S. IrCo MlkS>S>& SP. GROENHUIZEN-SCHATORJEi Binnenland. Massa's Schilletje Soesterberg. Handel in gedistilleerd MAISON DE CONFIANCE Radiateur Hoezen. And r lessen. A. J. C. MOOY L. J. HOKSBERGEN Dames Confectie en naar maat deur plat, zoodat het gansch geen onge woon gezicht meer is, om op deuren of vensters een kaartje te zien staan, waarop vermeld staat: voorzien van stofzuiger en radio. Dit om de reizigers in deze artike len van de deur te houden, als men van deze op zich zelf zeer nuttige apparaten voorzien is, of als zoodanig wenscht be schouwd te worden. Dus: de belkwellers hebben afgedaan, en de Amsterdamsche overheid wordt aldus een handje geholpen bij haar pogingen om de hoofdstad tot een modelstad te maken, waarin geen bedelaars meer gevonden zul len worden. Trouwens, op allerhanden ge bied wordt ons Mokum op geknapt en ge regeld. De taxi's moeten nu een wit-zwart- geblokte band op hun carrosserie vertoo- nen, om te laten zien, dat ze stationnee- rende taxi's zijn. De ruïne van de „Bis schop", het gebouw op den hoek van Dam rak en Dam, zal eerlang verdwijnen, om dat de gemeente dit gebouw ruilt tegen een stuk zijstraat van de Ferdinand Bolstraat, (n.1. Jacob van Campenstraat) dat aan een brouwerij komt. Zoodra de ruil tot stand is gekomen, zal de smet op het aangezicht van Amsterdam's Dam worden verwijderd. En mijn vriend de hoofdcommissaris heeft me verzekerd, dat we inderdaad binnenkort een verhooging van de maximumsnelheid in Amsttrdam kunnen verwachten (tot 40 K.M.), omdat de 30 K.M. grens nog stam de uit den tijd, dat de auto's nog geen vierwielremmen hadden. Nu vrijwel alle auto'sdie wel hebben, en het publiek aan snelheid gewend is, zal de sneldeidsgrens verhoogd worden. Ook krijgen we, naar ik uit dezelfde bron vernam, het automati sche verkeersseinstelsel, zooals dat in Pa rijs, Berlijn Londen, New-York enz. wordt toegepast, n.1. automatische lantaarns, die om de zooveel seconden een groen licht vertoonen, vervolgens een geel en daarna een rood, en zoo steeds maar door, Groen wil zeggen: veilig, doorrijden. Geel wil zeggen: attentie, het verkeer wordt dade lijk stopgezet, en rood wil zeggen: ver keer stop! Deze lantaarns, die op verkeers punten dus vier verschillende, met elkaar in combinatie werkende „aangezichten" moeten hebben, kunnen dus automatisch het verkeer regelen, terwijl slechts af en toe eens een verkeersagent een kijkje kan ko men nemen, om te zien, of ieder zich aan de lichtsignalen houdt en overtreders streng en onverbiddelijk te doen straffen. Maar elk zoo'n lantaarntje kost duizend gulden zoodat alleen de Leidsche straat al tien duizend gulden aan verkeerslantaarns zou kosten. Daar tegenover staat natuurlijk een besparing aan kosten voor manschappen, die dan voor andere diensten vrij komen. Al zal het dus uit financieel oogpunt be schouwd, nog wel even duren, voordat het heele verkeer in Amsterdam geautomati seerd zal zijn, komen zal het! En wee de wielrijder of automobilist, die'dan door een rood licht heen rijdt. OOM BART. DE COMMUNISTISCHE JEUGD. De wijze waarop ze zal optreden. „Koers op de bedrijven". In een beschouwing van de „Tribune" gewijd aan het congres van den Commu- nistischen Jeugdbond dezer dagen te Am sterdam gehouden leest men o.m. Naast de politieke resolutie, was de re solutie over de economische actie de be langrijkste. Ze stond geheel in het teeken van: koers op de bedrijven. Hier ligt het voornaamste werk van den jeugdbond, een werk, dat in nauwe samenwerking met de partij moet worden uitgevoerd. De jeugd bond zal er voor hebben te zorgen, dat naast de cellen van jonge communisten in de bedrijven zooals er reeds eenige be staan door het systeem van roode ver trouwensmannen van de fabrieksjeugd het contact met de breede massa's dezer jonge arbeidrs zal kunnen worden onderhouden. Daarnaast wordt het organiseeren van het iractiewerk onder de jonge leden van de vakbonden van groot belang. Afgevaardigden van het platteland vroe gen om werkmethoden om onder de jon ge landarbeiders en boeren te werken. De ze belangrijke zaak zal te zamen met de argrarische commissie der partij moeten worden opgelost. De afgevaardigden waren grootendeels jongens en meisjes uit de arbeidersklasse en uit de bedrijven. Wijnen en Likeuren. SPECIALITEIT in de bekende SLIJTERIvan Amersfoort. HAVIK 41. TELEFOON 292 Met nieuwen moed zullen de jonge com munisten thans aan het werk gaan om een bepaald werkplan, dat vastgesteld werd, uit te voeren, dat zijn bekroning zal vin den in een belangrijken jeugddag met Pinksteren. Het congres toonde, dat er in Nederland jonge arbeiders en arbeidsters zijn, welke met geheel hun jeugdige kracht wenschen te strijden voor het communisme. Ze zitten op de scheepswerven van Rotterdam en Amsterdam, in de textielfabrieken van Twente, in het Noorden, in Gelderland en nog in vele andere plaatsen. ZWEMONDERRICHT OP DE SCHOLEN De afdeeling Baarn-Soest heeft het vol gende adres aan den Raad van Baarn verzonden. In opdracht van en namens de afdeeling Baarn-Soest van dien bond betuigen wij U onze volle instemming met den inhoud van het door de Commissie voor het Zwemonderwijs van den Xederlandschen Zwembond tot U gerichte verzoek om „de gelegenheid te ppenen tot het ontvangen van zwemonderricht door schoolklassen". Aangezien een vroegere poging van he/ College van Burgemeester en Wethouders om bedoeld onderwijs in te voeren in onze gemeente gestrand is op het practisch bezwaar van den te grooten afstand tus- schen de meeste scholen en het zwem bassin, verzoeken ondergeteekenden U in de tweede plaats te besluiten het ver voer der kinderen, die aan het onderricht wenschen deel te nemen, doch niet over een eigen rijwiel beschikken, van ge meentewege per autobus te doen geschie den. STAATSCOMMISSIE VOOR LAND EN TUINBOUW. De minister van Staat heeft thans een commisise ingesteld, aan welke wordt op gedragen verslag uit te brengen aan de re geering of en zoo ja, welke maatregelen met het oog op den oogenblikkelijken toe stand van den land- en tuinbouw waren te treffen. Tot lid en voorzitter is be noemd dr. H. J. Lovink, lid van de Twee de Kmaer te Alphen a.d. Rijn; tot leden: J. L. Nvsingh, voorzitter van 't Kon. Ned. Landbouwcomité te De Wijk, prof. mr. P. A. Diepenhorst, voorzitter van den Chr. Boeren- en Tuindersbond, te Bugge- num; dr. F. E. Posthuma, voorzitter van den Alg. Ned. Zuivelbond, te Den Haag; F. V. Valstar, vertegenwoordiger te Den Haag; A. N. Fleskens, voorzitter Coöp. Centr. Boerenleenbank te Eindhoven, wo nende te Geldrop, ir. F. A. R. A. baron van Ittersum, voorzitter van de Coöp. Centr. Raffeisenbank te Utrecht; P. Hiem- stra, voorzitter van den Ned. Bond van Arbeiders in het land-, tuinbouw en zui velbedrijf te Utrecht; A. J. Loerakker, voorzitter van den R.K. Landarbeiders- G. v. d. MEER Jr. g BONTWERKER g? TELEFOON 11285 Oud Kerkhof 43 - UTRECHT ==5 VERMAKEN REPAREESEN van alle soorten BONTWERKEN n" bond St. Deus Dedit te Haarlem; R. Sie- mons, voorzitter van den Ned. Chr. Land- arbeidersbond te Utrecht. Secretaris is de heer mr. D. G. W. Spitzen, referen daris aan de directie van den landbouw ten Den Haag. De commissie is dezer dagen geïnstal leerd. DE OVERGANG NAAR DEN ZOMERTIJD zal geschieden in den nacht van Woensdag 14 op Donderdag 15 Mei. Voor zooveel noodig wordt er aan herinnerd, dat de zomertijd aanvangt den löden Mei a.s. De overgang geschiedt in dier voege, dat, wanneer de middelbare zonnetijd van Amsterdam, op den dag waarop de zo mertijd aanvangt, 2 uur aanwijst in den voormiddag, het geachtwordt te zijn 3 uur in dien voormiddag. De overgang naar den zomertijd ge schiedt m. a. w. dit jaar dus in den nacht van Woensdag 14 Mei op Donderdag 15 Mei ten 2 ure. BRANDGEVAAR BOSCH EN HEI. De directie van het staatsboschbeheer vestigt de aandacht op het volgende: Door de aanhoudende droogte is het thans in onze bosschen en op onze heide velden weer uiterst brandgevaarlijk. La ten zij, die in bosch en hei verpoozing gaan zoeken toch bedenken, dat één vonk voldoende is om een brand te veroorza ken, die zich door den uiterst drogen toe stand waarin alles buiten verkeert, ge makkelijk tot een ramp kan worden voor de omgeving. Ontzeg u daarom bij droogte als ge bui ten zijt het genot van het rooken; maak geen vuur als ge kampeert of picnict,. want het is onverantwoordelijk om thans met vuur in bosch of heide te komen. Mocht ge brand ontdekken helpt dan da delijk met het blusschen en loopt niet weg. KONINGINNEDAG TE BAARN. Het comité stelt de feestplannen samen. Baarn. In het hotel „Het Kasteel van Antwerpen" alhier vergaderde het comité Koninginnedag, waarvoor behalve de reeds aangesloten vereenigingen, scholen enz. ook nu waren uitgenoodigd de hoofden van de scholen te Lage Vuursche en de hoofden van de drie voorbereidende scholen in deze gemeente. Deze vergadering die druk bezocht werd, stond onder leidng van den heer F. C. Neumann. Het bestuur deelde mede, dat de heer J. B. Koëter, hoofd van de Sint-Bonifacius- scholen om praktische redenen als bestuurs lid had bedankt. In zijn plaats komt auto matisch de heer G. Krijnen, die zijn benoe ming aannam. Voorts werd in deze vergadering mede- L. A. METTROP UTRECHT TandheelkundigeStationspleip 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 n.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekprijzen. Specialist in herstellen van fouten of hinderlijke gebitten. BANKETBAKKER - KOK ET I> E IER ORURE Utrechtscheweg 53 - Telefoon 336 - Amersfoort SPECIAAL ADRES VOOR FIJNERE PATISSERIE' Levering door geheel Soest en Soestdijk deeling gedaan van het resultaat van de conferentie, die het bestuur ten gemeente huize gehad heeft met burgemeester en wet houders. In die conferentie gaf de burge meester als zijn meening te kennen, dat de 2e Augustus de groote dag voor Baarn moet blijven. Overigens stond het dagelijksch be tuur zeer sympathiek tegenover de pogin gen van het comité om den 31sten Augus tus niet onopgemerkt voorbij te laten gaan en gaf het te kennen, dat op samenwerking wel gerekend zou kunnen worden. De burgemeester en de beide wethouders verklaarden zich gaarne bereid om in het comité zitting te nemen resp. als eere-voor- zitter en eere-leden. Tot zoover de bespre kingen ten gemeentehuizen. Daarop volgden in de vergadering de be sprekingen van de feestplannen. Besloten werd reeds een voorloopig programma sa men te stellen en wel als volgt: Des voormiddags te 8 uur zang van het kinderkoor van de Christelijke Oranjever- Qnderdeelen en Assessoires Aanbevelend, JOH. KOSTER. Heerenstraat 20 - Telef. 2706 HILVERSUM eeniging aangeboden door die vereeniging, dus buiten het comité om. Om half tien officieele ontvangst van het comité door B. en W. ten gemeentehuize. Van 1012 uur een feest voor de kin deren van de drie fröbelscholen op eigen terrein. O.m. zal getracht worden de be- chikking te verkrijgen over een goede pop penkast. Voorts eveneens een feest voor de leerlingen der le, 2de en 3de klasse van alle lagere scholen op een feestterrein. Van 22.30 uur een optocht door de ge meente met muziek van de kinderen der 5de, 6de en 7de klasse van alle lagere scho len en van de leerlingen der u.l.o.-scholen. Van 36 uur een feest voor die kinderen op een feestterrein. Van 89.30 uur een concert op den Brink. Van 9.3011 uur een openluchtbioscoop. Des morgens en des middags zullen bo vendien de kinderen defileeren voor het ge meentehuis. De kinderen van de Vuursche worden per autobus afgehaald.. Gerekend wordt op een deelname aan de ze feestiviteiten van 1800 kinderen, t. w. 1500 kinderen der lagere scholen en 300 der frö belscholen. Zoo spoedig mogelijk zal nu aan de bur gerij een circulaire worden verzonden, waarin de plannen worden uiteengezet en waarin een bijdrage wordt gevraagd. Maandag 12 Mei, zal over deze plannen nog een bestuursvergadering worden be legd en op 19 Mei a.s. zal dan in een co mité-vergadering nadere uitvoering worden gegeven aan die plannen. -- MUZiEK-INSTITUUT -- Onderricht PIANO - VIOOL - CELLO ORGEL - ZANG - THtORIE Opleiding voor het txam n der Kon. Ned. Toonkunstenaars-Vereeniging VEERSTRAAT 30-32 - HILVERSUM VAN DEN HEUVEL. Een natuurstreek als de onze kan mooi zijn in alle seizoenen van het jaar. Maar als de Lente gekomen is, dan viert zij pas in groote luister haar opperste schoon- heidsfeest. Zij begint eerst dan goed te leven en in schitterende pracht van kleur en geur te getuigen van al de vermogens waarover zij beschikken kan, hierbij een imposante macht van activiteit en schoon heid ten toon spreidend. In jubelende feeststemming trekt zij deze keer haar al lermooiste bruidskleed aan, nu men een Lente te aanschouwen krijgt, zooals niet elk jaar vergund wordt. Want bijna in eens is de Lente overal tegelijk verschenen, niet in tempo's, zooals meestal het geval is. De Aprilmaand was tot aan het einde nog vrij guur en er moest flink gestookt worden. Totdat het weer vrij plotseling omsloeg en de kachels tot een last maakte. Weg gaat alles, wat nog aan den winter zou kunnen herinneren. Mantels en jassen worden schielijk opgeborgen en deuren en vensters open geworpen om de heerlijke lentelucht vrij en ongestoord te laten bin nenstroomen. Want onaangemeld staat de Lente in volle tooi vóór ons. „Hebt gij het niet vernomen ;de vogels en de bloemen zeggen het U", zooals het Duitsche liedje zingt. Ja, de Lente is weer gekomen en heeft dc gure en norsche noordenwind den af tocht bereid. De zon is weer verschenen, voorloopig althans, om aan allen en alles recht te doen. De jonge natuur roept ons en wie hiertoe maar eenigszins in de ge legenheid is, geeft aan dien roepstem ge hoor. Nu de gebaande wegen liefst verla ten om langs een der vele sporen van bosch en heide te gaan dwalen. Hoe zacht is het Led van bruine dennennaalden, dat als een immens groot natuurtapijt op den bodem van het bosch is uitgesterkt. Dc Lente is overal: in de bosschen, op de heide en in de boomgaarden, die nu in vollen bloei staan, zich badende in een ongekende weel de van bloesempracht. De duizenden stam men brengen gezelligheid in 't woud en torsen getrouw en blij hun nieuwe bladeren- kroon. De lijster zingt helder en vroolijk haar welluidend lied en in de verte doet de koekoek zich hooren. Nestjes zijn reeds alom in boomen en andere schuilplaatsjes gemaakt, eitjes gelegd en het stille broeden is begonnen. Het leven van boomen, plan ten, vogels en insecten begint zijn nieuwe ronde weer. Alles is op het nieuwe leven ingesteld, dat klopt in alles en allen. Ook in de menschen, die worden aange grepen en tot nieuw leven van lustgevoe lens opgewekt. De jeugd schept zich haar idealen en haar toekomstdroom. De toe komst is voor haar als de lentezon, die haar aantrekt en met haar licht alle neve len van het heden verdrijft, warmte ge vend aan zelfs het kilste bestaan; de ster der hoop, die den jongen mensch richting geeft bij zijn streven. Den volwassene blijft zij aansporen tot krachtig leven, waar de energie begint te verzwakken; zij houdt het vuur brandende, waar de gloed dreigt uit tte dooven onder de asch van verteerde kracht; zij schraagt de wankelende muren van het bouwvallig wordende bestaan en geeft nog kracht en moed om op de puin- hoopen van vele verwachtingen nieuwe idealen te scheppen. Zoo ademt alles leven en verwachting in de lente. Zelfs de windjes fluisteren hiervan een geheimzinnig lied in het zich ontwik kelende loover. Een -zachte glooiing voert ongemerkt naar een hoogte, waar zich een dal van groenende diepte vóór ons opent, dat in zijn donkergroen van dennen eerst recht goed het lichte, teere groen van beu ken en eiken doet uitkomen. Onweerstaan baar lokt een helling tot kijken en genie ten in den koesterenden zonneschijn. Het Amersfoortsche Muziekschool Prinses Julianalaan 13 AMERSFOORT DIPLOMA CONSERVATORIUM gansche dal bloeit in zijn duizende boo men en op zijn plantenrijke bodem. De knoppen, die in een voorafgaande dagen zichtbaar grooter en grooter werden tot berstens toe zwellend van onstuimig leven, zijn nu bij de aanraking van Lente's too- verstaf open gesprongen, zich ontvouwend in blad. Met elk windje, dat komt aange zweefd, worden wolken van onzichtbaar stuifmeel meegedragen, dat lentegeur mee voert. Er ligt een onzegbaar schoone rust en jeugdige frischhcid op het landschap vóór ons, dat opnieuw van jeugd en le ven spreekt en allen en alles hiertoe op wekt. Een diepe, blijde, kinderlijke vrede, zooals alleen de Lente geven kan. Niet een vrede in slaap, maar in opgewekte actie. Want activiteit is nu in alles merkbaar. Het verkeer langs den weg is in de laatste dagen aanmerkelijk toegenomen. Velen wil len nu zien hoe 't buiten voorjaar is. Ple ziertochtjes worden georganiseerd en men ziet soms auto's met bouquetten van bloe sems getooid. Ook de verschillende voor- jaarsmarkten zijn in vollen gang. Paarden, die buiten hun toedoen van meester verwis seld zijn, trekken nu droef en weifelend voorbij. Zij gaan ook, op hun wijze, een nieuw leven tegemoet. De groote voor jaarsschoonmaak is in volle gang of reeds beëindigd. Voorjaarsopruimingen en voor jaarsveilingen spreken eveneens van ver andering en vernieuwing. Zoo overal een verhoogde levensdrang ,die de levensfunc tie aanzet en sneller leven doet. Een Lente, die levensvernieuwing beteekent. Altijd weer komt de Lente terug, telken jare, maar nimmer gelijk en zelden zoo mooi en vol als deze keer. Zomerwarmte als van zo merdag doet haar volop genieten. Een Len te, die zich geheel en al geeft en door de menschen met vreugde begroet wordt; een Lente, die ondervonden smart en teleur stellingen kan doen vergeten en opnieuw de levensmoed kan inblazen. De opgang naar het groote Leven, de schoone Belofte (voorheen R. FRESE, Hofleveranciers. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. van veel, wat in vervulling gaan kan. Maar als alle schoonheid zal ook die van deze Lente spoedig voorbij gaan, nu de zo mer vlug nadert en weer een ander schoon zal te zien geven, dat de bevestiging is van de belofte van nu. Daarom van deze dagen zooveel mogelijk geprofiteerd en het leven met volle teugen genoten. Het is nu het leven bij uit- I nemendheid, dat allen doortrilt en door ieder gevoeld kan worden, die zich hier op instellen wil. Een besef van een onver nietigbare groeikracht kan daardoor wor- gens de vormen ook mogen vergaan, waar in zij zich hult. Zoo is de schoonheid van de Lente en uitdrukking voor nog iets schooners, wat daar achter ligt. En dat aldus op bijzondere wijze geopenbaard wordt. De Lente is weer gekomen, ook voor deze streek, die nu in haar groote goedheid en mildheid als bijna nooit tevoren haar overvloed van feestgaven in onverwoest bare blijheid schenkt aan allen die hier naar verlangen. „TOESCHOUWER." GESLIPT. Dinsdag voormiddag, j.1. kwam een luxe auto uit Zuid-Holland op de Amersfoort- scheweg (asphaltweg) te Huis ter Heide (gemeentte Zeist) te slippen, waardoor de auto met 3 inzittende manspersonen van rechts naar links van dien weg werden ge slingerd, met het gevolg dat de auto te gen een boom reed en op de trambaan te recht kwam. De inzittende kwamen er wonder boven wonder met eenige lichte verwondingen af; een hunner moest echter naar het Zie kenhuis te Amersfoort worden gebracht. De toestand is echter niet ernstig. De auto was totaal vernield, zoodat ver moedelijk wel met groote snelheid is ge reden. De heer Nooder van Soesterberg, was spoedig met de verbandkist ter plaatse, om de eerste hulp te verleenen. De auto is door de politie in beslag ge nomen, en wordt er een onderzoek naar de oorzaak ingesteld. GESLIPT DOOR GLADHEID VAN DEN WEG Dinsdag middag j.1. kwam de groenten- handelaar de G., wonende te Amersfoort met zijn vrachtauto op de asphaltweg te Soesterberg te slippen, met het gevolg, dat hij eerst rechts van dien weg tegen een boom opreed en de auto vervolgens naar links over den weg gleed tot aan de al daar gelegen trambaan. De G. had zijn vrouw bij zich en 5 kin- Het Valutahuis UTRECHT, Potterstr. 22, Vreeburg 36, Steenweg 62. HILVERSUM - Leeuwenstraat 28. AMERSFOORT - Krommegracht 4. Het meest gesorteerde en goedkoopste adres voor SIGAREN, SIGARETTEN, TABAK deren van respectievelijk 16-14-5-3 en een van 8 maanden. De G. en zijn vrouw werden zoodanig aan hoofd en andere lichaams- deelen verwond, dat overbrenging naar het St. Elisabeth Gasthuis te Amersfoort nood zakelijk werd geoordeeld door Dr. Jong bloed te Amersfoort, die de eerste hulp verleende. Het overbrengen geschiedde met de Ziekenauto's van Zeist en van Amers foort. Ook het jongste kind moest wor den opgenomen in hett Ziekenhuis, terwijl het 14-jarig zoontje een snijwond op het hoofd had bekomen. De toestand van het jongste kind schijnt het ernstigste te zijn. Het voorste gedeelte van de auto werd totaal vernield. De oorzaak moet worden toegeschre ven aan slippen door gladheid van dien weg, hetgeen bij regenachtig weer meer voorkomt. De politie van Soesterberg, die assistentie verleende, bij het ongeval te Huis ter Heide, werd ter hulp geroepen, waarna deze zich onmiddellijk per auto's daarheen begaf. GEVONDEN VOORWERPEN. Een paar handschoenen. Een belastingmerk. Een autoband met velg. Een Lipssleutel. Zich te vervoegen Politiepost Soesterberg. LEZING. Naar wij vernemen zal de Heer A. En dendijk Maandagavond 12 dezer een lezing houden in hotel „Huis ten Halve." Als on derwerp is gekozen: De Belasting perspectieven van Soest. Korfegnachf 6 Ameisfoorf. CONCOURS. Soesterbergsch gemengd koor heeft 2 en 3 Juli een Zangconcours uitgeschreven, waaraan thans 43 vereenigingen deel ne men. Het concours zal gegeven worden op het terrein aan de Tempellaan, het geen vrijwillig is afgestaan door den WelEd. Geb. Heer v. Holten tot Echten. De fraaie prijzen beschikbaar gesteld door verschil lende inwoners van Soesterberg, zijn te be zichtigen in de étalage van Mulders boekhandel, Amersfoortschestraat No. 4. m DE EERSTE SOEST ER ELECTR. DRUKKER IT is het meest betrouwbare adres voor Uw drukwerk. Met onze mo derne machines zijn wij in staat U het beste van het beste te leveren tegen zeer concurreerende prijzeo I den opgewekt, van een krach, die immer 2Ï222Ï door gaat in stijgende richting, hoe overi-I Tl bij l,r OU va m< 10 G1

De Soester | 1930 | | pagina 2