GEMENGD NIEUWS. Ö6N1C FINS BOIS Th H. G. BRAND® van Schaepman voor Huet's Lidewijde hem zooveel genoegen gedaan had. Wij betreuren het dan ook-, dat door dr. Schaeprnan's sterven aan gene zijde van de Alpen, Nederland de gelegenheid zal worden onthouden om aan zijn groeve te bewijzen, dat in dr. Schaepman niet in de eerste plaats de Katholieke Staatsman, de Katholieke priester, maar de uitne mende Staatsburger en Vaderlander Schaepman betreurd wordt, wiens naam met gulden letters geschreven staat in de staatkundige, zoowel als in de letterkundige geschiedenis van Nederland. PLAATSELIJKE BERICHTEN. Bij de ochtendgodsdienstoefening in ae Lutbersche kerk zal morgen voorgaan Üs. W. J. Meiners, predikant bij de Ned. Herv. gemeente alhier. In de Remonstrantsche kerk zal optreden Dr. I H. W. Bisschop Boele uit llroningen. Bij besluit van den Minister van Financiën is de 372e Staatsloterij vastgesteld, welke aanvangt 16 Maart en eindigt 6 Juni 1903. De Maatschappij tot Bevorder ing der Toonkunst geeft dit jaar hel muziekfeest te Amersfooit op 12, 13 en 14 Juni De leden hebben op den voornaamsten avond vrij toegang en op de andere dagen zeer groote re ductie, terwijl de toegangsprijzen voor niet leden niet gering zullen zijn. Wanneer men nu bedenkt dat in dit seizoen nog in 25 andere afdeelingen (o.a. Amsterdam, Baarn, Bussum, Hilversum, Utrecht) één of twee uit voeringen worden gegeven waar de leden steeds met of zonder dames vrij toegang hebben, komt men tot de overtuiging dat het de voordeeligste weg is zich nog als lid aantemelden. De sergeanten W. J. Larnmerts en S. Bruinsma van het 5e Regiment infanterie zijn aangewezen om van 2 Februari a.s. tot 15 Mei d.a.v. den gymnastiek- scherm- en zwemcursus bij te wonen welke bij de Normaal Schietschool te 'sGravenhage zal worden gehouden. Aan den sergeant S. L. Oost- meijer van het 5e Regiment infanterie is op zijn verzoek een vervroegd ontslag uit den dienst verleend. Do sergeant W. Schoutsen van het 5e Regiment infanterie wordt overgeplaatst bij het algemeen depot van discipline te Vlissingen, en zulks ter vervanging van den sergeant 1. M. Buschgens van gemeld depot, die verzocht heeft naar het regiment teruggeplaatst te mogen woiden. In de gewone jaarvergadering der Oudheidkundige vereeniging nFlehité", op Woensdagavond j.l. werd de gepensionneerde luit.-kolonel O. G. H. Heldring, die aan de beurt van aftreden was als bestuurslid her kozen. Uitgeloot werden de aandeelen 33. 9 en 24 der premieleening. Op het door den secretaris uitgebrachte jaar verslag dat eerlang in druk verschijnt, hopen wij later terug te komen. Bij het jaarlijksch muziekfeest der Maatschappij tot bevordering der Toonkunst, in Juni a s. alhier te houden zal door de plaatselijke af- deeling Handel's Josua ten gehoore wordeD gebracht. Den heer J. C. de Witte.stations- opzichter bij de H. IJ. S. M. alhier, werd Woensdag een ware feestdag bereid nu hij zijn 25-jarigen dienst bij de Maatschappij mocht lierkenken. Van de Maatschappij ontving hij het bekende stoffelijk blijk van waar deering in enveloppe; van het stations- en treinpersoneel o- a. een mooie fauteuil en een zeer fraaie vulkachel met toebehooren. In de keurig versierde wachtkamer eerste klasse werden hem deze ge schenken met een kernachtige toe spraak door den stations-chef aan geboden, in tegenwoordigheid van het geheele personeel, voorzoover het niet door dienst was verhinderd. Zichtbaar geroerd dankte de heer De Witle voor de zeer waardeerende woorden zoowel als de stoffelijke blijken van kameraadschap. Weder dienende zal aanstaanden Zondag het tweede elftal van «Quick" op het terrein aan den Leusderweg de Genie-voetbalclub «Thor" ont moeten en zullen daar de eerste elftallen van »U. D. I en «Sparta" uit Utrecht eveneens een voetbal wedstrijd houden. In eene vergadering van de Kamer v. Koophandel en Fabrieken op jl. Donderdagavond werd de reke ning over 1902 vastgesteld in ont vangst op f210.en in uitgaven op f 171.zoodat een batig saldo van f29.op de nieuwe rekening kornt. De Voorzitter deelde voorts mede, dat ingevolge een in de vorige vergadering aangenomen voorstel van den heer Visser een schrijven was verzonden aan de directie der H. IJ. S. M. met verzoek Amersfoort op te nemen in het buurtverkeer met Amsterdam. Van het Dagel. Best. der Gemeente waren ingekomeneen verzoek om vóór 15 Februari as. een veislagaan den Raad uit te brengen over den toestand van fabrieken, handel enz en een verzoek om vóór 1 Maart verslag aan den Raad uit te brengen omtrent de verrichtingen der Kamer gedurende 1902. Daarop wordt voorgelezen een con cept-adres aan den diiecleur-generaal der posterijen, strekkende om de eerste postbestelling des ochtends vioeger te doen aanvangen. Met algemeenestemmen wordt voorts besloten te steunen een verzoek der «Nationale Veieeniging Handelsonder wijs" otn haar adres aan den Minister van Binnenl. Zaken in zake de op richting van een Handelshoogeschool te willen ondersteunen. Een verzoek van den Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid om advies over de oprichting van een Rijksbureau tot voorlichting van han del en nijverheid, zal op voorstel van den Voorzitter in eene volgende ver gadering worden behandeld. Nog waren ingekomen van de ver eeniging van Nederl. werkgevers een afschrift van een adres aan den Minis ter van Binnenl. Zaken, met verzoek om de tarieven van de Rijksverzeke- ringbank zoo spoedig mogelijk open baar te maken, en bescheiden van het bestuur der Centrale werkgevers Risico bank ter kennisneming van hel doel van genoemde bank en haren werkkring; beiden werden voor ken nisgeving aangenomen. De uitslag der deze week alhier door den onderofficiers schermbond gehouden wedstrijd is als volgt. Korpswedstrijd degen 1e prijs, ver guld zilveren medaille van Z Exc. den Commissaris dor Koningin in de Pro vincie Utrecht, het Ie Regiment ves ting-artillerie; 2e piijs, verguld zilveren medaille var, de Cadetten der Kon. Militaire Academie te Breda, Gym- nastiekschool der Zeemacht; 3e prijs, zilveren medaille van kolonel G. J W. Koolemans Beijnen, commandant van het 5e Regiment infanterie, de Schut tel ij te Haarlem; 4e prijs, bronzen medaille, het 4e Regiment Infanterie; 5e prijs, bronzen medaille, het 3e Regiment Huzaren. Een extra-prijs bestaande uiteen kunstvoorwerp, voor dengeen die het minst aantal touché's in alle wedstrijden en tusschenwed- strijden had ontvangen, werd behaald door sergeant Raabe, van het 4e Regi ment Vesting-artillerie. Personeel degen Ie afdeeling (voor hen, die reeds prijzen wonnen bij den Kon. Officieren Schermbond of den Onderofficiers Schermbond) le prijs, kunstvooi werp, wachtmeester W. van Dok, 2e Regiment Huzaren; 2e pr., kunstvoorwerp, sergeant N. Sjerp, 7e Regiment Infanterie; 3e pr., zilveren medaille, sergeant P. de Jong, 5e Regi ment Infanterie. Personeel degen 2e afdeeling (die nog nimmer prijzen wonnen) le prijs, verguld zilveren medaille, sergeant J. van Keulen, 3e Regiment Infanterie: 2e pr., zilveren kruis, sergeant J. J. H van Gelder, 4e Regiment Infanterie; 3e pr., zilveren medaille, sergeant J. .1. Vredeveld, 8e Regiment Infanterie; 4e pr., bronzen medaille, wachtmeester S. Meijer, le Regiment Huzaren; 5e pr., bronzen medaille, sergeant B. Jon ker, le Regiment Vesting artillerie. Koipswedstrijd geweer: Eereprijs, medaille van H. M. de Koningin, 5e Regiment Infanterie; le pr., verguld émail kruis van Gemeente Amersfoort, Gymnastiekschool der Marine; le pr. zilveren medaille, van de Kon. Olfi- cieis Scherm Bond, le Regiment Vestingartillerie; 3e pr., bronzen medaille van den Oridei officieren Schermbond, Schutterij Haarlem. De eind-ovetkamp werd zeer hard nekkig gestreden tusschen 5e Regi ment en Marine, en een welverdiend applaus beloonde de winners. Een extra-prijs (portret van II. M de Koningin) werd toegekend aan sergeant Van Rossum, van het 5e Regiment Infanterie, die gedurende alle wedstrijden geweer het geringst aantal touché's (slechts twee) had. ICorpswedstrijd-sabelEereprijs, groote bronzen medaille van Z K. H. den Prins der Nederlanden, het le Regiment Vesting-artillerie; le pr., verguld zilveren medaille van den Kon. Officiers Scherm Bond, het 3e Regi ment Huzaren; 2e prijs, zilveren medaille van kolonel KoolemansBeijneti, het 4e Regiment Infanterie; 3e pr., bronzen medaille, Gymnastiekschool der Zeemacht. De extra prijs, een kunstvoorwerp, voor hem die in dezen wedstrijd het minst aantal touché's had, viel ten deel aan sergeant Breuk hoven, van het le Regiment Vesting artillerie. De uitslag der personeele wed strijden luidt: geweer le afdeeling: 1 pr., prach tige zilveren inktkoker van majoor Tromp van Holst, sergeant Sjerp van van het 7e Regiment infanterie: 2e pr., verguld zilveren kruis van de Afdeeling Amersfoort van den «Kon. Nederlandsehen Bond van Oud-onder officieren", sergeant Jonker, van het le Regiment Vesiing-ai lillerie3e prijs zilveren medaille, sergeant Breuk hoven, van idem; diploma van ver dienste sergeant Hoeksma van het 7e Regiment infanteiie; geweer 2e afdeeling: le prijs kunst voorwerp, van den heer Hassing, bootsman, Kraai, van de marine2e pr., zilveren medaille afd. Amersfoort «Kon. Ned. Bond oud-onderofficieren", sergeant Dekker het le Regiment Infanterie; 3e pr., zilveren medaille van «Volksweerbaarheid", sergeant Dérogé. van het 5e Regiment infan terie; 4e pr. kunstvoorwerp sergeant Haak, van de Mariniers; 5e pr. bronzen medaille, sergeant Kluijver, van het 4e Regiment Infanterie. sabel 2e afdeeling: le pr. verguld zilveren kruis van »Ajax", bootsman Kraai, van de Marine2e pr., Zilveren medaille van het Hoofdbestuur van den «Kon. Ned. Bond van Oud-onderoffi cieren" sergeant Breukhoven van het le Regiment Vesting-artillerie; 3e pr., Zilveren medaille, wachtmeester Rerne- luik van het le Regiment Huzaren 5e pr., Bronzen medaille, sergeant Van Gelder, van het 4e Regiment Infanterie; 5e pr.. Bronzen medaille, sergeant Van Nieuwenhuizen, van de Grenadiers sabel le afdeeling: le prijs, verguld zilveren medaille van den «Kon. Offi cieren Scherm Bond" de lieer Meijerank uit Haarlem burger-invité (donateur van den Bond) wien bovendien een lauwerkrans werd toegekend wegens het geringst aantal touché's; 2e pr., kunstvoorwerp van de onderofficiers- schermvereeriiging «E.M.M.A.", wacht meester Van Dok, van het le Regiment Huzaren; 3e pr., zilverenmedaille.de heer Van der Sluyp (burger-invité en donateur van den Bond). De uitslag van de personeele wed strijden op geweer, degen en sabel voor korporaals en minderen was als volgt: geweer, 34 deelnemers: le pr., ver guld zilveren medaille, Simonis, Grena diers en Jagers; 2e pr., zilveren me daille, Delabarre, le Regiment Infan terie; 3e pr., bronzen medaille,Scholten, 8e Regiment; 4e pr., bronzen medaille, Van der Veldt, 8e Regiment; 5e pr., diploma, Sparrenburg, 7e Regiment Infanteiie. degen, 30 deelnemers: le prijs, ver guld zilveren medaille, Haarsen, Ie Regiment Huzaren; 2e pr., zilveren medaille, Van der Veldt, 8e Regiment Infanterie: 3e pr., bronzen medaille, Degenhardt, 7e Regiment Infanterie; 4e pr., bronzen medaille, Zoomers, 8e Regiment Infanterie; 5e pr.,diploma, De Mink, le Regiment Huzaren. sabel, 46 deelnemers, le prijs, ver guld zilveren kruis, Tongerloo, van de Marinedirectie te Amsterdam; 2e pr., zilveren medaille, De Mink, le Regiment Huzaren; 3e prbronzen medaille, De Booy. 3e Regiment Hu zaren; 4e pr., bronzen medaille, Giup- pelaar, 7e Regiment Infanterie; 5e pr.. diploma, Zoomers, 8e Regiment In fanterie. De wedstrijden werden de verschil lende dagen door de militaire en burgerlijke autoriteiten en een groot aantal belangstellenden bijgewoond en Donderdagavond met een zeer geani- meeid bal besloten. Hoogland. Heeft het eerste ijs ge durende dit seizoen in Amersfoort en omstreken veel teleurstelling gebaard, voor de liefhebbers van het prettige en gezonde ijsvermaak, daar de ijsbaan «de Maat" geen gelegenheid tot lijden bood, nu zijn zij ruimschoots schade loos gesteld, daar reeds op Donderdag 15 dezer deze schoone baan geopend is en sinds de opening alle dagen niet alleen bereden kon worden, maar bij zonder schoon mocht genoemd worden. Donderdag 22 dezer is er eenehaid- rijderij op schaatsen gehouden, waar van de uilslag is als volgt: op de lange baan behaalde de heer Iltrnan den 1 sten prijs, een klok; de heel de Neve den 2den prijs, een zuilde heer Hagedoorn den derden prijs, een étui. Op de korte baan behaalde de heer Ittman weder den (sten prijs; een barometer; de heer de Bruin, den 2den prijs: eene fietslantaarn; en de heer Huisken den 3den prijs, een inkt koker Bij dezen wedstrijd, die door bijzonder schoon weder begunstigd werd, bewogen zich honderden toe- schouwets op de groote, spiegelgladde vlakte. De tonen van liet orkest ver hoogden de feestelijke stemming, die er heerschte onder de l ijdeis en toe schouwers De ondernemer, de heer J. Schoon- derbeek, zorgde in zijne tent voor goede consumptie en eene wanne kachel Hij had steeds druk bezoek aan het hullet. Wij wenschen hem, ook voor de volgende dagen goede zaken en den bezoekers der ijsbaan veel genoegen toe. 371e STAATSLOTEHIJ. Vijfde klasse. Tweede week. Trekking van 2123 Jan. 1903. (2850 loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. K. O. Leinweber te Amersfoort (Breedestraat 22) zijn aan de navol gende nummers te beurt gevallen Prijzen van f70. 160 178 191 1496 1894 6071 7127 9343 9385 9834 9849 11186 11228 15971 17751 17767 17769 17777 17844 en 19494. Te zamen 20 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken 161 177 183 1471 1475 1485 1486 1488 1493 4360 6051 6061 6077 6086 7109 7118 7121 7496 9339 9345 9358 9364 9381 9389 9821 9842 9854 9855 9856 9860 11203 11204 11214 11237 13516 13525 13526 13527 13539 15977 15990 15993 16000 17752 17762 17774 17855 17859 17862 17873 17874 17877 19470 19489 19498 en 19500. Volgende trekkingen geschieden: 26—29 Jan. en 2—6 Febr. 1903. Behalve de premie van f 30.000 voor den laatstuitkomenden prijs van f 1000 of hooger en de premie van f3000 voor het laatsuitgetrokken lot, zijn ingebleven de navolgende prijzen: 1 vaD f 25.000, 1 van f 10.000, 1 van f2000, 2 van f1500, 37 van f 1000, 31 van f400, 45 van f200, 96 van f100 en 2039 van f70. Modern. Een renteniertje te Batenburg van 67 jaar had zich in het hoofd gSzet te trouwen met een 62-jarige weduwe aldaar De ambtenaar van den bur gerlijken stand werd eenige dagen te voren gewaaischuwd. Daags vóór zijn ondertrouw echter kwam hij zeggen, dat hij vooralsnog van zijn voornemen afzag, doch 's avonds van dienzelfden dag verklaarde hij, «dat het er nu toch maar door moest", en dienten gevolge werd het paartje den volgen den dag in ondertrouw opgenomen. Maar ook nu was het nog vei van lachen, zooals de bruid uit het spreek woord zegt. Het bruiloftsmaal, bestaande uit dikke paling en eieren, bekwam den biuigom zóó slecht, «dat hij er nu toch maar voor goed van afzag". En aldus geschiedde. BCRGERLIJItE STANDEN. Amersfoort. van 15 lot en met 21 Januari 1903. Geboren: Gerarda, d. van G. C. van van Schalkwijk en G. Spijker. Gijs- bertus Hubertus, z. van H. Graansma en J. H. Zegers. Gerardus, z. van A. de Graaf en M. van Dasseler. Hendrik, z. van J. Pater en S. van Boeijen. Grietje, ~d. van T. Hazeleger en G. Vetkamp. Johan Louis, z. van F. Faber en M. E. van der Heul. Hermina, d. van A. Versteeg en J. van Bielder. Johannes, z. van J. Hartman en G. van Dijk. Hendrika, d. van A. Vonk en H. Varen kamp. Cornelis Adrianus, z. van A. Tondeur en H. M. Bleijenberg. Adriana, d. van A. Kortes en W. van Beek. Adolphus Hendrikus, z. van A. Heuleman en H. van Grol. OndertrouwdH. Maijer en M. te Beek. H. van der Doorn en T. H. de Groot. Getrouwd: J. Brandsen en J. M. C. Schimmel. E. van den Hoef en G. van Oven. Ovealeden: Alexandrine Regine Cornelie Knoote 12 m. Maria Hak 79 j. wed. van J. van Hamersveld. Jan Albertus Wichard 2d. Sara van der Hoop 68 j. echtg. van W. A. Croockewit. Maria Kluitmans 48 j. ongeh. Maria Magda- lena Mol 68 j. ongeh. Paulina van der Linden 5 j. Elias van der Wart 12 d. Maria Catharina van Lungen 79 j. ongeh. Dirk Veer 2 maanden. Leusden. Geboren: 22 Jan. Wulfert zoon van Rijk Schoonderbeek en Teunisje Houtveen. Overleden: 18 Jan. Hendrikus Steen kamp, oud 78 j. ongeh. 22 Jan. Hendri kus Hazeleger, oud 87 j. echtg. van Willemijntje van Koten. Stoutenburg. Geboren: 18 Jan. Hendrik, zoon van Geurt van de Berk en van Willemijntje Hofland. Overleden: 22 Jan. Geertje Hoefsloot echtg. van Antonius van Huik. Woudenberg. Geboren15 Jan. Gerritje Gerarda, d van Hendrikus van de Wetering en Cornelia Verreps. 2o id. Jannetje, d van Cornelis Meerveld en Hendrika Aarsen. 20 id. Bertus, z van Cornelis van Aalten en Celia Vlastuin. Ondertrouwd22 Jan. Piet van Surksum, 21 j. en Cornelia ten Burg, 18 j. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 23 Jan. 1903. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit f 00 Appelen i3a f G. Peren f 0.a f0. Nieuwe aardapp. f O. a 10 Zandaaidapp. f 1.80 a f 2 Itoendereieren f4 a 15.per lOOst. Eenden f 0.a f 0.Boter f 1.30 a f 1.45 per kilo. Mar- garine f0a f0.Zoetem. kaas f Kippen f 0.90 a ft 20 Kuikens ft a f 1 30 Piep. kuikens f0.a f 0.Ganzen f2.50 f3.50 Eenden fO.SO a f 1 20 p. st. Jonge fO.OO afOOO. Hazen 11.80 a f i.20 Wilde konijnen f 0.50 a f 0.60. Tamme ft.a f 1.60 Duiven f0.60 af0.80 paar. Magere varkens 116 a f20. Varkens voor export f 0.a fZeugen f40.f60.Biggen f7.afll.Schrammen 1 00.afOOVette koeien 000.a f 000.Guste koeien f 00. a fOOO.— Kalf koeien f000. i f000.— Kalf- vaarzen f00.a f00.Os f000.a f000. Pinkstieren fUOO.— a f 000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe- hecL Roggeheet. Boekweit40 heet. Appelen 00 heet Peren; heet Kleiaardappe- len: 20hect. Zandaardappeten14000 stuks Hoen- dereieren; stuks Eendene eren1200 kilo Hooibo- ter; kilo Margarine,- kilo Kaas; stuks Vee 15 magere varkens, varkens voor exportslagerijen, 300 biggen en 10 zeugen. i RECLAMES. Van heinde en ver tot zelfs in de afgelegenste plaatsen, en wel zulke die men met moeite op de landkaart tracht te vinden, is het sedert jaren zoo alge meen bekende en beroemde geneesmiddel be kend. Zoo ontvingen wij van juffrouw Koomen, de vrouw van een landbouwer-te Waterlands kant, gemeente Nieuwe ï^iedo'i^), provincie Noord-Holland, een schrijven, waarin zij mede deelde, dat zij sedert jaren en jaren aan zenuwziekte en hevige/pijnen in den rug lijdende was geweest, f Onze verslaggever begaf zich -.er heen en slaagde er in haar wqhing te vinden. Aan de deur kloppende was' 'talleen efin keffende hond, die hem eenig; antwoord gaf, eene buur vrouw had de beleefdheid hem[ met eenige woorden mede te doelen, dat juffpèuw Koomen thans in de hooitijd niet meer/ zooals voor gaande jaren verplicht was th£is le blijven; er moet bepaald een mirakel met haar gebeurd zyn; kijk mijnheer, zeide zij, z^êt U die vrouw daar in de verteJawel, werd door onzen verslaggever geantwoord. Welnu, dat is zij, en ik zal haar jeven roepen. /In minder dan geen tijd was ie toe geloopen ondanks haar 52-jarigen leeftijd. Ik zie wek ging onze ver slaggever voorf, dat Uw sghnjven aan ons gericht, namelijk omtrent hét bekomen resul taat door het gebruik dei{ Pink Pillen op waarheid gegrond is. O j& zeide zij, sedert verscheidene {jaren waren'-mijn zenuwpijnen alsmede een Ondragelijke mjn in den rug niet uit te staan, tfulks was vai lieverlede aange vangen en düfrtengevolg^Yerminderde de eet lust, de spijsvertering waé slecht, ik had last van maagkrampen, steken in de zijde, ik was kortademig, c&izelig en/Se weinige slaap werd door akelige éroomen Afgebroken; ook had ik steeds koude -banden en voeten. Op zekeren ^ag las ik in een der couranten de genezing van een persoon die aan dezelfde ongemakken ladende was geweest waaraan ik ook leed. Komaan, zejtie ik tot mij zelf en na er met mijn man ovêr gesproken te hebben, bestelde ik ook de/Pink Pillen, en ik ben dezelfde niet méer,.7'ooals U zelf ziet verricht ik met pleizier'eh# opgewektheid mijn land werk. Onze verslaggever vroeg hierop of hare genezing mocht bekend gemaakt worden waarop een bevestigend antwoord volgde. Diegenen die gébruik maken van de Pink Pillen zullen er $e beste resultaten van be komen. Zij zijn krachtdadig voor bloedarmoede, verlamming, rug^emergstering, rheumathiek, heupjicht, zenuwpijn, St. Vitusdans, hoofdpijn, zenuwziekte, kliergezwellen, enz., zij zijn een hernieuwer van ijiet bloed en een spierver- sterkend middel.; Zij geven schoone kleuren aan de bleeke gelaatskleuren, handelen in al de tijdperken det verzwakking bij de-vrouw en veroorzaken bjj den man eene werkdadige werking tegen altyle ziekten veroorjifakt door lichamelijke en geestelijke overspanning en door buitensporigffeden. Prijs f 1.75 de dfas; f9.pep«odoozen. Ver krijgbaar bij Snabife, Steigepf 27, Rotterdam, hoofddepothouder voob Nedjanand en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Amersfoort en omstreken bij A. VAN DE WEG, drogist, en A. DE VRIES, Kerkstraat 90, Hilversum. ÉSociété Anonyme. 1.40 de Liter in Verzogcldo bemande flesch van 5 Liter, voorzien! van het attest van Dr P. F. van HAMEL ROOS. Proefflesch ft f 1.30. Uitsluitend verkrijgbaar bij: AMB£Sg0OBT.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1903 | | pagina 2