„PROSIT- poeren"? Waldorp Radio Gemeenteraad 1 rol boterhampapier 15 CENT. Waldorp toestellen H.J. M.v.d. WEERD is stééds een welkom Geschenk Gemengd Nieuws^O T- VAN VLIET Burgerlijke Stand >o HET IS TIJD M NU EVEN Fotograaf Drost - Steenhofstraat 56 - Tel. 486 kgl, geen Dageraad, geen Volk. Te zamen zijn het <le valsche profeten, die zich zat vreten aan de ontevredenheid van de men- schen en, door lokkende beloften het egois me van ieder individu trachten te winnen en daardoor den «nensch. Nu zal men ons tegenwerpen, dat wij den Katholieken toch den verkeerden weg wij zen, wanneer we hen' aansporen lid te wor den van de Nat. Soc. Beweging. ^'iets is minder waar. IKet gaat ons immers alleen om een an dere staatsvorm, die geheel in den lijn van 's Pausen wensch, ernstig zorg draagt voor 't heil der menschheid en tevens haar stoffelijke belangen naar beste vermogen behartigt. En nadrukkelijk staat op pag. 38 te le zen: ,,De Kerk kiest geen partij voor een ^„bepaalden regeeringsvorm." Op pag. 46 volgt dan onder f. de ver maning: „In vraagstukken van politieken aard onthoude men zich van bitterheid." Gij, Katholieken weet misschien nog hoe Dr. Schaepman, wiens forscji standbeeld daar staat temidden der akkers rondom Tubbergen, iri zijn tijd gehoond en belas terd is. Ook door Katholieken, die vast geklemd in hun bekrompen ideeën, niet vooruit vermochten te zien als deze groo te Twentenaar. We staan evenals in zijn tijd voor een keerpunt, 't Gaat voor of tegen het com munisme, voor of tegen het geloof dat U dierbaar is. Noch de R.K.S.P. noch welke partij ook kan dit tegen gaan, deze roode opmarsch stuiten. Hiervoor is een groote volkseenheid noodig, die alle verschillen overspannend optrekt tot behoud van ge loof en vaderland. En nu zegt Z.H. Paus Leo XIII: (Pag. 4fi) „Gaat het echter over vragen van zui- „ver politieken aard, over den besten „staatsvorm, over het op deze dan wel „op die wijze besturen van een staat, dan „is een eerlijke gedachtenwisseling mo- „gelijk (welke men ten opzichte van het „Nat. Soc. .angstvallig vermijdt). En dan „is het onrechtvaardig om tot degenen, „van wie men weet dat zij rechtschapen „zijn en tevens bereid om gehoorzaam „te aanvaarden! de beslissing van den „Apostolischen Stoel, verwijten te rich- „ten als zij over de dingen die wij noem- „den, een afwijkende meening bezitten en „het onrecht is te grooter, wanneer zij, „hetgeen tot onze droefheid meermalen .geschied is, beschuldigd worden1, dat zij „het Katholieke geloof niet hebben be- „waard of althans hun geloof niet onver- ^v.,,dacht is." Gij ziet hieruit duidelijk, dat een goed en degelijk Katholiek gerust mag meewerken j aan het tot stand komen van een beteren regeeringsvorm, dat hij zeer terecht het partijgedoe den rug mag toekeeren om mee te helpen aan den opbouw van een nieuw en krachtig vaderland zooals onze J Nat. Soc. Bew. zich ten doel stelt. UTRECHT. UTRECHT TIJDENS DE JAARBEURS Het Werkcomité der Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer besprak dezer da gen de maatregelen, om Utrecht geduren de de Jaarbeurs een meer levendig aanzien te geven. De in 1933 georganiseerde recla meoptocht is een succes geweest, zoodat in beginsel besloten werd, wederom gedu rende de voorjaarsbeurs een reclame-op tocht te organiseeren, en wel voornamelijk een geïllumineerd,en optocht. Voorts wordt overwogen eeni nieuwe wijze van versieren der winkelsti aten, voor onze stad en waar schijnlijk voor ons land een nieuwigheid. BAARN. DE EERSTE AARDBEIEN. Op de Groenten- en VruchtenVeiling aan de Croeselaan te Utrecht zijn Vrijdag de eerste aardbeien van dit jaar aangevoerd door den heer J. C. de Boer, Zandvoort- weg 63 te Baarn, welke gekocht zijn voor den prijs van f 0.55 per stuk. AMERSFOORT. VERZANDING VAN DE EEM. Gedurende de vorstperiode heeft zich aan den mond der Eem een zandbak gevormd, welke veel hinder veroorzaakt voor de scheepvaart. Veel schepen moeten1 wachten op zeer hoog water, want met meer diep gang dan vijf voqt komen ze er niet over heen. Vooral de vaste beursdiensten on dervinden veel last, terwijl een beroep op den provincialen waterstaat nog geen suc ces gehad heeft. Zaterdag was er van over heidswege nog niets gedaan om het euvel te verhelpen. BREDA. GEORGANISEERDE DIEVENBENDE AAN HET WERK. In den laatsten tijd hadden bij de Saval- fabrieken te Princenihage diefstallen plaats, ten nadeele van arbeiders uit hun klee- dingstukken, in schaft- en werklokalen. Een der benadeelden sprak hierop tegen de directie het vermoeden uit, dat ook dief stallen van fabrieksgoederen plaats von den. De politie onderzocht de zaak en daar bij bleek, dat onder de arbeiders der fa briek een georganiseerde dievenbende be stond. Bij de leden daarvan, woonachtig te Princenhage, Breda, Zundert, Leur, Beek, Rijen! en Terheydeni werden huiszoekingen gedaan, waarbij verrassende ontdekkingen volgden. Een geheel magazijn van gestolen voorwerpen werd gevonden; zooals stuk ken koper, comforen, bussen verf, hamers, vijlen, manometers, bussen olie, brand- bluschapparateni, bouten, koperen snuiste rijen enz. enz. Jn totaal werden eenige vrachtauto's met gestolen goed vervoerd. De totale waar- IVraagl Demonstralie der Optimus Straalkachel. Groote hitte, ve.brandt 1 ct. per uur. Reukloos. Gemakkelijk verplaatsbaar. M. VISMAN - NIEUWERHOEK - TEL. 595 de daarvan is zeer aanzienlijk. Tegen de leden der bende, ongeveer twaalf perso nen i» proces-verbaal opgemaakt. AMSTERDAM. DIEFSTALLEN IN DE BIJENKORF. Zaterdag j.l. is in de Bijenkorf alhier een zestal mannen betrapt op diefstal van goederen. Zij zijn in dienstbetrekking bij de X V. De Bijenkorf, als electriciens, tim nierbeden en werkzaam in de magazijnen. Ook een vrouw is er bij betrokken, die met één hunner was verloofd. Er zijn klei nigheden weggenomen, die zij des morgens uit de etalages buit maakten, nog voor de opening voor het publiek. Het meisje, dat binnenkort wilde trouwen, had een hoe veelheid gestolen goederen in huis. EEMNES. OP PENSIOEN GESTELD. Op 1 April a.s. verlaat de heer Corn. Treffers, hoofd van de school met den Bij bel, alhier, het onderwijs. DISTRIBUTIE VAN RUNDVLEESCH IN BLIK. De minister van binnenlandselie zaken heeft aan de gemeentebesturen ten vervol ge op het ministerieel schrijven van -1 No vember j.l. betreffende distributie van rundvleesch, gemeld: „Onder steuntrekkenden zullen naast de in de circulaire van 4 November genoemde tel», restaurants, koffiehuizen en daarbij behoorenjde open ruimten. Van bijzonder gewient voor den winkel stand zijn de artikelen 4 en 5 der ontwor pen wettelijke bepalingen. Zij luiden: „Het i» verboden door middel van een verkoop-automaat andere voorwerpen, of >toffen aan het publiek te verkoopen, dan zoodanige, al» in den winkel, waarbij de automaat behoort, aan het publiek in het klein plegen verkocht te worden. Het i» verboden een verkoop-automaat bij te vullen gedurende den tijd, dat de win kel, waarbij hij behoort, ingevolge de bepa lingen der Winkelsluitingswet, of van een krachtens die wet geldende verordening voor hei publiek gesloten inoet zijn. Alle verkoop-automaten, met uitzondering van die, geplaatst in hotels, etc. moeten zoodanig zijn geplaatst, dat de bijvulling daarvan uitsluitend op van den openbaren weg al' gemakkelijk zichtbare wijze kan geschieden, Üok voor de automaten in liu- tels, restaurants, koffiehuizen en daarbij behooreride open ruimten inoet de bijvul ling gemakkelijk te zien zijn." Bij de strafbepaling voor overtreding der wet noemt het voorontwerp een hech tenis van ten hoogste f 25.Bij herhaling der 'overtreding binnen twee jaren sedert vroegere veroordeeling, kan hechtenis van ten hoogste twaalf dagen, of geldboete van ten hoogste f 51).— worden opgelegd. De titel van de nieuwe-, wet luidt: „Ver koop-automaten-wet." PRIJSVERHOOGING DOOR DE OMZETBELASTING. Model slager ijj OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I TELEF. 330— POSTGIRO 146847 groepen ten aanzien van de distributie van rundvleesch in blik door de Crisis-rund veecentrale voortaan ook geacht worden te bchooren personen, die uitkeering ont vangen uit de vverkloozenkas hunner or ganisatie. Onder „armlastigen", die voor verkrij ging van het rundvleesch in blik in aan merking komen, worden uitsluitend ver staan: personen, die op één of andere wij ze steun ontvangen, doch die niet onder de „steuntrekkenden" vallen. Hierbij wordt o.m. gedacht aan personen, die steun ont vangen van diaconicn of andere particu liere instellingen, van liefdadigheid. In de ze gevallen zal de distributie eveneens door of vanwege de gemeentebesturen moeten plaats hebben, zoodat voorkomen wordt, dat dubbele distributie aan een bepaald persoon plaats vindt. Het rs dus in geen geval geoorloofd, het rundvleesch in blik aan de betrokken lichamen zelf voor distributie ter beschikking te stellen. In bijzondere omstandigheden kan echter, na dat daartoe voor ieder geval afzonderlijk toestemming van de crisis-rundveecentrale verkregen is,, rundvleesch in blik uitgereikt worden aan vereenigingen of andere licha men met een liefdadige doelstelling voor gebruik bij de gratis of tegen zeer lage vergoeding verkrijgbaar te stellen warme maaltijden. Thans is ook onder rabbinaal toezicht bereid rundvleesch in blik beschikbaar. Den minister is gebleken, dat door som mige gemeentebesturen een te gering ge deelte van het onkosten-bedrag, ter be schikking van de slagers of grossiers ge steld wordt. In het algemeen komt het hem voor, dat door de Gemeentebesturen van dit bedrag niet meer dan 1 a 1 lA cent voor eigen ad ministratiekosten dient te worden besteed en dat de overblijvende 4 of 3% cent uitbe taald dienen te worden aan de slagers en grossiers, die de feitelijke distributie ver richten. In geen geval is het geoorloofd, dat een gedeelte van dit bedrag voor andere doel einden dan ter dekking van de aan de distributie verbonden kosten wordt ge bruikt." DE AUTOMATEN-WET. Wat veckocht mag worden De Tel. publiceert eenige bepalingen uit een voor-ontwerp van wet over den| ver koop door middel van automaten. Het eerste artikel van dit ontwerp om schrijft, hetgeen onder het begrip „ver koop automaat" begrepen moet worden. Daar onder verstaat de wet elk toestel, waaruit door inwerping van een of meer geldstukken, of door betaling op andere wijze voorwerpen, of stoffen kunnen wor den betrokken. Met verkoop-automaten worden voor toepassing der wet gelijkge steld toestellen!, welke op verkoopautoma ten gelijken en klaarblijkelijk bestemd zijn deze te vervangen. De wettelijke bepalin gen zullen niet van toepassing zijn ten aan zien van verkoopautomaten bij rijkskanto ren in gebruik, noch voor automaten in openbare middelen van vervoer. In een! ander artikel is verboden voor werpen of stoffen aan het publiek te ver koopeu door middel van een verko.opauto- maat, welke niet bij een winkel behoort (onder „winkel" en „winkelhuis" verstaat deze wet datgene, wat 'de Winkelsluitings wet 1930 daaronder rangschikt). Een verkoopautomaat wordt geacht bij een winkel te behooren, als hij hij den be stuurder van een winkel in gebruik is, en in, aan, vóór, of in de onmiddellijke nabij heid van dien winkel of het winkelhuis ge plaatst is. Een. verkoopautomaat, als hiei bedoeld, moet zoo geplaatst zijn, dat hef publiek daaruit uitsluitend buiten den win kel en het winkelhuis iets kan nemen. De ze laatste bepaling is niet van toepassing ten aanzieni van verkoopautomaten in ho- Naar aanleiding van beschouwingen in sommige bladen verzoekt de Koninkl. Ne- derlandsche Middenstandsbond het vol gende op te nemen: „De omzetbelasting is bedoeld als een verbruiksbelasting en dient dus uiteindelijk door den consument te worden betaald. Op dit standpunt heeft de minister zich steeds gesteld en- het is ook de eenige redelijke opvatting, gezien de groote moeilijkheden, waarmede het bedrijfsleven in dezen tijd reeds te kampen» heeft. De scherpe prij»- calculatie, welke onder invloed van de concurrentie gemaakt moet worden, laat in het algemeen niet 'toe, dat de bedrijven de omzetbelasting voor eigen rekening ne men. Het is dus volkomen begrijpelijk, dat de winkeliers door prijsverhooging van hun artikelen, welke aan de belasting onder worpen zijn, trachten haar af te wentelen op het publiek. Zooals men weet bedraagt de omzetbe lasting normaal 4 en voor een groep artikelen/ (de z.g. weel de-artikelen) 10 Betreft het geïmporteerde goederen, dan komt daarbij nog het compenseerenid in voerrecht, dat 1 resp. 2 bedraagt. Hier uit volgt reeds, dat het zeer wel moge lijk is, dat op het publiek meer dan 4 verhaald wordt, aangezien, het of geïmpor teerde goederen of weelde-artikelen kan betreffen. Doch bovendien dient de winke lier zijn algemeene onkosten te verhoogen met een bepaald percentage voor den ad ministratieven rompslomp, welkenj de nieu we wet hem bezorgt en voor het met ver scheidene percenten verhoogde risico. Im mers, wanneer op een servies 10 om zetbelasting betaald is en een der onder deden wordt beschadigd, dan kan dit ser vies nooit meer voor den vollen prijs wor den verkocht. Waarschijnlijk wordt het dus een opruimingsartikel, waarop echter de volle belasting is betaald, die niet ge restitueerd kan worden. Hetzelfde geldt voor goederen, welke uit de mode raken of aan bederf onderhevig zijn. Voorts moet men niet vergeten', dal de omzetbelasting ook de gewone bedrijfs kosten van den winkelier verhoogt. Zoo is hel te verwachten, dat de prijs van elec- trischen stroom zal stijgen. Dal zijn uiter aard factoren, waarmede een\ goed zaken man rekening moet houden,. Ten slotte willen wij nog wijzen op de kwestie der z.g. oude voorraden, d.w.z. ar tikelen, welke voor 1 Januari 1934 reeds in het bedrijf aanwezig waren. Worden deze in 1934 aan den verbruiker geleverd door een winkelier, die tevens fabrikant is in den zin der wet, dan zal in het algemeen de winkelier aan den fiscus hierover om zetbelasting moetenl afdragen. De belas tingplicht ontstaat immers eerst bij de le vering. Wij willen er echter op wijzen, dat de winkeliers goed doen om zich reeds aan stonds te dekken tegen het risico, dat zij zullen loopen bij intrekking der omzetbe- lastingwet. Op dit tijdstip zullen zij met voorraden zitten, waarover omzetbelasting betaald is, welke, zij niet meer kunnen te rugkrijgen. Wanneer nu de oude voorra den van voor 1 Januari ook in de prijs verhooging, tengevolge van de omzetbelas ting, werden opgenomen, kweekt men een kleine reserve tegenj het verlies, dat men later bij de automatisch intredende prijs daling zal lijden. Wij meenen hiermede^ duidelijk gemaakt te hebben, dat de verbruiker een vrij alge meene prijsverhooging van bijkans alle ar tikelen, als gevolg van deze omzetbelas ting als redelijk zal hebben te aanvaarden, terwijl men er zich niet over behoeft te verwonderen, wanneer deze verhooging in de meeste gevallen, meer dan 4 zal be dragen. Hoewel de door de wet voorgeschreven afwenteling der omzetbelasting zich be paalt tot het geval, dat dc fabrikant een wettelijk verplichte factuur afgeeft, ligt het geheel in de rede. dat de winkeliers in den regel gebruik zullen maken, van hun be voegdheid om de belasting en de bijkomen de kosten op het publiek af te wentelen. De organisaties stellen zich dan ook op het standpunt, dat zulks zooveel mogelijk moet worden bevorderd, omdat alleen daar door de bedoeling van den wetgever kan worden bereikt. Zij zullen zich met kracht verzetten tegen de pogingen van unfaire concurrenten, die volkomen ten onrechte het publiek trachten te suggereeren, dat het in rekening brengen der belasting niet noodig is." VAN WEEDES1 RAAT 7 - SOESTDIJK De Raad der gemeente Soest wordt hier bij in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Woensdag 31 Januari 1934 te 14 uur, ter behandeling van de volgende A G E N D A: 1. aststelling van de notulen der ver gaderingen d.d. 29 Nov. en 28 DeC. 1933. 2. Aledcdeeling van ingekomen stukken. 3. oorstel van B. en W1 inzake ver wisseling der in het bezit der gemeente zijnde Ned. Ind. dollar-schuldbewijzen te gen in guldens luidende obligaties ten las te van Ned. lndic met garantie van het rijk. (No. 795). 4. oor>tel van Jj. en W. tot verhooging van de door den technisch ambtenaar van het gasbedrijf ten behoeve der gemeente gestelde zekerheid. (No. 838). oorstel van li. en W', tol voorloopi- ge vaststelling der jaarstukken 1931 van het grondbedrijf. (No. 184). 6. Vaststelling van besluiten tot wijzi ging der gemeentebegrooting 1933 en 1934. (No. 21). 7. Voorstel van B. en W. tot toeken ning van een subsidie aan de Christelijke vereeniging voor lichamelijke opvoeding te Soest. (No. 3323). 8. Behandeling van een adres van den» liquidateur der N.V. Mij. „de Enghrand", gevestigd te Soest om teruggaaf van 25% van het door gemelde N.V. in de gemeen tekas gestort kapitaal voor onderhoud der straten i.c. de Beethovenlaan en de Men- delssohnlaan. (No. 2170). 9. Voorste] van B. en W. tot regeling van kredieten op de begrooting 1934 voor bij wijze van werkverschaffing uit te voeren- werken. (No. 3148). 19. Voorstel van 11. en W. tot het aan gaan van een gcldlecnning. (No. 3325). 11. Behandeling van een schrijven van Gedeputeerde Staten inzake een bij hun college in overweging zijnde wijziging der jaarwedden regeling van burgemeesters, ge meente-secretarissen en -ontvangers met voorstel van B. en W. (No. 3341). 12. Voorstel van B. en W. tot het ver- lecnen van een voorschot als bedoeld in N'ederlandsch fabrikaat Of danks weelde- en omzet- b laMing minimale prijs verhooging orzer toestellen. 4 LAMPS compleet metingebouwden eleclro- dynamischen luidspreker vanaf f 137.50. Vraagt demonstratie en inlichtingen bij RADIO - TECHN. BUREAU civ. ing. HEUVFLWEG 42 - SOESTDIJK van 1J. W. Duin. (No. 3334). e. wijziging van het raadsbesluit van 27 Mei 1932 tot aanvaarding van strooken grond langs de Koninginnelaan. (No. 1076) 27. Behandeling van belastingreclames. Soest, 24 Januari 1934. De Burgemeester. G. Deketh. van 18—24 Jan. 1934. GEBOREN: Jahanncs Cornelis, zoon v J. Ch. Gijtcnbcck en J. M. Helsdingcn, Amersfoortschestraat 13; Elly, dochter v. A. J. Stalenhoef en \V. F. de Bruyn, To renstraat 20. ONDERTROUWD: D. Radstok en N. Knoppers. GEHUWD: J. H. Reimus en J. v. d. Toom. OVERLEDEN: Cornelis Klap, 72 jaar. om Uw Vruchtboomen te laten snoeien, bespuiten met Vruchtboomcarbolineum enz. moet U er nu aan denken dit te laten doen. opbellen of een briefkaartje en wij komen met vakkun dig personeel dit voor U verzorgen. TUINBOUWINRICHTING ZONNEHEUVEL EMMALAAN 12a - J. B. SCHUlZ - TELEFOON 611 art. 103 der L.O. wet aan de bijzondere scholen. (No. 110). 13. Voorstel van B. en W. tot aanbouw van 2 schoollokalen aan het schoolgebouw in dc Kerkebuurt. (No. 3243). 14. Adressen van de oudercommissies der openbare scholen te vSoest ,en den Soester Besturenbond, verzoekende te be vorderen dat aan de daarvoor in aanmer king komende schoolgaande kinderen klee ding wordt verstrekt, met voorstel van B. en \V; (No. 3307). 15. Voorstel van B. en \V. tot intrek king van de verordening, als bedoeld in art. 33 der Lager Onderwijswet. (No. 2725). 16. Vaststelling van enkele verordenin gen, regelende de samenstelling en den werkkring van eenige vaste Commissiën uit den Raad. (No. 213). 17. Voorstel van B. en Wl tot toeken ning van gelden aan het Crisis-Comité voor extra hulp in den vorm van verstrek king van kleeding, dekking en schoeisel aan werkloozen die wegenfe langdurige werkloosheid niet tot aanschaffing in staat zijn. (No. 3148). 18. Voorstel van B. en W. tot wijziging der verordening op de heffing van leges. (xXo. 3329). 19. Voorstel van B. en W. tot wijziging der steunregeling voor werkloozen. (No. 3148). 20. Voorstel van B. en W. tot verlec- wedn. van E. Meijer, Spoorstraat 19; Adria- nus Johannes Staal, 68 jaar, geh. met A. Butzelaar, F. C. Kuyperstraat 12; Johan nes Antonius Beuken, 4 jaar, Steenhof- strraat 63. Vestiging van 1824 Jan. 1934. M, Smit met gezin van Gcldermalsen n. Bectzlaah 68; K. WVssels van Bloem en daal naar Beckeringhstraat 13a; C. De Bar- banson van Den, Haag naar P. de Hoogh- laan 1; M. A. Boersma van De Bilt naar Kerkstraat 2; J. P. van Slooten van Laren N.H. naar Hartman laan 23; J. M. Verzaal van Zeist naar B. Grothestraat 57; M. Spoor van De Bilt naar Verl. Talmalaan 33; C. \V. v. d. Sterr van A'dam naar Stad houderslaan 50;- H. Bosch metgezin van A'foort naar Verl. Postweg 35; N. P. G. van Steijn van Anna Paulowna naar Vrc- dehofst aat 9; H. C. Valkenet van Culem- borg naar Kerkstraat 14; G. v. d. Berg van Duitschland naar Ossendamweg 2c. J. van Capellen van Heideweg 18 naar Kerk-Avezaath p/a C. v. d. Heijden; E. S. de Bruijne van Amersf.straat 65 n. Wber- den, Alg. Ziekenhuis J. dc Rijke idem; H. A. Drost van Soesterb.str.aat 125 naar A'foort, Regentesselaan 35; J. Assendorp van Amersf. straat 119 naar Deventer, Nieuwstraat 33; J. H. R. v. d. Steen- van Soesterh.straat 35 naar R'dam, Oostplein; J. C. Krabbendam van Birktstraat 16 naar Een (6 Briefkaarten"- Foto's vanaf f2.-) r ning van een krediet van f 6626.voor den aanleg van een bassin voor afgevoerd water van het natuurbad. (No. 3300). 21. Voorstel van B. en W. om niet over te gaan tot uitbreiding van het Soester Natuurbad met een kanovijver. (No. 3346). 22. Voorstel van B. en W. tot het aan brengen van eenige vernieuwingen en ver beteringen! aan het Soester Natuurbad met credietaanvragen. (No. 3345). 23. Voorstel van B. en W. tot verbete ring van de rioleering op het Soester Na tuurbad met credietaanvragen. (No. 3219). 24. Vaststelling van de lijst van retri buties voor gebruik van heide-, en zand gronden. (No. 143). 25. Behandeling van een verzoek om ontheffing van art. 15 der Bouwverorde ning. (No. 3304). 26. Vaststelling van besluiten inzake gemeenite-eigendommen. t.w. a. vermindering van huur en toekenning schadevergoeding wegens ingebruikneming van verhuurden grond aan A. Kaats. (No. 3233). b. verkoop van grond aan J. v. d. Hped en J. v. Dillen. (No. 2599). c. aankoop van grond van B. de Beer. (No. 3232). d. aanvaarding schenking van grond R'dam, Lange Hilleweg 107; J. F. Grau met vrouw van Sinnemaplein 7 n. A'foort. Randenbroekerweg 3; G. van Dijk van Is- seltscheweg 9 n. Hoogland, Schip Geertr. Elisab.: Ga. Ha. Kok van Oude Grachtje 14 naar Bilthoven, Berg en Bosch; H. Muller van van Lenneplaan 8a naar R'dam, Rochussenstraat 329a; G. J. C. Copper van Amersf.straat 105 naar A'foort, H. van Viandenstraat 3; N. Klearkofer yan Kolo nieweg 5 naar Utrecht, J. WFrisostraat 34; S. Vlaming van Verl. Postweg 59 naar Zeist, Jagerlaan 39; J. Jekel met gezin van Noorderweg 17 naar Heilo, Rijksstraatweg 405. Verhuizingen binnen de gemeente van 18—24 Jan. 1934. E. van Ek van B. Grothestraat 25 naar Kon.laan 51; J. Huigen met gezin van Kerkstraat 48 naar Molenweg 8; F. Horns- veld van Hartweg 9a naar Beetzlaan 19; ■C. Ruttenberg van Beukenlaan 32 naar Verl Talmalaan 33: G. Westerveld met .gezjn van Eemstraat 14a naar L. Brink- weg 7; J. Papenburg van G. Pelsweg 3 n. G. Pelsweg 1b: H. F. Baade van Braam- weg 30 naar Kolonieweg 9; Wed. J. Sie- gcl idem.

De Soester | 1934 | | pagina 2