Oppg van Erfgenamen VaD ASCI van WJJCK ed C°. IBii ÏHCSSON Officieele Publicatiën. ZIT en SLAAPKApfC Plaatselijke berichten. Provinciale berichten. ADVERTENTIËN. Crediteuren enjjebiteuren. Bespaart in 'i gebruik. I)(J alls mogelijks gelegenheden aandringt, Vandaar dan ook, dut de Carlislische beweging, wier leiders gul waren met beloften tot handhaving of herstel der fueros, in deze slieken steeds een gunstig terrein voor hare werkzaamheden vond. Doch in de laatste jaren hebben de Basken zich nog al kalm in hun 1st ge, schikt; zij hebben zich onderworpen aan den dienstplicht en de belastingen, die voor geheel Spanje gelden. Ware dit niet het geval geweest, dan zou de ko ningiu de hoofdstad San Sebastian zeker niet telken jare voor haar zomerverblijf hebben uitgekozen. Thans blijkt het, dat het oude vuur nog steeds onder de oppervlakte smeulde. Althans hebben te San Sebasliau zeer lumoerige demonstratiën plaats gehad. Wat hiertoe de naaste aanleiding is ge weest is nog niet volkomen duidelijk. De twee leiders der Spaansche partijen, de heeren Sagasta en Canovas del Castillo, waren beiden in de stad aanwezig en ten hove ontvangen. De toorn van het volk keerde zich echter alleen tegen Sagasta, en het hotel, waar deze zijn intrek had genomen, moest door de troepen worden beschermd. Ook de burgemeester van San Sebastian heeft het hard te verant woorden gehad bij zijne pogingen om de orde te herstellen, en zoowel van de bur gers als van de troepen en de politie werden een aantal personen gek west; de burgers verloren zelfs vier dooden. De koningin heeft begrepen, dat zij onder deze omstandigheden te San Sebas tian de voor haar en hare kinderen zoo noodige rust niet zou vinden, en dat daarbij hare plaats, met het oog op de ook elders in Spanje heerschende gisting, te Madrid wns. Te San Sebastian zijn strenge maatre gelen genomen, ook tegen de pers, en indien de ongeregeldheden zich herhalen, zal de staat van beleg worden afgekon digd. De verjaardag van H. M. de Konin gin weid j.l. Donderdag met meer dan gewone opgewektheid gevierd. De liefde voor onze laatste Oranjespruit schijnt, hoe dichter het oogeublik nadert, waarop de teugels van 't bestuur aan hare zwakke handen zullen worden toevertrouwd, steeds meer behoefte te gevoelen zich te uiten. Al was dan ook het weder nog zoo treurig en konden parade en kinder spelen om den aanhoudenden regen niet doorgaan, toch heerschte den geheelen dag een opgewekte feestelijke stemming. De kinderen werden op de scholen onthaald en toen het Oranje-zonnetje z'ch voor een otgenblik vertoonde werd door eenige scholen een kleine prome trade door de stad gemaakt, de kinderen allen met de nationale kleuren gesierd en voorzien van vlaggen en vaandels. Des middags hadden aan de Infanterie kazernen verschillende wedstrijden plaats voor militairen, opgeluisterd door de staf- muziek. Des avonds werd door de muziek vereniging ïCaecilia" op den Hof een volksconcert gegeven, na afloop waarvan eene wandeling door de stad werd ge maakt. Ook in Amicitia had eene muziek uitvoering door de stafmuziek plaats. Allerwege werd gevlagd en tal van win keliers hadden toepasselijke étalages ge maakt, die door het in grooten getale rondwandelend publiek orn het zeerst werden bewonderd. Morgenochtend zal bij de godsdienst oefening in de Remonstrantsche kerk alhier als voorganger optreden Dr. 11 L. Oort, Remonstrantsch predikant te Dokkum. Door den heer J. D. Rolandus Hagedoorn, Sergt. titulair aan den artil- lrrie-cursus te Delft, is, den dag van zijne meerderjarigheid, aan den minister van Oorlog eervol ontslag uil den militairen dienst verzocht. De leider der a.s. manoeuvres tus- schen het 5e en 8e regiment Infanterie, hij op zijn kosten eene goede opvoeding geven, maar hij is belachelijk en het is iets verschrikkelijks om de vrouw van een belachelijk man te zijn." Groote tranen vielen op de gevouwen handen en Roosje knikte heftig met het hoofd. «Roosje," ging de jonge vrouw voort, teiwijl een gloeiende blos haar wangen bedekte, «heeft hij van daag in het ge heel niet aan mij gedacht." «Mijnheel?" vroeg Roosje. «Neen hij, de hertog I" fluisterde zij. «Hij is bij mij geweest, maar ik heb hem natuurlijk weggezonden." Madame Dangeau bedekte het lieve gezicht met beide handen, en Roosje liet de goublonde vlecht los, om naast hare meesteres neder te knielen; de toon, waarop zij haar toespraak, was zeo har telijk, maar tevens zoo ernstig dal haar woorden wel ingang moesten vinden: «Mijne Ireve, goede meesteres, toen ik met u naar Frankrijk ging. heeft uwe overleden moeder tot mij zegd; Hoor eens Rosa, gij zijt hel kind van eene brave moeder, beloof mij dal gij over mijt»' dochter waken zult; laat zij haar hart rein bewaren aan het ijdele licht zinnige fransche hof. En dat heb ik gedaan; ik heb mijn oogen wjjd opge houdeD, zoo dikwijls uwe schoonheid en de generaal-majoor A. Kool, zal gedurende die oefeningen alhier zy» intrek nemen in het hotel Muller alhier. Z Ex. wordt vergezeld door zijn adjudant Kapitein Neeteson, en Overste De Petit van den generalen staf, terwijl hem mede zijn toegevoegd een Sergeant-majoor schrijver en een korporaal-ordonnans. De 1 luit. W. F. van den Ouden dijk Pieterse, van het 5. reg. inf. alhier, is aangewezen, om te worden belast met het bevel over een detachement aanvul lingstroepen, bestemd voor de landmacht in Wesl-Indië, met bepaling, dat hij uiterlijk zeven weken na zijne aankomst in Suriname de terugreis uit West-Indië naar Nederland behoort aan te riemen en dat hij, gedurende de afwezigheid van het korps, zal worden gevoerd a la suite van het koloniaal werfdepot. De heer J. E. Muller, oud leerling der H. B. S. alhier is als no 1 geslaagd voor de militaire school te Haarlem. De kapitein-adjudant van het 5e re giment infanterie J. Doornbos is benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau, terwijl de gouden eeremedaille van die orde is toegekend aan den adjudant on derofficier N. H. C. Christen, van hel 5e regiment infanterie, de zilveren eere medaille aan den opperwachtmeester A. J. Schotman, van het le regiment huzaren, werkzaam aan de Rij- en Hoef- smidschool, en de bronzen eeremedaille aan den gepensionneerden sergeant-ma joor F. J. Griessen, schrijver bij hel 5e regement infanterie. Met ingang van 1 October wordt overgeplaatst bij den Hoofdcursus te Kampen, om te worden opgeleid tot 2e luitenant hij de administratie in Neder- derlandsch Indië de sergeant W. J. H. van de Poel, van het 5e regiment infan terie. Bij beschikking van Zijne Excellentie den Minister van Binnenlandsche zaken, van den 23. Augustus 1893, no. 41021, afdeeling O., zijn de studenten in de let teren en wijsbegeerte D. ten Bokkel Huinink en L. A. J. Burgersdijk Jr., in de godgeleerdheid G. A. Wumkes, in de rechtsgeleerdheid A. VaD der Noorda en in de wis- en natuurkunde N. G. Van Huflel, voorloopig gedurende het tijdvak van 1. September 1893 tol 31. Augustus 1894 gerechtigd verklaard tot het genot van een vijfde gedeelte der te beschik king van de Koningin staande inkomsten der vicariën gevestigd in de St Joriskerk te Amersfoort. Woensdag j.l. had in de verschil lende garnizoensplaatsen de aanbesteding plaats om de levering van fourage aan de troepen te paard. Van de 2 ingeko men biljetten was alhier het laagst dat van de firma H. Gerritsen alhier. De prijzen waren hooi OÜ ets., stroo 30 ets. en haver 84 ets. alles per 10 kilo. Ook voor het garnizoen Deventer was door de firma H. Gerritsen hel laagst inge schreven, n.l. hooi 60 ets stroo 30 ets en haver 86 ets. Behoudens goedkeuring van het Dep. v. Oorlog is de levering gegund. De Afdeeling Amersfoort van den Nederlandschen Bond van Oud-Onderoffi cieren vereenigden zich op de verjaardag van H. M. de Koningin des middags van twee tot vier uur in hun vergaderlokaal kameraadschappelijk bijeen en zond door haren voorzitter den heer W. A. de Raadt een telegram van Hulde aan H. M. de Koningin. Morgenochtend a. s. zal op den straatweg AmersfoortEde plaats hebben de wielerwedstrjjd om het kampioenschap op den tweewieler op den weg over 50 K. M. De afrit zal plaats hebben aan «de Herlekop." Er werd ingeschreven door A. Eijsink Amersfoort; G. Martens, Amsterdam; H. J. Gorter, Zwolle; J. B. Rolandus Hagedoorn, Delft; H. S. de Haas, Rhenen C. A. Koning, Rotterdam; C. Wrtteveen, Utrecht; P. de Waardt, Rotterdam. De door Djjkgraaf en Hoogheem raden van den Bunscholer Veen en Vel- dendijk ingediende plannen tot verhooging van dpn Sluagschen dijk le Hoogland tot 2 M A. P. zijn door de regeering goedgekeurd. Het ware te wenschen geweest, dal de r i'geering in legenovergestelderi zin had beschikt. Welke gevolgen deze verhooging voor onze gemeente hebben kan, zullen bij den eerste hoogen waterstand de beste, de bewoners van singels en grachten het eerst eo het best merken. Ja wellicht wordt bij eene dergelijke gelegenheid den ingezetenen zeer aanschouwelijk een voorstelling van Venetië gegeven. De HoogEerwaarde heer H. B. Kok, R. Kath. pastoor en deken van Utrecht herdacht j.l. Dinsdag den dag waarop hij voor 50 jaren de priesterwijding ontving Talloos waren de blijken van belang stelling, die den geachten Jubelaris, zoo van geloofsgenooten als andersdenkenden ontving. In den laatsten tijd kwam het meer malen voor, dal visch, aan de vischmarkt alhier aangevoerd, voor het gebruik moest worden afgekeurd. Dat niet alle visch, die langs de huizen wordt gevent vooraf ter markt aan den keurmeester wordt vertoond is mede onlangs gebleken. Hoe nu zich te vrijwaren voor het koopen van bedorven visch. Dit lijkt zeer moei lijk, torh is het middel zeer eenvoudig. Men vrage n.l. den vischboer of visch- vrouw eenvoudig naar hun keurbriefje, dat hun eiken morgen bij den aavoer van goede visch ter markt door den keurmeester L. Karnes wordt verstrekt. Men lette voorts op, dat geen briefje van vroegeren datum wordt vertoond en koope in geen geval van iemand, die een der- elijk briefje niet kan toonen. Op deze wijze waarborgt men zich zuivere waar te krijgen en helpt tevens den steeds volijverigen keurmeester bij zijne somtijds zoo moeilijke controle. Als curiositeit kunnen wij vermelden, dat bij de wed. A. van Agteveld, buurt schap de Bik gemeente Hoogland een appelboom voor de tweede maal dit jaar in volle bloei staat. beminnelijkheid u in gevaar brachten; ik heb u op mijn knieën bezworen dien Dangeau niet le vertrouwen, juist omdat de Maintenon hem voor u gekozen had, die huichelaarster «De koning wilde het, en gij weet hoe moeielijk het is om hem te weeistaan." «Daarom is hij een dwingeland gewor den," zei Roosje toornig, «overal op zijrr weg vond hy lafhartigheid. Er is iets in hem, dat gehoorzaamheid afdwingt, dat moet ik bekennen, maar een man zou ik mij toch nooit door hem hebben laten opdringen." «Dat is nu eenmaal gebeurd," viel viel madame Dangeau haar nog steeds knielende vertrouwde in de rede, «daar is niets meer aan te veranderen." «Juist daarom," vervolgde Roosje, ter- wyI zij hare meesteres de handen streelde. «Hel is zoo, genadige vrouwe, wij leven hier nn eenmaal niet in een klooster; dat kan nu niet anders, maar van èen ding zijn wij beiden overtuigd, hiervan namelijk dat het huwelijk iets heiligs is en blijven moet. Gij hebt uw nran ge nomen zooals hij was; hij heeft het aan uiterlijk eerbetoon riooit laten ontbreken eo al uw wenschen trachten te vervullen. Daar verscheen de hertog de Larochefou- cauld aan het hof Madame Dangeau kromp ineen, maar 34»aie VIAASh-l.OIIOiCS.l. Vierde klasse. Trekking van 30 en 31 Aug. (600 loten). Ten kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen: Prijzeu ran f 65. 314 317 346 358 7877 7913 852310833 10853 10855 10883 109l6 17680 17817 18581 en 18588. Te zamen 16 prijzen. Volgende trekkingen geschieden voor de vijfde of laatste klasse van 1114, 18, 19, 21, 22, 26—29 Sept., en 3—7 Oct. De vijfde klasse bevat, nevens de premie van f 30.000 voor den laatst uitkomenden prijs van f 1000 of hooger, en de premie van f3.000 voor het laatst uitgetrokken lot, de navolgende prijzen1 van f 100.000, 1 van f 50.000, 1 van f25.000, 1 van f15.000, 1 van f 10 000, 1 van f 5.i 00, 1 van 1 2000, 3 van f 15UO, 55 van flOoO, 65 van f400, 70 van f200,170 van f100 en 3730 van f70. Loter. zijn nog a f 3 50 per o ver krijgbaar ten voormelden kantore (Breede- straat, wijk E, no 350). Woudenberg, 31 Aug. De verjaardag van H. M. onze geliefde Koningin weid alhier heden zeer opgewekt gevierd door het uitsteken van vlaggen, het oprichten van verscheidene eerepoorten enz. Des avonds werd een optocht met fakkellicht gehouden en een flink vuurwerk door den heer de Beaufort, burgemeester, op in haar oogen straalde een gloed, dien mer. in die blauwe sterretjes niet verwacht zou hebben, terwijl Roosje vervolgde: «Ik was de eerste, die zag dat hij u liefhad, niel uit tijdverdrijf zooals men het van dien schitterende cavalier gewoon is, maar met echte, warm-duitsche trouw, zoodat ik hem leerde achten en beklagen te gelijk." «Gij noemt zijne liefde duitsch en ik eene durtsche zou haar niet mogen beantwoorden," steunde de arme jonge vrouw. «Neen," zei Roosje, «want dat zou fransch zijn. Van den dag afaari, waarop ik zag hoe het met u stond, heb ik mij lusschen u beiden geplaatst: en ik zal op mijn post blijven, al kan ik mijnheer Dangeau niel uitstaan, Want gij zult rein blijven zoolang ik leef; en geloof maar vrij, de hertog zou u niet zoo innig lief hebben, als gij niet geheel anders waart dan de meesten." Deze laatste beweegreden, die Roosje met instiktmatige vrouwelijke diplomatie ten beste gaf, bleek de meeste uitwerking te hebben. Madame Dangeau hief plot seling het hoofd fier omhoog en zei ern stig: Gij hebt gelijk, tiouwe ziel, hij mag de achting, die hij voor mij koestert, niet verliezen, laat ik nu gaan slapen, en wees niet boos als mijn hart zich van tijd tot den huize Laanzigt ge; even, besloot het feest, dat in do beste orde afliep. Scherpenzecl 31 Augustus. De verjaaidag onzer jeugdige koningin werd ook alhier feestelijk gevierd, van schier alle woningen wapperde de driekleur met oranjewimpel. De kinderen der openbare en bewaarscholen werden ruimschoots op chocolade en kientebrood onthaald. Ook de rnuziekvereeniguig de harmonie hield een optocht door het dorp en bracht tevens aan den Burgemeester den heer Pool en de beide Wethouders de heeren Heitien en Thomson, een sere nade. Gistermorgen heeft een groote me nigte werkloozen een meeting gehouden op den oever van het Michiganmeer le Chicago. Daar de menigte een oproerige houding aannam, werden ei in allerijl 500 politie-agetiten op afgezonden, terwijl nog een duizendtal agenten ontbodi-ri werden. Een troep Italianen, 500 man steik, trokken State street in, niet het vooinemen ongeregeldheden te bedrijven. Vooi den wapenwinkel van Rizzari hiel den zij halt en eischleri geweren, welke Rizzari echter weigerde te geven. De rumuermakers keerden toen naar den oever van het meer terug, waar de op gewondenheid steeds toenam. Toen uit het volk met yzereri stangen naar de politie geworpen werd, maakte de politie onveihoeds een charge, die toldoende was de menigte uiteen te diijven. Er waien Catling-kanonnen ter beschikking van de politie gesteld, om ingeval van nood mede te vuren. Bij de Pruisische loterij-afdeeling der Staatsschuldenkas kwam Vrijdag iemand met een lot van het jaar 1864 en vroeg of er soms een prijs op geval len was. Nadat men zich van de echtheid van het lot overtuigd had, bleek hel in de trekkingslijsten, dat er reeds 20 jaai geleden de hoofdprijs van 160,000 mark op gevallen was, welk bedrag echter tot heden niet opgevorderd was. Het ligt voor de hand dat de bezitter van het lot nooit de trekkingslijsten doorgeloopen heelt. Hierdoor verliest hij aan rente een even groote som als de prijs die hij ge trokken heeft, want, zooals bekend is verdubbelt zich een kapitaal met lente op renre, in ongeveer 14 jaar. De man kon zich nu troosten met de gedachte dat hy het geld thans heeft, terwijl hij het, indien hij het 20 jaar geleden op gevurderd had, misschien. Het is on gelooflijk, hoe weinig waarde geldswaai dige papieren voor enkele menschen schij nen te bezitten. In 1868 werd een op roeping gedaan om alle schuldbrieven ten laste van den Staat tegen nieuwe in te ruilen. Heden, vijfentwintig jaar later, zijn er nog twéé millioen van die schuld brieven, die niet ingewisseld zijn. BUKOEKLIJKE STAN'llE.V. Amersfoort. GEBOREN: 24 Aug. Barta, d. van Jan van Hoeijen on Everarda Takkeukamp. 25 Aug. Arie, z. van Joannes van YVeerhorst en Wilkelmina Geijtenbcek. 26 Aug. Cor nelia Hendriks, d. van Hendrik Kortes en Teunije van den Brink. 27 Aug. Joanna Wilhelmiua, d. van Antonius de Vries en Antonia van Vulpen. 28 Aug. Gijsberta, d. van Machiel Hamers en Hendriks Corne lia van Hoey. 29 Aug. Anna Wilbel- rnina, d. van Gerrit Jan Jacob Nienborg en Dirkje Hendrika Kampermau. Hendrika Johanna, d. van Jacobus van Wageningen en Willielmina van Someren. Jantje, van Vieter van der Leek on Antje Bezaan. Margarotha, d van Willem Evert Kreikamp en Rijkje van Hamersveld. Lub- bertje, d. van Gerrit Kenten en Geertje Klok. 30 Aug. Bartus Cornelis, z. van Bartus Cornelis van de Bor en Wilhelmina Anna Geertruida Bijvank. Adrianus, z van Johannes Meijer en Adriana Quick. Joseph, z. van Hendrik Vial en Johanna Kuiks. lijd tracht los te wringen uit zijn boeien." In plaats van te antwoorden, kuste Roosje hare meesteres de hand. «Nog iets," sprak deze, «Jonker von Wiehe schijnt het ernstig te meenen met onze Laurence; wat zegt gij daarvan «Ja en amen van ganscher harte!" hernam Koosje. «Sedert hij nu vier maanden geleden de Louvre binnentrad, heb ik nieis zoo vurig gewenschl als deze uitkomst. Maar hij moet zich haasten en haar spoedig weghalen, anders koppelt de Maintenon haar ook nog aan een Dangeau." «Dat was de weduwe Scarron vroeger ook, maar zij houdt van bekeeren en Laurence is nog jong «En het zou u te moeielijk vallen ogn ook nog over Laurence's geloof te wak^n. Gij hebt mat de zwakheid van hare taéte ai meer dan genoeg te doen." «Slaap gerust, mijne lieve meesteijgs," zei Roosje, terwijl zij de nachtlamp Aan stak, en daarna met een licht in de hand de slaapkamer verliet. Toen zij den overloop betrad, werd de deui van het overliggende vertiek vertrek geopend, en mijnheer Dangeau verscheen, een manuscript in de hand houdend. Wordt vervolgd ONDERTROUWD: 31 Aug. Roelof Mees ter en Imke Doesburg. Karei Hulst en Maria van -Eist. GETROUWD: 30 Aug. Johannes Helle voort en en Maria van Doorn. Nicolaas van Eijkelenhurg en Aradina van Roodik. Pietor Wellerd en Catrina Kuijer.31 Ang. Jacobus van Gessel en Ernestina Elizabeth Klaassen. OVERLEDEN 26 Aug. Gerritje Jan Siddré, 74 j., wedr. van Teuntje Veld kamp. 27 Aug Een lev. aang. k. v. g. nran Aart van Soeren en Aaltje Baalje. Cornelia Johanna Maria van Abs, 72 j., wed. van Willem Tiesing. 30 Aug. Roe lof Cornelis Fontijn, 2 j. Geertruida van Nieuwenhuir.en, lm. Antoon Jur- rien Hendriks, 70 j. cchtg. van Johanna Everarda Everts. 31 Aug. Willem de Wit, 6 m. Bunschoten. GEBOREN20 Aug.' Lauwrens z. van Lauwrens Letter en Arendsje van Arkel. 21 Aug. Peter Frans z. van Hillebrand van de Groep en Gijsberta Koops. 22 Aug. Holletje, d van Dirk Zijl en Mengsje Koe- lewijn. 28 Aug. Jacob z. van Jacob v: n Diermen en Marritje van Ilaltercn. GEH.UWD; 19 Aug. Jan Baas en Elber- tje Duijst. 19 Aug. Dirk de Graaf en Wousje Kok. 24 Aug. Hendrik Beekhuis en Cuinera Hopman. OVERLEDEN26 Aug. Jan Poort ongeh. 36 j. Hoogland. GEBOREN25 Aug. Hartje, d. van J. Hil- horst en G. Voskuilen 27 Aug. Stefania, d. van J. Fraa en E. van de Kletersteeg. Woudenberg. ONDERTROUWD: 31 Aun. Fokke An- tonides, 26 j. en Gerritje Hendriksen, 24 j. OVERLEDEN SO Aug. Mariuus Corne lis van Dijk, m. MARKTBERICHT. Amersfoort, t Sept. 1893 Appelen f2,2,50 Peren f2,50 a f 3,25 Zandaardap- pelen f2.a f2.50 per Heet. Hoendereieren f3.80. f4.10, p. 100 st. Boter f 1.10 a f 1.30 p. Kilo. Kippen f 0 50 a f 0.80. Piepkuikens f 0 30 a f 0.60. Eenden f60.a f 90.Tamme konijnen f 0.20. a f 1.00 p. stuk. Duiven f 0.40 a f 0.60 p. paar. Zeugen f30a f50.Biggen f6.af 10. Schrammen f 12.a f 20.p. st. Aangevoerd waren ongeveer: 300 heet. Zand- aardappelen: 11000 stuks Hoendereieren; 1500 kilo Boter. 150 heet. Appelen; 50 heet. Peren; 20 Zeugen, 30 Schrammen. 210 Biggen. Aangeboden een nette beneden- v*-"' ook geschikt voor 2 persqjtcu. Lij voorkeur met peiisujB»»-4lr.'or. lett. V, bureau va» dit De bekende en onbekende erfgenamen van Wijlen MEES K/ÏAAIKAMP, in leven buitep beroep, gewoond hebbende te Woüienberg en Aldaar overleden den 17 Augustus lé»3, benevens allen die iels ty vorderen^hebbetj^vajv-of verschul digd izijri oaii^i^p^^Kóedehxworden uil- genoodi^d ziefr aan te meld«V ofdaaiviyf opgave te doen vóór of uileifijk oji "ift-n 15 September 1893, ten kantore van den Notaris H. A. N. VAN WAK- MEA6 te Woufletibe*^ ComTnissionnairs-'m Eflecten. .■i Lanqestba^ F. 5. Ontvangen gelderf a deposito van at 1,60 en veelvotufén van dien tot de gïgende rente rapt 2 dagen tf^orenanjgagens 2'/i °/o fc 15 3 vastjf 3'/i 'lt<^ 1 jaar koopen en vcrkoofKx^nfecten, iucasseereu wissels eriz., koopen eonpons tegen voordeelige koer sen. I^-aast Uom n/g gratis kans te hebben op de twee,theetafels met compleet Delflsóh theeservies, jwaarvan de verlot/rig in September zal plaats hebben, ó/or het inzenden uwer leege zakjes bijeen winkelier waar men thee gekocht heeft. Hoe meer/zakjes men iji«£ndt, des te grooter de/tans!! Deze T>Viee Tb^pa;son is van f0.80 tut f 2/per 5 oue'verkrijgbaar hg loogenhpdtn, Langestraat A14, Koning, it A 45, G. Dieges Kriffimestmat Oosterveen, Arnhemsi^estraat, te R. A. de Kroes, fporteur' voor Nederland: i P. Sord Thom- Spuistraat 236/238, Amsterdam «Kantoren en Magazijnen zijn verplaatst naar KLOVENIERSBURGWAL 25. Telephoon No. 207. Telegram-adres»THEEVIS1TE, Amsterdam." son

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1893 | | pagina 2