Gemengd Nieuws. Ofüciëele Publicatiën. BUITENLAND. Plaatselijke berichten. Provinciale berichten. De Donderdag te Amsterdam bij eengekomen Midden-Europeesche Spoor wegconferentie werd bijgewond door 95 gedelegeerden voor 80 Duitsche, Oosten- rijk-Hongaarsche, Belgische, Nederland- sche, Zwitsersche, Rumeensche, Fransche, Engelsche en Deensche Spoorweg-onder- nemingen en stoomvaart-maatschappijen. Twee regeerings-vertegenwoordigers wa ren aanwezig, voor Duitschland, Oosten- rijk-Hongarije èn Hólland. De vergadering werd geleid door den heer Van Hasselt, van den Raad van administratie der Holl. IJzeren Spoorweg maatschappij. Er werd bepaald, dat de winterdienst- regeling 1886/87 den 1 October in wer king zal treden. De volgende halfjaar- lijksche conferentie zal gehouden worden te Dresden, den 19. Januari. D. v. Z.-H. De opbrengst der kersenrerpach- tingen in Maas-en-Waal is dit jaar be trekkelijk zeer geringofschoon het gewas meer gewicht belooft dan in 1885, konden de boomgaarden, die de vorige week aldaar in het openbaar werden verpacht, niet meer opbrengen dan de helft of twee derden der pachtsommen van het vorige jaar; gemiddeld werd niet meer besteed dan 2 ct. per pond. Te Wageningen is Donderdag avond de bliksem geslagen op den aflei der van de villa ïHinkelnoort,n bewoond door Baron van der Duijn van Maasdam, doch daarvan afgeweken, en na in de keuken eenige beschadiging zonder brand te hebben veroorzaakt, weder uitgewe ken. Te Meppel zijn in een weiland twee koeien door den bliksem gedood. Gladstone is Donderdag zijne ver- kiezingstocht in Midlothian begonnen. Bij zijn vertrek uit Londen waren dui zenden tegenwoordig en weergalmde uit duizende keelen een Cheer" voor den grooten Old man! Daar de toegangen tot het station gesloten waren en nie mand zonder plaatsbillet op het perron werd toegelaten, werden de plaatsbu- reau's als bestormd door de menigte, ten einde zich van een kaartje voor het naastbijzijnd station te voorzien en daar door in de gelegenheid te worden ge steld, de Premier nog eens te zien en zoo mogelijk hem de hand te schudden. Men hield niet op met juichen, voordat Gladstone eene kleine toespraak had ten beste gegeven. Dit was hij trouwens ver plicht aan elk tusschenstation te doen, waar de trein stilhield. Te Leicester werd de trein door ongeveer 10.000 per sonen opgewacht. Gladstone zelf moest verklaren, dat hij in zijn ruim 54-jarig openbaar leven nog niet zooveel geest drift had bijgewoond. Als beweegreden voor de uitzetting der prinsen uit Frankrijk deelt de Alatin mede, dat de overleden koning van Beieren eenigen tijd geleden aan den graaf van Parijs het verzoek had ge richt, hem 20 millioen Mark te leenen; hij beloofde daarvoor het herstel van het koningschap in Frankrijk te zullen be gunstigen. Het verzoek werd door een bediende des konings overgebracht, maar desniettemin meende de graaf van Pa rijs dat het een officieel karakter had en 1)ij zond een antwoord aan den Beier- schen minister-president, waarin hij ver klaarde, dat hij de 20 millioen zou ver schaffen, indien Beieren vorst Bismarck overhaalde zijn bekenden weerzin tegen een koningschap der Orleans te laten varen. Het Beiersche ministerie begreep er eerst niets van, en besloot, toen het zich op de hoogte had gesteld, de ge- heele geschiedenis aan Bismarck mede te deelen. Bismarck had daarop aan den heer de Freycinet een afschrift van den brief van den graaf van Parijs gezonden, als een bewijs dat deze werkelijk naar de Fransche kroon trachtte en om haar te verkrijgen in het buitenland hulp zocht. Dit had den heer Freycinet be wogen de verbanning der prinsen voor te stellen. In het Beiersche Huis van Afgevaar digden werd door den minister-president Lütz eene proclamatie voorgelezen, waar in door den regent aan het ministerie werd opgedragen, aan de Kamer alle op den dood des konings en het regentschap betrekking hebbende stukken over te leggen. Voorts gaf hij den raad eene geheime commissie te benoemen, wier beraadslagingen de overige kamerle den onder verplichting van geheimhou ding zouden kunnen bijwonen. Eene der gelijke commissie, 28 leden tellende, werd dan ook bij acclamatie aangesteld. Door de troepen van het Fransche transportschip Dives werden, naar aan leiding van de aldaar gepleegde wreed heden, de nieuwe Hebriden bezet. Dit geschiedde evenwel niet, zooals men in het eerst vermoedde, met het doel deze eilanden voor goed te annexeeren, maar alleen, naar officieel aap de Engelsche regeering werd medegedeeld, om de be woners voor het door hen aangerichte bloedbad te tuchtigen. Door de Nordd. Allg. Zeitung wordt een berichtje medegedeeld, dat waar schijnlijk uit Bismarck's koker komt. In gevolge de nieuwe spionnenwet, heet het daarin, kan ieder Duitscher in Frankrijk vervolgd en gestraft worden. De Engelsche regeering waarschuwde het reizend publiek reeds, in de nabijheid van versterkte plaatsen niet te teekenen of te photo- grafeeren en ook niet aan schildwachten naar den weg te vragen. De Duitsche reizigers wordt aanbevolen diezelfde waar schuwing wel ter harte te nemen. In België is het met de rust weer ge daan. Te Quaregnon, Jemappes en Fleuse is door 5000 arbeiders het werk gestaakt en ook in de Berinage neemt men aan de werkstaking deel. Te Quaregnon wer den door de gendarmerie reeds 18 werk stakers gevangen genomen. Uit Bergen meldt men het volgende: Eene bende van 800 werkstakers, van roode vlaggen voorzien, begaf zich van Quaregnon naar Jemappes, en wierp alle gereedschappen, welke in loodsen gebor gen waren, in het kanaal. Daarna dron gen zij door inklimming in eene ijzer- pletterij en noodzaakten de werklieden den arbeid te staken. Vervolgens bega ven zij zich naar andere fabrieken, doch sloegen, bij de nadering der gendarmerie op de vlucht. Twee bataillons soldaten zijn naar Jemappes, Quaregnon en Was mes gezonden. De cholera in Italië is nog niet ge weken. Dezen week kwamen te Venetië 4 nieuwe ziekte- en 13 sterfgevallen voor, terwijl ook te Basi een inwoner door de gevreesde ziekte werd aangetast en daaraan overleed. De einduitslag der Kamerverkiezin gen is nu bekend. De liberalen winnen 4 zetels zoodat de stand der partijen in de Nieuwe Kamer nu 47 tegen 39 is. Te Zuidhorn moet herstemming plaats heb ben tusschen een liberaal en een anti revolutionair, te Leiden tusschen twee liberalen, een katholiek en een anti-revo lutionair, te Haarlemmermeer tusschen eer. liberaal en een katholiek en te Goes tusschen twee anti-revolutionairen en twee liberalen. Ook in ons district zal eene nieuwe verkiezing noodig blijken, daar de heer Mackay wel Utrecht zal aannemen. De herstemmingen kunnen, voor zoover wjj kunnen nagaan, niet veel verandering in den tegenwoordigen toestand brengen, in alle geval niet ten nadeele der liberalen. De liberale kiezers hehben hun plicht gedaan: de tijd zal leeren of hunne afgevaardigden dit voor beeld zullen volgen en den hunne doen. Wij werden heden morgen in de gelegenheid gesteld, eens een kijkje te nemen in de nieuwe beddenwinkel van „I»E ROOSTER". Van de etalage veel zeggen willen wij niet, daar dan heden avond wanneer zij zich badende in een zee van licht aan ieders oog ver toont, (zie achterstaande advertentie) de verrassing minder groot zou zijn en wij tevens bevreesd zijn, dat hoe wij haar ook zouden prijzen, onzen lof toch bij de publieke meening nog zou achterstaan. Het geheele gebouw, van den kelder tot aan de nok voor het beddenvak en wat daartoe behoort, ingericht ziet er keurig net, en wat voor eene zaak als deze wel het voornaamste is, helder en frisch uit. Wij durven dan ook in gemoede ieder aanraden eens een kijkje te gaan nemen en houden ons overtuigd, dat de koopers dan van zelve wel zullen volgen en de firma Thies deze nieuwe en kostbare onderneming met een ruim en flink de biet bekroond zal zien. In de Donderdagavond j. 1. gehou den vergadering van de afdeeling Amers foort van de Maatsch. tot Nut van 't Al gemeen, is aan een Commissie opgedra gen te onderzoeken of het wenschelijk is, dat de Spaarbank van 't Nuts Departe ment zal blijven voortbestaan. Ter herdenking aan den slag van Waterloo woei gisteren van den toren de vaderlandsche driekleur en deed het carillon zijn opwekkende toonen hooren. Woensdagmiddag, duwde een 5ja- rige knaap een meisje van 8 jaren van een spoelsteiger aan den Westsingel, na bij het raadhuis, te water. In haar val greep zij hem echter vasten sleurde hem mede in de singelgracht. Beiden zouden gewis zijn verdronken, als niet zekere G. P. hun te hulp was geschoten, en met groote inspanning op het droge had gebracht. Lijst van brieven geadresseerd aan onbekenden, verzonden van het Postkan toor te Amersfoort, over de le helft der maand April 1886: 1. Louis Straatman, Haag. In de Donderdagmiddag gehouden raadsvergadering werd al zeer weinig afgehandeld. Nadat de voordracht tot wijziging der begrooting van het burger lijk armbestuur voor 1886 zonder dis cussie was goedgekeurd, kwam het ver zoek van den heer H. J. Wolter, om toelating van zijne dochter tot de lessen aan het Gymnasium, opnieuw aan de orde. Na veel over en weer gepraat kwam men eindelijk tot de conclusie, dat na het ingestelde onderzoek en de ver kregen inlichtingen een nog nader on derzoek en nog meerdere inlichtingen wenschelijk waren. Bij het benoemen eener Commissie daartoe, staakten even wel de stemmen en werd het voorstel nogmaals tot eene volgende vergadei ing aangehouden. Op dezelfde wijze ging het met de be noeming van een Conrector aan 't Gym nasium. In de vorige vergadering reeds aangehouden, omdat men meerdere in lichtingen omtrent de sollicitanten van h.h. curatoren verlangde, achtten eenige leden de nu gegeven informatië'n nog niet voldoende. Hierin lag natuurlijk eene beleediging voor het College van cura toren, en de Voorzitter achtte het dan ook waarschijnlijk, dat deze zouden af treden, hij voor zich ten minste zag zich genoopt zijn ontslag te nemen. Ook deze zaak werd tot eene volgende vergade ring verdaagd. Evenzoo ging het met de behandeling eener, in de vorige vergadering aange vraagde en nu ontwikkelde interpellatie door den heer Huet over de gemeente reiniging. Ten slotte kwam nog in een voorstel van den heer de Koningh, van den vol genden inhoud 1. B. en W. uit te noodigen om aan het door hen aangevangen onderzoek naar het vermoedelijk inkomen der belasting schuldigen geen verderen voortgang te geven 2o. met intrekking van het raadsbe sluit van 22 April 1886 eene commissie van 5 leden te benoemen door en uit leden van den raad, ten einde omtrent de regeling van het plaatselijk belasting stelsel, in verband met de door B. en W. en den ondergeteekende te dier zake in gediende voorstellen een volledig onder zoek in te stellen en den raad te dienen van advies. Ook de behandeling van deze zaak werd op voorstel van den voorzitter uit gesteld tot eene volgende bijeenkomst. Te Arnhem wordt eerlang een schietwedstrijd gehouden, waaraan schut ters van verschillende kaders der d.d. Schutterijen zullen deelnemen, van wie men tegelijkertijd de meeste verwachting kan hebben, dat ze de palm der over winning zullen behalen. Als meestge- oefende schutters van Amersfoort zullen daarheen gaan de heeren J. Busquet Adj.-onderoft'., J. 'K. van Wijland Serg.- Maj., W. Vonk, D. N. Pieck en J. W. van Achterbergh Sergeanten. 321ste 8TAAT8-LOTERIJ. VIJFDE KLASSE, Vierde of laatste week. Trekking van '16, 17 en 18 Juni. (3000 loten.) Ten Kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen Prijs van f3000. No. 3624. Pi'tfs van flOOO. No. 4423. Prijzen van f400. No. 63, 3693 'en 14106. Prys van flOO. f No. 3637. Prijzen van t 70. 9, 42, 47, 51, 58, 64, 826, 888, 892, 3605, 3653,3671, 3750, 4413, 4424, 4445, 4446, 4448, 4453, 4573, 4917, 4932, 4938, 6941, 6974, 9305, 9311, 9347, 9353, 9385, 14024, 14025, 14049, 14085, 14108 en 14117. Te zamen 42 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken 8, 18, 45, 46, 68, 79, 88, 99, 817, 818, 834, 849, 879, 889, 3606, 3626, 3628, 3650, 3658, 3659, 3662, 3664, 3665, 3696, 3714, 3721, 3726, 3734, 3749, 4414, 4418, 4432, 4464, 4475, 4494, 4496, 4918, 6905, 6907, 6936, 6945, 6947, 6960, 9302, 9304, 9306, 9325, 9328, 9332, 9348, 9383, 9387, 9393, 9395, 9S99, 94Ö8, 14010, 14013, 14028, 14041, 14050, 14056, 14094, 14097, •14110, 14116 en 20559 De iaatste trekking geschiedt 19 Juni. Utrecht. Onder voorzitterschap van dr. Voorhoeve uit 's Hage, werd jl. Don derdag in het gebouw van K. en W. alhier eene vergadering gehouden van voorstanders der homoopathische genees methode, waarin besloten werd tot het oprichten eener vereeniging, de bevorde ring dier geneeswijze ten doel hebbende. De Commissie uit de burgerij, die zich belast heeft met het bijeen brengen van gelden voor de stichting van een Academiegebouw, zal aanstaande Woensdag des middags ten 1 ure ten Stadhuize alhier op plechtige wijze, aan het daartoe aldaar bijeengekomen Ge meentebestuur overhandigen, een door den heer Haring alhier gecalligrapheerde oorkonde, in het kort vermeldende wat door de burgerij werd gedaan en waar toe de feestgave is bestemd. Raarn. H. Jansen, leerling der le openbare lagere school alhier, is geslaagd voor het examen als machinist-leerling. Zaterdag 26 Juni a. s. zal in de kleine zaal van het Amalia-Hotel alhier de jaarlijksche tentoonstelling worden ge houden van teekeningen (bouwkundig en omamentteekenen) vervaardigd door de leerlingen der teekeuschool van het De partement Baarn der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. We kunnen een bezoek aan deze tentoonstelling, die elk jaai zoowel onderwijzers als leerlingen tot eer verstrekt, len zeerste aanraden. Het onweder sloeg j. 1. Zaterdag hier nog op de dijken in, zonder echter eenige ongelukken te veroorzaken. De feestelijke ontvangst van het Koninklijk gezin belooft wel iets te zul len worden. Een volgende maal hopen wij hierover meer te kunnen vermelden. Onlangs deelden wij mede, dat eenige dames, hier ter plaatse een comi té gevormd hadden om een bazar te or- ganiseeren ten voordeele der weesinrich ting te Neerbosch nu kunnen wij mel den, dat deze in het laatst der maand in een der localen van de openbare school zal gehouden worden met toestemming van den burgemeester dezer gemeente. Mochten er nog begunstigers gevonden worden die dit edel streven wenschen te steunen, zoo kunnen bijdragen gezonden worden aan de Presidente Mej. C. J. Key, Eemnesserweg, alhier. Dat duurde wat lang. Iemand te Parijs, die belast was met het ophalen der biljetten voor de volkstelling, vond op een biljet ook een kind vermeld, zon der opgave tot welk geslacht het be hoorde. Hij begaf zich daarom in de woning van den invuller om het abuis te herstel- leu en voegde hem toeU heeft een kind, niet waar?" sZeker," antwoordde de man, ten daar ben ik wat trotsch op." tDat is alles goed en wel, maar wat is het, een jongen of een meisje Dat heeft u vergeten op te geven." tU wilt te veel weten," sprak de an der, twant dat weten wij zelf niet." tWant blieft ui..." zei de ambte naar- verbaasd. ïHet is heusch waar, want mijne vrouw is pas in de derde maand Dit zeggende, schoof de man een stoel bij en zeide heel gemoedelijkïAls u misschien zoo lang wilt wachten De ambtenaar was in een ommezien verdwenen, Vorstelijke trouwpartij. Weinige dagen geleden had, in eene diergaarde der stad Weenen, een eigenaardig huwe lijk plaats en wel dat tusschen een Afrikaanschen leeuw en eene leeuwin. Onderscheidene toeschouwers, waaron der ook eenige dames, waren getuigen van de plechtigheid. Op zeker oogenblik werd een houten beschot weggetrokken, waarin zich een ijzeren traliewerk be vond, waardoor de aanstaande echtge- nooten voorloopig hadden kunnen kennis maken. De jongelui wilden geruimen tijd niets van elkander weten, en mijnheer ging brommig in een hoekje liggen. Toen men hem met een ijzeren stang eene verma ning gaf om wat beleefder tegen zijne echtgenoote te zijn, gaf hij haar met zijn klauw een gevoeligen mep. Mevrouw's schouder bloede vrij sterk en zij maakte dat zij uit de voeten kwam. Een der oppassers hield een toe spraak, waarin hij vertelde, dat het on der de beesten al precies als onder de menschen was, en genegenheid niet op gedrongen kan worden en daarop was de plechtigheid afgeloopen. Een nieuw »veiligheidstuig«, om het op hol slaan van paarden te voorkomen, is uitgevonden door den Heer Eugène Diaz, te Parijs. In tegenstelling met andere tuigen van dien aard, welke op den kop van de paarden werkten, werkt dit op het kruis en de beenen van het dier. Zoodra het paard op hol gaat kan de bestuurder, door een enkele beweging van de teugels, bewerken dat de abroekï over de achterbeenen van het paard valt, waardoor het in zijn bewegingen belemmerd, en bijna onmiddellijk tot staan gebracht wordt. Bij proefnemingen voldeed het veiligheidstuig zeer goed. Schutterij. De BURGEMEESTER en WETHOU DERS van AMERSFOORT, Brengen, tengevolge van de deswege bestaande voorschriften en ter verdere geregelde uitvoering van de door Z. M. den Koning vastgestelde reglementaire bepalingen omtrent de Schutterijen, ter kennis van de belanghebbenden, dat de alphabetische naamlijsten van de inge schrevenen voor de Schutterij, gedurende acht dagen op de plaatselijke Secretarie voor eenieder ter inzage zullen liggen, alle werkdagen van 40 tot 1 ure, teneinde eenieder in staat zoude zijn, om, ingeval hem eenige personen of omstandigheden mochten bekend zjjn, die daarop nog zouden behooren te worden aangeteekend of ervan moeten worden weggelaten, zulks aan het Bestuur kenbaar te maken. Dat de Loting voor de Schutterij, tus schen de ingeschrevenen van het jaar 1886, onder toezicht eener Commissie uit het Bestuur, ten raadhuize dezer gemeente zal plaats hebben op Zaterdag, den 26. Juni aanstaande, des voormiddags te 10 uren. Wordende alzoo de belang hebbenden opgeroepen, om ter plaatse en ure voorschreven te verschijnen, of, bij afwezigheid, zich aldaar door een bij de voormelde Commissie bekend persoon, voorzien van behoorlijke schriftelijke volmacht, te doen vertegenwoordigen, om de bij de wet vereischte loting naar behooren te doenzullende voor hen, die persoonlijk afwezig mochten blijven en zich niet op voorschreven wijze heb ben doen vertegenwoordigen, door een der leden van de Commissie worden getrokken. Dat tenzelfden dage, op gelijke wijze, eene Naloting zal plaats hebben, ten behoeve van diegenen, welke tot de loting verplicht zijnde, buiten hun toedoen niet onder haar mochten zijn begrepen gewor den, alsmede ten behoeve van hen, die, ofschoon in andere gemeenten reeds geloot hebbende, sedert de laatstvoorgaande inschrijving, alhier zijn komen inwonen, en voor de vreemdelingen, welke sedert die inschrijving in de termen zijn geval len, om als ingezeten te worden aange merkt. En dat eindelijk den belanghebbenden bij de loting de gelegenheid zal worden opengesteld, om de redenen van vrijstel ling, waarop sommigen aanspraak zouden mogen maken, ter kennis van de ge noemde Commissie te brengen, met aan duiding van het artikel der wet en het onderdeel daarvan, waarop zij hunne reclame gronden. En opdat niemand hiervan eenige onwetendheid voorwende, zal deze wor den gedrukt en aangeplakt op de daar voor gebruikelijke plaatsen. Amersfoort, den 46. Juni 1886. Burgemeester en Wethouders voornoemd, Be Burgemeester, T. A. J. VAN ASCH VAN WIJCK. De Secretaris, W. L. SCHELTUS. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. Geboren: 5 Juni Adriana Hendrika, d. van Lambertus Antonius van Manen en Johanna Theodora van der Veer. 10 Juni, Maatje, d. van Joseph Martinus Boode en Hermina Margaretha Prins. 11 Juni, Johanna, d. van Gerrit Vonno en Jacoba Polman. Alijda Hendrika, d. van Corne lls Antonius van Kalveen en Adriana Kort beek. Albertus, z. van Jacob van IJken en Roelofje Kranghaud. 12 Juni, Johan nes Christiaan, z. van Johannes Vrij en Christina Geertraida Massa. 14 Juni, Peter, z. van Gerrit Hagebeuk en Elisabeth Veenendaal. Jacobus, z. van Hendrikus Bijte- laar en Jacoba de Kamper. 15 Juni, Johannes Baptist, z. van Johannes Nefk'ens en Wilhelmina van Rooij. Maria, d. van Peter van der Wart en Aleida Tijssen. 16 Juni, Evert Jan, z. van Gerrit van Roekei en Aartje Kommer. 17 Juni, Hendrika, d. van Maria Eek. Ondertrouwd: 17 Juni, Wilhelm Fran- ziscus Hermanus Bruns en Agnes Christina Elizabeth Hubertina Thissen. Gehuwd: 17 Juni, Albertus van de Wak ker en Alijda Gijsberta Westerveld. Joannes Cornells Jozephus Uitewaal en Johanna Catharina Massa. Gerrit Jan Schoterman en Dina Joanna Christina Lein- weber. Overleden: 10 Juni, Gijsberta van den Brink, 60 j. wed. van Dirk Kraandijk. 12 Juni, Arendina van Oort, 69 j. echtg. van Jan Hendrik van Essing. Johanna van Winterswijk, 75 j. ongeh. 14 Juni, Everdina Josephina Meijer, 2 j. Dorothea Wiendels, 28 j. ongeh. Bunschoten. Geboren 3 Juni, Aart zoon van Aart van Diermen en Hendrikje Bos. 7 Juni, Willempje dochter van Wouter Duijst en Hendrikje Koelewijn. 16 Juni, Jannetje dochter van Harmen Malestein en Willempje Snapper. Gehuwd: 5 Juni, Wouter Koelewijn en Elisabeth Blokhuis. Overleden: 8 Juni, Maria Heuveling geh. met Jacob Koelewijn oud 43 jaren. Hoogland. Geboren: 11 Juni, Wijnanda, dochter van Cornelis Hooft en Bartje van de Coterlet. 14 Juni, Pieter, zoon van Jan Hilhorst en Geertruida Voskuilen. Lensden. Overleden: 13 Juni, Jan Berg, oud 62 j. echtgenoot van Gerritje Beek. 14 Juni, Hendrik van Asselt, oud 1 j. 15 Juni, Johannes van de Pol, oud 7 j. Soest. Geboren 5 Juni, Johanna Anthonia, dochter van Hart Westerveld en Maria Zeg waard. 6 Juni, Timotheus, zoon van Hendrik van den Brink en Dirkje van 't Klooster. 11 Juni, Catharina, dochter van Jacobus van de Grift en Dirkje Plek- kepoel. Ondertrouwd 18 Juni, Anthonij van Eist, weduwnaar van Jaantje Smit van Zeist, en Neeltje Altena, weduwe van Adrianus van Barneveld van Soest. Overleden 12 Juni, Jan Hilhorst gehuwd met Maria van der Wolk, oud 51 jaar Petronella Stoutenbnrg, gehuwd met Ever- arda Antonius Smorenburg oud 64 jaar. Woudenberg. Overleden: 10 Juni, Wijntje de Bree, gehd. met Evert van Kolfschoten, 78 j. 16 Juni, Eduard Everard George Faure, 9 maanden.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1886 | | pagina 2