VERlO§K1ij>]nsctopiig advi :ntien. Gemengd Nieuws. JACHTRECHT Plaatselijke berichten. tigen ontving van den heer architect, den van Lunteren, de mededeeling, dat het werk van de verbouwing en den aanbouw van het herstellingsoord «Hooghullen thans gereed is. Wij vernemen nog, dat eerdaags de voorzitter en secretaris-pen ningmeester zich derwaarts zullen bege ven, ook met het oog op het op de al gemeene vergadering uit te brengen jaar verslag. Wij weten nu reeds, dal er thans gelegenheid bestaat, zesentwintig lijders te verplegen en dat de aanvragen tot opneming toenemen, waartoe, behalve de treurige behoefte, de reeds verkregen resultaten en tevredenheid der verpleeg den veel bijdragen, die er meer en meer eene eer instellen, dit eenige middel tot hunne herstelling aangegrepen te heb ben. Jammer, dat niet in evenredigheid de geldelijke ondersteuning toevloeit zoodat dan ook de verpleeggelden moes ten verheogd worden en b. v. eene zeer gewenechte uitbreiding der werkplaatsen die op drieduizend gulden geschat was moest achterwege blijven. De bibliotheek waarvan de catalogus thans gereed is blijft zich ook voor geschikte bijdragen aanbevelen. Uit Baden-Baden wordt dd. 17 Mei het volgende gemeld aan het Haagsche Dgbl. «Gisteren kwamen de groothertog en de groothertogin hier aan en namen voor geruimen tijd hun intrek in het Paleis hier ter stede. Hedenmiddag werd onze stad nogmaals vereerd met een bezoek van HH. MM de koningin en de koningin-regentes der Nederlanden, die wederom haar intrek namen in liet Hotel de Russie. HH. MM. deden rnkoopen in verschil lende winkels, aan de Promenade gele gen en ook in enkele magazijnen in de oude stad. Ingevolge een uitnoodiging van het groothertogelijk echtpaar, begaven HH MM. zich tegen drie uren naar het Pa leis, w.aar zij tot vijf uren vertoefden. Bij het vertrek begeleidde de groother tog zijn hooge gasten, in persoon, tot aan den ingang van het Paleis, waar hij op zeer hartelijke wijze afscheid van hen nam. Een hofrijtuig was ter beschikking van HH. MM. gesteld, om haar naar het Hotel de Russie terug te voeren." Bezoek der Koninginnen aan het Noorden. Men schrijft aan het D. v. N. «De Provinciale Staten van Friesland hebben een post pro memorie uitgetrok ken tot dekking der kosten voor de ont vangst der Koninginnen; Gedeputeerde Staten hebben misschien blanco crediet. Hoeveel die kosten zullen bedragen, zal wel nimmer publiek worden, terwijl alleen Leeuwarden's ingezetenen zullen profiteeren van het verblijf der Koningin nen. Te Sneek is men er niet erg ge sticht over, dat na den zeilwedstrijd HH. MM. niet weder de stad bezoeken, maar direkt na afloop de terugreis via Ak- krum naar Leeuwarden aan:aarden. Uitde provinciekas zal betaald worden, terwijl de rijkste ingezetenen van Fries land, de te Leeuwarden wonende patri ciërs, de eerewacht van HH. MM. vormen, en vooral zullen genieten van de festi viteiten, aan HH. MM. verblijf te Leeuwar den verbonden. Gedeputeerde Staten onzer noodlijdende provincie, die HH. MM. feesten zullen aanbieden, onthielden hunne goedkeuring aan de gemeente-begrooting van Sneek, waarop een post van f 100 voorkwam, om daarvoor voedsel te verstrekken aan arme kinderen, die ter school kwamen zonder boterhammetje. Hoeveel honderden guldens zullen nu uit de provinciekas nverfeest" worden? Te Leeuwarden wordt niemand verge ten om bij te dragen in de kosten voor versiering enz.; aan arbeiders en kleine burgers woidt een inschrijvingsbiljet thuis gezonden, onderteekend door de feestcommissie, op uitnoodiging van den burgemeester geconstitueerd. Het «zonder eenigen olficiëelen aan drang gerijpt" is hier dus niet van toe passing, zelfs liet bijeenbrengen van de som, noodig voor een Friesch costuum voor de koningin, gaat langs officiëelen weg. In de dorpen loopen veldwachters met lijsten voor inteekening rond I Het mooist van alles is wel dit, dat de dames, die dat plannetje op het ge touw zetten, nooit in een Friesch costuum gekleed gaan, zich misschien zouden scha men met een oorijzer getooid op straat te verschijnen, bevreesd voor een boerin te worden aangezien. Tooit de Koningin zich met de gouden kap (wat om Harejeugd niet te verwach ten is) dan zullen de Patricische dames hetzelfde doen en staan den goud smeden goede dagen te wachten. Te Groningen waar men dol is op feestvieren is het pogramma ook zoo vastgesteld dat «de stad" zoowat alles krijgt, terwijl de commissaris der Koningin een schatrijk man geene kosten ontziet om HH. MM. uiterst «rijk" in het regeeringshotel te ontvangen, Zoo wordt om maar iets te noemen het linnengoed voor de bedden van HH. MM. apart geweven, met HH. MM. wapen daarin, terwijl voor de Koningin een speel kamer- wordt ingericht op de meest kost bare wijze." i- Onder de belangwekkende en heil rijke instellingen van liefdadigheid in Nederland bekleedt voorzeker een voor name plaats de te Haarlem gevestigde Christelijke Vereeniging voor de verple ging tian lijders aan vallende ziekte, welke sinds ruim tien jaren zij werd 29 December 1881 opgericht steeds voortgaat, om tot zegen van vele onge lukkige epileptici, van welke godsdienstige gezindheid ook, te arbeiden, in deze hare gewichtige taak gesteund door bijdragen of giften van belangstellenden. De gestichten, voor bedoelde verpleeg den bestemd er, door gemelde Vereeni ging bestuurd, zijn ten eerste dat opge richt te Heemstede op «Meer en Bosch voor mannelijke personen, en die in de Meesterlottelaan te Haarlem genaamd, «Bethesda" en «Sarepta," aangewezen voor de lijderessen. Het ligt voor de hand, dat voor de huisvesting, het toezicht en de verple ging van de in die gestichten geplaatste personen belangrijke uitgaven worden gevorderd, welke onmogelijk kunnen wor den gekweten uit de ontvangen wordende vrijwillige bijdragen, noch uit de gelden, welke door belanghebbenden of familie betrekkingen worden vergoed. Hoezeer met groote dankbaarh-id door het be stuur van deze Vereeniging worden er kend de milde gaven, die haar mochten toevloeien, en het vertrouwen met innige erkentelijkheid op die weldadigen geves tigd blijft, heeft het bestuur zich toch genoopt gevonden om naar meerderen steun rond te zien, waardoor het moge lijk zal zijn in de dringende behoeften van de aan de instelling toevertrouwde ongelukkigen te voorzien en hun lijden zooveel mogelijk te verlichten. De Vereeniging meent het middel tot die ondersteuning gevonden te hebben, doordien door H. M. de Koningin-Regen les, op haar verzoek, goedgunstig H. D. inwilliging is verleend, om voor de in standhouding van de gestichten overal in den lande eene openbare inzameling van giften te doen houden. Het schijnt haast overbodig toe, aan onze lezers het groote gewicht voor oogen te stellen, van het welslagen dezer collecte. Immers, hierdoor zullen onze armen na- tuurgenooten wier droevig lot, in de maat schappij zelve, zoo hoogst moeielijk kan worden verzacht, ten zeerste worden ge baat, kan de hun betoond wordende liefdadigheid hun meer en meer ten goede komen en zal het mogelijk zijn, om hen in een betrekkelijk gelukkigen toestand te doen voortleven Desniettegen staande meenden wij een woord van aan beveling niet te mogen achterwege hou den en gelooven wij, met bescheiden aandrang, allen ernstig te mogen opwek ken, om bij de eerstdaags te houden col lecte met milde hand te geven, ten einde hierdoor de nuttige Vereeniging in haar edel pogen te schragen. Men houde hierbij in het oog, dat het bestuur steeds bereidwillig gevolg geeft aan verzoeken van gemeentenesturen of diaconiën, om behoeftige lijders of lijderessen ter ver zorging in de gestichten op te nemen. Ingevolge beschikking van den mi nister van oorlog zal dit jaar op de heide bij Laren weer een kamp worden gehouden voor vrijwillige beoefenaren van den wapenhandel, en wel van 25 Juli tot 5 Augustus. Aan den eerste-luitenant, met de lei ding der oefeningen belast, is ook dit maal het bevel in dat kamp opgedragen. Ook jongelieden, builen Amsterdam woonachtig, kunnen er aan deelnemen. Daartoe hebben zij zich aan te melden bij het bureau voor de vrijwillige oefe ningen in den wapenhandel, kazerne Oranje Nassau te Amsterdam. In het aquarium der diergaarde te Amsterdam is eene bezending zeedieren van de kusten der Adriatische zee ont vangen, welke tot nog toe daarin niet vertegenwoordigd waren, bestaande voor namelijk uit kokerwormen met waaier vormige pluimen, zeesterren, zee-egels, levende sponzen, anemonen, alle in de prachtigste kleuren. Vroeger was het onmogelijk, deze dieren levend over te brengen; in den laatsten tijd is echter een middel gevonden om die van zulke ver afgelegen plaatsen met goed gevolg te transporteeren, ofschoon het nog niet gelukt is, ze langer dan eenige dagen in het leven te behouden. Men is voorne mens, van verschillende kusten van Europa dergelijke bezendingen zeedieren te laten komen, zoodat legen den zomer prach tige verzamelingen kunnen verwacht wor den. De heer J. van 't Lindenhout. direc teur der Weesinrichting te Neerbosch, houdt veel van visschen. Zooals uil de kroniek der Weesinrichting, voorkomende in het weekblad Het Oosten, blijkt, ging hij Woensdagavond j. 1. even uit te zien of er visch was en hij vond zulk een groote menigte, dat hij reeds 80 pon den visch thuis bracht. Donderdagmorgen was de heer Van 't L. reeds om 6 uur s morgens met zijn beide zoons en de trouwe visschers onder de weezen op weg; 's avonds om 6 uur kwamen zij met den wagen volgeladen tehuis met een getal van 1700 visschen meer dan 250 pond. Aan 1100 personen is toen een vischmaal bereid. Ter gemeente secretarie zijn paspoorten aanwezig voor de navermelde miliciens der lichting van 1885, als: G. van Beek, C. van Doornik, H. van den Eshof, C. Fonteijn, R. Heere, J. Heesters, H F. Huurdeman, H. Jagtenberg. S. Kraan, H. Pas, P. Tommei, J. Vetkamp en W. Willemse. Dank zij de hulp onzer stadgenooten, konden de kinderen der A. P. Bewaar school gisteren weder hun zomerkleertjes ontvangen, als belooning voor trouw schoolbezoek. Er werden uitgedeeld 56 jurken, 17 boezelaars, 57 kielen, 11 broe ken, en 10 hemden. In eene door de afdeeling Amers foort van Volksonderwijs gehouden ver gadering, werd tot afgevaardigde voor de algemeene vergadering gekozen de heer II. W. KalfT en tot zijne plaatsver vangers de heeren M. L. Celosse en H. W. de Heus. Verder werd de beschrijvings brief besproken, waarbij vooral de punten leerplicht betreffende, de aandacht trokken. Er werd verder bepaald, met St. Nicolaas vanwege de afdeeling een kinderfeest te geven. De collecte voor den gewapenden dienst in de Nederlanden heeft alhier eene som van f 106.69'/, opgebracht. De Centrale-antirevolutionaire kies- vereeniging «Nederland en Oranje" en de r. c. kiesvereeniging «Recht en Orde" alhier, hebben tot candidaten voor de op 24. dezer te houden verkiezing, bij her stemming, van drie leden voor de pro vinciale staten van Utrecht gesteld de aftredende leden de heeren Mr. F. D. graaf Schimmeipenninck (cons.) W. Beu kers (a. r.) en Mr. A. M. C. H. Koek (r. k.) De neutrale kiesvereeniging «Amers foort" stelde de heeren Mr. H. Croocke- wit Jr. (lib.) W. Beukers en Mr. F. D. Schimmeipenninck, lewijl de liberale kies vereeniging «de Grondwet" den heer Mr. H. Croockewit Jr. als candidaat heeft geproclameerd. De beide in herstemming komende Katholieken, de heeren C. T. van Beek en Mr. F, Pen wenschen bui ten aanmerking te blijven. Bij de te Utrecht, door het provin ciaalgenootschap voor landbouw en kruid kunde gehouden algemeene keuring van éénjarige hengsten, is uit de afdeeling Amersfoort bekroond de éénjarige hengst van D. van de Grift te Baarn. Er wordt door velen, die er genoe gen in smaken eene wandeling door de schoone omstreken van onze gemeente te maken, geklaagd dat men tegenwoor dig zoo weinig van zangvogels bemerkt, die vroeger daar in groote menigte wer den aangetroflen. Tot ons leedwezen moeten wij erkennen dat die klacht ge grond is, en ons werd als oorzaak daar van genoemd het wegvangen van onze zangers, onverschillig of zij al dan niet door de wet zijn beschermd. En werd dit bedrijf vroeger op kleine schaal, door middel van een «lokvink,uitgeoefend, thans heeft het een grooten omvang ver kregen, waarbij men zich van een «uil op een kruk" bediend. Zóó worden da gelijks zeer vele vogels van hunne vrij heid beroofd, naar men ons bericht, vooral door zekeren K., doorwien iederen Zater dagavond eenige op elkander gestapelde kooien, allerlei vogels bevattende, per spoortrein van 6 uur naar Amsterdam worden verzonden. Moge het den veld- en boschwacht gelukken, door flinke maatregelen een einde te maken aan de ontvolking van onze bosschen, die zoo groote aantrek kingskracht op onze gevederde vrienden uitoefenen. De Directeur van het Postkantoor al hier maakt bekend, dat ^ée gedrukte Dienstregelingen van den Zomerdienst, uitsluitend aan het kantoor verkrijgbaar zijn, tegen betaling van 10 ct. en alleen in bijzondere gevallen op schriftelijke aanvrage voor een ex. aan huis worden bezorgd. Amersfoort 19 Mei 1892. De Directeur C. SMITT 330ste STAATSLOTEItlJ. Vijfde klasse. (Tweede week). Trekking van 1820 Mei. (2850 loten). Ten kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen Prijs van f 400 op No. 9956. Prijs Tan f 200 op No. 9970. Prijs van f ÏOO op No. 18492. Prijzen van f 70 1673 5620 5795 5808 5855 9949 9963 9980 9984 10748 16866 16875 16894 16902 16912 16938 16947 18412 18434 18452 18459 en 18488. Te zamen 25 prijzen. Zonder prijs zijn uilgetrokken: 1643 1652 1679 1694 1699 5605 5608 5616 5617 5624 5635 5637 5640 5779 5801 5827 5832 5833 5844 5849 5863 5864 5876 9941 9948 9950 9974 9979 9986 10703 10718 10720 10733 10735 10738 10740 10747 10750 10768 10769 10770 10774 12386 12387 12395 12410 16857 16878 16893 16913 16917 16929 16948 18420 18456 18490 18499 18508 en 18509. Volgende tr ekkingen geschieden 2325, 27, 31 Mei, 14 Juni. Behalve 2224 prijzen van f400, f200, f 100 en f70 zijn nevens de premie van f 30.000 voor den laatst uitkomenden prijs van f 1000 of liooger en de premie van f3000 voor het laatst uitgetrokken lot iiigebleveu: de hoofdprijzen van f 100.000, f50.000, f25.000, f 15.000, f 10 000, f5000, 2 van 1500 en 30 van f 1000. mmmp— Leasden. Naar aanleiding van het voorstel van HH. Ged. Staten tot grensverandering tusschen de gemeenten Amersfoort en Leusden, zijn Dinsdag j I. in laatstgenoemde gemeente verkozen de heeren: Mr. W. H. de Beaufort, Mr. A. J. de Beaufort, Mr. E. H. 's Jacob, H. Brouwer Sr. J. Voskuilen Cz, J. N. F. Boeschoten en G. van den Hengel Mz. Te Weencn stonden terecht een ruim 100-jarige man met zijn 80-jarige doch ter, beschuldigd van bedelen. De doch ter sprak namens den vader, die door een beroerte zijn spraakvermogen had verloren. Zij wees er op, dat haar vader een rijke smid was geweest, maar allengs tot armoede vervallen. Hij bedelde niet, vroeg nooit een aalmoes, maar nam het dankbaar aan als voorbijgangers hem wat gaven. De oudjes werden vrijge sproken. Dat kraaien groote liefhebbers van eieren zijn en ze van hun verheven stand punt gemakkelijker kunnen vinden dan een mensch, is bekend. Minder echter dat van deze omstandigheid door een practised mensch ten eigen bate een ge past gebruik kan worden gemaakt. Daarom het volgende staaltje: Te Loosdrecht was zekere H. M. werkzaam op zijn land. Hij zag, dat in eer.e zodde moerasland er naast, zich het nest bevond van een paar koeten (watervogels,) die eieren leggen zoo groot als die eener krielkip. Met den besten wil was het M. echter niet mogelijk hel nest te bereiken. Beter gelukte dit aan een in de buurt rond vliegende kraai. M. zag dit dier neerstrij ken en met een ei in zijn bek terug- keeren. De kraai vloog laag over het land, waarop M. werkte, streek neer en zou aan zijn maaltijd beginnen. M. gaf een schreeuw; de kraai vloog op en het ei bleef in ongeschonden slaat achter. Na een poosje wachtens volgden de an dere eieren op dezelfde wijze. Eigenaar dig, dat de kraaien bun buit niet op de geplunderde nesten verorberen en zelfs groote eieren niet in het minst bescha digen. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. GEBOREN: 10 Mei Catbarina Cornelia Maria, d. van Theodorus van Kalleveen en Johanna Margrietha van Keken. 12 Mei Hendrik Jan, z. van Jacobus Marinus van Veen en Emmetjc Kaljee. 15 Mei Lou- werens, z. van Louwerens van Eijkelenburg en Peetje Yeeneudaal. 16 Mei Cathariua Hendrika Janna, d. van Catbarina Elisabeth Anna Ottenhof ONDERTROUWD: 13 Mei Cornelis Jo hannes Kuntz en Wilhelmina Steenbeek. 19 Mei Gerrit Henzen en Dirkje Musman. Elias Johannes van Nimwegen en Maria Magdalena Hendriks. Jan van Keulen en Maria Overdijk. Johan Diederik Hajen en Lammigje Vreemeijer. GETROUWD: 17 Mei Otto Theodorus van Stokkum eu Dientje van Westerlaak. Joscphus Johannes Paddenburg en Anna Magdalena Suijck. 18 Mei Willem Jansen en Geertruida van Bendekom. Pieter Anema en Hendrikjo Meester. Joannes van Weerhorst eu Wilhelmina Geijtenbeek. OVERLEDEN12 Mei Willem van Zoelen, 65 j. wedr- van Gerritje van derLingen. Klasina Hienekamp, 61 j. echtg. van Jan do Kruijf. 13 Mei Heiltje Kerkhof, 64 j. wed. van Johannes van Roekelen. Wil helmina van Keulen, 26 j. echtg. van Cor nelis Mulder. Bartje Tolboom, 72 j. echtg. van Tijmen Verschuur. Willem Antouius Otto, 4 m. Hermanus van Nimwegen, 64 j. wedr van Johanna van Velzen. Jannigje Kolfschoten, 2 j. 14 Mei Anna Helena Verhagen, 89 j. ongeh 15 Mei Marinus van Pluuren, 13 m. 16 Mei Wilhelmina Christina Poort, 71 j. ongeh. 17 Mei Een lev. aang. kd. vr. ges]., van Cornelis Janssen en Petronella Johanna Catharina Hamerslag 18 Mei Johannes van der Werf, 55 j. echtg. van Maria Bak- stein. Bnnscboten. GEBOREN: 12 Mei Hendrik z. van Har- men Schaap en Marrctje Malcstein 13 Mei Cornelis z. van Lammert Duijst en El- bertje Heuveling 17 Mei Stiua d. van Evert Hcinen cn Petertje van Dierman. GEHUWD: 14 Mei Cornelus Hermanus Kelderman en Jannetje Koelewijn Wed. Har- men van Twiltert. Stina d. van Evert Heinen en Petertje van Dierman. Hoogland. GEBOREN: Hendrik z. van Joannes Smink en Geertruida de Wit. 15 Hen- dricus z. van Antonie van 't Klooster en Aaltje van den Heuvel. Lensden. GEBOREN: 18 Mei, Albertus z. van Evert de Neeling cn Autje Meijers. Stoutenburg. ONDERTROUWD 20 Mei, Wouter Vos- kuijlen en Marta Tolboom. Woudenberg. GEBOREN: 16 Mei, Antonia d. van Tij- men van Kolfschoten en Errissje van Laar. 19 Mei, Christina Geertruida d. van Mattbijs van Domserlaar en Gerrittje Velt- huizen- MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 20 Mei 1892. Tarwe Rogge Uien Appelen Peren Pootaardapp. Zand Hoendoreieren Boter Margarine Zoetem. kaat Kippen Kuikens Piepkuikens Ganzen Eenden Jonge Hazen Wilde kouijuen Tamme Duiven Biggen Zeugen Schrammen Guste koeien Kalf Kalfv aarzen Pinken Pinkstieren Aaugevoerd waren ongeveer 60 heet. aardappelen; 14000 stuks Hoendereieren; stuks Eendeneieren; 1100 kilo Boter; f 0— a f 0.— - 0.— 0.— 1 - 0.— li 0.— Per 4. 6.— hecto- - 0.— 0.— liter. - 0.— tl 0.— 1 - 2.50 it 3.50 - 3.— 3.25 p. 100 at. -0.95— 1.20 p.. kilo. - 0.— n 0.— p. - 0.— T) 0.— p 50„ - 0.80 v 1.25 - 0.— 0.— j - 0.60 u 1.— 1 - 0.— 0.— - 0. yy 0.— 0. per - 0.— I ituk. - 0.— - 0.— 1 - 0.— it 0.— 1 - 0.20 ii 1.— J - 0.40 0.60 per paar. - 7.— 10.— 1 - 30.— 40.— J - 20.— 26.— I 0. 0.— 0 P6r a tt stuk. v.— jj >t - 0.— 0.— 1 - 0.— n «i 0.— I - 0.— 0.— J kilo Margarine Vette varkens 15 stuks; vee 30 Schrammen. 0.— 180 kilo Kaas - 0.kilo. Biggen; 8 Zeugen, Bevijflle() van ekn ZOOS: V 1P D EJC K E R— .j?" van den Bosch. AmersfoortTSTSo 1892. Voor ,de vele betfcijzen van deel neming, zoojfei van hier af$ elders onder vonden bitf hqt overlijden van onzen waarden (jjfchtgijnoot, Vader en Behuwd- vader, hdjpr A. H. VAN CLEEFF, betuigen djjvij hstïlelijken jfttnk. WED-.v^JifVAN CLEEFF— Fano. SUZE VAN CLEEFF. ""n<!yifHiafSc-vv D. Amersfoort, Amsterdam, 19 mel lö9<!- De Hepi'*en°Tïe»irouw VAN DER GARDENJjÖüvï betuigen hunnen dank voor de veffi blijken van! belangstelling, ondervondeti bij het,^>jt«flijden van hun nen vader. AmersfooriL21 Mei 1892. ——.gevraagd voor ÜSFÖtHiT een SUB- AGENT *»»r deu Verkoop vau TRAPPIST JHNBIERuit de Brouwerij «De S c h aft ps\ o o ij" £ij Tilburg, Adres J.Al. SfiAJ^jjllfANN, Domplein te Utrecht, fVfifdagent vqw-«hrprovincie Utrecht. kunnen werk bekWtea aan de in aanbouw zijniSt Kaz.rnejde Amersfoort. Adres franco utWfttas, aldaar. van het v op landln toebehoorende aSn het St.Pie- ters- ei Bloiflandsgasthuisjfe Amersfoort, over jaren 1892 totjfen met 1897, viejr perceelen, als DQj> BtoefSte laagland, groot 45 H§jtaien: sthuig Daatselaar te Stouten- groot 49 Hectaren; Krommeilaart te Leusden eriSlFoudenberggroot 24 Hectaren 4. De jtanden behoorende tot de Oude gratfbt en die gelegen aan(j(le-Zuid- zijde Vjp de Gasthuislaapr^te Amers foort, gVw.t 17 HecjtfrèmV Gegadigden worden verzocht huntie inschiijvingsbiljetten, behoorlijk gesloten, vóór 31 Juni 1893 aan den Secretaris penningmeester van het gesticht franco toetezenden. W. L, SCHELTU8, Secr.-penn. Amersfoort Mei 1892.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1892 | | pagina 2