«JOH. TAK V Ml 1 HILVERSUM Sigaretten Sigaren Leeuwenstraat 16 Tabak Pijpen L. J. H0KSBERGEN Prachtig Tuingrint 2 G. v. d. MEER Jp. Pluimveeteelt. Wetenswaardigheden op Administratief en Fiscaal terrein. Overhemden naar maat Deml-Saisons 11 ii Wij verkoopen veel, omdat wij goedkoop zijn Wij zijn goedkoop, omdat wij veel verkoopen Rechtzaken. Burgerlijke Stand (Speciaal gezeefd) levering per Meter - Vraagt prijsopgave Brandstoffenhandel voorheen: KLEMAN BERGHUIS). KANTOOR: Kerkpad N Z. la. TELEFOON 2180 HUIS: 2186 mesting", welke met zeer veel belang stelling word gevolgd. Spr. vestigde de aandacht op de kalk- armoede van verschillende in deze streek gelegen gronden, hetge-en uit proefvelden duidelijk is gebleken. Teneinde zoo ratio neel mogelijk te kunnen bemesten dient het kalkgehalte van den bodem te worden nagegaan door opzending van grondmons ters naar het Bodemkundig Instituut voor grondenonderzoek te Groningen. De voordeelen van het 3-weeks om- weidsyateem werden zeer duidelijk naar voren gebracht, waardoor het melkvee ge durende den weidetijd vrijwel steeds versch jong gras van hoog eiwit-gehalte verkrygen. Spr. wees in het bijzonder op het nog veel voorkomende feit, dat boeren wanneer zy hun vee in de weide gaan bij- voedren, hiervoor bij voorkeur zeer ei- withoudende dus dure voeders be zigen. Belangrijk kan op deze voeding wor den bezuinigd, daar eiwitrijke voeders daarvoor geheel onnoodig zijn, doch juist mais, gerst en wortels gebezigd kunnen worden. Tenslotte deed spr. op grond van reeds eenige jaren gebleken ervaringen opgedaan op het proefveld te Vreeland, waar zwart stikstof bemesting was toegepast, duide lijk uitkomen, dat deze bemesting lang niei die voordeelen geeft als wel soms dooi propagandisten wordt voorgesteld. Besloten werd grondmonsters te nemen voor het onderzoek naar het kalkgehaltt van den bodem. Utrechtsch Landbouw Genootschap. Onder voorzitterschap van D. C. de Rid der, werd de vergadering van het Dag Bestuur van het U. L. G. gehouden, waar in de notulen der beide vorige vergade ringen voorgelezen en goedgekeurd. Naar aaneiding van het bijkens de pers gezonden request van de Nederl. vereen, van Kaashandelaren aan Z. E. den Mi nister over de kwaJiteitsachterui'gang vai de volvette Goudsche kaas, in verband me. de afgenomen vraag naar belegen kaas is men vanoordeel, dat dit voor onze pro vincie, waar zooveel van deze soort kaas gemaakt wordt, van het allergrootste ge wicht is te beschouwen. In 1929 bedroeg in Utrecht de volvette BONTWERKER TELEFOON 11285 Oud Kerkhof 43 UTRECHT" VERMAKEN REPAREEKEN J 2 van alle soorten BONTWERKEN rs kaasproductie gemaakt op de boerderij 12.302.000 k.g. tegen de totale productie 12.747.000 k.g. Welke ook de factorer mogen zijn, die de klachten veroorzaken, zal duidelijk naar voren dienen te komen wat gedaan zal moeten worden ter ver betering. De volvette Goudsche boerenkaas die als min of 'meer luxe produkt is tt beschouwen, staat of valt met de mindert geschiktheid om als belegen kaas te wor den verhandeld. Besloten werd op de eerst volgende algemeene vergadering dit on derwerp uitvoerig te behandelen en daar voor verschillende deskundige sprekers ui te noodigen, w.o. ook die van de Ned. Ver van Kaashandelaren te Gouda. Bij die be spreking aal dan ook partij getrokken Kun nen worden van de resultaten van de in dertijd door de 2 kasscontrolesttions voor volvette kaas met medewerking van de Ned. Vereen, van Kaashandelaren, dt zuivelconsulentschappen in Utrecht, en Z.- Holland met financieelen steun van dt prov. Z.-Holland en Utrecht en ook van ons Genootschap, ingestelde Commis'sie. welke na de 2 reeds uitgebrachte rap porten over de gebreken der volvettt Goudsche kaas, afgeloopen jaar een onder zoek begonnen is over de kwestie van dt kwaliteit van de kaas bij de ouderwetscht en bij de nieuwe bereidingswijze, waarom trent dit laatste punt binnenkort een rap port te wachten is. Het bericht van het Prov. Bestuur van Utrecht, dat de heeren A. W. Kromwijk te IJsselstein en J. den Hartog te Schalk wyk tot leden der Commissie v. d. Prov Reg. Comm. v. d. Rundveefokkerij in Utr zijn herbenoemd, werd voor kennisgeving aangenomen. Met het ontvangen ontwerp-adres om trent de crediet-verleening van Rijkswege aan landbouwers werd akkoord gegaan Voor de vestiging van een lagere land bouwschool, werd besloten aan het K. N L. C. mede te deelen, dat op advies van den Rijkslandbouwconsulent de plaatsen Langbroek, de Vechtstreek, b.v. te Breu- kelen of Loenen en te IJsselstein hiervoor in aanmerking komen. In verband met den zoo nuttig gebleken ingevoerden controledienst, ten 'behoeve van de coop. aankoopvereenigingen mei bemiddeling van de B. A. C. en waarvar thans een 10-taI dezer vereenigingen ge bruik maken, werd besloten den Cirecteur v. d. A. G. in de eerstvolgende vergade ring uit te noodigen ter bespreking van deze aangelegenheid. EEN RAS, DAT BEZIG IS EEN WE RELD-REPUTATIE TE VEROVEREN. Zoo is getiteld een artikel van den Heer S. D. Ie Fèbre in de „Kleinveeteelt" over een Russisch kippenras, de Orloffs, waarbij de schrijver als ondertitel geeft: een ras voor den boer! Wij ontleenen aan dit artikel het volgen de: „De leghorn heeft de wereld veroverd. Maar zal zij het veroverde gebied kunnen behouden? Steeds meer fokkers komen met klachten over dit populaire ras. Het weer standsvermogen vermindert. De eieren gaan volgens veler bewering voortdurend in grootte achteruit, 's Winters raken ze ge makkelijk van den leg. De groote kammen zijn vatbaar voor bevriezen. Al deze bedenkingen zijn echter niet in staat, de pluimveehouders er toe te bewe gen eens van ras te veranderen. En inderdaad: het geldt hier: je weet wat je hebt en je weet niet wat je terugkrijgt. Wie steeds strenge selectie toepast, van de krachtigste dieren broedt, tijdig voor bloed- verversching zorgt van stammen, die hij eerst weer controleerde, en door doelmatige huisvesting, goede voeding, bloedonderzoek en enting ziekten voorkomt, die zal bij zijn leghorn-farm wèl varen. Maar nu een andere vraag. Is de leghorn de kip voor den boer? Een massa, ja de groote massa eieren, die te Leeuwarden, Arnhem, Roermond, Bar- neveld en elders op de veiling of op de markt komen, worden geleverd door kleine pluimveehouders. We mogen gerust zeggen: door den boer! En ofschoon onze boeren door het lezen van pluimveebladen, het hooren van lezin gen e.d. steeds meer op de hoogte der mo derne, winstgevende bedrijfsmethodes ra ken, kunnen zij toch niet voortdurend die zorg aan hun pluimvee besteden als de spe ciale bedrijfspluimveehouders. Is nu de leghorn de meest geschikte kip voor den boer? Het is niet gemakkelijk, die vraag be slist met ja of neen te beantwoorden. Als tegel mogen de hennen op de boer derij 1 ij na 't geheele jaar losloopen. (Behal ve bij den „bouwboer"). Welke hoender soort zal nu wel het best van die vrijheid profiteeren; voor een groot deel zijn kostje ophalen, en toch zoo sterk en gezond zijn, dat het loopen in 't natte gras of over den bevroren grond ze weinig deert. Ik betwij fel of de leghorn daarvoor het meest ge schikte hoen is. En daarom wil ik thans eens een praatje houden over een ras, dat bezig is zich een wereld-reputatie te veroveren: de Russische Orloffs. Orlow is een stad in het hartje van Rus land. In de Oekr ïnc en ook in het Oosten van Rusland vindt men deze hoenders in menigte op de boerderijen. Het wisselval lige Russische klimaat met de snikheete zo mers en de vreeselijke winters, waarin de thermometer soms 40 gr. onder nul wijst, i bekend. Het moeten dan ook zeer sterk* dieren zijn, die onder zulke omstandigheden kunnen tieren. Nu, dat zijn het. Geharder dieren met meer vitaliteit dan de Orloffs zijn moeilijk denkbaar. Daarbij zijn ze zeer mak en vertrouwelijk en onverbeterlijke winterlegsters. Omstreeks 1919 werden de Orloffs in Oostenrijk en Duitschland inge voerd, waar ze zich spoedig in een groote populariteit mochten verheugen. Ook in Engeland zijn ze in den laatsten tijd zeer gezocht." Ook in de Duitsche pluimveebladen wordt gunstig over het ras geoordeeld. Zoo schrijft een zekere heer Minke, o.m. het volgende: „De Russische Orloffs zijn zonder verdrijving een universeel-hoen. De kuikens zijn zeer gemakkelijk groot te bren gen. de hoenders zijn zeer gehard tegen hit te en groote kou; de goede stammen leggen uitmuntend. Een gemiddelde van 150-170 eieren is regel, terwijl vele hennen het bo ven de 200 brengen. De eieren van sommi ge stammen zijn zuiver wit, de meeste ech ter vertoonen een licht- tot donkerbruine tint. Ook als vleeschhoen staan de Orloffs mee in de voorste rijen." Een andere Duitsche fokker zegt: „Ik heb meerdere rassen gehad, maar geen en kel hoen is voor vrijen uitloop zoo dankbaar als de Orloffs. Als wij in den zomer 's mor gens half vier opstaan, komen onze „Rus sen" ons al uit de wei tegemoet, en ze heb ben zoowaar de krop al vol ook. Dat kun je juist bij Orlofs zoo goed zien, omdat door 't uitpuilen van de krop het witte on- dergevederte te zien komt. Als buitengewoon ijverige voedselzoek- ster is de Orloff dan ook een ideaal hoen voor den boer." De beoordeelingen der Orloffs zijn zeer gunstig, maar we zijn niet overtuigd, dat al le nieuwigheden moeten worden aanbevo len. Waar echter zoo enthousiast over dit ras geoordeeld wordt, zou een proef op enkele Nederlandsche bedrijven zeker aanbeveling verdienen. Het bezwaarschrift kan dus in zoo so ber mogelijk gehouden bewoordingen zijn opgesteld. Echter zal uit het bezwaarschrift steeds moeten blyken, dat men bezwaren heeft. Zoo is een tol den Inspecteur gericht schrijven, waarin men vraagt, hoe deze den aanslag en het inkomen, op basis waarvan de aanslag werd vastgesteld, be rekende, niet een bezwaarschrift. Het is een verzoek om inlichtingen. Meer niet. Ontvangt men binnen den voor de reclame gestelden termijn geen ant woord, dan doet men verstandig alsnog een bezwaarschrift in te dienen. Men zorge er echter voor, dat het be zwaarschrift nog op tijd binnen komt. Men schenk© er ook aandacht aan, dat de wet een bezwaarschrift eischt. Schrif telijk moet bezwaar worden gemaakt. Niet mondeling. Wanneer men een hoog inkomen aan geeft, ontvangt men vaak eerst een voor- loopigen aanslag, Voorloopige aanslagen zijn aanslagen, die, zooals de naam reeds aangeeft, voorloopig zijn; aanslagen, die zijn opgelegd overeenkomstig eigen aan gifte. TE H00GE AANSLAGEN IN DE INKOMSTENBELASTING Nog eens: Het bezwaarschrift. De reclame-termijru Wjj zagen, dat reclameeren gemakkelijk is. Het is niet noodig een uitvoerig schre ven tot den Inspecteur te richten. Men kan volstaan met vermelding van het feit, dat men bezwaren heeft en dat men mondeling Wénscht te worden gehoord. In ons vorig artikel namen wij een mo del voor een bezwaarschrift op. Wy raden de lezers aan het nummer van het blad. waarin dit model voorkomt, te bewaren. Wellicht kan het model-bezwaarschrift U later van nut zijn. Heeren-modenugazijn Kleermakerij. F. C. KUIJPERSTR. 10. TEL 2169 KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Verslag van de zitting. Tegen deze voorloopige aanslagen kan men niet reclameeren. Geruimen tijd, nadat de voorloopige aan slag werd opgelegd, ontvangt men den eigenlijken aanslag. Is deze aanslag opgelegd overeenkom stig de aangifte, dan beteekent dit dus, Jat met betaling van den voorloopigen aan slag kan worden volstaan. Men krijgt hier van bericht onder mededeeling, dat men gelegenheid heeft te reclameeren. Het kan namelijk gebeuren, dat achteraf blijkt, dat de aangifte en dus ook de aanslag te hoog Wordt van de eigen aangifte afgeweken, dan beteekent zulks, dat men boven het bedrag van den voorloopigen aanslag nog een bedrag moet betalen- Het alsnog te be talen bedrag staat op het tweede aanslag biljet vermeld. Binnen 2 maanden na da to definitieven aanslag kan men recla meeren. Een bezwaarschrift behoeft niet op ze- gei te worden- gesteld. Men dient er voor te zorgen, dat men eclameert binnen twee maanden na dag- teekening van het aanslagbiljet. Dus niet binnen twee maanden, nadai men het biljet heeft ontvangen, maar bin nen twee maanden na de dagteekening van het aanslagbiljet. Alleen, wanneer binnen twee maanden na de dagteekening van het biljet het aan slagbiljet niet is uitgereikt (hetgeen prac- tisch weinig zal voorkomen), begint de ter mijn te loopen vanaf den dag der uitrei king. En wanneer men toch reclameert, wan neer de reclame-termijn reeds verstre ken is? Dan wordt de reclame niet ontvankelijk verklaard. Wanneer men een reclame indient, kan men vierderlei bescheid krijgen t.w.: a. de reclame wordt gegrond verklaard b. de reclame wordt ongegrond ver klaard c. de reclame wordt gedeeltelijk gegrond en gedeeltelijk ongegrond verklaard: d. de reclame wordt niet ontvankelijk verklaard. In het ad. a. genoemde geval krijgt men het teveel betaalde terugin het ad. b. ge noemde kriigt men niets terugin het ad c. genoemde geval krijgt men een gedeelte terug; maar in het ad. d. genoemde geval wordt van het bezwaarschrift geen kennis genomen, het wordt, om zoo te zeggen niet ontvangen, het is dus niet ontvanke lijk. Niet-ontvankelijk is een bezwaarschrift, wanneer het niet op tijd is binnengekomen Een bezwaarschrift wordt dus óf ont vankelijk, óf niet-ontvankelijk verWlaard Is het bezwaarschrift ontvankelijk ver klaard, dan word door de belastingadmini stratie een onderzoek ingesteld naar de bezwaren tegen den aanslag. Dit onderzoek kan leiden tot: a. ongegrond-verklaring b. gegrond-verklaring c. gedeeltelijk gegrond- en ten deele ongegrond-verklaring van het bezwaar schrift. VRAGENBUS. Lezers hebben het recht kosteloos vra gen te stellen over belastingkwesties. Let wel: Alleen over belastingkwesties Vragen over andere onderwerpen blijven onbeantwoord. Lezers gelieven zich met hun vragen te richten tot de Directie van de N.V. Accountantskantoor „Nationaal Bureau voor Adviezen", Nieuwestad 83 Leeuwarden. Postzegel voor antwoord insluiten. Vragen worden per brief beantwoord. Belangrijke vragen worden bovendien in dit blad beantwoord. Tenzij de vragers bezwaar hebben. Zij gelieven dit dan mede te deelen. Van de grootst mogelijke geheimhouding kunnen de lezers verzekerd zijn. ADVIES IN ALLE RECHTSZAKEN INCASSO- EN INFORMATIEBUREAU „UTRECHT" L. NIEUWSTRAAT 90, UTRECHT. Tel. 11460 - Postrek. 69147. INCASSO'S INFORMATIES Petroleumdistributie. De man, die aan het hoofd der venterij in Soesterberg slaat van genoemd artikel, was verbaliseerd wegens op zijn erf in een drie-tal vaten ongeveer 200 L. te hebben taan opgeslagen zonder vergunning. In het verbaal stond verd. aangemerkt als hoofd vertegenwoordiger. Nu dat was deze chef- venter niet en de zaak was, dat hij niet an ders meende of die vergunnings-kwestie zou door den vertegenwoordiger in orde zijn gemaakt. Hij kwam er met f 4.af; thans de zaak van de vergunning ook voor el kaar. De wagen met staart. Dat zijn gevaarlijke dingen, hetzh dat die staart wordt gevormd door eigen achter deel als bii vele autobussen, hetzij dat naar achteren uitstekende staven of lasten dat verlengstuk vormen. Wendt zoo'n wagen naar rechts, wee dan wie of wat zich aan den achterkant links bevindt. Wonder, dat niet reeds vele ongelukken door zoo'n staartzvvaai zijn teweeg gebracht. Het on derhavige geval betrof e£n paardenvvagen van den sleeper J. B. te Soest. Een bos lat ten stak naar achteren uit, maar eventjes met een lengte van 8.20 M. Of hier bij een wending op den weg tusschen Amersfoort en Soest een auto was lastig gevallen, werd ons niet duidelijk, maar wel werd aan J. B. vanuit dien auto last bezorgd, want daarin zat rijks-politie. Het liep vrij gunstig voor onzen sleeper af; het bleef bij f 3 boete. Vriend, „waar is de brand?" Zoo klonk de roep op 2 Dec. te Soest. Hoog oplaaiende vlammen op een terrein in het Vosseveld. De Vrijwillige Brandweer rukt uit en kan blusschen afval van papier en houtwol, die W. N. van K. daar door middel van vuur wilde opruimen. Geen per missie en 4 M. van eeen garage afen zoo werd het heden f 6 boete. De Ambte naar had er f 10 voor willen hebben. Vlugge gang van zaken. Daarover klaagde verd. A. H. de V. te Soesterberg, eigenaar-directeur van een margarine-fabriek. Hij had met electro-mo- toren gewerkt, waarvoor op 17 Dec. nog geen verguning was afgekomen van het Soester Gemeentebestuur. Nu gaf verd. toe. dat mogelijk ook zijn bedrijfsleider, een Duitscher, eenige schuld kon treffen, daar hij in de Hollandsche wetten niet volledig thuis kon zijn en deze alleen handelend moest optreden gedurende de twee maan den, dat verd. wegens een auto-ongeval niet daadwerkelijk aan de zaak kon deelnemen. Maar toch achtte verd. het een opmerkelijk feit, dat op 23 Mei de vergunning was aan gevraagd en op 7 Juli was gebleken,, dat uit de naaste omtrek geen bezwaren waren in gediend op grond van de Hinderwet en op 17 Dec. proces-verbaal werd opgemaakt. De permissie, die thans is verstrekt, was op 17 Dec. dus nog niet aanwezig, ondanks de aanvrage op 23 Mei. De Ambtenaar van het Openbaar Mini sterie wil deze zaak eerst nog nader onder zoeken. Daarom kwam er 14 dagen uitstel van behandeling. GEBOREN: Gerard Wiert Wilhelm, zoon van G. de Haan en P. Rijkes, van Weede- straat 38; Dirk Frans zoon van T. van Leu- vcren en A. C. Blijleven, Wiekslooterw. O.Z. 103; Cornelis Johannes, zoon van C. J. /an Hengstum en A. M. Gresnigt, Middel- wijkstraat 1; Maria Anna, dochter van W. M. Sukkel en G. T. Rikken, Rademaker- straat 7b; Dirk Jurjen, zoon van D. van Leeuwen en J. C. de Haas. Nieuweweg 65; Cornelis, zoon van G. Klomp en G. van Herwaarden, Koninginnelaan 4; Margare- tha Cornelia, dochter van Th. de Zoete en H. Groenesteijn, Hartweg 34; Adriana, d. van W. F. H. Busch en T. van Wijk, Mo lenstraat W.Z. 21. ONDERTROUWD: J. W. H. Sukkel en G. J. W. Wehman. GEHUWD: J. G. Strumpel en J. J. van Roest; W. C. Schijf en G. G. Reulen; D. Krul en J. H. Grootveld. OVERLEDEN: Maria Janetta van Wij- land, 34 jaar, ongeh. 2e Heeserlaantje 4; Johanna van Sijp, 68 jaar, wed. van M. de Roover, G. Pelsweg 14; Lubbertus Matthias Schukking, 74 jaar, geh. met E Enzerink, A'foortschestraat 100. Reijer Nicolaas van der Gerde, 50 jaar„ geh. met A. Hendriks, Eemstraat 14. Vestiging 5-11 Maart 1931. J. B. Roest met gezin van Utrecht naar Middenlaan 1; C. L. van Wijk met gezin van Zegwaart naar Buntweg 4; J. de Roode met gezin van Maartensdijk naar Molen straat W.Z. 64; H. Kalkman van Maartens dijk naar Molenstraat W.Z. 64; J. Kapper van A'dam naar Noorderweg 13; C. Salo- inons van A'dam naar Noorderweg 13; A. Th. Knuttel van de Bilt naar Koninginne laan 50; J. Ph. Knuttel met gezin van de Bilt naar Koninginnelaan 50; A. L. van Ru- Ier van Valburg naar Soesterb.str. 125; J. UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Te Soest venten zonder vergunning: H C. v. d. H. Utrecht f 2 of 1 d A. E. Apel doorn id. Te Soest op openbare weg muziek maken A. W. G. Rotterdam f 2 of 1 d. Wielrijden met verblindend licht: G. v d. B. Soest f 2 of 1 d. Wielrijden zonder licht: H. J. R. Soest f 5 of 2 d. Wielrijden zonder reflector: W. E- Soest f 2 f 1 d. Wielrijden zonder bel: W. v. d. V. Soest f 2 of 1 Wielrijden op verboden weg: O. B. Soest dijk f 2 of 1 d. Motor of autorijden zonder rij- of num merbewijs: J. M. Soest f 5 of 2 d. Heeft U iets te verkoopen, iets aan te bieden, te verhuren, op te ruimen, enz. enz. enz., plaatst dan een KLEINE annonce in „De Soester" en U bent VERZEKERD dat U SLAAOTI rfp van 511 Maart 1931. L. A. METTROP UTRECHT Tandheelkundige Stationsplein 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 n.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekp rijzen Specialist in herstellen van fouten of hinderlijke gebitten. Werthcim Salomonson met gezin van Baarn naar Sophialaan 6; H. Evenboer met gezin van Zeist naar van Marenstraat 23; G. E. Kirchner van Baarn naar Rembrandtlaan 18; K. Trapman met gezin-van A'dam naar Klaarwaterweg 25; E. Heupers van Zaan dam naar Kerkpad N.Z. 21; B. R. Butzelaar van Hilversum naar K. Brinkweg 10; Wed. J. Boersma van A'foort naar Beetzlaan 83; E. Verschuur van Zeist naar van Lennep- laan 18; Wed. T. Washausen van R'dam naar Heideweg 36. Vertrek 5-11 Maart 1931. J. P. en A. J. Meiman van Lange Brink- weg 44 naar Ilpendam, Jaagweg; G. Brou wer met gezin van Molenstraat O.Z. 11 naar Leiden, Oegstgeesterlaan 19; J. Vermeer van Soesterb.straat 188 naar Woudenberg, No. 238; L. O. M. Kahmann van Wilhelmi- nalaan 16 naar Berlijn; L. Eggelmeijer van Torenstraat 16 naar Rotterdam, Zegwaard straat 22a; G. v. d. Linden van Nieuweweg (voorheen R. FRESE, Hofleveranciers. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. 19 naar Hoevelaken, Dorpstraat C 18; C. J. R. van Duin, van Koninginnelaan 150 naar Amsterdam, Adm. de Ruyterweg 132; A. C. Wuisman, van Vredehofstraat 2 naar Venray, St. Anna Gesticht; S. van Hoeven met gezin, van Laanstraat 19 naar Hilver sum,, Laarderweg 132; H. M. Robertz van van Weedestraat 8 naar Oudewater, C. 54; Wed. H. van Biesot, met gezin van A'foort schestraat 77b naar Utrecht, Huygenstraat 2; N. van Cuilenborg van Birktstraat 7 naar Baarn, Schoolstraat; M. C. Koopman van van Maarenstraat 9 naar de Bilt, Soestd.- straatweg 171. Verhuizingen in de gemeente van 5-11 Maart 1931. J. van Leeuwen van Laanstraat 80 naar Laanstraat 33; D. Schaatsbergen van H. Blaekvveg 2 naar Da Costalaan 5; P. C. H. Scholz van Nieuweweg 15c naar Plasweg 2b; H. J. van Schalkwijk van Koninginne laan 47 naar Wilhelminalaan 16; C. Th. van Holm van Kerkpad ZZ 54 naar Kerkstraat 9; J. H. v. d. Wijngaard van Lange Brink- weg 8 naar Kerkpad NZ 17a; G. v. d. Wilt van Nieuweweg 60 naar Nieuweweg 24; J. van Breukelen van Nieuwstraat 28 naar Hartw. 14.

De Soester | 1931 | | pagina 2