Zomeruitverkoop VENEMA Nog enkele te huur Kleine Advertenties Dr. A. G. M. VERBEEK ing' T. VAN VLIET Burgerlijke Stand Predikbeurten Te huur in prachtig Soestduinen Gevestigd Wacht niet te lang Ha! Ha! P. ROOS vvenscht, maar in de villa werd onze drenke-^ linge, liefderijk geholpen en in drooge plun je, zagen wij haar later terug; luid begroet door allen. Heerlijk! was het daar op „Braamha- ge". We brachten er een paar uur door en hadden er nog wel ééns zoo lang willen blijven; maar er stond meer op ons pro gramma. Allervriendelijkst werden wij, vóór ons vertrek, nog getracteerd op gebakjes en li monade; terwijl de heeren I. ons ook nog vergastten op gramofoonmuziek. Uiterst voldaan, en met allerlei prettige herinnerin gen/, verlieten wij „Braamhage". Toen reden we naar het Paleis van H,M. de Koningin-Moeder en staande in onze auto's klonk het „Wilhelmus van Nassou- we" en „M|ijn schild ende betrouwen". Vandaar werd onder Hilversum, de thee tuin ,,'t Gooische Theehuis" bezocht, waar de inwendige miensch versterkt werd en de meisjes schommelen, wippen en glijden konden. Van Hilversum, redert we naar Bunscho ten en Spakenburg. Ook hier was het wel een bezoek waard en het was alleen maar jammer, dat we ook hiervoor niet een paar uur méér tijd -hadden. Spakenburg vooral, is zoo schilderachtig, met de typi sche kleederdracht der vrouwen en meisjes. Evenals in Marken en Volendam, zijn de kleine meisjes daar precies aangekleede poppen,. Menig kiekje werd gemaakt en dicht aan de Zuiderzee, maakten we met die kleine Spakeivburgsche peuters een kring en lieten hen zingen, van „in Holland staat een huis". Moeilijk konden wij scheiden, maar in Culemborg werd naar ons uitgezien, dus moest er nu afgewerkt worden. Van Spakenburg gingen we naar A'foort. Door de mooie oude Koppelpoort reden we de stad binnen en langs het monument van de Belgische geïnterneerden, de stad weer uit. Door Maarn en. Doorn kwamen we aan de Pyramide. Daar werd nog weer een drie kwartier „halt" gehouden^ om door een „telefoontje" aan Culemborg, de wachten den eenigszins gerust te stellen en voor te bereiden op twee uur later thuis dan het plan was. Van de Pyramide was de thuisreis over Cothen, Wijk bij Duurstede, Ravenswaaij, Zoelmond en Beusichem. Juist met het luiden van tien uur, reden we de Markt op. Memoreeren we ook nog onze mandoli- nebespeelster, Dirkje Wammes, die zich tij dens het rijden zoo verdienstelijk maakte met het tokkelen der liedjes die gezongen werden. Zonder uitzondering kwamen' allen o- zoo voldaan thuis. Dit was voor allen een dag, om niet te vergeten; zóó heerlijk. NEDERLANDSCHE JEUGDHER BERGEN^ WAARHEEN OP UW SCHOOLREIS? Hoe krijg ik Leiderskaarten? Welke rechllen en plichten geven zij^ Leiderskaarten worden uitsluitend ver strekt nd een voorafgaande of gelijktijdige inschrijving van de vereeniging, school etc., ten wier behoeve met deze leiderskaarten van de jeugdherbergen gebruik gemaakt zal worden. Indien men onderwijzer aan een openba re school is, overtuige men .zich eerst, of de Gemeente, waaronder de school ressor teert, bij ons staat ingeschreven. Is dit n.1. het geval, dan kan men op grond van deze inschrijving zonder verdere formaliteiten een leiderskaart ontvangen, mits men even een daarvoor bestemd formulier (op aan vrage bij ons gratis verkrijgbaar) invult, en f 1.stort of doet storten (eventueel door de Gemeente), op postrekening 146200. Is de Gemeente niet ingeschreven en vvenscht zij hiertoe vooralsnog niet over te gaan, dan is inschrijving van de school noodzakelijk. Daar de minimum kosten in dit geval hetzelfde zijn, is een inschrijving* van de Gemeente dus van veel belang. Onderwijzers aan bijzondere scholen kunnen op grond van een gemeente-inschrij ving geen leiderskaarten krijgen. Het is dus in zulke gevallen noodzakelijk dat öf de school, óf het schoolbestuur zich laat inschrijven. Ressorteeren onder één schoolbestuur meerdere scholen, dan geldt deze inschrijving voor al deze scholen ge- zamenilijk. De inschrijving van een Gemeente, school, schoolbestuur, schoolvereeniging etc. kan plaats vinden in Groep B. onzer stichting de kosten hiervan bedragen minimum f 10 per kalenderjaar. Is deze inschrijving eenmaal geschied dan heeft de betreffende organisatie het recht, om leiderskaarten ad f 1.per stuk en per jaar aan te vragen; hiervoor bestaan speciale formulieren, op aanvrage gratis verkrijgbaar. Op elke leiderskaart (blauw) heeft de ge leider, die den leeftijd van 18 jaar bereikt moet hebben, toegang tot, de jeugdherber gen, echter slechts dèn, indien hij werke lijk als geleider optreedt, d.w.z. minimum 2 en maximum 15 jeugdige leden van de or ganisatie, ten wier behoeve de leiderskaart afgegeven werd, geleidt. Indien bij een groep méér dan 1 leider aanwezig is, mag op elke vier jeugdigen één leider zijn Leiderskaarten mogen door de houders niet voor eigen gezinnen of individueel ge bruikt worden, dus alléén voor reizen, door de ingeschreven organisatie, school etc. ge organiseert. ,Deze leiderskaarten geven tevens toegang tot de Jeugdherbergen in Duitschland, En geland, Schotland, België (Vlaamsch ge deelte), Zwitserland, Oostenrijk en Tsjecho Slowakye (Sudeten-Duitschland). Voor alle verdere inlichtingen raadplege men de Gids der Nederlandsche Jeugdher bergen, welke na storting van f 0.35 op on ze postrekening 146200 (doel cp strook ver melden!) franco wordt toegezonden. Ge vindt ih de Gids alle Jeugdherbergen met prijzen etc. vermeld. Mocht ge dan nóg iets willen weten vraag ons dan even schriftelijk. Ons adres is Nederl. Jeugdherberg Centrale, PI Franschelaan 14, Amsterdam-Z. Onze vereeniging, welke speciaal in Gooi en Eemland het jeugdherbergwerk behar tigt, heeft bepaalde spreekuren ingesteld voor het verstrekken van inlichtingen, voor aanvragen van de vereischte trekkerskaaf tea( en voor de verkoop van gidsen enz Hiervoor bestaat reeds veel belangstelling, doch het is ons gebleken, dat vele belang stellenden hun aanvragen te laat indienen Ten einde teleurstelling zooveel mogelijk te voorkomen, vermelden, wij, dat belang stellenden zich minstens twee weken voor hun reis voor aanvragen van hun trekkers-, kaarten moeten richten tot een van onze adressen. Die spreekuren en adressen zijn: Hilversum: Stieltjeslaan 20 (Maandag 20-21 uur); Vermeerlaan 38 (Vrijdag 2021 uur). Bussum: Const. Huygenslaan 31 (Zaterdag 13.30—14.30). Naarden: Keverdijk 1 (Donderdag 19.30 20.30). Huizen: Patrijslaan 1 (Dinsdag 1617). Laren: Bijemansweg 20. Baarn: Ir. J. F. Roest, p/a Baarnsch Ly ceum (Dinsdag 1516). Soest: Bosstraat 4. BAARN. GEEN CONCOURS D'éLéGANCE. Met het oog op de ongunstige tijdsom- tandigheden heeft 't bestuur van „Baarn's Bloei" besloten het concours d'élégance voor auto's, dat dezen zoiner op de gemeen telijke sportterreinen alhier zou gehouden worden, niet te doen plaats vinden. HILVERSUM. GEMEENTESLACHTPLAATS. GASBE DRIJF EN HET ELECTR. BEDRIJF. B. en VV. hebben den Raad medegedeeld, dat het batig saldo over 1931 van het abat toir is f 15.656. Zij willen dit bedrag vermin derd met f 5539, bestemd voor de gevorm de reserve, storten in de gemeentekas, ten bate van den dienst 1931. Het batig saldo van het gasbedrijf be draagt f 151.746, dat van het electr. bedrijf f 165.579. B. en W. willen f 25.000 van deze beide laatstgenoemde winsten reserveeren voor die beide bedrijven en de nog overblijvende winst -f- saldistorten in de gemeentekas, ten bate van den dienst 1931. i i s in - i BAARN. VAN Heeren-Mode-Artikelen BIJ F. C. Kuijperstraat 10 - Telef. 2169 Spotkoopjes FINANCIEELE VOORUITZICHTEN. DER GEMEENTE. Burgemeester en Wethouders hebben het noodig geoordeeld het onderstaande ter kennis te brengen van de leden van den Ge meenteraad. Aan de Financiëele Commissie hebben wij in haar laatst gehouden vergadering den "inanciëelen toestand der gemeente, zooals die zich thans voor het jaar 1933 laat aan zien, blootgelegd. Deze Commissie vond in de verstrekte gegevens aanleiding te adviseeren tot in grijpende bezuiniging op en versobering van diveise daarvoor in aanmerking komende deelen der gemeentelijke huishouding. Wij hebben daarom, zelf ook overtuigd van de noodzakelijkheid van het treffen van maatregelen, een aantal voorstellen in over weging genomen, waarvan de meeste be- hooren tot de door de Financiëele Commis- ie geopperde. Aan het financiëele overzicht voor 1933 ontkenen wij de volgende cijfers: De begrooting 1932 kon geopend worden met een batig saldo over 1930, groot f 103.100, waarvan voor storting in het reservefonds moest worden afgetrokken f 8900 en derhalve f 94.200 resteert. De rekening over 1931 zal hoogstwaarschijnlijk een batig saldo opleveren van f 56.000, welk saldo als eerste post op de begroo ting voor 1933 komt. Deze twee eindbe- diagen geven bijgevolg na aftrekking een mindere raming van f 38.200. In de begrooting 1932 kon als winst der Gasfabriek over 1930 opgenomen worden f 6000. Deze winst zal over 1931, op te nemen in 1933, slechts f 300 zijn, alzoo een mindere opbrengst van f 5700. Voor steun aan uitgetrokken werkloozen zal. gelet op hetgeen over het 1ste halfjaar 1932 werd uitbetaald, benoodigd zijn f 50.000. In 1932 werd hiervoor geschat f 13.000. Er ontstaat dus een meerdere uit gaaf van f 37.000. De opbrengst van de Personeele Belas ting is voor 1932 geraamd voor hoofdsom en opcenten op f 253.000, terwijl blijkens de nadere ramingen van de Inspectie der Directe Belastingen slechts gerekend mag worden op f 234.000, dus f 19.000 minder. Alhoewel deze belasting niet zoo van de conjunctuur afhankelijk is als de gemeente fondsbelasting, is het aan den voorzich- tigen kant om de opbrengst vqot 1933 nog lager te ramen, en wel f 15.000 lager. Dit geeft dus naar raming een mindere op brengst van f 34.000. Het is ook wenschelijk te rekenen op een verdere daling van de opbrengst der op centen op de Gemeentefondsbelasting en wel van f 31.000. Een meerdere uitgaaf aan salarissen en de korting op de uitkeering uit het Ge meentefonds (Kortingswetje) veroorzaakt een tekort van f 12.000. Al deze eindbedragen tezamen maken een nadeelig verschil van ongeveer f 158.000. De eventueel te nemen maatregelen zul len de volgende kunnen zijn: 1. Tijdelijke korting van 5 voor den tijd van drie jaren op alle salarissen en Iconen, ten bedrage van f 13.500. 2. Beschikking over een gedeelte der al. gemeene reserve, ad f 170.000, tot een be drag van f 4O.Q00. 3. Indien noodig, verhooging van de op centen op de Gemeentefondsbelasting van 21 tot 40, is f 24.500. 4. Afschaffing van de boventallige on derwijzers bij het openbaar onderwijs, geeft een besparing van f 9000. 5. Indien de bijzondere scholen te be wegen zijn haar boventallige leerkrachten tegelijkertijd te ontslaan, zou voor 1933' daaruit reeds een bezuiniging voortvloeien van f 13.200. Tezijneriijd zal dit jaarlijks worden f 14.400. 6. Verhooging van den gasprijs, zooda nig dat een winst van f 10.000 mag worden verwacht. 7. Beperking van de kosten van leermid delen, boeken enz. voor de leerlingen der verschillende scholen, tot een bedrag van f 4000. 8. Het niet-uitvoeren van trottoirbestra ting in de Laanstrat, waarvoor geraamd was f 18.300. De eenvoudiger wijze van verbeteren zal kosten f 9900, waarmede dus een mindere uitgaaf van f 8400 bereikt wordt, hetgeen, te verdeden over vijf jaren, neerkomt op een jaarlijks mindere uitgaaf van rond f 1700. 9. Verdere bezuiniging op den dienst van Publieke Werken, vermindering van sub sidies, geleidelijke afschaffing van reis: en studiekosten, alsmede de invoering eener Vermakelijkheidsbelasting, Memorie. Voorts kan, gelet op de uitkomsten der laatste twee jaren, de uitkeering aan het Ziekenhuis voor 1933 veilig op rond f 6000 lager gesteld worden. Mede kan in 1933 gerekend worden op een restitutie van kosten ingevolge art. 101 der Lager-Onderwijswet 1920, van Besturen van bijzondere scholen, van rond f 5000. De opbrengst van deze maatregelen zal zijn een bedrag van f 126.900, en in latere jaren f 128.100, in verband met de meerdere bezuiniging door de afschaffing van boven tallige leerkrachten." Burgemeester en Wethouders deelen nog mede, dat tot sommige dezer maatregelen reeds spoedig kan worden overgegaan, ter wijl voor de andere bij de behandeling der begrooting voor het volgend jaar een be- luit kan genomen worden. DE CANDIDAATSTELLING VOOR DE EERSTE KAMER Dinsdag had de candidaatstelling voor de Eerste Kamer der Staten-Generaal plaats voor de verkiezing op Vrijdag 29 Juli a.s. Door de S.D.A.P.: Voor de provincie Zuid-Holland: A. B. de Zeeuw F. L. Ossendorp P. Danz G. F. Lindeijer L. van de Wal A. Kievit L. A. Donker I. G. Keeij In de provincies Groningen, Drente, Overijssel en Gelderland: M. Menidels E. Rugge L. M. Her mans J. H. A. Schaper T. Saunders Blaauwboer D. Bartels J. H. Ane- ma. Door de R.K. Staatspartij: In de provincies: Overijssel, Groningen en Drente (gelijkluidende lijst): Ant. J. Schoemaker J. C. van der Lande H. Ruyter Dr. H. W. Takken- berg J. W. Andriessen Mr. J. R. H. an Schaik. In de provincie Gelderland: J. J. W. IJsselmuiden H. Ruyter J. W. Andriessen Mr. J. R. H. van Schaik G. W,. J. van Koevorden Mr. E. H. J. Baron van Voorst tot Voorst. (De Statenclubs in de provincie Gelder land, Overijssel, Groningen en Drente (groep II) besloten deze lijsten te verbin den). ■i Modeislagerij OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ILLtEH EERSTE KWALITEITEN I TELEF. 330 POSTGIRO '46487 In de provincie Zui^l-Holland Prof. dr. A. M. A. A. Steger (z.1.) F. I. D. 'Nivard (2.1.) Jhr. mr. L. E. M. von Fisenne H. J. Kuiper W. C. J. J. Bn. van Voorst tot Voorst mevrouw F. SteenbergheEngeringh Mr. H. W. J. M. de Jong J. D. de Kok Ir. H. W. J. Thunissen F. N. V. Quant. Door de Liberale Staatspartij „De Vrij heidsbond": In de provincies Groningen, Drente, Overijssel, Gelderland: Mr. H. Smeenge Joan Gelderman H. D. Louwes te Westpolder Mi*. A. G. A. Ridder van Rappard J. L. Nysingh Prof. dr. B. D. Eerdmans Mr. H. E. Oving Mr. A. C. van der Feltz. In de provincie Zuid-Holland: Ir. J. Koster Mr. P. Drooglever For- tuyn Mr. H. J. Knottenbelt Mr. dr. M. M. G. Schumann mej. dr. E. C. van Dorp Prof. dr. G. M Verrijn Stuart Mr. L. Trouw. Door den Vrijzinnig Democratischen bond. i In de provincie Zuid-Holland: Mr. M. Slingenberg Jan Schilthuis Mr. W. HJ. M. Werker mevrouw W A. L. RosVrijman. "In de provincies Groningen, Drente Overijssel en Gelderland: J. B. Westerdijk Ir. S. L. Louwes Ir. J. M. L. Otten mevrouw J. M'arcus Nijland Mr. M. S. Kalma Dr. H. A Zwijnenberg. Door de Staatkundige Gereformeerde Partij In de provincies Zuid-Holland, Gelder land ert Overijssel: J. W. van Houdt Ir. C. N. van Dis A. J. Kersten A. Hoogendijk J. van Bochove. Door de Communistische partij: In de provincies Groningen, Overijssel Gelderland: L. van de Veen G. Perfors W. Douma. In de provincie Zuid-Holland: H. van Weizen W. Reuderink Schou tense. -v Door de A. R. Partij: In de provincies Gelderland, Overijssel Drente en Groningen: Jhr. S. van Citters Prof. mr. P. A. Diepenhorst Ir. G. Hofstede Mr J. L. Bouma Jhr. J. Beelaerts van Blok land H. D. R. Harrénstein te Spiik (gem Bierum) Mr. G. J. Sybrandij P. H Hummelen. In de provincie Zuid-Holland: Prof. mr. A. Anema Mr. P. E. Briët S. J. Ruppert Prof. dr. J. Severijn J. van der Molen W. Warnaar Prof. mr. V. H. Rutgers Dr. J. F. Reitsma Mr. dr. H. W. Hovy A. Baron van Heke ren van Keil. t Door de Christelijk Historische Unie: In de provincies Groningen, Drente, Overijssel en Gelderland: Mr. W. L. Baron de Vos van Steen wijk J. W. J. Baron de Vos van Steen- wijk Mr. dr. G. Kolff Mr. dr. C. O. P. Baron Creutz Prof. dr. J. de Zwaan J. Knoppers J. M. Krijger Jr. J. C. Wolthuis Mr. G. Vixseboxse. In de provincie Zuid-Hollandu, Mr. A. van der Hoeven Jhr. mr. dr. N. C. de Gijselaar H. van Boeijen Piof. dr. j. R. Slotemaker de Bruïne J. Mj. Krijger Jr. Prof. dr. J. de Zwaan B. van Eesteren Mlr. dr. J. van Bruggen. van 7—13 Juli 1932. GEBOREN: Richardus Rijk Rcinerius z. an C. R. v. Eijden en P. Weldam Rade- makerstraat 3a; Antonie Albertus zoon van A. Broek en J. A. Buis Schooldwarsstraat 6; Gerardus Cornelis zoon van G. H. Ren- se en A. B. Verdonk Julianastraat 40; Bart- je Maria dochter van G. J. Willemars en B Schouten Soesterbergschestraat 12; Wil lem zoon van E. de Lange en C. J. Jong man Heuvelweg 3; Heintje dochter van Jè Wallet en J. van de Kieft Wiekslooter- weg WZ 37d; Manfried Gerhard zoon van J. Eerenstein en L. Rothe Molenstraat WZ 37; Gerrit Gijsbertus Anthonius zoon van A. J. J. Hendriksen en A. A. A. van Dalen Verlengde Tilmalaan 27; Antonius zoon an C. Wolfsen en M. van 't Klooster Wiek- slooterweg OZ 47. ONDERTROUWD. J. van Duinkerken en J. A. Hoedeman. OVERLEDEN: Hendrik van Heerde 70 jaar gehuwd met M. van Dijk Lange Brink- weg 45; Geertruida Elizabeth Oosterhof 81 jaar gehuwd met A. Vollegraaf Mendels- ohnlaan 3; Henriëtta Sophia Wilhelmina Blommers 61 jaar gehuwd met M. Vermeu- le, Vinken weg 35; Christina Johanna Ticke "2 jaar gehuwd met J. Rebergen Soester bergschestraat 5. Vestiging van 713 Juli 1932. L. W. Roest van Leusden naar Korte Brinkweg 25. A. de Vrieze van Smallinger. land naar Vcrl. Postweg 94; C. Scherpel met gez. van Koog aan de Zaan naar Bos straat 35; F. Schaaf met vrouw van Gel- dermalsen n. Beetzlaan 105; J. v. Berghum van Amersfoort naar Middel wijkstraat 5; J. H. Koole met gezin van Ter Neuzen naar Julianastraat 65. Th. B. A. M. Op meer met gezin van Hilversum naar Birktstraat 84; W. G. Houtkamp van Hilversum naar Birktstraat 84; E, van IJsseldijk met gezin van Haarlem naar Amersf.straat 17; Wed. G. T. de Waal van Bussum naar Kampweg 70; F. H. Kroonsberg met vrouw van \mersfoort naar Rademakerstraat 6b. H. A. Grift van Amsterdam naar Hartweg 14; Wed. F. J. Beuks met gezin van Amsterdam naar Korte Melmweg 9. Vertrek van 713 Juli 1932. P. A. H. Bruinsma van den Blieklaan 25 naar Amsterdam, Sluisstraat 29 huis; Wed. A. A. Kleijn van Heideweg 52 naar Zeist, 2e Dorpstraat 54; A. Verduijn met gezin van F. C. Kuyperstraat 13 naar Alphen a.d. Rijn, Oudshoornscheweg 13; H. den Ouden met gezin van Vosseveldlaan 5 naar Am sterdam. Mauvestraat 34; M. M. Winters van Middelwijkstraat 5 naar Amersfoort, Brouwerstraat 1; W. Dolfin van Vosseveld laan 40 naar Amsterdam, Ciliriusstraat 28; Wed. E. A. Kramer van Kerkstraat 11 naar Groningen, Polderstraat 13; W. Smits van Beckeringhstraat 11 naar Driebergen-R., Hoendersteeg 4; M. J. van Eeden v. Steen, hofstraat 5 naar Hilversum. Taludweg 17; F. C. v. d. Kolk van Luchtvaartafd. naar Zeist, Pr. Alexanderweg 62; C. Vlieger van Mendelssohnlaan 8 naar Meliskerke A 60, H. den Uijl van Andriessestraat 5 naar Rotterdam. Gr. Visscherijstraat 103a. Verhuizingen in de Gemeente van 713 Juli 1932. J. N. A. Kochheim van Beetzlaan 34 naar 17. W. L. de Bakker met gezin van Van Lenneplaan 9 naar 12. Pracht wonen t.O. de vliegkampen Soeeter- berg, 3 min. vanaf tram en bushalte, goed afgewerkte MIDDENSTANDS-WONIN GEN, prijzen f 31,25 en f 32.59 met 5 reductie bij speciaal contract. Te bevragen Postweg No. 59 Soesterberg, en van Lyn- denlaan No. 29, Soestduinen. Te huur Fl. Burg. huis; bev. gang, W.C., keuken, 2 kamers suite en serre; boven 3 slaapk., voorts fl. tuin en schuur. Pracht 6tand. Soesterbergschestraat bij bushalte en Stat. Bevragen A. Legemaat, Eikenlaan 19. Soest. Telefoon 2069. alleenstaand VILLATJE aan 4 lanen, bev. 2 kamers suite, serre, keuken, kelderk.; boven 3 slaapk. en bergzolder. Huur slechts f 40 per maand. Te bevragen van Lynden- laan 29, Soestduinen. Te koop Een keurig Burg. huis, bev. 2 kamers suite, gang, keuken; boven 3 slaapk., voorts tuin tje, schuur en pr. Zomerhuis, gas, el. licht en waterl.; mooie stand, voor slechts f 3009 Bevr. A. Legemaat, Eikenlaan 19, Soest. PRACHTPLANTEN. Ster van Bethle- hem, Gloxina's. Snijbloemen. Bloemwerken voor elke gelegenheid is uw adres bij BLOEMENMAGAZIJN,,KWEEKi UST" bij de halte Scestdijk Telefoon 2178. Aanleg en Onderhoud van Tuinen NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 17 Juli 1932 kerk 10 uur: Ds. R. Torenbeek. Kerk 6 uur: geen dienst. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. H Doop. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 17 Juli 1932 's morgens 10 uur: De Eerw. Heer G. C. van Dam, van Utr. s Avonds 6 uur: Ds. Oosterhuis, van Eem- nes-buiten. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENSTIGEN. Zondag 17 Juli 1932- geen dienst. van 15 regels f 0.75. Elke regel meer f 0.15. Bij vooruitbetaling te voldoen Voor bewijsnummer moet 5 cent iD rekening worden gebracht. Arts voor inwendige ziekten. Kon. Wilhelminastraat No. 1. Amersfoort Telefoon 1683. Spreekuren: Ma., Wo. en Vrij dag 1-2 uur. St. Elisabeths Zie kenhuis dagelijks 910 uur, Geele en groene Kruisbessen f 0.15 p. K.G Perzikken vanaf 3 cent per stuk. Zwarte bessen 18 cent per K.G. Versche eieren 3Yi cent per stuk. Slachjhaatntjes vanaf 25 cent per stuk. Eigendomsweg 106 - Soest Als Uw oude stofzuiger nog werkt, betaal ik nog 50 gulden voor hem bij aankoop ,,'Suctor- machine". De stofzuiger met PRAEDICAAT Ver. v. HUISVROUWEN Vert. G. KOEK. Praamgracht 13, Soestdijk Te huur Groote Villa, bev. 9 ruime kamers, gr. ser re. keuken, kelder, zolder en dienlift; gas, electrisch, waterleiding. Schuur met stook- gelegenheid, enz. Groote tuin 3300 M 2 met draaibaar tuinhuis en mooie zitjes. In de nabijheid van spoor, bosch en heide. Uit stekend geschikt voor pension of rusthuis. Brieven onder No. 155 aan het bur. van dit blad. Te huur Mooiste gedeelte Soestdijk, aan Spoor en Bus. Huis bevattende 2 kamers suite, keu ken, kelder, garage; boven 3 kamers, bad kamer, zolder, tuin; huurprijs f 9.75 p. week; per maand f 41.65. Een dito zonder garage, doch met schuur, huur per week f 8.25; per maand f 35.75. Brieven onder letter S. aan het bureau van dit blad. - NERGENS ZOO GOEDKOOP EN ZOO GOED Lusier Colbert f3.75 ,HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterbergschestraat 51 - Soest - Tel. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2602 Tent groote kampeertent, ruim plaats biedende voor 8 personen te huur aangeboden, per week of per maand. Brieven onder No 180 aan het bureau van dit blad. Bezigheid. Rustend bouwer, met zijn tijd geen raad wetende, zoekt bezigheid met of zonder vergoeding. Brieven onder No. 181 aan het bureau van dit blad. Pension aangeboden voor Dame of Heer in Villa met gr. tuin; mooiste gedeelte van Soest (Zuid). Br. onder No. 104 aan het bur. van dit blad. BIEDT ZICH AAN: Huishoudster leeftijd 39 jaar. Ook voor pension. Adres Beetslaan 39a. Soestdijk. Mevrouw PHAFF, Julianastraat 67 alhier, vraagt met 1 augustus a.s. eene nette jonge Werkster, 3 maal in de week van 812 uur. Aanmel den Maandagavoi^l na 7 uur. Te koop voor elk aannemelijk bod, nieuwe Dunlop- banden maat 820/120—30/3Philipsgelijk- richter voor laden auto-accu's, schrijftafel met 8 laden. Bevragen Veldweg 1, Soest. Te Koop Wegens plaatsgebrek Heeren- en Dames fiets, voor zeer lagen prijs. Vinkenweg 27. Wat kosten die Beste nieuwe aardappelen weinig. Blauwe en Gele Eigenheimers per K.G. 7 cent; per 10 K.G. 58 cent Muizen per K.G. 6 cent; per 10 K.G. 50 cent Malta's 13 cent per K.G. Ook nog beste oude aardappelen in voorraad Groente-, Fruit- en Aardappelhandel Lange Brinkweg tegenover Slachthuis. Naaimachine. Te koop aangeboden een nog zeer goede trapnaaimachine Nauman, f 50. Te bevr. Birktstraat 18 A, Soest. 6 7 persoons AUTO TE HUUR zonder chauffeur, per dag, per uur of per K-M. Nieuweweg 23. Ontvangen nieuwe zending Prijzen vanaf f 1.65 Prima zware kwaliteit. P. VAN DE WITTE Torenstraat 17 Telefoon 2094 4W BAD-COSTUUMS o.a. „Tweka" Kwal. prima Kleurechtheid gegarandeerd „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2607

De Soester | 1932 | | pagina 2