2e BLAD zoekt u HILVERSUM IN) Sigaretten Sigaren Leeuwenstraat 16 Tabak Pijpen MEVROUW. Heerlijk Paaschbrood vanaf 35ct. Plaatselijk Nieuws. N. EGTBERTS Predikbeurten. Burgerlijke Stand 11 Wij verkoopen veel, omdat wij goedkoop zijn Wij zijn goedkoop, omdat wij veel verkoopen Rechtzaken. Overhemden naar maat LUMBERJACK8 SLlPOMikS Eerste Soester Electr. Brood- en Banketbakkerij C. v. Ee, Kerkstr. 7, Tel. 2145 behoorende bij „D E S O E S T E R" van Zaterdag 2b Maart 1931. No. 25 „GOLD RUSCH" MET CHARLIE CHAPLIN. Ten einde de post „Orgelfonds" der Vrijz. godsd. een flinke duw in den rug te geven, waardoor spoedig het ideaal kan bereikt worden dat men zich voorstelt, had men een filmvoorstelling gekozen in „Religie en Kunst", een van de nieuwste Charlie Chaplin producten van het Liga Centraal filmkantoor te Am sterdam. In dit filmproduct treden al lereerst op de oer-komiek Charlie" met zijn buitenwaartsch beengestel en zijn dopje, verder Mok Sivain, Tom Mer, IIenri Bergman een experten stel artisten. Het gegeven speelt zich af deels in het land van sneeuw, ijs en goud, Alaska, waar het vooral om de laatste duizenden te doen is, maar slechts weinigen tot de ge lukkigsten behooren. l)e vreeselijke geva ren die men te trotseeren heeft en de on herbergzame sneeuw maakte het hen moei lijk en zwaar, zoodat velen op den tocht omkomen. Jim en Charlie brengen het er ndanks vele tegenriagen bij uitstek af, en Charlie wordt niet alleen millionair, maar boven dit alles krijgt hij zijn schat tige Georgina. De film vroeg onafgebroken de aandacht van meter tot meter. Hij was zeer goed verzorgd, de photographie was uitstekend verzorgd; het stuk boeiend van begin tot einde. Om „Charlie" lachte men zich slap,, waar hij zich vertoonde. Het ge heel i> uitstekend geslaagd; moge de recet te d-armede in overeenstemming zijn. SOIREE-AVOND DANSCLUB „BOSCH EN DUIN" In hotel „Bosch en Duin" aan den Koud- hoornweg, wordt op Woensdag 8 April aanstaande 'n soirée georganiseerd, waar aan medewerking verleend de bekende hu morist Kobus van Noord. Men zie verder de nadere aankondiging in een volgend nummer. NEDERL. BLINDENBOND. Ten einde meerdere bekendmaking te geven aan de bélangen der blinden^ was Dinsdagavond door een 4-tal blinden een kunstavond georganiseerd in de Rem- brandtzaal waar 100 belangstellenden bij een waren o.a. enkele personen uit het plaatselijk Comité. Ds. J. I. van Schaick opende den avond met een hartelijk woord L. A. METTROP UTRECHT Tandheelkundige Stationsplein 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 n.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekprijzen Specialist in herstellen van fouten of hinderlijke gebitten. van welkom en een kort woord ter inlei ding, daar deze avond bedoeld was om propaganda te maken of wel om liefde te wekken voor het werk van den Bond. Spr. wijst er op dat waar de meesten hunne goede oogen bezitten dit groote voorrecht niet voldoende beseft wordt. Spr. hoopt dat niet alleen de collecte den dank zal uitspreken voor hetgeen genoten zal worden, maar dat bij een volgende ver gadering de opkomst grooter zal zijn. Na dit officieele deel gaf allereeisl de blinde pianosolist de heer Therry v. Geesten uit Den Dolder een sonate ten beste die zeer zeker moeilijk te ve-belc-en zal zijn door iemand met gezonde oogen, daar sprak gevoel uit. De blinde barit >n de heer lier man Bresser uit Arnhem begeleidt door den pianist, zong met heldere stem en kele serieuze liederen, waarvan volop »s genoten, terwijl de bli ïde.i declamator de- heer Henry van den Heuvel uit Utrecht met groote zeggingskracht en mimiek „In de Smidse" voordroeg van A. M. Boddaert. Daarop was 't woord aan den heer Joh. v. d Berg. propagandist van den N. B. B. te Oosterbeek,, welk doel en streven daarvan uiteen zet Spr. stelt voorop dat het co G. v. d. MEER J r. o BONTWERKER TELEFOON 11285 Oud Kerkhof 43 UTRECHT VERMAKEN REPAREEKEN 5 van alle soorten BONTWERKEN m streven van den arbeid der blinden waar van er in Nederland 4000 zijn, een werk is van naa.stcn-liefde en de humaniteit daar bij een groote rol speelt. Van alle vtaag- stukken, aldus spr., in de en tijd van so ciale en economische beteekenis wordt aan 't blindenvraagstuk niet genoeg aandacht gewijd Men denkt alleen aan eigen belan gen en behandeld de blinden als maatschap pelijke bedeelden. De blinden vragen niet om liefdadigheid maar om iicn te voeren tot een hooger plar^ zij zijn niet onvolwaardig zooals zij dikwijls worden aangezien. Over al worden zij gehandicapt, ofschoon hun bestaan getuigd van opgewekt geeste lijk leven en zij niet bij de pakken gaan neerzitten. ele bezitten talenten die hun- zelf en anderen een zegen zijn, daar het oog der blinden naar binnen is gericht. De Bond vraagt aan de regeering die steun die zij noodig heeft, ook vooral met het oog op den leerplicht, daar behalve wat be treft de liefdadigheid, Nederland op een laag peil staat. De blinden willen aan- gezzien worden voor volwaardige krachten die met opgeheven hoofd,, opgewekt door het leven kunnen gaan; in alle vakken moet ook voor hen plaats zijn. Spr. geeft daar van enkele voorbeelden en wijst dan op Duitschland, Engeland,, Denemarken e a. waar de Staatszorg voor de blinden is doorgevoerd. Voor den arbeid vraagt spr. de hulp der ziende-menschhcid, daar de Bond hoewel 37 jaar bestaande geen kracht genoeg kan ontwikkelen. De Bond vraagt niet om een aalmoes maar om haar recht. onoulaikj« *CAMAJ<>CNlt euG^Ne Laanstraat 20 een KAPPER naar uw zin?? PROBEERTU DAN EENSBIJ Dames- en Heerenkapper Telefoon 491 BAARN In de daarop volgende pauze gaven velen zich als donateur op, waarna het tweede gedeelte met even veel succes werd uit gevoerd. Tot slot sprak Ds. van Schaick een dankwoord^ het geheel was- werkelijk een avond van kunstgenot. HET GROENE KRUIS In de plaats van mevr. Droste is tot voor zitter van vHet Groene Kruis" alhier be noemd de heer 1). Dijkstra, alhier. BEDANKT. Ds. B. Tuinstra te Soesterberg heeft voor het beroep naar Zevenbergen bedankt. FLORA THEATER BAARN. Het wordt U thans toch gemakkelijk ge noeg gemaakt. Gratis per auto naar en van de Bioscoop gehaald,, en dan het program wat deze week in Flora te Baarn gegeven wordt, is iets buitengewoons. G.ede groote komische films zijn zeer schaarsch. Deze week is in Flora een bui tengewoon goede, die de bezoekers een avond vol geest en humor brengt. GEVONDEN VOORWERPEN Een manchetknoop. Een mantelceintuur. Een sleuteltje. Een paar bruine wanten. Een autoachternummerplaat met een ach terlicht. Een rol koperdraad. Aangeloopen een jonge eend. SCHENNIS DER EERBAARHEID. Dezer dagen heeft wederom te Soestdijk in de omgeving van het station een geval zich voorgedaan van openbare schennis der eerbaarheid. BEKEURD. Tegen den caféhouder O. is Dinsdagnacht proces-verbaal opgemaakt wegens hét te laat openhouden van zijn inrichting, terwijl enkele bezoekers te dier zake eveneens een proces-verbaal kregen. TE BILTHOVEN AANGEREDEN Dezer dagen kreeg de politie telefonisch bericht uit de Bilt,, om aan een dame, wo nende op de Soesterbergschestraatweg me de te deelen, dat haar echtgenoot onder Bilt- hoven door een automobiel was aangere den en naar het ziekenhuis te Utrecht was vervoerd. INBRAAK De politie spoort den dader binnen enkele uren op, waarbij de politie-auto uitnemende diensten bewijst. Dinsdagmiddag omstreeks 12 uur werd door den drukker H., wonende aaft den Ko- lonieweg, bij de politie aangifte gedaan van een gepleegde inbraak. In de morgenuren was in de woning tijdelijk niemand thuis, en daarvan was gebruik gemaakt om in te breken. Alle kasten waren opengebroken,, laden uitgehaald, terwijl veel kleeren wer den vermist, waaronder ondergoed, bene vens eenige koperen sieraden. Ook was de muntgasmeter opengebroken en gelicht. Des morgens waren een paar lompenkoop lieden aan de woning geweest en de veron derstelling werd geuit, dat deze lieden wel licht meer van de inbraak zouden afweten. Terstond stelde de politie met groote ac tiviteit een onderzoek in. De geheele om geving werd afgezocht, en met behulp van de politieauto werd ook een onderzoek in gesteld in de verder afgelegen omgeving. Het mocht de politie gelukken nabij de grens van de gemeente Amersfoort aan den kant van den weg een man met een zak aan te treffen. Deze werd aangehouden, doch het jonge mensch gaf desgevraagd op vodden in de zak te hebben. De politie ge loofde dit echter niet zoo direct en maakte de zak open. Alle vermiste voorwerpen kwa men toen te voorschijn. Man en zak werden natuurlijk naar het politiebureau overgebracht en reeds des middags om 1.30 uur legde de dader een volledige bekentenis af. Het bleek te zijn een zekere J. K., die ontvlucht was uit het gesticht te Rekken, alwaar hij als phsycho- paat was opgenomen. Thans had hij tijde lijk intrek genomen bij een ouden kennis van hem, zekere A. van de G., te A'foort, met wien hij vroeger m Hoenderlo (de plaats waar worden ondergebracht zij, die ter beschikking van de regeering zijn ge steld), had kennis gemaakt. Ten huize van G. in Amersfoort werd eveneens onderzoek gedaan, waarbij werd aangetroffen een rijwiel, dat oorspronkelijk werd opgegeven als aan K. toe te behooren, doch dat spoedig bleek ontvreemd te zijn te Enschede. Van de G. werd ook aange houden als verdacht van medeplichtigheid, hoewel hij met nadruk alle schuld ontken de. Donderdag zijn beiden ter beschikking gesteld van de Officier van de Justitie te Utrecht. Het geheel was geen onaardig succes voor onze politie. BEPROEVING SIRENE Donderdag is een nieuw en zwaarder ty pe sirene beproefd. Verschillende proeven werden genomen met de oude sirene,, met een nieuwer en zwaarder type en met nog een zwaarder type. De sirenes werden in werking gesteld met en zonder metalen kap er boven. Al spoedig bleek, dat de zwaar dere sirene aanmerkelijk beter hoorbaar was, niet alleen met den wind mede, doch ook tegen den wind in. Zelfs aan de Birkt- straat nabij de Vosseveldlaan kon tegen den straffen wind in de nieuwe sirene worden gehoord, terwijl de oude aldaar tegen wind in nimmer hoorbaar was. NED. HERV. GEM. TE SOEST Zondag 29 Maart 1931 Kerk 10 uur: Ds. v. Schaick, bevestiging nieuwe lidmaten. Kerk 6 uur: Ds. Hofstede, van Leusden. Rembrandtzaal 10 uur: Ds. van Amstel, van Putten. Rembrandtzaal 6 uur: Ds. van Schaick. CHRISTEL. GEREF. GEMEENTE SOESTDIJK. Zondagvoorm. 29 Maart 1931 10 uur, nam. 0 uur Godsdienstoefening. Vrijdag 3 April nam. 7.30 uur: den heer L. Kleisen, Theol. Student te Apeldoorn. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN TE SOEST. Zondag 29 Maart 1931 Ds. W. Banning, Barchem. van 1925 Maart 19331. GEBOREN: Petronella Hendrika, d. v; H. v. Sitter en L. P. Onderwater, v. Wee- lestr. 7; Antonius Casper, z. v. A. R. Schoonderbeek en P. A. v. Dijk, F. Huijck- iaan 11; Johanna Cornelia, d. v. A. v. d. Deijsselen W. v. Doorn, Veldweg 11; Hen drika Wijnanda Josefina, d. v. W. H. On- wezen en W. Hooi, Steenhofstraat 20Wil lem, fe. v. J.Meijer en J. N. de Haan, Verl. Postweg 28. ONDERTROUWDJ. v. der Kleij en E. M.'Reijmers; J. Huigen en E. M. J. Sta ring; J. A. Meesters en J. W. Ubbink; G. J. Holdorp en H. v. de Bovenkamp. OVERLEDEN: Margaretha v. Isselt, 36 jr, ongehuwd, Kerkstraat 18; Annigje vrikke, 71 jr, wed. P. N. Koppen, Juliana straat 4; Cornelis v. Breukelen, 92 jr, on gehuwd, Steenhofstraat 46. 'Vestiging van 1925 Maart 1931. A. M. J. Aartsen m. gez. van R'dam n. Verl. Postweg 81; E. Lammers v. Olden- zaal naar KL Engendaalw. 52; H. W. Jan sen m. gez. van Hilversum naar Kon.laan 77; M. v. d. Meij van Baarn naar i ecke- ringhstr. 32; D. de Haan van Sliedrecht n. v. Lenneplaan 12E. M. J. Staring van Baarn naar Birktstraat 7a; J. Meerding m. gez. van Zeist naar Kerkstr. 11; A. A. v. Middelaar van Hoogland naar F. Huijckl. laan 7J. Sleeking m. gez. van Dordrecht naar Hartweg 6a; Th. M. I. v. d. Vlugt van, Baarn naar Da Costalaan 16; H. H. v. Hilten m. gez. van Zeist naar Veri. Post weg 45B. Raaijen m. gez. van Ede naar Amersf.straat 1A. J. Dropsie m. gez. v. Utrecht naar Schoolweg 20; N. J. v. d. Horst van Utrecht naar Verl. Postw. 70; A. Zonneveld m. gez. van-A'dam naar van Lenneplaan 10a. Vertrek van 1925 Maart 1931. A. Floor van Julianastraat 48a naar A'foort, Lichtenberg; M. J. Goedhart van Soesterb.straat 125 naar Hilversum, San. Zonnestraal; A. Bulderdijk m. gez. van Verl. Postweg 61 naar A'dam, Amstelv. weg 1164; A. i. d. Bedum van Molenstraat WZ 86 naar Blaricum, Kerklaan 64; S. J. N. C. Kujjper van F. Huijcklaan 22 naar Zeist, U. Arnk.weg 48; B. K. Mijlius van v. Lijndenlaan 20 naar Leeuwarden, Harl. str.weg 42; C. Dros m. gez. van Midden laan 1 naar Utrecht, Sternstraat 5; R. M. F. Jitunvink m. gen. van Kampweg 62 naar Zeist, Kroostweg 34; J. H. Grootveld v. Bakkersweg 10 naar Baarn, Sumatrastr. 20 ;G. G. Keulen van Kolonieweg lb naar Utrecht, Bloemstr. 51J. G. Strumpel m. gez. van Laanstraat 92 naar Zeist, Herten laan 23; A. M. v. d. Kruk van Soestprb. sir. 15 naar Utrecht, Magnoliastraat 12; \V. v. Driel van Rademakerstraat 9a naar Ridderkerk, A 298; C. Schuil m. gez. van De Beaufortlaan 32 naar Berlijn, Hoch- sitzweg 143; A. de Jong van Nieuwstr. 19b naar Harenkarspel B139;M. F. Hoek stra-de Ruijter van Schoolweg2b naar Am sterdam, Molukkenstr. 128; J. M. II. Nuss van Heuvelweg 1 naar Laren (N.-H.), Lan- ten Tij me 8; Wed. N. .Bauer van Verl. Postweg 69 naar Alphen Rijn, Raadhuis straat 237. Verhuizingen in de Gemeente van 1925 Maart 1931. J. N. M. Wanders van Nieuweweg 15b naar Verl. Postweg 61G. v. Duinkerken van Julianastraat 50a naar Kon.laan 76; •J. E. de Nies-Peeters van Molenstraat OZ 3 naar Kerkpad AZ 32 W. Snoek-Wiss v. F. 'Huijcklaan 4a naar Nieuweweg 36aH. A. Jekel van Molenstraat OZ 91 naar Ko lonieweg lc; M. Voskuilen van Steenhof- straat 65 naar Birktstraat 83a; J. v. d. Brink van 2e Heeserlaantje 4 naar Molen stri WZ 4; J. v. IJzendoorn van Schou tenkampweg 9a naar Verl. Kol.weg 3; A. Hegeboom van Klaarwaterweg 6 n. Soes- terb.str. 111; P. v. Vliet van Buntweg 1 naar KI. Engendaalweg 21J. Huigen v. Birktstraat 7a naar H. Blaekweg 2. KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Deze zitting eens niets dan groot werk, betrekkelijk zegt Einstein. betrekklijk zegt Einstein. Que femme veut. Dieu le veut maar daarom kan de Soester bouwverorde ning er nog wel geen vrede mee hebben. Minstens 2.50 M. moet met bouwen geble ven worden vanaf aanliggend perceel, vol gens art. 14. Dit geldt ook voor perceel Lange Bergstraat 25. En die distantie was hier zonder permissie ingekort tot 1.95 M. De aannemer Staring stond buiten het geding. Die had slechts de hoofdverbou wing geleverd en dat was op goedgekeurde teekening. En ook de hier terecht staande eigenaar B. D. K. bleek van den prins geen kwaad te weten. Hij had opdracht gegeven tot het maken van wat door B. en W. was goedgekeurd. Maar nu de tweede verbouwing, het af breken van een schuurtje en daar bouwen Dames- en Heerenkleermakerij F. C. KUIJPERSTR. 10. TEL 2169 Een broodvechter Zoo zag de man er uit, maar daarom had hij toch niet zulke leelijke dingen te doen. Toegegeven moet echter worden, dat zijn daad niet geheel op zich zelve stond, waar over straks meer. Hij was melkverkooper te Soesterberg, en was aannemer van melklevering; beide laatste jaren aan de cantine van het Vlieg kamp. Aan den menagemeester was opge vallen dat andere melk de koffie beter kleurde dan die van verd. In die twee jaar lijds was de inelk nooit aan de cantine gecontroleerd. Tot dusver liet de Rijkskeuringsdienst de militaire inrichtingen buiten zijn con trole; men dacht dit wel te kunnen overla ten aan de militaire autoriteiten. Op dit merkwaardige achten wij het noo dig de aandacht te vestigen. Onderlaatst heeft de Minister van De fensie om deze controle van den Rijks- Keuringsdienst zelve verzocht. En zoo was een controleur doende Vrijdagmorgen IC Jan. in de intanterieka- zerne te Amersfoort, waar hem trof de menagemeester uit het Vliegkamp,, die ver zocht ook daar eens een kijkje te komen nemen. Dit geschiedde denzelfden namiddag half vier, toen verd. een heel of half uur te voren zijn 8 Liter had afgeleverd. Voorzorgen waren genomen, dat de in houd van de bus vrij was gebleven van iets anders. In Utrecht bleek, dat 35 deelen wa ter aan 100 deelen melk waren toegevoegd. Verd. wist niets van het nemen dezer proef af en Zaterdag kwam hij nogmaals met melk aan van dezelfde menging. Toen was de controleur zelf aanwezig om een monster direct te steken uit de aangevoer de melk. Twee verbalen, die beide zijn berecht. De Keuringsdienst wilde het voor eens en altijd uitmaken met dezen melkknoeier, die al een vijftal onherroepelijk geworden von nissen wegens waterij te pakken heeft„ in 1927 en 1928. Dit verklaart het dubbel te pakken nemen. De rechtsk. raadsman mr. Hogenbrug, riep de bescherming van den Rechter in voor zijn cliënt, die veel ellende in huise lijk leven heeft gehad en volgens overge legde bescheiden van officieele lichamen geprezen wordt als moreel en zedelijk hoog staand. Hij is slachtoffer van concurrentie uit Zeist, omdat hij zijn melk zoo goedkoop levert. Toen verd. nog niets wist van dit 35 op 100 had spr dit reeds maanden te vo ren gehoord. Was door een concurrent soms dat water bijgevoegd? Het wettelijk verweer baseerde spr. hier op. dat niet E. B., maar diens broer B. B- de eigenaar der zaak was en dus de aan sprakelijke personen. Hiervan legde hij verschillende officieele bewijzen over, da- teerende van 1924. Dé zaak stond helaas niet ingeschreven in het Handelsregister. Verd. verdiende f 30 weekloon. (Hierbij had de verdediger toch wel een renteboekje kunnen overleggen. Of be stond dat ook niet? De Ambtenaar ging dit alles voorbij. Verd. was degene, die had afgeleverd. En deze is aansprakelijk of hij moet zijn on schuld kunnen bewijzen. Verd. had voor de leverantie ingeschreven; op zijn naam ston- Voor de a.s. Paaschdagen bestelt U toch bij de 'VAN FiliaalSoesterbargschestraat 49 Vruchten Cake en Paaschgebak Groote sorteering Koekjes Alles van prima grondstoffen vervaardigd. 55 c.M. verder uit dan getolereerd was. Hoe kwam dat tot stand zonder dat aann. Staring en mijnheer B. D. K. er part noch deel aan hadden? De heer van Noezel, ge meente-opzichter had nog wel tevoren ge waarschuwd. De bouwers waren hier de metselaar Wisch en de uitvoerder Hars kamp van de hoofdverbouwing. Deze laat ste leek dus thans meer als timmerman te zijn opgetreden. Ze werkten elk afzonder lijk in uurloon, ieder reeg zijn opdracht. Maar wie had dan die opdracht gegeven tegen alle gemeentelijke bepalingen in? De uitvoerder-timmerman gaf de oplos sing. Toen hij op een en ander gewezen had bij het begin der vrijpostige voortzet ting,. had mijnbeer K. even terug ge trokken en mevrouw K. had gezegd: Laat blijven wat er is. Wij hebben recht op den grond. Wat ik zegt, moet gebeuren. En zoo rijpte de verboden vrucht met kans dat die weer verwijderd zal moeten worden. Want overeenkomst met den be- lendenden buurman, daar schijnt niet veel kans op. Die zal vermoedelijk niet zwich ten voor het wachtwoord: Wat ik zeg, moet gebeuren. Van een en ander zullen de inwoners van Soest wel beter op de hoogte zijn dan schrijver dezes. Dat dus mijnheer K. de facto niet de schuldige was, dit begreep de Kantonrech ter dan ook zelf wel. 't Ging buiten U om, zoo waren zijn woorden; mevrouw deelde de lakens uit. Maar desal. iettemin en evenwel noch tans was en bieet mijnheer K. de aanspra kelijke persoon. Man en vrouw is een, cn de man moet de last dragen ook van zijn wederhelft. Het werd f 15 boete. De Ambte naar had er 25 willen hebben,, maar de nieuwe kosten en desillusie van weer te moeten afbreken spraken bij rechter van Son eeen woordje mee den de bonnen; hij ontving het geld. Zoo kwam de eisch voor het geval van 16 Jan. van f 1000 boete of 2maanden hechtenis en voor 17 Jan. van een week principale hech tenis. De Kantonrechter vonniste het eerste ge val met f 700 boete subs. 1 maand hechtenis en het tweede conform den eisch met een week hechtenis. Aan het eind van deze berechting willen we ook op een tweede zaak de aandacht vestigen. Wordt bij vergunning wegens laagste in schrijving voldoende aandacht geschonken aan de mogelijkheid van levering door den betrokken persoon van goede kwaliteit voor den bedongen prijs? Hier was de leverancier alleen melkver kooper en niet tevens veehouder. Voor hoe veel hij had ingeschreven? Hinderwet en Soesterberg Men herinnert zich het geval, dat een Margarinefabrikant grootere motoren in bedrijf had gesteld zonder in het bezit te zijn van de noodige permissie. 23 Mei 1930 was aangevraagd. In Juni waren geen be zwaren van omwonende ingediend en in Dec. werd geverbaliseerd, dus was toen nog geen goedkeuring ingekomen m.a.w. on- noodigc belemmering van het bedrijfsleven, want thans was de vergunning er wel. Zoo klonk het verweer onlangs. Thans werd de zaak voortgezet. Het bleek, dat van den kant van het gemeente-bestuur van Soest eer sprake was van medewerking, meer dan van tegenwerking. De ingeleverde be scheiden van de fabriek waren echter on volledig en ondanks aandringen kwamen er maar geen uitvoeringen. Dat sloffen blij ven aan de fabriek werd geschoven op het 2J^ maand ongesteld zijn van den verd., den eigenaar-exploitant A. H. de V.

De Soester | 1931 | | pagina 5