een „af wijkend" beginsel hebben, maken dan een eigen lijst aan welks hoofd zij zelf staan of waarop zij een ander plaatsen, ten einde hu" vroegere partij zooveel mogelijk afbreuk te doen. Daarnaast zijn de personen, die zich zelf zoo gewichtig achten, dat zq ieder jaar een nieuw partijtje stichten, aan welk hoofd zij zich plaatsen. Maken zij eenige kans bij de verkie zingen? Daarvoor is drie vierde van den kiesdeeler noodig, d.w.z. ongeveer 25000 stemmen. Het staat mathematisch vast, dat onge veer 25 dezer groepjes het zoöver niet brengen en dan komen die stemmen ten goede aan een partij, waarop de kiezer, die meende daardoor een klein belan getje te dienen of een vriend ter wille te zijn, wellicht het allerlaatste zou hebben gestemd. En dit gevaar groeit, wanneer een zoo groot aantal dwergpartijtjes als thans zonder kans op succes aan de ver kiezingen deelneemt. Want de Kieswet zegt in art. 100, dat, wanneer niet meer dan 85 leden in eens gekozen zijn waarvoor dit keer zéér veel kans bestaat de stemmen voor de overige plaatsen vgfdeeld worden onder die partijen, die het grootste gemiddelde aantal stemmen hebben, waardoor vanzelfsprekend de al lergrootste partijen zeer aanmerkelijk in Makelaar P. DIETRICH zal Dinsdag 2 Juli a.s. om 9 uur, veilen in |de Bo venzaal van Venduhuis „Dietrich" Emm astraat 48, een complete inboedel, w.o. Ameublementen, fauteuils, 2 Cylinderbu reaux, gashaard, gaskachels, gasfornuis, schrijfmachine, mangel, kleeden, glas- en aardewerk, tuinstoelen, strandstoel, grasmachine, linnenkast, Driewieler, Winkelstellingen, 4 toonbanken met marmeren bladen, 3 vitrines, 4 rollen zeil, 3 groote spiegels, Notenh. Slaapkamer met Lits Jumeaux, Piano, een pracht Radiostel enz. enz. Kijkdag: Maandag 1 Juli van 'smorgens 9 uur tot 's avonds 8 uur. Te huur: Ledikanten met kapokmatrassen. Talmalaan 14 is de raad die ik U geef, om bij DIETRICH uw nieuwe meubelen te koopen. Wij hebben in voorraad: Ameublementen, Dressoirs, Theemeubels, Boekenkas ten, Bureaux, Divans, Lampekappen, Spiegels, Ledikanten, Ligstoelen, Clubfauteuils, Commodes, Tochtschermen, Tuinmeubelen, Vouwstoelen, enz. enz. EMMASTRAAT 48 - HILVERSUM - TELEF. 1273 het voordeel zijn. Het is dus zeer waar schijnlijk, dat zij die hun stem op zoo'n groepje uitbrengen, hun stem practisch schenken aan die allergrootste partijen, waaraan zij wellicht nimmer hun stem zouden hebben gegeven, als zij dat gevolg haddert voorzien. Doch ook wanneer een enkel groepje er eens in slaagt één man in de Kamer te brengen, wat kan deze bereiken? Stel lig niets! Werp uw stem derhalve niet weg aan deze parasiteerende groepjes. Vliegfeest Soesterberg. Vrijdagmiddag had de groote rondvlucht plaats vanaf het vliegveld Waalhaven te Rotterdam, alwaar een 4-daagsch interna tionaal vliegfeest werd gehouden. Eerst aankomend te Soesterberg was te *2.45 uur het vliegtuig G. A.A. E. E., tweede was de Hollander P. H. G. N. De drukte te Soesterberg was enorm. Vol gende week volgt uitvoeriger verslag, SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V. V. SOEST. B. F. C. II—SOÖ3T I 1-1.. Soest I kampioen van den U. P. V. B. Na zwaren strijd is ons le elftal er in geslaagd Zondag 16 Juni j.1. te Bus- sum beslag te leggen op bovengenoemd kampioenschap. Als om 2 uur 10 min. Scheidsrechter Kaizer, de beide elftallen in het veld fluit, heeft Soest één invaller voor v. d. Tak, van B. F. C. is het ons niet be kend. Door het B, F- C. bestuur wordt aan de „Soest" aanvoerder bloemen aange boden en tevens de vereeniging gefelici teerd met het behaalde kampioenschap van de le kl. U. P. V. B. Al spoedig na de aftrap blijkt door de vele valpartijen dat het veld zeer glad is, door den regen welke den geheelen morgen gevallen is, terwijl er gedurig nog een buitje bijkomt. Het „Soest" doel verkeert al spoedig in gevaar, maar onze verdediging weet van geen wijken, vooral de Keeper speel de in top vorm en hield zijn doel schoon. Onze voorhoede zit ook niet stil en brengt gesteund door de halflinie menig bezoek bij 'het doel der gastheeren, waar echter voorloopig ook geen succes te behalen is, totdat plm. lü min. voor de rust de linksbinnen Soest de leiding geeft met 10, met welke stand de rust ingaat. Na de thee komt B. F. C. geweldig op zetten en weet 10 min. voor 't einde de stand op 11 te brengen, waarmede het einde komt, en Soest, dank zij de over winning thuis, het kampioenschap binnen haalde. Na afloop van de wedstrijd wer den de spelers en bestuur, door de be stuursleden v. Muys en Iiepelius geluk gewenscht met het dubbele kampioen schap, en ons veel succes toegewenscht in de N, V. B. Mede door den heer v. Diermen zijn we kampioen geworden in de 2e en le klasse U, P. V. B. Bezoekt Donderdags avonds trouw onze training-avonden. Wan neer dezen zomer door alle spelers aan gepakt wordt kan succes niet uitblijven. ADVERTENTIËN Mevrouw KUIPER, Vredehof straat 5, Soestdqk vraagt een voor dag of dag en nacht. Zoo spoedig mogelqk gevraagd een boven 14 jaar. C. v. EE, Kerkstraat 7, Soest. TE KOOP 2 Dammaat Hooigras, 375 Roe Rogge. Te bevragen: A. J. DE RIDDER, Nieu- westeeg 78. TE KOOP in zeer goeden staat zqnde Kolen-Geyser met bad Te bezichtigen te Soest, Kerkpad NZ No. 20. Oedipl. Opticien Ass. Apotheker ELECTR. BRILLENSLIJPERIJ FOTOHANDEL DROGISTERIJ SOESTERBERGSCHESTRAAT 1, TEL. 2127 ONTWIKKELEN en AFDRUKKEN Hand- en Trapnaaimachines Naumann-Leeuwenstein, Fictoria, Anker, Flora en Mundlos Handnaaimachines vanaf f 54.— Trap I 81.— Vraagt onze gemakkelijke betalings- conditien voor Naaimachines. Reparatie-inrichting voor alle soorten naaimachines. V. WEEDESTR. 25 TEL. 2043 Frou Frou, per haf pund 25 ct. Gebak Melange, per half pond 25 ct. Aller Handen, per half pond 35 ct. Frou Frou, eerste soort 40 ct. Ijswafels35 ct. Limonade per heele flesch 75 ct. Limonade per halve flesch 40 ct. Limonade per kwart flesch 25 ct. Champagne Pils, per heele flesch 25 ct. Beleefd aanbevelend, BURGEMEESTER EN WETHOUDERS DER GEMEENTE SOEST, vragen prijs opgave van der O. L. school aan den Verlengde Post weg te Soesterberg. Aanbiedingen in gesloten enveloppe worden ingewacht voor of op Woensdag 3 Juli a.s. tot des namiddags 3 uur. Inlichtingen worden verstrekt op het Bureau van Openbare Werken Raadhuis alhier,; Practisch ervaren Teekenaar, over veel vrijen tijd beschikkende, belast zich met het ontwerpen van teekenihgen en het toezicht op de uitvoering. Brieven onder No. 491 aan het bur. van dit blad. VACANTIE Onderwijzer, lief vrij huisje aan zee bewonend wenscht gedurende den vacan- tietijd zqn woning te ruilen met dat van een collega o.a. in de omgeving van Soest of Baarn. Brieven onder motto „Vacantie" aan het Bureau van dit Blad. Reeds jaren gevestigd Café met ruime woning ter overname. Overneming som gering. Brieven franco onder No. 492 aan het Bureau van dit blad. aan den werkman op fiets, die Donder dag om 1 uur in de Talmalaan een.BONT- KRAAG opraapte. Terug te bezorgen Rembrandtlaan 15, 5 7< Onu&ütin /ioo./ooo, 1000. koers 0| Mooie BOVENWONINE zeer billijk, voor Heeren Oame, of dame alleen. Te bevragen: Nieuwerhoek - Soestdijk verkrijgbaar bij de N.V. Middenstandsbank voor Amersfoort en Omstreken VAN WEEDESTRAAT 37 te SOEST. NIEU WSTRAAT 55 KOLONIEWEG 11 ALGEMEENE DIENSTVERRICHTING. Dagelijksche Autodlenst Soestdijk—Soest—Amersfoort. Verhuizingen tegen zeer billijk tarief. Directe verbinding met Apeldoorn, Deventer en Arnhem. Aanbevelend. A. VAN 't NET Zn. NIEUWSTRAAT 24. (behoudens goedkeuring van Burge meester en Wethouders) in het Burgem. Grothestraat 45-47 TELEFOON 2040 Bij aankoop van 3 paar kousen of sokken lO pet. korting VAN WEEDESTRAAT 49 Wij adverteeren zelfs niet alleen met le KWALITEIT maar zelfs ook met den PRIJS. NEEMT EENS PROEF en U blijft afnemer. Beleefd aanbevelend, Rund-, Kalfs- en Varkensslagerij Heele flesschen Limonade in alle smaken f 0.85 Heele flesschen Slaolie f 0 85 Beiden zijn in kwaliteit, prijs en smaak niet te overtreffen Emmertjes Betuwsche Jam 5 pond in alle smaken f 1.75 Prachtige pruimen 2 pond f 0.42 Pruimedanten 2 pond f 0.48 Abricozen p. pond f 0.65 Appelmoes 2 ponds blik f 0.55 Beleefd Aanbevelend, J. C. v. HAARLEM, v. Weedestr. 45 TELEFOON 2(59- Dagelijks versch gepasteuriseerde Zuivelpro ducten. Slagroom en Melk Yoghurt voor de aardbeien.

De Soester | 1929 | | pagina 2