r Auto-stalling ,v Waar gaan we heen? KLOMP'S Luxe Verhuur, Taxi- en Autobedrijf 4 ar ar Soesterberg 'an Binsbergen's bank n.v. alle bank- en effectenzaken WEGENS OPHEFFING VAN MAGAZIJN „NOUVEAUTÉ", v. WEEDESTRAAT Fa. J. HOPPENBROUWERS - HEEREN-M0DES AMSTERDAM Gemeenteraad. 't is verkeerd RECEPISSEN 3-31 I Nederland 1938 KOSTELOOS VAN BINSBERGEN'S BANK N.V. ia moderne garage, Centraal verwarmd Het behoud voor Uw wagen, accu enz. De betere benzine 12'/, cent per Liter. - Concurreerend in alle soorten Oliën bij Konlnginnelaan 4 Tel. 2984 RJK. COOP. JBAWKERIJ „DES WERK- MANS WELVAART", U.A. SOEST. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van genoemde coöperatie, werd Zondag morgen om 7 uur dn de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus een H. Mis op gedragen door Pastoor Voss, tot intentie van de levende en overleden leden der ver- eeniging, waarna een gemeenschappelijk ontbijt, uitsluitend voor de leden, in het St. Josephgebouw plaats had. Na de Hoogmis recipieerde het bestuur in hetzelfde gebouw, thans opgesierd met de navolgende bloemstukken: van den heer M. Schouten, ovenbouwer te Haarlem, N.V. Meelfabriek „Holland" te Amsterdam, van de R.K. Werklieden Vereen. Soest en Soest- dijk, Industrie- en Handelsbond, v. d. Kam. Hillegersberg, V.V. „Be Quick" en „Dios", firma Pastoors te Hilversum, een tin rook stel van den heer Nieuwenhuijzen te Wor- merveer, v. d. Jonge Werkman, alhier, van de R.K. Landarb. Bond, van het personeel van de firma Vreeswijk uit Utrecht een luxe scheepje, e.a. De receptie. Ter receptie verscheen allereerst de heer J. Hom, commissaris der Coöperatie en voorzitter der feestcommissie, die ge tuigde van de prettige samenwerking en hoopte, dat deze altijd bestendigd zal blij ven en de coöperatie onder dezelfde omstan digheden haar gouden feest zal mogen vie ren en 't steeds crescendo zal gaan. Verder werd 't bestuur gefeliciteerd door pastoor Voss en Smit, de kap. Oostveen, Ter Riele en Vehmeyer, de afgevaardigden van de V.V. Be Quick en Dios, van de Vincentius Ver. „Soestdijk", die getuigde van de groote liefde die de coöperatie bezit, ook voor den minder bedeelde; de heer Luypen, Hoofd der R.K. Jongensschool, de afgevaardigden van de R.K. federatie, van de Diocesane Coöperatieve Bonden, die toestuur en de be- drijfsleden féliciteert, daar de coöp. steeds is vooruitgegaan. In 1932 was de omzet 27.000.in 1937 36.000.wat getuigt van een goede ex ploitatie. De reserve, die gezond is, moet nooit worden aangesproken. De bedrijfslei der, die de ziel is van de geheele coöpera tie, komt een extra pluim toe. Spr. hoopt, dat de coöperatie zich zal aansluiten bij de „Haka" en zich ook zal gaan toeleggen op het levensmiddelenbedrrjf. De voorzitter der R.K. Werklieden Ver. te Soestdjjk, betuigde, dat de coöp. steeds haar plicht deed; zij werkte niet op winst, maar geheel in het belang van haar leden; zij heeft nog steeds dat parool hooggehou den. Spr. hoopt, dat zij op dien weg zal voortgaan. Aan het slot dankte de voorzitter der coöperatie allen die tegenwoordig zijn ge weest, voor de hartelijke woorden, voor de cadeaux en de toloemen. Uit alles memo reert spreker, dat het bestuur zijn plicht heeft gedaan. Verder dankt hij de coöp. Hilversum voör haar aanwezigheid, de le veranciers, die nu al 25 jaar de coöp. be dienen, voor hun tegenwoordigheid. Een en ander werd op de gevoelige plaat vastgelegd. De feestavond, die om half 8 uur des avonds in hetzelfde gebouw plaats had, tot slot van het jubi leum, is uitstekend geslaagd, waarvoor 'n woord van lof en dank toekomt aan het R.K, Cabaret Ensemble o.l.v. H. Philip- peau uit Amsterdam. Onder de vele aanwezigen bemerkten wij o.m. Pastoor Voss met de beide kapelaans. „The Philippenes" opende den avond met een bekenden schlager, die lustig werd me degezongen, waarna de voorzitter der feest commissie de heer J. Hom, allen een harte lijk welkom toeriep, in het bijzonder aan de H.H. Geestelijken, het ensemble, de le den en genoodigden. De bedrijfsleider en het personeel, werden speciaal naar voren gebracht. Daarop gaf hij een kort over zicht wat zich in de 25 jaar heeft afge speeld. In 1913 werd de coöperatie opge richt met een klein kapitaaltje van 500.-. Het eerste jaar werd er al winst gemaakt, maar men kon geen 6 dividend uitkee- ren. Toen brak de oorlog uit. De heer van Bruggen, die toen al secretaris was, heeft onafgebroken zijn werk verricht tot nu toe. In 1919 werd het rantsoen door de regee ring wat soepeler vastgesteld,, maar het dividend liep maar tot 3%%. Nu moest een nieuwe oven worden gebouwd en de zaak uitgebreid, maar daarvoor was geen geld. In 1924 besloot men tot opheffing, maar men ging er niet toe over. Men koos een nieuw bestuur en als chef-bakker werd de heer v. d. Brom aangesteld op een klein salaris, want van een omzet van 3000. kon geen hoog loon worden betaald. Met medewerking van het gezin van den chef ging de zaak vooruit, en kon 3 c/o dividend worden uitgekeerd. Het jaar daarop 6 '/o en in 1927 werd besloten tot den bouw van een heeteluchtoven; in 1928 kwam het fi- nantieel verslag met een uitkeering van 10 aan de verbruikers en 12 aan de leden. Er wordt winst gemaakt, doch deze wordt uitgekeerd aan kerkelijke en sociale zaken. In 1937 werd het Moederfonds ge sticht, en door ijverig werken moest dit jaar den 3en oven worden geplaatst en dank zij dit alles is er een stevige reserve. Daarna dankte spreker den bedrijfsleider en ook zijn vrouw voor alles wat zij voor de coöperatie „Des Werkmans Welvaart" hebben gedaan. Spreker hoopt, dat zij nog vele jaren met vreugde daarop zullen te rugzien. het volijverige bestuur, waarop applaus volgde. De receptie is boven alle verwachting geslaagd. Felicitatiën kwamen nog bin nen van de fam. van Straten en Boon en van den Bakkers Gezellen Bond, afdee- ling Soest. Het programma. Daarna kwam het uitgebreide program ma aan de beurt, waarom gegierd is. De muzikale clown Billy Voor, is van alle markten thuis; met het meeste gemak be speelde hij een drietal insrumenten en gaf ook enkele goocheltoeren ten beste. Wegens ziekte van den humorist Jan Brink, trad in zijn plaats op Albert Klein, welke ruil in orde was. Zijn witzen en zijn voordrachten vielen zoowel vóór als na de pauze in den smaak. Bob de Jong was uitstekend thuis op zijn accordeon. Jammer was het, dat de aanwe zigen soms nogal rumoerig waren, waar door wel eens wat van het gebodene verlo ren ging. Mr. Santo met zijn pop Busto, heeft het zeer ver in den buikspreekkunst gebracht. Zijn repertoire werd met aandacht beluis terd. Geen wonder dan ook, dat het ap plaus den geheelen avond niet van de lucht was. Nadat in de pauze allen waren getrac- teerd op koffie met gebak, de dames bon bons ontvingen en de heeren 'n rookertje, nam Pastoor Voss het woord. Het verheug de spreker, dat hij ook van de partij is, nu de coöperatie feest viert; het zijn allen R.K. Hij wenscht het bestuur en den bedrijfslei der van harte geluk; zij kunnen met genoe gen op den af gelegden weg terugzien; de moeilijke jaren zijn gepasseerd en de reser- ve's die gemaakt worden, besteedt men voor sociale doeleinden. De bedrijfsleider kan op succes bogen. Spr. hoopt, dat hij nog vele jaren de zaak zal leiden, vooral nu hij in de gemeente Soest komt wonen. Na applaus werd het woord verleend aan den heer G. v. 't Klooster, voorzitter der R.K. Werklieden Vereen., die vaststelt, dat de coöpepratie uit de werklieden Vereen, is ontsproten. Hij dankt de pioniers voor hun arbeid. De heer v. d. Brom heeft van de coöperatie uit de werklieden Vereen, ne zag spr., dat de coöperatie zich ook spande voor de brandstoffenvoorziening en het levensmiddelenbedrijf. Hij hoopte, dat het bestuur met Gods hulp ook daarin zal slagen. AANRIJDING. Vrijdagmorgen te p uur reed een luxe auto, bestuurd door uit Veendam op de Steenhoffstraat even voorbij de Talmalaan, toen de chauffeur eryan links af wilde om daar benzine in te nenien. Hij stak daartoe zijn richtingaanwijzer tijdig uit, doch de be stuurder van de achter hem rijdende auto uit H'sum, N., zag geen kans meer tijdig te remmen, slipte door het sterke remmen en het natte wegdek en reed van achteren te gen de eerstgemelde auto op, die aan de achterzijde eenigszins werd beschadigd. De schade zal onderling worden geregeld. VEGETARISME VOOR MENSCH EN MAATSCHAPPIJ. Hierover spreekt Vrijdag 18'November om 8 uur n.m. in „Eltheto" W. K. Rijsdorp, uit Baarn. Is u vóór vegetarisme? Is u er tegen? Laat het u koud? Kom en hoor! Men besweke vooral de ve getarische tentoonstelling in Eltheto. „Waag een oogje" in de vegetarische keuken. Toegangsprijs voor letterlijk nie mand een bezwaar. De advertentie in dit nummer bericht uitvoeriger. /i SIGARETTENPAPIER GESMOKKELD. Dezer dagen is te Baarn door <le politie aldaar aangehouden de 'Soester inwoner v. 't K., als verdacht van het smokkelen van sigarettenpapier. Door de Soester poli tie werd daarop in samenwerking met de ambtenaren der belastingen .alhier een huiszoeking verricht, waarbij een doos ge smokkeld sigarettenpapier in 'beslag werd genomen. De verdachte is lateV*. weder in vrijheid gesteld. 2)f JUBILEUM C.J.V. julianaplein 5 - soest tel. 2241 (2.lijnen) safe- inrichting Door de Chr. Jong-elingsverkëftïgmg ,,Im- manuel" wordt Donderdag 17 November, aanvang 's avonds 8 uur, in Hf>t,el „Huis ten Halve" een jaarfeest gegjében, waar tevens het 15-jarig bestaan der vereeni- ging zal worden herdacht, alsmede het 5- jarig bestaan der Chr. Knapenvereen. „Luc- tor". In verband hiermede is er, een toe passelijk en zeer gevarieerd programma, dat o.m. de opvoering vermeldt van het Leekespel „Christophorus." SCHAAKNIEUWS. De schaakclub „Soesterberg" meldt ons het volgende: Dinsdag" 8 November hebben we onzen lsten wedstrijd gehad met Asva III van Amersfoort. De inzet was niet mooi, getui ge het volgende resultaat: Asva III Amersf. Soesterberg I A. MorelisseC. van Aalst 01 J. Dirkmaat—C. Top .5.?'.. 0—1 M. v. BarneveldH. Raat 10 H. C. A. Buschenhenk'eW. Stemer- ding 10 B. KlyngeD. H. Keizer 10 Na applaus ging een driewerf hoera op voor het bestuur en voor den heer J. Hom. Nadat het orchest nog een nummertje had gegeven, sloot de heer J. Hom met een dankwoord tot allen, de samenkomst. Daarna werd van 11 tot 12 uur een dans je gemaakt. De coöperatieheeft keurig haar zilveren feest gevierd. NIET NUCHTER CHAUFFEUR RIJDT TEGEN TRAILER EN BOOMEN OP. H. Kollen—J. Veldman 1—0 1—0 0—1 1—0 1—0 MörsingH. Dippel A. Geudeke-^-E. Veltman J. H. HaanC. Cornelissen Grippeling, L.O.U.I.S.C. Willems Totaal 7—1 Maar men laat zich niet ontmoedigen. De tanden op elkaar en met niei#yen moed gaat men verder. OPERETTE VEREENIGING. Donderdagavond reed op de Birktstraat bij Café Westemeijer een luxeauto, bestuurd door J. v. S., uit den Haag, die onder den invloed van alcoholhoudenden drank toleek te zijn, pardoes, zonder eenige begrijpelij ke oorzaak op tegen een zeswielige vracht auto. Daarna verloor die bestuurder nog meer de macht over zijn stuur en botste tegen een paar boomen langs den weg, tot dat hij eindelijk met zijn wagen tot stilstand kwam. Eenige verklaring van deze bot singen kon hij niet geven. De luxeauto was ernstig beschadigd en moest later worden weggesleept terwijl ook de vrachtauto en kele beschadigingen opliep. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. De bestuur der van de luxeauto werd in het ppolitie- bureau ingesloten ter ontnuchtering; den volgenden morgen werd tegen hem pro ces verbaal opgemaakt. ZUSTER FREDERICA f Verder dankte spreker het personeel en den. Maandagmorgen om 10 uur had de plech tige uitvaart plaats van zuster Frederica, oud-hoofd van de R.K. Meisjesschool aan de Steenhoffstraat. Het stoffelijk overschot werd in den gi kelder der Eerw. Zusters van het St. Jo- sephgesticht op de R.K. begraafplaats aan den Dalweg bijgezet. Veel leerlingen, zus ters en oud-leerlingen brachten haar een laatste groet. De absoute werd verricht door pastoor Voss. AUTOBOTSING. Donderdagmorgen is een luxeauto, be stuurd door L. H. uit Amsterdam, opgere den tegen den achterkant van een vracht auto, bestuurd door W. S. uit Soest, op de Middelwijkstraht. Doordat de vrachtauto links af wilde, was de richtingwijzer daar toe uitgestoken, doch onzichtbaar, omdat de laadklep was neergelaten. De luxeauto werd aan de voorzijde wat beschadigd. Proces verbaal werd opgemaakt. VECHTPARTIJ IN HET WOON WAGENKAMP. Donderdag heeft in het woonwagenkamp een vrij ernstige vechtpartij plaats gehad tusschen enkele jongens van 12 en 13 jaar, waarbij een hunner een trap ln de liesstreek bekwam. Waar men echter geen aangifte wilde doen, noch gegevens verstrekken, kon de politie niet verder handelend optre- hebben wij ons depót te Soest VERPLAATST NAAR v. Weedestraat 44 - Telef. 2670 CHEM. WASSCHERIJ EN VERVERIJ Tijdelijk 20% KOR TING op auricheeren en verven van DAMES-KLEEDING ZEEBURGERPAD 18 *-19. - TEL. 52121 - 52195 solo en orkest, van Joh. Brahms ten gehoo- re gebracht, het geheel geleid door Jan Coljé, die zich hierbij ook een veelbelovend dirigent betoonde. Vóór de pauze bestond er gelegenheid het koor en zijn bestuur te féliciteeren, waar van door afgevaardigden van zustervere nigingen, als Zeister Mannenkoor, Amersf. Mannenkoor, E.U.M.S. van Utrecht, ver schillende plaatselijke zang-, muziek- en andere vereenigingen, alsmede door eenige particulieren een dankbaar gebruik werd gemaakt, waai bij hartelijke woorden wer den gesproken en ook de humor niet ont brak. Voorts waren vele schriftelijke féli- citaties ingekomen en werd het koor een tal van. fraaie bloemstukken aangeboden; ook mevr. v. d. Kerk werd vereerd met bloemen en een prachtig souvenir. Met voldoening kan Soesterb. Mannen koor op de viering- van het 1ste Lustrum terugzien. De grenswijziging tusschen Amersfoort, Soest en Hoogland. 22 November mondelinge toelichting te Utrecht. kosten van arbeidsloonen zal worden ge vraagd, opdat zoo mogelijijk met de uit voering van het plan reeds in de eerste helft van Januari een aanvang kan wor den gemaakt. Punt 19 der Raadsagenda. Alle leden van B. en W. als gemachtigden van den Soester Gemeenteraad aan te wijzen. Alhier is een Operette-vereeniging op gericht, met aanvankelijk 20 werkende le den. In studie wordt genomen- een nieuwe Hollandsehe operette. Het voorloopig bestuur deelt hierbij me de, dat er nog eenige goede zangers en zangeressen, alsmede leden voor het te vormen orkest, zich nog deze w&ek kunnen opgeven bg den heer F. Peters, Banning- straat 56 te Soesterberg. Repetities eiken Vrijdagavond in „Huis ten Halve." LUSTRUM-CONCERT VAN SOESTERBERG'S MANNENKOOR. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Bij schrijven dd. 25 October j.l. zendt het College van Gedeputeerde Staten aan Uwen Raad ingevolge artikel 160, lid 2 der gemeentewet, afschrift van de meeningen van de raden en de commissies uit de inge zetenen van de gemeenten Amersfoort en Hoogland betreffende het door dat Colle ge voorgenomen plan tot grenswijziging. Zooals U uit genoemd schrijven zal blij ken, ligt het in 'het voornemen van Gede puteerde Staten om thans de raden der drie bij het ontwerp betrokken gemeenten, over eenkomstig artikel 160, derde lid, der Ge meentewet, in de gelegenheid te stellen huri meening door gemachtigden toe te lichten in een openbare vergadering van hun Col lege, te houden in het Provinciehuis te Utrecht op Dinsdagmiddag 22 November 1938. Aangezien Uwe Raad in Uwe vergade ring van 7 September j.l. het standpunt heeft aanvaard, als neergelegd in ons te dezer zake uitgebracht prae-advies, zou het, naar het ons voorkomt, het meest voor de hand liggend zijn, indien de leden van ons College individueel als gemachtigden wer den aangewezen. Wij verzoeken U tot deze aanwijzing wel te willen overgaan. Geen speciale verbetering van de Batenburglaan bij het Vliegkamp. Vliegterrein te Soesterberg wordt stuifvrij gemaakt. In een adres der V.V.V. „Soesterberg's Bloei" te Soesterberg, werd de aandacht gevraagd voor den toestand van de Baten burglaan en verzocht daarin verbetering aan te brengen. Het wegdek van genoemde laan verkeert echter niet in zulk een slechten toestand als door het adresseerende bestuur naar vo ren wordt gebracht, terwijl het opgejaagde stof, waarop in het adres wordt gedoeld, niet uitsluitend afkomstig is van den weg, doch ook van het vliegterrein. Waar bovendien deze weg niet is te be schouwen als een hoofdverkeersweg en er geen sprake is van een doorgaand verkeer ter plaatse, doch deze weg enkel wordt be reden door auto's, met het doel de inzit tenden gelegenheid te bieden naar het vliegen te kijken en dus als regel met geen groote snelheid zal worden gereden, waar bij nimmer veel stof zal worden opgejaagd, stellen B. en W .den Raad voor op bovenge noemd adres afwijzend te beschikken, waarbij wordt opgemerkt, dat de Baten burglaan in het gewone wegonderhoud zal worden betrokken. (Wij wijzen in dit verband mede op het voornemen van het Rijk, om inl939 het ge heele vliegterrein te Soesterberg definitief stuifvrij te* maken, waarvoor onder onder deel v. van artikel 120 der begrooting van Defensie voor 1939 niet minder dan een be drag van 50.000.is uitgetrokken. Red.). om telkens van kapper te veranderen. Komt eens bij ons en U blijft klant. G. H. v. d. Broek Nieuwevveg 4A Diploma Ned. Kappersschool CORRESPONDENTIE. Ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan, gaf Soesterberg's Mannenkoor/ directeur Jan Coljé, te Utrecht, j.l. Donderdagavond voor een goed bezette zaal in Hotel „Huis ten Halve" een lustrum-concert,; dat bui tengewoon is geslaagd. Medewerking werd verleend door mevr. Mies v. dp Kerk-Hes- ling, alt en Hans Bosman, piano/beiden te Utrecht. Begeleiding: Het Utrechtsch or kest „Symphonia". Vooraf 'sprak de Voor zitter, de heer G. G. Hol, een woord van welkom, in 't bijzonder tot de afgevaardig den van het Zeister Mannenkoor, het Amersf. Mannenkoor, E. U. M. S. van Utrecht, de plaatselijke zang- en muziek- vereenigingen, de donateurs, enz. Van den Beschermheer, Burgemeester Visser, was een bericht van verhindering ingekomen. Het verheugde spr., dat de zaal van „Huis ten Halve", die wordt opgeknapt, als her schapen is. Dan werd op zeer loffelijke wijze een wel gekozen en goed verzorgd programma uit gevoerd, waarbij bleek, dat het koor flink is vooruitgegaan en dat de .jonge dirigent het ijverig studeerende koor in zijn macht heeft. Reeds het eerste nummer, de Ra- detsky-Marsch, voor koor en orkest, van Joh. Strausz, maatvast en met elan gezon gen, sloeg geweldig in en moest na af loop van het concert worden herhaald. „Zondagswijding" van Frans Abt werd door het koor met devotie gezongen, ter wijl ook de andere nummers voor mannen koor in den juisten toonaard werden ver tolkt. Wederom deed mevr. v. d. Kerk ons ge nieten *van haar melodieuze stem en inni ge voordracht. Klankschoon en diepge voeld was haar zingen, zoowel in het Mid- deleeuwsche Lied als in „Urlicht" van Mahler. De begeleiding van der. pianist, den heer Bosman, was zeer stijlvol, terwijl het orkest het geheel van het concert op waardige wijze opluisterde. Op voortreffe lijke wijze werd de Rhapsodie, voor koor, Wij zullen gaarne Uw recepissen omwisselen, ongeacht door welke instelling zij zijn uit gegeven. De stukken worden des- gewenscht bij U gehaald. JULIANAPLEIN 5 - SOEST TELEF. 2241 (2 LIJNEN) Wegens plaatsgebrek moesten enkele verslagen tot ons volgend nummer blijven overstaan. Red. WOENSDAG 16 NOVEMBER 1938 naai den filmavond van N.C.G.O.V. in gebouw Eltheto aan het Drift je, om 8 uur. (Kin dervoorstelling om 3.45 uur). WOENSDAG 16 NOVEMBER 1938 naar den jaarlijkschen feestavond van de afd. Soest van „Volksonderwijs", in de groote zaal van Religie en Kunst, om 8 uur. DONDERDAG 17 NOVEMBER 1938 naai den Garde-avond van de Chr. Oranje Garde, in Hotel Eemland, om 8 uur. VRIJDAG 18 NOVEMBER 1938 naar de vegetarische tentoonstelling met lezing in „Eltheto" aan het Driftje, des avonds om 8 uur. (tentoonstelling Vrijdag 18 en Za terdag 19 Nov., overdag en 's avonds). Werkverschaffing Boschplan 1939. Object van bijna 29.000. telefoonnet soest. Nieuwe aansluitingen. Werk voor 40 werkloozen gedurende 34 weken. B. en W. deelen den Raad mede, dat het Staatschboschbeheer te Utrecht op ver zoek van hen een plan heeft ingediend tot het verrichten van werkzaamheden in de bosschen bij wijze van werkverschaffing (Boschplan 1939). Zij meenen zich ontslagen te mogen ach ten de noodzakelijkheid van dit werkver schaffingsobject nader aan te toonen en volstaan met de mededeeling, dat dit ob ject een uitgaaf zal vorderen in totaal van 28.700.gesplitst in 22.000.-voor loonen, waarin rijkssubsidie kan worden aangevraagd en 6.700.— voor andere kos ten. Bij dit werk zullen 40 werkloozen ge durende 34 weken kunnen worden ge plaatst. Zij stellen voor dit object in 1939 te laten uitvoeren en de noodige credieten daarvoor te verleenen, terwijl een rijksbijdrage dn de No. 2173 2104 2187 2557 2606 2236 2015 2859 2556 2852 2718 Meyer, Mevr., Pension Berkenhof, Heideweg 44. Mulholland, E. Clx, gepens. O.I. Ambtenaar, P. Potterlaan 28, Soest- dgk. Otte, Zr. M. J., gedipl. verpleegster, Beethovenlaan 16. Pension Soestdijk, J. Rodenburg, Vredehofstraat 37, Soestdijk. Phernambucq, C. A., Vert. N.V. Am- sterd. Superfosfaatfabriek, Soester- bergschestraat 74. Vervallen aansluitingen. Brandts, W. J., Anna Paulownal. 19. Broek, D. v. d., Beëed. mak., Kon.- laan 123. Hamer, Ing. G. J., Het Techn. Re dactie Bur., v. Lyndenlaan 7. Jungeling, H. H., Scheepsbouw en Werktuigkundig Exppert, Stadhou derslaan 38. Nieuwburg, P. H. van, Heuvelw. 37a. Redeman Sr., Joh. G., beëed. make laar, Kerkpad N.Z. 22. Roest, J. B., Heideweg 86. Voorduin, "B. C. G., Gallenk. Pels- weg 2a.

De Soester | 1938 | | pagina 2