Des avonds woonden de Kader-leden een concert bij in den tuin van het café »De Arende, gevolgd door een zeer ge animeerd bal champètre, dat tot vroeg in den ochtend duurde. Maandagochtend te 7 uur marcheerden de deelnemers aan den schietwedstrijd inel de muziek aan het hoofd riaar het schietterrein achter Oud-Leusden. Het was er gezellig druk, tram en tal van rijtuigen voerden onophoudelijk nieuwe bezoekers aan, doch o, zoo warm, wat aan den cantinehouder ten goede kwam, die trouwens voor uitstekende consump tie had zorg gedragen. Een nieuw nummer op het programma was ditmaal het gevechtsschieten en ge vechtsexerceeren waaraan door onder staande afdeelingen, met het achterge voegde resultaat vier, aan vier, werd deelgenomen gaan, wendde de heer Damnc zich tot i majoor Tromp van Holst en bood Z H Ed. gestr. voor hel vele dour hem voor den Bond gedaan en den steun hem in de afgeloopen tien jaar bewezen, als her innering een prachtige gouden medaille aan met sierlijk gecalligrapheertle oor konde in lijst. a Afdeeling: Schutters: Schoten Treffers: Haarlem 6 133 89 Utrecht 6 137 41 Dordrecht 6 138 .86 Arnhem 8 168 69 Purmerend 10 216 72 Hoorn 6 130 63 Zutfen 6 128 78 Den Haag 9 205 135 Rotterdam 6 124 52 Amsterdam 10 210 86 Den Bosch 6 145 49 Doesburg 6 127 73 Nijmegen 8 172 72 Amersfoort 6 136 65 De eerste twee afdeelingen werden ge commar.deerd door luitenant-adjudant Van Alphen van het 4e regiment infanterie te Haarlem; de volgende door luitenant Habbema van de grenadiers; de laatste door luitenant Russer van den Hoofdcur sus te Kampen. Behalve deze luitenants bestond de jury nog uit den kapitein der dd. schut terij te Arnhem, L. C. H. Kolff van Oosterwijk, den kapitein der dd.schutterij te Dordrecht, H. A. Bremekamp, den le-luit. adj. der dd. schutterij te 's-Gra venhage, G. C. Baerends en den le-luite- nant der dd. schutterij te Arnhem, G Andrè de la Porte Jr. Bij deze zeer nuttige en practische oefening bleek, wat er van de schutterij, mits onder goede leiding, te maken valt. De prijzen voor deze beide oefeningen werden toegekend als volgt: Voor gevechts-exerceeren: Den eereprijs (groote zilv. med. van H. M. de Koningin met diploma) aan Arnhem. Den len prijs (groote verguld zilv. med van den eere-voorzitter, majoor Tromp van Holst met diploma) aan Den Haag, bij loting. Den 2en prijs (groote zilv. med. van majoor H. A. Cremers) aan Haarlen. Den 3en prijs (groote bi. med.) aan Dordrecht. Voor gevechts-schieten Den eereprijs (groote zilv. med. van H. M. de Koningin-Regentes) aan Haarlem Den eersten prijs (kleine gouden med van den heer A. Meursing) aan den Haag. Den tweeden prijs (groote zilv. med., van majoor C. C. Brunings) aan Dor dreclit. Den derden prijs (groote br. med.) aan Zutfen. Den extra prijs aan Doesburg, ondanks haar zeldzame gelegenheid om zich te oefenen in het vuren. De prijs voor den besten groeps-com mandant keeg bij loting Den Haag. De eere-voorzitter, majoor Tromp van Holst bood voorts alle deelnemers een fraaie bronzen herinneringsmedaille aan. Deze prijzen werden des avonds in de pauze van de soirée-varié, door de afdee ling Amersfoort met medewerking van de afdeeling Haarlem 111 Amicitia gege ten, door den eere-vuorzitter aan de winners uitgereikt. Z.H.Ed.gestr. wachtte eveneens een verrassing. Alvorens nl. tot de uitreiking der prijzen over te Alvorens gisteravond te half zes in Amic'tia het vervolg der prijsuitdee ling begon, sprak de Majoor der d.d. Schutterij Te Winkel uit Nijmegen een kort woord tot H.H. Officieren, eere leden, donateurs en gewone leden van de Ned. Schutterij Kaderbond. Deze schietwedstrijd, zoo zei spreker, is voor de schutterij het begin van een nieuw tijdperk. Werden vorige jaren reeds schietwedstrijden gehouden, nog r.ooit zooals deze keer is een proef ge nomen om deel te nemen aan de oefe ningen van het leger. Het groote gewicht hieivan is niet zoozeer het schieten op verre afstanJen, als wel de oefeningen op groote schaal en het gevechtschieten. Wij mogen deze poging als uitstekend geslaagd beschouwen. Al mocht onze schutterij over 't algemeen met haar schieten voor den dag komen, thans is bewezen dat zij langzamerhand aan haar ideaal gaat beantwoorden en alzoo kan geheelen wordeneen reserveleger lijd van oorlog. Dit is voorzeker een groote stap voorwaarts. Wij hopen dat zij hoe langer hoe meer haar ideaal zal nabij komen en dat een volgende wed strijd ons hiervoor de sprekende bewijzen zal leveren. Applaus. De uitsle.g der verschillende wedstrij den is als volgt Wedstrijd B. (Wedstrijd in het indi vidueel juisllieidsschot op 200 M., voor afdeelingeD, welke in 1890 of later eere- of eerste prijzen in dit vuur bij den Bond hebben behaald.) Ie Pr. Rotterdam met50 treffers 424'/j p. 2e Nijmegen 50 p 3e i Den Bosch 50 363'/a p Wedstrijd C. (Wedstrijd als voren voor afdeelingen, welke in 1890 of later geen hoogere prijzen dan tweede in dit vuur bij den Bond hebben behaald.) Ie Pr. Doesburg met 50 treffers 398'/a p 2e Alkmaar 50 386'/a j 3e Arnhem >50 329 p Wedstrijd E. (Wedstrijd in het salvo vuur op 200 M. voor alle afdeelingen vun den Bond met detachementen van 5 ge wone leden, die niet bij het leger gediend hebben (ook niet als soldaat of milicien) eri nimmer deel uitgemaakt hebben van een detachement, dal in dit vuur bij den Bond of elders een korpsprijs heeft be haald en een commandant (officier, dona teur of onderofficier-lid) 6 salvo's, waar van 3 staande en 3 knielende op één gelid. Ie Pr. Doesburg met 30 treffers 6 rozen 2e Njjmegen >30 5 3e Harderwijk >27 6 Extra Prijs Zutphen. Wedstrijd EE. (Wedstrijd in het salvo vuur op 200 M. voor detachementen var. 5 oudleden of burger-donateurs met com mandant (donateur of lid). Ie Pr. Amersfoort met 25 treffers. Wedstrijd F. (Wedstrijd in het indi vidueel juislheidschot, aangeboden aan HH. Officieren, Eere-leden of Donateurs.) Eenige pr. Dordrecht met 49 treffers 184 p. Wedstrijd G. (Wedstrijd alsvoren, aan HH. Burger donateurs of oud-leden). 1e Pr. Harderwijk met 50 treffers 356 p. 2e Utrecht >50 333 p Nadat de prijzen van bovenstaande afdeelingen aan de winners waren uit gereikt, richtte de voorzitter van den bond de heer Damm, namens het bestuur een enkel woord tot de afdeeling Amers foort, ongeveer van den volgenden inhoud: Het bestuur van den Kaderbond ge voelt zich gedrongen vóór de prijzen worden uitgereikt een woord van warmen dank te lichten tot de Afd. Amersfoort voor de moeite die zij zich heeft willen getroosten en de vriendelijke ontvangst te dezer plaatse. Namens het bestuur heb ik de eer aan die afdeeling een medaille van ver dienste aan te bieden. Daverend applaus. Vaste Personecle Wedstrijden. Wedstrijd H. (Aangeboden aan HH. Eereleden en Officieren-donateurs(Ge weer) lePr. Luit. B. Enthoven 's Bosch 83 p. 2e Kr.pt. Bremerkamp Dordrecht 83 3e Luit. Baerends Den Haag 82 4e Slain Doesburg 81 5e Luit. adj. Busquet Amersfoort 79= 6e Luit. Habbeina (grenadiers en jagers) Den Haag 7e Kapt. Bijleveld Nijmegen Se Luit. Jlir. Storm de Grave Den Haag 9e Kapt. Frowein Arnhem 10e> Luit. van Alphen Rotterdam Wedstrijd I. (Aangeboden aan 76= 75 74 73 68 H.H. le Pr. E. Blauw Rotterdam 93 p 2e G. S. Groenewoud Alkmaar 77 3e W. Monnee Rotterdam 77 4e Z. Cogeling Harderwijk 76 5e Vuurman 75 6e P. Jacobs Weesp 74 7e L. van Munchmy Harderwijk 74 8e H. W. Ducco Utrecht 71 9e H. Spierenberg Rotterdam 70 10e> J. v. Wjjngaard Utrecht 69= 11e» W. v. Achterbergh Amers foort 68= Wedstrijd M. (Aangeboden aan H.H. officieren van het garnizoen te Amersfoort. (Revolver). Ie kapt. Luber 2e luit. Steinbuch 3e Woudstra 4e Meywert 5e Oversluis met 71 punten. 68 66 65 65 per compag- 79 punten. 78 78 59= 59 55= Wedstrijd K. 1 Aangeboden aan H. H. Gewone leden, schutters le klas«e (Geweer). 1e Sergeant Brohm Den Bosch m. 97 p 2e Sergt. maj. VuurmanRotterdam 95 i 3e e de Jongh 4e D ii b beid 5e Sergt. v. Du-^seldorp 6e v. d. Nat Den Haag 7e Sergt. maj. S-neulers Doidreeht 8e Sergeant Kreulen Zutphen 9e Sergt. maj. Booselaar Rotterdam 93 92 91 90 89 88 86 86 85 85 84 84 84 82s> 8l 81 81 (Aangeboden aan H.H. schutters 2e klasse. met 92 p. 91 88 88 84 81 80 79 77' 76° ken dat eene andere vrouw zijn hart en liefde bezat, terwijl zij een langzamen, smartelijken dood stierf, verre buiten het bereik van zijn oog en oor. Wat zal zjj doen I Tweemaal heeft Desirée zacht aan hare deur geklopt, en heeft zij haar verzocht over een uur lerug te komen, en zij is niet naderbij tot een besluit gekomen, of kan evenmin eenig voornemen vaststellen, dat haar hoop voor de toekomst of iroost voor hare tegen woordige wanhoop kan geven. Zal zij hem te gemoet gaan? hem zeggen dat zij zijn geheim heeft ontdekt? hem het verleden herinneren? al wat zij voor hem opgeofferd heeft in zijn geheugen roepen hem bij hemel en aarde, bij al wat hem heilig is bezweren haar niet te veroordee- len tot een levenden dood? Neen I zij weet dat er niets zoo hopeloos is als een aanroep van de liefde om medelijden Indien zij haar gebroken hart verbergt, even als de Spartaansche knaap den vos verschool, indien zij haar gelaat tot glimlachen wiingt, indien zij, ver scheurd door een verborgen zielslijden, nog pogen zal zijri geest terug te lokken met de middelen, welke zoo gemakkelijk vielen, toen de liefde nog warm was, maar zoo smakeloos en zwaar zijn, nadat de liefde is verkoeld, kan zij hopen den uitgebranden gloed le doen helleven Zij durft er zich niet mede vleien. Wat dan? eene plotselinge gedachte kruist haar brein; zij wil deze nieuwe liefde van hem zieo, zij zal zich overgeven aan de genade dier vreemde, haar smeeken mededongen met haar te hebben, en haar den man terug te geven, van wien geheel haar leven afhungt. Het is eene arme, kleine, meelijwekkende rol, in waarheid; maar wanneer iemands hart, en ziel, en leven, en toekomst van één enkel ding afhangen, dan voorzeker mag men eenige fierheid opofferen. Als Lord Ryvendale terugkeert voor het eten, ontvangt Viva hem met een glimlach. Zij draagt zijn geliefkoosde kleuren het is lang geleden dat hij haar niet zoo vroolijk en opgeruimd heeft ge zien. Ach er was een tijd. waarop zij hem niet zoo gemakkelijk zou bedrogen hebben, waarop het scherp doorzicht van liefde de holle vroolijkheid van haar glimlach zou hebben doorzien, en vlug ware geweest in het opmerken, hoe nabij hare opgeruimdheid aan lianen is ver want; maar Alsager's hart is dof gewor den voor de klanken liaier stem, onver schillig voor de afwisselingen harer stem ming. >Üen Hémel zij dank!» denkt hij met een gevoel van verlichting: >zij heeft voor eenmaal haar smarteljjken blik af- 10e Adjudant Dulfen 11e Sergt. maj. Fahro Zutphen 12e Sergt. Blok Amsterdam 13e Sergt. v. d. Rest Dordrecht 14e Sergt. m.j Servaas Smits Nij megen 15e Sergt. Blouw Rotterdam 16e Smit Amersfoort 17e Sergt. maj. Niederen B. op Zoom 18e Korp. Keiler Nijmegen 19e Sergt. Ockhuijzen Amersfoort Wedstrijd L. gewone leden, (Geweer). le fourler Hens, Dordrecht 2e Magnee, Bergen op Z. 3e serg. Ehrer, Doesburg T Hart, Den Haag 5e korp. Kaufman, Arnhem 6e Jungman, Hilversum 7e Muz. C. de Jongh, Rotteidam 8e serg. Wagenaar, Alkmaar 9e fourier Leverman, Doesburg 10e serg. Heystraten, B. op Z. 11e Abeling, Utrecht 76 12e seig. Schouten, Arnhem 76 l3e fourier Sarlise, Enschede 76 14e serg. Rolink, 75 15e Schmidt, Arnhem 735 16e v. Dijl, Dordrecht 73 17e korp. Oosierberg, Zutphen 72= 18e fourier Bossie, Alkmaar 72 19e serg. Kraamer, Rotleidam 71= 20e Timmer, Amsterdam 70 21e Witte, Purmerend 69 22e Bro^ée, Doesburg 69 23e serg.-maj. Quack, Arnhem 69 24e van der Aarde 69 25e serg. Heuscher, Zutphen, 67 26e van Doel, Arnhem 67 27e fourier Stok, Rotterdam 67 28e serg.-rnaj. Pnaff, Nijmegen 66 29e Therint, Zutphen 66 30e serg. de la Vieter, Den Haag 66 31e Loggers, Doesburg 66 32e fourier v. Hoogstraten, Zeist 65' 33e seig. Ruysenaars, 65 34e Thiemens, Harderwijk 65 gelegd; op mijn woord! als zij glimlacht is zij nog eene schoone vrouw.» Hij neemt de gelegenheid waar dat zij in een goede luim verkeert om op -te werpen dat hij, daar Bertie thans waar lijk buiten gevaar is, even goed den tiende naar Schotland kan gaan. Hoe het zij, sedert de ziekte van het kind heeft hij er niet over durven denken, Viva zijn voornemen mede te deelen om haar le verlaten, en hoe vurig hij ook verlangt Osytli te zien, aarzelt hij met zulks te doen, voordat hij haar kan zeg gen dat hjj op het punt slaat den band te verbreken, welke hem alleen weer houdt, hare hand aan haar vader te vragen. Hij is niet weinig verrast als Viva hartelijk toestemt in zijn Schotsch uit stapje, en het levendigst belang schijnt te stellen in zijne mededeeling, in welke huizen hij zal logeeren, en welke uitspan ningen hij denkt te zullen hebben. De arme Viva, wier hart zoo dikwijls verwoest werd door wilde jaloezie bij het denkbeeld dat Alsager bekoorlijke en schoone vrouwen zou ontmoeten, zoude thans blij kunnen zijn le weten dat er kans bestaat voor heiri 0111 in het midden gebracht te worden van enkelen harer sekse, die betooverend genoeg zouden zijn om zjjne gehechtheid aan hare me- Wedstrijd N. (Aangeboden aan H.H. onderofficieren der Infanterie var. het garnizoen te Amersfoort, 1 nie. (Geweer). le serg-maj. v. d. Ileyde met 2e serg. Sterners 3e serg.-maj. Zwago 4e serg. Renes 5e fourier Naarding 6e serg. Jansen, Wedstrijd O. (Aangeboden aan H.H. On derofficieren der Artillerie en Cavalerie van het Garnizoen te Amersfoort, 1 per batterij of escadron). (Revolver), le Pr. Opperwachtin. Willemsen m. 65 p. 2e Wachtm. Verheyen 61 Wedstrijd P. (Aangeboden aan HH. Gewone leden, Burger-donateurs en Oud leden, die niet met scherp kunnen schie ten. (Cvlindergeweer). le pr. Adj. Deltaan, Purmerend m. 97 p 2e Korp. Haakman, Weesp 97 3e Donateur Fesevus, Harderw. 89 (na loting met Korp. de Ridder) 4e Korp. de Ridder, Purmerend 89 5e de Groot, 88 6e Stuart, Weesp 84 Wedstrijd X. Aangebo'den aan de dames. (Buks). Brouwer, Amersfoort met 50 p. le 2e 3e ie Mej. Bosma, Arnhem 50 1 en 2 bij loting. Pierlot, Den Haag 39 Lebbink, Amersfoort 37 Extra Personeele wedstrijden ter eere van het tienjarig bestaan. Wedstrijd R. Aangeboden aan H.H Eereleden en Officieren donateurs. (Re volver). le pr. Luit.-adj. Baerends, Den Haag 67 p 2e Kapt. Bijleveld, Nijmegen 66 3e Franse v. d. Putte, Baarn 06 4e Luit. Habbema, (Grenadiers en Jagers) Den Haag 65 5e Kapt. Bremerkamp, Dordrecht 65 6e Majoor v. Limb. Stirum, Vorden 64 na loting met luit. Enthoven en luit. Keuss. Wedstrijd S. (Aangeboden aan H.H. Ge wone leden, niet geweerdragenden). Re volver). le pr. Serg.-Maj. Servaas Smits, Nij megen 65 p. 2e Adj. Daalderop, Nijmegen 64 3e Damm, Arnhem 64 4e Sergt.-tamb, Schouten, Arnh. 63 Wedstrijd T. (Aangeboden aan H.H. Gewone leden, schutters le klasse. Ge weer 150 m. beweegbare kopschijf.) le pr. Serg.-maj. de Jongh, Rotterdam 2e Sergt. Reeser, den Haag. 3e Noort, Amsterdam. 4e de Beus, Den Haag. van Hulst, Amsterdam. 6e Serg-Maj. Torch, Zutphen. 7e Kokkelkoren, Zutphen. 8e Sergt. Smit, Amersfoort. Wedstrijd U. Aangeboden aan H.H. gewone leden, schutters 2e klasse. (Cylin dergeweer), le serg. Beest, Zutphen met 55 p. 2e Magnee, Bergen op Z. 1 en 2 bij loling. 3e Klotscher, Den Haag 4e Adjudant de Haan, Purine:end Sekorp. van der Pauw, Hilversum 6e serg. Loggers, Doesburg 5 en 6 bij loting. 7e fourier Oldenburg, Purmerend 8e serg. Koster, Den Haag 9e Veygen, Dordrecht 10e Mogendorf, Nijmegen I, 9 en 10 bij loting. 11e fourier P. v. Monrik, Utrecht '12e serg, Lammers, Enschede 55 54 53 52 52 51 50 50 50 49 49 b'J Amsterdam; ae Onink, Arnhem; en Rolvink, Enschedé. Wedstrijd V. Aangeboden aan H.H. gewone leden en alle burger-donateurs en oud-leden. (Buks). Ie L. v. Munching, Harderwijk met 75 p. 2e Z. Cagelmg, 56 3e F. C. Vuurman, Rotterdam 55 4e J. Vermeer, Harderwijk 55 3 en 4 bij loting. 5e E. v. Aken, 54 6e N. W. Mens, 53 Wedstrijd W. Aangeboden aan H.H. afdeelingsbestrren en correspondenten, 1 per afdeeling, vooruit te Arnhem door loting aangewezen. (Geweer), le Adj. J. van Raay, Doesburg met 47 p. 2e serg.-maj. de Jong, Rotterdam 45 3e Karssen, Amsterdam 44 4e serg Veygen, Dordrecht 44 dedingster op Ryvendale te ontrekken. Zij bezit niet langer eenig vertrouwen in zichzelve, zij, die nog schoon, bevallig en jeugdig genoeg is om mannen bij duizend aan haar voeten te hebben. HOOFDSTUK XXV. De oude liefde en de nieuwe. Laat op een Augu=tusnamiddag wendt Osyth haar schreden naar het dorp, in antwoord op een verzoek van de herber gierster van de >Bell-Inn,t om daar eens aan te komen. In de gedachte dat het kind der vrouw weder ziek is, haast zij zich aan de roepstem gehoor te geven. Mrs. Ross staat aan de deur der her berg; haar gelaat ziet rood, en zij keert den zoom van haar groot wit voorschoot zenuwachtig rond haar vingers. Wordt vervolgd). Wedstrijd Y. (Kampioenwedstrijd om den titel van kaïnpioen van den N. S. IC. B. over 1896). Werd de heer N. H. Coenen, sergeant der d.d. schutterij en lid van den Bond te 's-Gravenhage, het vorige jaar kam pioen met 51 punten, thans was de sergeant Brohm uit 's-Heitogenbosch de gelukkige. Na afloop der geheele prijsuitdeeling sprak de heer Damm nogmaals een afscheidswoord tot alle kaderleden, daar hij zijn ambt als voorzitter alsnu neder- legde. Hij sprak den wensch uit, dat alle leden in hunne particuliere zaken geluk en voorspoed mochten hebben, maar vooral 1at zij in hunne schutterszaken goede vor deringen mochten maken. Verder beval hij zich in de vriendschap van alle kader leden aan. Naar ons van officieele zijde wordt medegedeeld zal H. M. de Koningin-Re gentes op morgen, Donderdag 23 Juli, 4 uur een bezoek Pieterg- en Bloklands K. Liefdehuis St. des namiddags te brengen aan het St gasthuis en hel R. Jozef's gesticht Gisterenmiddag maakte H.H. M M. de Koningin en Koningin-regentes een rijtoer door onze gemeente. Na verschil lende straten te zijn gepasseerd werd langs de infanteriekazernes over Oud- Leusden naar do Herlekop gereden en van daar langs den Arrihemschen straatweg terug naai Soestdijk. H. M. de Koningin mende persoonlijk. Door de politie is Zondagmorgen de hand gelegd op eenige lieden, die kippen te koop boden, welke van dief stal afkomstig bleken, ten nadeele van C. aan de Hellingstraat gepleegd. Bij L. achter de Kamp alhier weid een stiei, die reeds geslacht was, door den Rijksveearts voor de consumptie af gekeurd, om reden het vleesch kentee- kenen vei toonde als zoude het dier aan miltvuur hebben geleden. De stal is daarna op de gebruikelijke wijze gezuiverd. Het is der politie alhier mogen ge lukken, de moeder van den vondeling, die als Hendrik van den Greppel in de regis ters van Burgerlijken Stand werd inge schreven, op te sporen. Ztj is ongehuwd, woont te Utrecht en schijnt het kindje besteed te hebben bij de boerenvrouw, wier signalement wjj vroeger meedeelden, terwijl deze vrouw het knaapje te vonde ling heeft gelegd. De moeder kwam naar het kindje informeeren, en werd toen voor de politie geleid. Naar de boerin word ijverig gezocht. D. W. J. Immink, heeft wegens gezondheidredenen bedankt als bestuurs lid van het christelijk Te Huis te Kampen, waar jongelieden te huis zijn, zich voor bereidende tot predikant in de Ned. Herv. Kerk. in de gehouden jaarvergadering werd in diens plaats gekozen ds.J. Wie ten, pred. te Apeldoorn. De posizegels van f 5 zijn thans aan het Postkanioor verkrijgbaar. Het kopje is bruinachtig, de rand zilverbrons. Boven den rand staan de woorden >Vijf gulden», onderaan het woord >Nederland« Hel geheel ziet er smaakvol uit en is arti stiek uitgevoerd. Onze stadgenoot de heer Ph. J. C. van der Werf heeft met gunstig gevolg afgelegd het 1ste gedeelte van het nota- rieel-examen. Bij het officiers-examen der cadetten van de Kon. Militaire Academie te Breda slaagden o. a. de volgende stadgenooten voor infanterie h. t. I. de heeren A. H. baron Van Hardenbroek van Ammerslol en F. J. C. baron Van Hardenbroek van Ammerstol; voor cavalerie h. t I. de heer M. R. Drijfhout van Hooff. De heer W. A. de raadt, voorzitter van de afdeeling >Amersfoort< van den Ned. Bond van oud-onderofficieren zal die afdeeling vertegenwoordigen op de Alge- meene Vergadering, welke dit jaar op 8 en 9 Augustus te Zutphen wordt gehouden. 352ste STAATS-LOTKItlJ Eerste Klasse. Trekking van 20 en 21 Juli. (1000 Loten). Ten kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen: Prijzen van f 20. 52 57 65 70 74 79 1308 131513201335 1338 1528 1537 1646 1666 1706 1714 1719 10580 10624 10625 10635 10638 11757 11789 14417 144=1 20785 20786 20791 20808 20835 en 20844. Tezamen 33 prijzen. Loten of gedeelten zijn nog verkrijg baar.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1896 | | pagina 2