„KWAK" I HOEDEN SMAADSCHRIFT WEGENS VEROORDEELD. KWARTJES Aanbieding alle bank- en effectenzaken Hoppenbrouwers Soesterberg 'n Ragebol gj Plaatselijk Nieuws Philips' Licht adviezen, hebt (J allen ontvangen Alle Philipslampen in voorraad Ik heb een lux meter J. HOPPENBROUWERS - v. Weedestraat 44 Uitgever van het „Soester Advertentienieuws" krijgt f 75.— boete. Van een motorrijder, die weigerde te stoppen. Levensmiddelenbedrijf „DE SPAR1' HARTMANLAAN 96 EERSTE SOESTER BEGRAFENIS-ONDERNEMING 'an binsbergen's bank n.v. julianaplein 5 - soest tel. 2241 (2 lijnen) safe- inrichting (Vervolg van pag. 1). Een eigenaardig geval. Op de Birktstraat waren op een moment drie auto's naast een. Een kleine auto, wel ke door bekl. D. Ch. B. uit Laren wou worden ingehaald, dus van achteren ko mend gepasseerd. Aan de andere zijde nadert de auto van een Hoevelaker bak ker. Op een gegeven moment bevinden zich dus de drie naast elkaar. De Hoevelaker was uitgeweken over het wielerpad heen tot vlak bij de boomen. Toch werd de man uit Laren heden nog niet veroordeeld, want een bijzitter, zijn ge tuige décharge, zei, dat bij aanvang van het inhalen de Hoevelaker nog ver af was, maar dat de inzitter van de kleine auto strak de heeren van nummer 2 had aan gekeken enmeer gas ihad gegeven als om het inhalen te beletten. De zaak werd een week aangehouden. Zoo stom te rijden. Dat kreeg een Puttenaar op zijn brood. Hij bezat zijn rijbewijs dan ook pas drie maanden. Hij komt Amersfoort binnenrijden en heeft een driewieler voor zich. Die laat hij eerst de brug aan de Kamppoort overgaan en passeert hem toen in de leelijke bocht aldaar. De rijder van een busrijtuig, op weg naar Veendam, ziet geheel onverwachts in die bocht den Puttenaar op hem toeloopen. Groote scha aan den wagen en zelf be kwam hij er een gebroken neusbeen. Vrij stom rijden, zei de Kantonrechter, die 15 oplegde en hem waarschuwde voor Harderwijk, waar andere pijpen gerookt worden. Men weet, dat Kantonrechter mr. Muller Massis ook Harderwijk bedient. Deze dacht dus al aan een wederzien van dezen Puttenschen cliënt. Nu zijn er nog aardige strooperijtjes, maar daar heden niets van. is onze specia liteit v. Weedestraat 44 Soestdijk FANCY-FAIR OPENBARE SCHOOL. Zaterdagmiddag en -avond werd in de prettig ingerichte zaal van Hot. ,,'t Zwaan tje" een druk bezochte Fancy-Fair gehou den, ten bate eener vierde leerkracht aan de Openbare School. Na te zijn ingeleid door den heer B. den Braven, voorzitter der afd. van Volksonderwijs, die allen har telijk welkom heette en dank bracht voor de ontvangen giften en daadwerkelijken steun, had vervolgens, onder veel belang stelling, door het lid van het Comité van aanbeveling, Luit. Kolonel J. H. Sar, om 3 uur de opening plaalts, waarbij hij de re denen aanvoerde waarom hij zoo gaarne aan deze uitnoodiging gehoor had gegeven. Omdat hij een voorstander is der Openb. School, mits deze nationaal is, en in dat laatste opzicht schijnen de omstandigheden wel in de goede richting te gaan. Aan die voorwaarde voldoet gewis de Openb. School te Soesterberg, die onder haar Hoofd, den heer Lub, een uitstekenden naam heeft. Waar het aan de eene zqde te betreuren viel, dat er een Fancy Fair noodig was om het onderwijs op peil te houden, daar moest men aan den aderen kant het initiatief hiervoor toch weer toejuichen. In plaats van 3 dagen wilde men thans vol staan met een bazar van één dag, in de hoop, dat het resultaat hiervan, dan ook drievoudig zou zijn, in 't belang van den bloei der Openbare School. Onder de vele bezoekers was vooral de jeugd goed vertegenwoordigd, die getrok ken werd door de velerlei leuke attracties. In 't bijzonder het blaasvoetbalspel en een heusche vischvqver hadden de belangstel ling. Dit alles maakte in hooge mate de vroolijkheid gaande, terwijl een gezellige thèeschenkerij, waar heerlijke oliebollen werden verkocht, en de voortgebrachte gramofoonmuziek op den geluidsversterker van A.G.A.V.S., mede hielpen een aange name sfeer te produceeren. De opbrengst, verloting inbegrepen, be draagt bruto ruim 725.netto circa 650.wat de commissie erg meeviel en waarvoor zq allen, die hiertoe op eeniger- lei wijze hebben medegewerkt, hartelijk dank zegt. Hieronder -volgen de prijsnummers, etc. der verlotingen. Groote Verloting 471 (dames- of heeren- fiéts) 37, 158, 161, 176, 183, 257, 286, 307, 325, 339, 358, 379, 408, 472, 520, 542, 574, 687, 619, 640, 701, 707, 737, 766, 768, 778, 845, 857, 950, 954, 967. Amerikaansche Verloting. Poppenwinkel 19. Naam der pop, Dirk. Het gewicht van hét krentenbrood be droeg 4 pond IY2 ons, wat door een twee tal personen juist geraden werd. Voorts een drietal geluksprijzen, en een taart voor sjoelen, die door een tweetal ge lukkige winnaars werd gedeeld. EEN GOUDEN HUWELIJKSFEEST. Op 3 November j.i. was het 50 jaar gele den, dat de echtelieden P. J. Werensteijn en P. Werensteijn-Velsen in den echt wer den verbonden. In verband met dit heug lijke feit kwamen velen het gouden echt paar geluk wenschen, terwijl het boven dien nog verblijd werd met een schat van bloemen en eenige stoffelijke blijken van belangstelling, alsmede tal van schriftelij ke félicitaties. 's Avonds 9 uur kwam de Harmonie „St. Jozef" een serenade brengen, wat buiten gewoon op prjjs werd gesteld. Daarna werd in intiemen familiekring nog gezellig feest gevierd, zoodat het een onvergetelijke dag werd voor de jubileerende echtgenoo- ten, die beiden nog een goede gezondheid genieten. BAZAR CH. SCHOOL. Naar we vernemen heeft de Bazar der Chr. School, die aldaar op 1, 2 en 3 Novem ber gehouden werd, een prachtig verloop gehad. De netto opbrengst bedraagt ruim 700.—. Bij de gehouden verlotingen, etc. werden de navolgende prijsnummers ge trokken. Groote verloting 8, 10, 28, 99, 114, 173 211, 243, 339, 371, 435, 475, 499, 512^ 542 591, 603, 649, 698, 747, 750, 755, 758, 798 852, 854, 870, 908, 947, 978. Kleine verloting 43, 93, 168, 202, 273, 337. Beatrix-pop 58. Theeservies 260. Roosjesboom 33. Sprei: aantal bonnen 255. Cassette, lengte touw 27.15 Meter. Het Comité zegt hartelijk dank aan de talloos velen, die door hunne gaven, dien sten of anderszins, den bazar hebben doen slagen. NATIONALE HELLAS-VELDLOOP OP 6 NOVEMBER. Zondagmiddag hield de Utrechtsche Ath- letiekvereeniging „Hellas" haar nationalen veldloop voor Junioren en Senioren op de heide tusschen Soestduinen en Soesterberg. Het parcours liep over de heide achter het Soester natuurbad en door de bosschen van de buitenplaats De Paltz. Voor de senioren was het parcours 5 K.M. lang, terwijl dit voor de junioren was teruggebracht tot 1 K.M. Er kwamen 43 senioren aan den start. Direct werd er vlug gestart en ingezet in een tamelijk snel tempo. Tot op de helft van het parcours bleef men dicht aaneen, doch daarna kwamen de betere loopers naar voren en ging de heer Walther uit Amsterdam weldra onbedreigd aan den kop. Na afloop dankte de heer Huizinga, Voorzitter van het District Utrecht van de K^N.A.U. in de eerste plaats Burge meester en "Wethouders der gemeente Soest, alsmede den heer Fruin, bewoner van „De Paltz" voor de welwillende beschik baarstelling der terreinen voor het hou den van den veldloop. Vervolgens dankte spr. het Bestuur van het „SoeSter Natuur bad" voor het in gebruik afstaan van de kleedkamers, ten behoeve .der deelnemers, en ten slotte sprak de heer Huizinga een woord van dank tot de plaatselijke politie voor de betoonde medewerking tijdens den loop. Vervolgens reikte spr. aan de winnaars de prijzen uit en wees daarna op de uiterst belangrijke wedstrijden, die Zondag 27 No vember door de Amersf. Athletiek Vereen. A. A. V. te Amersfoort zullen worden ge houden. Hier worden 'dan de kampioen schappen van Nederland over 5 K.M. en het clubkampioenschap over 3 Y2 K.M. ver- loopen, terwijl tevens kan worden deelge nomen door B.N.C. klassers. Uit sportief oogpunt had het Bestuur van A.A.V. nog geen reclame voor deze wed strijden gemaakt, ten einde andere wed- Strijden niet te benadeelen. De volgende uitslagen werden vastge steld: Junioren: 1. van Doorne, Tempo, 4 m. 17.6; 2. J. van Moorselaar, Hellas, Utrecht; 3. H. Beems, A.A.V., Amersfoort; 4. P. v. Hulsen, A.A.U., Amsterdam. Handicap-race 5 K.M. senioren: 1. J. Wal'tiher, Volewijckers, Amsterdam, 16 min. 34.8; 2. H. Lems, Tempo, Bussum, 16.47; 3. J. Meijer, Volewijckers, A'dam, 16.57.8; 4 M. v. Poelgeest, A.V.A.C., A'dam; 5. F. de Wolf, A.A.V.A'foort; 6. F. v. d. Berg, Hellas,Utrecht; 7. A. Paap, Haar lem; 8. C. van Oosten, A.A.V., A'foort; is er niks bij, als je mjjn haar ziet. 't Is hopeloos. Ik ga eens naar G. H. v. d. Broek Nieuweweg 4 A Diploma Ned. Kappersschool K. Schu'tz, A.A.C., A'dam; 10. J. K. Bruyn, A.V.A.C., A'dam; 11. F. Gaaren- stroom, Volewijckers, Amsterdam; 12. W. Horst, H.A.C., Huizen; 13. F. v. d. Velde, Hellas, Utrecht; 14. B. Langrijger, Tem po, Bussum; 15. J. de Jong, Achilles, Gou da; 16. A. de Ruyter, Vires et Celeritas, Gouda; 17. J. Hoogeweg, Hellas, Utrecht; 18. J. Visser, Tempo, Bussum; 19. G. Kirchhoff, Volewijckers, Amsterdam; 20. H. J. v. Alfen, Hellas, Utrecht; 21. K^ Visser, Volewijckers, Amsterdam; 22. C. de Rui ter, A.V. 23, A'dam; 23. H. C. Heineman, V. et C., Gouda; 24. C. Prook, Alphia, Al phen; 25. C. Boslooper, Haarlem; 26. G. Weyman, Hellas, Utrecht; 27. D. v. Poel je, Marathon, Vlissingen; 28. P. Nieuwen- huizen, Volewijckers; 29. J. Veuger, G.A.C., Hilversum; 30. J. de Jong, Achilles, Gouda; 31. L. van Beek, A.A.V., A'foort; 32. S. Spierenburg, G.A.C., Hilversum; 33. R. Eckhard, Hellas, Utrecht; 34. C. Dirksen, Tempo, Bussum; 35. J. Boor, Tempo, Bus sum; 36. J. L. v. Toorenburg, A.A.C., Am- Sterdam; 37. H. v. Westing, Hellas, Utr.; 38. H. Schinkel, A.V.A.C., A'dam; 39. F. Peperkoorn, Hellas, Utrecht; 40. M. v. d. Wiel, Hellas, Utrecht; 41. W. G. Moesber gen, A.A.V., A'foort; 42. F. A. v. Doorn, Hellas, Utrecht; 43. P. F. Wetemans, K.N.A.U. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN. GEMEENTE AVOND. Deze avond, uitgaande van de Vereeni- ging van Vrijzinnig Godsdienstigen, af dee ling van den Nederl. Protestantenbond al hier, had plaats gepasseerden Vrijdag avond om 8 uur in Religie en Kunst, en was zeer druk bezocht. Als spreker trad op Ds. R. Miedema, Rem. predikant te Amersfoort. De mede werkenden waren het gem. koor „Wij Wil len Zingen" alhier, directeur de heer J. Bartelsman, solo-partij door Mevr. W. Bouwmester-Verheydt te den Haag en de organist den heer Fr. Breekveldt. De leider dr. R. Miedema sprak eerst het votum uit en deelt daarop mede, dat hij eenige eenvoudige gedachten naar voren zal brengen in den vorm eener litturgi- schen dienst. Er wordt veel gesproken over de kerk en velen hebben wel gehoord van Allerheiligen en Allerzielen, maar daar de ze in de Herv. Kerk niet worden herdacht, loopen de meeningen in verschillende rich tingen uiteen; in Amersfoort wordt elk jaar zulk een avond belegd. Zien wij naar buiten, dan spreekt daar de herfst van aftakeling en worden wij be paald bij den dood; zoo gaat het ook in ieders leven. Het is daarom goed gezien van de R.K. kerk om in 't begin van No vember daaraan te herinneren, want wij kunnen den nood niet ontvluchten, daarme de moeten wij vertrouwd raken door ge loofsgemeenschap. Wij hebben ook mannen en vrouwen gehad die uit die beginselen leefden en voor ons heilig zijn. Wij komen dagelijks met den dood in aanraking, wan neer een, die ons lief is, ons ontvalt. Daar om is hèt igoed in dit jachtende, steeds vlugger voorbijgaand leven eens even stil te staan en ons te bezinnen, en uit het lied, U doet toch mede aan de Bi-arlita prijsvraag, Ik mag niet meedoen, maar U wel helpen. Electro Techn. Installatie Bureau NIEUWEWEG II TEL. 2379 dat nu gezongen zal worden, spreekt het geloof. Gezongen werd lied 250 13. Na er op te hebben gewezen, dat er zeer velen zijn, die een diepe ervaring hebben gekregen in Gods bestel, herinnert spr.'aan uitbeeldende kunstenaars van het lied dat spreekt tot het hart. Zulk een levensuiting wordt beluisterd in een gedicht van Jacq. v. d. Waals, getiteld „Sinds ik het weet", waaruit gevoeld wordt, dat zij de verschrik king van den dood heeft overwonnen en het lied „Moeder" op haar sterfbed verduide lijkt dit. Met vreugde moeten wij kunnen terugdenken aan hen die ons lief hadden en ons zijn voorgegaan. In gedachten leggen wij, evenals de R.K, het doen, bloemen op de graven en denken daarbij aan allen, daar zit iets zuivers in. Nadat het zangkoor zuiver, krachtig en bezield „de Litaney" van Fr. Schubert en ,Allerzielen" van J. Bartelsman met so praan solo had ten gehoore gebracht, wijst Z.Eerw. er op, dat de dooden niet rusten, maar zich voorbereiden voor een hooger leven. Steeds moeten wij denken aan hen, die ons voorgegaan zijn en letten op Gods werk. Nadat het zangkoor: „Wij Willen Zin gen" nogmaals met succes was opgetre den, wijst spr. in het kort op het leven van J. v. d. Vondel, waarop de gemeente zong van lied 5 1-5en 6. Na gebed werd de samenkomst geslo ten. Aan den uitgang werd gecollecteerd voor het bekende doel. HEROPENING CAFé „DU PASSAGE". Zaterdagavond is genoemd café aan de Birktstraat wederom heropend, thans on der leiding van den heer J. van Seist, een broeder van den eigenaar van café „Sport" aan de Laanstraat. Bij de opening was het ontzettend druk, omdat de bekende Volen- dammers op hun accordeon de nieuwste schlagers naar voren brachten. Fientje van Seist, Holland's jongste ac- cordeoniste, gaf enkele nummers ten beste, die zeer terecht luide werden toegejuicht. De inrichting van het café is keurig ver zorgd; de Heinekens Brouwerij zorgde voor een koelen dronk. Wij twijfelen niet of de eigenaar zal de zaak wel goed voor elkan der krijgen. Zaterdagsavonds, Zondagmiddag en Zon dagavond is er een Amsterdamsch cabaret gezelschap met een afwisselend program ma. Tevens kan men zich in de zaak be kwamen op de accordeon, terwijl de instru menten daar te koop zijn, zooals de étala ge dit ook laat zien. Zeer veel bloemstukken sierden de zaal; de verlichting is eveneens goed verzorgd. Een Wilhelminabiljart noodt tot een par tijtje spelen. NUTSAVOND. Dinsdag 15 November a.s. wordt er des avonds om 8 uur door het Departement Soest der Mij. tot Nut van het Algemeen een voordrachtavond gehouden in Religie en Kunst. -Als spreker zal optreden de heer J. C. de Boer, van ElbUrg, met Noord-Ve- luwsche legenden, folklore, enz., toegelicht door lichtbeelden. Ook GABARDINE 29.75 - 27.50 - 23.50 - 17.75 TWEED25.50 - 21.50 naar maat. PARAPLUIES voor Dames en Heeren Vrijdagmiddag diende voor den Utrecht- schen Politierechter Mr. J. J. Plugge het naspel van de dagen der tweede helft van April en begin Mei j.1., toen de Midden standsfederatie te Soest, bestaande uit de R.K. Middenstandsvereeniging, de Chr. Middenstandsbond en de neutrale Centrale Winkeliersvereeniging circulaires rondzon den over een reclame-actie met bonnen, waaraan plezierreizen waren verbonden, en de uitgever en drukker G. H. K. van het „Soester Advertentienieuws", toenmaals nog kantoorhoudende aan de van Weede straat 9b (thans aan de Torenstraat 2c) eveneens een dergelijke actie organiseerde buiten den georganiseerden middenstand om, als reclamemiddel voor zijn blaadje. En toen in dat blaadje contra-circulaires opnam en redactioneele artikelen, waarbij de woordenkeus niet altijd even elegant was. De officieele waarschuwing tegen de zen G. H. K., uitgaande van den burge meester van Soest, werd toen ook bespro ken en nog al in felle termen, doch spe ciaal de uitgevers der andere bladen in Soest schenen het te hebben gedaan. In een dier artikelen in. het „SoeSter Ad vertentienieuws" uit dien tijd ging H. wel wat te ver, toen hij daar schreef: „Wij zou den het publiek de meest schunnige din gen kunnen vertellen, zoowel op zedelijk als moreel gebied, over U en Uwe trawan tenEn dèt achtten toen de uit gevers van „De Soester" en „De Soester- berger", alsmede die van „De Soester Cou rant" en het „Soester Weekblad", tegen wie kennelijk deze artikelen waren geschre ven, beleedigend en ontoelaatbaar, redenen waarom deze uitgevers tegen genoemden K. een klacht wegens smaadschrift, sub sidiair eenvoudige beleediging bij de Justi tie indienden. Vrijdagmiddag nu was het de Politie rechter, die over dat misdrijf te oordeelen had. Alvorens met het eigenlijke verhoor aan te vangen, releveerde de Politierechter 's mans strafregister, waaruit bleek, dat hij reeds meerdere veroordeelingen achter den rug had, waaronder wegens bedriegelijke bankbreuk en valschheid in geschrifte. De beide uitgevers, als getuigen gehoord, verklaarden zich door de bewuste woorden beleedigd en aangetast in hun eer en goe den naam; zij beklaagden zich erover, dat K. herhaaldelijk op minderwaardigen toon in zijn blaadje te veld trok tegen anderen, speciaal de andere uitgevers en de door hen uitgegeven bladen aanviel. Tenslotte werd dat te bar, vandaar deze klacht. De wn. substituut-Officier v. Justitie, Mr. L. D. Zijlstra, achtte het zeer ernstig, in dien personen op een dergelijke manier in het openbaar worden aangevallen. Dat is bepaald ontoelaatbaar en behoort ten scherpste te worden tegengegaan. Spreker heeft bij zich zelf reeds overwogen, of om den ernst van dit geval, hij eigenlijk geen gevangenisstraf zou eischen, dit ook met het oog op het uitgebreide strafregister van den verdachte, doch voor deze keer wil spr. daar nog geen uitvoering aan geven, doch zich bepalen bij het eischen van een geld boete, en dan wel de hoogste, die in dit ge val gevorderd kan worden, namelijk 300.-, bij niet betaling te vervangen door een hechtenis van één maand. Verdachte K. die zelf zijn verdediging voert, doet dit met luider stem en beweert heelemaal niet de bedoeling gehad te heb ben iemand te ibeleedigen, hoewel hij toe moet geven, dat hij inderdaad de twee ge noemde uitgevers op het oog had. Hij heeft zich alleen maar verdedigd tegen aanval len, die op hem werden gericht, en dat wel in voor hem krenkende bewoordingen. Hq las enkele zinsneden voor uit een informa tie, hem betreffende, die men in Soest over hem zou hebben verstrekt, en wilde op een en ander dieper ingaan, hetgeen de Poli tierechter niet wilde toelaten. Toch zag de verdachte nog kans, bewerende zulks voor zijn verdediging noodig te hebben, in het geding te brengen de officieele waarschu wing van den burgemeester van Soest te gen hem, daarbij insinueerende dat de lo co-burgemeester van toen, opzettelijk om de andere plaatselijke bladen aangenaam te zijn, die waarschuwing heeft doen uit gaan, vooral mede, omdat deze loco-bur gemeester bij een der andere plaatselijke bladen geïnteresseerd was De Politierechter meende, dat dit nu heelemaal niet met deze zaak te maken had en wilde daarover verder niets meer hooren. Hij achtte in deze zeker de smaad bewezen, die in kras ontoelaatbare bewoor dingen is afgedrukt. Echter wilde hij wel eenige rekening houden met de finantieele omstandigheden van den verdachte en daarom veroordeelde hij hem tot een geld boete van 75.subsidiair 20 dagen hech tenis, waaraan hij echter wel de ernstige waarschuwing vastknoopte, om niet meer op een dusdanige wijze te ageeren. Dat verdachte het niet met dit vonnis eens was, bleek wel, doch de Politierech ter gaf hem geen gelegenheid meer nog verdere beschouwingen te houden. Wie weet, beleeft deze zaak nog eens een reprise voor het Amsterdamsche Gerechts hof Te Amersfoort aangehouden. GEEN ENKEL PAPIER IN ORDE. Zaterdagmiddag reed een motorrijder, naar later bleek zekere v. K., woonachtig te Amersfoort, op zijn motor langs den rijksstraatweg door Soest. Of nu de be trokken politieagent een bijzonder fijne neus had, en „aanvoelde" dat er iets niet klopte, wij weten het niet met zekerheid, doch in elk geval gaf hij den motorrijder een stopteeken teneinde motorrijwiel en de daarbij behoorende papieren eens te con troleeren. Doch de motorrijder, die geen fijne neus behoefde te hebben om absoluut zeker te weten, dat er bij hem wel een en ander niet heelemaal in orde was, vreesde die contró- le erg en meende niet beter te kunnen doen, dan maar full speed door te rijden. De agent, die geen snelvervoermiddel direct tot zijn beschikking had, had voorloopig het nakijken, doch belde terstond zijn collega's in Amersfoort op, in welke richting de haastige motorist was verdwenen. En ziet, de Amersfoortsche politie slaagde er in den man op te sporen. Hij was inderdaad op Amersfoort aan gereden, doch vreesde reeds moeilijkheden; had zich blijkbaar de snelle telefoon-vebbinding ook herinnerd en stalde even vóór Amersfoort zijn motor in een oud keetje. En wandelde dood onschul dig Amersfoort binnen, waardoor hij ech ter de politie aldaar niet om den tuin kon leiden. Deze hield den man aan, spoorde den motor op en toen bleekdat op den motor een valsch kenteeken zat, niet in overeenstemming met het nummerbewqs, dat vertoond werd, dat de bestuurder geen geldig rijbewijs had, dat hij geen wegenbe- lastingkaart bezat En voor die feiten kreeg hij natuurlijk proces verbaal, evenals voor het niet stop pen, ja opzettelijk doorrijden onder Soest ondanks gegeven politiebevel tot halt hou den. In verband met al deze strafbare feiten werd zijn motor in beslag genomen, zoo dat die Zaterdag onzen motorist nog wel lang zal heugen. U ONTVANGT HIERVOOR: 1 gevulde speculaas staaf of 1/2 p. Javawafels 1lz P- winter dessert-wafels 2 ons Marsepein 5 gevulde koeken 2 pond capucijners 4 pond gebroken rijst Beleefd aanbevelend, N.B. Binnenkort begint onze Reis- bonnenreclame. Vraagt inlichtingen GECOMBINEERDE JONG HERVORM DEN AVOND. Het gewestelijke bestuur van Herv. Jon geren Utrecht en het Gooi, houdt op Vrij dag 25 November a.s., des avonds te 7.30 uur, een gecombineerde Jong Herv. avond te Baarn, in het gebouw voor Chr. Belangen aan de Leestraat. De navolgende afdeelingen zullen elkan der daar ontmoeten: de af deeling Soest, Hilversum, Bilthoven, de Bilt, Baarn en Bussum. Sprekers voor dezen avond zijn ds. W. Th. Hoek, Ned. Herv. predikant te Wijhe, benevens de voorzitter van de fe deratie van Jong Hervormden. Elke afdee- ling werkt zooveel mogelijk mede. De avond word't gevuld met muziek, zang, voordrachten van samenspraken. De afdeeling Hilversum voert de samenspraak „De dorpsschool" op. Het doel van dezen avond is om het onderling verband tus schen de afdeelingen te versterken. OPGERICHT 1899 Fa. J. C. Haks Dz. Directeur D. HOOLWERF Telef. 273) Kantoor Heuvelweg. 18 BEGRAFENISSEN - TRANSPORTEN - CREMATIE'©

De Soester | 1938 | | pagina 2