STADIMA GELD ter leen N Plaatselijk Nieuws. Soesterberg. Voor de Huisvrouw Advertentiën. Sigarenveiling te Soest KOSTELOOS EN VRIJBLIJVEND B ROOKT -M) 99 in prlfzen van 6 (ot 12 cent. Sigarenfabp, „DE STER" Rozenstraat 12-14 - Bilt (U.) H. H. Timmerlieden Tuinmeubelen. Inboedel. Dagmeisje „HET HANDELSHUIS" „HET HANDELSHUIS" RIJBROEKEN „HET HANDELSHUIS" No 99 Ongeëvenaard in kwaliteit WERKVERSCHAFFING. AMERSFOORT- B. en W|. schrijven aan den Raad, dat in 1930 voor werkverschaffing is uitgegeven f 27256.47, verdeeld als volgt: Wegenaan leg f 1361.74, plantsoengordel f 243391.52, verharden wandelpaden f 613.31, diversen f 941.90. In de begrooting 1930 was voor dit doel geraamd f 20.000, zoodat deze post met f 7256.4/ moet worden aangevuld. Aan rijksbijdrage zal worden ontvangen f 3993.84» terwijl geraamd was f 1500. Het verschil van f 7256.47 meer uitgegeven ver minderd met f 2493.84 meer ontvangsten of f 4762.63, zal moeten worden gedekt door afschrijving van den post onvoorziene uit gaven, die daartoe voldoende ruimte biedt. Voor 1931 willen B. en W. in werkver schaffing doen verrichten: wegenaanleg f 2638.26, plantsoenaanleg f 39476.29, boschpaden f 1000, tweede hockeyveld Birk- hoven f 4000, rijwielpad Heiligenbergerweg f SOOOj, totaal f 52114.55. Op de begrooting 1931 is op den post werkverschaffing geraamd f 20.000. Thans stellen B. en W. voor dezen post te verhoo- gen tot f 53.000. Daartegenover is te reke nen op een rijksbijdrage Van f 7200, zoodat voorzien moet worden in een meerdere last van f 25800. Er is naar de meening van B. en W. geen bezwaar, om de opbrengst van het kohier der inkomstenbelasting 1930-'31 op f 26000 hooger te ramen, zoodat de meerdere uitga ven voor werkverschaffing volkomen ge dekt zijn. NEDERL. VER. TOT BESCHERMING VAN DIEREN. In Hotel Zeiler te Baarn werd Zaterdag j.li. de jaarlijksche ledenvergadering gehou den van de afd. Baarn e.o. van de Neder- landsche Vereeniging tot Bescherming va.i Dieren. Zooals gewoonlijk met ledenver gaderingen het geval is, hadden ook hier weer zeer weinigen gehoor gegeven aan de uitnoodiging tot bijwoning van deze ver gadering!. Óm 3 uur werd de vergadering door den voorzitter Jhr. L. J. Quarles van Ufford geopend. Door de secretaresse werden toen de notulen voorgelezen van de vorige vergadering en daarna het jaarver slag uitgebracht. Alles werd keurig in orde bevonden, zoodat geen op- of aanmerkingen werden gemaakt Daarna deed de penning- meesteresse Mej. Vor der Hake rekening en verantwoording en bleek dat de ontvang sten hadden bedragen 1134.57, de uitga ven 915.04,, zoodat de rekening sloot met eer voordeelig saldo van 219.53. Hierna verkiezing van 2 bestuursleden. Aftredenden waren de voorzitter Jhr. L. J„ Quarles van Ufford en de secretaresse Mej;. W. E. Kro nenberg. Beiden werden natuurlijk herko zen. De voorzitter deed mededeelingen om trent het werk van commissie: A (ter ver betering van toestanden bij de exploitatie van vee en pluimgedierte) en besprak voor namelijk het onderwerp: brand in stallen. Daar er in ons land bijna geen dag voor bij gaat of men leest van stallen met vee, dat in de vlammen is omgekomen, is het toch zoo noodig dat hierin verandering komt. Een rapport» uitgegeven door com missie A. voorzien van platen» die aantoo- nen hoe hierin gemakkelijk verandering is te brengen, werd aan de aanwezigen uitge deeld op aanvraag bij het bureau der Ne- derlandsche Vereeniging tot Bescherming van Dieren, Prinses Madestraat 40, den Haag, is voor belangsttellenden het rap port betreffende het gevaar voor vee bij brand in boerderijen, door Dr. C. J. Rab. Oosterbeek, gratis verkrijgbaar. Voor den heer Cazius» die een paar weken te voren als bestuurslid had bedankt, werd op voor stel van den heer Voorzitter gekozen Mevr. de Josselin de Jong te Baarn, die ter ver gadering aanwezig, deze benoeming aan nam. Voor de algemeene vergadering die te Apeldoorn gehouden zal worden, werd als afgevaardigde, aangewezen de Heer Jhr;. L. J. Quarles van Ufford, en als plaats vervangster de secretaresse. Wat verder ter tafel zal worden gebracht was punt 6 van de agenda. Nu wenschten enkele leden 't woord over den Inspectiedienst van den Inspecteur. Zij waren niet tevreden over dien* werk en waren van meening dat hij meer malen getoond heeft geheel onverschillig te zijn voor dierenleed. Het bestuurslid de Heer P. Karsten gaf zijn ontstemming te kennen over den Inspecteur» (die ongeveer 2y2 jaar in dienst der vereeniging is) en deelde mede dat hij in al dien tijd den man niet gezien had en dat hij daardoor niet van 't vercenigingsleven op de hoogte werd gc- houdetV De heer Karsten stelde voor dezen Inspec teur te ontslaan en dit ontslag te doen in gaan over 2 maanden, met welk voorstel de meeste leden instemden. Hierna niets meer aan de orde, sluit de Voorzitter om half 6 de vergadering. GEVONDEN VOORWERPEN. Een zilveren hangertje. Een radiateurdop van een automobiel. Een huissleutel. Ken paar motorhandschoenen. OPGEHAALD. Zaterdagmiddag omstreeks 1 uur werd door de politie te Baarn aan die te Soest kennis gegeven,, dat onder de gemeente Ecmnes docrr hen uit de rivier de Eem het lijk was opgehaald van een vrouwspersoon, naar schatting 20 jaar oud', In verband met de vermissing van Mej. A. M,. van E. uit Soest, begaf de politie zich in gezelschap van twee meerderjarige bloedverwanten naar Baarn, alwaar het lijk inmiddels in het lijkenhuisje op de Nieuwe Begraafplaats aldaar was geborgen. De familieleden herkenden het lijk als hun dochter en zuster;, die reeds sedert 12 Jan. vermist was en waarvan men reeds lang vreesde, dat zij verdronken was. Waar schijnlijk had het lijk al dien tijd onder wa ter vastgezeten en was Zaterdag j.1. eerst losgeraakt, doordat men in de buurt met een haak had geplonst; het vertoonde, waar schijnlijk daardoor;, een kleine wonde aan den hals. De begrafenis van het slachtoffer zal plaats hebben a.su Woensdag op de Alge meene Begraafplaats te Soest. TEGEN DE SPOORBOOMEN. Een dezer dagen botste zekere K. uit Soesterberg met zijn automobiel in volle vaart tegen de spoorboomen nabij het sta tion Soestduincn. De eene boom was reeds voor een na derende trein gedaald, terwijl de andere zich in dalende beweging bevond en tegen deze laatste boom reed K. op, zoodanig, dat de boom werd verbogen en uit de vangar men schoot. De auto kwam eerst 14 Meter verder op den overweg tot stilstand. De na derende trein kon gelukkig tijdig gewaar schuwd worden en ondervond een geringe vertraging. De auto werd wat beschadigd, doch persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De dienstdoende stationschef van het sta tion Soestduinen heeft tegen K. proces-ver baal opgemaakt. DE KIPPENDIEFSTAL. Naar wij vernemen zal L. uit Maarn, voorheen wonende te Soest, die indertijd door de politie is aangehouden als verdacht van kippendiefstal te Soest op 21 Januari j.1. op 10 Maart a.s: voor dat feit terecht staan voor de Rechtbank te Utrecht. Ni.B. A.S. De afd. Soest hield een vergadering in een zijzaaltje van Religie en Kunst, welke aardig bezocht was, o.a. door A.J.C.'- ers uit Baarn. Na een hartelijk welkom door den spreker,, den heer J. de Voogd, leeraar middelb. Nederlandsch te den Haag, deelde deze mede dat 7 Maart a.s, een Bondshuis- avond wordt belegd bij Mevr. Muizenberg verder dat bij voldoende deelname met Pa- schen een congres alhier wordt gehouden, door Utrecht» 't Gooi en Tielf. Daarna gaat spr. op zijn onderwerp in, n.l<. „Brandt en Peer Gynt van HL Ibsen. Men moet deze belangrijke werken bezien onder de omstan digheden waardoor zij zijn ontstaan. H. Ib sen werd in 1828 geboren en had een on gelukkige jeugd, welke zijn stempel op zijn later leven heeft gedrukt. Reeds jong werd hij apothekers-leerling en studeerde later in de medicijnen,, ofschoon dit zijn roeping niet was. In 1848 komt hij in Christiana en komt in aanraking met gelijkgestemde jongelui, daar hij voelt tot iets grootsch geroepen te zijn. In geschriften gaf hij weer hoe hij over de Maatschappij dacht, zijn stof ontleent hij aan Cathalina. Na zijn eerste tooneelwerk wordt hem een plaats geboden als directeur der Schouwburg te Bergen, maar de belang stelling na zijn stuk „de Comedie der lief de", taant zijn roem, daar hij een aanval daarin doet op de kleinburgerlijkheid. Hij slaat failliet, en vertrekt naar Dresden, Mün chen en Rome en keert in '91 terug als be roemd dramatiwig. In 1906 sterft hij. In zijn werk voelt hij de Maatschappij aan en ont dekt de fout die haar aankleeft, hij is idea list. Hij predikt „het mensch wees je zelf, door je zelf te dooden". In „Brandt" teekent hij de lakschheid en lamlendigheid der No ren. Het mooiste echter is dat hij zijn ide aal op de meest felle wijze ten beste geeft het is het hooglied van den wil, hij predikt het oude Testament, maar geen gewouwel over liefde, maar realiteit, daarom zijn zijn werken moeilijk om te begrijpen en te waar- deeren. Hij wordt echter als prediker uitgestoo ten, hij wil alles of niets, hij laat de wolken droom realiteit worden; God is een God der Liefde. Peer Gynt is een van zijn mooiste wer ken. Hij laat daarin de persoon zien, die denkt zich zelf te hebben gevonden. Maar Peer Gynt is een bandelooze figuur zonder energie,, de personificatie van het Noor- sche volk. Hij wilde de algemeene mensche- lijke natuur zelf terug vinden. Peer Gynt i; de mensch in zijn slechtste oogenblik, de grove egoïst, hij mist de kern der persoon lijkheid en geeft ruimte aan zijn wolken fantasie. Hij is de sprookjes Prins in het rijk der slechte gedachten, ofschoon hij con sequent genomen niet slecht is. De gedach ten-kronkel houdt ook hem gevangen, niet er door heen, maar er om heen. De liefde van Soelwé redt hem ten slotte, want een slecht verleden laat zich niet wegcijferen, dit moet beleden worden, daarom is zijn bc keering een daad van groote overgave. Al leen de Liefde kan redden en behouden, ook in Peer Gynt. Met groote zeggingsschap en beheersch- te mimiek liet spr. zijn „Brandt" in Peer Gynt voor het gevoelsoog leven, terwijl de Suite van Ed Grieg op de piano het hare er toe bijdroeg. Het was een leerzame en genotvolle avond voor de N.B.S.A.'ers. Ni.R.V. AFD. AMERSFOORT EN O.G. Voor de leden der afd. Soest hield de heer Tulp, hoofdvertegenwoordiger der Oostenrijksche Spoorwegen hier te lande, een lezing over Oostenrijk, toegelicht door de film en lantaarnplaatjes, in de tooneel- zaal van „Hotel Kernland", welke druk be zocht was. De spr. werd ingeleid door den heer K. Vos uit Amersfoort, welke zijn vol doening over de flinke opkomst uitsprak, en allen een hartelijk welkopi .toeroept. De inleider zegt daarop met veel genoegen de uitnoodiging te hebben aangenomen, daar Oostenrijk momenteel het touristenland is voor Hollanders. Oostenrijk is arm aan in dustrie, maar rijk aan natuurschoon, en daarom uitnemend geschikt voor tourisme. In 1913 bedroeg het aantal Hollanders dat een uitstapje naar Oostenrijk maakte 913 personen en 1930 ruim 5UÜ0 verblijvende in hotels, waarbij nog gerekend moeten wor den 2000 die onderdak hadden bij de ouders, waarvan de kinderen in Holland hadden vertoefd. Op 't oogenblik heeft de N.R.V. wederom een excursie naar Oosten rijk uitgeschreven, waarvoor velen zich reeds aanmelden en nog dagelijks inlichtin gen worden gevraagd. Na deze toelichting verscheen eerst op het witte doek een film over de Skisport, terwijl daarna een tocht werd gemaakt met de postauto, welke dienst bij de Spoorwegen is ondergebracht, daar Tirol, Insbrück» 't Salzkam mergut en Wee- nen. Rustig gezeten op een gemakkelijken stoel, maakten wij in gedachten deze schoo- ne reis door prachtig natuurschoon mede, zoodat 't verlangen in ons verlevendigd werd om de eerstvolgende reis mede te maken. Alles wijst op comfort, zoodat de touristen niet anders dan tevreden kunnen zijn. Na de pauze werd nog een keurige serie ge kleurde lantaarnplaatjes getoond, zoodat men een goeden kijk kreeg op de schitteren de entourage. Als attractie werd aangebo den een gids uitgegeven door het Bonds- ministerie, voor Handel en Verkeer te Wee- nem, met fotonen .ucn-.kaarj. v&o het land verlucht. Er werd va 'op genoten. OPENBARE VERKOOPING. Dinsdagmorgen te 11 uur werd door No taris A. O. Dammers in het Koffiehuis van de \Ve<j|. G. Sukel, Laanstraat 86 alhier, publiek verkocht: I. Eenige perceèlen weiland gelegen nabij den Kostverloren weg en het Oude Grachtje alhier tezamen 1 H.A. 46 A 16 c.A. en 2 perceelen in massa. Ingezet op f 3550 door B. van Zijtveld en G. van Duinkerken. Afgemijnd op f 4220 door \V. A. Becke- ringh. II. Een huis met erf en tuin aan de Beckc- ringhstraat Noj. 18 alhier groot 17 Are, 94 c.A. Ingezet en niet al gemijnd op f 3900 door H'. v. d. Broek. BEROEP AANGENOMEN Ds. E. Groeneveld te Dalfsen heeft het beroep naar hier aangenomen. AMBULANCE VLIEGTUIG IN GEVLOGEN. Dezer dagen is bij de Militaire Lucht- vaartafdeeling alhier door den kapitein-vlie ger hoofdinstructeur Versteegh een ambu lancevliegtuig ingevlogen, dat hierbij aan de gestelde verwachtingen mocht voldoen. LICHTBEELDEN AVOND Op Donderdag 26 Februari a.s. 's avonds half acht zullen er yi het Tehuis voor Mili tairen aan de Banningstraat alhier lichtbeel den vertoond worden,, betrekking hebbende op het wereldbekende boek: Bunyan's Chris- tenreize naar de Eeuwigheid. Spreker hier bij is de heer D. Kuipers uit Zeist. Ter af wisseling zang. De toegang is vrij,. GEHOORD, NIET GEZIEN. Bij ons" op stee, daar hoor je rare dingen Ik zal 't beste doen, U dat hier te bezingen Daar heb je Smit» die met couranten sjouwt, Die maling heeft aan ieder, en op zichzelf vertrouwt. Als ongeorganiseerd, lid is van de Vallei Kamer De man die bouwt, met beitel en met hamer Een Wetvouwer die zit,, slechts bij zijn eigen gratie Koopt hout voor de Gemeente, vér boven de taxatie. In de R.K. Partij, wordt onder 'sHeeren zegen Een zware strijd gevoerd, dewelke is ge legen Voor de eerste plaats,, dus boven aan de lijst. Wie als man in bonus, aan de kim verrijst Een minzaam A.R, groenteboer, die streeft Op een nummer van de lijst, die 't beste kansje geeft. Dan zie» op het tournooi, een Soesterberger slager Onder aan een Bleeker hangt, doch die chance is mager. Een Isegere man, die ook een gooi wil wa gen, Maar bij de eerste zet, z'n inbreng wel zal vragenL Zoo is er leutigheid, doch, zeg U, beste liên Ik heb het wel gehoord, maar heb het niet gezien» INEPT. PLAFONDS EN MUREN SCHILDEREN EN VERNISSEN. Tegen den man zelf heeft de huisvrouw natuurlijk niemendal, maar om de rommel die hij in huis veroorzaakt heeft de huis vrouw een broertje dood aan den stuca- door. En om met een goor of vuil-geel pla fond of portaal te blijven zitten, daarin heeft ze natuurlijk ook geen zin. Een uitweg is plafond of witgekalkte muur te schilderen. Daartoe moeten zé eerst „in de olie" gezet worden, om vervolgens geschilderd te wor den. Men gebruikt het beste gewone crème verf met teen klein beetje bruin erdoor, om de kleur een warmer tint tc geven. En na het schilderen, als alles goed droog is, ver nissen niet alleen de glans verhoogt, maar vooral en bovendien het schilderwerk met een kostelijke beschermende laag bedekt. De kleur blijft daardoor mooi en het schil derwerk blijft veel langer goed. Het ver nissen is dus wel extra werk, maar het loont de moeite dubbel en dwars. Als men ver nis voor het gebruik gereed koopt doet men goed ze op een warme plaats te bewaren. Anders wordt ze dik en onhandelbaar. En gaat men dan verdunnen met terpentijn, dan heeft men veel kans dat er bladders en bla zen in komen. Verder is het verstandig al le verniswerk op een droge, zonnige dag te doen en een schoone kwast te gebruiken, die niet al eerder voor schilderen gebruikt is. De kwast moet droog zijn, plat en van onderen recht, vierkant afgesneden lange haren hebben. En vooral niet te diep in de vernis indoopen, doch slechts een beetje vernis telkens aan het uiteinde van de kwast nemen. Men moet niet overhaasten bij het vernissen, maar het goed en degelijk doen en goed uitstrijken./ Kan het werk niét op één dag afgemaakt worden, bewaar de kwast dan zóó, dat het uiteinde juist even is verkeerd. Dat kan alleen met verfkwasten. Immers de terpentijn zou de vernis beder ven. BANANEN-LEKKERNIJEN. Velen hebben er nog geen idee van, hoe veel heerlijke dingen er van bananen te ma ken zijn. Daar heeft men bijvoorbeeld ge bakken banaan, dat bijvoorbeeld bij gebra den vleesch heerlijk smaakt. Anderen eten het uitsluitend voor lekkernij. Daartoe pelt men de bananen en snijdt ze in de lengte in twee helften. Men maakt wat boter in de koekenpan heet en legt daar de banaanhelf ten i»i, met den platten kant naar beneden. Aan weerszijden lichtbruin laten braden. Een verrukkelijke dessertschotel maakt men verder van bananen als volgt. Pel 6 rijpe bananen en maak ze met eenvork fijn. Prak er een half kopje suiker doorheen. Klop een kwart liter slagroom stijf, klop het bananenmengsel ook met den slagroom- klopper en doe er dan de slagroom, een theelepeltje vanille-suiker en een half kopje vol fijngebroken gepelde walnoot bij. Dit op zich zelf is al een heerlijk toehapje. Men kan er ook nog custardvla over doen of op elk schoteltje custardvla een lepel van dit bananenmengsel geven. Nog een ander eenvoudig dessert-scho teltje maakt men van brood met aan schijfjes gesneden banaan. Men snijdt sneedjes brood van ongeveer 1 c.M. dik, ontdaan van de korst. Men smeert ze dun met boter en belegt dan elk sneetje met aan schijfjes gesneden banaan. Met wat suiker bestrooien en in de koekenpan licht bruin bakken. Opdienen met wat poeder suiker erover. En natuurlijk warm. CORRESPONDENTIE. C. R. p.p. te Utrecht. Vliegen daar niet in,. Uw meening over» „Vuile wasch en or- ganisatorischen weg" is ook de onze. Achter het mom van vriendschap en aanhankelijk heid geen lage intriges en stiekum gedoe- Intusschen vernamen wij nog steeds niet, dat van D. den organisatorischen aangewe zen weg volgde. Geeft te denken hoor! Het met veel misbaar kloppen aan e:n verkeerde deur met de wetenschap, dat men daar toch geen gehoor kan krijgen, is slechts schijnvertooning. FAILLISSEMENT van H. BOS, wonende te Soest, Bosstraat No. 30. Bij beschikking van den E.A. Heer Rech- ter-Commissaris is bepaald: 1. dat de termijn voor het indienen der schuldvorderingen eindigt op 16 Maart 1931; '2. dat de verificatie-vergadering zal wor den gehouden op Maandag 30 Maart 1931 des voormiddags om 10.40 uur in het ge rechtsgebouw aan de Hamburgerstraat te Utrecht). Baarn, Cantonlaan 5. De Curator: ME H. J. G. JANSSEN VAN RAAY Prijsopgaaf gevraagd voor 48 Fauteuils en 12 Tafels, volgens model. SOESTERBERGSCHESTRAAT 107 Reisgenoote Dame, m.1. v.z.g.h: voornement twee a drie weken naar het Zuiden te trekken'. (Nice Monte Carlo Menton) zoekt haar passend reisgezelschap. Kosten voor gezamenlijke rekening. Brieven onder Motto „Reis" aan het bu reau van dit biad. Wegens vertrek naar het Buitenland ter overname inboedel. Pracht salon- en eetka mer ameublement, twee eiken slaapkamers, bad met Geisser, eet- en keukengerei. Bed den met toebehooren. Kleeden, zeilen, gor dijnen, huishoudgoed, alles compleet. Desverlangd Huurovername. Zeer ge schikt voor jong paar dat zich voor weinig geld een mooi en degelijk huishouden wil aanschaffen. Brieven franco onder No. 240 aan het bureau van dit blad. Wordt voor onmiddellijke indiensttreding te Bilthoven, GEVRAAGD Mannël. of Vrouwalijke Bediende goede hand schrijvende en bekend met ma- chineschrijven. Max. leeftijd 20 jaar. Brie ven onder No. 603 Boekhandel Havekotte. Bilthoven. Te Koop een bij de Raad van Beheer geregistreerde BELG. HERDER oud IK» jaar, met hokj, a f 15. Brieven onder No. 190 aan het bur. v. cL bl. gevraagd, voor dadelijk. Zich aan te melden bij Mevrouw de Wijs. Wilhclminalaan 10. Soestdijk. Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. MT Koopt uw TURNKLEE0ING d&ar, waar het beste en voordeeligste wordt aangeboden. Allen dus naar: Soesterb.str. 51 bij Gallenk.Pelsweg Afdeeling gemaakte Turnkleeding vuur HEEREN en JONGENS Deurwaarder KUYTERS te Amersfoort zal op DONDERDAG 26 Februari 1931 's avonds 7 uur in de zaal van „de Gouden Ploeg" te Soest publiek verkoopen EEN GROOTE PARTIJ in origineele verpakkingen; alles uit de liquidatie der Roco-sigarenfabriek te Haarlem. Een uur voor de verkooping te zien en te bemonsteren. Soesterbergschestraat 51 - Telef. 2200 Afdeeling Manchester Beverteen Fantasie-, Koksbroeken, enz. enz. voor iedereen tot elk bedrag met en zonder borg» geen kosten, billijke rente. Ook le en 2e hypotheek- Vraagt inlichtingen. Brieven A. B. N. LEUVEHAVEN 43a ROTTERDAM. Soesterbergschestraat 51 - Telef. 2200 Amerikaansche Legerhemden wollen Khaki, van f 5.thans f 3.90 Rijbroeken Beenkappen Sportkousen zullen wij U gaarne bezoeken voor bespreking betreffende de inrichting en controle van Uw boekhouding, het samenstellen van balans en verlies- en winstrekening, de behandeling van reclames tegen te hooge aanslagen in de belastingen, alsmede voor bespre king betreffende het verrichten van andere accountantswerkzaam heden. Enkele tarieven: Samenstellen balans en verlies- en winstrekening per boekjaar of kalenderjaar f 20.tot f 35. Controle boekhouding (volledig) 4 bezoeken per jaar f 50.a f 60.per jaar. Meerdere bezoeken naar verhouding. Wij komen steeds vooraf het tarief overeen. Onze Directie en haar uitgebreide staf van assistentie, die iederen dag, over geheel Nederland verspreid hun werkzaamheden verrichten, staan elk oogenblik van den dag te Uwer beschikking om U een kosteloos en tot niets verplichtend bezoek te brengen. Wie een kosteloos en tot niets verplichtend bezoek wenscht, vuile onderstaand strookje in en zende het ons als drukwerk in open enveloppe gefranceerd met een iy2 cents postzegel, toe. N.V. ACCOUNTANTSKANTOOR „NATIONAAL BUREAU VOOR ADVIEZEN Gevestigd te LEEUWARDEN Groote Kerkstraat 16 De Directie. P. SIEBESMA, R. DE VRIES. Kantoren te HAARLEM, RIJSWIJK, ROTTERDAM Hierlangs afknippen. Ondergeteekende wenscht bezoek op uitdrukkelijke voorwaarde, dat dit bezoek kosteloos is en in geen opzicht tot iets bindt. BUR ADV UITE UITE HET Dil Bur gelet breng1 aanwj zen v; Stater en va van d Maart voor en, te en, st krijgt». Tot voegd te vn ander, komt, komt aangc te st€ Soe: Naam Beroep Woonplaats

De Soester | 1931 | | pagina 2