Gemengd Nieuws. Officiëele Publicatiën. BUITENLAND. Plaatselijke berichten. Provinciale berichten. Yan afslagen in goud, zilver en brons zullen worden vervaardigd. De schets van de voorzijde is ontwor pen door den heer Victor de Stuers, terwijl de stempel gesneden is door de stempelsnijders W. Schammer en J. P. M. Menger. De voorzijde, gegraveerd door eerst genoemde, vertoont een staand Miner- vabeeld dat zegevierend met de rechter hand wijst op de stralende universiteits- zon, terwijl de linkerhand de speer en een palmtak omklemd houdt. Het beeld wordt geflankeerd door de wapens van Nederland en Utrecht in kransen, waarboven de woorden prijken: sol justitiae illustra nos. Het randschrift luidtFausta sub luce laeta saccula surgant. De achterzijde van de hand des heeren Menger vertoont een krans waarin de woorden Celébrandis quintis semisaecularis univ. Rlieno-Traject auspiciis R. Aug. Guillielmi III. P, P. F. Ao, MDCCCLXXXVI. De commissaris van politie te Arnhem waarschuwde dezer dagen tegen de be- driegelijke handelingen van eene „dame", zekere Geerlina Lubbers Zeilmaker, weduwe van B. Evers, oud 46 jaren. Zij noemt zich ook freule Hulsteijn en freule Van de Poll en geeft voor veel invloed te hebben bij H. M. de Koningin. Het is gebleken, dat zij niet alleen te Arnhem, maar ook in de omstreken van Deventer haar intrek nam in hotels en zonder betalen stil verdween. "Woensdag jl. arriveerde zij te Zwolle, nam haar intrek in een hotel, maar de politie zorgde bij tijds, dat de hotelhouder niet bedrogen werd. Zij was in het bezit van slechts 70 centen en van een gouden horloge, hetwelk zij eerst moest beleenen om haar logies en verteering te kunnen betalen, waarna zij des middags vertrok per trein via Utrecht naar Rotterdam. Bij den Raad van State is een voor stel aanhangig tot verhooging van het tarief der binnenlandsche telegrammen. De grondtaks zou zijn 10 cent, voor elke 2 woorden zou 3 cents betaald worden, tot een minimum van 25 cent. Boven de 40 woorden zal voor de dag bladen, slechts één cent per woord be rekend worden. De pauselijke oud-zouaven houden Zondag te Utrecht eene algemeene ver gadering, om het feest van het 25-jarig bestaan van het regiment der pauselijke zouaven voor te bereiden. De oud-gedien- den van den paus hebben plan dien dag een groot Nederl. zouavenfeest te houden. Nog wordt door de Pall Mall Gaz. de aanneming der liuiue-rnlc bill mogelijk geacht, zij het dan ook met eene meerderheid van slechts 5 of 6 stemmen. Alle andere liberale bladen verwachten de verwerping. Gladstone heeft er op aangedrongen, dat Maandag tot stemming zal worden overgegaan. De Parnellisten en radicalen wilden deze evenwel tot Dinsdag zien uitgesteld. De reeks «misverstanden" waaruit het Turksch-Grieksche conflict heet bestaan te hebben heeft heel wat menschenlevens gekost. Volgens het officieel rapport van den Turkschen opperbevelhebber Achmed Ejoeb pacha bedragen de Turksche ver liezen aan dooden 7 officieren en 160 manschappen en aan gewonden 13 offi cieren en 162 manschappen. Op Turksch gebied werden 1161 Grieksche lijken begraven, terwijl één majoor, 2 kapiteins, «Mijne lieve Eleonoraherhaalde Amandus en legde zooveel warmte in deze woorden, als maar mogelijk was. Toen hij zijn leeraar hoorde komen, sprong hij naar het venster en hield zich bezig met het schikken der gordijnen. De zestigjarige verliefde was met zijne voorbereidende maatregelen voor de operatie gereed hij sprak Eleonora moed in en ging dan naar het Mariabeeld, dat in een hoek van de kamer stond. Hier vouwde hij de handen en bad eerbiedig, dat God hem de noodige kalmte verlee- nen en dat het werk gelukken mocht. E'eonora was met het grootste vertrou wen bezield en kon nauwelijks het beslis sende oogenblik afwachten. Ook zij had de handen gevouwen en het hoofd omhoog gericht, want men had haar zoo dikwijls gezegd, dat de Vader aller menschen daar boven den blauwen hemel en de gouden sterren troonde. Zij verheugde zich over de eerste lichtstraal, die de groote weldoener van haar leven haar toonen zou. Ja, zij minde hem met al de kracht, die in haar was en vooral sedert hij zoo zoet met haar gesproken had. Amandus' oogen rustten met wel gevallen op het schoone meisje hij kon bidden noch denkenzijn geest was verdoofd, een nameloos wee, zooals hij nog nooit ondervonden had, maqkte zich van hem meester. E. verliet de hemelsche geliefde en wenkte zijn leerling, dat hij haar stevig vast moest houden. De operatie begon. Een half uur later was alles voorbij. Eleonora stond op. «Ik voel eene on- 6 luitenants en 310 soldaten werden gevangen genomen. De blokkade der Grieksche havens duurt nog steeds voort en zal naar van ofliciëele zijde wordt gemeld, niet eer worden opgeheven voor en aleer de ontwapening der Grieksche troepen voleindigd is. De commissie der Fransche Kamer, belast met het onderzoek van het regee- ringsvoorstel tot verbanning der prinsen, heeft na het ministerie daarover gehoord te hebben, het volgende ontwerp inge diend: «1. Het verblijf op het grondge bied der Fransche Republiek is den hoof den der familiën, die over Frankrijk hebben geregeerd, en hun directen erf genamen verboden. 2. De regeering is gerechtigd om den anderen leden der familiën het verblijf op het grondgebied der republiek te verbieden. 3. Wie dit verbod overtreedt, wordt met gevange nisstraf van twee tot vijf jaren gestraft en na dezen tijd over de grenzen ge bracht". Men gelooft, dat dit voorstel door de regeering zal worden overgeno men en dat de graaf van Parijs, in een manifest tot het Fransche volk, tegen zijn verbanning zal protesteeren en dan zich naar Zwitserland begeven. Het huwelijk tusschen den Noord-Ameri- kaanschen president Cleveland en Miss Fölsom heeft Woensdagavond te Was hington in alle eenvoud plaats gehad. De jonggehuwden maken hunne huwe lijksreis door het Alleghany-gebergte. De socialist Most is te New-York tot een jaar gevangenisstraf en 500 dollars boete veroordeeld. De rechter betreurde het, dat hij »den grootsten fielt" zooals hij Most noemde, geen zwaardere straf kon opleggen. De Etna gaat steeds voort met het uitwerpen van lava, gloeiende steenen en kolommen heet water. De lavastroomen bedreigen nu het plaatsje Nicolosi met den ondergang. Pogingen door soldaten en brandweermannen in het werk ge steld om den stroom eene andere rich ting te geven, mochten niet baten. Alle voertuigen uit Catania zijn nu gerequi- reerd om de roerende have der inwoners in veiligheid te brengen. Dr. C. H. van Rhijn, predikant te Gouda, bij velen onzer stadgenooten be kend, is door Z. M. den Koning benoemd tot hoogleeraar in de faculteit der god geleerdheid aan de Rijks-universiteit te Groningen. De heer F. J. baron van Heecke- ren, Majoor bij het 2e reg. huzaren en commandant van het depót-escadion al hier in garnizoen, is door Z. M. den Ko ning bevorderd tot Iuitt.-Kolonel. Naar men met zekerheid verneemt, zal eerstdaags als directeur van het nieuw op te richten remonte-depót voor jonge paarden, in de legerplaats bij Milligen, optreden de ritmeester-instructeur jhr. M. Van Reigersberg Versluys, van het 'le regement huzaren, en in zijn plaats worden benoemd de ritmeester A. C. baron Van Asbeck, van het 3. reg. huzaren. Bij de gisteren gehouden verkiezing van ouderlingen en diakenen der Herv. gemeente alhier, ter vervulling der vaca tures, ontstaan door de periodieke aftre ding van de heeren J. Zandijk Sr., J. J. Kleber, G. van Gheel Gildemeester en C. Maas als ouderlingen, J. van Om men Jzn. en J. van Apeldoorn JLzn. als diakenen, zijn alle aftredenden herkozen. De algemeene vergadering van het Nederlandsch Onderwijzersgenootschap in 1887 moet gehouden worden te Haarlem bekende beweging in mijne oogen," zeide zij en trilde over haar gansche lichaam. «Barmhartige God, ik zie I" riep zij nu. Zij sloeg de oogen op, zag Amandus aan en zonk voor hem op de knieën. «Lieve, lieve E.l" riep zij, mijn redder, ik zal u altijd, altijd beminnen De oude oogarts liet het instrument uit de h3nd vallen en werd zoo bleek als de dood. «Eleonora I" schreeuwde hij verbit terd dat hij zich zoo bedrogen zag. «Wee mij I" riep deze en viel onmach tig in Amandus armen, die zelf de on macht nabij was en nauwelijks kracht genoeg had om Eleonora te houden. Hij keek zijn meester met vertwijfelende blikken aan, zijn meester, wiens schoone droomen met één slag vernietigd waren. Maar in dit oogenblik kwam bij dezen voor de eerste maal, sedert hij Eleonora kende en beminde, het bewustzijn op, dat hij niet de man was, die haar ge lukkig kon maken. Hij wilde de bloem niet verstikken door de gele bladeren, die van zijn levensboom vielen. Hij wischte een heete traan van de bleeke wang en dacht: zij zal mijn kind wezen. Een uur later zat Eleonora met een kap over de oogen gelukkig met haar Amandus, die van zaligheid en geluk overvloeide. De arts kuste het schoone meisje, dat hij nu spoedig de schoone bloemen, de groene boomen, de zingende vogels, den blauwen hemel en de gouden sterren toonen kon en zeide «wij zijn quite, mijn lief kind. Ik heb u de oogen en gij hebt mij de mijne geopend." EINDE. of te Amersfoort. Tot nog toe is geen keuze tusschen beide plaatsen gedaan. Vrouw T. en hare dochter, beschul digd van gezamenlijk een boer, die haar huis bezocht, te hebben bestolen, zijn door het gerechtshof te Amsterdam vrijgesproken. Woensdagmiddag werden in den tuin van den heer M. in de Muuihuizen alhier, bij het aanleggen van bloemperken eenige doodsbeenderen opgegraven. De gemeenteraad heeft Woensdag tot rector aan het gymnasium benoemd dr. J. II. Moll, rector van het gymnasium te Sneek (reeds in een gedeelte der oplage van 't vorige nummer onzer cou rant vermeld). De benoemde stond als no. 3 op de door B. en W., in overeen stemming met curatoren en met den inspecteur der gymnasia, ingezonden voordrachthij werd benoemd met 9 stemmen. 5 stemmen waren uitgebracht op dr. K. G. P Schwartz, conrector te Doetinchem, die bovenaan stond op de voordracht; dr. P. Hoekstra, conrector te Zwolle, verwierf eene stem. De benoeming van een conrector, die reeds aan de orde was gesteld, werd verdaagd, ten gevolge der aanneming van een voorstel van den heer Bake, om, alvorens daartoe over te gaan, van curatoren nadere inlichtingen te vragen omtrent alle zes sollicitanten, die zich voor deze betrekking hebben aangemeld. Overeenkomstig dit voorstel werd met 9 tegen 6 stemmen beslist, na een vrij langdurig debat, waarbij door den voor steller en de hh. Huet en Scheltema werd betoogd, dat de raadsleden meer gegevens behoefden, om zelfstandig te kunnen uitmaken, wie onder de sollici tanten de meest geschikte is, terwijl de voorzitter, gesteund door de hh. van Beek en Croockewit, het voorstel bestreed, hoofdzakelijk op dezen grond, dat van curatoren liet geven van nieuwe inlich tingen bezwaarlijk kon worden gevergd, nadat de raad bij de benoeming van den rector juist zijn eigen weg was gevolgd, in strijd met het zeer beslist advies Yan inspecteur en curatoren. Ook de beslissing op het request van den heer H. J. Wolter, waarin deze voor zijne dochter toelating verzoekt tot de lessen van het gymnasium, werd aangehouden. B. en W. hadden, evenals curatoren, afwijzend geadviseerd. De heer Huet wenschte echter, dat, alvorens te beslissen, nog het gevoelen van de inspecteur der gymnasia zou worden gevraagd en tevens onderzocht, hoe de ervaring was geweest, die men op de gymnasia, waar meisjes tot de lessen zijn toegelaten, daarvan had opgedaan. B. en W. oordeelden dit onderzoek onnoodig, omdat "er, hoe ook dat onder zoek mocht uitvallen, voor het gemeen tebestuur van Amersfoort geen quaestie van kon zijn, meisjes op het gymnasium toe te laten, wilde men niet het subsidie, dat van het seminarie der Oud Bisschop pelijke Clerezie ten behoeve van die inrichting genoten wordt, in de waag schaal stellen. De raad stelde er echter prijs op, geen beslissing te nemen, alvo rens in de gelegenheid te zijn gesteld, de zaak van alle kanten te bezien. Met 8 tegen 7 stemmen werd besloten, het advies aan B. en W. terug te zenden, opdat het zou worden aangevuld in den door den heer Huet bedoelden zin. De rekeningen van het burgerlijk arm bestuur en van den schuttersraad over 1885 werden ter tafel gebracht; zij zul len te zijner tijd, tegelijk met de gemeen terekening, onderzocht worden. De heer Huet vroeg en kreeg verlof, om in de eerstvolgende zitting B. en W., naar aanleiding van het onlangs versche nen verslag van den toestand der ge meente, te interpelleeren over den reini gingsdienst. 321ste STAATS-IiOTEKIJ. VIJFDE KLASSE, Tweede week. Trekking van 2 en 4 Juni. (1900 loten.) Ten Kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen Prijs Tan f 100. No. 3727. Prijzen van 1 70. 2, 89, 95, 845, 857, 866, 3646, 3707, 4401, 4412, 4483, 4922, 4934, 6929, 6952, 9419, 14038, 14086, 14090 en 14092. Te zamen 21 prjjzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken 24, 96, 100, 801, 811. 812, 841, 859, 869, 878, 3612, 3642, 3651,3660,3661, 3677, 3689, 3702, 3708, 3717, 3720, 3745, 4408, 4417, 4444, 4450, 4471, 4472, 4474, 4476, 4484, 4487, 4574, 4576, 4928, 6904, 6924, 6948, 6957, 6958, 6966, 6977, 6988, 6989, 6997, 9301, 9315, 9321, 9323, 9329, 9333, 9339, 9346, 9350, 9362, 9374, 9417, 14002, 14005, 14009, 14026, 14029, 14031, 14079, 14089, 14093 en 18618. De volgende trekkingen geschieden 811 en 1519 Juni. Utrecht. Bij gelegenheid der aan staande feesten tot viering van het 250 jarig bestaan der Utrechtsche Hooge- school, zal op den 26 dezer van wege de Gemeente, in de Maliebaan alhier, eene Nationale harddraverij met tweewie lige rijtuigen wurden gehouden, waaraan echter alleen zal mogen worden deelge nomen door paarden, die niet meer dan één prijs hebben gewonnen. De prijzen zullen bestaan, de le in een voorwerp van zilver en f150.en de 2e eveneens in een voorwerp van zilver en f 100. Den 16e dezer zal de 3e compagnie van het corps Genietroepen van hier naar de legerplaats bij Zeist vei trekken, ten einde deze voor de gewone jaarlijk- sche oefeningen van dat corps in gereed heid te brengen. Baarn. De nieuwe concertzaal van het Hotel Velaars alhier wordt Dinsdag a. s. feestelijk geopend. De zaal is29M. lang bij 9 M. breed en kan omstreeks in zaal en tuin 400 personen bevatten. De Baarnsche Zangvereeniging voor gemengd koor, onder directie van den heer Van Adelberg en het Symphonie-orkest van de Utrechtsche Schutterij zullen dit locaal inwijden. Er zullen waarschijnlijk velen in onze gemeente gevonden worden, die gaarne willen profiteeren van dit zeld zame kunstgenot, daar de entree fl. niet te hoog gesteld is. Barnercld. Daar de schietbaan achter den huize Schaffelaar wegens on veiligheid voor de daarbij wonende boe ren, en om andere redenen, niet meer gebruikt kan worden, is men voorne mens een andere schietbaan op te rich ten, in een gedeelte van het onlangs ge velde Oud-Barneveldsche bosch, daartoe door de eigenaars welwillend afgestaan. Verder zou men op dat zelfde terrein een wandelpark willen aanleggen, en een muziektent voor het Barneveldsche Har monie-korps oprichten, met een bijzonder lokaal voor eene buitensocieteit. Door de leden van de Schiet-vereeniging is reeds eene commissie benoemd van vijf heeren, om te trachten, in overleg met eene dergelijke commissie van de leden der Sociëteit, de beste middelen te beramen dit een en ander ten uitvoer te brengen. Mocht dit gelukken, dan zal de verwe zenlijking dezer plannen ongetwijfeld kun nen strekken, om veel toe te brengen tot genoegen en uitspanning van alle klassen van Barneveld's ingezetenen. Hoogland. De Raad dezer Gemeente heeft in zijne zitting v3u Woensdag j.l. den heer Van Worflel te Amersfoort tot tweeden onderwijzer benoemd. Renswoiide. Bij den landbouwer J. v. B. alhier, kwamen verleden week twee landloopers verzoeken om den nacht op den stal te mogen doorbrengen, welk verzoek hun, hoewel schoorvoetend, werd toegestaan. Den volgenden morgen ver lieten zij tegen 7 ure ongeveer hunne legerstede, doch gingen niet weg vóór zij den gastheer vriendelijk hadden be dankt voor zijne herberging en van een der knechts een paar nieuwe laarzen hadden aangetrokken. Eerst toen zij reeds te ver verwijderd waren, om hen te kunnen achterhalen, werd de roor den knecht zoo schadelijke ruiling opgemerkt. Men zij dus op zijne hoede. Celtlerscli-Veenendaftl. Zondag morgen, 6 Juni, zal de eerste wieldwed- strijd van de algemeene Nederlandsche Wielrijdersbond, waarvan de mededin gers langs de Klomp alhier moeten ko men plaats hebben. De te volgen weg is Amersfoort, Woudenberg, Scherpenzeel, Renswoude, de Klomp, Ede, Velp, Dieren en Apeldoorn. Afstand 100 kilometer. Eindelijk gesnapt. Aan het spoorweg station te Altstatten werden dezer dagen, twee Fransche gauwdieven ingerekend, die geruimen tijd op allereenvoudigste wijze, groote sommen wisten machtig te worden. Zij begaven zich naar bankierskanto ren om er een Zwitsersch biljet van duizend francs te wisselen, en wisten, als de kassier klein bankpapier aftelde, niet alleen dat, maar ook het groote biljet in den zak te steken en verdwe nen dan spoorloos. Op die vernuftige manier kwamen zij te Genève, Nizza en Bazel aan groote bedragen, die men, bij hunne arrestatie, nog bij hen vond. Te Zurich keek men hen te veel op de vingers en daar mislukte het grapje her haaldelijk. Vooreerst zullen de deugnie ten wel niet wéér op vrije voeten komen. Een Amerikaansch blad bevat de vol gende advertentie: «Er wordt een redac teur voor een veelgelezen blad gezocht. De man moet zijn vak verstaan, maar ook kunnen kibbelen, duelleeren, ranse len, voor diender spelen en geld in ont vangst nemen. Hij moet uitmuntend de kunst kennen om onbeschofte kerels te woord te staan en bij concerten en bals uiterst voorkomend tegen de dames zijn. Leden van liedertafels en liefhebberij- tooneelen, gymnasten, joden, heidenen, protestanten, katholieken, moeten hem allen machtig graag kunnen lijden en hij moet overal haantje den voorste spe len. De krant die hij maakt moet nooit op de post verloren kunnen gaan en boosaardige concurrenten moeten er niets op kunnen aanmerkende grillen en nukken onzer vijftigduizend lezers moet de redacteur zoozeer weten te voldoen, dat allen hun abonnementsgeld vooruit betalen. Er wordt dus iemand verlangd die koud en warm tegelijk kan zijn, die met de honden kan blaffen en met de hazen om het hardst loopen. Hij moet de vlooien kunnen hooren hoesten en het gras groeien. De man die aan al dje vereischten voldoet, zal een schitterend salaris ont vangen. Wederom is een van de nog weinig overgebleven oudstrijders bij Waterloo heengegaan. Op ruim 90-jarigen leeftijd overleed dezer dagen te Warga Gabriel Boorsma, in 1815 mede ten strijde opgetrokken. De overledene, die na zijn militaire loopbaan jaren lang den staat nog als postbode diende, genoot de algemeene achting zijner dorpsgenooten en was tot een pacr dagen voor zijn dood naar lichaam en geest gezond. Het postkantoor te Portland, Orogon, heeft een zonderlingen «brief'ontvangen, Zij bestond namelijk uit den kraag van een hemd, voorzien van een twee-cents postzegel en het adres. De inhoud luidde: „Wees zoo goed, de rekening van het waschgoed te betalen. Uw waschvrouw." De BURGEMEESTER en WETHOU DERS van AMERSFOORT, Gezien de aanschrijving van den heer Commissaris des Konings in de provincie Utrecht van den 4. Mei 1886 No. 1. N. M. en S. (Provinciaal blad No. 38); Gelet op artt. 139 der wet van den 19. Augustus 1861 (Staatsblad No. 72), betrekkelijk de nationale militie; Doen te weten, dat aan het gebouw de Manége alhier op Maandag, den 21. Juni aanstaande, 's voormiddags te 9% uren, door den Kolonel Militie-Commis saris in de provincie Utrecht zullen wor den onderzocht alle in deze gemeente gevestigde verlofgangers der militie te land, die vóór den 1. April 1886 in het genot van onbepaald verlof zijn gesteld, om het even of zij in den loop van dit jaar al dan niet tot opkomst onder de wapenen verplicht zijn (met uitzondering alleen van hen die in Juni aanstaande in werkelijken dienst moeten opkomen), of wel tot vroegere lichtingen behooren, en het zij wegens latere inlijving, het zij op grond van art. 146, tweede zin snede, van de militie-wet of om andere redenen, niet met de manschappen van de lichting, waarvoor zij bij de militie dienen, ontslagen zijn. Burgemeester en Wethouders herin neren belanghebbenden, hunne verplich ting om in uniform gekleed en voorzien van de kleedings- en uitrustingsstukken, hun bij het vertrek met verlof medege geven, van hun zakboekje en verlofpas, op tijd en plaats voormeld te verschijnen, en maken hen tevens opmerkzaam op het bij de wet bepaalde dat het Crimi neel wetboek en het reglement van krijgs tucht op de verlofgangers van toepassing zijn gedurende het onderzoek en in het algemeen wanneer deze in uniform ge kleed zijn. Gedaan en op de daarvoor gebruike lijke plaatsen aangeplakt te Amersfoort, den 2. Juni 1886. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester T. A. J. VAN ASCII VAN WIJCK. De Secretaris, W. L. SCHELTUS. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. Geboren 26 Mei, Petrus Hendricus Franciscus, z. van Leendert Cornelis van der Straten en Anna Maria Louise Kleuren. 31 Mei, Helena Johanna, d. van Leendert Johannes de Gans en Cornelia Hermina Holtman. Johanna, d. van Willem Kraan en Everarda Verschuur. Hendrikus, z. van Petrus van der Pol en Clasina Otto. 2 Juni, Catrina Wilhelmina, d. vau Hen drikus Theodorus Josephus Kraanen en Clasina van Keeken. Geruwd: 2 Juni, Johann Ludwig Her mann Petrick en Jannetje van Ginkel. Jan Hendriks Schipper en Aaltje van Laar. Dirk Wels en Hendrikje van Straten. Ovekleden 29 Mei, Johannes Joseph Vakstal, 4 d. Johannes Vahstal, 4 d. 31 Mei, Antonie Gijsbert Brans, 52 j. echtg. van Cathariua Ruikers. Hoogland. Geboren 30 Mei, Antonia, d. van An- tonia van de Hoef en Weijmpje van Kleinwee. Leusden. Geboren: 3 Juni, Frans, z. van Frans Veenendual en Jannetje Kraaikamp. Soest. Overleden 30 Mei, Hessel Klein, oud 48 jaar. 4 Juni, Petronella Koppen, oud 7 maanden. Woudenberg. Gehuwd 2 Juni, Gerrit Frans Rijnfrank, 26 j. en Dirkje van Daatselaar, 21 j. Overleden 2 8 Mei, Errisje van Reenen, 16 j.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1886 | | pagina 2