2e BLAD :kerij Bekendmakingen. »ito I.9Q n 2067 Officieel. Plaatselijk Nieuws Soesterberg. Bur gerlijke Stand behoorende bij „DE SOESTER" van Zaterdag 11 Juni 1932, No. 47 Ie kaart euren aardigd ■zien is een paar s toch zeker e loopen? heel donker wondert mij. dat u tmg licht ge- jel .goed, dat loe gaat het Overmorgen rijpt, dat ze- ij tante Hen- g met haar •oordde Amy er in Acaw- ;elukkig. rkelijk op. dat het bui- n zou. Maar st, en.... Hal- ach mij niet nt u op het 5ór u blijven ot groot ver- n, die volgde 't zoo moedig verzuchting, ?n. n is een ge-, i.... anders, r ik zou ook en wezen. t vervolgd). DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Soest; Brengen ter openbare kennis, dat op 8 Juni 1932 bij hen is ingekomen een verzoek schrift van het Bestuur der Eerste Soester Voetbal- en Athletiekclub te Soest, om ver lof voor den verkoop van uitsluitend alco holvrijen drank in de navolgende locali- teit(en)het clublokaal, gelegen aan de Schrikslaan aldaar. Binnen twee weken na de dagteekening dezer bekendmaking kan ieder teg;n het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwa ren bij Burgemeester en Wethouders in brengen. Soest, 9 Juni 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris. J. Batenburg. AANHOUDING VERZOCHT. De Officier van Justitie te 's Hertogen bosch verzoekt opsporing en terugbrenging naar het Rijkskrankzinnigengesticht te WoenselEindhoven van den aldaar in den avond van 8 Mei 1932, omstreeks 9 uur, ontvluchten patiënt Hendrikus Petrus Rijn- tjes, geboren te 's-Gravenhage 22 Mei 1889. Signalement: tenger gebouwd, lang 1.70 Meter, smal bleek gelaat, loopt eenigszins voorover, weinig haar, maakt een jongach- tigen indruk, Bij de ontvluchting uit voormeld krank zinnigengesticht was hij gekleed met puV- over, welke kleeren hij direct na de ont vluchting heeft verwisseld. Rijntjes behoort tot de bevolking van de bijzondere strafgevangenis te Leeuwarden, waar hij een gevangenisstraf wegens poging tot doodslag van 15 jaren moet ondergaan, welke zou eindigen 20 April 1943. Door den Officier van Justitie te 's Her togenbosch wordt een belooning van f 100 uitgeloofd voor hem of hen die zoodanige inlichtingen! geeft of geven, die tot de aan houding van genoemden Rijntjes leiden. De Inspecteur van Politie, Overzicht van den Gem. Keuringsdienst over de maand Mei 1932 Op de N.V. Centrale Slachtplaats wer den geslacht: 46 runderen, 5 pinken, 13 vette kalveren, 1 nuchter kalf, 1 paard. 2 hitten en 153 varkens. Huisslachtingen: 17 varkeus eu 1 vet kalf. Ingevoerd werd: 4598 K.G. vleesch. Uit nood werd gedood: 1 pink. Gestorven: 7 runderen, 7 nucht. kalve ren 2 varkens/1 ,geit, 1 schaap en 1 gras kalf. Tuberculose kwam voor bij: 1 rund en 7 varkens. Afgekeurd werden: 7 runderen, 7 nuch tere kalveren, 2 varkens, 1 geit, 1 schaap en 1 gras kalf. Aan organen werden afgekeurd: Van Varkens: 26 longen, 2 harten, 3 levers, 3 maag en darmen, 3 nieren, 5 tymphklieren, en 11 K.G. ongesfmolten vet. Van Runderen: 6 longen, 1 hart, 14 levers, 1 maag en darmen, 8 nieren, 1 lymphklier, 1 kop en 50 K.G. vleesch. De Soester Eisfvilhq verlaaqt hare TaiLven. Naar wij vernemen heeft het bestuur der Eerste Soestei Lisrveiling, welke zoo als men weei elke week in de groote zaal van de „Gouden Ploeg'' wordt gehouden, de veilingskosten, ook voor de kleinste hoeveelheden, verlaagd tot f0.10 per 100 stufs aangevoerde eieren. Toen in het be gin var dn jaar deze eierveiling werd op gericht, dachter velen, dat aan deze in stelling wel geen lang leven beschoren zou zgn, wetende hoe moeilijk het is hier ter plaatse iets nieuws te beginnen. Onze men- schen zijn behoudend en gaan nu eenmaal niet gauw tot iets nieuws over; jarenlang bracht men de eieren naar Amersfoort ter markt en waarom zou men hier verande ring in brengen? Maar.... hier gaat het toch anders, de heeren die het ini.iaticf namen, gaven het niet op en langzamerhand begint men in te zien, dat het toch heel wat gemakkelij ker ia de verkregen eieren naar de Gou den Ploeg te brengen dan er in het zeer vroege morgenuur mede naar Amersfoort te gaan. Ook van den afhaaldienst per vraentauto op LLadagmiadag wordt meer en meer gebruik gemaakt, de kosten van dit doen afhalen der eieren zijn dan ook zoo gering, dat men er niet voor kan ioo- pen. Zoo heeft dan vooral door de door haar gevolgde werkwijze de Soester Ebrveiling het vertrouwen der pluimveehouders ge wonnen. Zoowel koopers als inbrengers kunnen zich persoonlijk overtuigen dat de door de veiling opgegeven gewichten de juiste zijn en door het nauwgezet schou wen der eieren komen de koopers niet voor onaangename verrassingen te staan. Controle van beide kanten op het werk van de veiling is hier dus niet alleen mo gelijk, maar wordt door het bestuur der veiling in de hand gewerkt. Het is daarom niet te verwonderen, dal op de veilingen behoorlijke prijzen wor den gemaakt, het zijn wel geen prijzen als vroeger werden betaald, daar zijn d«. tjjden niet naar, maar zeer zeker zijn de prijzen te Soest gemaakt, niet lager dar. die welke op de vei.ingen in den omtrek worden verkregen en dit resuLtaat is bevredigend te noemen. Zooals boven reeds gezegd, de onkosten voor de inzenders zijn zeer gering, maai zouden zoo mogelijk nog verminderd kun nen worden bij grooter omzet. Daarou. wekken wjj onze lezers op, niet alleen ii. hun eigen belang, maar ook in het belanf van alle pluimveehouders te So:st, zoovec, mogelijk van deze jonge instelling gebruik te maken. Nadere informaties worden gaarne ver strekt door het bestuur. Het kantoor dei veiling is geves.igd Kolonieweg No. 22 Mark'barlcht. Aanvoer plm. 9.000 eieren. Laagste prijs f2.30, hoogste prijs f2.90 per honderd Handel vlot. GEVONDEN VOORWERPEN. Een jongenscape. Een damesportemonnaie. Een huissleutel. Een belastingmerk. Een tabaksdoos. Een gouden dameszegelring. Een autowiel. Een nummerbord van een auto. Een handzaag. Een radiateurdop. Een» zilveren dameshorloge. OVERTREDING IJKWET. Door de politie alhier is iemand bekeurd wegens overtreding van de IJkwet, name lijk het wegen met een unster. FAMILIERUZIE. Donderdagmiddag te omstreeks 12 uur werd door de Rijksveldwacht politie-assis- tentie gevraagd op de Molenstraat. 2 po litiemannen trokken aanstonds er op uit en bemerkten alras, nabij de drogisterij bij den hoek van de Molenstraat een groote volks oploop. In de winkel werd een erg zenuw achtige juffrouw aangetroffen, achter de toonbank, die door den rijksveldwachter werd bewaakt. Buiten op straat vertoefde haar dierbare echtgenoot, die mededeelde, dat zijn vrouw f 1000 van hem had ontvreemd. Waar de volksoploop door dit familie gebeuren hoe langer hoe grooter werd, wer den de beide betrokkenen naar het politie bureau geleid, waar de zaak verder werd uitgezocht. Het eind van het lied ie was, dat de vrouw het bankbiljet van f 1000, dat zij verstopt had door het in den zoom van haar mante! te naaien, terug gaf en daartegen over een andere som gelds ontving. Nadat deze zaak aldus in der minne was geschikt heeft de vrouw de echtelijke woning ver laten en is naar Amsterdam vertrokken. De man bleef dus alleen achter, zónder vrouw met mèt de f 1.000. AANGEHOUDEN. Door de politie alhier is Woensdag aan gehouden zekere J. van 't K., vroeger wo nende te Soest, thans wonende te A'foort, als verdacht van verduistering van een automobiel ten nadeele van den autoslooper v. d. B. HET RAADSLID BLEEKER VERTREKT. Naar wij uit betrouwbare bron vernemen zal de Heer J. Bleeker binnen korten tijd de gemeente Soest verlaten. Zooals men weet is de heer Bleeker lid van den Ge meenteraad voor de S.D.A.P., op welke can- didatenlijst hij als No. 1 voorkwam. Bij de raadsverkiezingen in 1931 werd de heer Bleeker tezamen met den heer Nooder als raadslid voor de S.D.A.P. gekozen. Hij is thans benoemd tot Districtsbestuur der van den Bouwvakarbeidersbond ter standplaats Dordrecht. Onder zijn district zullen vallen de provincie Zeeland, een ge deelte van Zuid-Holland, het Westelijk ge deelte van Brabant en een gedeelte van de Provincie Gelderland. Door dit vertrek zal de heer Bleeker dus ophouden lid van den gemeenteraad te zijn. Zijn opvolger op de lijst van de S.D.A.P. is de heer A. de Nies, Penningmeester van de afdeeling Soest der S.D.A.P., die voor zoover onze inlichtingen strekken de be noeming als raadslid wel zal aanvaarden Het vertrek van den heer Bleeker, die in den nog korten tijd van zijn raadslid maatschap meermalen heeft blijk gegeven een nuchtere kijk op de dingen te hebben en open oor en oog had ook voor de belangen van andersdenkenden en zich steeds liet leiden naar wat volgens zij ne meening in het belang van Soest was zal zeer zeker door velen, ook buiten de S.D.A.P. betreurd worden. Wij wenschen den heer Bleeker veel geluk en voorspoed in zijn nieuwe positie, AFRIKA SPREEKT. Bovengenoemde film draait deze week in het Flora-Theater te Baarn. „Afrika spreekt" is een film die ons 't verhaal doet van de ervaringen van twee reizigers die dwars door het oerwoud trek ken en daar ongemeen belangwekkende dingen hebben gezien en hebben gefilmd. Prachtige opnamen van dwergvolken, een enorme kolonie flamingo's, gnoe's, beuwen, leeuwenjachten, feesten der inboor lingen en vooral van een millioenen en nog eens millioenen omvangrijken sprinkhanen- zwerm, trekken aan het oog voorbij. In het bijzonder de passage over de sprinkhanen is van groote documentaire waarde. Wij zien hoe de eenige tientallen kilome ters lange en breede zwerm in dichte wol ken. neerstrijkt op een vruchtbaar gebied en hoe de landstreek eenige minuten later geheel kaalgevreten (b.omen ontbladerd, wit en zonder bast, den grond volkomen kaal) weer in den steek gelaten wordt. En zoo zijn er nog vele belangrijke gedeelten die 't zien overwaard zijn, „Afrika spreekt" lijkt ons dan ook inderdaad uitermate ge schikt om voor scholen vertoond te worden De directie van het Rembrandt theater heeft trouwens een vertooning voor autoriteiten op onderwijsgebied georganiseerd en ver- scheidenen hebben zich vol lof over 't werk en met instemming over het plan voor een vertooning voor de jeugd uitgelaten. Hieruit blijkt dus wel dat „Afilka spreekt" onderrichtende en documentaire waarde heeft. ARB. TOONEELVER. „KUNST NA STRIJD" Dinsdagavond te 8 uur is ten huize van den heer K. Mud, Beetslaan 75, bovenge noemde tooneelclub opgericht, met als voor- loopig bestuur de H H. K. Mud, praeses regisseur, D. Besselsen secretaris, en Mw. D. Spaarenberg-Haarman Penningmeeste- resse. De Vereeniging zal zich aansluiten bij den Bond van Arbeiders Tooneelvereenigingen in Nederland. Dames en heeren, die iets voor dat werk gevoelen, gelieven zich aan te melden Beetslaan 75. A. D. O. Woensdagavond te 8 uur had in de groote 7aal van hotel Eemland de trekking plaats van de gehouden verloting tot stijving der kas van genoemde gymnastiekvereniging. Er waren zeer veel houdsters en houders van loten opgekomen, toen om 8.15 uur den heer E. Eden, praeses der club allen het welkom toeriep. Spr. memoreerde dat alles wat met de verloting in verband staat zoo correct mogelijk moest geschieden, waarom de assistentie was gevraagd van den heer Inspecteur van Politie, voor toezicht, waar voor spreker hem hartelijk dankte. Ook de verlotingscommissie, bestaande uit de dames Swager en Dekking en den hr. v. d. Wal kregen een pluim op den hoed voor den gepresteerden arbeid, evenals de gene die de loten hadden gókocht. De trekking der prijzen had plaats door de jon gejuffrouw Kruitbosch en de jongeheer Dekking, welke de móeste loten hadden ge plaatst. De uitslag daarvan was als volgt: Hoofdprijs damesrijwiel merk Gazelle, op No. 969, gewonnen door Mw. Dr. P. Don ker, verder op No. 154 doos zeep. 889 tan denborstel, 883 een worst, 185 luidspreker, 659 doos bonbons, 585 aquarel van H. Keus, 782 weefapparaat.'952 das, 692 paar man- chetknoopen, 434 pot gember, 101 koek trommel, 982 koekschaal. 634 doos cigaret- fen, 336 doos Verkade, 382 doos postpapier, 33 nest schalen. De prijzen kunnen worden afgehaald bij den heer Dekking, Kerkstraat 33. Na dit officieele gedeelte werd een leu ke bonte-avond gehouden, door de leden in scène gezet, terwijl vooraf door een 6-tal meisjes het A D.O. marschlied werd gezon gen, gecomponeerd door den heer Krabben dam op muziek gezet door den heer P. de Geus Jr., pianist alhier. Het luidt als volgt: A.D.O. Marschlied Komt, Sportgenooteir, zingt een lied aan A.D.O. gewijd, vVat de veieeniging LJ biedt Is oefening en strijd. Gezonde sport geeft levenskracht Schenkt vreugde, animo Daarom er immer aan gedacht HOOG-OP! den naam A.D.O.' Wij doen aan turnen, gymnastiek Zoo goed als het maar kan, En op 't gebied der athletiek Staan wij ook onzen man. 't Is sport, die onze spieren staalt, Onz'eenheid maakt alzoo Dat er geen club is die er haalt Bij onze A. D. O. Komen we in een wedstrijd uit Dan kennen w'onzen plicht. Ons doel is als een vast besluit Op fairen strijd gericht. Al strijden we voor eigen eer Steeds blijft het toch nog zóó. Ons best doen wij steeds, nog veel meer Voor onze A. D. O. Het verdere gedeelte van den avond tot 2 uur 's nachts werd gevuld met voordraeh- :en, zangnummers, athletiek en tot slot een lansje. Den heer Hendriksen, conferencier en den pianist werden een rookertje aange boden. Het ging er leuk en gezellig toe bij A.D.O. POSTERIJEN. Met ingang van 20 Juni a.s. zijn de open- »tellingsuren van het Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor, alhier, bepaald op 8-16%. 18-19%. De openstelling voor den Telegraafdienst /an de stations Soest—Laanstraat en Soest- ^uid is met ingang van bovengenoemden latum eveneens bepaald op 816%, 18 19%. Eveneens wordt met ingang van 20 Juni a.s. de tweede buitenbestelling, voor zoo ver deze 's middags wordt uitgevoerd, op geheven. POSTDUIVENVEREENIGING „DE ZWALUW" De Postduiven Vereeniging „De Zwaluw" lield onderstaande wedvluchten met oude uiven uit Frankrijk op de navolgende sta- ions: Uitslag wedvlucht vanaf Noyon op 22 Mei, afstand 325 K.M. r. Pot 1—4—12 T. Bokma 2 G. Geijtenbeek 3 •V. C. Priem 5—6—13-44—16—17—18—20 G. Visser 715 Schaap 8 4. van Sitter 9^-19 5. Rijksen 10 D. Elzenaar 11 Uitslag wedvlucht vanaf Compiègne op 19 Mei, afstand 348 K.M. T. Bokma 1 G. Geijtenbeek 2 1. Pot 3—11 G. Visser 4 H. van Sitter 5 vV. C. Priem 6-7—8—9—12—17—18 A. Schaap 1014 J. Groen 13 B. Groeneveld 15—16 Verschenen Zondag werd de wedvlucht gehouden van Pont-St.-Maxence (Frankrijk) >1 m. 400 K.M., waarvan de uitslag nog be- cend wordt gemaakt. Hierbij doen wij op merken dat de duiven een zeer zwaren vlucht hebben gehad, ze hadden een zeer sterke Noorden%vind tegen, zoodat er nog wel enkele duiven worden vermist, wij doen iaarom nog een vriendelijk beroep om even- tueele opgevangen Postduiven op te geven aan onderstaand adres, daar langs dezen wtg Jzeer zeker den rechtmatigen eigenaar ge vonden wordt en U de dankbaarheid oogst van zoovelen die vergeefs naar de diertjes uitkijken. Het zij nog vermeld, dat de Postduiven van onzen Bond en alle daarbij aangesloten Vereenigingen onder bescher ming der wet staan en dus, indien een op gevangen duif niet goedschiks weder den eigenaar ter hand gesteld wordt, dit straf baar kan zijn en door de justitie vervolgd kan worden. Dat de mentaliteit van sommige men- schen, wat betreft het behandelen der die ren nog wel wat te wenschen overlaat, blijkt wel uit onderstaand feit: Voor enkele weken terug arriveerde bij 2 liefhebbers onzer Vereeniging 2 Postdui ven, welke van een wedvlucht waren ach tergebleven die zoodanig waren mishandeld, dat ze voor den liefhebber totaal waardeloo« zijn geworden, n.m. de vaste alluminiurr voetringen waren afgeknipt en de slagpen nen der vleugels waren op enkele na ge heel uitgetrokken en afgeknipt, voorwaai een schandelijke mishandeling, waaraan nog steeds onze gevleugelde vrienden aan bloot staan door z.g.n. opvangers van Postdui ven, die trachten zich op die manier on rechtmatige beestjes toe te eigenen Dat ze er bij deze 2 vogels niet in gslaagd zijn blijkt wel wat een trouw er van deze beest jes uitgaat om op die manier toch nog het oude hok te bereiken en wat zeer zeker een raadsel genoemd mag worden, daar van vliegen bijna geen sprake is. Het wordt werkelijk tijd, dat een ieder, die nog op deze manier arme weerlooze vogels ver minkt en beult ten strengste gestraft wordt en wij doen dan ook een beroep op elke dierenvriend die op de een of andere ma nier te weten komt, waar deze daden nog gebeuren, dit onverwijld bij ons aan te geven, zoodat de dader vervolgd kan wor den en zijn straf niet ontgaat. A.s. Zondag heeft de wedvlucht plaats uit Orleans pl.m. 500 K.M. (Frankrijk). Dit belooft een zeer mooie wedvlucht te worden, indien het weder wat meewerkt. De duiven die deze wedvlucht goed volbren gen. zijn zeer zeker hun boontjes wel waard. Mochten er eventueele liefhebbers zijn, die de aankomst en 't controleeren der duiven eens van dichtbij gade willen slaan, zij zullen zeer gaarne door onze leden wor den ontvangen, en wij twijfelen niet of hun zal alle bijzonderh. omtrent onze Postdui vensport uitvoerig verteld worden. Wij wenschen dan onze beestjes een goede reis en een behouden thuiskomst. Het radio bericht omtrent loslating vindt eiken Zon dagmorgen nlaats, dus kan een ieder ver nemen hóe laa* de loslating geschiedt. De Secretaris. H. v. Sitter, v. Weedestraat 7b, Soestdijk. VEREEN. VOOR HUISVROUWEN Afd. Baarn en Soest. De heer Kuyk, accountant te Arnhem, hield Donderdagmiddag j.1. in hotel Zeiler voor de afdeeling, een voordracht over Huishoudelijke Administratie, de besteding van 't inkomen. Wel 'n hoogst belangrijk en actueel onderw. Vele leden waren dan ook aanwezig, want er was reeds aangekon digd, dat de spreker zijn schijnbaar droog onderwerp, boeiend wist te behandelen. De heer Kuyk begon te vertellen, wat zijns inziens de oorzaak is van de crisis: hoe na den aufschwung van 1923, 1924, toen alle zaken zich uitbreidden, men over de geheele linie te hoog is gaan leven. Hij is het eens met professor Polak, van de Rotterdamsche Handels Hoogeschool, die gezegd heeft, dat de ontwikkeling van de Maatij., te vlug is gegaan en dat alleen een natuurlijke groei een gezonde kan zijn. Onze crisis is dus de terugslag op den ge- forceerden hoogconjunctuur. Wij moeten terug. Wel verwacht spreker zeer stellig een nieuwen opbloei. De weg daartoe is zuinigheid, verlaging van den kostprijs, herwinning van uitvoermogelijk- heden, overwinnen van de zoo fatalen angst en dan internationale samenwerking. Tot zijn eigenlijk onderwerp komende, wees spreker de vrouwen op haar plicht van goede, huishoudelijke administratie, welk in nauwkeurigheid niet behoeft onder te doen voor de bedrijfsadministratie. Hij toonde ons aan, hoe zoo'n overzichtelijke administratie er uit moet zien, terwijl de huisvrouw aan het begin van het jaar een begrooting moet maken en verder zal trach ten een goed inzicht te hebben in den aard der uitgaven. Hï* sprak ook over de kunst van bezui nigen, zoo, dat de sfeer in huis er nooit onder lijdt err zulk bezuinigen is slechts mogelijk bij een nauwkeurige boekhouding. Geregeld voor zich zien de begrootte be dragen. noemde de heer Kuyk een eerste vereischte. De aanwezige leden stelden vragen, die door spreker werden behandeld en gaven blijk van groote belangstelling. De Ver eeniging had dan ook, tot besluit van dit vereenigingsjaav geen beter en leerrijker on derwerp kunnen kiezen. Inmiddels volgt nog een excursie naar de tentoonstelling „Moeder en Kind" te Am sterdam. waarvoor men zich kan opgeven bij het bestuur. AFSLUITING VAN WEGEN TE SOESTERBERG. Wij lazen in het Utr. Dagblad van Vrij dagmorgen 10 Juni j.1. het onderstaande be richt: „In verband met de door den rijkswater-, „staat en andere departementen (defensie) „getroffen maatregelen, waarbij een aantal „rijkswegen tijdelijk voor het openbare ver- „keer werden afgesloten, zal vanwege de „Vereeniging van Nederlandsche Gemeen ten op Vrijdag 17 Juni ia hït gebauv de „Vereeniging, Paleisstraat 1 in den Haag, „een bespreking worden gehouden.. „Hiertoe zijn uitgenoodigd de burgemees ters van gemeenten welke voor zoover he tend moeilijkheden van die maatregelen „hebben ondervonden, en gemeentelijke des- „kundigen, overlegd zal worden, welke „maatregelen eventueel van den kant der „gemeenten zullen moeten worden geno- „men." Naar ons is medegedeeld heeft de Bur gemeester onzer Gemeente het besluit ge nomen deze vergadering tc gaan bijwonen. Hij wil een krachtige actie voeren tegen het afsluiten van wegen te Soesterberg, om I ernstige benadeeling van de belangen van j de ingezetenen te voorkomen. Voorwaar i een goed besluit en een sympathieke hou- 1 ding. BENOEMING. Tot lid der sectie van natuur- en genees kundige wetenschappen is door het Prov. Utrechtsch Genootschap der Wetenschap pen o.a. benoemd de heer J. J. van Santen, majoor der Luchtvaartafdeeling te Soes terberg. GEVONDEN VOORWERPEN. Een lipsleutel. Een kinderportemonnale. Een kindermuts. Een jasje. Inlichtingen Politiepost. AANRIJDING. In den laten avond van 7 Juni j.1. stond 'n mto aan de rechterzijde van de Amers- oortschestraat met de kleine lichten aan. >e bestuurder zou juist een dame uit laten tappen. Op hetzelfde moment kwam een 'uxe auto van richting Amersfoort links .an den weg rijdende en reed met volle vaart tegen den stilstaanden auto aan, die 8 Meter terug geduwd werd, en waarna ie aanrijdende auto tegen een boom terecht '<wam. De bestuurder van laatstgenoemden auto, zekere F., student te Utrecht, bleek -veneens een dame bij zich te hebben, waar voor hij zich blijkbaar op dat oogenblik meer intereseerde als voor de regels van den weg. Het gevolg was dat de dames beiden in het ziekenhuis De Ligtenberg te Amersfoort werden gebracht. De eene met groote kniewonde, de andere met snij- wonden aan het hoofd, bekomen door de voorruit. Tegen F. is proces-verbaal opgemaakt. De auto van F. bleek ernstig beschadigd te zijn. Dr. Jongbloed verleende de eerste hulp aan de gewonden, terwijl deze door diens zorg werden overgebracht naar ge noemd ziekenhuis. BENOEMING. Mej. J. J. van de Hulst, wonende alhier, is, aan de op 1 September a.s. te openen school der Ned. Herv. Gemeente aan de Timorkade te Utrecht, benoemd tot onder wijzeres. van 28 Juni 1932 GEBOREN: Jacoba, d. v. J. Blanken- stijn en T. Lauwers, Kerkstraat 19; Adri- ana, d. v. P. J. v Wierst en H.. A. de Goede, Beetzlaan 85; Antoinette Gijsberta, d. v. G. v. Duinkerken en A. H. Peusen, Kon.laan 76; Jan, z. v. O. K. de Bruin en J. v. d. Veer, Schoolstraat 29; Frederika Johanna, d. v. D. Radstok en F. J. Fikke Nieuwstraat 13; Maria Johanna, d. v. K. Donker en J. Schuitemaker, W. Pyr- montlaan 56; Evert, z. v. J. C. v. Kooi en W. Jansen, Nieuwstraat 35b; Lamber- tus Adrianus, z. v. J. Zeggelaar en A. W. Daselaar, 2e Weteringpad 4a. GEHUWD: M. Peekema en D. Booij: A. H. Brouwer en H. Bosman. OVERLEDEN: Johanna Suttorp, 75.jr, wed. van H. Hille, Rembrandtlaan 21 Maria Rosendal, 33 jr, geh. met H. v. d. Duine, Birklstraat 10a; Maria van Nes, 82 jr, ongeh., St, Josephgesticht. Vestiging van 2—8 Juni 1932 F. Baggel van A'foort naar Amersf. str. 121R. v. d. Steen m. gez. van Rot terdam naar Middelwijkstraat 28c; G. Riet dijk van Hilversum naar Burg. Grothestr. 11; W. G. v. Soest van Zeist n. Postweg 81J. A. A. Mans—Verwoerd m. gez. van Hillegersberg naar Plasweg; B. J. van Munster van A'foort naar Banningstraat 104; G. C. F. Scheffel m. vr. van België naar Kerkpad N.Z. 50; G. Avers, v. Hen gelo (O) naar Spoorstraat 50; H. M. P. Horn van A'dam naar Klaarwaterweg 10; H. Vonk van Scherpenzeel naar Eigendom weg 98; A.. A. Westerveld van Utrecht naar Plasweg 40; M. C. Vogelaar van Ba- rendrecht naar Utr.str. 8; F. W. Bros- towski van Haarl.meer naar Luchtv.afd.; D. J. H. v. Elden van Zeist naar v. Wee destraat 5; E. v. Mierop van den Haag n. Bosstraat 16; H. W. J. Teunissen van Deventer naar Batenburgli 15; W. Tuijt- jens-Bal<jards van Deventer naar Heuvel- weg 45; C. M. Schreij van den Haag naar Batenburglaan 15; H. Zijlstra ra. gez. van Oostdongeradeel naar Emmalaan 5a; G. J. A. M. Batenburg m. gez. van Utr. naar v. Weedestr. 28; J. H. Besemer van Apeldoorn naar Kon. laan 159; A. P. M. Zoetelief van Kessel naar v. Weedestraat 16; Wed. W. Seijlhouwer van A'dafln naar Hartmanlaan 22; K. Boerstra m. vr. van Opsterland naar v. Maarenstraat 10; H. Bruinsma van Opsterland naar v. Maa renstraat 10; H. Jongsma van Ooststel- lingswerf naar Sinnemaplein 9; H. v. As- selt van Rheden naar Sinnemaplein 9; J. Schoonderwoerd van A'dam naar Dijkhuis- straat 18; Wed.W J. de Jong van A'dam naar Dijkhuisstr. 18; M. Horsten van Groningen naar Amersf.str. 18; A. A. v. d. Velden van Baarn naar K. Brinkweg 35; A. C. Rommers m. gez. van Makassar naar Noorderweg 35; J. Floor van Abc.- Baambrugge naar Julianastraat 48a; P. H. J. van 'Esch van Utrecht naar Amersf. straat 2. Vertrek van 28 Juni 1932 J. Nijliof van Krommeweg 1 naar A'dant Weesperzijde 107aJ. A. Essers v. Lucht- vaartafd. naar Loosdrecht A 21; E. Meij- nen van Eemstraat 14a naar Laren (N.H) Zevenend 53; O. van Wijnen van W. Pvr- montlaan 65 naar Dordrecht, I da Costa- straat 33; L. Hamm van Soesterb.str. 51 naar Nijmegen, St. Annastr. 378; J. van Hoewijk van Eigendomweg 54 naar R'dam, Schiedamschedijk 203; M. Hoffmann van Molenstraat OZ 11 naar Hilversum, Soest- dijkerstr. 45; E. Schreiner van Amersf. str. 119 naar Gladbeck (Dld); D. F. v. d. Brink van Dijkhuisstr. 1 naar A'foort, Torenstr. 11a; L. Swanenburg m. gez. van Banningstraat 98 naar Zwitserland; Wed. K. Wortel van Hartmanlaan 22 n. A'dam, 2e Wet.dw.str. 56; A. H. G. v. Voorst van Vosseveldlaan 10 naar Haar lem, Westerhoutstraat 28.

De Soester | 1932 | | pagina 5