Eendaags Kuikens BLOENPJ KUNST-AARDEWERK Kantoorboeken. Fonds tot Steun. Nieu N.V. Eerste Soester Eleutr. Drukkerij Soesterberg. Ingezonden. Wederwoord aan den heer Huurdeman. Advertentiën „HET HANDELSHUIS" Vanaf heden Witte Leghorns 25 ct. p. st. Jonge Hennen, Witte Leghorn vanaf f 2.- Hoenderpark De Koning A.s. Zaterdag 6 «Juni se se se se se se se se se se se No. 45 Bilthoven behaald. Misschien is men wel ecnigszins teleur gesteld dat de vereeniging niet geen 1ste prijs thuis kwam, men was dit steeds gewend, de 2e prijs is echter even eens met eere verdiend- Daarna las de 1ste secretaris de notulen ddu lö-l-'31 die werden goedgekeurd, even als het keurige jaarverslag. De voorzitter sprak eenige woorden van waardeering aan het adres van uen heer \V. C. Doorman, le secretaris, welke de vereeniging verlaat. On der applaus worden de verslagen goedge keurd. l'it het financieel verslag bleek dat het batig saldo bedraagt f 97.94)4; ook die rekening werd goedgekeurd. Het aftredende bestuurslid* den heer B. Lagemaat. werd herkozen, in de vacature VV. C. Doorman den heer J. C. Plemper van Balen, in de vacature J. Geijtenbeek den heer J. v. d. Broek. Het jaarverslag maakte extra vermelding van het schitterende werk door den heer 11» Kok Jr. uit Zeist als dirigent verricht. De voorzitter spreekt een hartelijk woord van afscheid tot den heer W. C. Doorman, en dankt hem voor alles wat hij gedaan heeft voor de Harmonie, steeds heeft hij de zaken nauw gezet behartigd, 't Spijt de ver eeniging dat gij de vereeniging verlaat, wij zeggen U allen hartelijk dank voor 't geen gij gedaan hebt. Ook tot den heer J. Geij tenbeek worden enkele hartelijke woorden gericht. Na applaus wordt medegedeeld dat er dit jaar geen vaste tent wordt geplaatst maar een verplaatsbare tent zal nu en dan hier en daar geplaatst worden voor concer ten,. Verder vraagt de heer H. Kok Jr. met ingang van 1 Juli a.s. ontslag. Na de rond vraag werd de vergadering gesloten. ALGEMEENE SOESTER TURN- EN ATHLETIEKVEREENIGING, A. D. O. (afd. Athletiek). Door de Algemeene Soster Turn- en Ath- letiekvereeniging A.D.O., alhier, werd j.1. Zondag deelgenomen aan de Atletiekwed strijden te Utrecht, naar welke plaats ver trokken werd per autobus van den Heer Tensenj. Deze wedstrijden die door den U.P.A.B werden georganiseerd en waarvan de beste deelneemsters in aanmerking komen voor den e.v. intern, wedstrijd tegen West Duitschland werden door Pluvius rijkelijk bedeeld, zoodat het terrein op sommige plaatsen geheel onder water stond. De A.D.O.ers, alhoewel op spikes loo pend, ondervonden hiervan een groot na deel daar zij gewend zijn op een droog ter rein te oefenen. Echter waren de resultaten van dien aard dat zij onder de 95 dames uit ons land, waaronder zelfs de beroemde Tollina Schuurman uit Drachten toch geen slecht figuur sloegen en b.v. de A.D.O» da me, Mej}. Rie Homan, haar serie 100 Meter hardloopen won in 14)4 sec, (geloopen te gen wind in en op drassig grasterrein,). Op de nummers kogelstooten en verspringen bezetten de A.D.O.ers de 8e tot 11e plaats, hetgeen bij een deelneming van 25 dames op elk nummer niet slecht is te noemen. Voorts dient vermeld dat onder aanvoe ring van Mej. Annie Homan met haar aap mascotte Jimmy. de ploeg in het generaal, een zeer goeden indruk maakte en men zich op het terrein hier en daar afvroeg, tot wel ke prestaties deze dames met het Canadee- sche Vijgeblad (insigne) het wel zouden brengen. En dat de verschillende verrichtin gen werden aangemoedigd, behoeft zeer ze ker de vermelding, want 25 supporters, zoo wel man'liike als vrouwelijke, vergezelden dit team, en lieten vele malen de zoowel be kende A.D.O.-yell hooren. De e.v). Zondagen, dus 7, x4 en 21 Juni e.k. wordt wederom door een ploeg dames- atlileten deelgenomen en gaat het ditmaal voor de competitie der U.P|.A.B.,, waardoor A.D.O.. verdei e successen zal trachten te behalen,. En nu lezers wilt ge meer van deze schoonste aller sporten weten? Welnu be zoekt U eens onze oefenavonden op Maan dag, Woensdag en Donderdag, telkens om 7 uur. Aan de Bartolottilaan is een keurig ingericht terrein met schitterende springbak en loopbaan. Dames. Juffers en Mevrouwen, Hebt U even tijd misschien? Komt dan naar ons schoon' landouwen, Want daar is wat moois te zien! GEVONDEN VOORWERPEN 2 sleutels). Een scheerapparaat. Een bloedkoralen snoer. 2 belastingmerkent Een ceintuur. Een zilveren rozenkrans* Een jongenscape. Een armbandhorloge. Aangeloopen een Dobberman Pincher. Aangevlogen een postduif1. ONTVREEMD. Zondagmiddag had Mej. J. W. uit Baarn haar rijwiel geplaatst bij het café van den heer V. D, B. alhier en daaraan laten han gen haar lecren taschje, inhoudende eenig geld. Toen zij even later bij haar fiets te rugkwam, was het taschje verdwenen. Aan gifte volgde natuurlijk en de politie stelt een onderzoek in. AUTO-ONGEVAL Maandagmiddag heeft op den overweg nabij het station Soestduinen een auto-onge val plaats gehad. De overweg, ter plaatse was gesloten, en er vóór stonden eenige automobielen en fietsrijders te wachten. Eén dezer automobielen van den heer W. van B. uit Amersfoort werd bestuurd door den heer M. uit Amersfoort, die van den eige naar onderricht kreeg in het besturen van automobielen. De heer M,. zat achter het stuur en had daar voor het eerst plaats ge nomen in het Vosseveld; te voren had hij nog nimmer achter het stuur gezeten en was dus volslagen onervaren in het bestu ren van automobielen. Toen dc verweg open ging, zou de leer ling wegrijden, doch door zijn onervaren heid deed hij dat verkeerd met tot gevolg, dat de auto plotseling met een ruk vooruit schoot. Een 16-jarig meisje R, M.. arbeid ster op de Photax fabriek te Soestduinen, geraakte onder de auto,, waarvan de beide rechtcrwielen over haar rechterbeen kwa men. Zij bekwam eenige beenwonden, knie- wonden en eenige bloeduitstortingen. Het rijwiel, dat zij met zich voerde, werd geheel vernield. De gewonde is per auto op kosten van den heer M. naar Amersfoort overgebracht, die zich tevens bereid heeft verklaard alle verdere schade te vergoeden. Als de heer M. meteen algeheel genezen is van zijn lust tot autorijden,, zouden wij dat heelemaal niet gek vinden. COLLECTE „FONDS TOT STEUN." Evenals het vorige jaar, zal er aanstaande Zaterdag een collecte worden gehouden ten bate van het „Fonds tot Steun" van de ver eeniging „Volksonderwijs. Ieder, die het mooie werk, door dit Fonds verricht, kent, zal toegeven, dat het in de 15 jaren van zijn bestaan een onmisbare in stelling is geworden,, die men financieel gaarne zal steunen, De arbeid, die door steun van dit Fonds verricht is kunnen wor den, omvat velerlei. lq. Op vele plaatsen in ons land, waar van Regeeringswege het vervolgonderwijs om reden van bezuiniging werd verwaar loosd, werd de niet meer leerplichtige jeugd in de gelegenheid gesteld, toch dit onder wijs te volgen, waardoor zij niet alleen haar op de Lagere School verworven ken nis kon uitbreiden en vastleggen, maar waardoor zij tevens aan den gevaarlijken invloed van de straat werd onttrokken. 2e. Ouders, die door ziekte of werkloos heid hun kinderen niet die opvoeding kon den geven, welke juist voor hen zoo noo- dig was, werden gesteund. 3e. Begaafde leerlingen, wier ouders fi nancieel niet in staat waren,, hen te laten „doorstudeeren", werden eveneens door het Fonds gesteund. 4e. Op verschillende scholen werd het on derwijs verbeterd, doordat het Fonds het mogelijk maakte, een extra-leerkracht aan te stellen. 3e. Sinterklaasfeestjes en schoolreisjes, die in het leven van het kind van den min- der-gegoede zoo ontzettend veel beteekenen werden door het Fonds mogelijk gemaakt, Kortom, het Fonds verleent steun, waar dit maar noodig is in het belang vai het openbaar lager onderwijs. Wij hopen dan ook, dat dit Fonds, dat reeds vele jaren zijn nuttigen arbeid verricht heeft, dit (zoolang het noodig is) zal kunnen blijven doen en daarom wekken wij de inwoners van Soest gaarna op tot een: Steunt ae Collecte van het „Fonds tot Steun!" Het Bestuur*van de afd. Soest van Volksonderwijs. DEMONSTRATIE GYMNASTIEK- VEREENIGING. De aangekondigde propaganda-uitvoering van de Algemeene Gymnastiek- en Athle- tiekvereeniging „Soesterberg" werd aUnog gehouden op de avonden van 29 en 30 Mei in de nieuwe zaal van het Theehuis „Soes- terdal" alhier,. Op den eersten avond was de zaal bij den aanvang reeds gevuld met een groot deel der genoodigden, die op de rijen stoe len langs elk der wanden hadden plaats ge nomen, waardoor in 't midden een flinke rechthoek vooi* de uitvoering over bleef. Het was de eerste maal, dat de zaal voor een dergelijke gelegenheid was ingericht. Nadat de muziek had ingezet* marcheer den alle deelnemers, groot en klein met hun beide leiders op de maat van een bekende marsch vlug de zaal binnen, maakten een kort défilé langs de rijen der toeschouwers, waarna zij in den ruststand overgingen. Dan trad de voorzitter der vereeniging, de heer G. J,. Grootewal binnen voor het houden eener korte toespraak. Deze uitvoering was voor spreker aanleiding om een woord te zeggen. Nog maar een kort bestaan heeft de vereeniging, die pas den 27sten October van het vorige jaar werd opgericht» Er werd hier groote behoefte gevoeld aan lichamelij ke opvoeding en de betoonde belangstelling was hiervan mede een uiting. Er zijn nu reeds 120 leden. Spreker heette vervolgens allen hartelijk welkom en het was hem aan genaam ook den Burgemeester en den Wet houder van Onderwijs hier aanwezig te zien. Deze avond moest niet beschouwd worden als een eigenlijke uitvoering. Toch achtte men het noodig om eens naar buiten uit te komen. Dc Gymnastiekvereeniging kost geld. Maar wanneer er op Soesterberg een wil is, dan is er ook een weg. De Fancy-fair is geslaagd. Werktuigen en verder alle at tributen konden worden aangekocht. Maar er is nog meer noodig. Deze demonstratie avond was daarom opgezet om bekendheid te maken,. Men beschikt over twee uitste kende leerkrachten. Mogen zij nog lange ja ren de leiders van deze gymnastiekvereeni ging blijven. Wat overgebleven is van de fancy-fair zal nu dezer dagen verloot wor den. We hebben nog meer donateurs en on dersteunende leden noodig. De laatsten be talen f 2.50, terwijl voor de eersten dit be drag het minimum is. Met den wensch, dat allen zich dezen avond amuseeren mochten, besloot de heer Grootewal zijn toespraak* Applaus. Onder leiding van de beide leeraren der vereeniging, den heer Mantel en mejuffr. Vierdag werden daarna de demonstratie- nummers in vlug tempo volgens program afgewerkt. De uitvoering in haar geheel ge nomen had de bewondering van allen. Na elk nummer brak een welverdiend applaus los, dat telkenmale overweldigend werd, wanneer een glanspunt bereikt werd. Zoo bij No. 6 het brugturnen der dames; No. 7 Vrije oefening der adsp. Heeren, waarbij aan 't slot een mooie groep gevormd werd, alsmede bij Na. 8 Vrije oefningen der adsp. dames. No. 11 „Schwingbal" genoot onver deelde aandacht. Dit spel door twee perso nen gespeeld lijkt heel eenvoudig. In wer kelijkheid echter vereischt het buitengewo ne vlugheid en zit vol verrassingen. De houten bal in 't midden van een koord* aan welks beider uiteinden zich een lus bevindt, die door elk der deelnemers vastgebonden wordt, mag horizontaal naar alle richtingen gezwaaid worden, zonder op den grond te recht te komen. Hierbij mag men niet uit de baan komen. Dat laatste juist maakt het spel voor den toeschouwer zoo buitenge woon interessant, wijl het van den verdedi ger een schier bovenmatige behendigheid van het oogenblik eischt om aan de aan raking te ontkomen. We zouden hiervan nog meer willen zeggen, maar ons bestek laat dit niet toe. No. i3 Vrije oefeningen der heeren werd buitengewoon correct cn goed uitgevoerd. No. 15 het Brugturnen der hee ren was schitterend. Ingezet met een vol maakt uitgevoerde oefening van den heer Mantel werd het gansche nummer één groot succes. Hier bleek bizonder goed over wel ke eerste klasse krachten deze afdeeling wel beschikken kan. Met zulke werkers en on der de rustige en krachtige leiding van een bekwaam leeraar gaat de vereeniging een schoone toekomst tegemoet. We werden nog verast met een liedje ge zongen door enkele dames op de goede ver standhouding in de vereeniging. Mej. van de Poel was fliervan de dichteres, terwijl de wijs aan die van happy days ontleend was. Met een kort woord sloot de heer Grootewal de uitvoering, die een demonstratie van de groote vooruitgang der vereeniging gewor den. is Het doel hiervan op dien avond werd reeds in zooverre bereikt, dat reeds enke len zich als donateur opgaven, onder wie de Burgemeester en den aanwezigen wethou der behoorden. Meerdere dames sloten zich bovendien bij een bestaande afdeeling aan als werkend lid. Naar wij vernemen moet de tweede avond niet minder geslaagd zijn. Het werken was zoo mogelijk nog schitterender, terwijl het publiek nog talrijker vertegenwoordigd was. Aan Mej. Vierdag* den heer Mantel en den heer Vensel van „Atilla" te Utrecht werd onder groot applaus een Fokkerspeld uitge reikt,. Na afloop der beide uitvoeringen, bleven velen nog enkele uren gezellig bijeen. Van de gelegenheid tot dansen werd vooral den laatsten avond nogal gebruik gemaakt. Op den eersten avond bij de demonstratie was ook het bestuur der Soester Gym. ver, aan wezig. NOODLANDING Donderdagmiddag tegen 1 uur is te Strijp bij Eindhoven een militair vliegtuig uit Soesterberg op een weiland noodgedwon gen gedaald wegens het warmloopen van den motor. De landing had zonder ongeluk ken plaats. Dienzelfden dag kon de vlieger eer naar Soesterberg terugkeeren. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Het antwoord van den heer Huurdeman de r.k. „Soester Bode" van 30 Mei jvl- naar aanleiding van het niet naar behooren nleveren der r.k. candidatenlijst voor de ge meenteraadsverkiezing alhier, geeft mij aanleiding op te merken, dat als de lijst in derdaad naar behooren was ingediend, de heer Huurdeman niet als excuus huiselijke omstandigheden had behoeven aan te voe ren,. Alleen daaruit reeds blijkt, dat het toch met die lijst niet zoo heelemaal in orde was, als de heer Huurdeman het wel gaarne wil laten voorkomen. Uit de wijze, waarop hij de zaak voordraagt, blijkt zonneklaar de be doeling om er maar een punt aan te draaien. „Recht door Zee" heer Huurdeman, alleen daardoor kunnen wij elkaar beter leeren verstaan en beter leeren begrijpen. Wat het verzoek betreft, om nu eens iets te doen,, waardoor de heer van Klooster mij gerechtelijk zou kunnen vervolgen, meen ik op te moeten merken, dat zulks toch wel en heel eigenaardig en vriendelijk verzoek is,. De heer Huurdeman zal dit dan ook wel niet zoo meenen, doch bedoelen/, dat ik nu eens rechtstreeks en op den man af den heer van Klooster die beschuldigingen naar het hoofd moet slingeren, die deze ongewenscht maken wederom als raadslid zitting te ne men. De heer Huurdeman komt anders wel wat laat met zijn verzoek; m.i. had hij met dat verzoek behooren te komen alvorens de candidatenlijst der r,.k. kiesvereeniging was vastgesteld. Hij had zich dan, wat zijn plicht als voorzitter was tevoren kunnen overtuigen, of de handelingen van den heer an Klooster tegenover de gemeente Soest van zoodanigen aard zijn* dat laatstgenoem de zich als raadslid onmogelijk heeft ge maakt. Een beetje mosterd na den maaltijd, zou ik zoo zeggen. Niettemin wil ik toch aan het verzoek van den heer Huurdeman voldoen en hier rechtstreeks een mijner beschuldigingen aan het adres van den heer H. van Klooster uiten. Ik beschuldig dan den heer H. van Kloos ter, raadslid, oud-wethouder en oud-direc teur van Openbare Werken, dat hij heeft medegewerkt om de navol gende gemeente-eigendommen te vervreem den zonder voorafgaand raadsbesluit en zonder de vereischte goedkeuring van Ge deputeerde Staten van Utrecht en wel te weten: het perceel der gemeente Soest, sectie D». No. 972, bosch, groot 13880 M 2l het perceel der gemeente Soest, sectie D.. No. 974, bosch, groot 9360 M 2y het perceel der gemeente Soest, sectie Df. No. 1168, bouwland,, groot 238 M2, het perceel der gemeente Soest, sectic D.. Na. 1170, bouwland, groot 60 M 2l het perceel der gemeente Soest, sectie D.. No. 1171, bouwland, groot 694 M 2f het perceel der gemeente Soest, sectie D.. No. 1186, heide, groot 15 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D.. Na. 1228, bouwland, groot 541 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D.. No. 1386, erf, groot 58 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D,. No. 1412, boifwland, groot 877 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D,. No. 764, bouwland* groot 2740 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D[.. No. 920, bouwland, groot 640 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D No, 1381, bouwland, groot 573 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D„. No. 1384, bouwland, groot 50 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D.. No. 1149, bouwland,, groot 14 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectic D.. No. 1010, bouwland, groot 1510 M 2. het perceel der gemeente Soest, sectie D.. Nr>, 1441, gedeelte ter grootte van ongeveer 30.000 M 2. Het wil mij voorkomen, heer Huurdeman, dat deze beschuldigingen van buitengewoon ernstigen aard zijn, Ik maak mij sterk, dat een dergelijk ongehoord schandaal in dc an nalen der geschiedenis in Holland nog nim mer geboekstaafd is geworden en het wil mij voorkomen, dat de menschen, die deze machinatie hebben voorbereid cn uitgevoerd op een minder eervolle plaats behooren te zitten, dan in den Gemeenteraad» Ik zou hier nog tal van andere beschuldi gingen kunnen bijvoegen, doch ik meen, dat het bovenstaande reeds van zoo ernsti gen aard is, dat de heer Huurdeman, na dat de juistheid van mijn beschuldigingen hem zal zijn gebleken niets anders zal overblijven, dan zich met hand en tand te verzetten tegen het verkiezen van een man, die bij het bovenbedoelde schandaal betrok ken was. Om het onderzoek makkelijk te maken, deel ik mede. dat bij raadsbesluit van 26 Maart 1920, Nq. 17-3-15, aan den heer G, Nollen te Scheveningen of zijn lastgever is verkocht het kadastrale perceel sectie D., No. 1459 (later genummerd No. 1512 en 1513). Alleen dit perceel is verkocht en op die koop is de goedkeuring verleend door Gedeputeerde Staten van Utrecht bij hun besluit van 3 Mei 1920, 3de afdeeling, No. 853/789. Dit raadsbesluit is voor een ieder kosteloos ter inzage ter Gemeente-Se- cretariq. Wat de clandestien vervreemde eigendom men betreft, voer ik als bewijs aan de acte van transport, verleden ten overstaan van notaris Prillevits te Soest, welke acte op 30 October 1920 ten kantore van het kadas ter is overgeschreven in deel 553, No. 105. Ook die acte is op het kadaster te A'foort voor een ieder ter inzage en kan de heer Huurdeman zich overtuigen, dat het boven- taande niets anders is als de treurige waar heid. Er zal uit die acte dan tevens blijken, dat niettegenstaande er bij Raadsbesluit slechts verkocht is aan den heer G. Nollen of zijn lastgever, de heer vanKlooster in die acte optreedt als mondeling gevolmachtig de van de heeren A. A.'Kuyer en J. W. Thuring, zonder dat ook maar met een en kel woord melding wordt gemaakt van den heer Nollen, die dan toch de oorspronkelij ke aanvrager zou zijn geweest. Dat bij de eerste aanvrage gebruik is gemaakt van de naain van den heer Nollen, zonder dat deze daar iets van wist, kan den heer Huurde man bekend zijn. De handteekening op het stuk voorkomende is valsctv Ter narichting van den heer Huur deman diene nog. dat de heeren Kuy- er en Thuring zijn een familie en za kenrelatie van den heer van Klooster, met wie hij verschillende eigendommen sa men heeft en in combinatie met wie hij bij verschillende grondspeculaties zijn slag ge slagen heeft. In de hoop, dat de heer Huurdeman van de hem geboden gelegenheid zal gebruik maken om zich te overtuigen en de R.K. kiezers de oogen te openen, nu het nog tijd i$, verblijf ik, Hoogachtend, M. IBURG. Kuikens Vrijdag 5 Juni nog 40U een-daags kuikens af te geven. Hoenderpark „De Boschrand". Koninginne- laan 158. Wie is dt> eigenaar? Aan komen loopen een mooie groote hond, verm. dobberman, zwart met bruin, reu, vriendelijk dier, ronde lederen halsband met langen riem, blijkbaar uit goed tehuis. Inl. verstrekt Inspecteur Prinsenberg, Kolonie- weg No. 13. Naaister gevraagd Voor het maken van japonnen, kinderpak jes en verstelwerk. Brieven onder letter H. aan het bur. van dit blad. Te huur* gevraagd ZIT-SLAAPKAMER met twee bedden en gebruik van keuken. Brieven met prijsop gaaf Soendastraat 5* den Haag. Juni-Zomermaand Wij zijn ruim voorzien van Zomer-Ondlergoederen, o.a. van Jansen en Tilanus. OOK VOOR UW JONGENS Soesterbergschtstr. 51, Soest, Tel. 2200 Havenstr. 97 Tel. 2602. Hilversum Kan geplaatst worden per ongev. half Juni net meisje als Meisje aüeen smakelijk k. koken en zelfst. netjes k. wer ken, voor heele dagen of dag en nacht. Vriend, tehuis. Brieven onder No. 880 aan het bureau van dit blad. Juni - Zomermaand Nu is 'I tijd U een LONEN ZO.MERCOSTÜUiM aan te schaffen. 3®"" De prijs valt U mee I "tja® - OOK VOOR UW JONGFNS - ..Het Handelshuis" Sorsterbere-chevtr. 51.-nest, Tel. 2200 Havenstr. 97 Tel. 2IÏ02. Hilversum Gevraagd voor de maand Augustus door 2 jonge dames (onderwijzeressen) Gemeubileerde Kamer met slaapkamer of Zit—Slaapkamer met vol ledig Pension Liefst geheel buiten in de bosschen of op de heide. Brieven met vol ledige inlichtingen onder No. 881 aan het bureau van dit blad. Te Koop lief vrijstaande huisje, bevattende beneden: groote en kleine kamer, lief keukentje, gang. W.C. Boven: drie slaapkamertjes en vlie ring. Terrein met houten schuur en kippen hok,. groot 1600 Meter. Electrisch licht en goed water. Prijs f 2200. Hypotheek f 1500 a 0 kan overgenomen worden. Geen tus- schenpersonen. Brieven franco onder No. 882 aan het bureau van dit blad. Juni-Zomermaand Prachtige Zomerdekens, heerlijk zacht f 3.75 Zware Molton Dekens 150 x 200 f 2.40 Vraagtzichtzendine van de allernieuwste dessins WOLLEN DEKENS De prijs valt U mee I i „Het Handelshuis" Soesterberesche«'r. 51, Soest, Tel. 2200 Havenstr. 97 Tel. 2602. Hilversum Moderne tuinmeubelen 2 fauteuils, tafel en bank f23.50. Raam- horren naar maat. Timmerman-Houthandel Nieuwstraat 10 VAN DER MEER Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. 3 Roerenwagens te koop, in zeer goeden staat, met een 2-wielige melkkar. Te zien en te bevragen bij B. v. d. Grift, (bij de Naald), Baarn. GEVRAAGD Iemand, volledig bekend met het ontsmetten van vruchtboomen. Zij die in de juiste verhou dingen kunnen mengen en het spuiten enz. zelfstandig kunnen uitvoeren genieten de voorkeur. Brieven onder No. 883 aan het bureau van dit blad. ca*. v?1. "R*. r\". tA*. tA*. et*. Jr?1.'??» N.V. EersteSoester Electr.Drukkerij Birktstraat 80 Telefoon 2365 (dicht bij Birkhoven) ten bate van het Bestuur afd. Soest „Volksonderwijs". J(5 !(d 1(5 1(5 i(S 1(5 1(5 1(5 1(5 ifc 1(5 ifc 1(5 Wegens de vele aanvraag van onze cliënten naar PLATEEL, hebben wij besloten voortaan ook te verkoopen. Een dezer dagen hebben wij een groote voorraad aangekregen, welke wij tegen zeer concurreerende prijzen zullen trachten te verkoopen. Dit Plateel is vervaardigd in de bekende fabriek van de N.V. Plateelbakkerij „Schoonhoven", te Schoonhoven Wij raden U aan eens de speciale Etalage te bezichtigen. Vraagt prijs, het verplicht U tot niets. Beleefd aanbevelend, 2)1 2)1 2)1 2)1 2)f 3)f 2>r 2>1 2)1 2)1 2>1 2)1 2)! 2)1 2)1 2)1 2)1 2)1 2)1 2)1 2)1 2)1 2)1

De Soester | 1931 | | pagina 2