ïds nie is. es. ur 2e BLAD VENEMA STOFFEN Café „Bosch Duin" V UJN gs r° Ruime voorraad „BOSCH DUIN" o 4 M ZONDAGS JS©SCIHI 6 dam Ie luxe Bekendmakingen Officieel Gemeenteraadsverslag Predikbeurten ^0 HORS D'OEUVRE. TERRAS O^Rlaatselijk Nieuwsj >0 Vergeet vooral niet Uw jHiywiyjirs tijdig aan te melden Fotograaf Drost - Steenhofstraat 56 - Tel. 486 WONINGBUREAU P. MAN - SOESTDIJK een KOUDGLASHEINEKEN's een Alex Meijer .6 .6 .6 6 6 16 :6 6 16 16 6 6 6 <6 16 6 maken be- j MEI a s. A 1 UUR zoo mogelijk el Zaterdag - if-JI ng spoor ach- schuidige ge- Idaat wel iets en en daarom veen? Zijzelve rekomen door III. r stil en ver- 1 weinig van Varing meen- haar dan ook r ze. wonder L-en afspraken er hoe langer leggen. Hij Warings en acht, dat die 'd waren. Zij •ij de familie anger durfde sprak, om te rouw er zich .auderdale al Tk denk van aangenomen ?n dergelijke jonge meisje sn weg ging- nijn geweten van dat en nger bij ons Mrs. VVIaring Purbrook en /oodat Jocc- hezoek ging t vervolgd bchoorende bij „DE SOESTEK" van ZATERDAG 26 MEI 1934, No. 42 KL BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat gelegenheid tot koste- looze inenting zal worden gegeven en wel: o'p DINSDAG 29 Mei 1934, des n.m. te 3.30 uur in de O.L. school aan de Middel wijkstraat; op WOENSDAG, 30 Mei 1934, des n.m. te 3.30 uur in de O.L. school aan de Beetzlaan en op WOENSDAG, 30 Mei 1934, des n.m. te 4 uur in de Chr. L. school aan de School straat en dat gelegenheid tot het doen nazien der inentingen zal worden gegeven een week later, op dezelfde plaatsen, dagen en tijdstippen. De ouders worden er aan herinnerd hun ne trouwboekjes of de geboortebewijzen der in te enten kinderen mede te brengen, terwijl het aanbeveling verdient de armen der in te enten kinderen vóóraf goed te wasschen. De aandacht wordt er voorts op geves tigd, dat de maanden MEI en DECEMBER voor de inenting het geschikste zijn en dat voor inenting speciaal in aanmerking ko men kinderen van een leeftijd tusschen 3 en 9 maanden. Soest, 24 Mei 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, H. v. Klooster, l.b. De Secretaris, J. Batenburg. Vervolg De heer Endendijk wil na alles, wat hij gehoord heeft de verantwoordelijkheid niet dragen en meent dat de Raad die verant woordelijkheid ook niet kan dragen. De bur eemeester wist misschien bij het nemen van zijn beslissing nog niet alles, maar wij weten het nu wel. Overigens was het hee- lemaal niet spr.'s bedoeling om een blaam op de steuntrekkers te werpen. De heer Hornsveld informeert naar de situatie, die zal ontstaan, als de Raad dit voorstel thans afstemt, waar de burge meester bereids toestemming heeft ver leend. De voorzitter antwoordt, dat alleen een voorwaardelijke vergunning is verleend, be houdens 's Raads toestemming. Wij staan nog heelemaal vrij en de voorbereidende maatregelen heeft de K.N.A.U. doen nemen op eigen risico. De heer van Duren meent, dat toch geld is gevraagd en een termijn is gesteld, binnen welken dat betaald moest zijn. Dat is gebeurd. Heeft de gemeente dat geld geaccepteerd? De gemeente-secretaris deelt mede, dat het geld alleen in depot is genomen, voor waardelijk. Het is dus niet geaccepteerd. De heer Grootewal wil de andere ge meenten toch waarschuwen. In Maartens dijk is de K.N.A.U. ook al op dezelfde wijze bezig en er is over dat soort zaken ook al hevige ruzie geweest tusschen de K.N.A.U. en de Utr. Prov. B.L.O. Het voorstel van B. en W. om de ge meentegrond voor 600.voor de kermis te verhuren wordt hierna in stemming ge bracht en verworpen met tegen 9 stemmen. Vóór het voorstel, en dus vóór het hou den van de kermis stemden de heeren de Nies (S.D.A.P.), Nooder (S.D.A.P.), Ga- sille (Vr.bond), van Klooster (R.K.), van dc Breemer (R.K.). Tegen stemden dc heeren Endendijk (A.R.), Hornsveld (C.H.), Lodeesen (Chr. Arbeiders), van Duren (R.K.), van den Berg (R.K.), Stroband (Vr.Bond), de Bruyn (A.R.), Grootewal (Soesterberg) en van Dam (R.K.). Hierna kwam aan de orde de RONDVRAAG. De heer de Nies vraagt op het Hart de menschen proportioneel aan het werk te stellen, naar gelang de grootte van de ver schillende vakcentrales. De voorzitter antwoordt, dat zulks zal gebeuren en de groote gezinnen het eerst aan de beurt zullen komen. De heer Nooder informeert, waarom de Verlengde Postweg niet wordt afgedekt en waarom de Ossendamweg heelemaal met bestrating wordt afgemaakt. De vooorzitter deelt mede, dat zulks in de raadsvergadering is besloten. De heer Grootewal wil verbetering van het kruispunt voor de katholieke school te Soesterberg. De voorzitter zal dat overwegen. Voorts wijst de heer Grootewal erop, dat nu de nieuwe brandspuit gekocht is ook de brandweercentrale zal moeten worden vergroot, want de nieuwe spuit kan er niet in. Het is beter dat nu maar te zeggen en maatregelen te nemen, dan de zaak maar te laten loopen, als men het weet. (Ge lach). De voorzitter wist daar niets van, maar zal dan terstond de noodige maatregelen doen treffen. Daar is natuurlijk eenig cre- diet voor noodig en spr. neemt aan, dat de Raad dat hierbij toestaat. De heer Stroband wijst op de hooge kosten voor overbrenging van het woon wagenkamp. Niet 200.maar een 1000.heeft dat gekost en nog is het kamp in betreurenswaardigen toestand. D« stal lekt zoowel in horizontale als in ver- tikale richting en in het plaatijzer zitten oude bevestigingsgaten. De menschen dur ven hun paarden er niet eens meer in te plaatsen. De voorzitter zal daarna laten zien. De heer Gasille bepleit ook verbetering daarvan. In totaal heeft de overplaatsing meer dan f 1000.gekost en nog is het meer dan treurig. Waar thans bij een on derzoek is gebleken, dat er van het Natuur bad een groote partij hout kosteloos is weggevoerd naar het magazijn, vraagt spr. dan maar eens met dat kostelooze hout de stal van het woonwagenkamp op te knap pen. De voorzitter zal snel maatregelen ne men, doch meent dat de bewoners zelf ook wl eeens de boel sloopen, wat echter door den heer Gasille wordt ontkend, daar de menschen vóór alles goed voor hun paarden zorgen. De heer Gasille heeft bezwaren tegen de gehouden aanbesteding voor de benzine De gemeente heeft geëischt uitsluitend Shell-benzine, doch heeft daarbij een aan bieding van de O.B.I.M. voor Shell-benzi ne overgeslagen. Door de Commissie voor Openbare Werken zou zijn geadviseerd uit sluitend Shell-benzine voor te schrijven De heer de Bruyn ontkent dat als Com missielid, er is vastgesteld Shell óf A.P C. De voorzitter had gemeend, die zaak nu eens goed te hebben afgedaan en het com missie-advies goed te hebben opgevolgd. Wil men dat voortaan liever weder in den Raad hebben, dat is spreker ook goed. De heer Gasille zegt, dat een inwoner van Soest schriftelijk Shell-benzine heef aangeboden voor 11 cent de Liter of via .*en plaatselijke leverancier voor 11 Vi cent. Dat was in Maart. Daarop is echter nooit antwoord gekomen en ten slotte heeft men van een ander Shell-benzine gekocht voor n hoogeren prijs. Dat geeft geen pas. Spr. leest den brief voor, waarin B. en W. schrij ven, dat besloten is uitsluitend Shell-ben- :ine te doen leveren, redenen waarom op andere aanbiedingen niet kon worden in gegaan. Van keus tusschen Shell en A.P.C. was dus ook geen sprake. Doch de bewuste inwoner heeft wel degelijk Shell aangebo den en dat nog wel tegen lageren prijs dan thans is gekocht. De heer de Bruyn zegt, dat zulks niet in overeenstemming is met het besluit van de Commissie voor O.W., die uitdrukkelijk Shell óf A.P.C. heeft aangewezen. Men heeft al zooveel last gehad met andere soor ten van benzine, dat men niet op aanbie dingen van anderen wenschte in te gaan Ook de heer Willig heeft zoog. vrije ben. '.ine aangeboden, doch die wilde men niet, gelet op de ondervindingen. De brief, waarin die inwoner van Soest Shell-benzine aanbood voor 11 cent heeft de Commissie echter nimmer bereikt, zoodat daar geen rekening mede is kunnen worden gehou den. De meening van de Commissie om voortaan alleen een goed en bekend merk te koopen verdedigt spr. echter, en als zoede bekende merken, waarover men nooit wat verkeerds hoort, weet spreker alleen Shell en A.P.C. Daarom is besloten slechts tusschen die twee een keus te doen. Men moet geen minderwaardige benzine voor de gemeenet koopen, zelfs niet als die iets goedkooper is. De brief heeft spr. echter nimmer gezien en dat bevreemdt spr. wel. De voorzitter zegt, dat het met die ben- zine-leveringen altijd een heel rare zaak is. Zoo is komen vast te staan, dat Willig vrije benzine aanbood en op zijn beurt ook weer leverde aan, den heer van den Brande- ler, die echter Shell zou hebben aangebo den. Men moet zich met die rare zaken maar liever niet bemoeien. De heer Gasille constateert echter, dat door een inwoner van Soest Shell-benzine is aangeboden voor 11 cent en de gemeente nu 3/4 cent te veel betaalt. Daarenboven hebben B. en W. blijkbaar ook de A.P.C. uitgeschakeld, in strijd met het besluit van de Commissie. De Wethouder heeft ver- uimd den brief met aanbieding van de O.B.I.M. aan de commissie over te leggen. De heer de Bruyn zegt, dat de commissie den indruk had, dat de heer van den Bran- deler geen Shell kon leveren en heeft de offerte nimmer gezien. De A.P.C. is blijk baar uitgevallen, omdat deze alleen in vaten wilde leveren en de gemeente levering per ;ankwagen aan de pomp wenschte. Dat kon de A.P.C. niet doen. De heer van Duren vraagt of de goedkeu ring op de aanlegbelasting reeds is afge komen, waarop de voorzitter ontkennend antwoordt. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter de vergadering met een woord van dank aan de leden voor de welwillende wijze, waarop zij zijn taak hebben verlicht. Op voorstel van den heer Hornsveld blijft de Raad dan nog bijeen in geheime vergadering ter behandeling van een punt, lat het licht der openbaarheid niet kan ve len. DOOPSGEZINDE GEM. TE BAARN. (Kerkgebouw Eemnesserweg 63b). Zondag 27 Mei 1934: geen dienst. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 27 Mei 1934 kerk 10 uur: Ds. E. Groeneveld. Kerk 6 uur: geen dienst. Emmakerk 10 uur: Ds. J. I. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. E. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zondag 27 Mei 1934 's morgens 10 uur: Ds. H. A. dc Geus, van De Bilt. 's Avonds 6 uur: Ds. J. C. Wolthers, van Putten. CHR. GER. KERK. Zondag 27 Mei 1934 voorm. 10 uur en n.m. 6 uur: Prof. G. Wisse, Hoogleeraar a.d. Theologische School te Apeldoorn. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENST1GEN. Zondag 27 Mei 1934 's morgens 10.30 uur: Ds. J. Jac. Thomson, van Baarn. DAMES- en HEERENKLEERMAKERIJ en COSTUUM-ATELIER F. C. KUIJPERSTRAAT 10 TELEFOON 803 HET LUNAPARK. Laat ons draaien, Rutschen, zwaaien, Dansen op het pierement; Krachten meten, Wafels eten: 't Kost ten hoogste vijftien cent. Honger lijden In deez' tijden Kun je lang genoeg nog doen; Laat ons tieren Vol plezieren: Alles glimt er van fatsoen. Lichtjes flikkeren, Loovers blikkren, Lunapark, vol klatergoud; Wilt niet kniezen Of bevriezen: Wordt toch vóór je tijd niet oud. 't Zijn thans dagen Vol behagen, Avonden van leut en pret; Kermis-deunen, Janken, kreunen, Dreunen na tot in je bed. 'k Wou wel wenschen Voor de menschen Slechts één avond vrij vertier, Die thans leven Van 't gegeven: Gun die stakkers wat plezier. Zoo zijn 't dagen Van behagen, Waarvan ieder blij geniet; En dan zingen Alle kringen 't Nieuwe Soester kermislied. DIXI. PECH. Mot je nog peultjes, zei m'n vrouw. Heb je daarvan t'rug, vroeg m'n neef. As je weer eens wat weet, harkte m'n schoonmoeder. Daar zat ik met m'n zondaars-gezicht en met m'n mond vol tanden. M'n dichtader had ik opengekrauwd, om in welluidende dithyramben de schoonheid en de gelukza ligheid van de aanstaande kermis te be zingen. Bijna veertien dagen hadden we alle vier gespaard; elk stuivertje zorgvul dig ter zijde gelegd; slager en fruitman met 'n mooi smoesje van de deur weg zien te houden; -wissels en rekeningen onvoldaan geretourneerd; alles, om toch maar volop van de kermispret te kunnen genieten. De laastte dagen had ik telkens 'n bezoek ge bracht aan het kermis-terrein en dan ver telde ik, thuisgekomen, van de palen, die reeds waren gepoot; van de draden, die ge spannen waren en van de reusachtige ker miswagens, die reeds waren gearriveerd. Grootsche plannen hadden we gemaakt voor auto-tje-rijden, voor de rutschbaan en de zweefmolen en het hoofd van Jut, om na al die vermoeiende werkzaamheden op ons allerdooiste gemak te profiteeren en za lig te genieten in de poffertjeskraam. En daar opeens die slag, een donderslag bij heldere hemel, een slag als een aardbe ving, het veto van den Raad. Ik moet er uit gezien hebben, toen ik thuis kwam, alsof al m'n kiezen tegelijk getrokken waren. De eerste storm van ver ontwaardiging daalde op mijn onschuldig hoofd neer, waarna 'n scheepslading van Na een wandeling even rusten op het VAN liefelijke benamingen aan de raadsleden werd geadresseerd. Toen ik des avonds heel timide „wel te rusten" zei, was het laatste woord van m'n lieve schoonmoeder tot m'n vrouw: Ik begrijp nog niet, dat je ooit met zoo'n stom merik getrouwd ben. Helaas! 't Is uit: De kermisspruit Nog vóór ze werd geboren, Heeft 't leven reeds verloren. Geen dolle pret, Maar vroeg naar bed: Wil wijs'lijk dit beseffen, Geen blaam mag Soest nog treffen. Geen kermislucht, Zweef in de lucht; Geen draaien, schomm'len, tollen In 't land der Soester-knollen. Het klinkt er niet Ons kermislied, Die parel, uitgelezen: Zou er geen kermis wezen! DIXI. EERSTE SOESTER EIER VEIL ING. Kipeieren: extra groot i 3.95; hoogste prijs f 2.4U; middelprijs f 2.30i 2.35; laag ste prijs 1 2.25; eendeieren f 2.05f 2.2U; alles per 1UU stuks. Aanvoer 15UUU stuks, handel vlug. AANBESTEDING. Woensdagmiddag om 2 uur werd in het café Zonneheuvel aan de Torenstraat door den architect L. Klerkx te Bussum aanbe steed: het bouwen van een dubbel land huis, garage en pakhuis met bijkomende werken op een terrein aan de Torenstraat alhier. Inschrijvers waren de H.H.: Beek en Wolf, Hilversum f 129UU. M. Hessing, Utrecht f 12879. E. Plooi, Amsterdam f 12598. Spelt, Hilversum f 12545. T. van Drie, Zeist f 11874. Firma Brinkhorst, Soesterberg f 11500. Vringer, Baarn f 10985. C. Becker, Utrecht f 9300. S. B. L. O. De Soester Bond van Lichamelijke Op voeding besloot in haar vergadering van Woensdag j.1. wederom een wandeltocht te organiseeren. Deze tocht zal gehouden worden op Zaterdagmiddag 16 Juni a.s. over een afstand van 25 K.M. Elke deelneemster of deelnemer ontvangt na volbrenging van den tocht een fraaie herinneringsmedaille, terwijl ook nog eeni- ge vereenigingsprijzen zullen worden be schikbaar gesteld voor die vereeniging die met het meest aantal leden deelneemt en voor de ploeg die het beste marcheert. Deelname aan den tocht is opengesteld voor alle Soester vereenigingen en ingeze tenen van Soest. Inschrijvingen worden in gewacht tot en met 12 Juni, voor Soest Hei deweg 14 en voor Soesterberg, Kampweg 48D. Het inleggeld bedraagt f 0.60. SOESTER SCHAAKCLUB. Op de gehouden clubavond van boven genoemde Schaakclub was de opkomst, niet tegenstaande de zomer nadert, zeer goed te noemen. Het bestuur weet dan ook zijn leden steeds bezig te houden, alleen misten wij een der trouwe bezoekers, den secre taris, den heer Timmer Sr. De voorzitter had het voorrecht een nieuw candidaatlid voor te stellen, dat zich als tijdelijk lid opgaf, namelijk de heer P. Floor, Julianastraat Soestdijk. ,In de gehouden promotie-degradatiewed strijd speelde nog in Groep 1de heer Hoek tegen den heer Hilhorst, welke partij door den heer Hoek werd gewonnen, die hiermede de heer Gorter kort op de hielen volgt. In Groep 23 speelde de heer Blom te gen de heer van Meel, welke partij de heer Blom wist ie winnen, die wij met deze overwinning niet anders dan succes kunnen toewenschen. Hij was al door het niet op komen van den heer Meel door Blom ge wonnen, maar de heer Blom stelde zeker meer prijs op deze overwinning. Ook in Groep 3 werd een partij gespeeld die reeds door niet opkomen van den heer Verzaal tegen Dr. Vehhuyzen van Zanten voor laatstgen. gewonnen was, maar deze ging nu voor Dr. Velthuyzen van Zanten verloren. Hier werd de edelmoedigheid dus niet beloond. De hangpartij Zonneveld- Post wist eerstgenoemde in zijn voordeel te beslissen. Ook zij nog vermeld dat de club in de gehouden competitie in den Stichtsch Gooische Schaakbond, in haar afdecling als hoogste is uitgekomen, zoodat zij in die afd. het kampioenschap heeft behaald. Vermoe delijk zal zij nu een beslissingswedstrijd moeten spelen om het kampioenschap 3e klas, waardoor bij behalen hiervan pro motie-degradatiewedstrijd volgt tegen den laagst uitgekomene in dc 2e klas. Wij hopen dan ook de Soester-Schaak- club spoedig in de 2e klasse te zien, opdat er dan een nieuw tiental kan komen voor de 3e klas, en zoo noodig een 3e tiental voor de 4e klas. Bestuur, doet Uw best, wij roepen iedere schaker in Soest toe, wordt lid van de club. De Dinsdagavond is zeer gezellig in het clublokaal Gebouw Religie en Kunst, Rcmbrandtlaan. r VOETBALVEREENIGING „SOEST". Aangemoedigd door het succes bij de laatste uitvoering, gaf Donderdavond om half 9 de tooneelclub voor degenen, die de vorige maal niet aanwezig konden zijn, een tweede uitvoering in de zaal van Bosch en Duin, die geslaagd is, al had de opkomst grooter kunnen zijn. De praeses der club, de heer H. Koltofen, riep allen het welkom toe en wenschte allen een recht prettigen avond. Opgevoerd werd het leuke blijspel: „Een halsbrekend huwelijk* dat vlot van stapel liep. De pluim komt toe aan Clara (Mej. S. Baardman) voor haar guitigen los spel en aan haar Sater Max Ligthart (H. v. d. Broek), een allerleukst duo, waar om de anderen zich groepeerden. Er is braaf gelachen en veel geklapt. De bloemen aan de dames geboden, waren meer dan verdiend. Na de gezellige pauze ging de klucht: „Het Wonderkind", waarom ge bruld is, vooral om de schoenmaker, (het wonderkind) H. Heinhuis, een eerste klas komiekeling. Alles bijeen een leuke avond, besloten met een gezellig bal. Het strijkje Uiterwijk van Benthem deed zijn uiterste best, meermalen kreeg het welverdiend ap plaus. Soest heeft er slag van feest te vieren. Het kapwerk, door den heer G. v. d. Broek Jr. was keurig verzorgd. MODEVAKSCHOOL. Voortaan zal des Donderdags, zoowel des middags als des avonds een maatknip- cursus worden gehouden in Hotel Eem- land. Deze vangt dus 31 Mei a.s. aan en duurt drie maanden. Voor verdere bijzon derheden zie men de advertentie in dit blad. DE KERMIS. De heer Kolfschoten, gedelegerde van de K.N.A.U. heeft ons verzocht mede te dee- len, dat het overleg tusschen den Burge meester en hem gehouden, in den Raad, op eene zeer verkeerde en foutieve wijze is voorgesteld en behandeld. Niet de gedele geerden van de K.N.A.U. hebben een blaam op de gemeente Soest -geworpen, maar de Raad der gemeente Soest heeft zich door haar wijze van behandeling zeer ernstig ge blameerd. Hij is van plan óf in een artikel - óf in eene Openbare Vergadering met de volledige commissie, en in ieder geval met den getuige bij zijn onderhoud met den Burgemeester, de bewoners van Soest, te komen inlichten over de wijze waarop en over de menschen waardoor Soest bestuurd wordt. GEDIPLOMEERD BEëEDlGD MAKELAAR STEENHOFSTRAAT 5 TELEFOON 300 Aan- en verkoop van Villa's, Landhuizen, bouwterreinen, onroe rende goederen, etc. Gratis advies en inschrijving Assurantiën en Hypotheken. Sluit verzekeringen op leven, brand, inbraak, storm. glas. etc. etc. tegen billijke tarieven DE NACHTEGAAL. Liefhebbers(sters) van intens mooi vo gelgezang, kunnen daar 's avonds als het muisstil is om 11 uur, van genieten op de Bosstraat waar in de boomen, tegenover de landhuizen van den ondernemer J. Mets de Nachtegaal zijn hoogste lied zingt. Het was Donderdagavond een pracht concert, waarvan wij volop hebben genoten. „CRESCENDO" WINT EEN EERSTEN PRIJS. De Chr. Zangvereeniging „Crescendo" wist op den 2den Pinksterdag gehouden 5 op het TERRAS van Bosstraat 80 concours te Zutphen, beslag op den eersten prijs te leggen en wel met 335 punten. Wij kunnen niet anders doen dan haar dirigent en leden van harte geluk te wen schen en verwachten dat het koor én voor hun zelf èn voor de Soester burgerij mag groeien tot een Zangvereeniging die wer kelijk op dit gebied iets presteert. Het is zeker een aanmoedigend verschijn sel, dat, hoewel veel vereenigingen in ver val raken of verslappen, „Crescendo" schijnbaar het motto: „Versaegt nimmer" als devies hoog houdt. PRIJZENLIJST PRETANZOR Trekking 16 Mei 1934. 131 notitieboekje, bruin 194 zwartlederen taschje 201 Vaas, grijs aardewerk 211 plant 58 etui, kam met spiegeltje 57 fotoalbum 142 gebreide tasch 41 doosje pyramide zakdoekjes 18' hout snede 43 roodlederen notiti-eboekje 174 krantenhanger 95 schemerlampje 84 kussen 60 schilderij. Prijzen kunnen afgehaald worden bij Mevrouw A. Keus, Ossendamweg 8. SPORT LUNAPARK. Naar aanleiding van het Woensdagmid dag genomen raadsbesluit, dat met 95 stemmen werd afgestemd, om op het ge meenteterrein aan de Paulus Potterlaan van 28 Mei tot 2 Juni a.s. een Sportluna- park op te richten voor pret en vermaak, hebben wij Donderdagmorgen van 10 tot 12 uur in de omgeving van het terrein ver toeft, en diverse gesprekken afgeluisterd, daar door afstemmen van het toestaan aan de uitvoerende commissie, P. Wigman c.s. om daar het Lunapark te stichten, geen kraam of tent mocht worden opgeslagen. mm KOP KOFFIE mm in Persion Café

De Soester | 1934 | | pagina 5