J. A, r SI. Ni Jb. Blokker Brinkstraat 28. BEL OP ,,'t Meubelhuis", HET VENDUHUIS Het Adres Bouwterrein Plaatselijk Nieuws Het Valutahuis Handel in gedistilleerd Massa's Schilletje sus in! i^aison karfel Amersfoort MANTELS EN COSTUUMS A. J. C. MOOY Sport. Burgelijke Stand J. AREND WIERSMA f Rechtzaken. rsrsfëiïEiïiEïrsrEi Sohl Hoksbergen Costuumnaaister Dames- en Kinderkleeding Staines Inlaids Linoleum zichzelf recommandeert. Firma GEBRs. STAAL Gr. I) A A MS Pianolessen W. V. I). VELDEN Laat Uw Kleeding keeren H. E. DE HAAN „ELECTROLUX" Rozenstraat 17 Baarn. umyreTf] ru3ö.i Drogisterij J. KEIJZER Zeer speciaal adres voor Geneeskundige Kruiden H. GERESTEIN. Korte Brinkweg - Soestdijk S. van de Stadt W. S. Veïtman UW ADRES Bloemisterij „Kweeklust" Bloemen - Magazijn „OPHELP" Bloemist -1. GEiJTENBEEK Buitenlandsch bevroren Vleesch E. H. B. O. De jaarvergadering der vereeniging wcnl Maandagavond gehouden in <le Oir. U.L.O.-School onder praesidiura van Dr. Rupert. Deze opende de ver gadering niet een woord van welkom, waarop de notulen werden gelezen en vastgesteld. Met het daarop volgend jaarverslag bleek, dat de vereeniging 41 leden telt en vele donateurs. Zeer veel gebruik is gemaakt van de ver- bandkisten, ook op het feestterrein. Door de ijverige zorgen der secreta resse zal hier ter plaatse de 2e E. H. B. O.-zuil worden geplaatst, waarschijnlijk bij de Ned. Herv. kerk, en wel binnen enkele weken. Dit ver slag en dat van de commissie van het materiaal, werd goedgekeurd, evenals het finantieele, dat 75.57 tegoed aan geeft. De aftredende bestuursleden werden bij acclamatie herkozen. Daarop deelt 1 le voorzitter mede, dat .de ziekenauto in zulk een staat verkeert, dat zij bijna niet meer dienstig is, daarom heeft de secretaresse naar andere gemeenten ge zien. Zoo is Weesp een prachtauto rijk geworden, door de bewoners zelf bij een gebracht. Tot dat doel hoopt E. H. P>. O. ook te geraken, waarop een commissie is benoemd, bestaande uit de H.H. Dr. Donker en Vos, de heer Drost en de dames Hille en van Herwaarden, welke plannen zullen be ramen om tot dat doel te komen. B. en W. vinden dat plan zeer sympathiek men hoopt dus op aller medewerking. Nadat nog was medegedeeld, dat het Bondsinsigde pas na het tweede cur susjaar wordt uitgereikt, werd de ver gadering gesloten. Soestdijk Dierenbescherming. De vereeniging van jeugdige dieren beschermers ,,de Merel", hield Vrijdag avond 22 dezer eene samenkomst in Religie en Kunst, welke aardig be zocht was. De voorzitter, de heer A. v. Asselt, riep allen het welkom toe, inzonderheid den spr. Jan. C. Strijbos. uit Haarlem, den vogelliefhebber bij uitnemendheid. Spr. bracht zijn dank aan de afd. BaarnSoest van de ver. voor «lierenbescherming, voor de finan- cieelen steun. Daarop werd het woord verleend' aan den heer J. C. Strijbos, welke aan de hand van een serie mooie lantaarnplaatjes een beeld gaf van de mooie fauna en flora van ons Holland, «lat vooral door zijn vogelleven een apart aspect verkrijgt en dat een dui nenreeks bezit, uniek voor ons land. In gedachte voerde de Spr. ons me de naar de Wadden, Texel en het Xaardermeer, om daar het intieme van het vogelleven te bezien. Spr. wees nog op den harden winter, waardoor vele gevleugelde vrienden zijn gestorven en op de teerolievelden op zee, waarin ook menige vogel den dood vindt. De Soes- terduinen worden ook bezocht, waarin in dit voorjaar de jonge pluvier heeft gebroedt. Spr. gaf zijn auditorium in overweging lid te worden van de ver eeniging tot behoud van natuurmonu menten, opdat veel schoons voor het nageslacht bewaard blijve. 't Was een leerzame avond. UTRECHT, Potterstr. 22, Vreeburg 36, Steenweg 62. HILVERSUM - Leeuwenstraat 28. AMERSFOORT - Krommegracht 4. Het meest gesorteerde en goedkoopste adres voor SIGAREN, SIGARETTEN, TABAK De Boemelbaron. Het Ned. Operette-gezelschap, di recteur Joh. Langenakcn en Peko Beukman, w elbekend uit de opvoering van „de'Witte Non", gaf Zaterdag avond in hotel „Eemland" eene opvoe ring van „de Boemelbaron", met Piet Köhlcr den oerkomiek in de titelrol. Plet geheel is een bekende intrige. Hans van Grabour (Arnold Schotanus) pas gehuwd met Hilda (Corrv Pink- sen). die gaarne de rvittebroodsweken gezellig wil doorbrengen, krijgt een telegram, dat zijn schoonouders hun een bezoek komen brengen. Deze Hugo Wendisch (Joh. Lan genakcn), Zerline, zijne ega (Lena Kemper) en Sophie (Tine v. d. Werf) worden voorgesteld aan de pseudo- baron „Droogkeeltjc" (Piet Kohier)' «Iic voor Alexander von Himmel door gaat. De oude Hugo wil gaarne een slipperte maken met de pseudo ba ron en Sophia was allerzots verloofd. Het geheel was een echt leuk klucht spel, dat subliem werd vertolkt. Droogkeeltjc was de spil, en de ove rige vulden hem aan. Zang, dans en spel waren uitstekend verzorgd, 't Ap plaus was niet van de lucht af; er is volop genoten. Een gezellig bal be sloot het geheel. Hollandsch Tooneel. Genoemd gezelschap ut de hoofd stad. heeft ditmaal een volle zaal ge had in „Bosch en Duin", waar het op trad met het leutige blijspel „Blonde Ka, of «le Jantjes van «le K XIII", een spel van liefde en hartstocht. In dit gebeuren maakt men kennis met het leven- van onze Jantjes in Groot Mo- kum, op de boot en in Onze Oost. Vermakelijk werd het voor 't voet licht gebracht, aangevuld met zang en dans. Blonde Ka (Mevr. Lena Faber) was wederom de aanvallige dame waar iedereen mede wilde vrijen. Hein «Ie soldaat (Jo de Vries) gaf zich geheel aan zijn rol, Cor de Koloniaal (Jul Veld) vergooit zijn geheel bestaan aan de meisjes. Öome Piet zorgt er voor (Jac. Ulsters) dat de Jantjes den Jandoedel bij elke gelegenheid lusten, waarbij Tante Bet (Mevr. Roza We- ber) hem waardig terzijde staat. Het geheel, dat vlot van stapel liep, en aardig was aangekleed, had het ge- wenschte succes, er werd braaf gela chen en gcapplaudiseerd, de dames kregen bloemen. Tot slot een gezellig bal onder leiding, van Johny Pionman, die met zijn staf voor het muzikale gedeelte zorgde. De eerstel Jut) be zoekers kregen een bloemetje. 2 Dec. tree«lt het gezelschap in „Eemland" op. Beveiligen tegen vorst. De Directie der Arnhemsche Wa terleiding Maatschappij verzoekt ons onder de aandacht van haar waterver bruikers te brengen, dat zij bij vorst verplicht zijn de watermeters tegen vorst te beveiligen. Verder verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomende advertentie, waarin waardevolle aanwijzingen wor den gegeven. Onze adverteerders. Mej. F. v. d. Veen te Baarn, Gedi plomeerd leerares in Stenografie en Machineschrijven zal begin December weder een cursus in die vakken openen. Voor nadere bijzonderheden verwij zen wij naar «le iu dit blad voorkomen de advertentie. Wijnen en Likeuren. SPECIALITEIT in de bekende SLIJTER!van o ül! o Araiersfniort. HAVIK 41. TELEFOON 292 Verloting der V.V. Soest. Op Maandag 2 Dec. a.s. zal de trek king plaats vinden in Hotel „Bosch en Duin" aan den Koudhoornweg. Na afloop gezellig samenzijn. De leiding van het bal berust bij den welbekenden Danslceraar Johny Hopman. Entrée geheel vrij. R. K. Zangkoor. Dat de leden van het koor der kerk nog wat meer presteeren dan alleen Je edele zangkunst bij den eeredienst, bleek Dinsdagavond j.1. het beste, toen zij voor het voetlicht in het Patro- naatsgebouw optraden met „het Hoog ste Goed" van L. Haver. In dit gege ven wordt gedemonstreerd dat een ge mengd huwelijk niet dat schenkt wat het huwelijk biedt, dan wanneer beide personen van een geloof zijn. Maar Jan v. d. Hoogen ziet dit allereerst niet in en laat zijn oudste zoon hu wen met een Protestantsche vrouw, maar met geld, wat bij hem de hoofd rol speelt. Zijn jongste zoon heeft liefde opge vat voor een burgermeisje, volgens Pa(?) veel te burgerlijk. Dit heeft heel wat voeten in de aard eer het zoover is dat zij zijne vrouw wordt, maar is zij het eenmaal dan is het een ideaal huwelijk. De oudste zoon ergert zich daaraan, daar het bij hem alles leeg en hol is, niettegenstaande zijn rijk dom. Dit deelt hij ongezouten zijn va der mede, wien de schellen van de oogen vallen en zich diep schaamt. Het geheel werd vlot gespeeld, allen deden hun uiterste best en waren rolvast. De palm komt toe aan boer Piet, zijn broer Jan en Opa, waarom de anderen zich groepeerden. Regie en kapwerk waren buitengewoon goed verzorgd. In bet laatste bedrijf had Opa zich een pracht kop gemaakt. Het patronaats strijkje luisterde een en ander op met gepaste muziek. Het patronaatsgebouw beschikt over een pracht tooneelruimtc. Pastoor Vos- cnaar en kapelaan Janmaat waren mede tegenwoordig. Jeugddienst. Zondagavond had in de Rembrandt- zaal de aangekondigde Jeugddienst plaats onder leiding van Ds. I. J. van Schaick. De dienst ving aan met orgel spel, waarop het votum werd uitge- proken en een zendingslied werd ge zongen. Na de zondebelijdenis zong le gemeente Gez. 83, waarop de ge nadeverkondiging werd gelezen, be- KORTEGUACHT 6 t/o POSTKANTOOR Nieuwste modellen sloten met twee regels van Gez. 2 3. Na het lezen van Jes. 61 zong men Ps. 33 1, 2 en 3 waarop Z.Eerw. sprak naar aanleiding van Gen. 29 17a. „Lca de misdeelde". Z.Ew. ging allereerst de geschiedenis na van Ja- cob, welke om de dochter Rachel ar- beidde, maar Lca kreeg. Zijn liefde ging uit en bleef voor Rachel, de hoone. Hoe is dit ook nu nog het geval, naar uiterlijke vormen wordt gezien ofschoon uiterlijk schoon veel- tl de poort der hel is. Hoeveel heeft •en leelijk meisje of jongen niet te trijden, haar of zijn taak is moeilijk. Maar Hij die door de menschen leelijk werd bevonden, zocht liet gebrokene, misdeelde en verlatene en boog Zich laartoe voor. Hij bluschtc «le vlam niet uit en krookte het riet niet, Hij zag naar het inwendige. Daarom de misdeelde tegemoet getreden met lief de, toewijding, want juist daarin huist vaak een schoone ziel. Na dankgebed zong de gemeentte Gez. 198: 12, waarop de zegen werd uitgesproken. Vooraf sprak Z.Eerw. enkele harte lijke woorden lot den heer Tjebbes, die zeer veel voor het Jeugdwerk heeft verricht en werd hem toegezongen Ps. 13-1 3. Bij den uitgang werd gecollecteerd voor het Jeugdwerk. Amersfoortsche Muziekschool Prinses Julianalaan 13 bij den Utrechtscheweg. DIPLOMA CONSERVATORIUM Tooneelvereeniging Post, Telegraaf en •Telefoon, Amersfoort. Voor plm. 30 personen werd Maan dagavond in de zaal van Verschoor, door genoemde vereeniging voor het voetlicht gebracht „Willy's huwelijk", een leuke familiegeschiedenis. Waar wij.voor enkele weken pas een verslag hiervan gaven, kan dit achterwege blij ven. De optredenden hebben hun best gedaan, de ruimte in aanmerking ne mende werd er aardig geacteerd, en klaterde het applaus. De onbekende pianist verzorgde de entrc-actes en liet bal, onder leiding van den heer A. Wille veen. E. S. V. A. C. De uitslagen der gespeelde wedstrij den waren als volgt: Bussum. B. F. C. adsp.Esvac adsp. 4—1. Soest. Soestdijk IIIEsvac II 04. Wijk bij Duurstede. Wijk bij Duur stede IEsvac I 22. Het programma voor Zondag 1 Dec. a.s. luidt: Esvac IVoorthuizen 1. Deze wedstrijd vangt te twee uur aan en wordt gespeeld op het Esvac- terrein in het Burgem. Dekethpark. Daar Voorthuizen ook een der ge gadigde is voor het kampioenschap is deze wedstrijd een der belangrijkste van het seizoen. Esvac I is nog steeds ongeslagen en wij verwachten dan ook dat ze dat na Zondag a.s. nog zullen zijn; wij vertrouwen dat de spelers onze verwachting niet zullen bescha men. Voor het publiek een prachtige ge legenheid om van een spannende kamp getuige te zijn. Het tweede elftal en het adspiran- ten-elftal zijn deze week vrij. Voetbalvereen. „Soest". Zondag a.s. speelt Soest I om 2 uur tegen Quick I in Amersfoort (sport terrein Birkhoven). Het 2e elftal is vrij. Soest 3 speelt om 2 uur tegen Soest dijk 3, terrein Soestdijk. Stenografie en Machineschrijven. De nieuwe cursus Stenografie en Machineschrijven der gedipl. Leerares T. v. d. Veen te Baarn, zal aanvangen begin December. Men kan zich hier voor aanmelden Nieuwe Baarnsche- straat 59 te Baarn. Soester Schaak- en Damclub. Naar wij vernem enzullen de hee- ren J. Timmer Sr. en Hs. de Graaf, Dinsdagavond 3 December een Alter- neerend simultaan seance schaken ge ven. Daar, de toegang voor ieder vrij is, zal het wel niet aan belangstelling van H.H. schakers ontbreken. Aan vang 7.-15 uur, groote zaal Hotel Ok- hu ijzen. „Godzoekers". Velen hebben genoten van de mooie tafereelen, welke ons verplaatsen in de jaren, dat Leo Tolstoy in Rusland leefde, werkte en leerde. „Verstaat de waarheid en de waarheid zal u vrij maken" was het thema, het leid motief in het melo-drama „Godszoe kers", hetwelk Maandag j.1. onder groote belangstelling door ds. A. R. de Jong, daartoe uitgenoodigd door de anti-mil. vereen, alhier, werd voorge dragen en waarbij de heer F. Breek- veldt mooi orgelspel te hooren gaf. Het optreden van de gevoellooze „autori teit" in verschillende gedaanten was goeri getypeerd. De verheven religi- euse woorden van den hoofdpersoon (Nicolai) in „een wereld van leugen en geweld" maakten «liepen indruk. Hij stond alleen, doch „durft als eenling langs den engen weg tot 't licht te schrijden. Hem begeleiden de gedach ten van duizend anderen". Dit zij zoo. Examen. Onze plaatsgenoote, Mej. C. Verweij slaagde deze week in het Ned. Iicrv. Diaconessenhuis te Amsterdam, voor het examen ziekenverpleegster. ARBEIDSBEURS, SOEST. Stand op 27 November 1929. Metselaars 16 Opperlieden 19 Grondarbciders 31 Losse arbeiders 28 Schilders 6 Machine bankwerkers 1 W evers 1 Letterzetters 1 Timmerlieden 10 Chauffeurs 2 Stokers 1 Kantoorbedienden 3 Landarbeiders 5 Stucadoors 2 Onderwijzeres voor maatsch. werk 1 Magazij n-winkelbediende 1 2127 November 1929. GEBOREN; Richard, v. H. van Hunen en C. P. Verheijen, Beckeringh- straat 12a; N(colette, d. v. VV. Drent en A. H. Keijser, Kerkdwarsstr. 10; Ariena Gerarda, d. v. J. v. d. Brink en G. v. WagensveM, Koninginnelaan 69; Johanna Alma, <1. v. P, Meijwcs en 1. E. A. Paske. Braam weg. GEHUWD: P. J. Dekking en W. v. As. OVERLEDEN: Tacob «le Lange, 75 jr., geil. m. N. J. M. Moen, W. Pyr- inontl. 56; Dirk Brouwer, 23 jr., onge huwd, Kampweg 8; Maria Pieternella Antonia Ruiter, 11 jr., Banniiigslr. 64; Jascobus Gerardus Hoevenaar, 83 jr., Wedr. v. S. J. Smit. Parklaan 4; Gijs- bert Stalenhoef, 79 jr., geh. m. C. Meijers, Postweg 3; Mr. Jan Wessel Wessels Boer, 69 jr., geh. m. R. J. Faber, Julianastraat 1. Vestiging 2127 Nov. 1929. R. A. Ephraim van Zeist naar Nieu- weweg 94; J. M. Haster van Hilver sum naar Kerkpad NZ 29; W. Priem m. gez. van Amersfoort naar Park laan 12a; A. Dasselaar-v. d. Biezen van Hilversum naar Kerkstr. 7; A. H. v. d. Goede van Utrecht naar Veldwe^ o; H. Schouwenaars van Zevenbergen naar Kerkpad NZ 39; C. v. Essen van Zeist naar Soestcrb.straat 188; D. v Leeuwen m. vr. van Delft naar Birkt straat 37; J. Visser van Breskens naar .Driehoeksweg 8; J. Elberts-v. 't Land van Barneveld naar Wieksl.weg WZ 15; E. J. Elberts van Zeist naar Wieksl.weg WZ-15; R. v. Dusscho 'ten m. gez. van Baarn naar Nieuwe- weg 46a; W. A. Visser m. vr. van Zeist naar Andriessestraat 17; G. A. Vogel van Amersfoort naar Bartolotti laan 23; D. Ploeg van A'foort naar Braam weg 14; K. den Hoed van Am sterdam naar Beukenlaan 35; F. J. J Thorbecke van Amsterdam naar Nieu- weweg 49; W. J. C. Rossenberg van Renkum naar Brktstraat 71a; M. de Haan Hugenholz van Driebergen naar Julianastraat 60; J. T. Boer van Wijk bij Duurstede naar v. Lijnden laan 20; G. H. Rense van Rhenen naar Beetzlaan 51; S. A. Baartman van R'clam naar de Beaufortlaan 6. GED. PEDICURE, MANICURE 2 G"1MEUR. Tcrenstraat 8, 7e!cf 2086 Vertrek 2127 Nov. 1929. C. T. van Vlooten m. gez. van Bos straat 155 naar Maartensdijk, Ost- brockschelaan 8; G. J. F. van Hagen- loorn van Kolonieweg 5 naar Hilver sum, Multatulilaan 48; H. Hagedoorn m. gez. van Eigendomsweg 38 naar Hilversum, G. v. Amstelstraat 63; W. Onrust van Julianastraat 34 naar Baarn, Zandvoortweg 94; W. Ebel- ties van F. C. Kuijperstraat 11 naar Winterswijk (Miste); A. v. Kleef van Steenliofstraat 46 naar Vleuten, Ham- weg A 263; H. A. A. Kooper van Guchtv.afd. naar Nijmegen, Grocsb.- weg.; M. de Ruig van Birktstraat 33 naar Weesp, Sleutelsteeg 7; W. C. Ritmeester van Soesterb.straat 118 naar Haarlem, Eschdoornstr. 41; A. J. F. Benz m. gez. van Braamweg 11 naar A'dam, Vechtstraat 78hs.; Wed. D. Boer van Heideweg 36 naar Baarn, Brinkstraat 10; J. J. Verstappen van Amersf.straat 20 naar Uden, missieh. St. Willebrordus; E. F. Vork van Amersf.str. 27 naar Utrecht, Poorst- straat 6bis; F. Boggel van v. Lijnden laan 10 naar Baarn, Mollerusstraat 5; M. G. Gieskens van Nieuwstraat 57 naar Baarn, Amaliastraat 18; W. v. d. Veer van Koninginnelaan 28 naar Am sterdam, Beukenweg 21-111; A. Kui pers m. vr. van Verl. Postweg 89 naar Batavia, N.O.I. Luchtv. Mij.; J. Zwe- zerijen van Amersf.straat 87 naar Utrecht, Riouwstraat 22. Verhuizingen in de gemeente van 21—27 Nov. 1929. J. C. Spaans van Parklaan 13 naar v. Lenneplaau 12; Wed. J. F. Hobbe len van Soesterb.str. 87 naar Kerkdw.- straat 22; J. Werkhoven m. vr. van Driehoeksweg 1 naar Soesterb.straat 18; Wed. J. Visser van Driehoeksweg I naar 8; P. van Schalkwijk m. gez. van Kostverlorenweg 5 naar Molen straat WZ 16;' D. H. Hu ver van Bec- keringhstraat 17 naar Beetzlaan 41; W. Verwoerd van Schrikslaan 25 naar Beetzlaan 41; J. Maassen van Niéuw- straat 35 naar Hartweg 6; G. H. van Raalten van Julianaplein 6 naar B. Grothestraat 24a; W. Wiss van Ossen- dam weg 6 naar Wieksl.weg OZ 49; C. Wolfsen ni. gez. van Bosstraat 21c naar Wieksl.weg OZ 47; D. Zweede van Bosstraat 21c naar Wieksl.weg 43; M. C. Dikkers van v. Lenneplaau II naar Bosstraat 131; J. Blocmheuvel- Hovius van Legerplaats 3 naar Sinne- maplein 13; J. v. Roomen van Birkt straat 54 b2 naar Birktstraat 61; A. v. «1. Pol van Birktstraat 61 naar 61a; P. H. Hesp van v. Weedestraat 14 naai Talmalaan 26; VV, J. Beijer van Beetzlaan 18 naar 9; G. Tammer van Banningstr. 104 naar Postweg 16; W. H. A. v. Bisbergen van Banningstraat 104 naar Postweg 16; G. v. Egdom van Beetzlaan 89 naar Hartweg 30; E. v. Stuijvenberg van Bakkerswcg 4 naar v. Weedestraat 1(1. KANTONGERECHT. Een van de drie was naar haar zin. Zoo had de heer J. N. W. I. te Soest linnen zingen, die van de Burge meester Grothestraat «Ie Koninginne- 'aan wilde inslaan op 7 Oct. Eerst was rijkspolitie bij hem geko men over het niet aangeven van rich ting. Toen was gemeentepolitie ge volgd met «le bemerking van groot licht. Ten slotte was de dagvaarding verschenen met «Ie klacht van links van den weg rijden. Over dit laatste ging liet nu. Een «Ier getuigen (we meenen, die „er werk van gemaakt had") was op zij moe ten springen. Nummer twee gebruikte den leftertu; Hij ree me zoowat voor me bl. „Netjes blijven!" vermaande rechter mr. van Son. Drie gulden boete was liet slot. (voorheen R. FRESE, Hofleveranciers. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. Mag dat? Of mag het niet? Ter gerechtszitting is het in de laat ste jaren gepermitteerd de dagvaar ding aan te vullen, mits verd. er ge noegen mee neemt. En als deze het niet doet, kan «le zaak worden terug genomen voor nader onderzoek. Maar hoever gaat die permissie van aanvul ling? Als er 8 Aug. staat en het zou 7 Aug. zijn geschied, mag dan de aan vulling als wettig gelden: of omstreeks 8 Aug.? Er had een aanrijding plaats gehad tusschen den auto van den Bunscho- ter burgemeester en dien van C. Heu- vcling, autohandelaar aldaar, beide op weg naar het festival te Spakenburg. Verd. C. H. hielt zich aan den 8 Aug. der dagvaarding. Dien dag was hij niet naar Spakenburg gereden, had hij niet met den burgemeester gesproken. Verd. kwam er thans nog niet van in om genoegen met deze aanvulling te nemen. De zaak werd nu geschorst om hem acht .dagen beraad toe te staan. De Ambtenaar, meenende dat wel degelijk van Donderdag 8 Aug. moest gesproken worden, achtte het echter wenschelijk, met het oog op hooger beroep, alles te vermijden, wat eenige twijfel kon verwekken. Welrijden zonder licht: A. G. Soest 5 of 2 d.; J. V. id. Wielrijdende zich vasthouden aan ander voertuig: C. P. B. Soest f 5 of 9 dagen. maakt en vermaakt Adres BURGEM. GROTHESTRAAT 31. doet een verbruiker na jaren en jaren w e g, omdat het ten slotte begint te vervelen Verslijten doet men het echter niet Daarom Is het 'n dankbaar artikel hetwelk Stalen met prijsopgaaf worden op verlangen gaarne toegezonden door Woninginrichters - Heuvelweg 8 DIERENARTS - TEL. B 355 WILLY VEENENDAAL Van Weedestraat 40a. EMMALAAN 13 Timmerman Aannemer BELAST ZICH MET HET ONTWERPEN, BOUWEN EN ONDERHOUDEN van Landhuizen en andere bouwwerken. Costumes 15. Winterjassen 13. Demi's 10. Fluweelen kragen van 1.50 af. Beleefd aanbevelend, K. KONING, Gijsbrecht van Amstelstraat 167 Hilversum. Gedipl. Heilgymn. Masseuse KAPELWEG 16 - AMERSFOORT SOESTERBERG. Automatische Waarschuwingssignaal. Te Soesterberg bij de samenkomst van den weg Soest-Socsterberg, met den Rijksweg Amersfoort-De Bilt (Vollenhove), merkt men, komende tan Soest, de langs den rijksweg ge legen trambaan niet op, zoodat aldaar groot gevaar bestaat voor aanrijding met de naderende trams. Daar de bij deze tramkruising ge plaatste waarschuwingsborden blijk baar niet voldoende zijn, heeft de We gen-Commissie A.N.W.B. K..NA.C. den inspecteur-generaal der Spoor- en Tramwegen verzocht, het aanbrengen van een automatisch signaal te bevor deren, dat de naderende trams aankon digt. ADVgRTiNTEËN 't Doelmatigste St. Nicolaasgeschenk IS EEN Stofzuigers, Vloerwrijvers, Koelkasten. Vertegenwoordiger der „Electrolux" oor BAARN, SOEST en SOESTDIJK 12W" Vraagt vrijblijvend demonstratie. VISS Apotheker-ass. Baarn - Laanstraat 41a LINDELAAN 4 BAARN groote verscheidenheid KLEIN- EN GROOT MEUBELWERK. PRIJZEN zeer scherp gesteld, tijdige bestelling waarborgt, «lat U precies bereikt wat U wenscht. Aanbevelend, G. v. HARREVELD. De ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor ONDERHOUD van TUINEN. TUINMAN. is dagelijks geopend voor het ontvangen van goederen voor de eerstvolgende verkooping. Tevens uit de hand te koop diverse Meubelen, Fornuizen, Heeren- en Damesrijwfelen enz. De Venduhouder Rupsenlijm, Lijmbanden Vruchtboomcarbolineum Bruine Carbolinem, Creoline Teerkwasten, Boomborstels, enz Zaadhandel Beukenlaan 31a - SOEST voor BLOEMWERK en PLANTEN is bij €5. Kraayenhagen STEENHOFSTRAAT 1 - TELEF. 2178 AANLEG EN ONDER HOUD VAN TUINEN. Beleefd aanbevelend. Burg. Grcihestraa' 4 - TeSef. 2113. Levert Bloemwerken voor alle gelegenheden Kuim voorzien van alle Bloemist-Artikelen. Aanleg en Onderhoud van Tuinen VOOR Niet te overtreffen kwaliteit. Meest concurreerende prijs. BAARN. TE KOOP, gelegen Da Costalaan, in 't Vosseveld, groot ongeveer 2900 M2. voor 1.60 de M2. Bevragen Nieuweweg 118, Soest.

De Soester | 1929 | | pagina 2