2e BLAD Winterjassen Brandstoffen i OVERHEMDEN jj EN DASSEN S Fa. B. KRAAL m JOH. TAK Plaatselijk Nieuws. GROOTE KEUZE IN Soesterberg. Burgerlijke Stand r UW ADRES. 4 A. J. C. MOOY fr-3 31 n=j iii 11npj ii 1 fi LANGESTRAAT 26, AMERSFOORT Visitekaarten behoorende bij „D E SOESTER" van Zaterdag 25 Oct. 1930, No. 85 DANSEN in „de gouden PLOEG." Gcnoc md hotel café restaurant heeft eveneens de gelegenheid aangegrepen om zijn begunstigers(sters) dezen winter pret tig te laten dansen onder leiding van den Dansleoraar VV. A. van Steenderen uit Utrecht, lid der N.V. De eerste avond is i oeds en succes geweest; Circa 10 dame.- cn hoeren probeerden de verschillende kui tenflikkers na te doen, welke door den lee- raar vooraf waren gedemonstreerd. Zee.' Mcriou werd het onderwijs gegeven in „Pas des 1'atineurs", Lanciers, Foxtrot, Slo-fox, KngeKche VValzer etc., terwijl in de polo naise verschillende figuren waren onder gebracht. Er is volop genoten, en van 7 tot 10.4") uur was de dansvloer druk bezocht door nieuwelingen en vergevorderden. De -kende pianist Camille van Steensel uit i troont begeleide correct op de piano de -schillende dansen. In 'Ie pauze werd de besloten dansclub „Ond< Ons" opgericht. De dansers hebben ich enkele uren prettig onder elkander ver maakt. B. T. JEUGDDIENST. De /al gel in dc 's avor De I /al ha dienst. ■erste -Jeugddienst van dezen winter id worden door Ds. J. S. v. Schatck Rembrandtzaal Zondag 26 Octobei ds om 7 uur. rv. Zangvereen. „Soli Deo Gloria" medewerking verleenen bij dezen ZONNEGLOREN. kun hi V geli een vol Igende week is het weer speldjes- k or het Sanatorium „Zonnegloren" d Soesterbergsche straat. Dan wor- d /.onneglorenspeldjes verkocht. De t is voor 't suppletiefonds, dat wel gen dat met de opbrengst van deze patiënten worden geholpen, die verpleegkosten niet of niet geheel men betalen en ook op andere wijze ;in iet worden tegemoet gekomen. :in U dus de volgende week een der- .ldje koopt, dan doet gij hiermede i werk. nzameling wordt hartelijk aanbe- n door Ds. van Schaick, Kerkstraat 2 1 Herwaarden, Heuvel w-eg 4. SOESTER SCHAAK- EN DAMCLUB Woensi eersti co wed-1 ij il Bussunn:; Bu^un J. U J. v. Pra N. Sou ?J, Verwo W. de H. Si P. H. Mn N. Kea J. Fr. Frauk ag speelde de Schaakafd. haar apetitie-wedstrijd, 't was een uii- tegen Bussum, welke door de •rs werd gewonnen met 4 j j Soest 0 tjer 1 H n 0 Yt r 1 1 Engels 1 D. Reneman H. de Graat J. Timmer Sr. J. Timmer Jr. D. F. Voigt D. N. van N M. A. de Man S. de Zoete J. Blom J. Roorda o'A 4 Soesi verloor deze eerste wedstrijd, maar 't was lint een zeer klein verschil in cijfers, tegen het goed ingespeelde Bussum. De volgendi wedstrijd vind plaats op 24 No vember t<- Hilversum. op eigen ateliers vervaardigd HEEREN- DAMES- KLEERMAKERIJ F. C. Kuijperslraat 10 - Telef. 2169 si» «e'ëfc'ss* OPRICHTING MONUMENT. In den Helder zal worden opgericht een monument ter eere van het Nederlandsche reddingswezen. Het plan hiertoe is ontstaan ttijdens de grootste plechtigheden.bij de be grafenis van Dorus Rijkers; eene commissie heeft zich bij die gelegenheid gevormd, waarvan Z.K.H. de Prins der Nederlanden het beschermheerschap op zich heeft geno men en een aantal van de meest vooraan staande mannen in ons land het eerelid maatschap bekleeden. Reeds is een som bij eengebracht, maar zij is nog onvoldoende voor een monument, dat waardig de dap pere mannen van onze Vaderlandsche kust zal kunnen huldigen. Ontelbare malen kun nen wij lezen van de staaltjes van helden moed en menschenliefde bij de gelegenheid van de redding der opvarenden van in nood zijnde schepen. Het monument is bedoeld als eene alge meene Nederlandsche hulde aan het Neder landsche Reddingswezen en tevens om de heldendaden van de vele redders langs deze kust aan de vergetelheid te ontrukken. Het wil landgenoot en vreemdeling wijzen op de plichtsbetrachting van deze eenvoud ge mannen, die zonder aarzelen hun leven wagen als zij dat van anderen kunnen red den. Nederland heeft jegens deze mannen een eereschuld. Ieder Nederlander is ver plicht naar zijn vermogen aan deze huldi ging.bij te dragen. Aan het doel van het Nationaal comité, zou geheel worden vol daan, als ieder Nederlander gemiddeld één cent zoude bijdragen. Ingezetenen van Soest werpt U penningske in de U aan te bieden bus als Uwe bijdrage in deze alge- meene nationale hulde; in den loop van de aanstaande week zal U daartoe de gele genheid worden gegeven. Ook kunt gij Uwe gave doen toekomen aan den Burgemeester, die gaarne deze zal ontvangen en aan hei nationaal comité zal overmaken. OPENBARE VERKOOPING. Woensdagavond te 7.30 uur werd in het café van den heer H. Butzelaar aan de Nieuwesteeg publiek verkocht door notaris F. P. E. van Ditzhuijzen te Baarn: Ie.' Winkelhuis met erf en schuur aan dc Molenstraat O.Z. 84, Sectie H. No. 4171- 4039 groot 7.80 A. Ingezet op 5400 werd het afgemijnd op 5850 door G. v. d. Boogaard, alhier. 2e. Huis met achterschuur waarin stalling voor hoornvee en paard, met 4 roedige hooi berg aan de Nieuwerhoek, hoek Beckeringh- traat, gemerkt Sectie H. 4137, groot 4.14 A. Ingezet en afgemijnd op 8950 door TI. Butzelaar en daarvoor opgehouden. Inmid dels uit de hand te koop. (vootheen: KLEMAN BERGHUIS) KANTOOR: Kerkpad N Z. la. TELEFOON: 2180 HUIS: 2186 FILM-VOORSTELLING. Naar wij vernemen zal de Filmvoorstel ling, welke heden Zaterdag vertoond wordt in Hotel „Bosch en Duin" alleen toegan kelijk zijn voor personen boven 16 jaar. JUBILEUM. Ter herdenking van zijn 35-jarig lid maatschap van den Raad zal in eene bij eenkomst van raadsleden de heer Peter van den Breemer in tegenwoordigheid van zij 1 familie officieel door het gemeentebestuur worden ontvangen en gehuldigd op Maan dag 27 October a.s. des voormiddags 10.30 uur ten Raadhuize. Na deke officiecle ont vangst bestaat voor belangstellenden gele genheid den jubilaris te complimenteeren en wel van 11.30 tot 12.30 uur. GYMNASTIEK EN ATHLETIEK. Zooals bekend is, heeft zich voor eenige maanden terug een Comité gevormd om tol de oprichting van een Algemeene Gymna stiek Vereeniging te Soesterberg te komen. Al heeft men den laatsten tijd niet veel van dit Comité vernomen, het heeft niet stil gezeten. Het Gemeentebestuur "an Soest heeft de oude Openbare School doen verbouwen tot Gymnastieklokaal maar riu onderzoek was gebleken, dat hieraan nog de noodige verbeteringen en veranderingen moesten worden aangebracht. Ook dit is thans door het Gemeentebe stuur gedaan en thans kan men verzekerd zijn, dat het aanbrengen van de noodige toestellen veilig kan geschieden. Ofschoon het natuurlijk op den weg van het Gemeen tebestuur zou liggen om te zorgen dat ds noodige toestellen werden aangeschaft, zoo dat van Gemeentewege een volgens de mo derne eischen ingerichte Gymnastiekzaal voor dc schooljeugd beschikbaar was, zul len er nog wel eenige jaren overheen gaan alvorens wij hier in Soesterberg zoo ver zijn. Algemeen wordt erkend, dat onderwijs in lichamelijke oefening vooral voor jonge menscheti noodzakelijk is en waar hier in Soesterberg reeds sedert jaren het gemis van een goede lichamelijke opvoeding ge voeld wordt, zal thans, nu wij in het bezit van een geschikt lokaal zijn, onverwijld to. dit noodzakelijk deel van de opvoeding moeten worden overgegaan. Daartoe is de Algemeene Gymnastiek- en Athletiek-Vereeniging Soesterberg opge richt, maar daarmede zijn wij er nog niet. Er is veel noodig en er moet nog veel ge daan worden en daarvoor hebben wij de volle medewerking noodig van allen welke doordrongen zijn van het groote nut dei lichamelijke opvoeding, en het turnen niet als bijzaak maar als absolute noodzake lijkheid voor de opvoeding van onze jeugd beschouwen. Wij zijn dan ook zoo vrij een ernstig be roep te doen op Uw aller medewerking en noodigen U uit om op Maandagavond 26 October te 8 uur de Algemeene Vergade ring in Huis ten Halve met Uw aanwezig heid te vereeren. Het Comité heeft reeds veel financieelen steun in toezegging ten behoeve van de in richting van het Gymnastieklokaal ontvan gen zoodat de benoodigde toestellen thans besteld kunnen worden. Wij hebben echter naast de beoefenaars van Gymnastiek noodig Leden en Dona teurs, opdat ook in de toekomst aan alle verplichtingen kan worden voldaan en dc vereeniging tot dien bloei zal komen waar op het, gezien het groote nut, recht heeft. Wij rekenen dus op Uw komst op Maan dagavond en kunnen U reeds thans me- dedeelen, dat bij voldoende belangstelling het bestaan van deze noodzakelijke vereen ging verzekerd is. VEREEN. BEDRIJFSPLUIMVEE HOUDERS. Onlangs is te Soest opgericht een ver eeniging van Bedrijfspluimveehouders, wier leden door onderlinge samenwerking willen trachten de nutpluimveeteelt in het alge meen te bevorderen. Nadere inlichtingen betreffende deze vereeniging, die zich vanaf hare oprichting in een groote belangstel ling van de zijde der bedrijfspluimveehou ders te Soest heeft mogen verheugen, wor den gaarne verstrekt door het bestuur, dat als volgt is samengesteld: Amersfoortsche Muziekschool Prinses Julianalaan 13 AMERSFOORT DIPLOMA CONSERVATORIUM F. van der Wissel, Eigendomweg 38, Voorzitter. H. Bos, Bosstraat 30, 2e Voorzitter. G. van de Wiel, Duinweg 4, Secretaris. L. van Dijk, Soestetrbergschestraat 99, 2e Secretaris. D. van der Pas, Parkklaan 4, Penningm. Het bestuur is zoo gelukkig geweest Dr. G. N. van der Plank, conservator aan het Zoötechnisch Instituut der Veeartsenijkun- dige Hoogeschool te Utrecht bereid te vin den voor hare vereeniging te Soest een cursjts in pluimveevoeding te komen hou den, welke cursus in de maand Novembei s. zal aanvangen en zal bestaan uit drie vier lessen. Deze cursus is ook toeganke lijk voor niet-leden belangstellenden tegen betaling van 2.50, voor den geheelen cur sus. Men kan zich hiervoor aanmelden bij eventueel te behalen kampioenschap; alleen den penningmeester, D. van der Pas, Park laan 4. ONBESTELBARE STUKKEN waarvan de afzenders onbekend zijn terug ontvangen te Soest in de le helft van Oct. Brieven Binnenland. 1. Ned. Petroleum Mij. Chantown, Am sterdam. 2. Fam. J. B. Wesseling Nw. Schoone- beek. 3. W. C. v. Hagen, R'dam. 4. Raad van Arbeid, Amersfoort. 5. Mevr. A. Koning. Amsterdam. 6. Directie Gem. Electr. Werken A'dam. 7. Raad v. Arbeid, Amersfoort. 8. Ned. Uitgeversbond. Amsterdam. Briefkaarten Binnenland. 9. Mej. C. Ries. A'dam. 10. Th. Kerste, den Bosch. 11. Marietje Koops. 12. Prof. Elsjes. Braunschweig. 13. Woe Jong. Nes. Ameland. 14. N. v. d. Koot. den Haag. GEVONDEN VOORWERPEN. Een vulpenhouder. Een blauwe cape. Een belastingplaatje. Een blauw kindermutsje. Een beeldje in een doosje. TER BESCHIKKING GESTELD. Door de politie is te Soest aangehouden de minderjarige K. Z., verpleegde in het regeeringsgesticht te Hoenderloo, die van daar ontvlucht was. Hij is wederom ter be schikking van de regeering gesteld. L. A. METTROP UTRECHT Tandheelkundige Stationsplein 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 n.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekprijzen. Specialist in herstellen van fouten of hinderlijke gebitten. AANRIJDING. Nabij het Paleis Soestdijk is een auto in volle vaart tegen het hek van de brug over de Praamgracht gereden. De auto kwam in het water en werd totaal vernield, -evenals het hekwerk van de brug. De bestuurder kwam met den schrik en een nat pak vrij. EEN NIEUW R.K. BEWAARSCHOOL Naar wij vernemen bestaan alhier bij het R.K. Schoolbestuur plannen tot den bouw eener R.K. Bewaarschool op een terrein, gelegen nabij de Mariaschool. GODSDIENSTOEFENINGEN. In de buurtschap Hees zullen dezen win ter weder godsdienstoefeningen van wege de Ned. Herv. kerk worden gehouden Voorloopig zal iedere maand een* avond dienst worden gehouden in de Chi». school De kerkcraad meent dat hierdoor in een be hoefte zal worden voorzien. DE WEG SOEST—SOESTERBERG. De weg van Soest naar Soesterberg ver keert in den laatsten tijd in een voor het snelverkeer minder goeden toestand, tenge volge van de in de bestrating aanwezige kuilen. Dc A.N.W.B. en de K.N.A.C ben zich nu gewend tot B. en W. van Soest met verzoek een spoedige verbetering van dezen weg te willen bevorderen. JUBILEUM. Op 11 December a.s. zal het 25 jaar gele den zijn dat de Eerw. Zusters Augustines- sen van Delft zich hier vestigden. Men wil dit heugelijk feit niet ongemerkl voorbij laten gaan en de eerw. zusters een passende gedachtenis aanbieden op haar ju beldag. Het plan is n.1. een nieuw altaar in d- kapel van Nieuw-Mariënburgh, in welke in richting de eerw. zusters zijn gehuisvest, te schenken. VERGADERING V. V. V. „SOESTER- BERGSCH' BLOEI." L.l. Maandag, des avonds 8 uur, hield de V.V.V. „Soesterbergsch Bloei", in het Hotel „Huis ten Halve", alhier, een ledenvergade ring, die ongeveer door een dertig personen bezocht was. Na opening door den Voor zitter, kwam de Agenda in behandeling, waarvan vooral punt 4 „Waterleiding" de algemeene belangstelling trok. Een uitvoe rige gedachtenwisseling ontspon zich naar aanleiding van een ter zake in te dienen re kest van de vereeniging aan den gemeente raad. Over den min of meer onzekeren toe stand, waarin alhier op Soesterberg de wa tervoorziening verkeert, liepen de meenm- gen nog al sterk uiteen, alhoewel toch klaar uit deze discussies gebleken is, dat die toe stand een zeer uitzonderlijke is. De opinie omtrent de hooge waterprijs werd intus- schen algemeen gedeeld. Vooral een ver- zamelstaatje over contracttarieven van an dere gemeenten in de provincie met dezelf de watermaatschappij of maatschappijen, door een bestuurslid naarstig bijeenge bracht, illustreerde wel heel scherp de on gelijk hooge prijzen, die hier en in Soest voor water betaald moeten worden. Verder werden over andere zaken eenige besluiten genomen en na afhandeling dei- Agenda, bij de gebruikelijke rondvraag, door meerdere leden eenige grieven en de siderata naar voren gebracht. Om half twaalf sloot de Voorzitter de vergadering. OVERWINNING BEHAALD BIJ HET VLIEGCONCOURS. Bij het j.1. gehouden concours voor mili taire gevechtsvliegtuigen te Boekarest, waarvoor de deelnemende fabrieken hun beste piloten gezonden hadden, heeft de Fokkerjager, type DX VI, van de Neder landsche Vliegtuigenfabriek een schitteren de overwinning behaald. Het toestel werd gedemonstreerd door jhr. G. Sandberg van de luchtvaartafdeeling van Soesterberg, die zijn verloftijd voor deze gelegenheid benut had. Alle door het concours voorgeschre ven proeven werden door jhr. Sandberg genomen. DE TOESTAND VAN DEN HEER VAN DIJK. Tot ons genoegen kunnen we melden, dat in den bedenkelijken toestand van den heer van Dijk, alhier, die door een auto bij Huis ter Heide twee maanden geleden ernstig werd aangereden, sinds enkele dagen een verbetering is ingetreden. van 1622 October 1930. GEBOREN: Leonardus Theodorus Jo- hannes, z. van J. D. L. Zoetelief en A. M. van Geffen, van Weedestraat 16; Elisabeth. d. van P. K. van Rossenberg en J. C. van de Zon, Isseltscheweg 6; Teunia, d. van C. Lamberts en H. D. Laferte, Beckeringh- straat 32a; Jan Hendrikus, z. van W. J. van Breukelen en A. M. Bosman, Konin- ginnelaan 97; Marinus Johannes, z. van M. de Jong en P. de Ruijgt, Bosstraat 137. ONDERTROUWD: A. Apeldoorn en J. F. van de Kuit; J. G. van Rouwendaal en C. W. van Duinkerken. GEHUWD: W. J. van Dam en W. Veld huizen. OVERLEDEN: Wilhelmina Elisabeth Charlotta baronesse van Boetzelaer, 61 jr., geh. met Jhr. P. J. H. Roëll, Soesterberg- schestraat 127; Philippina Jacoba Spit, 62 jr., geh. met R. J. Schade van Westrum, Nieuwerhoekstraat 12. Vestiging van 915 October 1930. E. M. A. Remmert van A'dam naar Kerkpad ZZ 26; M. E. Omtas v. Bussum naar Eigendomw. 38; G. v. Drie v. A'foort n. B. Grothestr. 18a; T. R. Lunenburg, ni. gez. van Tholen n. Heideweg 20; P. van Dommelen van Bussum naar Julianastr.. 60; J- C. Weber van A'dam naar Sophia- laan 3; C. E. Diesveld-Vermeulen van Zeist naar Nieuwstr. 28; H. Petersen van Doorn naar KI. Engendaalw. 11; G. J. Koot m. gez. van A'foort naar Kon.laan 137; A. Priem van A'foort naar Andries- sestr. 12; T. v. Dijk m. gez. van Vlaardin- gen naar Kampweg 48c; J. G. J. Visser van Den Haag naar Julianastr. 57; Wed. Lomans van Den Haag naar Julianastr. 57; M. A. Schalkwijk van Elten (Dld.) n. de Beaufortl. 16; B. A. Bettonviel van Utrecht naar Batenburgl. 15; S. E. G. Tj. Busmann van Eindhoven naar Post weg 19; B. H. Duwel van Lisse naar Steenhofstr. 45; Wed. Neeuwveld van Arnhem naar Middelwijkstr. 20; J. G. H. Veenstra van Polen naar Middelwijkstr. 34; P. J. F. Galjart m. gez. v. Monster n. Sinnemaplein 12; A. E. v. Goor den Oos terling van Weltevreden naar Lindenlaan 14. Vertrek van 91 50ctober 1930. M. J. J. E. J. E. Veldhoen van Amers- foortschestr. 111 naar A'dam, Valarius- straat 126bov.C. M. v. Dalen m. gez. v. Molenstr. WZ 44 naar Utrecht, Blom Treslongst. 81b; M. H. J. Schippers van Heuvelw. 2 nöaar U. Beijerland, Oost- dijk 169; M. T. v. d. Hoven m. gez. van da Costal. 5 naar Loosduinen, Jan Steen- str. 6; Jhr. H. de Ranitz m. gez. van Soesterb.str. 107 naar Den Haag, A. Paulownal. 6; E. J. DiepgrondKappenburg van Heuvelweg 1 naar A'dam, St. Wille- br.str. 38; E. v. Es van Wieksl.weg UZ 23 naar Baarn, Weteringstr. 17G. Iioels- v. d. Esschert van Bosstr. 21c n. Apel doorn, Nachtegaalw. 6; J. W. v. Veenen- daal van Soesterb.str. 56 naar De Bilt, Groenek.weg 99; Th. Hubmann van Soes terb.str. 125 naar Utrecht, P. Potterstr. 25J. Meijer van Luchtv. afd. naar Borne (O.), Azeloschestr. 6; P. M. Vogelsang van Wilhelm.laan 23 naar Den Haag, v. Boetselaerl. 100. Verhuizingen in de Gemeente van 915 October 1930. J. G. v. d. Berg van Schoutenk.weg 30 naar Birktstr. 48; J. L. A. Stal van v. Weedestr. 30 naar Schoutenk.weg 30; J. Messias van Laanstraat 54 naar Vos- seveldl. 44; M. Petersen van Bosstr. 71 naar KI. Engendaalw. 11; L. Jagers van Luchtv.afd. naar Andriesstr. 12; A. Bak ker van Ivlaarwaterw. 29 naar Beukenl. 21c; J. C. Boogaard van Luchtv.afd. naar de Beaufortl. 16; A. A. v. d. Hoff van W. Topl. 5 naar A. Paulownal. 6; A. B. de Bruin van L. Brinkweg 48 naar Klaar- waetrweg 29. Vestiging van 1622 October 1930. M. L. Kersten van Gorssel naar Soester- bergschestraat 125; F. J. de Groot, van A'foort naar Steenhofstraat 46; G Stooker met gez., van Ubbergen naar Beukenlaan 1; W. Butzelaar met gez., van Dusseldorf naar B. Grothestraat 21; J. A. Huijgens, van A'dam naar Heuvelweg 4; G. v. d. Boo gaard, van A'dam naar Nieuweweg 28, Wed. Lookhorst, van R'dam naar Park laan 10; B. Landweer, van Baarn naar Vre dehofstraat 2; M. van Beek met gez., van A'foort naar Buntweg 6; H. van Aarle, van Tilburg'naar Banningstraat 43; J. Hommei, van Middelharnis naar Sinnemaplein 2; J. W. Kranenburg-Horst, van den Haag naar Amersf.straat 78c; G. Snetselaar, van Ede naar Soesterb.straat 125; H. H. Leenders, van Tilburg naar Eigendomweg 1; L. I. M. Kahman, van Bremen naar Wilhelm.laai 16; Chr. Lunstroo, met gez., van A'dam naar Soesterb.straat 107; R. H. Rijkens, van België naar Heideweg 22; J. M. Vis ser-Bosman, van België naar Heideweg 22; A. Borrias, van R'dam naar B. Grothe straat 39. Vertrek van 1622 October 1930. J. van Breukelen, van Nieuwstraat 28 naar Tilburg, Broekhov.weg 270; P. C. Aerts, van Soesterb.straat 125 naar Apel doorn, Hoofdstraat 13; G. Hilhorst, met gez., van Veldweg 14 naar Utrecht, Blin- desteeg 4öa; M. J. P. Engelen, van Wilhel- minalaan 16a naar Breda, Eindstraat 19; W. J. M. Meuskens, van Julianastraat lb naar Delfzijl, Noorderkweekschool; W. Bast, met gez., van Klaarwaterweg 99 naar Hilversum, Bakkerstraat 115; P. J. G. Kess- ler, met gez., van Verl. Postweg—59 naar Zeist, O. Ainh.weg 141; A. C. de Swart, van Beukenlaan 1 naar Baarn, van Galen laan 7; A. Ponsen, met gez., van Julianu- plein 8 naar N.O. Indië, KI. Sei Ivarang; F. G. Ros, van Batenburgl. 15 naar Maars- sen, Binnenweg 13; J. Q. C. van Doorn, van Postweg 46 naar Zeist, Dorpstraat (ho tel); W. J. Teunen, met gez., van Nieuwe steeg 70 naar A'dam, Nieuwe Spiegelstraat 70; R. Tijmensen, van Birktstraat 54b naar Leusden, bij ouders; H. H. Kamerbeek, van Kerkpad ZZ 51 naar Bussum, Kapel straat 34; Wed. J. van Brussel, van Steen hofstraat 22 naar Utrecht, Biltstraat 130a; L. P. A. M. Tijssen, met gez., van van Lijndenlaan 9 naar Hilversum, Langestraat 130a; M. A. Middelman, van Birktstraat 15 naar Aardenhout, Langelaan 15. Verhuizingen in de gemeente van 1622 October 1930. Wed. Wehman, van B. Grothestraat 17 naar Koninginnelaan 15; Wed. Bolman, van Soesterb.straat 91 naar 50; H. F. Hen driks, van Kerkstraat 26 naar F. Huijck- laan 4b; J. van d. Brink, van Laanstraat 92 naar Beetzlaan 89; A. J. Horst, van Molen straat WZ 11 naar Beukenl. 29a; G. Kui per, van Vaardehoogtweg 8 naar Nieuwe weg 15a. N.V. Eerste Soester Electrische Drukkerij Van Weedestraat 7 Soestdijk.

De Soester | 1930 | | pagina 5