J.BoesJgvenstr.48, Hiiversum, Iel. 2516 VUILIGHEID I GROOTE AFSLAG Nie Belangrijke Veiling Bek Ingezonden. No. 4( Voor de Kinderen Voor de Vrouw Advertentiën. 5 magnifieke Inboedels, van Rund-, Kalfs- en Varkensvleesch H. VAK DUINE Laat Uw FOTO's, PLATEN, SCHILDERSTUKKEN enz., OMLIJSTEN bij: Spiegel en Lijstenmakerij, Etsenhandel Soest gen of dalen naar gelang de arbeidsloo- nen en grondstoffen in prijs zullen stij gen of dalen» Hieruit volgt toch wel heel duidelijk, dat betaald moet worden voor den hoofdweg 2 X f 9873.75 is f 19347.50 en voor de overige wegen f 4UUÜ0, totaal f 59347.50 De bewoordingen van de acte, een ieder kan zich daarvan overtuigen, maakt daar omtrent geen twijfel mogelijk. Niettemin ne geert de heer van Klooster die f 19347.50 to taal en dat niettegenstaande hij persoonlijk die acte onderteekende en de voorwaarden aanvaardde. In totaal had reeds betaald moeten zijn f 59847.5a doch er is tot op he den slechts betaald f 34008.97; Wij zullen zijn berekening eens even vol gen en den veel te lagen prijs van f 14 per Al 1 maar eens aanhouden. De hoofdverbindingsweg, dat is de weg van de Soesterbergschestraat tot aan den Ouden Utrechtscheweg is lang 13UU Al. de overige wegen zijn lang 2700 Ai. (dus niet net zoo lang, doch 2 X zoo lang als den hoofdweg). 4UUU Al. gerekend tegen den bespottelijk lagen prijs van f 14 bedraagt toch nog altijd f 56U00. Hierbij is niet gerekend op de kosten van aanleg van de plantsoenen, die toch ook met groote kosten gepaard gaat. Aan de hand van de bepalingen der ac te, die daar ruimte voor laten, zou het het meest billijk zijn, dat de werkelijk gemaak te onkosten, zouden worden betaald. Doch daarvoor zijn noodig de boeken en beschei den, die de heer van Klooster destijds als directeur van Openbare Werken had bij te houden,. Deze boeken zijn juist over de jaren waar het om gaat, spoorloos verdwenen; ze zijn gewoon foetsie. Gek hé! Uit het bovenstaande blijkt dat zelfs te gen den bespottelijk lagen prijs gerekend de Gemeente duizenden te weinig ontving, terwijl uit de mededeelingen en de stukken, die wij in een volgend nummer zullen publi- ceeren, zal blijken, dat ook de gemeente als verkoopprijs duizenden gulden aan zich voorbij zag gaan. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Alijnheer de Redacteur. In het stukje „verbazing of verdwazing" lees ik o.m,. ^,Zoo treffen wij op de lijst (bedoeld is lijst 4) heel broederlijk onder elkaar aan een N|.H., een R|.K., een Vrij denker en een Christen-Democraat. Zoudt U zoo vriendelijk willen zijn, ter voorkoming van misverstand, en eventueel verkeerde beoordeeling, in het ey.k. nummer van Uw blad te willen mededeelen dat de door U bdoelde candidaat geen lid is van de alhier bestaande afdeeling van de Chri Dem. Unie. Bij voorbaat mijn dank). Alet de meeste hoogachting heb ik de eer te zijn UEd. dw.: A\ VAN DER PLAS Voorzitter van de afd. Soest van de ,,,Chr. Dem;. Unie." TOT HEIL VAN DE SCHOONHEID. Alet verwondering las ik Zaterdag 30 Alei het verzoek van B. en W. tot de besturen van de kiesvereeenigingen om voor de aan staande verkiezingen geen muren, of straten met piopaganda te bevuilen. Zou het mis schien niet beter geweest zijn eerst het oude vuil schoon te maken en dan over het nieu we te beginnen. Zoo bijvoorbeeld de Ossen- damweg, die dagelijks afgezet is met oude auto's. De weg wordt gebruikt, als werk plaats, met 5 a 6 op rijen. Het gebeurt heel vaak, dat andere voertuigen niet passeeren kunnen. Er worden gebouwen gezet zonder toestemming, voorgevende, dat het een kalkloods is (wat laat de Bouwpolitie zich toch in de maling nemen),, want het is een auto-herstelplaats. De arbeidslijst hangt er iq. Zien Bj. en W. nu nog niet in, dat zoo een prachtige weg, met druk verkeer, ten doode opgeschreven is. De kleine winke liertjes moeten hun terrein voor den winkel afzetten met palen, anders wordt hun alles kort en klein gereden, en iedereen moet zooveel Aleter uit den openbaren weg bou wen;, volgens de bestaande verordening, be halve een auto-slooper, die mag voor recla me de geheele openbare straat. Zoodoende belemmert hij een ander het uitzicht vol komen, en noch politie, noch Bouwpolitie kijken naar zoo'n zootje om. Een Ossendamweg-bewoner. ANTWOORD AAN DEN HEER IBURG. Ondanks de bekendheid van den heer Iburg met de juiste toedracht der indiening van onze candidatenlijst blijft hij maar steeds door gaan met allerlei hartelijkheden te debiteeren. Hij schijnt dit echter noodig te hebben om daardoor 't publiek in de waan te brengen, dat alles wat van R>K. zijde gebeurt, laster, bedrog en valschheid is. Eerlijker was *t van hem geweest, toen hij op 't gemeentehuis de ware toedracht de zer zaak vernam dit punt als afgedaan te beschouwen. Dan was voor hem 't „Recht door Zee" van toepassing geweest wat hij mij betwist te doen. Nu hij echter geen reden wil verstaan stap ik van dit punt voor goed af. Wat de zaak van Klooster betreft wil ik opmerken dat de Commissie als haar oordcel aan den Raad heeft medegedeeld dat de heer van Klooster niet als Wethouder in aanmerking kon komen, wat trouwens ook door den Raad is aangenomen. Over het bezetten van een raadszetcl werd niets gemeld, en door de benoemingen in verschillende Commis sies moest 't toch ieder duidelijk zijn dat 't advies van den heer van Klooster op prijs werd gesteld). temeer nog omdat juist voor malige commissieleden aan deze benoemin gen zeer sterk hebben medegewerkt. De R.K. kiezers die wegens 't geheim rapport niet op de hoogte konden zijn, moesten dus wel de conclusie van de commissie als uit slag van het onderzok aanvaarden, en kon den daarom als vanzelf sprekend ook me dewerken aan de verkiezing van den heer v. Klooster als lid van den Raad. Nu echter in uw blad „De Soester" de geheele zaak weder werd opgerakeld en op bedekte wijze allerlei ernstige beschuldigin gen aan den heer van Klooster werden ge richt, leek het mij van groot belang te pro- beeren eenige juist omschreven beschuldi gingen van den heer Iburg te vernemen. Niet om den heer van Klooster, maar om de zaak van eerlijkheid en recht. Ik heb den heer Iburg toen verzocht zijn beschuldigin gen zoodanig te publiceeren, dat de heer v. Klooster hem gerechtelijk kon vervolgen^. De uitspraak van de rechtbank zou dan weergeven, wie, of er in deze zaak „recht door zee" was gegaan. 't Antwoord in de Soester van 3 Juni 1931 was echter niet zoo door den heer Iburg ge steld. Hij schrijft daarin, dat de heer van Kloos ter heeft medegewerkt om de gemeente eigendommen te vervreemden, maar geeft niet weer, op welke wijze dit door den heer van Klooster is gebeurd. Dit zegt echter niets en kan zelfs ten voordeele van den heer van Klooster wor den uitgelegd. Dit weet den heer Iburg ook we\. Hij stelle zijn beschuldigingen daar om zoodanig, dat voor ieder duidelijk is, dat de heer van Klooster volgens hem de gemeente heeft bestolen, vervalsching heeft gepleegd, enz. zooals in de Soester den laat- sten tijd bedenkelijk is geschreven. Voor den heer van Klooster zal dan de tijd zijn aangebroken een gerechtelijk onderzoek aaa te vragen, waaraan hij zich dan niet zal om trekken. Hij is dit voor zijn kiezers en de R.Ki. kiesvereeniging ten zeerste verplicht. Daar wacht ik nu op en eischt van den heer Iburg een antwoord, niet met hartelijkhe den ontsierd en minder juist gesteld, maar een antwoord, wat in vollen omvang weer geeft, wat door den heer van Klooster ten nadeele voor de gemeente is gedaan. U, geachte Redactie, ben ik dankbaar voor de plaatsruimte. Hoogachtend, W. HUURDEMAN. Eigenaardig toch dat antwoord van den heer Huurdeman; eerst verzekert hij in de Bode van 30 Alei '31, dat ook de Katholieke partij do waarheid wil en verzocht hij mij nu eens een daadwerkelijke beschuldiging te uiten, thans nu ik op de meest besliste wijze de heer van Klooster in staat van be schuldiging heb gesteld, ter zake het zonder Raadsbesluit en zonder goedkeuring van Gedeputeerde Staten medewerken tot het vervreemden van gemeente eigendommen, nu komt hij beweren, dat dit eigenlijk nog wel iets in zijn voordeel zou kunnen zijn. Eigenaardige moraal. Verder gaande zegt hij, dat ik niet opgeef op welke wijze de heer van Klooster daar aan heeft medegewerkt. Ik heb bij mijn be schuldiging zeer duidelijk aangegeven, dat de heer Huurdeman het bewijs van het be toog kon vinden in de acte van transport ten overstaan van Notaris Prillevitz verle den. Ik heb hem nummer en deel opgegeven, opdat hij met de minst mogelijke moeite /.ich zou kunnen overtuigen. In stede van dit te doen en zich de wetenschap te ver schaffen, dat hier werkelijk iets heel lee- lijks is gebeurd, komt hij alweer met het dolzinnige verzoek om de beschuldigingen nu eens in een zoodanigen vorm te gieten, dat zij een strafbaar feit opleveren). De heer Huurdeman schijnt maar niet te kunnen begrijpen, dat de zaak waar het om draait slechts deze is, „zijn de feiten waar?" Nu dat zijn ze. Nu de heer Huurdeman, voorzitter der R.K. Kiesvereeniging, er zich (hij kan er zich van overtuigen, doch doet het niet), op deze wijze tracht af te maken, nu moet ik wel aannemen dat de partij geen waarheid zoekt, doch tegen beter weten in de candi- datuur wil steunen van een man die krach tens de in het rapport en mijn stuk duidelijk omschreven feiten voor een raadszetel niet in aanmerking behoorde te komen. Iemand, eenmaal Raadslid zijnde, die als gevolg van bepaalde handelingen niet in aanmerking komt voor het wethouderschap, behoort ook geen raadslid te zijn; zoo iemand had fatsoenshalve eigener beweging behooren te bedankeny Alvorens te eindigen, moet mij nog een ding van het hart naar aanleiding van des heeren Huurdeman's bewering, dat ik zou noodig hebben het publiek in de waan te brengen, dat alles wat van R.K. zijde ge beurt laster, bedrog en valschheid is. Hier moet ik ten sterkste tegen protesteeren, ik sympathiseer met de R.Ki. Kerk en met het meerendeel van haar belijders, doch kan niet inzien, waarom ik zou moeten zwijgen over minder correcte handelingen van iemand die helaas tot de R.K. partij behoort. De tijd heeft bewezen, dat als het er om gaat wantoestanden bekend te maken, ik dit steeds heb gedaan, zonder aanzien des per- soons of partij. Hoogachtend, AI. IBURG. CORRESPONDENTIE K. F. AI). Door plaatsgebrek zijn we ge noodzaakt Uw ingezonden stuk tot het vol gende blad te bewaren. AANKLACHT. In de R.K. Soester Courant wordt heel vaag medegedeeld, dat de heer van Klooster een aanklacht tegen mij zou hebben inge diend. Dient alleen maar om de kiezers zoet te houden totdat de verkiezingen voorbij zijn. De tegen den heer van Klooster geuite beschuldiging en de beschuldigingen, die nog zullen volgen, zijn waar en heb ik dus mets te vreezen Dat de bom anders zal barsten d«\ii dt heeren van Klooster, Endendijk, en nog een ander Alix verwachten, daar ben ik van overtuigd,. M. IBURG. Alijnheer de Redacteur In de R.K. Soester Courant van Smitje tref ik een stukje aan, gedeeltelijk gericht aan mijn adres en geteekend „Politicus," Ik ben gewend als ik iemand aanval het stuk met mijn volle naam te onderteekenen en het geschrevene voor mijn verantwoor ding te nemen. Ik mag uit hoofde daarvan verwachten, dat ook zij, die mij wenschen aan te vallen, zich niet angstig achter een schuilnaam zul len verbergen. Zoolang „Politicus" zich voor zijn naam geneert, acht ik persoonlijk hem niet waar dig op zijn smaalderij in te gaan. Hoogachtend, AI. IBURG. In de Soester Courant van gisteren trof fen wij een ingezonden stukje aan van poli ticus. Eigenlijk is dit geschrijf TE minder waardig om het een antwoord waardig te achten. Het is vol vuile insinuaties aan het adres van personen, die tegen de Soester corruptie en tegen onwaardige en oneer lijke ambtenaren en gemeenteraadsleden op treden. Ieder, die het leest, moet onmiddel lijk gevoelen., dat hier een der knoeiers, die mede schuldig is aan de corruptie, enz. aan het woord is. De bedoeling is natuurlijk afbreuk aan lijst 4 „Algemeen Gemeente- belang)'f' te doen, maar dit doel is met zulk geschrijf onder een schuilnaam niet te be reiken. De candidaten van lijst 4 staan te hoog om door dit vuil getroffen te worden. Beste meisjes en jongens, Hier zijn weer de antwoorden op de raad sels van de vorige week. 1 De kam van een Haan; 2 In het water; 3 Een menschvoet; 4 De neus van een schoen. 5 Diamant. De nieuwe raadsels zijn: 1. Waarom draagt de man een boord? 2. Welke schoen past aan geen enkele voet? 3. Welke bloem kan nooit geplukt wor den? 4. Welke katjes kunnen niet miauwen? OOAI KAREL. ONS KINDERVERHAAL. „HET ZUSJE VAN KLEIN-DUIMPJE". Vrij bewerkt naar een sprookje van Hans Christiaan Andersen, door Greta Declercq. „Schreeuw niet zoo hard, anders maak je haar wakker,"'zei de oude pad, „en dan kan ze ons wel eens ontsnappen, want ze is zoo licht als een veertje! We zullen haar op één van die groote bladeren van de water lelie zetten, ginds in de rivier. Dat is voor haar precies een eiland, want ze is zóó klein; en dan kan ze niet wegloopen, terwijl wij de bruiloftskamer in orde maken, daar ginds onder de modder, waar jullie zullen gaan wonen. Er groeien een heeleboel waterlelies in het beekje en het was net alsof hun groote breede bladeren los op het water dreven. Het blad, dat het verst van den oever lag, was het grootste van allemaal en daarheen zwom de oude pad met de notedop, waarin Duimelotje lag te slapen. Den volgenden morgen werd het kleine ding heel vroeg wakker en toen ze zag, waar ze was, begon ze heel bedroefd te huilen, want aan alle kanten om het blad was niets dan water en ze kon nergens aan landkomen. De oude pad zat in de modder voor haar huisje met een bos groene grassprietjes en de knoppen van gele waterlelies, om het zoo prettig mogelijk te maken voor de nieuwe schoon dochter; en daarna zwom ze met haar lee- üjken zoon naar het blad, waarop Duime lotje zat. Want ze wilden haar prachtige bedje van notedop en violenblaadjes komen halen om het in de bruiloftskamer te zet ten, vóórdat ze Duimelotje zelf daarheen zouden brengen. De oude pad maakte in het water een diepe buiging voor haar en zei met haar krakerige stem. „Hier is mijn zoon, die je tot man zult krijgen en jullie gaan nu lekkertjes daar in de modder wo nen. Kwèk, kwèk, kwèk," was het eenige wat de zoon kon zeggen; dat was dus niet veel. Daarna nam ze 't mooie kleine bedje en zwom er mee weg. Duimelotje zat toen hec- lemaal alleen op het groote blad en huilde tranen met tuiten, want ze wilde heelemaal niet bij de oude leelijke pad wonen of haar akelige zoon tot man hebben. De visschen, die rondom.het blad in het water zwom men, hadden natuurlijk gehoord wat de pad gezegd had en daarom staken zij hun kop pen boven water om te kijken, wie dat klei ne meisje wel was. Zoodra ze haar zagen, begonnen ze veel van haar te houden en ze vonden het erg naar, dat ze ginds onder de modder met de leelijke pad moest gaan wonen. „Alaar," zeiden ze tot elkander, „dat zal nooit gebeuren!" Ze gingen met rijn allen onder het blad zwemmen rondom den groenen stengel, waaraan het blad vast zat en knaagden toen met hunne scherpe tandjes den stengel door, zoodat het lelie blad los raakte en met den stroom werd meegevoerd, terwijl Duimelotje er boven op zat. Natuurlijk kon de pad haar zóóver niet volgen. Duimelotje dreef zoo langs allerlei plaatsjes en dorpen en de vogeltjes in de boomen zagen haar en zongen: „Wat een aardig klein meisje is dat." Het blad dreef al verder en verder en zoo kwam ze in vreemde landen. Opeens kwam er een aardig vlindertje aangevlogen, dat een paar keer om haar heen vloog en eindelijk op het blad ging zitten, want het vond Duimelotje een aller aardigst meisje. Ze was nu erg blij, omdat de pad haar nu niet meer bereiken kon. Het was heerlijk weer en de zon scheen op het water, zoodat het precies vloeibaar goud leek. Toen nam ze een draadje en bond het ééne einde om het vlindertje en het andere einde maakte ze vast aan het blad. De vlin der vloog vroolijk voort en trok het blad mee, zoodat Duimelotje al sneller en sneller over het water dreef. Toen kwam er een groote meikever over het water aangevlo gen. Zoodra hij haar in het oog kreeg, sloeg hij een van zijn groote sterke pooten om haar heen en vloog met haar weg, bo ven in een boom. Alaar het groote lelieblad dreef verder de rivier af, met het witte vlindertje, want dat zat er aan vast gebon den en kon zich niet zoo gauw los maken. (Wordt vervolgd). SHANTUNG EN TUSSORJURKEN. Behalve de talrijke en heusch erg aardi ge katoenen bedrukte stofjes, worden er dit seizoen ook heel veel shantung en tussor stoffen verwerkt). Naast de fijne pastelkleu ren heeft men nu in deze beide fijne zomer stoffen ook allerlei nieuwe kleurencombina PAdii ties toegepast, speciaal de stippen en heel kleine figuurtjes, die er op ged.ukt zijn. De effen jurken zijn dan dikwijls afgewerkt met een „garnituur" van „lingerie",, dat wil zeggen, kraagjes, manchetjes, enz. van wit linnen of crêpe, enz. Het plaatje geeft eeni ge ontwerpen daarvoor weer. Links 'n aar dige, eenvoudige jurk van pastelblauwe shantung. Aan het van voren en van achte- Terracotta Cocaslooper TE KOOP, 05 Meter lang, 1 Meter breed. SOESTERBERGSCHESTRAAT 120. 444444444444444444444 444444444444444444444 4 EERSTE SOESTER DRUKKERIÏ 4 4 i d 4 4 4 4 4 HET 4 4 BETERE 4 4 s?. DRUKWERK 4 4 IS EEN ZAAK 4 4 VAN VERTROUWEN 4 4 KOM DAAROM BIJ ONS 4 4 WIJ LEVEREN HET 4 4 BESTE TEGEN DE 4 4 LAAGSTE 4 4 PRIJZEN 4 4 4 4 4 4 4 4^4 4 4 4 VAN WEEDESTR. 7, SOESTDIJK 4 4 4 444444444444444444444 ren in een punt uitloopende bovenstuk van de rok is de stof in groote stolpplooien aan gezet. Het kraagje, de manchetjes van de zeer korte mouwtjes, alsmede de band met knoopjes van voren op het lijfje zijn van witte shantung, afgezet met een in puntjes uitgesneden randje van dezelfde stof. Ver der woidt er een wit gemsleeren ceintuur tje op gedragen. Aan 2.75 AL stof van 1 Al. breed heeft men genoeg. No. 2 toont zoo'n jurk van gele tussor met grappige roode stippen. De rok is niet vier ingezette, pun tige, rondgesneden panden (godets). De eenige garneering voor den hals bestaat uit een ingezet stukje van dat nieuwe^, grove, opengewerkte borduursel of kantwerk, waarvan ook de puntige manchetjes ge maakt zijn. Voor deze japon is 3i.lÜ M. van 1 meter breed genoegt. In de nieuwste mode-collecties, waarvan ons dezer dagen de gegevens bereikten, zijn de meeste namiddag- en avondtoiletten in effen kleuren uitgevoerd met somtijds wer kelijk schitterende combinaties van teere kleuren. Alen schijnt zich voor deze gele genheid gcinspire rd te hebben op de Chi- neesche tinten; vandaar, dat men de kleu ren als volgt vindt aangeduid: pagodegroen, oriënt-rood, (lakrood), bamboe-bruin, lan- taarnglansgeel, kersebloesein-rose, en Boeddha-blauw. De rokken voor deze avondjaponnetjes,, voor zoover ze bestemd zijn voor dansen, enz. reikten tot boven de enkels, terwijl ze voor het officieele avond toilet nog iets langer waren, doch zonder sleep. Maar allemaal hebben ze dit gemeeq, dat <le lijfjes, met een hooge taille, tot op de heupen zeer nauwsluitend zijn, terwijl de rokken buitengewoon wijd zijn. LOES. te Amersfoort. De Makelaar J. MENKO zal publiek ver- koopen op a.s. DONDERDAG 11 JUNI en zoo noodig de volgende dag v.m. 9 uur in zijn veilinggebouw ingang Langestraat 109 wegens vertrek en sterfgeval w.o. voorkomen: kruissnarige piano; 2 bij na nieuwe orgels; salon- en huiskamer ameublementen; complete mahonie slaap kamer; notenriet salonameublement; dres soirs en buffetten; overgordijnen; pendules; spiegels en schilderijen; divans en kleeden; uittrek- en salontafels; electrische muziek automaat; biljart met IS eueën en 4 ivoren ballen; een en tweepersoons ledikanten met kapokmatrassen; dekens; waschtafels en nachtkasten; 3 eiken waschkasten; dito spie gel; linnenkast; Singer hand- en trapnaai- machines; eenig goud en zilver; 2 Deventer karpetten; 0 kamers vloerzeil; fraaie karpet ten; loopers en vaste kleeden; toonbank m. glazen schuifdeuren; soliede ijskast; kin derbiljart met queën en ballen-secretaire; eiken boekenkast met schuifdeuren; bureau ministre en 2 cylinder bureaux; cylinder kantoorkast; kamerscherm; damesbureau met stoel; 2 brandkasten; een tafel; en 2 cylindermangels; pathéfoon (Pathe) m. pla ten; bad met geyser; dressoir pathéfoon te vens geschikt voor radio; 2 halbanken; kap stok met kleeden; waschmachine; wringer; mah. litsjumaux; 3 wit laqué tuinameu- blementen; colbért en smoking costuums; zonnescherm, Norton; handwagen; groot dekzeil; rijwielen; pomp; antiek cabinet; di to latjes; theestoof; glazenkast; E. M. Jaarsma vulhaard; 3 emaille fornuizen, w.o. groot formaat; boeken; wapens; mah. pitch- pine en eiken hang- en ligkasten; vliegen kast; eet- en theeserviezen; porcelein; glas en aardewerk. Beide kijkdagen gratis te bezichtigen Dinsdag 9 Juni van 2 tot 9 uur en Woens dag 10 Juni van 9 tot 5 uur. RUNDVLEESCH LAPPEN vanaf 50 cent p. pond RIBLAPPEN 60 cent p. pond RIBSTUK 65 cent p. pond ROSBIEF 75 cent p. pond ROLLADE vanaf 55 cent p. ^jond 2y2 pond GEHAKT half om half f 1. Dik Holl. vet 3 pond voor f 1. BIEFSTUK per pond f 0.90 VARKENSVLEESCH Carbonade, twee pond voor Ribcarbonaden twee pond Haas Carbonaden twee pond Varkenslappen twee pond Varkensfricandeau twee pond 3 pond Doorregen voor Varkensrollade per pond vanaf 5 pond dik spek 3 pond reuzel voor f 1.— f 1.10 f 1.20 f 1.20 f 1.30 f 1 f 0.60 f 1 f 1 Thuisbezorgd zonder prijsverhooging. Beleefd aanbevelend, Birktstraat lCa SOEST Birktstraat lOa Koopt in de grootst gesorteerde Meubel- en Beddenmsgszijnen van J. L. LANGENH0FF Ameublementen vanaf f 27; Salontafels, massief eiken f 12.75; Uitschuiftafels f 13.50; Divans vanaf f 8.75; Dressoirs vanaf f 29.50; Theemeubels vanaf f 13.90; Radiokasten f 19.50; Pracht eiken spiegels geb. h. f 18.50 Kapstokken vanaf f 2.75; Parapluibakken vanaf f 5.Prachtige rookstoelen voor f 8.50; Hoekstoeltjes f 4.90; Damesfauteuils Oud Holl. tafeltjes achtkantig f 6.50; 3 deelig bedstel schuin peluw en 2 kapok- ke kussens f 36; Dito 1 persoons f 18.50; 1 persoons wit Engelsch ledikant met spiraal voor f 6.90; Gezondheidsspiraals 1 pers. f 10.75 en f 11.90; 2 pers. f 11,90- 13.90 - 14.90 - 16.50 - 18 en 24 gulden, met 10, 15 en 20 jaar garantie. Ruim gesorteerd in Balatum, Vocaleum Wollen en gestikte dekens in alle maten enz. enz. enz. f 7.75. en Stragula Vloerkleeden, Divankleeden, ta- felkleeden, Schoorsteenloopers. Pluchette overgordijnen. Cocosmatten. Japanmatjes. a t Ayremunpc: gijsbr. v. amstelstr. 292. Tel. 497 *-■ LAWuBWmurr SPOORSTRAAT 61-63. TELEFOON 202 Hilversum GEUZEN WEG 248-250. TELEFOON 2969 BUREAU ADVERT LHTERL1J UITGAVE HET AL Burgeme maken bel van Veen Schoutenkf sectie D, 1 werkingsin door hen Soest, 1 I I

De Soester | 1931 | | pagina 6