WILLY VEENENDAAl J. L. H0KSBERGEN Venema Koopt Uw WINTER- Stoffen Burgerlijke Stand >o T. VAN VLIET Modelslagerij Predikbeurten Boekhandel der N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij afdeeling BaarnSoest en Omstreken, van de Ntderlandscfce Vereeniging tot bescher ming van Dieren, waarbij aan de gemeen te ten geschenke wordt aangeboden een drinkfontein voor groote en kleine dieren, onder voorwaarde dat deze fontein voor re kening der gemeente op een doelmatige plaats Ln de gemeente zal worden opgesteld; Overwegende, dat het wenschelijk is be doelde schenking te aanvaarden; Gelet op het bepaalde in de artikelen 171 en 228 letter d der gemeentewet; BESLUIT: met dankbetuiging te aanvaarden de schen king van een drinkfontein voor groote en kleine dieren van het bestuur der afdeeling BaarnSoest en Omstreken der Nederland- sche Vereeniging tot bescherming van Die re^ onder de daaraan verbonden voorwaar de, dat bedoelde fontein voor rekening der gemeente op een doelmatige plaats in de gemeente zal worden opgesteld. t Punt 7 van de Agenda Subsidie burgerlijk armbestuur. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Zooals U bekend is; is onder de uitgaven der gemeentebegrooting 1932 een post op genomen wegens subsidie aan het burgerlijk armbestuur te Soest groot f 31000.—Bij Uw besluit van 24 Juni 1932, 4e afdeeling No. 21-194, goedgekeurd door de gedepu teerde staten dezer provincie bij hun besluit van 19 Juli 1932, 3e afdeeling No. 2218-1945 werd het op dezen post uitgetrokken cre- diet reeds versterkt met f 15000.—, zoodat thans in totaal is uitgetrokken f 46000.—. Het genoemde armbestuur deelde ons heden mede dat het credüet van f 46000.— reeds FiAAn ver^)ru^t en daarenboven nog t 1UUU— is uitgegeven. In verband daarme de verzocht het een verhoogd crediet te wil len beschikbaar stellen. De hooge uitgaven voor de armenzorg zijn een gevolg van de ook in deze gemeen- te opgetreden groote werkloosheid tenge volge van de economische crisis. Het komt ons college voor dat voor het loopende t iQAnnar "0g een !>edr.a& van ten minste i 18.00(1zal noodig zijn om het armbe stuur in staat te stellen de hem opgedragen taak behoorlijk te vervullen. Naar aanlei ding daarvan stellen wij Uwen raad voor het ten behoeve van het burgerlijk armbe stuur in de begrooting 1932 uitgetrokken subsidie met genoemd bedrag van f 18.000.— aan te vullen. Aangezien dit bedrag niet uit de gewone middelen zal kunnen worden ge vonden, stellen wij U tevens voor de dek king daarvan te doen plaats hebben uit de op den kapitaald/ienst der gemeentebegroo ting 1932 aanwezige reserve. Een besluit tot regeling van de financiëele zijde dezer aan gelegenheid bieden wij U hierbij ter vast stelling aan. Punt 8 van de Agenda. Subsidies. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad Bij verzoekschrift dd. 19 Aug. 1932 wend de het bestuur der in deze gemeente werk zaam zijnde R.K. Vereeniging „Het Wit— Gele Kruis" afdeeling Soest, zich tot Uwen •raad om de op de begrooting voor het dienstjaar '32 onder volgnummer 538 „Kos ten van en bijdragen voor wijkverpleging, ziekenhuisverpleging, kraamverpleging en kinderzorg" ten behoeve van de wijkver pleging „Ntieuw Mariënburgh" te Soest ge raamde subsidie ten bedrage van f 300.in te trekken en gemeld bedrag ingaande 1 PIANOLEERARES DIPLOMA DER K. IV. T. V. Korte Brinkweg 8 SOESTDIJK Jan. 193.2 en zoo mogelijk in de toekomst als subsildie toe te kennen aan hare afdee ling. In gemeld verzoekschrift wordt mede gedeeld: „dat de vereeniging tot doel heeft de verpleging en verzorging van zieken en kraamvrouwen, dus Wijkverpleging en kraamverzorging benevens het verstrekken van hulp in de huishouding, wanneer die huishouding ten gevolge van ziekte in het gezin moet worden waargenomen. dat vóór het bestaan onzer vereeniging wijkverpleging reeds werd waargenomen door de Eerwaarde Zusters van „Nieuw Mariënburgh'1, welke stichting door Uw College uit dien hoofde 'n jaarlijksche subsi die van f 300.werd toegekend- dat hetzelfde doel naast de andere hier boven vermelde door onze vereeniging wordt nagestreefd, die daarvoor mogen be schikken over de diensten der zusters-ver- pleegsters van Nieuw Mariënburgh wier be zoldiging ten laste van onze vereeniging komt." Bij het verzoekschrift is overgelegd een schrijven, waarbij het bestuur der Stichting Nieuw Mlariënburgh, gevestigd te Soest zich bereid verklaart geen aanspraak meer te zullen maken op de gemeentelijke subsidie over 1932, wanneer door Uwen raad beslo ten wordt vanaf 1 Januari 1932 het bedrag der subsidie groot f 300.te zullen toeken nen aan de Ri.K. Vereeniging „Het Wit Gele Kruis", afdeeling Soest. Tegen inwilliging van het verzoek bestaat bij ons college geen bezwaar. Wij stellen U dan ook voor overeenkomstig bovenge noemd verzoek te besluiten en daartoe vast te stellen het in ontwerp bij de raadsstukken ter inzage nedergelegd besluit. Wij merken nog op dat bij ons besluit van 26 Aug,. 19.32 de vereeniging Wijkverpleging „Nieuw Ma riënburgh" is afgevoerd van de lijst van in stellingen van weldadigheid in deze gemeen te. De bovengenoemde R.K. Vereeniging „Het WitGele Kruis" afd. Soest staat op de lijst van instellingen van weldadigheid dezer gemeente niet vermeld. Punt 9 van de Agenda. Onderwijs. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad Door eenige ingezetenen van Soesterberg is verzocht om vergoeding van vervoerkos ten per electrische tram (Ned. Buurt Spoor weg Mjij.) naar de openbare U.L.O. school te Zeist voor 4 nog leerplichtige leerlingen. Met betrekking tot bedoelde verzoekschrif ten worde opgemerkt, dat ingevolge art. 13 der Lager Onderwijswet 1920 de gemeente verplicht is desverlangd ter tegemoetko ming in bedoelde vervoerkosten steun te verleen en, en dat zoo noodig deze kosten geheel uit de gemeentekas kunnen worden (voorheen R. FRESE Hofleveranciers. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 Dagelijks hooren en bezorgen vergoed. Rekening houdende met de draag kracht der adressanten stellen wij U voor tot wederopzeggens toe en uiterlijk tot het einde van den leerplichtigen leeftijd van de abonnementskosten, welke f 27.per jaar beloopen, de navolgende bedragen voor re kening van de gemeente te nemen: ten aanzien van: H. J. Smink de geheele kosten; E. V. Veltman 80 der kosten; D. Seegers 60 der kosten; H. W. Montauban 50 der kosten. In dit verband deelen wij U nog mede, dat het in ons voornemen ligt om te bevor deren, dat in den vervolge de leerlingen uit Soesterberg de U.L.O. scholen te Soest zul len bezoeken. Punt 10 van de Agenda. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Voordracht benoeming van leden van de vaste commssiën uit den Raad voor 1932- 1933. Commissie Heide- en Zandgronden. Voorzitter: .K. Lodeesen. Leden: P. van den Breemer, en A. En dendijk. Commissie Openbare Werken. Voorzitter: K. Lodeesen. Leden: W. F,. H. Busch, M. Hornsveld, H. van Klooster en J. Nooder. Commissie Uitbreidingsplan en Grondbedr. Voorzitter: de Burgemeester. Leden: P. van den Breemer, H. J. Gasil- le* G, J. Grootewal. M. Hornsveld en J Nooder. Commissie Belastingzaken. Voorzitter: J;. S. van Duren. Leden: W. F. H. Busch, A. Endendijk, Mej. H. Funke en J. J. H. Mineur. Commissie Werkverschaffing en Steunver- leening. Voorzitter: K|. Lodeesen. Leden: W. F. H;. Busch, Mej. H. Funke, H. J. Gasijlile, H. van Klooster en A. de Nijf Commissie bijstand Gasbedrijf. Voorzitter: J. S. van Duren. Leden: D. A'. de Bruijn, G. J. Grootewal en H. van Klooster. Wetgevende Commissie. Voorzitter: de Burgemeester. Leden: C. J. van Dam, A. Endendijk, H. J. Gasille en J. J. H. Mineur. Financiëele Commissie. Voorzitter: J. S. van Duren. Leden: H. J. Gasille, G. J. Grootewal en H. van Klooster. Voorts moet worden voorzien in de va cature van lid der volgende Commissiën tot uitvoering van een bijzonderen last, ont- taan door het vertrek van den heer Blec- kev. Ter benoeming worden aanbevolen: Salariscommissie: A. de Nies. Commissie onderzoek oprichting zwemin richting: J. Nooder. Punt 11 van de Agenda. Arbeidsbemiddeling. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad Voor de benoeming van agent der ar beidsbemiddeling ln deze gemeente hebben wij de eer U aan te bevelen de volgende personen Naam Beroep Woonpl. Ie. H. Bossert Commies Soest 2e. J. Elberse Ambtenaar Soest Wij hebben omtrent deze aanbeveling het oordeel gevraagd van den directeur van den Rijksdienst der Werkloosheidsverzekering /en Arbeidsbemiddeling en van den directeur van de districts-arbeidsbeurs, die zich met deze aanbeveling kunnen vereenigen. Verder hebben wij omtrent de aanbeveling gehoord de commissie van toezicht op het agentschap, die daarmede eveneens accoord gaat. Punt 11 van de Agenda. Samenstelling commissie van toezicht op het gemeentelijk agentschap der arbeids bemiddeling. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Ingevolge het bepaalde in art. 16 der ar- beidsbemiddelingswet 1930, hebben wij aan de navolgende centrale organisaties van werkgevers en van werknemers, of daarbij aangesloten, im de gemeente gevestigde, af- deelingen, een schriftelijke uitnoodiging ge richt om vóór den 15 Augustus 1932 een aanbeveling van twee personen voor de be noeming van leden van de commissie van toez'cht op het gemeentelijk agentschap der arbeidsbemiddeling in te zenden. Namen en adressen der organisaties. I. De R.K. Bond van Werkgeversvereni gingen te 's-Gravenhage 2. Het Verbond van Ned. Werkgevers te 's-Gravenhage; 3. De Vereeniging van Christelijke Werk gevers tc Amsterdam. 1 De Moderne Besturenbond te Soest. 5. De R.K. Werklieden Vereeniging St. Joseph te Soest; 6. De Christelijke Besturenbond te Soest. Van de gelegenheid om aanbevelingen in te zenden, hebben gebruik gemaakt de orga nisaties, genoemd onder 45 en 6. De aanbevelingen worden hierbij overge legd. Naar aanleiding hiervan hebben wij de eer U voor te stellen, uit onderstaande lijst van personen een keuze te doen van 2 Werkgevers en 2 Werknemers. Bij de samenstelling van deze lijst is reke ning gehouden met vertegenwoordiging der voornaamste beroepsgroepen en richtingen in de commissies. A. leden werkgevers: 1. C. Sevenhuysien, ingenieur Waterleiding, Banningst^aat lb. 2. W. Kuyer, houder wasscherij, Nieuw- straat 1. 3. W. v. d. Velden, aannemer, Emmal. 13- 4. W. P. Hilhorst, directeur Coöp. Land- bouwver., Torenstraat 4. 5. E. Spijker, schilder, Rembrandtlaan 7b. 6. A. Mulder, aannemer, A'foortschestr. 4. B. leden werknemers: 1. P. Majoor, arbeider, Kon.laan 131. 2. W. J. van Breukelen, metselaar, Kon. laan 97. 3. W. van Eek, timmerman, Beetzlaan 96. 4. L. Kriek, opperman. Beetzlaan 74. 5. A. G. de Besten, landarbeider, Korte- weg 7. 6. G. Muts, spoorwegarb., Steenhofstr. 32. Ten slotte hebben wij de eer U aan te bieden een aanbeveling van twee personen, die naar onze meening geschikt zijn om in aanmerking te komen voor een benoeming tot voorzitter der commissie. 'Naam functie adre: 1. K. Lodeesen weth. Beukenlaan 26 2. J. Sj. v. Duren weth. v. Weedestr. 2 Punt 13 van de Agenda. Bouwverordening. Beroepschrift Hartemink. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Blijkens het hierbij overgelegde adres van A. H. J. Hartemink, Middehvijkstraat 3, komt deze in beroep bij Uwen Raad tegen ons besluit van 2 September j.1. inzake weigering der dooi1 hem gevraagde onthef fing van het bepaalde bij artikel 14 sub b der bouwverordening, ten behoeve van den bouw van een dubbel woonhuis, op een ter rein gelegen aan de Middelwijkstraat, kada straal bekend gemeente Soest, in Sectie H. 3448. Naar aanleiding van dit beroepschrift dee len wij U mede, dat bij ons evengemeld be sluit van 2 September j.1. aan Hartemink voornoemd ontheffing van het bepaalde bij artikel 14 sub b der bouwverordening is ge weigerd, op grond van de overweging, dat in het onderhavige geval NIET van toepas sing is het bepaalde in art. 14 sub VI dier verordening, aangezien liet te bebouwen terrein NIET is begrensd door gebouwen vóór de wijziging der verordening van 17 December 1923. Op grond van het vorenstaande, zal door U ook AFWIJZEND moeten worden be schikt op bovenbedoeld beroepschrift. Wij stellen U mitsdien voor daartoe te beslui ten. Voorts deelen wij IJ mede, dat wij om trent deze aangelegenheid het advies hebben ingewonnen van de Commissie Openbare Werken, welk advies voor Uwe vergadering bij de officiëele raadsstukken ter inzage is gelegd. Zooals U daaruit moge blijken, komt het der Commissie aLleszins billijk voor, dat wordt overgegaan tot wijziging der Bouw verordening, teneinde de mogelijkheid te scheppen, dat ook voor bebouwing aan de Middel wijkstraat kan worden volstaan met een open ruimte van minstens 2% M. aan weerszijden tusschen elk gebouw en elke erfafsche.iding1, in stede van 5 Meter, aan gezien een dergelijke open ruimte van 2% Meter o.a. ook is bepaald voor de Steen- hofstraat en Torenstraat, terwijl bovendien voor een gedeelte van eerstgenoemde straat vanaf den Dalweg tot de Molenstraat, en eveneens voor de Torenstraat, de z.g. ge sloten bebouwing is toegestaan. Ons college kan'zich evenwel niet ver eenigen met het advies der Commissie, om in het belang van één persoon een algemeen geldende verordening, welke reeds gedu rende eenige jaren' heeft bestaan en waar aan de bouwondernemers zich in die jaren hebben moeten onderwerpen, te wijzigen als door de Commissie wordt bedoeld. Bo vendien eischt het algemeen belang dat in aansluiting met de reeds bestaande wijze van bebouwing de nog beschikbare bouw terreinen langs de Middelwijkstraat worden bebouwd op een zoodanige wijze, dat het aanzien dier bebouwing niet wordt ge schaad. Punt 15 van de Agenda. Rioleering van wegen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: In Uwe vergadering van 27 Juli j.1. werd om prae-advies in onze handen gesteld het adres van W. van Egdom, wonende Hart- weg No. 9 alhier, verzoekende terugbeta ling van een bedrag van f 24.25 voor 4 rioolbuizen, welke buizen indertijd door hem betaald zijn en door de gemeente gebruikt Jlijn bij de rioleeriijg van den Hartweg. Naar aanleiding Van dit adres hebben wij het advies ingewonnen van den Technisch Ambtenaar, belast met de leiding van den Dienst Openb. Werken, wiens adviezen wij hierbij voor Uwe vergadering ter inzage overleggen. Uit deze adviezen moge U blij ken, dan aan W. van Egdom voornoemd bij besluit van Burgemeester en Wethouders dd. 9 September 1924 vergunning werd ver leend voor den bouw van een dubbel woon huis aan den Hartweg. Aan leges werd be taald een bedrag van f 2.50, voor 2 huis nummers f 1.50 en voor rioleering (2 uitwe gen waarin 4 buizen) een bedrag van f 20. Voor het hebben van een uitweg ten behoe ve van genoemde perceelen was de riolee ring, welke gelegd is in de aan de gemeen te toebehoorende sloot, noodig. Het komt er niet op aan of belanghebbende zelf een dergelijke rioleering, welke moet voldoen aan de door Burgemeester en Wethouders te geven voorschriften, aanbrengt, of dat de gemeente zulks dofet, daar de kosten toch voor zijne rekening zijn. Bedoelde riolee ring in gemeentegrond, welke dus noodza kelijk was voor een uitweg, en waarvan het onderhoud ook door de gemeente geschied de, is naar ons oordeel eigendom der ge meente. Op grond van het bovenstaande en mede in verband met de omstandigheid dat adres sant vanaf 1924 tot heden toch ook voor deden heeft gehad van de uitwegen, en de toestand ter plaatse geheel verbeterd is door de rioleering van dé sloot langs zijn perceel, stellen wij U voor afwijzend te beschikken op het verzoek van v. Egdom voornoemd. Punt 16 van de Agenda Onderwijs. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Zooals bekend, werd in de raadsvergade ring van 27 Juli j.1. door den heer Endendijk de wenschelijkheid naar voren gebracht om aan de huwende onderwijzeres eervol ont slag te verleenen. Met deze gedachte kun nen wij ons zeer goed vereenigen. Immers het ambtenarenreglement dezer gemeente, dat niet op het onderwijzend personeel van toepassing is, bevat reeds de bepaling, dat aan een huwende ambtenares ontslag wordt verleend, zoo'dat het geheel in de lijn ligt om ook aan de huwende onderwijzerses ont slag te verleenen. Bovendien is het te ver wachten, dat in de komende jaren vele on- derwijzers(essen) op wachtgeld zullen wor den gesteld, zoodat het niet aangaat om de onderwijzers, die in het huwelijk treedt en voor wie de echtgenoot als vanzelfsprekend heeft te zorgen, in functie te houden. Neven sge voegde ontwerp-verordening, w aarmede de Inspecteur van het Lager On derwijs zich kan vereenigen en waarin te vens geregeld wordt het ontslag te verlee nen aan de onderwijzers(essen), die den leef tijd van vijf en zestig jaren hebben bereikt, bieden wij U ter vaststelling aan. Punt 17 van de Agenda. Gemeente-eigendommen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Zooals U uit het voor U ter inzage lig gend desbetreffend schrijven van G. H. A Simon dd. 10 Augustus 1932 moge blijken wordt door dezen in huur gevraagd een per ceel gemeentegrond aan de Soesterberg- schestraat nabij de Paltz, aan den weg na bij de fabriek „Photax" of aan de Bosstraat. Overeenkomstig het motief, genoemd in het advies van de Commissie van bijstand Grondbedrijf dd. 9 September 1932, stellen wij U voor afwijzend op het verzoek te be schikken. B. en \V. schrijven hieromtrent aan den R aad Door J. J. Brouwer e.aLis hij verzoek van 22 Juli j.1. om vermindering van huur ver zocht van de douchen gepachte weilanden Aangezien de huur dier weilanden met uit zondering van die voor den aan de NedJ. Herv. Diaconie verhuurden grond ingaande- den datum van aanvang der verhuring aan merkelijk is verlaagd en wel van f 1.80 tot f 1.30 per Are, stellen wij overeenkomstig het advies der Commissie van bijstand Grondbedrijf voor geen vermindering van huur toe te staan voor de perceelen, waar van de huur reeds is verlaagd. Voorts stel len wij U voor, mede overeenkomstig het advies der Commissie, voor de door de Ned Herv;. Diaconie verschuldigde huursom over den huurtermijn, loopende van 1 November 1931 tot 1 November 1932 terug te brengen tot f 1.30 per Are. Oprichting Natuurbad. In Uwe vergadering van 27 Juli j.1. werd om advies in onze handen gesteld het rap port dd. 20 Juli j.1. der Commissie inzake oprichting zwembad. Naar aanleiding hier van hebben wij de Commissie verzocht haar taak eenigszins ruimer te willen opvatten en ons College door toezending van be cijferingen van advies te willen dienen om trent de kosten van stichting en exploita tie der inrichting. Bij schrijven van 15 Sep tember j.1. heeft de Commissie aan ons ver zoek voldaan door toezending van de ge vraagde gegevens. Alvorens omtrent deze aangelegenheid verdere mededeelingen te doen. wenschen wij aan de Commissie en den Technischen Dienst openlijk dank te betuigen voor de wijze waarop zij zich van hun moeilijke taak hebben gekweten, en vertrouwen dat Uw college hiermede zal kunnen instem men. Met betrekking tot bovenbedoelde rap porten der Commissie hebben wij de eer U mede te deelen dat het voor ons Colle ge niet mogelijk was reeds in de eerstvol gende raadsvergadering een prae-advies uit te brenlgeni. In dit verband mogen wij er Uwe aandacht op vestigen, dat de Gezond heidscommissie krachtens de Gezondheids wet omtrent de plannen gehoord moet worden alvorens een besluit door Uwe ver gadering genomen mag worden. Voorts geeft de Commissie in haar eerste rapport terecht de richting aan, welke voor de tot standbrenging der inrichting dient gevolgd te worden, nj.1. uitvoering als werkverschaf fing. Wij onderschrijven volkomen dit denk beeld, aangezien de tijdsomstandigheden en de gemcemtefinanciën van dien aard zijn, dat uitvoering op normale wijze niet mogelijk wordt geacht. Nu ons standpunt ook is gericht op uit voering in werkverschaffing, hebben wij ons onmiddellijk na ontvangst van het twee de rapport der Commissie in verbinding ge steld met de bevoegde autoriteiten ter ver krijging van eene Rijkssubsidie in de loo- nen, welke voor het werk in werkverschaf fing zullen worden betaald. Zoodra hierom trent, alsook omtrent het advies der Ge zondheidscommissie, berichten zijn ontvan gen, zullen wij Uwen Raad zoo spoedig mogelijk voorstellen doen. Wij advi'seeren U op grond van het vo- enstaande voorloopig met deze mededee lingen genoegen te nemen, aangezien wij het in het belang van een goeden gang van zaken wenschelijk vinden bovenbedoelde berichten af te wachten. Dames- en Hee renkleermakerij bericht de ont vangst der nieuwe voor Costuums, Overjassen, Mantels, e.d. F C Kuijpcrstraat 10 Telef. 2169 BAARN. FLORA THEATER. Het Flora Theater in Baarn geeft deze weck 2 verschillende programma's en wel vanaf Vrijdag tot en met Maandag gaat het groote filmwerk van de bekende Mar iene Dietrich, getiteld: Marokko. Elke bios coopbezoeker weet dat een filmwerk, waar in Mariene Dietrich speelt, tot de beste be hoort wat uitkomt. Zij maakt ook maar 2 3 films per jaar, maar dit zijn dan ook al le van de beste en grootste werken. In dit zelfde program gaat vooraf een gewel dige lachfilm Walzer im Schlafcoupe is de nieuwste Duitsche Lach Schlager en zeer komisch van begin tot eind. In het 2de pro gramma krijgen we Dinsdag- en Woensdag avond en Zondagmiddag de bekende ster Charlie Chaplin in zijn laatste groote suc- ceswerk City Lichts, welke al voorheen in de Flora vertoond werd, thans met een zeer afwisselend nieuw groot voorprogram ma. Dat dit werk weer publiek zal trekken is zeker, want City Laghts wordt in enkele plaatsen thans al voor de 4de maal terug gebracht. van 1521 September 1932. GEBOREN: Gerrit Gijsbertus zoon van H. Beek en J. Kok O.ssendamweg 13; Wil- 1 en ui na Johanna dochter van Th. van de Tweel en N. van Hamersveld Kseltscheweg 1; Jacobus Martinus zoon van M. H. Ver woerd en S. H. van 't Klooster Ossendam weg 51. ONDERTROUWD: E. Bakker en J. S van Brumnielen: W. v. d. Heuvel en M. M C. A. de Haas. GEHUWD: geen. ^OVERLEDENGerrit Alydanus Rebel 67 jaar gehuwd niet A. C. Verbeek, A'foort- sHiestraat 25; Gizela Teriep 29 jaar ongeh. Vredehofstraat 2; Johannes Gtrrebertus Harthoom 74 jaar gehuwd met W A Mor tier Kerkpad N.Z. 14. Vestiging 15—21 Sept. 1932. J. Schaper van Sloten naar Beetzlaan 3, 17 Prins van Medan N.O.I. naar Burgem Grothestraat 17; J. Romeijn met vrouw van den Haag naar Dorresteinweg 4; J. H. B. A. Holtus van Amsterdam naar den Blieklaan 52; J. Haga van den Haag naar Burg. Gro thestraat 49; M. Gol van den Haag naar van LyndenJaan 26; A. J. Broens van Am sterdam naar van Marenstraat II; B. S. Werkhoven van Bussum naar Kerkpad ZZ 8; H. Z. van Essen van Drieb.-Rijsenb. naar Kolonieweg 5; N. Klaerkofer van Wage- ningen naar Kolonieweg 5; T. Bosnia van Leeuwarden naar B. Grothestraat 45; J„ G Br eed en van Voorburg naai Torenstraat 11; A. Wolfsen van Amersfoort naar Braam weg 19. Vertrek van 1521 September 1932. A. C. Broekman van Soesterb.straat 31 naar Utrecht Croesclaan 71; F. C. M. Ru- perl van Steenhofstraat 12 naar Amersfoort Zuidsingel 38; N. Reek van Kolonieweg 2c naar A'am Hugo de Grootkade 46; A. E. OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN! TELEF. 330 F OSTGIRO 146487 v. d. Es van Kolonieweg 11 naar Hilver sum Snel'liuslaan 1; H. van Klingeren van Wieksl. W.Z. 39 naar Putten pension Put- tertje; C. v. d. Pol met vrouw van R. Gro thestraat 22 naar Baarn Madurastraat 7; le Dorpstraat; D. Donker van Wald-Pyr- H. Wierhake van Beukenlaan 19 naar Zeist le Dorpstraat; D. Donker van Wald. Pyr- Zeeuw van Da Costalaan 15 naar Haar lem Schoterweg 146; G. M. Th. W. de Haan van Torenstraat 6 naar Amsterdam Kal- [terstraat 234; K- Colenbrander van Amersf.- straat 119 naar Winterswijk Plataanlaan 7; H. Bos van School weg 4 naar Laren (NH) Legerplaats; J. Deketh van Beukenlaan 1 naar Rotterdam Stationsweg 68a; A. v. d Heiden van van Weedestraat 32 n. A'foort Zuidsingel 47. C. Jt. Maaskant van Heuvel weg 7 naar Ridde rkerk E. 85a; M. Golem- biewskd van Amersf.straat 119 naar Am sterdam Oude waal 18 1e etage; J. S. van Welie van Oranjelaan 18 naar den Haag Regentesselaan 136; W. H. J. Koekkoek van Julianastraat 68 naar Doorn Gezichts aan 7. Verhuizingen in de gemeente van 1521 September 1932. G. M. van Groningen van Lange Brink weg 35d naar Dorresteinweg 5a; J. van Duinkerken met gezin van Molenstraat OZ 3 naar 93; W. P. Dorresteijn van Molen - traat WZ 42 naar 37. J. van Huyk met ge zin van Eigendomweg 16 n. Gallenk. Pels- weg 3; J. Blankenstijn met gezin van Kerk straat 19 naar Duinweg 2; W. C. Mol van Parklaan 12a naar Nicuweweg 113; H Werkhoven van K. Brinkweg 20a naar Kerkpad ZZ 8; B. v. d. Akker met gezin van Oude Grachtje 21 naar Hartweg 2; J. K Koopman met vrouw van Nassaulaan 27 naar Korte Melmweg 13. H. Boersma met gezin van Beetzlaan 65 naar 21; A. J. Beu mers met gezin van Verl. Postweg 49 naar 47; W. van Vliet van Schoutenk.weg 2a n Bosstraat 33; G. J. Westerveld met gezin van Buntweg 1 naar O. Utrechtscheweg 20 NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 25 Augustus 1932 kerk 10 uui Ds Groeneveldi. Kerk 6 uur: Ds. van Schaick Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag 25 September voorm. 10 uur, nam. 6 uur: Godsdienstoefening Dinsdag 27 September nam 7.30 uur Ds Salonions. van Amsterdam. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 25 September 1932 's morgens 10 uur: Ds. R. Bartlema, van Zeist, 's Avonds 6 uur: Ds. H. A. de Geus, van I>e Bilt. VEREEN. VAN VRIJZINNIG-GODS- DIENSTIGEN. Zondag 25 September 1932 's avonds 7 uur Ds. N. Padt, van Zandvoort. bij den v. Weedestraat 7

De Soester | 1932 | | pagina 2