Gemengd Nieuws. Plaatselijke berichten PROVINCIALE BERICHTEN. is met haar naar de strafgevangenis overgebracht. Vrouw Van Berkel heeft nog een ouder kind (van 4 jaar), dat te Utrecht bij haar familie blijft. Het Voorloopig Verslag der Eerste Kamer in zake de belasting op het per soneel is veischenen. Van verschillende zijden werd gewe zen op den invloed dien het besluit tot uitstel der invoering op het werkplan der Regeering moet hebben. Algemeen wenschte men van de regee ring te vernemen, welk werkplan zij nu voornemens is te volgen. Onderscheidene leden vroegen, of dit aldus mag worden aangenomen: a. rege ling van het kiesrecht; b. van de ge- meente-financiën; c. invoering van het personeel? Begin Mei zal op plechtige wijze •naar den Koninklijken grafkelder te Delft worden overgebiacht het stoffelijk over schot van prins Willem Georse Frede- rik van Oranje-Nassau, thans te Padua (Italië) begraven. Hr. Ms. fregat «Van Speyk" zal het hulsel naar de Hoek-van- Holland overbrengen, van waar het naar Delft zal vervoerd worden. Bij de ont vangst te Padua zal de luitenant-kolonel baron Sirtema van Grovestins, als ver tegenwoordiger van H. M. de Koningin- Regentes, aanwezig zijn. Te 's Gravenhage is in den ouder dom van 80 jaren overleden de gep. luit.-generaal der infanterie A. W. Ph. Weitzei, oud-minister van oorlog, ridder der Militaire Willemsorde, ridder in de orde van den Nederl. Leeuw enz. In de op den 25. Maart gehouden vergaoering van leden der Vereeniging voor den Effectenhandel te Amsterdam is besloten, Zaterdag 4 April e.k. (den dag voor de Paaschdagen) als Beurs-va- cuntiedag te beschouwen en op dien dag geen noleeiing op te doen maken en geen oflicieele prijscourant uit te geven. Daar ook Vrijdag 3 April de Beurs ge sloten zal zijn, is voor den effecten handel dus een 4-daagsche vacantie in het verschiet. Gistermiddag kwam de Gemeente raad in openbare zitting bijeen, onder presidium van den burgemeester mr. F. D. graaf Schimmelpenninck, terwijl 12 leden tegenwoordig waren. Aan den heer dr. P. Smits werd, met ingang van 1 April a. s., op zijn verzoek, een eervol ontslag verleend als gemeente-geneesheer, met dankbetuiging voor de in die be trekking aan de gemeente bewezen dien sten. Naar hel B. en W. voorkomt be- hooren aan eene behoorlijke waarneming der betrekkingen van geneesheer, heel meester, vroedmeester en vroedvrouw zoodanige eischen te worden gesteld, dat de nakoming daarvan voor meerbejaarden hoocst bezwaarlijk is. Zij achten hel daarom in het belang der armen wen- schelijk een leeftijd aan te nemen waarop de titularissen hunne betrekking zullen nederleggen, en wel dien van Qj jaren. Aan zoodanige bepaling kan moeieltjk terugwerkende kracht worden toegekend, zoodat die niet van toepassing zal zijn op de tegenwoordige geneesheeren, heel meesters, vroedvrouwen en vroedmeester, indien zij na verloop van de vijf jaren, voor welk tijdvak zij zijn benoemd, eene nieuwe aanstelling ontvangen. B. en W. stellen derhalve voor te besluiten, dat zoowel de geneesheer ter voorziening in de vacature door het verleend eervol ontslag aan den heer dr. P. Smits te benoemen, als de later nieuw aan te stellen geneesheeren, heelmeesters, vroed meester er. vroedvrouwen, wanneer zij na verloop van vijfjaren worden hei be noemd, tot op 60 jarigen leeftijd hunne betrekking mogen waarnemen. Met dit voorstel heeft de Rand zich vereenigd. det. Wat scheelt er dan aan hem dat de lieden zonderling kijken wanneer zij over hein spreken, alsof er iets zeer ge heimzinnigs aan hem verbonden was? Ik ben overtuigd dat Osylh het weel, maar toen ik hel haar vroeg wendde zij het gesprek af. En op zekeren dag hoorde ik iemand zeggen dat het zoo jammer was dat hij niet op Ryvendale kon wonen. Waarom kan hij dat niet?" Otto neemt een bescheiden en gewichtig uiteilijk aan. «Kleine meisjes moesten niet te veel willen weten. Zij zijn er niet voor be rekend om alles te hooren." «Ik ben geen klein meisje," antwoordt Riette verontwaardigd: «Verleden maand ben ik zeventien geworden, en, ik bid u waarom zoude ik de dingen niet even goed weten als andere lieden?" (en ter wijl zij op liefkozenden toon voortgaat) «Otto, mijn beste jongen, vertel liet mij eens?" Nu is het een zondag namiddag: de tijd is zeer lang gerekt, en Otto voelt er zich ontzettend toe geneigd Riette's nieuwsgierigheid te bevredigen. Het be wustzijn dat het eene verkeerde hande ling zal wezen, leent eene zekere be- toovenng aan liet denkbeeld. Maar daarop komt hem de gedachte te bionen dat het zeer ongepast van hem zou zijn toe te laten dat dit jeugdig schepseltje roman- Van het hoofdbestuur van den Neder- landschen Schutterij-kaderbond was in gekomen een rekest, waarin hel, op de daarbij aangevoerde gronden, eene sub sidie vraagt aan de gemeente in de kos ten van aankoop van prijzen voor den grooten nationalen wedstrijd, op 20 en 21 Juli a. s., alhier te houden. Het valt niet te ontkennen zeggen B. en W. in het te dezer zake door hen uitgebrachte praeadvies dat uit het houden van zoodanige bijeenkomst binnen deze ge meente, niet alleen voor tal van ingeze tenen voordeelen voortvloeien, maar ook door een talrijk bezoek bij die gelegen heid onze gemeente meerdere bekend heid verkrijgt, welke voor het vervolg gunstig moet werken; vandaar dat zij meenen üat er termen zijn tot inwilli ging van het verzoek, temeer nog om daardoor hulde te brengen aan den te- genwoordigen commandant der Schutterij alhier, die zich beijvert de Schutterij meer en meer aan het doel te doen be antwoorden. Zij stellen derhalve voor tot het verlangde doel eene bijdrage van d00 te verleenen, met welk voorstel de raad zich vereenigde. Tevoren was door den heer Gerritsen voorgesteld de bijdrage op ƒ200 te begalen, doch dat voorstel werd niet ondersteund. De prij zen voor den Schiedwedstrijd zullen in onze gemeente worden aangekocht. De heer C. Roodestein werd tot her- schatter der huurwaarde van localiteiten waarin sterke drank in het klein wordt verkocht, benoemd met 6 stemmen, tegen 5 op den heer C. Janssen uitgebracht, 1 stembriefje was van onwaarde. Daarna werd op eenige reclames tegen aanslagen in de inkomsten-belasting beschikt. Toen werd de openbare vergadering veranderd in eene geheime, die eenigen tijd duurde. Na hervatting der publieke zitting werd deze gesloten, nadat waren medegedeeld de navolgende ingekomen stukken: 1. goedkeuring op het raadsbesluit tot lijde lijke opname van kasgeld; 2. op dal tot het aangaan eener geldleening van f20500 3. kennisgeving van bestuurderen van het gesticht «de Armen de Poth", dat op de kiezerslijst een door hun college bedeelde voorkomt. Al deze stukken werden voor notifica tie aangenomen. De muziekuitvoeringen op het ter ras van «Amicitia" zullen dezen zomer gehouden worden op: Zondag 17, Pink stermaandag 25 en Zondag 31 Mei; 7, 16, 21 en 30 Juni; 5, 14, 19 en 29 Juli; 2, 10, 23, en 31 Augustus. Den 17den Mei des middags om twee uur, de overige dagen 's avonds om half acht. De rechtbank te Utrecht veroor deelde W. van D. en C. van D., beiden wonende te Amersfoort, beklaagd van diefstal van geld, sleutels en sigaren, en de le bekl. bovendien van scharen en schroevendraaiers, met braak, inklimming, vei breking en valsche sleutels, uit de fabrieken en ten naaeele van de heeren Vissclier en Garjeanne, te Amersfoort op 12 en 13 Dec. jl. gepleegd, de le be klaagde tot 4, de 2e beklaagde tot 3 jaren gevangenisstraf. W. van D. en H. J. var, D., beklaagd van diefstal van eenige zilveren voor werpen, oud perseleio, een revolver en een pistool, met braak in de woning en ten nadeele van W. Veldhuizen te Amers foort, op 30 Januari jl. gepleegd, de le bekl. tot 1 jaar, de 2 e beklaagde tot 3 jaren gevangenisstraf. Op 29 Maart werd alhier een match gehouden tusschen «Quick" en «Victoria" uit Wageningen. Laatstgenoemde won 4 tegen 1 goals. Maandagavond werd door den om roeper bekend gemaakt dat een zesjaiig knaapje werd vermist, 's Avonds laat werd het bij de ongeruste ouders teruggebracht door de polilie van Hoevelaken, in de richting van welke gemeente het zich had begeven. tische gevoelens zoude koesteren voor een man van Lord Ryvendale's karakter, en dat het bijna zijn plicht is, haar als broeder te waarschuwen tegen hem. Hij kijkt in gepeins naar den forel- lenstroom, en Riette, wier opmerkings geest zeer scheip is, ziet dat hel voor en tegen in zijn gedachten op en nedei gaan, omtrent de geschiktheid om hare nieuwsgierigheid te bevredigen. Na verloop van een oogenblik herhaalt zij dus met hare zoetste en meest stree- lende stem. «Vertel het mij, mijn beste jongen! Het is zoo dom voor mij om niet te weten wat ieder ander wel weet." «Ik zoude er niet over denken het u te zeggen," antwoordt hij met eenige gestrengheid, want hij wil zich voor zijn eigen geweten rechtvaardigen, vin-tien het slechts ware om uwe nieuwsgierig heid te voldoen, maar dewijl gij zulk een zwak voor dien man hebt opgevat is het ook goed dat gij zoudt weten dat er niets goeds van komen kan «Niets goeds?" herhaalt Riette, ter wijl zij de ooren opsteekt en terstond tot een slotsom overgaat. «O, dan is hij gehuwd." «Zoo goed als gehuwd," antwoordt Otto, terwijl hij een anderen kant uit ziet. Ter voorziening in de vacature, ontstaan door het bedanken van den heer A. T. R. Veimolen en voortdurende door de niet-aanneming der benoeming door den heer M. W. F. J. de Joog, is tot lid der Commissie van aanslag inzake de belasting, op bedrijfs- en andere in komsten benoemd de heer J. Dommers- huizen. Als eene bijzonderheid moge zeker vprmeld worden, dat bij J. Meier buiten Bloemendal op onderscheidene plaatsen, de aardappelen reeds boven de grond staan. Door eenige jongelieden is bij den Heer Ch. L. Strems, alhier, opgericht de Tooneelvereeniging «Streven Vooruit gang" onderafdeeling van «Onderling genoegen". De vereeniging telt reeds 30 leden, en stelt zich voor, dit jaar nog een uitvoering te geven. Zondagnacht werd door de politie te Utrecht een beschonken peisoon ge arresteerd. Op het politiebureau bleek het een in burgerkleeren verkleede veld artillerist uit Amersfooi t te zijn. die reeds een paar dagen uit zijn gari.izuen werd vermist. Bij het gehouden examen voor nut tige handwerken te 's Gravenhage is ge slaagd onze stadgenoole Mej. E. A. Bos huizen. Op 23 Maart II. is door een onbe kende ooi zaak een kreupelbosch groo- tendeels toebehoorende aan den heer Mr. Cock Blomhof verbrand. Toen de brand ontdekt werd door den tuinbaas Homburg en den arbeider van Biermen, had deze reeds zulke vorderin gen gemaakt, dat het aan den heer Cock Blomhof toebehoorende perceel grooten- deels was verbrand en men zich tot het blusschen van het onmindelijk daaraan grenzende perceel, toebehoorende aan de heer Hamers, moest bepalen. Door het krachtig optreden van ge noemden tuinbaas en arbeider, en eenige inmiddels toegeschoten hulpvaardige lie den werd dit dan ook grootendeels be houden. Zondagmorgen werd op de Leusder- weg, door het niet vroegtijdig waar schuwer. van een wielrijder, en door het toeval dat de berijder juist dezelfde zijde nam als waarheen de juffrouw in der haast uitweek, laatstgenoemde aangere den, waardoor zij haar been nog al erg bezeerde en eenige onvellingen, aan haar arm bekwam. Zou het niet dienstig zijn, ter voor koming van mogelijke ongelukken, dat heeren wielrijders steeds rechts uitwij ken, wat hier niet het geval was. De voorgenomen feestelijke verga dering, door de Vereeniging «Vrienden club," alhier welke bepaald was op Maan dag 23 Maart j.l. doch die uitgesteld moest worden wegens ongesteldheid van eenige der werkende leden, zal nu plaats hebben op Maandag 13 April a.s. in het café «den Arend," behalve een vijftal voordrachten en eenige muzieknummers zal worder op gevoerd «Gesmokkeld," kluchtspel in één bedrijf, terwijl door een bal de feestavond zal worden be sloten. Maandagavond ontstond er brand ten huize van den Heer Hellevoort, in de Lavendelstraat, die ongetwijfeld ernstig had kunnen worden, wanneer de bewoners niet door de rook opmerkzaam waren geworden; bij onderzoek bleek, dat in een vertrek een petroleumlampje in eenige kleederen was gevallen, waardoor deze aan het branden geraakt waren. Reeds menig kleedingstuk was voor het gebruik ongeschikt geworden. Door tijdige hulp was het gevaar spoe dig geweken. Tegen brandschade was men verzekerd. «Gij bedoelt dat hij verloofd is. Welnu ik zie er de noodzaak niet iD om daar een geheim van te maken." «Hoor eens, Riette." zegt Otto, terwijl hij zich plotseling lot haar keert: «als ik het u vertel, moet gij mij beloven er nooit een lettergreep van aan iemand anders te zeggen, en moogl gij mij niels meer vragen dan wat ik verkiezen zal u mede te deelen." «Ik beloof het," roept Riette ademloos uit, en haar oogen schitteren bij het denkbeeld van een geheim te zullen hooren. «Gij kent Mr. Carlton!" «Ja, die lieve oude manIk wilde maar dat hij niet zoo dikwijls van de Towers verwijderd was." «Hebt gij ooit gehoord dat hij eene nicht bezat?" «Ja zij huwde een Fransch hertog." «Weet gij iets meer omtrent haar?" «Neen." Er volgt een langdurig stilzwijgen. «Welnu!" roept Riette driftig uit. «Welnu," herhaalt Otto, zijn gelaat thans volkomen van haar afwendende, en op zeer lagen toon: «Ryvendale liep, bijna drie jaar geleden, met haar weg. Van daar dat hij niet trouwen kan." Een twualftal vragen verdringen zich op Riette's lippen, maar zij uit ze niet, Op Maandag 30 en Dinsdag 31 Maart bad het overgangs-examen der Burgeravondschool alhier plaats. Aan alle 4 leerlingen der tweede klasse, name lijk W. van Diemen, A. D. Paulus, G. van Kommer en T. van Wijland, werd het eind-diploma uitgereikt; van de 23 leerlingen der eerste KI. konden er ech ter niet meer dan 12 worden bevorderd tot de tweede, te weten: J. van der Kamp, J. L. Lier, J. C. van Helsdingen, N. Heilijgers, F. W. Klaarenbeek, D. Ockhuijzen, J. Houzer, J. W. van Ach- terbergh J.Wz., J. W. van Achterbergh Lz. W. A. Houtzager P. de Boer en R. Veenendaal. Vanwege de Loge «Jacob van Campen" werden tot aanmoediging een viertal prij zen uitgereikt. W. van Diemen en A. D. Paulus verkregen elk een eersten, J. van der Kamp en J. L. Lier elk een tweeden prijs. Buiischoteu. Jl. Zaterdag is alhier overleden de heer W. Beukers, Burge meester dezer gemeente, Ridder der Orde van den Nederlandschen Leeuw en lid der Provinciale Staten van Utrecht. De gemeente verliest in hem een waar- digen Burgervader, die sinds 1847 deze betrekking met eere vervulde en wiens plaats moeielijk te vervangen zal zijn. Hoogland. Tot predikant bij de Ned. Herv. gemeente alhier is beroepen Ds. J. D. Bierens de Haan te Oostmarsum. Sclierpenzeel 30 Maart. Een geacht ingezetene dezer Gemeente, de Heer R. J. van Maanen landbouwer, werd haar Za terdag na eene korte ongesteldheid door den dood ontrukt, hij bereikte den ouder dom van 65 jaren. De overleden werd den 21. Juli 1879 tot lid van den raad benoemd, en had sedert dien tijd onafge'roken zitting, tevens werd ook de betrekking van ouder ling der Herv. Gem. door hem bekleed. Daar de Wethouder de Heer Thomseri deze gemeente spoedig met ter woon gaat verlaten, zoo moet weldra in twee vacatures voor den raad worden voorzien. Op Fransch grondgebied bevinden zich thans de volgende vorstelijke per sonen: De keizerin-weduwe van Rusland, de Russische troonopvolger grootvorst Michiel. groot-vorstin Olga, de koningin van Engeland, de prins van Wales, prin sesje Beatiii; Victoria en Christiaan, de hertogin van Albany, de koning van België en zijn dochter Clementine, groot vorst Alexis, de hertog van Leuchtenburg, de groothertog en de groothertogin van Mecklenburg-Schwerin, de hertog van Oldenburg, de prins en de prinses van Saksen Cobui g-Gotha, de aartshertogin Elizabeth, de aarlshertog en de aarts hertogin Reinier. Over <leu AllaiitiscUeu Oceaan. Er worden zoo j aai lij ks nog al vrij wat menschen over den A'.lantischen Oceaan gebracht van Europa naar Ame rika en omgekeerd! Dat leert ons de volgende statistiek De Norddeutsche Lloijd deed in 1895 niet minder dan 156 reizen, Ilamb.Pac- ketfahrt 93; de Engelsche Cunard line 56, de Fransche Compagnie Tiansatlan- tique 54, de Antwei psche Bed Star Line 53, de Ned. Am. Stoornbootm. 52 reizen, enz. De Nordd. Llogd moet in het vorig jaar 79,000 passagiers naar New- York gebracht hebben, de Packetfahrt 41,000. Slaapziekte. Te 's Hertogenbosch heeft zich dezer dagen een geval van slaapziekte met een onbeschrijfelijk gevoel houdt haar daarvan terug. Maai Otto's vei haal neemt dezen vorm aan: in haar gemoed, een gemoed dat, zoo onschuldig als het ook zijn mogen, de ware opvattingen harer sexe heeft dal Loid Ryvendale het slachtoffer is eener slechte vrouw en dat men hem als zoodanig met vurige belangstelling, bevreemding en medege voel moet beschouwen. «Laat ons eens naar de rivier gaan!" roept Otto plotseling uit, die zich een weinig beschaamd over zichzelven ge voelt. Hij springt overeind terwijl hij dat zegt, en Riette trippelt naar huis om haar hoed te halen. Zij heeft in zekeren zin het bewustzijn van zich een weinig ouder, en gewichtiger te gevoelen dan tien minuten geleden. Zij noch Otto zinspelen meer op Lord Ryvendale ter wijl zij door de velden heen naar de rivier stappen, op den voet gevolgd door Bob. Otto is de neef en eifgenaam van Sir George Desmond van Helmstone Park in Soulhshire en Desmond Woods in Blankshire. Gedurende jaren lang is Sir George een groot lijder geweest aan wonden door een spoorwegongeluk ge kregen. Dagen achtereen is hij dikwijls buiten staat, iemand anders als zijn ge- doodelijken afloop voorgedaan. Zaterdag 21 dezer vertoonde zich bij eene viouw aldaar een onoverwinnelijke neiging tot slapen, welke noch door toegepaste electri- seering, noch door andere aangewende middelen met eenig gevolg kon bestre den worden. Vrijdag is de lijderes in haren slaap overleden. Een heldin. In een der Londensche bladen vinden wij onderstaande regels, een uittreksel uit het dagboek van een dame die op reis is naar Amerika: Eerste dag. Wij zijn in zee; de zee staat hol. Het schijnt, dat de passagiers mij slechts tot een onaaDgenaam gezel schap zijn kunnen. Tweede dag. De kapitein is een charmant man. Zooeven is hjj naast mij komen zitten, heeft naar mijn gezondheid geïnformeerd, heeft mij een paar com plimentjes gemaakt, en ten slotte heeft hij mij een gloeiende liefdesverklaring gedaan. Ik heb hem hedankt. Derde dag. Ik weet werkelijk niet meer, wat ik den kapitein moet antwoor den. Hij houd vurig aan. Hij biedt mij zijn hart en zijn naam vurig aan. Hij zegt zich te zullen dooden zich een kogel door het hoofd te jagen of de boot le laten zinken met de 300 passugiers. Ik houd mij goed. Vierde dag. Van nacht heb ik het leven van 300 personen gered. En dan zegt men nog wel dat in En geland geen grappenmakers zijn. Dr. Nausea en <le Noordpool. Een vriend van dr. Nansen, prof. Brögger uit Christiania, heeft in een schrijven aan baron Toll, den bekenden Russischen ontdekkingsreiziger, zijn vaste overtuiging te kennen gegeven, dat Nansen de Noordpool heeft bereikt en het tele gram, dat zooveel opzien heeft gebaard, waarheid bevatte. Prof. Brögger schrijft o. m.: «Toen Nansen te Tromsö afscheid nam van mjj zeide hij, dat hij binnen twee of drie jaren dacht terug te zijn. Allen, die Nansen kennen, stellen een onbeperkt vertrouwen in hem. De moeilijkheden in de Poolzee kunnen niet grooter zijn dan de ijsbergen aan de kust van Groen land en de ijsvelden van dit vasteland. Bovendien is Nansen nu twintigmaal beter uitgerust dan op zijn vorige expeditie, en zijn metgezellen zijn uitstekend bere kend voor hun taak. Ik voor my betwij fel niet, dat deze tien flinke mannen in staal zijn geweest binnen twee en een half jaar hun weg te vinden naar de Pool, en ik ben vast overtuigd dat zij op de terugreis zijn. «Luidens het telegram, ontdekte Nansen land aan de Pool, en ik acht het zeker, dat hij den weg over de Nieuw-Siberieeho eilanden voor den terugtocht de meest geschikte achtte. Voorzeker is het Pool land, evenals Groenland met eenige ijsvel den bedekt, zoodat het mogelijk was de streker, op sneeuwschoenen te doorzoeken. Onder deze omstandigheden heeft Nansen het waarschijnlijk verkieslijker geacht in zuidelijke richting naar de Nieuw Siberi sche eilanden terug le trekken, dan naar het west- en zuidwesten voort te rukken. «Ik geloof zoo vast in dr. Nansen en zijn gezellen, dat sk overtuigd ben, dat de ontdekkingsreiziger de Noordpool be reikte geheel overeenkomstig zijn pro gramma. Het telegrafisch bericht kon niet van Nansen persoonlijk komenzelfs niet wanneer hij de Nieuw Sibeiische eilanden had bereikt, omdat hij zich niet zou gehaast hebben bericht te zenden, voordat hij zeker wist dal zijn taak ge heel en al tot een goed einde was gebracht. Hij moet nog de Fram onbeschadigd naar Noorwegen terug brengen. Dr. Nansen hoopt het vaartuig te kunnen bewaren voor volgende expedities en ik verwacht dus geen nieuws van hem, voordat hij met de Fram in Noorwegen is aangeko men. Dat zal, naar ik hoop, in den a. s. herfst zijn." neesheer en zijn knecht te zien! Maar niettemin is hij de goedhartigste, vroo- lijksle man ter wereld; hij vindt er zjjne grootste vreugde in, bij te dragen tot hei vermaak van zijne omgeving, en nim mer onlb:eekt zijn naam op eene intee- kenlijst, zoodra het doel daarvan het helpen van lijdenden betreft. Hij is aan Otto gehecht, en is buiten staat hem iets te weigeren, waar zijn hart aan hangt. Gelukkig bezit Otto zulk een goed hart en humeur, dat hij onbedorven blyft onder voorrechten, die er toe zouden kunnen leiden menig jong mensch zelf zuchtig en hoogmoedig te maken. Mr. Sartoris is een academie-vriend van Sir George geweest, en dankte hem vroeger de kleine plaatsing te Desmond Woods, en thans het fraai predikantsberoep te Helmstone. Sir George had vaak het inkomen van den Rector vermeerderd, door namenlijk Otto onder zijne leiding te plaatsen, en de knaap was van zijn kinderjaren af opgegroeid met Osyth en Riette, terwijl Sir George bereid was, welke dan ook van beiden, met de meeste har telijkheid als behuwd-nicht te ontvan gen. Er ontbrak niets aan als dat Otto bij zichzelven zoude uitmaken, wie het zoude zijn, en Sir George lachte inwen dig, en zeide, dat er nog tijd in over vloed toe was. Wordt vervolgd.)

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1896 | | pagina 2