Te Huur en te Hoop Nu of nooit! Het Soester Wildhuis M. H. van Raalte M. H. van Raalte VEN E MA Betere kleeding Lagere prijzen J. L. HOKSBERGEN Binnenland. KLE U RIGE: BEDRUKTE? VOILES j Kleine Advertenties verschillende Huizen. Het Soester Wildhuis T. VAN VLIET AMERSFOORT l Te koop E. VAN OEST G. «I. v. d. Loo De burgemeester merkt nog op, dat als men de subsidievoorwaarden aanneemt, practisch geen een werklooze meer bij de werkverschaffing zal kunnen komen. Om die reden, wordt bet voorstel aangenomen en zal volgend jaar de toestand opnieuw onder de oogen worden gezien. 22. Voorstel van B. en W. om geen na- ere voorschriften te maken ten aanzien van e beveiliging van het tramverkeer te Soes- terberg. (No. 1938) Aangenomen. 23. Vaststelling van nieuwe verordenin gen op de heffing en invordering van leges. (No. 2595). De burgemeester deelt mede, dat de commissie voor de belastingen de veror deningen nog eens wil bezien. Ook de heer Busch dringt op uitstel aan en de heer Gasille verzoekt rondzending der stukken aan alle raadsleden. Het punt wordt der halve aangehouden. 24. Vaststelling van eenige besluiten tot het in schenking aanvaarden van strooken grond (Nos. 1070, 2380, 2470, 2476, 2509), een besluit tot wijziging van het besluit d.d. 16 Febr. 1932 No. 2315 tot verkoop van grond aan M. Scheffer (No. 2315), en be handeling van een 2-tal verzoeken om huur van grond (Nos. 2240 en 2471). alsmede be handeling van een adres van de Wed. Pohl- man verzoekende vermindering van den erf pachtscanon. (No. 2280). De verschillende voorstellen van B. en W. worden aangenomen en ook op het nadere voorstel van den Heer G. H. A. Si- uion om huur van een perceel grond aan de Bosstraat of de Soesterbergschestraat nabij het woonwagenkamp of de fabriek „Photax" wordt overeenkomstig het ad vies van de Commissie Grondbedrijf afwij zend beschikt. Hierna is de agenda afgewerkt, doch komen nog enkele ingekomen stukken aan de orde, die aan de agenda zijn toeger voegd. Ingekomen stuk 4 betreffende het on derhoud der plantsoenen wordt aangehou den tot de volgende vergadering. Ingekomen stuk 8 is reeds behandeld en afgedaan. Ingekomen stuk lü is reeds behandeld bij punt 20 der agenda. De heer Gasille stelt nog eens even na drukkelijk vast, dat de burgemeester heeft toegezegd, de eerstvollgende raadsvergade ring te zullen uitschrijven omstreeks 15 Juni, laat ons zeggen uiterlijk 20 Juni. Hij verzoekt 'daarmede ernstig rekening te houden. Ingekomen stuk 12, het beroep van P. Mj. Moester maakt een onderwerp van lang durige beraadslaging uit. De heer Busch zegt, dat de bewuste grond in 1922 is afgestaan. Het transport had echter door nalatigheid ten gemcen- tehuize in 1927 nog niet plaats gehad. In middels is de N.V. Duinzicht failliet _ge- gaan en er is thans niemand meer, die gerechtigd is de grond te transporteeren:- De curator heeft echter uitdrukkelijk me degedeeld, nimmer eenige acte te zullén beginnen over dien grond. Indien het ter stond was aanvaard en de ontheffing was gegeven was alles in orde. Men moet nu de consequenties aanvaarden voor de stom miteit, die indertijd is gemaakt. Voorden betrokkene beteekent het een strop van f700.—. De burgemeester wijst de verantwoorde lijkheid at. Een andere wijze is er thans ook niet meer en door verjaring kan de gemeen te nimmer eigendom verkrijgen van dezen grond. Het was toch schenking en dat kan alleen bij notarieele acte. De heer van Klooster vraagt of het fail lissement niet heropend kan worden en of de curator dan nog niet kan transporteeren. De heer Busch meent, dat de curator heeft medegedeeld zich nergens meer mede te zullen bemoeien. Hij wijst op de nieuwe bepalingen der Wegenwet, waarbij een weg openbaar wordt, indien hij 10 jaar lang voor een ieder toegankelijk is geweest en door de gemeente wordt onderhouden. De heer Endendijk hecht veel waarde aan het advies van B. en W. en waar het colle ge allerlei en misschien zelfs zeer groote bezwaren ziet en de consequenties voor de gemeente, voor alle moeilijkheden die mis schien zullen gaan komen, niet wil aan vaarden, zal spr. niet voor het verleenen van de ontheffing stemmen. Ten slotte wordt gestemd en wordt het beroep van den heer Moester verworpen met 3 tegen 11 stemmen. Vóór stemden de hee ren Bleeker, Gasille en Busch, terwijl de heer Nooder buiten stemming wenscht te blijven. Hierna kwam aan de orde de RONDVRAAG De heer Nooder wijst er op, dat te Soes- terberg thans een soort staat van beleg is afgekondigd, doordat de Genie alle toe gangswegen tot de heide aan beide zijden van den Rijksstraatweg met prikkeldraad heeft afgesloten. Oude menschen weten po sitief, dat al die wegen en.1 paden al min stens 40 jaar voor het publiek toegankelijk zijn geweest. Er zijn zelfs oude verbindings wegen bij tusschen Soest en Soesterberg, waar eertijds de heideplaggen over werden vervoerd. Spreker vraagt krachtige maat regelen tegen dit eigenmachtige optreden van Defensie. De burgemeester heeft over deze zaak geen gras laten groeien. Het College heeft onverwijld den toestand opgenomen. Inder daad zijn buitengewoon gevaarlijke afslui-" tingen van prikkeldraad dwars over de we gen en paden aangebracht o.a. over het fietspad ZeistAmersfoort en over den Kampweg. Er is reeds een telegram naar den Minister van Defensie verzonden. Het onttrekken van deze wegen en' pad'en als openbaren weg kan alleen geschieden door De Kroon als de belanghebbenden zijn ge hoord. Waar spr. niets van een zoodanig onttrekken weet, wacht hij met belangstel ling op 't antwoord op zijn telegram. Eerst als hij de redenen en motieven weet, zal hij nader overwegen, wat verder in deze te doen staat. De heer Nooder zou het als burgemeester wel weten wat te doen. Hij zou drastische maatregelen nemen, met den auto met en kele werklieden er heen gaan en de ge- heele boel maar gewoon afbreken. Het voordeel is dan aan de kant van de Gemeen te, en als het Rijk met het afbreken niet accoord gaat, dan moet het Rijk maar een civiele procedure of een strafprocedure be ginnen, waarbij de bewijslast op het Rijk Dames- en Heeren Kleermakerij F. C. Kuijperstraat 10 - Telef. 2169 li***»»»»»»»*»»*****» Modelslagerij OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I TELEF. 330 POSTGIRO 146487 rust, zoodat dat dan in de ongunstigste po sitie verkeert. Als de zaak omgekeerd wordt zou de gemeente tegen het Rijk moeten gaan procedeeren en dat duurt heel lang en dan moet de Gemeente bewijzen. Eigen rechter spelen is dus hier gewenscht. Heel Soesterberg staat of valt met al jiie af sluitingen. Als de touristen en pensiongas ten s zomers niet meer op al die wegen en paden op de heide mogen wandelen en fiet sen, beteekent d t vrijwel den ondergang van Soesterberg. De afsluitingen sloopen, dat is het eenige goede. De burgemeester zal echter eerst het ant woord van den Minister van Defensie af wachten alvorens hij verdere maatregelen neemt. De heer de Bruyn dringt op meerdere spoed aan bij het afstaan van grond aan den Noorderweg, die al lang geteekend zijn, doch nog niet overgedragen. De heer v. d, Breemer heeft 't weer over afgraven van 't Hoogt bij Soesterberg om daarmede a.s. winter een aanvang doen ne men. De burgemeester is bereids in die rich ting bezig geweest; het rijwielpad ter plaat se heeft men al zooveel mogelijk laten zak ken, daar de hoogte toch voor rijwielen het ergste is. Auto's hebben daar geen last van. Stemmen: „En wagens met paarden dan?" De heer v. d. Breemer meent, dat vorig jaar veel in de bosschen is gewerkt bij de werkverschaffing, doch spreker hecht daar weinig waarde aan en afgraving van 't Hoogt heeft veel voordeel. De heer Bleeker beklaagt zich erover, dat hij als lid eener Raadscommissie niet terstond inlichtingen heeft kunnen krijgen van het hoofd van dienst bij Openbare Wer ken. De Wethouder heeft dat opgehouden om eerst door B. en W. te laten uitmaken of de gevraagde inlichtingen konden wor den verstekt en daar heeft spreker bezwaar tegen. Wethouder Lodeesen heeft de uiterste spoed betracht, maar de gewone werkzaam heden bij O. W. mogen niet worden opge houden. De heer Bleeker zegt dat zijn tijd beperkt is en hij maar niet altijd kan terugkomen. Hij wenscht thans een uitspraak van B. en W. dat inlichtingen terstond en recht streeks aan een Commissielid mogen wor den gegeven. Wethouder Lodeesen zegt, dat eenigen tijd geleden de heer Bleeker geheele dagen bij O.W. zat en dat is ontoelaatbaar, daar de gewone zaken daaronder lijden. De heer Bleeker beweert, dat zulks kwam, omdat het daar zoo'n groote rommel was en! er zooveel niet in orde was. Hij weet wel 25 gevallen. De burgemeester zegt nogmaals steeds be reid te zijn alle inlichtingen aan Commissie leden terstond te doen verstrekken, doch in dien daaraan werk is verbonden, moet de betrokken Wethouder dat in elk geval we ten en goedkeuren. De heer Bleeker: „Och, het komt omdat de heer Lodeesen veel te dom is en daar door is hij achterdochtig." Wethouder Lodeesen: „Het compliment van den heer Bleeker is zoo, dat ik niet an ders kan doen, dan het te retourneeren." (Gelach). Voorts vraagt de heer Bleeker om een waschgelegenheid bij het kampeerterrein, daar nu velen zich in het condens water der Waterleiding wasschen. Ook moet te Soestduinen beter gelet worden op defecte lampen bij de straatverlichting en moet daar eerder in worden voorzien. Ook de opha ling van asch en vuilnis daar, vooral ten aanzien van de maximum hoeveelheid, ver dient belangstelling van het College. De heer Busch: O, wees daarmede heel voorzchtig, want dat is een zeer pre cair onderwerp." Mej. Funke deelt mede, dat de bewoners van SoestZuid heel verheugd zijn over het nieuwe wachtlokaal voor de autobus, doch gaarne zouden zij zien, dat het lokaal meer en beter werd gereinigd van binnen van stof, vuil en afval. Kan de schoonmaak ster nu niet als compensatie voor haar min der werk aan de verwarming der scholen, de ruiten ervan reinigen? De burgemeester meent, dat zulks mis schien wel mogelijk is, maar in geen geval zoo maar op het hoofd-Onderwijs. De be trokken Wethouder zal een en ander echter overwegen. Voorts vraagt mej. Funke een lichtpunt nabij de halte Nieuweweg, op de Parklaan en op de Vondellaan. De burgemeester deelt hierop mede, dat een nieuwe overeenkomst met de PUEM over de kosten en het tarief voor de straat verlichting in de maak is en daarom wacht alle uitbreiding van lichtpunten daar nog even op. Zoodra de rfieuwe regeling daar omtrent tot stand zal zijn gekomen, zal de wenschelijkheid van meer lichtpunten daar en elders worden onderzocht en deze, zoo noodig, worden aangebracht. Te ruim kwart over elf sluit de burge meester hierop de vergadering. (voorheen R. FRESE, Hoflererinciert BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 3J BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. DOOR EEN MARéCHAUSSEE DOOD GESCHOTEN Het lid der Tweede Kamer, de heer De Visser, heeft de volgende vragen gesteld aan den Minister van Justitie: 1. Is het juist, dat een arbeider uit Opbicht in Limburg op 16 Mei j.1. door een marechaussee is doodgeschoten om dat hij zonder licht op een fiets reed en niet onmiddellijk stilhield toen hij daartoe werd aangeroepen? 2. Acht de Regeering het toelaatbaar ook al werd genoemde overtreding in de nabijheid van de grens gepleegd dat hierbij van de vuurwapens werd ge bruik gemaakt met noodwendige gevolgen als sub. 1 genoemd? 3. Is de Kegeering bereid, oogenblikke- lijk maatregelen te treffen, waardoor her haling in den vervolge wordt voorkomen? 4. Is het juist, dat het slachtoffer voornoemd een weduwe met tien kinderen onverzorgd achterlaat? 5. Zoo ja, is de Regeering dan bereid de nagelaten betrekkingen voor het verlies schadeloos te stellen, en waarin zal die schadeloosstelling bestaan? UTRECHT NED. VER. EERSTE HULP BIJ ONGELUKKEN Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van de aïd. Utrecht van de Ned. Ver. „Eerste hulp bij Ongelukken" is hier ter stede de bondsvergadering gehou den. In de morgenuren werden de deelne mers door het gemeentebestuur in de St. Michaëlskapel van den Domtoren ont vangen. De heer A. H. Smulders, wethouder van Utrecht, sprak daarbij de leden van den E.H.B.O. als waarnemend burgemeester toe. Wanneer men, zeide spr., de literatuur raadpleegt over den ontwikkelingsgang van de hulpverleening bij ongelukken, kan men zich niet onttrekken aan den indruk, dat het minder overwegingen van „liefde tot den naaste" zijn geweest, welke die ont wikkeling hebben bevorderd, dan wel in vloeden van sociaal-economischen aard. Spr. herinnerde er aan dat in 1893 dr. Tilanus en prof. Korteweg voor ons land het initiatief namen tot hei stichten van plaatselijke vereen igingen, welke den naam zouden dragen van „Eerste hulp bij onge lukken". Langestr. 34-36 Wij ontvingen zoo juist een geheel nieuwe keuze in in mooie bedrukte des- 2 sins. Kleur-echt 2 De aanvankelijk los van elkander staan de plaatselijke vereenigingen zijn voor 'n groot deel samengebracht in een vereeni- ging, zoodat thans reeds 42 plaatselijke afdeelingen bij de organisatie zjjn aange sloten. Spr. wees op de samenwerking met een gelijk doel nastrevende vereenigingen, als het „Roode Kruis", het „Oranje Kruis". Als één van de voorbeelden, dat deze samenwerking tot gunstige resultaten leiden kon, mag genoemd worden, het ver leenen van hulp langs de groote verkeers wegen. 'Ten slotte uitte hij de beste vvenschen voor de vereeniging. De heer A. J. ten Hope, 2e voorzitter, dankte den waarnemend burgemeester voor de officieele ontvangst. In den middag is in den raadskellder de algemeen© vergadering gehouden onder voorzitterschap van dr. P. H. van Eden, Spr. dankte voor de vele blijken van sym pathie, welke hij bij zijn 70sten verjaardag mocht ontvangen. Ten slotte richtte spr. nog een woord van gelukwensch tot de jubileerende afd. Utrecht (luid applaus.) De heer G. O. Meulman. secretaris van het hoofdbestuur, bracht hierna zijn jaar verslag uit. Het aantal afdeelingen steeg van 32 tot 40. De vergadering herkoos tot leden van het hoofdbestuur de heeren G. O. Meulj- man, dr. D. Beuyze, M. Cohen de Heer en inevr. J. G. H. Azings-Venema Schaaff. Als nieuw lid van het hoofdbestuur werd gekozen dr. J. van Erp te 's-Hertogen- bosch. BAARN TENTOONSTELLING In het Lyceum alhier, zal van heden af tot en met Zondag 12 Juni een tentoonstel ling worden gehouden van caricaturen, affiches en curiositeiten uit de oorlogsjaren, DEN HAAG INVOER VAN KOLEN DOOR VREEMDE SCHEPEN Het Tweede Kamerlid mr. G. A. Boon heeft de volgende schriftelijke vragen ge richt tot den minister van Waterstaat: Is het den minister, sedert de behande ling der begrooting van de Staatsmijnen voor 1932 niet gebleken, dat in den loop van het jaar 1931 de N.V. Ned. Steenko len-Handelmaatschappij, waarin 't Staats mijnbedrijf voor 200.000 gulden aandeel houder is, uit het buitenland met schepen heeft aangevoerd ruim 194.471 ton ko len, en dat daarvan ruim 10.265 ton is aangevoerd met Nederlandsche schepen, of wel ongeveer 514 pCt. van den geheelen aanvoer, die voor het overige plaats heeft gehad in 105 schepen onder vreemde vb -*' Moet de minister dan niet erkennen, dat de in de M. v. A. betreffende de voor^ melde begrooting aan de Tweede Kamer gedane verklaring, dat de N.V. Ned. Steenkolen-Handelmaatschappij, naar den minister was medegedeeld, haar kolen voor een groot deel in Nederlandsche schepen aanvoert, op een volkomen onjuiste in lichting berust? Is de minister bereid de herkomst me de te deelen van de gegevens, waarop de ze inlichting gegrond is? Acht de minister het oirbaar, dat de Staatsmijnen een belangengemeenschap heb ben aangegaan met een onderneming, die ongeveer 184.000 ton buitenl. steenkolen, verladen in 105 schepen van vreemde na tionaliteit, heeft aangevoerd, zulks terwijl een groot deel van de Nederlandsche han delsvloot, waaronder verscheiden in 't bijzonder voor de kolenvaart bestemde stoomschepen, werkeloos in de havens is opgelegd NEDERLANDSCHE BOND VAN PAR TICULIERE CHAUFFEURS. De Nederlandsche Bond van Particuliere Chauffeurs komt Zondag 5 Juni a.s. in „Rusthoek" te Bloemendaal bijeen in Bui tengewone Algeineene Vergadering. Belangrijke punten staan op de agenda; o.a. betreffende de Weerstandskas, een her ziening der contributie voor werklooze le den. De aanstelling van een 2e Rechtskundig Adviseur zal aan de vergadering ter goed keuring worden voorgelegd. Als belangrijkste punt mag worden be schouwd het voorstel van het Bondsbestuur om over te gaan tot het aanstellen van een bezoldigd bestuurder. De toename van het ledental en de plan nen van het Bestuur om de organisatie aan invloed en beteekenis te doen toenemen, maken het noodzakelijk dat tot de indienst- stelling van een bezoldigd bestuurder wordt overgegaan. AMERSFOORT POGING TOT MOORD Maandag is een bewoonster van de Muur- huizien bij de politie aangifte komen doen Omdat haar man, een vijf en twintigjarig fabrieksarbeider, des nachts getracht had haar van het leven te berooven. Zij had ont dekt, dat hij de gaskraan had opengezet, welke hij evenwel direct weer sloot, toen hij bemerkte, dat zij zijn voornemen had ontdekt. De man is door den waarnemend commissaris van politie gehoord; hij heeft een volledige bekentenis afgelegd. Hij is ter beschikking gesteld van den officier van justitie te Utrecht. Huiselijke omstandighe den zijn aanleiding geweest tot deze daad. BAARN TUINFEEST IN HUIZE GROENEVELD Zaterdag 11 Juni a.s. arrangeert de heer H. Bouma, bekend gedipl. dansleeraar in genoptJ "♦nblissement een grootsch op gezet Tuinfeest, waarvoor een splinter nieuwe dansvloer wordt gelegd, terwijl er ook gelegenheid bestaat in den muziektem pel een flikkertie te maken. Een le klasse strijkje luistert een en an der op. Dit Tuinfeest zal de inzet zijn van de Openlucht dancing, eiken Zaterdag avond van 811 en Zondagsmiddags van 5 uur, en bij voldoende deelname ook Zondags 's avonds. Wanneer het weer nu maar mede werkt, belooft het geheel veel in de mooie omgeving. Dat het zal slagen, daarvan zij wij over tuigd, die steeds de feesten door den dans leeraar geëngageerd mede maken. Voor na dere bijzonderheden verwijzen wij naar de .innonce in dit blad. van 15 regels f 0.75. Elke regel meer f 0.15. Bij vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 cent in rekening worden gebracht. Te Huur Halve Villa, Beckeringhstraat 31. Suite, keu ken, 3 slaapkamers, baicon, vliering, tuin met schuur, gas, el. licht, waterleiding. Huur f 7.per week of t 30 per maand. WALTMANN EN Co. Mendelssohnlaan 5 Soestdijk Rustbehoevend, gezond heer zoekt per 15 Juni a.s. Pension te Soest of Soestdijk voor 6 weken, tegen billijken prijs. Lieist in klein gezin. Brieven onder No. 95 aan het bureau van dit blad. GEVRAAGD Verstelnaaister niet aan huis, liefst bekend met costuum- naaien. Brieven onder No. 96 aan het bur. van dit blad. Solide financieele instelling, biedt aan Boli de personen met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden f 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. JU NI-ZOMERMAAND! Wij zjn ruim voorzien van ZOMER-ONDERGOEDEREN ff o.a. van Jansen en Tilanus Ook voor Uw Jongens „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterbergschestraat 51 - Soest - Tel. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2607 Te koop aangeb. een mooie nieuw model kinderwagen en een groene GASKACHEL (radiator m 5 stangen) geschikt voor huisk. of ander vertrek, onverschillig welke grootte Verl. Postweg 94, Soesterberg. Net Meisje gevraagd niet beneden IS jaar voor hulp bij 3 kinderen, om gedurende den vacantietijd mede naar zee te gaan Brieven met volle dige inlichtingen onder No. 90 aan het bur van dit biad. Biedt zich aan een nette Werkster voor halve dagen. Brieven onder No. 91 aan het bureau van dit blad. Te koop gevraagd, goed onderhouden Radiotoestel Brieven onder No. 92 aan het bureau van dit blad. Te huur een gedeelte Burgerwoonhuis, bev.: kamer, keuken, slaapkamer, fl. schuur, 250 Meter grond. Dagelijks te bezicutigen; huur f 4 per week. '1 e bevragen Baarnsche Bakkerij Ainier. beste Schapen, Lammeren, zwaar soort Wieksloot 21, en.J Dorresteinweg Zomer planten Asters Vemesia lage O.I. Kers 1 cent» Groote Latyrusplanten 2 cent; bloeiende Edelweisz 10 cent. Oude Grachtje 17 SOEST Afbraak Te Koop Marmeren Schoorsteenmantels, ramen en deuren, enz. enz. Benevens voor het weg halen puin en zwarte grond; te bevragen verbouw Postkantoor, Soest. Broedmachines te koop, groot 400, en 200 eieren, merk Cle- vum, komen Zaterdag uit. Dorresteinweg IN JUNI-ZOMERMAAND Nu is 't tijd U een LINNEN ZOMERCOSTUUM aan te schaffen De prijs valt U mee!! Ook voor Uw Jongens „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200 Sportkoeken! (niet te verwarren met Sportbeschuit) 3 STUKS 5 CENT BANKETBAKKER IJ Soesterbergscheslr. 28, Tel 2009, Soes! Inlichtingen bij den Makelaar H. COLIJN, Soesterbergschestr. No. 9, Soest. 4444 BAD-COSTUUMS -4-él-4 o.a. „Tweka" Kwal. prima Kleurechtheid gegarandeerd „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest TeL 22IKI Havenstraat 97 Hilversum TeL 2607 50 GULDEN Voor Uw oude stofzuiger, bij aankoop van een NIEUWE SUCTOR Met certificaa: der ver. v. Huisvrouwen. Alleen vertegenwoordiging G. KOEK. PRAAMGRACHT 13. Soestdijk Demonstratie zonder verplichting! Wie een piano of orgel heeft verzuime niet les te nemen bij Mej. E. PLOMP, Torenstraat 9. Soest Levert U prima TAM en WILD tegen de scherpst concurreerende prijzen Groote Braad- en Soepkippen f 1.00f 1.30 Hanen, Overjarig f 1.00f 1.25 Hanen jong 25, 30, 40, 50, 60 en f 0.70 Eenden jong f 0.90f 1.20 Eenden oud f 0.80f 1-10 Ganzen f 2.75f 3.25 Eendeieren, versch f 0.02 >6 Kipeieren, versch f 0.03 Beleefd aanbevelend Burgem. Grothestraat 22, Soestdijk

De Soester | 1932 | | pagina 2