X Groote Opruiming Joh. Mets Arn. Last, Poelier Gijsbert Maris, Soesterberg. Sport. Burgerlijke Stand Predikbeurten. Binnenland. Ingezonden. Voor de Kinderen Advertentiën Sportpetten, Hoeden, Overhemden, Dassen, Sokken enz. L. VERVfiT 18 LANGESTR. AM ERSFOORT ZOMERHOEDEN EN CONFECTIE REGENMANTELS Wederom ontvangen: Extra aanbieding J.Does, Havenstr. 48, Hilversum. Tel. 2516 ADVERTEERT IN DIT BLAD! GEVONDEN VOORWERPEN Een pakje margarine. Een isoleertang. GESLAAGD Aan de Rijkskweekschool, voor onderwij- zers(essen) te Amersfoort werden bevor derd naar de 3e klasse Dirk Lub en Johan- na Klaarhamer; naar de 4e klasse Minnic Lub. Allen van Soesterberg. NOODLANDING Woensdagmiddag half drie heeft het mi litaire vliegtuig No. 592 op weg van Soes terberg naar Waalhaven, nabij het plaatsje Honselersdijk een noodlanding moeten ma ken, wegens een defect aan den motor. Ten einde niet neer te komen op de glazen wa renhuizen, welke daar over een groote uit gestrektheid staan, is de bestuurder van het toestel nog 3 K.M. met defecte motor in de lucht gebleven. Tenslotte streek hij met het toestel op een weiland neer. Het vlieg tuig werd zwaar beschadigd, terwijl de in zittende, een sergeant en een korporaal geen letsel bekwamen. Na gedemonteerd te zijn, werd de machine naar Soesterberg ver voerd. VERGADERING. Onder voorzitterschap van Dr. N. M. Jo- sephus Jitta hield dezer dagen de centrale commissie voor uitzending van Nederland- sche -kinderen naar buiten een algemeene vergadering in haar kinderhuis „Kinabu te Soesterberg. De voorzitter sprak er zijn ingenomenheid over uit deze vergadering in een eigen gebouw te kunnen houden. De aan de beurt van aftreding zijnde leden wer den allen herkozen. Verslag Secretaris over 1930 en rekening penningmeester werden beide goedgekeurd. Dank zij een gift van 30 duizend gulden, was het gekweekte fonds voor koloniehuisbouw krachtig genoeg ge worden om den bouw aan te durven. Zoo nog enkele duizenden binnen komen, zal een hypothecaire leening overbodig worden. De uitzending van kinderen is dit jaar sterk toegenomen. Van 23—29 Juli 1931 GEBOREN; Cornelia Petronella Maria, dochter van J. J. Pronk en W. M. Tol, Pij- nenburgerlaan 3. ONDERTROUWD: W. idzerda en H. van den Berg; W. M. Gadella en M. H. ter Burg. GEHUWD: W. J. Hogervorst en J. van Breukelen. OVERLEDEN: Johannes Frederik Her- manus Schokking, 71 jaar geh. met M. Hof land, Schoutenkampweg 33; Dirk Koudijs, til jaar, geh. met A. Pak, Nieuweweg 29c. van 23—29 Juli 1931. Wed. H. J. TammelKoens met gezin van Groningen naar Andriessestraat 13; J. T. Grau met gezin van A'dam naar Sinne- maplein 7; L. T. van Rooijen van Bergh naar Laanstraat 15; C. J. R. van Duin van A'dam naar Julianastraat 29; Wed. Breure van-Mast F., van A'dam naar Julianastraat 29; S. A. Hempeiiius van A'dam naar Noor- derweg 13; M. G. Pronk van Muiden naar Birktstraat 59; S. Agter met gezin van Utr. naar Sophialaan 13; Aj. de Lang van Utrecht naar Molenstraat YVZ 3; P. J. J. de Lang van Utrecht naar Nieuweweg 32; Py G. Kui per met gezin van A'foort naar Schouten kampweg lb; H. Kok met gezin van A'foort naar Molenstraat 13; A. Tichy van Duitsch- land naar Koudhoornweg 2; D. Heinicke van Duitschland naar Steenhofstraat 32; A. H. v. d. Berg van de Bilt naar van Weede- straat 40. Vertrek van 2329 Juli 1931 J. Verkerk van Belvédèreweg 8 naar Hil versum, Lijsterweg 121; J. Koning v. Sport weg 5 naar Utrecht, Creinerstraat 51; H. Brink van Amersf.straat 14 naar Utrecht, Cremerstraat 51; Q. Hesterman van Laan- straat 5 naar Baarn, Noorderstraat 25, P. van Klaveren van van Lijndenlaan 19 naar Heemstede, Achterweg 5; Wed> M. S Holt- huizenPeper met gezin van Heuvel weg -II naar Hilversum, P. de Hooghlaan 15. D. van Loevestijn met gezin van KI. Engen- daalweg 9 naar Apeldoorn, Schepersweg 14; C. Smits van Beckeringhstraat 11 naar Hil versum, Bussummerweg 27. Verhuizingen in de gemeente van 2329 Juli 1931. G. A. Dekking met gezin van Soesterb. straat 88 naar Eemstraat 12; K. Stroomberg van Nassaulaan 9 naar Beethovenlaan 12 M. E. van Raalten met gezin van B. Gro thestraat 24a naar Julianaplcin 8; G. van Ouwerkerk van Laanstraat 52 naar Lange Bergstraat 13; L. van Zanten van Juliana straat 29 naar Julianastraat 22; J, Blaauw van Kampweg 28 naar Dijkhuisstraat 11 J. Moester van Schoutenkampweg 29 naar Plasweg 25. NED. HERV. GEM. TE SOEST Zondag 2 Augustus 1931 kerk 10 uur: Ds van Schaick. Religie en Kunst 10 uur: Ds. Poot, van Amsterdam. Religie en Kunst 6 uur: Ds. Groeneveld HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zondag 2 Augustus 1931 'b morg. 10 uur, 's avonds 6 uur: de Eerw. Heer A. Dek ker, van Oudshoorn. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN, SOEST Z ndag 2 Augustus 1931: geen dienst. SOESTER SPORT COMITé Soestdijk wint wederom van Soesterberg. De wedstrijd in ongunstige weersomstan digheden gespeeld. J.l. Zondag vond op het terrein van de V.V. Esvac aan het Burg. Dekethpark de eerste der 2 finale's plaats. De wedstrijd, welke gspeeld zou worden tusschen Soes terberg en Soestdijk, moest de beslissing bjengen, tusschen de 3e en 4e plaats op het ranglijstje. Toen wij te kwart voor zeven het keurig ingerichte terrein betraden, viel ons op, dat Esvac niet voor de overige deel nemende vereenigingen wenschte onder te doen. Zij had n.1. haar terrein getooid met de vier vereenigingsvlaggen, terwijl kleine vlaggen langs de zijkanten van het veld waren opgesteld. De accomodatie was hier ook weer tot in de puntjes in orde. Vele belangstellenden hadden zich reeds langs de lijnen geschaard, toen een fijne motregen ons onaangenaam kwam verrassen. Als scheidsrechter Kool beginnen fluit, ver- chijnt Soestdijk, naar we meenen met een vrij volledig elftal, terwijl Soesterberg ver scheidene invallers telt. Slechts enkele ge zichten worden herkend, als thuisbehooren- dc in het le elital van Soesterberg. Het pu bliek langs de lijn toont zich merkbaar ont stemt over de minder goede samenstelling en opkomst van het Soesterberg-team. Het wil waar voor zijn geld en had verwacht een spannende strijd te zien, waarin Soes terberg revanche zou nemen voor de gele den nederlaag op 19 Juli j.l. Als den heer Kool laat aftrappen, wordt er ondanks den regen flink aangepakt. Soesterberg speelt met den wind in den rug en is het meest in den aanval. Ofschoon Soestdijk zich ook niet onbetuigd laat. Het spel is onsamen hangend. Er is geen verband tusschen de linies. Ofschoon Soesterberg met wind mee speelt, moeten toch steeds de binnenspe- lers der Soesterberg voorhoede den bal op halen, daar de haltlinie zich voornamelijk op verdedigen toelegt. De Soesterberg half- linie blijft te veel achter en steunt de voor hoede onvoldoende. Deze heeft dan ook een zware taak, die zij naar omstandig heden uitstekend verricht. Vooral de Ko ning en Koreneef weren zich uitstekend. Eenmaal schiet de Koning keihard tegen den bovenlat van het Soestdijkerdoel, ter wijl andermaal door denzelfden speler een keurig schot wordt ingezonden, wat echter op fraaie wijze door den Soestdijk-keeper wordt gehouden. Verscheidene malen is het Soestdijk-doel in gevaar. Toch komt het eerste doelpunt van Soestdijk. Bij een aan val op het Soesterberg-doel ontstaat een corner. Deze wordt goed genomen en op keurige wijze door Soestdijk in een doel punt omgezet. De Soesterbergers zijn hier door niet ontmoedigd en forceeren 3 min. later een corner op het Soestdijk-doel. De corner wordt correct genomen door Lam. De Koning maakt den bal listig vrij en doelpunt op onverwachtte wijze. De stand s dan 11. De rust treedt in met ongewij- zigden stand. Xa de thee is het Soestdijk die onmiddel lijk tot den aanval overgaat. Er ontstaan ha chelijke momenten voor het Soesterberger- doel. De achterhoede van Soesterberg wordt steeds gepasseerd. Het is de jonge Soesterberg-reserve's aan te zien, dat zij de routine, om snel en vastberaden in te grij pen, te kort komen. Steeds zijn de Soest- dijker-voorhoedespelcrs een tikje vlugger en handiger met den bal. Doelpunten kunnen niet uitblijven. Na 15 min. spelen maakt Soestdijk er 2—1 van, terwijl even later een blunder van de Soesterberger-rechtshalf Soestdijk het 3e doelpunt oplevert. Soester berg heeft haar opstelling geheel gewijzigd, wat echter in plaats van verbetering, ver slechtering brengt. 15 min. voor het einde, is het var. Putten, die talmt, om een inge zonden schot weg te werken. Een Soestdij- ker loopt toe en deponeert No. 4 in het net. Soesterberg blijft moedig volhouden en het Dorrcstein, die zeer verdienstelijk werkt en overal assistentie biedt. Koreneef ver richt als back uitmuntend werk, doch de oorhoede speelt zonder systeem en is te langzaam om succes te bereiken bij de snel ingrijpende Soestdijk-backs. Eenige goede schoten worden ingezonden, doch de Soest dijk-keeper redt geregeld verdienstelijk. Als scheidsrechter Kool einde fluit is Soest dijk No. 3 van den ranglijst, terwijl Soester berg als hekkensluiter eindigt, een positie, die waarschijnlijk door zeer weinige aan Soesterberg was toegedacht. Scheidsrechtcf Kool leidde op de hem eigene wijze, rustig en correct. Jammer dat hij nog al eens den fluit moest hanteeren voor wat al te enthou siast spel. Voor a.s. Zondag staat op het programma de finale der Soester Sport-Comité-wed- strijden, n.1. SoestEsvac. Voor deze wed strijd zal naar wij verwachten groote be langstelling bestaan. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein der V.V. Esvac, en /al aanvangen te 3 uur n.m. De leiding is in handen van den heer Lievering, die zeer zeker het zijne zal bijdragen tot een sportief en fair verloop van dezen wedstrijd. „Laat deze finale inderdaad een waardig „slot zijn van de reeds zoo zeer populair „geworden Soester Sportcomité-wedstvij „den. Helpt allen mede, publiek en spe- „Icrs om dezen wedstrijd tot een Sport evenement te maken, zoodat na afloop „met genoegen en tevredenheid kan wor- „den teruggezien. Houdt Soester sporti viteit hoog spelers van beide elftallen, „zoodat dit de eerste schrede worde tot „toenadering, verbtering van het spel- „gehaltc en in het algemeen belang van „de mooie en populaire voetbalsport in „onze gemeente. „Moge de?e wensch in vervulling gaan, „dan zal Schrijver dezes dankbaar zijn „voor de medewerking en op bescheiden „wijze gedenken dat de regelen, geschre ven voor het Soester Sportcomité hun „nuf hebben afgeworpen." Voor den aanvang van de wedstrijd Soest IEsvac I zal gespeeld worden Soest II Esvac II. Deze wedstrijd vindt plaats op het Esvac-terrein en vangt aan om half twee. Scheidsrechter de heer J. M. Ver woerd. Namens het Soester Sport-Comité. VV. J. M. KLAUVVEkS. Secretaris. E. S. V. A. C. Zondagmiddag 2 Aug. a.s-. vindt de laatste wedstrijd plaats van een reeks wedstrijden, welke georganiseerd waren door het Soes ter Sport Comité. Esvac I en Soest I spelen n.m. Zondag om DRIE UUR op het Esvac-terrein in het Burgem. Dekethpark de finale om den eer sten of tweeden prijs. De vorige uitslag op het terrein van de V.V. „Soest" was 22 gelijk, zoodat de voetballiefhebbers er van overtuigd kunnen zijn dat het aan spanning wederom niet zal ontbreken a.s. Zondag. Indien de spelers het doel dezer wedstrij den willen begrijpen, en dat is een sportief spel te geven, dan zal dat de kwaliteit van het spel ten goede komen en de aantrekke lijkheid voor de publieke belangstelling ver- hoogen. Om half twee spelen Esvac II en Soest II een vriendschappelijke oefenwedstrijd van tweemaal een half uur. CLUBNIEUWS „V.V. SOESTDIJK." ederom is ons eerste elftal er in ge- laegd om met 41 van Soesterberg te winnen, wel was Soesterberg met invallers, maar dat neemt niet weg, dat over alle li nies Soestdijk de baas was op het veld. Wat jelui voor rust mankeerde, weet ik nog niet, dat leek beelemaal niet op voetballen, maar na rust was het een lust om jelui te zien voetballen. Allen zonder uitzondering heb ben een zeer goeden wedstrijd gespeeld. Vooral onze eminente keeper Henk, heeft weer eens laten zien wat keepen eigenlijk is en hoe het gedaan moet worden. Waarlijk Henk, mijne gelukwenschen met het ver toonde spel van jou, hoor. Ook onze Gijs heeft aardig staan backen. Om nu jelui allen bij je naam te noemen is me eigenlijk te veel werk maar dit zei gezegd, als jelui de a.s. competitie zoo blijven spelen, behoeven jelui nergens bang.voor te zijn. Blijf steeds, zooals jelui nu doen als één man achter het Bestuur staan, het Bestuur dat zooveel voor jelui doet en reeds gedaan.heeft en zal blijven doen, vraagt niets anders, dan dat jelui hen daadwerkelijk zullen steunen. Soestdijkers nogmaals profiat mét deze 'overwinning en mijn dank aan allen, dat jelui dezen wed strijd zoo sportief gespeeld hebben; blijft altijd zoo spelen en de bclooning zal niet uitblijven. Dat is niet alleen jelui wensch, maar ook de wensch van jelui Secretaris. EINDHOVEN. MOEILIJKHEDEN BIJ PHILIPS. Men deelde aan De Tijd mede, dat vorige week Zaterdag bij de N.V. Philips 999 ar beiders zijn ontslagen. Dit ontslag geldt /oornamelijk de apparatenfabrieken, die vermoedelijk binnenkort geheel stilgelegd zullen worden. Op de afdeeling Philitefa- briek werd het ontslag veertien dagen van te voren aangezegd, waarop de ontslagenen het werk terstond staakten. De poorten wa ren echter gesloten en vertrek werd hun niet toegestaan, zoodat de stakers, zooals het Amsterdamsche blad schrijft, den mid dag in ledigheid op de fabriek doorbrachten. MONTFOORTi BRUTALE AANRANDING. Op den Provincialen verkeersweg Mont- foortDe Meern nabij den IJsseldijk, is Dinsdagavond omstreeks 11 uur de 20-ja rige boerendienstbode G. K. door twee on bekend gebleven personen aangerand. Zij had een bezoek gebracht bij haar broertje, dat in Vleuten werkzaam is. Uit een kreupelboschje kwamen twee personen aangerend, die haar .aangrepen en van de fiets trokken, met de bedoeling haar in het boschje le sleepen. Volgens hare mededeelingen aan de po litie volgde een hevige worsteling tusschen haar en de beide aanranders en na drie kwartier gelukte het haar zich los te wrin gen. De individuen kozen daarop het hazenpad en verdwenen in de richting IJsselstein. Haar kleeren waren erg gescheurd, en hevig geschrokken deed zij aangifte bij den Rijksveldwachter, die thans een serieus on derzoek instelt. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie WIJSHEIDS PELGRIMSTOCHT. liefdevollen blik het haar omringende prevelde zacht: „O. Moeders, houdt toch de fakkel der liefde brandende, opdat Uw kinderen niet verloren gaan. Vol vertrou wen vervolgde zij haar moeilijken weg, C. NL BERG. Beste meisjes en jongens. De antwoorden op de raadsels van de vo rige keer zijn: 1. Batavier (Ba-ta-vier); 2. De rivier; 3. De koning in het kegelspel; 4. De kwartel. De nieuwe raadsels zijn: 1. Op welken weg is nog nooit geloopen? 2. Ik ken een rare sinjeur, die altijd op zijn kop de trap opgaat. Wie is dat? 3. Er valt dikwijls iets door de ruiten en toch breken ze niet. Ra, ra wat is dat? 4. Wanneer is 3 X 3 14? OOM KAREL. ONS KINDERVERHAAL. „HET ZUSJE VAN KLEIN DUIMPJE Vrij bewerkt naar een sprookje van Hans Christiaan Andersen door Greta Declerq. (Slot) „Goed, ik ga met je mee!", zei Duimelotje en ging op den rug van den vogel zitten met haar voetje op zijn uitgespreide vleugels,. Zij bond zich zelf stevig vast aan één van de sterkste veeren en toen vloog de zwa luw heen, hoog in de lucht boven bosschen en meeren, ja, zelfs over de hoogste ber gen, waar de sneeuw nooit smelt. Als Dui melotje het koud had, kroop ze onder de warme veeren van den vogel, zoodat al leen nog maar haar hoofdje er buiten stak, zoodat zij al het moois beneden haar goed kon zien. Eindelijk dan bereikten zij de warme lan den. De zon scheen er veel mooier dan hier en de hemel was er twee keer zoo hoog als hier, en prachtige groene en blauwe drui ven groeiden in groote trossen aan de strui ken. Sinaasappelen en citroenen groeiden er zoowaar aan de boomen en het rook er heerlijk naar allerlei vreemde bloemen, en alleraardigste kinderen speelden op de we gen met groote, prachtige, gekleurde vlin ders. Maar de zwaluw vloog verder en ver- DE NIEUWSTE Burgem. Grothestraat 28a Soestdijk Telefoon 2212 Langzaam wendde Wijsheid hare schre den van het dal af en vervolgde eenzaam haar weg. Het duurde niet lang, of zij hoor de allerlei kreten van dronkenschap en eeni ge gillende vrouwenstemmen. Op het geluid afgaande kwam zij bij een zeer eenzaam gelegen vervallen huis. Zij opende de deur en bleef op den drempel staan. De lucht van drank en tabak woei haar tegen. Eenige jon ge menschen van beiderlei hunne, blijkbaar onder den invloed van sterken drank, dans ten in het rond en uitten allerlei kwetsende woorden. Plotseling bemerkten zij Wijs heid. Het gejoel was op eens verstomd en de jonge lieden zochten stilzwijgend een plaats op stoel, of bank. Toen trad Wijsheid binnen, en zette zich, zonder een woord te spreken, op een ledigen stoel. Met een blik vol deernis staarde zij de haar omringen den aan. Zacht vroeg zij: „Waar is uwe Moeder? Dit woord alléén was voldoende om allen het schaamrood op de wangen te brengen. Toen zei Wijsheid op zachten toon: „Hebt gij vergeten, dat Uwe Moeder U de fakkel der liefde overgaf, om die door de wereld te dragen?" Kwijt gij U zóó van Uw taak? Langzaam stond zij op en wend de hare schreden naar de deur. Maar hij, die 't dichtst bij de deur zat, stond op, stak zijn hand uit en zeide: „Wilt gij mij een hand geven, terwille mijner Moeder, die ik door den drank een oogenblik vergeten heb?" Vriendelijk zag Wijsheid hem in de oogen. „Arme jongen," zei ze „Uwe Moeder te vergeten". Toen drukte zij hem de hand, cn weifelend kwamen allen naar haar toe, om een handdruk van haar te mogen ont vangen. En dc handen dergenen, die het minst om Moeder hadden gedacht, hield zij het langst vast, omdat die de fakkel der liefde niet brandende hadden gehouden, en zij hun van hare kracht wilde mededeelen, opdat zij, door de macht der liefde, hunne fakkels voortaan brandende zouden houden, cn door de wereld dragen. Toen de hut verlaten was, stond Wijsheid een oogenblik stil. Weer liefkoosde zij met W. K. VAN ROSSUM der en het land werd nog hoe langer hoe mooier. Onder schitterende groene boomen aan den oever van de blauwe zee, stond een prachtig wit marmeren paleis, dat geheel begroeid was met wijnranken. En boven in die wijnranken waren tallooze vogelnestjes gebouwd, en de zwaluw, die Duimelotje meedroeg, woonde in één van die nestjes. „Hier is mijn huis," zei de zwaluw; „maar als je liever in één van die groote bloemen beneden woont, zal ik je er heen brengen, en daarin kun je dan net zoo lang en zoo* prettig wonen, als je maar wilt „Dat zou heerlijk zijn!", zei Duimelotje en klapte in haar handjes* De zwaluw vloog met haar naar beneden en zette haar neer op één van die groote bloemen. Maar hoe groot was haar verbazing, toen zij in het hartje van de bloem een heel klein manne tje vond, dat zóó glinsterde, alsof hij van glas gemaakt was. Hij had een mooie gou den kroon, op zijn hoofd en glinsterende vleugels aan zijn schouders en hij was niet grooter dan Duimelotje. Hij was namelijk de kabouter van de bloemen en er was net zoo'n klein mannetje of vrouwtje in elke bloem, maar hij was de koning van hen allemaal, omdat hij zoo klein en teer was, leek de zwaluw een reusachtig groot beest voor hem. Maar Duimelotje was het aar digste meisje, dat hij ooit gezien had. Daar om nam hij de gouden kroon van zijn eigen hoofd en zette die haar op en vroeg haar hoe ze heette en of zij zijn vrouw wilde worden, dan zou zij4 de koningin van alle bloemen zijn. Nu, dat was vJat anders dan de vrouw te zijn van een leelijke pad, of van een mol met een zwarte fluweelen jas. Zij trouwde dus met den aardigen kabouter koning en toen kwam er uit elke bloem een kaboutertje te voorschijn, die allemaal een geschenk voor Duimelotje meebrachten. Maar het mooiste geschenk was toch wel een paar mooie vleugels van een groote witte vlieg. Die werden op haar rug vast gemaakt en toen kon zij vliegen van bloem tot bloem, ledereen was toen blij en ge lukkig en de zwaluw deed zijn best om zijn mooiste liedjes voor haar te zingen,. Toen het weer tijd was om naar het Noor den terug te gaan, zei de zwaluw: „Vaar wel Duimelotje en tot weerziens!" En toen vloog hij weg, terug naar het Noorden, waar hij een nestje had vlak onder het raam van den man, die dit verhaal heeft geschreven en hij zong daar zijn liedje van „Twiet, twiet" voor den man, en zoo komt het dat wij "deze geheele geschiedenis hebben ver nomen. BIND E. de bekende koffiesprits van v. Asperen per Vs pond 30 ct. 0e echte Coeling Deventer Ontbijtkoek Waarde per 2 stuks 50 ct. Nu 2 35 VOLVETTE BELEGEN EDAMMERS per stuk f 1.65. Aanbevelend, v. Weedestraat 46, Tel. 2098, Soestdijk Teding van Berkhoutstraat 3, Tel. 398 BAAPN WILDE EENDEN, TALINGEN, BRAADKUIKENS EN KIPPEN DROGISTERIJ FOTOHANDEL ELECTR. BRILLENSLIJPERIJ Alle foto artikelen, ontwikkelen en afdrukken. Hoopglanzend. Alle optische artikelen, Vakkundig en billijk Ass. Apotheker Gediplomeerd Opticien T. O. G. Soesterbergschestr. 1 Telefoon 2127 Ook Uw voordeel is 't Door te profiteeren van de Groote Opruiming van alle soorten Dames-, Heeren- en Kinderschoenen aan spotprijzen. Jongens Schoollaarzen, ijzersterk, vanaf f 3.25. Heeren Vetlederen werkschoenen vanaf f 4.48 enz. Kom en zie onze Etalage's en gij wordt kooper in de Amsterdamsche Schocnhandcl hoek Molenstraat 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 SPIEGEL- EN LIJSTENMAKERIJ ETSENHANDEL RUIME KEUZE IN SPIEGELS, ETSEN. SCHILDERSTUKKEN, PORTRETLljSTEN enz. Speciaal adres voor het omlijsten van alle voorkomende plaatwerken, tegen scherp concurreerende prijzen. Let op het juiste adresHAVENSTRAAT 48 c 4' 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4

De Soester | 1931 | | pagina 6