WAT GEORGE DE HAAN U LEVERT V. WEEDESTRAAT 44 IMlEiriE©©|^TJiS Aan de |„Soester" Jongelingschap! Burgerlijke StandyC Ingezonden Rechtzaken Predikbeurten Onze nouveautés zijn zéér apart en bestemd voor den Man van Smaak. De soliditeit is beter dan gewoon en daarbij komt, dat wij U een verscheidenheid bieden uit kleuren en dessins, welke de mode op 't oogen- blik aangeeft. Door onze vele alleenverkoopen zijn wij in staat niet de gewone, doch de exclusieve Heerenmodes te exposeeren. Zoowel in het goedkoope als in het betere genre brengen wij een groote keus. In een woord, onze collectie is af. Onze nieuwe etalage geeft U het bewijs ervan. SOESTDIJK - TELEF 480 Heeren moties bepaalde productie.eischen geldend voor de moeder of grootmoeders, vastgesteld, in overleg met de Rundveestamboeken, de Commissies ter bevordering van de vee fokkerij en den Voorlichtingsdienst van den Landbouw. Deze eischen gelden bij een gemiddeld vetgehalte van 3.20 of meer. Voor koeien met 3 tot 3.20 vet in de melk wordt voor elk 0.01 vet, met inachtneming van den leeftijd en den duur der lactatieperio- de, het minimum aantal K.G. melk met 30 K.G. vermeerderd. Lijsten met een lager gemiddeld vetge halte dan 3 zijn altijd onvoldoende. Van de moeders, resp. grootmoeders der stierkalveren moet minstens de kleinste helft van de melklijsten, welke aanwezig kunnen zijn gerekend vanaf de eerste maal dat het dier in controle is genomen, aan de bovenstaande minimum.eischen vol doen. Uitzonderingen hierop zijn slechts toege staan in de volgende twee gevallen: a. Bij eerste of tweede kalfskoeien, die nog geen melklijst kunnen hebben, doch waarvan beide grootmoeders aan de ge stelde eischen voldoen. b. Bij tweede kalfskoeien, die slechts 1 melklijst hebben, welke door bijzondere omstandigheden niet aan deze eischen vol doet, doch waarvan alle normale lijsten van beide grootmoeders hieraan wel voldoen. Bij de aanvrage van deze stierkalveren is de gang van zaken als volgt: Voor in een erkende fokvereeniging ge registreerde stierkalveren wordt op een bij den districts-secretaris verkrijgbaar aan vraagformulier vergunning tot het aanhou den van het betreffende kalf verzocht; dit formulier wordt door den secretaris der fokvereeniging tqegezonden aan den Hoofdcontröledienst, Rijkszuivelconsulent- schap te Utrecht, die het van zijn verklaring voorzien, aan de Gewestelijke Rundveecen trale Utrecht geeft^die op haar beurt, in dien blijkens de verklaring van den Hoofd- contróledienst de afstamming aan de ge stelde eischen voldoet, het identiteitsbewijs afgeeft aan den eigenaar. Voor stamboekstierkalveren wordt door het betreffende stamboek bij iedere geboor- teopgave nagegaan of de afstamming aan de gestelde eischen voldoet en van zijn be vinding mededeeling gedaan aan de Ge westelijke Rundveecentrale Utrecht. Is aan de productie-eischen voldaan, dan wordt voor een stamboekstierkalf het benoodigde identiteitsbewijs afgegeven. Voor de identiteitsbewijzen wordt het ge wone bedrag geheven. Betreffende de maatregelen voor het be houden van meerwaardige fokdieren deelen wij nog mede, dat dit alleen is toegestaan aan eigenaren van op grond van registratie of ziektebestrijdingsmaajtregelen erkende veestapels. De eischen te stellen aan op grond van registratie erkende veestapels zijn als volgt: Zij moeten voor zooveel bestaande uit in een stamboek geregistreerde fokdieren, minstens voor 3/4 deel van den geheelen veestapel bestaan uit zoodanige dieren, en voor zooveel bestaande uit in een erkende fokvereeniging geregistreerde fokdieren, uitsluitend uit zoodanige dieren zijn sa mengesteld. Zij moeten gedurende minstens de drie laatst verloopen jaren aan een geregeld toegepaste algemeene melkcontróle zijn on derworpen geweest; er moet gedurende minstens de drie laatst verloopen jaren uitsluitend zijn gewerkt met voorloopig of definitief ingeschreven stamboekstieren, welke zijn geprimeerd door de desbetref fende Provinciale Commissies ter bevorde ring van de Rundveefokkerij. Vóór bedrijven, welke nog geen drie ja ren bestaan, wordt tevens de eisch gesteld, dat de veestapel voor minstens 3/4 deel uit in een stamboek of uitsluitend uit gecon troleerde dieren of dieren, welker moeders gecontroleerd zijn, terwijl de algemeene melkcontrole onmiddellijk bij inrichting zal moeten zijn of worden ingevoerd. Hij, wien 2 of 3 kalveren zijn toegewezen, zal tot 1 September slechts één kalf,, we gend tusschen 100 en 170 Kg., boven het hem toegewezen aantal mogen aanhouden en van 1 September tot 1 October één kalf, wegend tusschen 100 en 210 Kg. Hij, wien meer dan 3 kalveren zijn toege wezen, zal tot 1 September slechts 1 kalf, wegend tusschen 100 en 170 K.G., mogen aanhouden boven het hem toegewezen aan tal en van 1 September tot 1 November 1 kalf, wegend tusschen 100 en 210 Kg. Hij, wien geen kalveren zijn toegewezen zal tot 1 September geen kalveren, wegend tusschen 100 en 170 Kg. mogen aanhouden, van 1 September tot 1 November geen kal veren, wegend tusschen 100 en 210 Kg. en na 1 November geen kalveren wegend tusschen 100 en 250 K.G. METEOORTJES. XXXVII. De kermis is voorbij en welbeschouwd z') ne' z0° goed kunnen wegblijven Dat geen der raadsleden er op gewezen heeft, dat zij feitelijk overbodig was, be grijp ik nog niet. Of zijn zij nog niet be- wust van hun Lunaparksche kwaliteiten? Onze raad had bijvoorbeeld al in den „draai' -molen gezeten, voordat er een op het terrein te bekennen was. Allen op het houten ros in een ommezien rond onder aanvoering van den heer de Bruyn, omdat die ook schreeuwen kan, naar hij beweert Hop, hop, paardje, ga je mee naar Edam Ik heb er anders mijn buikje van vol. Als v. d. Breemer meedeelt als Peter tegen, maar als „raadslid met een ruimeren blik" (hoera, weer eentje d'r bij, als-ie ten minste geen vuilnisblik bedoelt) voor de kermis te zijn, is hij dan niet als het rood bonte wonderkalf: 2 Peters met één stem en vier, jonge deerntjes aan den arm! Ten slotte is zoo'n raadszitting 'een vol maakte Parijsche heksenketel. Het is echter te hopen, dat de nieuwe bezems eens wat schoon vegen. Zooals een schiettent eerste klas schutters vraagt, zoo heeft een ge meenteraad prima burgers noodig en geen menschen, die veel weg hebben van de gedresseerde paarden in het circus en die alleen maar wat clownerie uitkramen. Als wij den voltalligen raad eens lekker in het donker te keer lieten gaan, ontbrak het ons ook al niet aan een emotietuin. En als wij het hoofd van Jut eens het hoofd van U-weet-wcl noemden, men zou er om vechten zijn krachten op het arme hoofd te beproeven. Ieder een poffertje in zijn knoopsgat en een vrijkaartje voor de luchtschommels om wat te bekomen van de opgewinding. Waar wordt je meer misleid dan in den spiegeldwaaltuin. De raadsleden, die zou den zien welke wanstaltige vormen hun principes en verdachtmakingen in den fat- soensspiegel aannamen, zouden elkaar gauw in het oor fluisteren: „Laten wij maar naar het vlooientheater gaan, daar springen ze wel naar onze pijpen! Lachen, lachen, tegenstemmers en kinde ren half geld. De rest voor een beetje ge drang op de publieke tribune! weg Maatschappijen, Provinciale Land- bouw Maatschappijen, L'andbouw-Coöpe- raties, de A.N.W.B., K.N.A.C., B.B.N., B.B.N., Middenstands-vereenigingen, enz. enz. Is het wonder, dat onze zuiver Ne- derlandsche Maatschappijen in hare jaar- erslagen over 1933 op deze ernstige mis- standen wijzen? Een tweetal verzuchtingen laten wij hier volgen: l '?euSCw rpe concurrentie van buiten landsche Maatschappijen verminderde niet integendeel werden vele malen zoodanige lage premien aangeboden, dat het maken van eenige winst uitgesloten is te achten. Me van eH dan °°k al,e schij" van- dat x „dumpen door buitenlandsche ook b hnPP'Jen £Prake iS' Het b,iJf' Jan ook m hooge mate te betreuren, dat vele Zich'riaa drS ZeIfs °Penbare lichamen zich daardoor laten verleiden om de na tionale Maatschappijen voorbij te gaan och ve?a" T buiten'andsch verzekeren toch vele nadeelen verbonden zijn Dit V™zL0t.b"'eLheid' Waar deNederlandsche erzekenngs-Maatschappijen en voor de beleggmgsmarkt en ui, het oogpunt van werkverschaffing toch van groot helaas vaak miskend, belang zijn." h.,"»De, C°,nC,;rre',tie was zeer a«"l< met buitenlandsche maatschappijen, die hier te ande ongebreideld kunnen arbeiden, zon der aan eenige voorwaarde betreffende Zfin ik zeke' beldsstelling gebonden te Zijn, zulks lil tegenstelling met Hollandsche Maatschappijen m het buitenland, die daar tod atfn mo^ebk worden geweerd en voor toelating aan uiterst zware voorwaarden moeten voldoen. Niettemin begint langza merhand liter te lande hier en daar het in zicht baan te breken, bij voorkeur de ver zekeringen zooveel mogelijk bij de Ne derlandsche Maatschappijen te sluiten, me de in aanmerking nemend, dat het een na tionaal belang is, de binnenlandsche ver- zekenngs-Maatschappijen zoo sterk moge lijk te maken. Immers de verzekerings maatschappijen zijn in de eerste plaats de lichamen, die er toe bij kunnen dragen de kapitaalkracht, welke in de laatste jaren zoozeer is afgenomen, wederom te vergroo- ten. Mogen overheidspersonen en ook par- ticulieren er langzamerhand van doordron gen worden, dat op hen de nationale plicht rust hiertoe, zooveel in ieders vermogen ii mede te werken." Bij dezen laatsten wensch sluiten wij ons volgaarne aan, nu naar raming veel meer dan de helft van de schade-verzekeringen nog loopen bij buitenlandsche Maatschap pijen, zoodat millioenen guldens aan pre- mie de grens overgaan. Hoogachtend, A. te B. zonder toeten of blazen, na eerst even links te zijn uitgeweken op het moment, dat de Utrechtenaar zou passeeren. Deze remt uit Ln ""j V maar maakt daarmee tevens los een gedeelte van het pas gestrooide glit op teerlaag van den weg. P Zoo glijdt deze wagen uit, komt tegen een boom terecht, slaat om en vliegt in in^kruim6 b'Jftter ,rapt v|ug de voorruit lil, kruip, er door en weet ook den chauf feur op deze manier naar buiten te werken Deze laatste heeft er nog een stukje van zijn oor bij losgescheurd. De Rotterdammers rijden nog een eindje door en.... gaan spoedig een stukje cien m hun auto gezeten. Toen brigadier er hij kwam, hadden de heeren reeds de sigaret aangestoken. Ze waren dus wel onder den indruk geweest. Nog sterker. In een der eerstvolgende dagen ontving de Utrechtsche autorijder een schrijven uit Rotterdam, bevattende een besomming der schade aan hun auto toegebracht door het meesleuren, met eisch van schavergoeding. Dat heeft u zeker direct per postwissel opgezonden zei heden de Kantonrechter. s- Ult Rotterdam was niet ver schenen. H,j verblijft thans in Stiermarken (Oostenrijk), waar hij van het paard is ge tuimeld. Paardrijden lijkt hij dus even han dig te kennen als autorijden, vermoedde de Kantonrechter. Z.E.A. evenals de Ambtenaar Openb. Min. verstrekten den gedupeerden Utr.te- naar inlichtingen en raadgevingen om zijn schade vergoed te krijgen. Die schade was niet gering. De verbran de auto had hij aan een slooper voor f 5. overgedaan. Tevoren was de wagen ge schat op een waarde van f 225. Bovendien was mede verbrand een vrijwel nieuwe jas van f 22.50. Onze man was zelf niet verzekerd; de Rotterdammer S. was het wel, ook tegen schade aan derden. We zien deze film nog wel eens afdraai en. De veroordeelde zal wel verzet aan- teekenen, want zijn vonnis was niet mis: f 150 boete en een jaar ontzegging van rij bevoegdheid. k Ben terdege, weer geschrokken, I oen ik van den „Loop door Soest", I i Ct dat »WÜ" maakten, In „De Soester" lezen moest! n°eSt 7 zcsli«i duizend zielen! Hoeveel deden er wel mee \an de „Soester" jongelingen? Zegge, schrijve (schrikt niet) twee! Is dat nu sportief bekeken? 1- dal nu wel „voor elkaar"? jchi gij „Soest's eer" hoog gehouden Boeren- burger, knapenschaar? Uit diverse dorpen, steden Kwamen tal van „loopers" hier Om zich met elkaar te meten In de kracht van „kuit en spier"! Maar van tal van stoere knapen, toch zoo ruimschoots hier verspreid Schitterden waar 'f „Sport-eer Soest" au j Sold Allen doorafwezigheid! Twee slechts die een „kansje" waagden! Twee slechts deden toch hun besti Al werd d'een „krank" weggereden 1-n was d andernummer lest! Neen! voorwaar, zij was niet schitfrend Uwe houding „Soester" jeugd! Voelt g'u dan niet aangetrokken Tot zoo'n fier, flink sport-geneugt? Laat ons hopen, dat uw slappe* Houding l" gelouterd heeft; Dat bij volgend sport-gebeuren Allen gij van geestdrift beeft! UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Dat hij d'uitslag dan vermeld zij Zooals het toch wezen moest: „Wederom was d'overwinning Aan het sterke, stoere Soest!" AD REM. Nadruk verboden. Onze veeljarige ervaring op het gebied van Heerenconfectie en Kleeding naar maat zijn waarborg voor Uwe volle tevredenheid. „Handelshuis" - Soest Soesterb.str. 51 - Tel. 400 Specialiteit in Heeren-modes HoogGeachte Redactie, mlk*t behoef,e U door dezen vriende lijk dank te zeggen voor Uwe keurige ob jectieve behandeling der beruchte Soester zaak waarmede door het minderwaardige optieden van eemge Raadsleden werkelijk het Soester hoogste Gezagslichaam zich geblameerd. Ch»^n heeft Ik zal van U geen verdere plaatsruimte w geacht blad vragen aangezien zulks .ve™e£r 18 voor hen, die ten koste van mijn EER en NAAM hen hebben misleid voor wier belangen te dienen, zij een eed hebben afgelegd! Het moge voor hen een troost zijn, dat zij in hun misdragingen in dit opzicht niet geheel alleen op de wereld staan, doch dat is dan een troost voor hen, die met zich zeiven zijn ingenomen, ook al doen ze naast het potje,. Die troost geeft geen Vrij brief. Ik verwacht uit dat kamp geen re- habilitatie en ben er ook niet verlegen om De mooiste rehabilitatie heb ik van U door LTw onderschrift ontvangen. Ik dank er U voor. Gij hebt de WAARHEID gediend en l niet veil betoond. Gij zijt iemand, die zijn aandeel heeft in het werk zóó te doen, dat de samenleving de PERS den EERE- XAAM heeft doen geven van te zijn DE KONINGIN DER AARDE! Eere dus, Wien Eere toekomt: HONOR CUI!en VAE' VICTIS! Gij en IkWIJ ZIJN DE OVERWINNAARS van het SLAG VELD! Hoogachtend, Th. C. P. M. KOLFSCHOTEN Lid der P.P.C. van de KON. NED. ATHL. UNIE Te Soest zich vasthouden aan auto: W H. te Amsterdam f 5 of 2 d. Te snel rijden in Soest:* A. de R. te Amersfoort f 15 of 6 <L; P. G. F. R. te Groningen f 20 of 8 d.; A. J. de R. tel Utrecht f 10 of 4 d.; H. K. te Zwolle f 15 of 6 d.; C. Th. B. te Arnhem f 6 of 3 d. D. J. van R. te Bilthoven f 10 of 4 d. Wielrijden onder invloed van alcohol: G. van S. te Soest f 20 of 10 dagen. Wielrijden zonder licht: A. A. A. van D. f 3 of 1 dag. ZWEMMEN!! Bij aankoop v. e. wellen badcostuum BADMUTS GRATIS!! „Tweka" fabrikaat v.a. f 1.50 mt. 5. U weet: „Het Handelshuis voldoet UI!" ook voor Uw kinderen Soesterb.straat 51 - Soest - Tel. 400 Buiten verantwoordelijkheid der Redactie NATIONAAL FABRIKAAT KENTERING! Wordt vervolgd. Een huis dat tegen zichzelf verdeeld is Regeering, Commissie voor Werkver ruiming en de Vereeniging Nederlandsch Fabrikaat dringen om strijd aan op het prefereeren van ons nationaal product. Allerlei organisaties en particulieren steunen krachtdadig dit streven. Weliswaar worden hier en daar nog con tracten met allerlei buitenlandsche leve ranciers gesloten of verlengd ten aanzien van behoeften, die hier te lande tenminste even goed, even snel en even goedkoop ijn te bevredigen, maar dit geschiedt uit sluitend door meest oudere, zich noemende Nederlanders, die nog met lijf en ziel verk(n)ocht zijn aan het buitenland, en niet tegenstaande hun verzameling inflatie marken, kronen en franken, hun vrijwel waardelooze Russische, Amerikaansche, Duitsche e.a. papieren of polissen, nog steeds aanbidders blijven van alles wat uitheemsch is en nog vreemd staan tegen over ons Nationaal zelfrespect. Ten aan zien van het artikel verzekering maken zich o.m. hieraan mogelijk nog schuldig de Vereeniging van Nederlandsche Gemeen ten, sommige Provinciale- en nog een massa Gemeentebesturen, Spoor- en Tram- KANTONGERECHT TE A'FOORT. De geijkte termen. Het hoofdstuk van vorige week onder dit opschrift liep ten tweede male uit op ver oordeeling. Het ging over het omploegen te Maarn van een pad, dat sedert langen tijd vrijen overgang had' geboden. Verbazend aardig. Een Utrechtsche autorijder keerde op 2den Paaschdag uit Barneveld terug en had even door Amersfoort bij de Bergstraat een anderen auto voor zich, een gele auto, bemand met vier jonge menschen uit Rot terdam vandaan, zooals later bleek. Plotseling staat de Rotterdammer stil, zonder eenige kennisgeving. Mogelijk wou men de richtingsbord<en raadplegen, zoo zei heden de Utrechtsche chauffeur. Hij was toen reeds aan de Bergstraat bijna de dupe gewoi den. Reden, waarom hij in het voor bijrijden zijn vinger waarschuwend had op gestoken. Hetgeen een lachbui had verwekt bij de heeren Rotterdammers. Deze komen weer voor en onze Utrechte naar met zijn bijzitter zien even na den spoorovergang bij het R.K. Kerkhof de Rottenaars weder een grap uithalen. Die rijden een stuk lang over het trottoir. Dron kenschap is het niet geweest, zoo was la ter den brigadier van Raat gebleken, van de Rijksveldwacht te Soesterberg. Aldus zal het brooddronken zijn. Dat dreigend vingeropsteken bij de Berg straat was in de memorie blijven hangen en wat eerst toevallig was geschied, werd her. haald als vormende een kolossale grap. Ongeveer ter hoogte van den zandweg naar den Stomperd op den Ul.rechtschen weg houden de heeren weer plotseling stil van 31 Mei6 Juni 1934. GEBOREN: Antonie, zoon van A. van Vark en G. Groenevelt, Amersfoortsche- straat 42; Klasina Cornelia, dochter van C. v. d. Breemer en H. v. d. Heuvel, Ferd. Huycklaan 2; Jan, zoon van C. N. v. d. Flier en Ch. B. Veenendaal, Spoorstraat 13; Nicolaas, zoon van J. Apeldoorn en V. Bakker, Dijkhuisstraat 16; Theodorus Cor- nelis, zoon van Th. v. d. Tweel en N. van Hamersveld, Isseltscheweg 1; Wulfert, z. van W. Tolboom en J. de Rijke, Klaarwa- terweg 27; Gijsbertus Petrus, zoon van M. de Jong en P. de Ruijgt, Den Blieklaan 41; Johannes Hendrikus, zoon van J. Huigen en E- M. J. Staring, Birktstraat 7a; Louisa, dochter van J. Wiss en B. J. van Vliet, Wiekslooterweg O.Z. 35; Albertus, zoon van A. Schaap en J. M. Roest, Kerkstr. 12. ONDERTROUWD: P. J. v. d. Griend G. Sterk; A. A. C. Visser en C. Spelt; J. Wiiegers en M. C. Onwezen. GEHUWD: J. Geijtenbeek en M. F. No- wak; J. Pasker en M. v. d. Broek; A. C. Veldhuizen en W. C. Kersten; A. v. Steen- wijk en F. Schudel; B. J. Berkenvelder en .H G. v. d. Toorn. OVERLEDEN: Rozina Schröder, 83 j., wed. van J. van Riel, Kerkpad N.Z. 41. Vestiging van 31 Mei—6 Juni 1934. \V. de Boerv. d. Graaff van Rotter dam naar Beetzlaan 50; A. J. v. d. Graaff van A'foort naar Amersf.straat 128; N. Wuister van Nijmegen naar Beetzlaan 50; W. J. v. d. Brink met gez. van Zuilen n. Verl. Postweg 94; J. J. J. M. Schretlen van Lith naar Kampweg 46; H. Biegler van Adam naar Postweg 40; M. D. Broerze van Baarn naar Kerkstraat 44; M. B. M. Egtberts van Utrecht naar Kon.laan 47; D. Strookman van R'dam naar P. Potter- laan 26; A. J. de Vries van Ede naar Amersf.straat 108; A. L. J. van Laar van A'foort naar Rembrandtlaan 13; A. Popp van Zwolle naar Dijkhuisstraat 20; A. v. d. Valk van Zeist naar Lt. Koppenlaan 12; H. Lensink idem; C. G. Verhoeff van Am sterdam naar Beckeringhstraat 25; A. A. H. Hofmeister met vrouw van A'dam n. Heuvelweg 36; W. J. Muller met gezin van A'dam naar Talmalaan 8; S. Durkstra met gezin van R'dam naar van Lenneplaan 66; H. de Lange van Den Haag naar Dijk huisstraat 22; A. Tj. de Boer van den Haag naar Luchtv.afd.; G. E. v. d. Beek van Eethen naar O. Tempellaan 4; C. Ret- tek van Bottrop n. O. Utrechtscheweg 17. Vertrek van 31 Mei6 Juni 1934. J. Mourick met vrouw van Dijkhuis straat 11 naar A'dam, Bontonstraat 29 le étage; J. A. Rebergen van Soesterb.straat 5 naar Rhenen, Rijksstraatweg Ano. 2; K. C. Keus van Beethovenlaan 20 naar Zandvoort, Langel. 4 Bentveld; L. Ritska van Soesterb.straalt 79 uaar den Haag, Lcuvenschestraat 106; W. J. v. d. Stoep van Stadh.laan 66 naar Baarn, Torenl. 108; J. Smit met gezin van Bartolottilaan 3 n. Dordrecht, Joh. .Spaanstraat 17rd.- M Nie dermeijer van Amersf.straat 116 naar Aml steidam, Oosterpark 84 hs.; Wed. F. F. P \\>thmar van Banningstraat 36 naar Drie bergen, I Hendriklaan 4; M. p. Slootweg van Bosstraat 181 naar Haarlem, Zaancn- laan 119; I. Bos van Hellingweg 8 naar dam, v. d. Poelstraat 3b; M. J. van Le- mel van Laanstraat 31 naar Bussum, Nw s-Gravel.weg 102; E. Wienecke van Verl' Postweg 83 naar A'dam, le Helmerstraat lü -de etage; A. M. Duckers van Kerkstr. naar A'foort, Zandbergen; F. Schudel van Soesterb.straat 109 naar Utrecht, No- belstraat 30; H. G. v. d. Toorn van Stadh.- laan 4b naar Baarn, Nw. Domlaan 7. Verhuizingen binnen de gemeente van 3J Mei(i Juni 1934. J Mourick van Dijkhuisctraat 11 „aar Amersf.straat J2a; F. Oosterbaan met gez. van Banningstraat 60 naar Postweg 111; I K. E. Strumpel van Julianastraat 65 naar r. Hendriklaan 15; J. D. Stuitje met gez. van Braétmweg 58 naar Birktstraat 18B; E. Bechholz van Verl. Talmalaan 11 n.' Middel wijkstraat ^2; H. F. Nieveen van Dijkum met gez. van Rembrandtlaan 23 n. Soesteib.straat 8/; H. v. d. Broek met gQz. van Klaarwaterwcg 49 naar Nieuweweg 15; B. van Laar van Luchtv.afd. naar Dijk- huisstraat 20; J. A. Hoving met gezin van Sinnemaplein 34 naar Schooldw.weg 8; A. van Neste met gezin van Schooldw.weg 8 naar Schooldw.weg 2; A. 't Lam met gez. van van Lenneplaan 10a naar Nieuwstraat 32; J. Pasker van Wieksl. O.Z. 41 naar F. Huycklaan 11; M. v. d. Broek van School- straat 38 naar F. Huycklaan 11; J. Geij tenbeek van B. Grothestraat 4 naar Soes terb.straat 10; M. No wak idem; A. Freriks met gezin van Heuvelweg 23 naar Belvé- dèreweg 3; Wed. C. Ossebaar van Belve- dèreweg 3 naar Heuvelweg 1; J. van Ros- sum van Akkerweg 10 n. Kerkpad N.Z. 2. DOOPSGEZINDE GEM. TE BAARN. (Kerkgebouw Eemnesserweg 63b). Zondag 10 Juni 1934 v.m. 10.30 uur: Ds. J. W. Stuyvenberg, van Amsterdam (in de plaats van Ds. Wlesterdijk, die verhin derd is). CHR. GER. KERK. Zondag 10 Juni voorin. 10 uur en nam. 6 uur: Ds. W. F. v. d. Kodde, van Delft. Maandag 11 Juni nam. 7.30 uur: Ds. L. de i Bruyne, van Zwolle. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zondag 10 Juni 's morgens 10 uur: Ds. R. Bartlema, van Zeist. 's Avonds 6 uur: Ds. H. A. de Geus, van De Bilt. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENSTIGEN. Zondag 10 Juni 1934 's morgens 10.30 uur: Ds. A. R. de Jong, van Bussum. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 10 Juni 1934 kerk 10 uur: Ds. E. Groeneveld. Kerk 6 uur: Eerw. Heer A. M. Brouwer. Emmakerk 10 uur: Ds. J. I. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. E. Groeneveld. ZOMERKLEEDING Flanellen Heerencostumes f 17.50 Beige en grijs Chique coupe Flanellen Pantalons f 1.95, f 2.50, f 3.50, f 4.50, f 5.50, f 6.50, f 7.50, f 8.50 Moderne coupe Polo-hemden f 0.S5, f 0.98, f 1.10 „Tweka"-hemden f 1.95, f 2.25, f 3.25 Gordels f 0.15 tot f 1.50 LUSTER COLBERT'S U weet: „Het Handelshuis voldoet U" ook voor Uw jongens Soesterb.straat 51 - Soest - Tel. 400

De Soester | 1934 | | pagina 2