T. VAN VLIET OEÜt&UN Modelslagerij I Mevr. A. C. Postma-Schmidt Vervaardigt Avondjaponnen „TIVOLF VERGUNNING 2 G. v. d. MEER Jr.* BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I Binnenland. Mantels, Costuums en Bontkragen. Maison Hartel KORTEGRACHT 6 - AMERSFOORT -- MUZ'EK-INSÏITUUT - And riessen. Geopend Handel in Auto- On der deelen Soesterberg. 99 Utrechtschewea Amersfoort - 5 min. van station Moderne Kunstnijverheid voor kleeding en Interieur Thee-, ontbijt-, Gebak- en Frull- Serviezen Geschenken in Brons en Leer. „Liberty" Stoffen. Burgerlijke Stand Sport. Predikbeurten. STER" SIGAREN TABAK 1 onder grossiers prijzen. Het SPECIALE ADRES voor WEDERVERKOOPERS1 HOTEL CA FE RESTAURANT GROES 53 a HILVERSUM LUNCH koud of warm f 0.85 Keuze uit 30 verschillende Schotels. geval en de grootendeels preventieve wer king van dezen maatregel was daar uitste kend. De handel in radio-apparaten heeft zulk een omvang aangenomen, dat meh in vrijwel alle straten een of meer radio-win kels aantreft. De meesten daarvan maken reclame voor hun artikelen door een luid spreker zijn wijsjes en andere geluiden de straat op te laten galmen. Zoodat het vooral op Zaterdagavonden in bepaalde buurten waar het toch al niet zoo stilletjes toegaat, bepaald een leven als een oordeel is. Op zomeravonden zijn er voorts tal van lieden, die hun buren met alle geweld wil len laten hooren, welk een prachtig radio apparaat en wat voor een schitterende luid spreker zij wel hebben, en daarom hun luid spreker voor het open raam zetten of soms in den tuin. De heele buurt geniet dan mee. Maar als er zoo meerdere zijn, wordt net min of meer overdadig. Vooral als men bedenkt, dat er tal van menschen zijn, die aan de rust de voorkeur geven en voor wie deze gemengde concerten van alle mogelijke neusgeluiden een marteling is. Er staat verder nog heel wat op het pro gramma in de hoofdstad. Het steeds toe nemende verkeer eischt, dat nu eindelijk een beslissing wordt genomen over de dem ping van de Vijzelgracht, een van de oud ste deelen van de stad. Het is een smal grachtje, en aan de stille zijde staat een stukje typisch oud-Amsterdam, het oude Walenweeshuis, een rijtje heele oude ge veltjes, een pothuis, oude hooge stoepen, kleine ruitjesdat alles ligt verscholen achter de oude, hooge iepen van de Vijzel gracht. Maar het is een vrij nutteloos, vies, smal grachtje, wat de stedenschoonliefheb bers ook van het architecturale schoon mo- ggn zeggen. Rn het dient nergens voor, en dat is in deze tijden van nut-uitbuiting BONTWERKER TELEFOON 11285 s Oud Kerkhof 43 UTRECHT z VERMAKEN REPAREEREN 2 van alle soorten BONTWERKEN van alles en nog wat een heele zware zonde. En het verkeer op de Vijzelgracht, met zijn tram-dubbelspoor- en plotselinge vernau wing na de breede asphaltbaan van de ver jongde en gemoderniseerde Vijzelstraat is er aller-abominabelst. Nu zeggen de ste denschoonliefhebbers wel, dat er nog een oplossing te vinden is, door het water des noods wat te versmallen en dan de tram baan wat naar het midden te verleggen en zoo, maar dat is een zwakargument.want wat er dan van het water overblijft is hee- lemaal een onding. Zoodat de minnaar- van het oude stadsschoon met angst en beven de komende beslissing zien aanko men. Bij de voorgestelde Rokin-demping wisten ze na grootsch-opgezette campagne nog net een meerderheidje van één stem te behalen, waardoor volledige Rokindemping voorkomen werd. Officieel en voorloopig althans. Want in de toekomst daar twij felen weinigen aan moet het er toch van komen. Maar bij de Vijzelgracht is de kans al heel gering, dat er een meerderheid voor behoud zal zijn. De stad groeit.... de stad breidt zich uit, naar alle kanten, wordt wereldstad. Ook aan de overzijde van het Y, waar nu al een wijk, of beter een heel stadsdeel i; ontstaan, grooter dan een flinke provincie hoofdstad. Zeventig duizend Amsterdam mers resideeren aan de andere zijde van het Y, en daar er ook een groot aant .1 OPGERICHT 1899 TELEFOON No. 33C POSTGIRO No. 146487 groot-industrieën gevestigd zijn, met dui zenden arbeiders, is het licht te begrijpen dat het verkeer over het Y ontzaglijk is. Eu al komen er steeds zeer groote ponten bij, en al wordt straks het vervoer per as op deze ponten gratis, afdoende is dit veer toch niet en de eisch voor een vaste verbinding wordt dan ook steeds dringender. Er is in dertijd een crediet van 50.000 beschikbaar gesteld voor de bestudeering van het vraag stuk van een tunnel onder het Y door. F.n in den raad is er nu eens gemopperd over de omstandigheid, dat er van een toege staan crediet.... niets gebruikt werd. Iemand vond het zelfs onverantwoordelijk dat er geen vooruitgang gemaakt werd met deze tunnel-studie. Inderdaad lijkt het toch ook wel wat al te gek, dat onze knappe koppen, onze ingenieurs die zich op aller lei gebied onderscheiden, die de beste vlieg machines ter wereld bouwen en reuzen- waterwerken aandurven als de droogma king van de Zuiderzee, niet in de gelegen hcid worden gesteld dit tunnelvarkentjc eens even grondig te wasschen en de noo- dige plannen te bestudeeren en uit te wer ken en met een voorstel voor den dag te komen, dat klinkt als een klok. En of we nu al met een benauwd gezicht voor het Y blijven zitten kijken, als een uil in doods nood, baat ons geen cent. We weten nu eenmaal, dat het een heel duur grapje zal worden, een kwestie van ettelijke milli- oenen. Maar het moet toch gebeuren, of het nu een enorme brug over het Y wordt of een tunnel eronder door. En een vaste verbinding moet er ook komen, daafovcr zijn de geleerden het ook eens. Dus «iet wordt eindelijk wel eens tijd, dat de vroe de vaderen spijkers met koppen gaan slaan. OOM BART. NEDERLANDSCHE CENTRALE VOOR PRACTISCHE WERKVERRUIMING EN HULPVERLEENING. Heden vergaderde in „Royal" te Arnhem de Ned. Centrale voor practische werkver ruiming en hulpverleening onder voorzitter schap van den heer G. van Roekei van Arn hem. De secretaris, Ds. J. A. Visscher van Groesbeek gaf een verslag der werk zaamheden sedert de oprichting in 1929 van het Centraal Bureau, waarbij bleek, dat zeer vele aanvragen waren binnen gekomen en dat tal van Gemeentelijke en particuliere instellingen zich geregeld met gevallen tot het Bureau der Centrale om hulp wenden. De penningmeester, Overste J. J. Barend- sen van Nijmegen, gaf een overzicht van den stand der financiën en deelde mede, dat het aantal contribuanten in den lande lot over de 20U0 is gestegen. Besloten werd tot openstelling van een tehuis voor vrouwen en meisjes te Twello, tot de stichting van een nederzetting voor mannen te Houtigehage en tot de exploita tie van twee verplegingsoorden voor kinde ren uit onvolledige gezinnen e.a. en wel één te Groesbeek en één te Zantvoort. ONTVANGEN de nieuwste modellen in TELEFOON 589 AANRIJDING. LAREN. Op den Eemnesserweg ter hoogte van de Gooiersgracht heeft Dinsdagavond een aan rijding plaats gehad tusschen een luxe auto, bestuurd door den heer D. uit Amers foort en een boerenwagen van den landbou wer P. P. die met zijn paard en wagen in de rich ting Eemnes reed, werd ter hoogte van de Gooiersgracht plotseling van achteren aan gereden, met het gevolg, dat de wagen ver brijzeld werd. De voerman werd door den schok van den wagen gesjingerd, doch kwam met den schrik vrij. Aan de Larensche politie, die spoedig ter'plaatse was, verklaarde de heer D., dut hij voor een hem tegemoet rijdende wiel rijder zijn lichten had gedoofd en toen plot seling een donkere massa voor zich zag. Hoewel hij direct remde, kon hij een aan rijding niet voorkomen. Uit het onderzoen: dat de politie instelde bleek, dat de boeren wagen behoorlijk verlicht was, terwijl zich aan den achterkant er van een reflector be vond. De Larensche politie stelde de Eem- nesser politie met het geval in kennis, die proces-verbaal opmaakte tegen den auto mobilist. Onderricht PIANO - VIOOL - CELLO ORGEL - ZANG - THEORIE Opleiding voor het exam n der Kon. Ned. Toonkunstenaars-Vereeniging VEERSTRAAT 30-32 - HILVERSUM DE KONINGIN-MOEDER TERUG. H.M. de Koningin-Moeder is Vrijdag avond 31 Oct ber te 20.13 uur uit het bui tenland te Arnhem aangekomen, vergezeld van de Hofdame baronesse van Tuyll van Serooskerken en van den grootofficier jhr. mr. Schimmelpenninck. v Te Arnhem waren aanwezig de hofdame, baronesse van Ittcrsum en de particulier secretaris van H. M. baron van Heemstra, die met de Koningin-Moeder per auto naar het Loo vertrokken. PERSPROPAGANDA VRIJHEIDS BOND. De Commissie, ingesteld door het Hoofd bestuur van den Vrijheidsbond in zijn ver gadering van 28 Juni j.1. teneinde op kor ten termijn rapport uit te brengen omtrent het vraagstuk van de perspropaganda on der voorzitterschap van mr. A. N. Mole naar, heeft haar werkzaamheden beëindigd en rapport aan het Hoofdbestuur uitge bracht. Het Hoofdbestuur zal in zijn vergade ring van 1 November a.s. over dit rapport beraadslagen. Aanbevelend, JOH. KOSTER. Hëerenstraat 20 - Telef. 2706 HILVERSUM PAARDENSPORT. BAARN. Den 15den November a.s., des middags om ruim twee uur, zal de Baarnsche Rijver- eeniging een springconcours organiseeren achter het café van den heer van Osterom op de Lage Vuursche, die een springterrein heeft ingericht. Dien middag zal dit nieuwe terrein tegelijkertijd worden ingewijd. Aan dit concours kunnen uitsluitend le den der Baarnsche Rijvereeniging deelne men. De hindernissen zullen niet hooger zijn dan 90 c.M. VAN DEN HEUVEL. De tijd ligt nog niet zoo heel ver achter ons, waarin goede wegen tot de grootste zeldzaamheden behoorden. Bij de bizondere ligging van ons land, dat voor een goed deel één groot kustgebied vormt en door een groot aantal groote en kleine rivieren doorsneden wordt moest het verkeer vroe ger zich wel uitsluitend of in hoofdzaak op of langs het water ontwikkelen, oog voor het binnenland. Het belang bracht daarom mede, dat men zijn aandacht en zorg voornamelijk tot den aanleg en het on derhoud van goede waterwegen uitstrekte, waardoor de landwegen langen tijd ver waarloosd werden. Ze waren er wel en be stonden ook als zoodanig, omdat ze ook noodig waren en zeker niet geheel en al gemist konden worden, maar de toestand, ook van de groqte wegen zelfs, liet alles te wenschen over. In het slechte jaargetijde en wanneer overstroomingen verschillende streken kwamen teisteren, werd het verkee»- te land hier en daar geheel en al stopge zet, daar het anders niet dan met groot ge vaar kon plaats hebben. Door dergelijke toestanden is het wel voorgekomen, dar bekende marktplaatsen verscheidene maan den achtereen onbereikbaar waren. Oppervlakkig bezien, moet men zich ver wonderen, dat dergelijke vreeseüjke onge makken nog zoo heel langen tijd konden voortduren en er eigenlijk pas in de laatste jaren flink wordt aangewerkt om die ge breken, overal, waar ze nog bestaan moch ten, radicaal te herstellen. Toch schijnt mede de gebrekkige toe standen der wetten een der hoofdoorzaken van den slechten staat der landwegen te zijn geweest naast het bijkomstige belang dan dat zij nu eenmaal in ons land van wa terwegen hadden. In dat laatste opzicht is het daarom voor ons land wel teekenend en zoo geheel en al in stijl en verband met de historie ervan, dat de geheele staats zorg betreffende de bescherming van den grond niet alleen de eigenlijke waterwerken hiertoe rekent, maar ook de verkeersmid delen, die zich binnen die beschermde zone, op den vasten bodem bevinden, worden daarbij ondergebracht Zoodat Waterstaat direct of indirect, maar in elk geval het oppertoezicht heeft ook over alle openbare verkeerswegen te land. Waar het hier al gemeen publieke belangen betreft is een dergelijk staatstoezicht zeer zeker op zijn L. A. METTROP UTRECHT TandheelkundigeStationsplein 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 n.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekprijzen. Specialist in herstellen van fouten of hinderlijke gebitten. plaats en door de geschiedenis geboden. Want wie zou de oude, ongeordende toe standen terugwenschen. Wat intusschen ook weer niet zeggen wil, dat de werkwijze van het opperste toezicht feilloos en volmaakt zou zijn. Als alle menschenwerk bezit het gebreken, die echter voor verbetering val baar zijn. Zoo geniet onze mooie verkeersweg dan van alle zijden belangstelling, officieel en niet-officieel, van bestuurszijde en van die van 't publiek. Het verlanglijstje voor dien weg is nog maar niet zoo gauw uitgeput en bij de genoemden in ons vorige artikel kunnen er nog ettelijke bijgevoegd worden. Zoo worden aan dezen weg de nieuw aangelegde plantsoentjes, die in eindeioos lange strooken als uitgerekte banden of borders hier en daar het fietspad van het wandelpad scheiden niet onaardig gevonden en werkelijk kunnen ze over enkele jaien levendige separaties van groenende hees ters vormen, die het karakter der lanen op natuurlijke wijze helpen aanvullen. Toch wordt de opmerking vaak gemaakt en deze is niet geheel en al van practisch inzicht ontbloot, dat genoemde plantsoentjes in de toekomst geweldig veel aan onderhoud zui len gaan kosten, wil men ze tenminste net jes houden. Op een plein, waar een plant soen bovendien nog veel beter uitkomt, is het nog bij te houden, maar hier maakt een onafzienbare lengteafmeting het oppervlak zoo groot, dat het onderhoud wel erg kost baar worden moet. Een enkele boomenrij had dit bezwaar niet gekend en zou overigt-n0 niet minder doeltreffend geweest zijn. Een voorzeker goeden dienst verrichten de aanwijsborden, die enkele weken gele den op dezen weg bij de zijwegen geplaatst zijn. Ze houden een verbod in voor wiel rijders, waardoor deze in hun eigen belang en tot hun eigen genoegen naar den nieuw aangelegden fietsweg verwezen worden, en niet langer van den grooten rijweg gebruik mogen maken. Nu zou het verder in 't belang zij" van een goed geordend verkeer, wanneer nu ook de wandelpaden overal werden door getrokken en afgemaakt, zoodat niet langer het fietspad voor wandelpad behoefde dienst te doen. Ook hiervoor zou dan een waarschuwingsbord kunnen worden aange bracht. Met al dergelijke maatregelen kan het verkeer gediend worden, dat voor alle categorieën bestemd moet zijn. Aanwonenden van den weg aan de zijde tegenover fiets- en voetpad gelegen, zijn bij komen en gaan genoodzaakt om dadelijk den rijweg over te steken, wanneer zij van één dier paden gebruik willen maken. Hier voor moeten zij dan soms een vrij hooge berm beklimmen, wat in 't bizonder voo" oude menschen en gebrekkigen, vooral bij avond, een gevaarlijk werk is. Meerdere doorgangen op gelijken afstand van elkaar gemaakt, zouden voor al die gebruikers een uitkomst wezen. Met dat al wordt deze weg steeds beter en zoo voortgaande kan hij nog een hyper modernen weg worden, die zelfs misschien bij den automobielfabrikant Ford in den smaak zouden vallen. Hij wilde toch al on ze vele waterwegen in moderne verkeers wegen veranderd zien. Intusschen doet deze groote royale rij weg met zijn parallelweg eenigszins den ken aan de mooie en beroemde Oude Sche- veningsche weg, die om zijn aanleg eenmaal vermaard was in Europa En al heeft deze weg heel wat voeten in de aarde gehad, dat neemt niet weg, dat een later geslacht hem misschien nog roemen zal als een van de schoonste wegen van ons vaderland. „TOESCHOUWER." NEUWEO IH gei), coupeuse HILVERSUM Elegante Coupe. Onberispelijke afwerking. van 2329 October 1930. Geboren: Johannes Adrianus, z. v. G. Yalkeneer en R. R. Jorna. Kerkstr. 48; Margaretha Jolianna. d. v. B. J. Radema ker en J. Voskuilen, Beukenlaan 17a; Timotheus Cornelis. z. v. C. de Bruin en M. Hogeboom, Nieuweweg 29; Adrianus, z. v. J. P. J. de Wildt en A. C. Rossewij, Verl. Postweg 27; Marcelis Johannes Ma ria, z. v. J. G. Smit en R. Storm, Burgem. Grothestr. 40. 1 Ondertrouwd: J. W. Veldhuizen en S. Bijlsma; B. C. Rademaker en J. C. Vis ser. Gehuwd: P. v. Fulpen en G. Kok; B. G. Wesseling en iA. SchoutenG. v. Rou wendaal en C. W. v. Duinkerken; A. Ap peldoorn en J. F. v. de Kuit. Vestiging van 2329 Oct. 1930. Wed. A. W. Brink van A'dam naar Julianastr. 6a: A. Jonkman van A'foort naar Birktstr. 34; J. Maasland van Noor deloos naar Beukenla in 28; W. F. Geijsen- dorpher m. gez. van Baarn naar Utr.w. 6; J. Boll van Enschede naar Birktstr. 34J. Camphuis m. gez. van Arnhem naar v. Lennepl. 10; H. Becker van Herne (Dld.) naar Soesterb.str. 125; H. Brock- mann van Herne (Dld.) naar Soesterb. str. 125; Sj. Hooit van Haarlem naar Kerkpad ZZ 332; L. Termond m. gez. van Leiden naar Soesterb.str. 10; II. J. Engelbertink van Üldenzaal naar Juliana str. 77; D. Fromberg van Zeist naarA'f. schestr. 1G. A. F. E. Halsema m. gez van A'dam naar Andriessestr. 5; J. Man tel m. gez. van Hilversum naar Andries sestr. 14; H. v. Keeken m. gez. van Den Haag naar Banningstr. 58L. Bakker van Hilversum naar Koninginnel. 112, St. v. Asselt van Zeist naar Postweg 42; H. V. Paque van Utrecht naar Vredehof- str. 2: 0. v. d. Bor van Nijkerk naar Steenhofstr. 50. Vertrek van 2329 Oct. 1930. C. C. Janssen v. Kaaij van Spoorstr. 23 naar Bandoeng (Ned.-Indië)B. J. Löning m. gez., van Nieuweweg 15a naai de Bilt, Soestdijkenv.. 174a; J. J. Oriot. van Birktstr. 34 naar A'dam, G. Flinck- str. 33IIM. K. Visser van Molenstr. WZ 24 naar Turijn (Italië); W. Veldhui zen van Wieksl.weg WZ 1 naar Utr., Cu- racaostr. 2bis; A. Dunnink van Patklaan 13 naar A'foort, Wijersstr. 15; P. C. Floor van Beckeringhstr. 3 naar Leiden, Se- ringstr. 24a; N. de Heer van Plas weg 6 naar Voorthuizen, Amersf.weg; W. v. Groningen, van Amersf.str. 2 naar Den Haag. Galileïstr. 135; R. Bruining van Heideweg 36 naar Utrecht, Biltstr. 45bis; A. Heinhuis van Vondellaan 17 n. Baarn. Penstr. 27L. Boxman van Rademaker- str. 25a naar den Haag, Smitsstr. 13; H. -Kolthoff van Kolonieweg 5 naar A'dam L. Bothastr. 35; D. Ruijssenaars van v. Maarenstr. 5 naar Zeist, de Wetlaan 41 Verhuizingen in de gemeente van 23—29 October 1930. H. J. Vos van Talmalaan 26 n. Kerk straat 25; W. Wielhouwer van Luchtv.afd. naar Sinnemaplein 2; G. H. J. Swanen v. van Lennepl. 40 naar Julianastr. 57C. G. v. d. Breemer van Birktstr. 81 naar 77; J. G. W. C. Arlar van Heuvelweg 1 naar L. Brinkweg 48; W'. Stalenhoef van Postweg 3 naar Amersf.str. 119; G. v. 't Hoenderdal van Amersfstr. 9 naar v. Maarenstr. 7E. Pieper van le Wete ringpad 2 naar 4; M. v. d. Berg van Molenstr. WZ 33 naar Steenhofstr. 61 R. Noppen van Julianastr. 36 naar A. Paulownal. 36; J. W. v. Ledden van Mo lenstr. WZ 66 naar v. Lennepl. 4; J. Strumpel van Beetzlaan 86 naar Laan- str. 92; J. F. Demmink van Postweg 70 naar 40. CLUBNIEUWS V.V. „SOEST.' Op een zeer glad kleiveld speelde Soest I j.1. Zondag in Amsterdam tegen Wilh. Vooruit. Er is in deze wedstrijd vooral na de rust door „Soest" hard ge werkt. De uitslag 3—3 gaf de verhouding vrij goed weer. A.s. Zondag om 2 uur, terrein Koud- hoornweg SOEST I—T. D. 0. (uit Amsterdam) Tegen deze vereeniging heeft Soest nog niet gespeeld, doe zooals j.1. Zondag. Heeren, aanpakken van begin tot einde, als ieder zijn best doet, en speelt voor wat hij «waard is, kan er gewonnen wor den. Het 2e elftal. Heeft 3 wedstrijden gespeeld, daarvan 1 verloren en 2 gewonnen. A.s. Zondag gaan zij op bezoek bij Hilversum 4, ver moedelijk hun zwaarste concurrent, 2e elftalspelers doet je best, en breng min stens 1 punt mee naar huis. E. S. V. A. C. De uitslag der gespeelde wedstrijden zijn: Hilversum: de Vossen IEsvac I 41 Soest: Esvac 1Argus 1 50 Hoewel met één invaller gespeeld werd gaf het Zaterdagmiddag elftal de sterke Vossen uitstekend partij; wij zien dan ook met vertrouwen de toekomst tegemoet. Blijven de Esvac'ers met dezelfde animo spelen dan kan succes niet uitblijven. Es vac I ontving Zondag het Utrechtsche Ar gus; wij hadden van Argus meer tegenstand verwacht. Esvac was over alle linies ster ker, zoodat de wedstrijd veel te eenzijdig werd. Het werd 50 voor Esvac. De volgende wedstrijden zijn voor de a.s week vastgesteld: Zaterdag 2.30 uur: H.V.C. juniorenEsvac junioren te Bik hoven. Esvac IC.V.V.V. in het Burg. Dekcthpark Zondag 2 uur: Esvac IIB.V.C. III in het Burg, Dekcth park. De Esvac junioren spelen hun eer.ste wedstrijd in die afdeeling terwijl het Zater dagmiddag elftal de eerste thuiswedstrijd in de competitie speelt. Het Amersfoortsche C.V.V.V. zal de bei de winstpunten wel bemachtigen; Esvac'ër.- doe echter je best de nederlaag zoo klein mogelijk te houden. Het tweede elftal ontvangt Zondagmid dag in het Burg. Dekethpark B.V.C. III uit Bilthoven. Beide elftallen zijn nog ongesla gen, dus van de uitslag hangt veel af. Es vac reserves, speelt voor wat ge waard zijt en tracht de punten te veroveren. Esvac'I is deze week vrij. NEDERL. HERV. KERK SOEST. Zondag 2 Nov. 1930 v.m. 10 uur: Kerk: Ds. Leenmans, era. pred. te Zeist. n.m. 6 uur: Ds. Tuinstra van Soes terberg. Rembrandtzaal v.m. 10 uur: Ds. v. Schaick. n.m. 6 uur: Geen dienst. CHR. GEREF. GEMEENTE Julianastraat. Soestdijk. Zondag 2 Nov. v.m. 10 uur en nam. 6 uur: Den Heer W. Heerma, Theol. Stu dent te Apeldoorn. Woensdag 5 November nam. 7 uur: Ds. J. de Bruin van Baarn. Dankuur voor het gewas. VER. VAN VRIJZ. UODSDIENSTIGEN SOEST. Zondag 2 Nov. v.m. 10.30 uur: Geen Dienst. HILVERSUM Leeuwenstraat 16 Wij leveren U alle bekende merken SIGAREN en SIGARETTEN Wij zijn koopers van alle SIGARETTEN-BONNEN TEGEN ZEER HOOGE PRIJZEN'. Vraagt offerte en bezoekt onze magazijnen! PIJPEN SIGARETTEN

De Soester | 1930 | | pagina 2