De Heren weten dat een Hoed, van ,,'t HANDELSHUIS" altijd voldoet! een BOTERLETTER van van der Loo OTTIEiraiES Garage STAM „Wij Willen Zingen" Verlaging der Ijsbaan- tarieven. WALDORP RADIO &naea?) Burgerlijke Stand is Ingezonden ALLES van eert ander, maar BANKETBAKKERIJ Plaatselijk Nieuws BIJENTEELT. Techn. Bur. H.J. M. van der WEERD, c.i. I Goedkoope letters Goedkoope figuren I BANKETBAKKERIJ C. J. v. d. LOO f 1.29 - 1.60 - 2.45 - 3.25 - 3.90 - 5.25 van 24—80 Nov. 1938. GEBOREN: Catharina Geertruida, d. v. E. C. Higler en Th. L. Lankreyer, Heidew. 68; Hendrika Relina, d. van R. Gosterbeek en J. Boers, Beukenlaan 15; Jan, zoon van J. Pul en H. v.d. Water, Kampweg 20; Wil- helmina Johanna Hendrika, d. van P. Hui gen en B. M. Staring, Birktstraat 18b; Pe- tronella Geertruida, d. van E. H. Kaats en G. Charmant, Kon.laan 165. ONDERTROUWD: A. A. Kwak, 20 jr„ onderwijzer, Nieuweweg 25 en C. Pul, 21 jaar, Lt. Koppenlaan 5. GEHUWD: G. Sakkers, 31 jaar, loodgie ter en J. Roos, 19 jaar, L. Brinkweg 35b. OVERLEDEN: Gerrit Leeuwenkamp, 80 jaar, wednr. van J. v. Putten, le Wete ringpad 5; Henri Louis Antoin v. Bommel, 75 jaar, geh. met W. M. Walpot, Oranje laan 9. Vestiging van 2430 Nov. 1938. G. M. E. v. d. Burg, inw., van Baarn n. Birktstraat 34; J. A. Konter, inw., van Enschede naar Luchtvaartaf deeling; H. E. Bakker met gez., van Vreeland naar Men- delssohnlaan 19; C. M. Vegten van Jut- phaas naar Verl. Postweg 2a; J. de Vos, met gez., van Hilversum naar Kostverlo- renweg 2a; L. P. Krijger, met vr., van Hil- legersberg naar Pr. Hendriklaan la; P. Binnenkade, inw., van Waddinxveen naar Luchtvaartafd.A. Teeuwen m. vr., van Apeldoorn naar Kon.laan 142; H. van Val kengoed inw., van Hilversum n. Gr. Melm- weg 2; B. M. H. Rüllmann-Sanders van Amsterdam naar Eigendomweg 77; M. J. Andeweg, inw., van Zeist naar Radema- kerstraat 10b; H. J. v. Schalkwijk, inw., van Baarn naar Molenstraat W.Z. 30; W. Voskuylen van Scherpenzeel (Gld.) naar Buntweg 6; C. de Groot, inw., van Utrecht naar Soesterbergschestraat 125; G. Warin- ga, inw., van Venlo naar Rademakerstraat 2; J. J. H. Goldschmitz, inw., van Geleen naar Legerplaats; C. A. v. Veen van Asd naar Soesterb.straat 13a; H. de Geus, inw., van Leiden naar Luchtvaartafd.; J. H. Tersteeg, met vr., van Frankrijk naar Braamweg 46; A. P. M. v. Solt, m. gezin, van Voorburg naar Sparrenlaan 14. Vertrek van 2430 Nov. 1938. E. M. v. d. Weerd van Beukenlaan 5 n. Baarn, Kettingweg 37; H. v. Hamersveld, met gez., van Kerkstraat 48 n. Eemnes, Wakkerendijk 50; J. Krijnen van Kolonie- weg 5 naar Hilversum, Boomberglaan 15a; M. P. v. Wezel van Amersf.straat 20 naar Uden, B 273; J. van Altena van Birlctstr. 19 naar De Bilt, Rembrandtlaan 26; A. A. M. Meijer van Rademakerstraat 18 naar Laren (N.H.) Nieuweweg 8; Chr. Klabbers met gez., van Verl. Postweg 32 n. Zeist, Scharweydelaan 184; H. J. Huson van Soesterb.straat 125 n. Amsterdam, Beste vaerstraat 17 Wed. H. Th. Horvers Schattenberg van Kerkpad N.Z. 35a naar Maastricht, Bourgongestraat 18; G. v. d. Hoek van O. Uitr.weg lb naar Den Helder, Marinekazerne. Verhuizingen binnen de gemeente van 24—30 Nov. 1938. F. W. Limburg van Ossendamweg 4 n. Nieuweweg 42; J. van Deventer met vr. van Braamweg 94 naar Schrikslaan 36; J. Kuyper met gez., van Heuvelweg 2b naar Korenweg 6; W. Doorduyn idem; C. Alte na, met z., van Birktstraat 19 n. Pijnen burglaan 3; H. de Jong, met gez., van Kerkstraat 11 naar -Ferd. Huycklaan 8; W. F. Jacobs van Stationsweg 1 n. Ferd. Huycklaan 26; Chr. H. Majoor van Beu kenlaan 19 naar Ferd. Huycklaan 26; C. M. Visser van Molenstraat W.Z. 24 naar v. Lenneplaan 18; M. Hilhorst van Smits- weg 42 naar van Lenneplaan 18; Wed. W. J. P. Kramers-Schuberit van Steenhoffstr. 54 n. W. Toplaan 7; W. Vellinga met gez., van K. Brinkweg 25b n. 28. per maand; dat wordt dan zes cent per kind per kwantaal en dan „op alle scholen, onverschillig van welke richting of stand": een hulp dus van kinderen aan die kin deren daar in die venen. Om die roepstem uit de venen vooral niet te laten smoren in die koude vlakten, roep ik gaarne Uw medewerking in, geach te Redactie en voeg er, sneeuwbalsgewijs, tot de lezers nog dit aan toe: Meester De Boer vraagt aan ieder en van alles, wat bruikbaar is; Mevrouw En gel zoekt het, ter assistentie, meer op de Ten einde onze speciale controle apparaten voor juiste afstelling van carburatie en ontsteking meer be kend te maken, stellen wy van 1 tot 14 December a.s. een leder in de ge legenheid zijn motor GRATIS TE LATEN CONTROLEEREN. Het kan voor U een belangryke be sparing, zyn, hiervan gebruik te maken. Soestdijk - Tel. 2850 verandert van naam en koers. scholen, in de kinderharten. De heele actie is dus buitengewoon opvoedend en alzoo toe te juichen. Ik ken persoonlijk noch Meester de Boer, noch mevr. Engel, noch eenig veenkoloniaal kind en sta er dus voor, als ieder ander. Mochten collectanten haar hun buit geadministreerd, verzameld en bewaard willen hebben, in orde, dat wil ik gaame doen. Maar vlug s.v.p., het is ai December. En laten wij, ouderen, dan bedenken, dat humanisme zich niet alleen mag uiten in het kijken over eigen leed (in eigen volk) heen naar dat van anderen, zooals helaas uit de praktijk zou kunnen worden afge leid, maar terdege ook, m.i. allereerst, in het onderkennen van- en het belangstellen in den nood in eigen gelederen. Laat Mees ter De Boer wat van U hoor en: vindt ge, dat de bannelingen uit Duitschland vóór gaan en dat onze werklooze kinderen, w.o. die van Odoom, nog wel even kunnen wach ten, meer getraind als zij zijn in ellende en ondervoeding (bij de jongste keuring voor dienstneming b.d. weermacht, werd 35 Op de buitengewone algemeene leden- vei gadering van bovengenoemd koor zijn enkele belangrijke besluiten genomen. le. De naam is gewijzigd in „Excel sior", koorvereeniging te Soest. 2e. Er is besloten om het instudeeren van kleinere werken stop te zetten en over te gaan tot het instudeeren van oratoria. Als eerste werk is gekozen „Die sieben Worte des Erlösers", van Joseph Haydn'. 3e. De repetitie-avond is verzet naar Woensdagavond. Deze besluiten zijn om de volgende re denen genomen: „Wij willen zingen" drukte wel in het algemeen uit, wat het streven van het koor was, doch de nieuwe naam „Excel sior" geeft meer de gedachtensfeer van het koor weer en klinkt minder agressief. Bovendien past hij zich ook beter aan bij het tweede besluit, want hoewel het onbe rispelijk uitvoeren van kleinere liederen zuiver kunstgenot kan verschaffen, meent het koor met het in studie nemen van Ora toria een hoogere trede op het terrein der zangkust te bestijgen. Met het besluit om over te gaan tot het Koppel wedstrijd mot-leden over 150 ron den: 1. SchipperOtte 12 pnt. 2. WedlerOtte (op 2 ronden) 9 pnt. 3. v. ZutfenVerwoerd (op 3 r.) 4 pnt. Elgenkrachtrace over 50 ronden (Sen.) 1. H. de Zoete; 2. E. Grift; 3. H. v. d. Broek. Naar men van bestuurszijde mededeelt, is het bestuur van „Hard Gaat-ie" van plan, om van den winter weer een feest avond te organiseeren en men hoopt dan weer evenvee succes te oogsten als het vo rige jaar. Nadere bijzonderheden daaromtrent vol gen nog. „SOEST—VOORUIT" Het Bestuur van „Soest Vooruit" heeft gemeend, de arieven der IJsbaan te moe ten verlagen teneinde het nemen van sei zoenkaarten te animeeren en de leden in staat te stellen op vooideelige wijze met hun gezin van de ijsbaan te profiteeren. Niet-leden kunnen eveneens voordeelige 7?. f ïS U BEHOEFT HET ME NIET TE VERTELLEN Dat is een Permanent van G. H. v. d. Broek Nieuweweg 4 A Diploma Ned. Kappersschool in studie nemen van oratoria beoogt het koor in een steeds groeiende behoefte te voorzien. Het blijkt h.1. telkens, dat er in Soest vele zangeressen en zangers wonen, die gaame aan een groot werk mee willen werken. Zelfs is er een vrij groot aantal, dat wekelijks naar Baarn of Amersfoort trekt om bij vereenigingen daar ter plaat se in de gelegenheid te zijn zoo'n oratorium te zingen. Welnu, wat elders mogelijk is, moet in Soest ook kunnen en daarom ver wacht het koor, dat zich spontaan een j(g 1%y Buiten verantwoordelijkheid der Redactie HOUDT DE OOGEN OPEN VOOR EIGEN LEED. Mijnheer de Redacteur, In het Utr. Dagblad las ik een opwek king tot leniging van bittere armoede in de landbouwgedeelten van onze noorde lijke veenkoloniën, van kinderleed, on dervoeding, enz. Dit alarm werd gesla gen door een moedig schoolhoofd, K. G. de Boer, Hoofd van de Openb. L. S. 2 Ex- loërmond Oost, Gem. ODOORN. Vooreerst hulde aan dezen mensch, die in de dagen van de aardappelcampagne, tijdens welke van eind Augustus tot half October 25 van zijn schoolkinderen aardappelrooiers zijn (niet uit 'n oogpunt van sport, wel te verstaan), maar tevens in die dolle dagen van oproep tot giften aan Chamberlain, aan Benesj, aan Daladier, waarin zoo velen zich totaal verloren, den kop niet kwyt raakte en durfde te manen itot 'n cadeautje minder naar het buitenland, om 'n dekentje of oud jasje of 'n paar schoenen, mogelijk wat geld, voor Odoorn te kunnen bestemmen, voor zijn ondervoede schoolkinderen van in Soesterb.str. 28 (hoek Eikenlaan) Telefoon 2532 dezer Nederlandsche jongelingschap afge keurd wegens lichamelijke ongeschikt heidGeeft het U geen reden tot meer dan tevredenheid, dat er voor de joodsche uitgewekenen in slechts enkele dagen een millioen is bijeengebracht, dus nog afgezien van de grootsche actie, die nog beginnen moet, terwijl het Nat, Crisis Comité in al de jaren van zijn bestaan niet boven de vierhonderdduizend is kunnen ko men? Trefit het U niet, dat bij een straat collecte te Bussum voor de joodsche vluch telingen 2800.werd bijeengebracht en de N.R.Ct. hierbij opmerkt, dat in die ge meente bij een straatcollecte nimmer meer dan duizend gulden werd ontvangen? Blijft ge, gezien de opzienbarende offer vaardigheid t.a.v. de joodsche uitgedreve nen toch nog ietwat twijfelen aan den einduitslag te hunnen bate? Goed, allemaal goed, maar zendit dan in ieder geval wat naar dat veenkoloniale schoolhoofd, die niet beschikt over ontvangsten van kunst avonden, voor wien geen enkel comité op komt, wien geen audiëntie zal worden ver leend voor zoo'n „kleinigheid" en die daar in Exloërmond op den drempel van zijn school, verlaten, staat te roepen om bij stand voor zijn kinderen, alleen maar als tegemoetkoming aan zijn edele sentimen ten, z'n lieve zorgen. Mijnheer de Redacteur, in de stouitste verwachting zeg ik U wel dank voor Uwe medewerking. Met hoogachting Uw abonné, J. A. VAN BEEK, Ringweg 14 A, Soest. Soest, 27 November 1938. groot aantal nieuwe leden zal aansluiten. Tenslotte zij nog vermeld, dait onze plaatsgenoote, de pianiste Ida Jongsma, de piano-begeleiding zal verzorgen. Wanneer wij bovendien in aanmerking nemen, dat de uitvoeringen onder leiding staan van den dirigent Jan Bartelsman, dan gelooven wij de verwachting te mogen koesteren, dat aan Soest binnenkort op muzikaal gebied, iets geboden zal worden, waaraan het sinds langen tijd te kort kwam. Wij wenschen het koor dan ook met deze besluiten van harte succes. „HARD-GAAT-IE" DRAAIT VOOR DE LAATSTE MAAL VAN HET SEIZOEN. brengt als St. Nicolaas-Surprise iets zeer bijzonders, n.1.: de Drukknop Wereld Super 139, MET MOTOR AANDRIJVING voor slechts F 139.». Buntweg 22 Telef. 2777 Soest Hoofdagentschap Waldorp-Radio, Erkende Philips Service. Alleenverkoop voor Soest van Sièra-Radio. CHR. BESTUURDERS BOND. Maandagavond hield het bestuur een bijeenkomst in de Chr. U.L.O.-School, wel ke matig bezocht was. De praeses de heer T. Muit liet zingen Psl. 68 17, las daarop voor Jes. 59 en ging voor in gebed. Medegedeeld werd, dat de heer Burgemeester Mr. W. A. J. Visser, verhindeid was de vergadering bij te wo nen. Spr. roept allen een hartelijk wel kom toe, in het bijzonder den spieker voor dezen avond den heer Schaapma uit Den Dolder, afgevaardigden van zustervere nigingen, den heer P. C. Everaarts, den heer Zijlstia gemeenteraadslid en ds. J. I. van Schaick. In een uitgebreid openingswoord stelt spr. de beginselen vast; het gaat in de chr. vakorganisaties niet om 't materieele maar om de eer van God. Nadat hierop het zangkoor „Excelsior" uit Baarn, dirigent de heer P. C. Everaarts een twee-tal liederen had verklankt, kreeg de spr. de heer T. Schaapma uit Den Dolder het woord, die tot onderwerp kiest: „Ons beginsel en onze kracht." Spr. staat stil bij de geweldige krachten die zich ontspan nen en met zorg vervullen; de liberale eco nomie heeft veel van haar beginselen in geboet, evenals de S.D.A.P., terwijl de C.B.B. steeds haar beginsel heeft hoogge houden en nog leeft uit de kracht Gods. Bij dit onderwerp stond spr. langen tijd stil. Ter afwisseling droeg de heer Carelse enkele gedichten voor, waarna nogmaals „Excelsior" optrad en ds. J. I. v. Schaick het geheel met dankgebed sloot. seizoenkaarten verkrijgen, doch zijn de tarieven voor hen uit den aard der zaak hooger gesteld. Er zullen maatregelen ge nomen worden om, tijdens de dagen, dat de ijsbaan geopend is, fietsen tegen een zeer laag tarief te stallen. Moge de Soesters het groote belang van een goed geoutilleerde ijsbaan in het cen trum der gemeente beseffen en door het nemen van seizoenkaaiten het bestuur steunen in zijn pogingen om het bezoek te stimuleeren. De lage tarieven voor leden zullen wel licht veel Soesters er toe brengen lid der V.V.V. te worden. De kaarten zijn zoo gemaakt, dat zij zichtbaar gedragen kunnen worden, ten einde het lange wachten aan de controle te voorkomen en de controle op de baan te vergemakkelijken. H. L. A. VAN BOMMEL Onder zeer veel belangstelling uit onder wijskringen, werd Woensdagmiddag te half een uur het stoffelijk overschot van wijlen den heer H. L. A. van Bommel, oud-hoofd der school te Gorinchem, op de Ned. Herv. Begraafplaats ter aarde besteld. De kist, gedekt door een vijftal bloem stukken, werd door de aula naar de ge opende groeve gedragen en daarin zacht jes neergelaten. Na deze plechtigheid dankte de oudste zoon voor de groote belangstelling. UITSLAG STEMMING IN GROEP VII. Door het overlijden van den heer G. v. d. Brink te Bennekom is in het Hoofdbestuur van de Ned. Ver. tot bevordering der Bij enteelt een vacature ontstaan in gioep VIT, waartoe ook onze Gemeente behoort. Een zestal candidaten zijn voor deze opengeval len plaats gesteld. De stemming, die op 25 November j.1. is bekend geworden, heeft nood verkeerende werkloozen gezinnen in tot resultaat gehad, dat werden uitgebracht die veenkoloniën. Op deze lofwaardige op: uiting van onbedorven gevoelens, reageer de in uiterst soberen, doch gevoeligen aan slag, een Mevrouw S. Engel-Haakman, 2e Brandenburgerweg No. 72 te Bilthoven, eveneens zeer moedig, thans, nu wij, op drift gehouden door de zich dagelijks op dringende headlines in alle mogelijke kran ten, dreigen, eigen nood te vergeten om der wille van de joodsche immigranten. De ze Mevrouw Engel vraagt, welke Holland- sche jongens en meisjes mee willen helpen collecteeren op school en de bedragen, hoe klein ook, te zenden naar Meneer De Boer. Zy wekt op tot een twee-cenit-collecte ééns F. W. Beekhuis van Till te Laren 26 st. C. v. d. Broek te Soesterberg 6 stemmen. E. C. Drost, te Zeist 5 stemmen. H. G. de Leeuw te De Klomp 7 st. A. van Rooijen, te Ede, 25 stemmen. Daar geen der candidaten een volstrekte meerderheid verkeeg, zal dus de volgende maand een tweede vrije stemming worden gehouden. Zooals men weet, was de heer Beekhuis van Till te Laren candidaat gesteld door de afdeelingen Soest, Baarn en Hilversum. Zondag j.1. werden op de Wielerbaan „Hard Gaat-ie" de laatste rondjes van dit seizoen verreden. Ondanks het gure weer, was de belang stelling nog tamelijk groot. Er werden vele goede prestaties gele verd, en vooral de eigenkracht-race en de koppelwedstrijd over 150 ronden, gereden door Janson, Otte, Schipper, Verwoerd, Wedler en Van Zutfen, waren sensationeel en werden dan ook met een daverend ap plaus bekroond. Maar ook de prestaties, geleverd door de leden, mochten er wezen, dat hebben de koppelwedstryd Senioren over 150 ronden en de tydrace Senioren over twee ronden, wel bewezen. Al met al, kan het Bestuur van „Hard Gaat-ie" op een zéér geslaagden sluitings wedstrijd terugzien. Tusschen de nummers door werden de nieuwste muzieknummers gespeeld, het geen verzorgd werd door J. v. d. Breul, Ra dio- en Gramophoonhandel, Birktstr. 32. Hieronder volgen de uitslagen: Achtervolging over 8 ronden (Senioren): 1. J. Pureveen. 2. W. Smit. Tijdrace over 2 ronden (Junioren): 1. W. Grift, 16.8 sec. 2. S. de Zoete, 17 sec. Koppelwedstryd over 150 ronden (Senio ren, 2 klassementen): Klassement I: 1. E. Grift—W. Smit 4 pnt. 2. H. de ZoeteD. de Zoete 3 pnt. 3. E. KarelseB. Kooy 2 pnt. Klassement II: 1. H. de ZoeteD. de Zoete 8 pnt. 2. E. Grift—W. Smit 6 pnt. 3. E. Karelse--B. Kpoy 4 pnt. Totaal Klassement: 1. H. de ZoeteD. de Zoete 11 pnt. 2. E. Grift- W. Smit 10 pnt. 3. E. Karelse--B. Kooy 6 pnt. Eigenkracht-race over 100 ronden voor niet-leden: 1. Otte; 2. Schipper; 3. Wedler. Koppelwedstryd Junioren: 1. W. Grift—T. de Zoete. 2. S. de ZoeteFl. de Zoete. 3. K. BeukeR. Dorrestyn. Tydrace over de 2 ronden (Senioren). 1. H. de Zoete 15.8 sec. 2. E. Grift 16 sec. <0^ <05^ Os£g><&^g> Onze succesvolle aanbieding van gratis chocoladeletters is geëindigd U Onze laatste reclame-aanbieding in dit seizoen op jsj ZATERDAG 3 DEC. en MAANDAG 5 DEC. Iedere kooper van een DROSTE of RINGERS chocolade letter, een choco- I ladefiguur voor de HALVE PRIJS! ALLEEEN ZOOLANG DE VOORRAAD STREKT 1 a Haast U van deze voordeelige aanbieding gebruik te maken! a Soesterb.str. 28 - hoek Eikenlaan - Telefoon 2532 <3><2^»><Ss^><&v> POSTZEGELVERKOOP „VOOR HET KIND" ACTIE 1938-1939. Dezer dagen werden evenals andere ja ren weder de voorbereidende maatregelen getroffen voor de a.s. actie van den ver koop van Weldadigheidszegels en Prent briefkaarten „Voor het Kind". Eenige heeren van het Comité, hetwelk bestaat uit de volgende personen: M. van Veeren, Voorzitter; H. J. Berghege, Secre taris-Penningmeester; Mevr. S. v. Beek- Boersma; J. E. Bloemen; H. Bloemink, Ds. E. Groeneveld; J. G. F. Gijzen; Ds. J. I. van Schaick; Pastoor A. G. Smit; Mej. M. A. Vermaas; Mevr. J. J. E. M. Vos—Jan sen; Pastoor W. M. Voss; Mevr. C. J. v. Wely-van Beemen en Ds. S. Wouters heb ben met de Dames die zich ter beschikking stelden voor den verkoop van zegels en prentbriefkaarten eene bijeenkomst gehou den in het Raadhuis, waartoe door onzen Burgemeester de Raadzaal welwillend ter beschikking werd gesteld. Wanneer men dit lijstje van personen, die met het doel van den postzegelverkoop sympathiseeren, aanschouwt, dan zal het ieder duidelijk zyn, dat de winst, die er eventueel gemaakt wordt, ten goede komt aan de ihisdeelde kinderen van alle ge zindten. De verkoop is aangevangen 1 December j.1. en duurt tot en met 5 Januari 1939. Het is een goede gedachte geweest, om de Weldadigheidszegels „Voor het- Kind" uit te geven omstreeks den datum, waar op de wereld de geboorte herdenkt van den grooten Kindervriend, van Hem, Die gezegd heeft: „Wat gij een dezer kleinen doet, dat doet gij mij". Door den aankoop van kinderzegels kan letterlijk iedereen helpen den grooten last die op het misdeelde kind rust, te verlich ten: met Kerstmis of Nieuwjaar verzendt ieder wel een briefkaart. Frankeer ze dan met een kinderzegel en U helpt mee aan een sympathiek doel. En zeg nu niet: „wat kan de aankoop van één postzegel nu hel pen" Bedenkt, dat vele kleintje een groo te maken en herinnert U tevens wat er ge zegd is omtrent het penningske der Wedu we. DAMCLUB „O.D.G." De resultaten van de gehouden onder linge wedstrijden op Woensdag j.1. zijn: Wit. Zwart. J. VeenendaalD. van Egten 20 P. ReeringhT. P. Niemantsverdiiet 20 J. KantersH. van Oord 20 G. ReeringhH. Kïraay 02 R. DamenE. Kuyper 20 G. M. van EekC. van Es 11 D. WaalB. van Es afgebr. De uitslag van de partij, gespeeld op 23 November tusschen de heeren T. P. Nie- mantsverdriet en H. Kanters moet zijn 0-2. De wedstrijd-commissie heeft in overleg met de spelers het officiëele tiental samen gesteld, dat in de a.s. competitie van den U.P.D.B. zal uitkomen. De volgorde luidt: 1. D. Waal. 2. B. van Es. 3. P. Reeringh. 4. D. Grasmayer. 5. R. Damen. 6. E. Kuyper. 7. J. Muis. 8. J. Veenendaal. 9. C. van Es. 10. H. Kraay. De eerste drie reserves zyn de heeren G. M. van Eek, E. Veerman en G. Reeringh. Door een der leden is een prijs uitgeloofd voor dengene die het hoogst aantal punten behaalt in de competitiewedstrijden van den U.P.D.B. Voor a.s. Woensdag zijn de volgende par tyen vastgesteld: D. WaalH. van Oord. B. van EsE. Kuyper. D. GrasmayerJ. Kanters. P. ReeringhH. Kraay. E. VeermanT. P. Niemantsverdiiet. J. MuisW. Veerman. C. van EsJ. Veenendaal. G. M. van Eek—G. Reeringh. D. van EgtenR. Damen.

De Soester | 1938 | | pagina 2