Voor Damesiasschen Heeren- Modemagazijn. SLOTE VENEMA G E zi|n. Wetenswaardigheden op Administratief en Fiscaal terrein. Binnenland. Plaatselijk Nieuws Soesterberg. GOEDEN VRIJDAG 25 Maart a.s. Sport. Correspondentie deze rubriek betreffende rechtstreeks te zenden aan de Directie van de N.V. Accountantskantoor „Nederlandsch Bureau voor Adviezen", gevestigd te Haar lem, Houtplein 17r. Bij vragen lezers hebben het recht tot het inwinnen van kosteloos advies in be- astingzaken en aangelegenheden van boek- houdkandigen aard postzegel voor ant woord bijvoegen. Vraag 135. By dezen verzoekt ondergeteekende U beleefd onderstaande vraag in de vragen- bus van uw gewaardeerd blad te willen behandelen. Bij voorbaat mijn hartelijken dank. „Door de slechte ui.komsten in het tuinbouwbedrijf is mijn inkomen zoo laag, zoodat ik om vrijstelling van inkomsten belasting wil verzoeken. Aan mijn ver zoek wordt voldaan, ben ik dan ook ook vrij van Personeele Belasting?" Antwoord: Wij raden U aan de zaak eens met den ontvanger der Directe Belastingen te be spreken. Wanneer U niet in staat is de belastin gen te betalen en dat geldt zoowel voor de Inkomstenbelasting als voor de Per soneele belasting, dan zal de ontvanger wellicht willen bevorderen, dat U kwijt schelding wordt verleend. Is U echter wel in staat te betalen, dan geeft U dat niets. U kunt dan tegen den aanslag in de Inkomstenbelasting, wanneer de termijn van reclameeren althans nog niet ver streken is, reclameeren. U zou dan echter moeten aantoonen, dat Uw inkomen over het betreffende boekjaar lager is dan het inkomen, waarnaar U wordt aarg:slagen. Vraag 136.. Als gepensioeneerd ambten, der Neder- landsche spoorw. ontving ik pro 1 Mei 30 April j.1. een vast bedrag aan pen sioen van f 2.176.08 vanaf 22 April j.l.'t.m. 30 April j.1. by eene firma f 12.50 -fcn doen alles aan de melkerijverder verrichten zij nig eenig ander werk in het boerenbedrijf, Hostel maf* ik voor loon van het lukumen Aftrekken voor ieder en hoe oud moet een meisje daarvoor zyn? Antwoord: Hoe oud zijn de meisjes. Als zij nog geen 21 jaar zijn, mag niets worden al'ge.rukken. Boven de 21 jaar zal tegen aftrek van een loon ad. f7.per week per persoon, geen bezwaar bestaan. Hetgeen zij in den vorm van kost en inwoning ontvangen, mag dan niet worden afgetrokken. Vraag 139.. Bij deze wou ik U eens inlichtingen vragen omtrent over aanslag in belas.ing, naar inkomen en vermogen. Al reeds een paar maanden ben ik werkloos en ik kan het onmogelijk betalen, want ik woon bij mijn ouders in en die kunnen het ookj niet betalen. Antwoord: Het beste is, dat U zich even tot den ontvanger wendt. Deze licht U wel nader in. U kunt aan den ontvanger vragen om kwijtschelding op grond van onvermogen. Ook kunt U aan den ontvanger vragen of er geen reden is, in verband met sta king van beroep, om ontheffing te vragen. Samen f2188 58 af: aan verzekering enz.. f 111.72 Blijft f 2.076.86 Voor inkomstenbelasting wordt ik aan geslagen als f 2.714.zuiver inkomen, alzoo f637.14 hooger dan mijne inkoriis- ten waren. Hierover gereclameerd heb bende, kwam heden ofiicieel een ambte- iaar ten mijnen huize, di'e mij wijs wil maken, dat ik thans moet betalen óók van het bedrag dat ik v.m. 1 Mei j.1. tot eventueel 30 April a.s. bij die firma zal ontvangen f12 50 per week) is f650.— per jaar. 'Is dit wel juist? Het lijkt mij vreemd toe. Dat bedrag van f650..moet toch opgegeven worden het vólgend jaar? Hoe moet ik hier verder mee aan? Kan ik nog in hooger beroep gaan dan bij den Inspecteur alhier? Of moet ik mrj maar neerleggen bij een praatje van dien amb tenaar, die alles mondeling afdoet? Antwoord: Hoe vreerad het ook moge klinken, maar die kommies heeft g.lijk. Op 1 Mei j.1. had U een betrekkin'g van f 12.50 per week. De bron van inkomen bestond slechts een week. In zoo'n geval moet echter het geschat te jaarlijksche bedrag worden opgegeven en dat is f650. Het was dus voor U voordeeliger ge weest om op 2 Mei in dienst te treden. U had er dan een week salaris bij in geschoten, maar U had aan belasting een aardig bedrag bespaard. De ambtenaar heeft U mondeling een en ander medegedeeld, maar U krijgt van den Inspecteur binnenkort wel een be schikking thuis. Vraag 137. Ik h^n aangeslagen naar een inkomen van f 5.600.wat naar myn meening veel te hoog is. Mijn vermogen werd niei onjuist geschat. Waar die f2 600.in komen vandaan moeten komen, begrijp ik niet. Ik heb het biljet door mijn broer laten invullen volgens mijn opgaaf, van wat ik bezit en ook wat voor rente het afwerpt. Maar nu heb ik aan contanten opgegeven, met eenig ander geld. Een klein erfenisje hoewel niet als er fenis, maar gewoon de som. Had ik dat behoeven te doen? Het is niet bel rgd, dus trek ik er ook niets van. Ik vond soortge lijk geval ook in den rubriek over een winstmaker en dien werd ook opmerk zaam gemaakt, dat hij dat niet behoefde te betalen. Mijn broer die voor f 1000. vermogen minder is aangeslagen betaald f70.minder. Antwoord: Begrijp ik uw schrijven goed, dan heeft U een klein erfenisje gehad en heeft U het bedrag van de erfenis als inkomen aangegeven. Dat is onjuist, die erfenis kan er geheel buiten blijven. Als de erfenis belegd is, moet alleen de rente worden opgegeven. Vraag 138. Twee meisjes werken in de huishou ding en Doerdery/10 Koeien melkeh zij DR. COLIJN OVER DE CRISIS. Op 15 Maart 1..1. heelt dr. H. Colijn. in de stampvolle koepelkerk te Leeuwarden gesproken voor het provinciaal comité der A.R. kbs /ereenigi.agen. Het economische g.bouw, waarin wij zoo veilig woonden, is, zoo zeide hij. aan het wankelen geraakt. En zorgen doe men voor de mees ten onzer op. Wel zijn er nog velen, die op den gewonen voet kunnen doorleven, en dit wekt afgunst bij vel en. Want bij zeer velen staat de ar moede niet meer op den drempel, zij is reeds binnen. Groote inkomens zijn tot een kwart gedaald. Ook zijn velen op een terrein gekomen, waar armoede en schrij nende zorg hun intrede doen. Dezen zijn afgunstig jegens hen, die hun inkomen niet zagen verminderen door den dalenden le vensstandaard. doch soms deden ver- i meerderen.. Men zij voorzichtig. Ook. de menschen met vas.e inkom.ns zien hun salaris ingekort. En bedriegen de teeke nen niet, dan zal dat eerste begin door groote daling gevolgd worden. Want er is geen sprake van, dat deze crisis slechts een conjunctuurgolving is. De&e crisis zal erns.iger gevedgen hebben. Het ver schil tusschen deze en vroegere crisis is, als dat van ziekten aan de takken en die aan den wortel yan den boom. Deze crisis beperkt zich niet tot be- 1 paalde landen, maar teistert de geheel! wereld, en alle bedrijven worden er door getroffen. Wij staan voor een omvorming van ons economisch leven. i Het oude keert, althans voor lange ja ren, niet terug en men moet zich instellen op een lageren levensstandaard. Spreker zeide verder, dat slechts van het vrije ruilverkeer redding voor de we reld is te verwachten.. Wat den overheidssteun betreft,, de overheid moet trachten, er voor te zor gen, dat de bronnen van ons volksbestaan niet te gronde gaan. Zij mogen niet goed- vinden, dat de bodem onbebouwd blijft o;: dat de Nederlandsche handelsvloot moet worden opgelegd. Slechts uit een oogpunt van algemeen volksbelang mag de over heid handelen, niet om winsten te maken, maar om het bedrijfsleven voor wegzin king te behoeden. Voor enkele landbouw- en tuinbouwartikelen wordt reeds steun verleend; verwacht mag worden, dat bin nenkort ook de zuivelbereiding zal wor den geholpen. Spreker vreest, dat het hierbij niet kan blijven.. Onze volkswei1 vaart berust niet alleen op land- en tuin bouw, ook op andere bedrijven. Een tweede vraag fa* HQ£ ^moet er worden geholpen? Hieromtrent worden vaak de meest vreemde voorstellen gedaan en wat nog erger is: ze vinden gehoor. Men moet zich allereerst afvragen, wat men "bereiken wil.. Om een voorbeeld te geven. Het is zeer eenvoudig om te zeg gen: voor de zuivelbereiding hebben wij 60 of 70 millioen gulden noodig om de zaak op gang te houden. Maar deze moe ten toch ergens vandaan komen. Van bo ter en kaas verkoopen wij groote hoeveel heden naar het buitenland. Hooge invoer rechten kunnen hier ni?t baten. Wanneer men dus spreekt over een loonenden prijs van de zuirelproduc ie, moet men op twee zaken letten: Het deel, dat naar buiten gaat, en het deel, dat in ons land blijft. Men moet dus hebban een doorsneenrijs, wat tevens een loonenden prijs is.. Maar dan stuit men dadelijk op de moeilijkheid, dat de binnenhndsche verbruiker niet alleen een hoog ren prijs te betal en heeft voor de boter, die bij beneden den kost- prys consumeert,maar ook voor dat deel van onze boter, dat naar het buitenland gaat. Men moet niet vergeten, dat onze boteruitvoer voortdurend acht rait gaat, vooral door de handelspoli irke maatrege len en verminderde koopkracht. In de derde plaats loopt de toestand in de verschillende provinciën s'erk uiteen, waardoor een regeling voor het geheele land niet een eenvoudige zaak is. Hier komt nog bij, da% het niet gemakkelijk is, uit? te maken, wat een loonendèfï prijs is Een groot deel van de boeren heeft veel te hooge hypothee klasten of te hooge pachten. Moet oio steun nu zoo hoog zijn, dat ook deze lasten en pachten kunnen worden opgebracht? Dan rijst de. vraag, of men zoodoende nog wel het landbouwbedrijf en niet 'de geldschieters en grondeigenaren steuni. Wie van meening is, dat de grondprijzen in de laatste jaren ver boven üe natuurlij ke waarde van den grond gestegen zijn, kan deze vraag zeer moeilijk beantwoor den.. Voor paenten was nog wel een re geling te vinden, maar bij hypotheken zou het niet zoo gemakkelijk gaan. Zoo zyn er heel wat kwesties, waarmee regeering en volksvertegenwoordiging te maken hebben. Spreker zelf is voor steun aan landbouw en industrie, maar wil op de moeilijkheden wijzen.. Ook moet men zich niet op zijwegen laten voeren, door het geroep om vrijstelling van soci-le lasten. Deze lasten zijn laag en het doel moet niet zijn om van deze lasten af te komen, doch het bedrijf zoo loonend mogelijk trachten te maken, dan zijn deze lasten gemakkelijk te dragen. Spreker wil niet met een uitgewerkt plan komen, maar enkele hoofdgedachten geven. Hy neemt als grondslag, dat een bedrijf behalve een bescheiden bestaan voor den boer en zijn arbeiders, de normale lasten moet 'kunnen opbrengen, waaronder spre ker ook rekent een matige pacht, zooals vóór den oorlog. Bij een dergelijke rege ling zouden ook de hypotheekboeren ge steund zijn, en een dergelijke steun moe- ten de deskundigen maar ui.maken. Men moet de moeilijkheden recht onder de oogen zien. Als men dit wil inzien, zal men een regeling kunnen treffen, die vrucht zal drag.m. Men mag zich wel eens afvragen, of onze agrarische structuur nog wel goed is. Als de tegenwoordige handelspolitiek der Mogendheden voortduurt, zal men zich moeten afvragen, of men niet liever pro ducten zal verbouwen, die men ^hans moet invoeren, in plaats van producten, di men NIET kan uitvoeren. Men zal all\. krachten moeten inspannen om onze mark ten te behouden en uit te'breiden, maar als dit niet gelukt, zal men de klok vyf- Ug jaar moeten achteruit zetten. Spreker heeft nog slechts gesproken over den landbouw; maar ook de industri; loopt groot gevaar door het loonpeil, dat in Nederland hooger is dan in eenig ander land.. Vooral de hooge loonen in de be- Dames- en Heerenkleermaker Telef. 2169 F. C. Kuijperstraat 10 schutte bedrijven, de overheidsbedrijven, staan de zoo 1 noodzakelijke daling van het algemeene loonpeil1 in den weg.. Toch moeten de kosten omlaag, ook voor de scheepvaart. Spreker roert hier teere punten aan De krachtige arbeidersorganisaties in de beschutte bedrijven zullen zich tegen loonsverlaging verzetten, een der grootste politeke partijen geeft het parool uit: Geen loonsverlaging. Spreker kan begrij pen, dat men bariton-geluiden liever hoort dan een sombere bas. Niemand staat gaar ne af, wat hij heeft.. Maar daarom gaal het niet. Zullen wij onze plaats onder de andere volken behouden, dan moeten de loonen naar beneden. Nederland betaalf thans reeds de hoogste loonen in de we reld. Verandert dit nist, dan zal het eenc bedrijt na het andere sluiten, en zal de werkloosheid reusnch'ig toenemen. Spreker heeft sombere ding:n gezegd, doch een christen moet de waarheid onder de oogen durven zi?n. Door offervaardig heid en samenwerking zal mep naar den rnensch gesproken, de crisis doorkomen Doch men zie niet alleen den oeconomi- schen kant ,maar ook den geestelijken kant. Steeds zoeke men God. Men zij in allen tegenspoed geduldig en in allen voor spoed dankbaar. Positie der Sscfiepen op 17 Maart 1932. Mailschepen N.V. R'damsche Lloyd. m.s. „Baloeran" 16-3 van Colombo tLuisn is \n..s. „Dempo" 16-3 pass. Suez ui.reL Vrachtschepen N.V. R'damsche Lloyd. m.s. „Kota Agoeng" 15-3 te Belawan uitreis m.s. „Kota Gede" 13-3 van Penang PJBL m..s. „Kota Inten" 15-3 van Padang thuisreis m.s. „Kota Pinang" 15-3 pass. Perim thuisreis m.s. „Kota Radia" 14-3 pass. Pantellaria JNL m.s. „Kota Tjandi" 16-3 te Hamburg thuisreis s.s. „Blilar" 15-3 te Soerabava JNL s.s. „Bondowoso" 15-3 pass. Suez uitreis m.s. „Djambi" 14-3 ,te Port-Said HAL s.s. „Jacatra" 15-3 van Port-Said thuisreis s.s. „Palembang" 17.3 van Port-Said JNL s.s. „Siantar" 15-3 pass. Finisterre uitreis s.s. „Soekaboemi" 16-3 pass. Gibraltar uitreis s.s. „Tapanorii" 14-3 te Rotterdam. m..s. „Tosari" 17-3 van Port-Said thuisreis Opgegeven door: H. G. Ruhaak, Ageit der Iioitenl. Lloyd, Birktstraat 41, Soest, Tel. 2369 POST EN TELiGRAAF. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn Terugontvangen in de le helft der maand Maart 1932. Brieven Binnenland. 1. Nederl. Meelcentrale, Den Hiag. Briefkaarten Binnenland. 2. v. d. Pol Mej., Amsterdam. 3. Snoek Kuilman, Mej. H-, Zuilen, Utr. ZENDINGSCOMlTe SOEST Vrijdagavond te 8 uur hield het Soestei Zendings-Comité in de Chr. U.L.O. aan de Spuors.raat, een sunu-nkomst, welke gu.-d bezoent was, o.a. door Ds, E. Groe- neveld en den era. pr. Ds. v. d. Spek. Ds. J.. L. Gerth v. Wijk, em. pred. welkt 3 April a.s. door Ds. de Jong uit Aru- steruam in zijn ambt wordt bevestigd ii. Zunderdorp, opent de samenkomst mei net zingen van Psl. 98 2 en gaat voor in gebed, om daarop te lezen Jes. 55. Ver volgens roept hij allen het welkom toe, in zonuerheid den spr. oud-zendeling J. v d. Roest uit Utrecnt, en constateert dat de verste avond in goede aarde is gevallen reden waarom nu allen weder aandachtig zijn voor den spreker. „Zending drijven is geen gemakkclyken taak, velen zijn dt moeiten en teleurstellingen, maar het is geen hopeloos werk, want God legt ons Jeze taak op de schouders, elk een mopi mede-arbeider zijn, het is een persoon lijke roepir.g. Spr. hoopt, dat door hetgeen oroeder van der Roest zal mededeeten, de liefde voor de Zenaing zal worden over- levendigd. Daarop verkrijgt de lieer v. J. Roest het "itbord, welke dezen avond zal spreken orer- de voorwerpen uit dt Zendingskist. Ypfiraf zegt spr., dat veL menschen in Indië zijn geweest en Java hebben gezien,- hiöar spr. zegt, dat wie de buitenbezittingen ni-t heeft gezien, van Indië niets afweet. Spreker zal het dezen avond hebben over X.-Gumra en toont al lereerst de iapon eener Papoeasehe vrouw, uit boombasten geklopt. De vrouw op N.- );b BRAND Door onbekende oorzaak geraakte Dins- 'dagmrddag omstreeks half drie een kamp droog gras aan den Dalwcg in brand. De brandweer, geholpen door'eenige bur gers, sloeg het vuur uit. EERSTE CRISlaUITVOERING. Op 1 April a s„ aanvang 8 uur 's avonds, zal in de nieuwe zaal van *Huis ten Halve" een concert- en tooneelavond gegeven wor den, geheel ten bate van het Plaatselijk Cri siscomité. Onze Burgemeester zal een ope ningswoord uitspreken, waarna een zeer ge varieerd programma zal worden uitgevoerd door niet minder dan drie verenigingen van deze plaats,, t.w.: Soesterliergsch Ge mengd Koor met onderafd. Kinderkoor, de Muziekvereniging „Avia" en de Tooneel- vereeniging „De Bergspelers terwijl Me vrouw de VriesBosse eenigc stemmige pianonummers ten gehoore brengen zal. De entrée is zeer matig gesteld en bedraagt slechts 40 cent. We hopen van ganscher harte, dat deze avond moge slagen en een stampvolle zaal net resultaat worden van deze voorgenomen uitvoering, die een tweeledige beteekenis neeft. In de eerste plaajs geeft 2y voor weinig geld een rijk geschakeerde ontspan ning en in de tweede, maar bovenal de voornaamste plaats is zij een crisisuitvoe ring, die moet helpen voorzien in kommer en nooddruft. Dat legt aan allen, die daar toe maar even in staat zijn, den plicht op om deze uitvoering niet achteloos voorbij te gaan, doch haar te steunen, zooveel als in ons vermogen is. Mogen dan de verschil lende Dames en Heeren, die zoo welwillend zijn om zich met den verkoop der kaarten te belasten, niet worden teleurgesteld, doch gereede koopers vinden, die daarmee blijk geven den ernst der tijden te verstaan. BRANDALARM. Vrijdagavond omstreeks zeven dur werd ons vreedzaam dorp plotseling rpgéschrikt door het vervaarlijk gebrul der brandsirene. Dra was onze wakkere brandweer'paraat om daarna op te rukken naar een perceel Dc Kantoren van onderstaande hier ter plaatse gevestigde Bankinstellingen en Kassiers zullen op R. L. van den Berg Co, Middenstandsbank voor Amersfoort en Omstreken Nederlandsche Middenstandsbank Soester Bankverceniging v.h. Sukkel Co. Guinea is zeer gewillig, zij behandelt de sSgo, den tuin het huiswerk, etc., terwijl „mijnheer" een cigaret rookt of sirak pruimt. Dat de bevuiki.:g sago at in den iijd dat spr. er zendeling was, wijst uit, aat de bevolking op een lagen trap van ontwikkeling stond, anders zou het rijst eten. Vervolgens werd ge.oond een mini atuur prauw met uitleggeis, door de man nen op ware grootte genakt uit zacht houi en kunsdg versierd, met een steenen bijl. welke nu nog op N.-Guinea wordt ge- oruikt. Verder toonde spr. een nest zeef jes en een hoed gevlochten uit de stelen van orchideën. Zeer kuns.ig bewerkt was een caUbasschaal met ingebrande figu ren. Verder een beenen staaije, dat door de vrije ma^ijen wordt gedragen, een slaaf, een veraent wezen was het verbo den. Even staat spr. stil bij het destijds in zwang zijnde koppensnelLn,. Getoond wer den voet-, en armringen, enkele gesmeed uit een Holl. Rijksdaalder, verder de we- duwkap, de slaapniat een waar kunststukje van vlechtwerk; de lepel waarmede de sago wordt gefóerd, smaakvol bewerkt, een rokje van gevlochten touw, de trom en triton scheip voor feestelijke gelegen heden, een haarkam etc. Spreker staat vervolgens stil bij '4b guns.ige wending der laatste jaren, waar door overal op N.-Guinea en Halmaheif# om het Evangelie wordt gevraagd. Geld doet daarginds een groot werk. Spr. stond nog stil bij het mooie werk van zuster Glastra, terwijl binnenkort een medicus naar N.-Guinea afreist. Aan het slot vraagt spr. belangstelling, gave en gebed voor het Zendingswerk. Nadat Ds. Gerth v. Wijk den spreker had bedankt, voor zijn leerzamen avond werd deze besloten met het zingen van Psl. 72 :11 en gebed. Bij het veriatender zaal werd gecollecteerd. GEVONDEN VOORWERPEN. een vulpenhouder, een zeemlederen handschoen, een hondenzweep, een armbandhorloge. BEZOEK AAN ONZE DRUKKERIJ Dinsdagmiddag 22 Maart j.1. om 2 uur be zocht dc le klasse van de Openbare ULO school, hoofd den heer van der Wal. met hun onderwijzer, den heer Knop, de druk kerij van ons blad. Wat keken al die meis jes- en jongensoogen nieuwsgierig naar de verschillende machines voor het drukken en het vouwen van dc courant, het zetten van de copie en het stellen van de adverten ties. Ze kwamen werkelijk oogen te kort. Ze luisterden met alle aandacht naar dc aanwijzingen en verklaringen bij elk der machines vaiflfdén chef drukkerij. Ze troffen het goed, dat ze alle werkzaamhe den voor de courant van vandaag konden volgen. - Na een klein uurtje verlieten allen hoogst voldaan de drukkerij. in de van Maarenstraat, in welks nabijheid zich inmiddels een groote drom van men schen verzameld had. Gelukkig gold het slechts een uitgebroken schoorsteenbrand^ die in korten tijd op afdoende wijze bestre den werd. WEDSTRIJDEN VAN DEN K.O.S.B. Op 7 Mei a.s. wordt dcor dc Kon. Offi ciers Schermbond een Korpswedstrijd op sabel gehouden te Soesterberg (Vliegkamp) tusschen équipes van de scholen voor Re serve-Officieren om een groofen Zilveren Wisselbeker. Op Zondag 8 Mei zal een per soneele sabelwedstrijd plaats hebben om het kampioenschap van den K.O.S.B. KORFBAL,. s Na een paar minder belangrijke oefen wedstrijden die moesten dienen om de schot vaaruigheid van het ls.e twaalftal te vergrooten, staan er voor Goeden Vry- dag en le Paaschdag een paar belangrijke ontmoetingen op het menu van „de Stor- raers". Gp Goeden Vryaag (2* uur) komt Ifilthoven. Den lsten Paaschdag A. K. C. uit Utrecht. Daar het op het Stormersterrein altijd zeer stormachtig is (door het weer natuurlijk) begint de behoefte aan de kleedkamer steeds grooter fe worden. Tot nu toe werd den bezoekers steedb graci eus een paar tenten aangeboden, opdat ze zich daarin van gewone burgers tot korfbalbrs konden vermomm n, maar ten ten zijn in de Sahara meer op 'hun plaats dan op een Korlb-l.errein waar 't stormt. Steunt daarom de Stormers-actió'toor het verzamelen van het ontbrekende geld voor een huisje, door een donaliekaart te koo- pen die recht geeft tot het bezoeken van van alle wedstrijden (ook voor-die van 't 2de twaalftal» en alle uitvoeringen, kost voor het tijdvak AprilJuni fO.75; voor het geheele jaar f2 50. Wie de Stnrme- naars wil steunen, vrage omgaand een dergelijke kaart aan by de secretaresse: Mej. Tr. Duin, Spoorstraat 31, Soest. NAAR DE BOCKHANDEL VAN DE le SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ V»n Weedeitraat 7 Teleioon MM

De Soester | 1932 | | pagina 2