INGEZONDEN. Advertentie n. P; B. BURGERS. COGNAC FINS BOIS Alkema en door de spoorwegfederaties te benoemen gedelegeerde, leden. De adressen zijn secretaris Bild^r- dijkstraat 112; penningm.Rozen gracht 160, Amsterdam. Besloten werd 1e. Aan alle deelnemende orga nisaties een geldelijke bijdrage tot het voeren van de agitatie te vragen. 2e. Alle organisaties in alle plaatsen zich t'e doen vormen tot Plaatselijke Comité's van Verweer met één centraal adres. 3e. Alle sprekers te verzoeken zich tot optreden voor het comité gereed te houden, en alle andore spreekbeurten daarvoor achter te stellen. 4e. Ken verweerschrift samen te stellen, ten einde de publieke opinie beter te wapenen tegen de leugen- campagne tegen de arbeidsbeweging op touw gezet. 5e Aan de hede beweging er dringend op te wijzen dat aan het Comité van Verweer, en aan dit comité alleen de bevoegdheid is gegeven, den strijd te leiden, en desnoods werk- stakeningen, gedeeltelijk of algemeene, te proclameeren. Dat het daarom er op wijst dat geen werkstaking uit mag breken dan op last van het Comité van Verweer. Nog een paar maatregelen, niet voor publiciteit vatbaar werden beraamd Door de Ned. Centraalspoorweg Maatsch. is Dinsdagmiddag te Utrecht aanbesteed voor rekening der maatsch. «de Veluwe", het maken en stellen van den bovenbouw van twee bruggen, voor enkel spoor over den Ooster spoorweg, nabij het station Barneveld (H. S. M.) Ingekomen waren 11 in schrijvingsbiljetten waarvan de minste de Dortmund Brückenbau C. 11. Jucho te Dortmund voor f 14.387. De 30ste Algemeene Vergadering van den Volksbond, Vereenïging tegen drankmisbruik zal dit jaar worden gehouden op Vrijdag 10 Juli te Baarn. PLAATSELIJKE BERICHTE. De dienst in de Luthersche Kerk zal a. s. Zondag worden waargenomen door professor J. VV. Pont, hoogleeraar te Amsterdam. De heer W. Celosse, inspecteur van politie te Rotterdam is benoemd tot inspecteur bij de Stoomvaart-maat schappij «Nederland te Amsterdam. In de sociteit «Amicitia wordt tot 23 Maart a s. een biljard concoers gehouden voor de leden. Bij de deze week gehouden examina tot verkrijging der acte voor nuttige handwerken is o m. geslaagd onze stadgenoote mejuffrouw M. E. de Mildt. De jaarlijksche openbare les der leerlingen van de muziekschool, dit maal op initiatief van den burgemees ter tegen entrée ook voor niet-Ieden van Toonkunst toegankelijk gesteld, ten bate der vereeniging «Liefdadig heid" heeft zuiver f338,15 opgebracht. In eene vergadering met darnes van het plaatselijk departement der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen zal als spieker optreden de heer Henri M. Dekking uit Rotterdam, die o a. Maeterlinck's nieuwe drama «Monna Vanna" zal voordragen. Door verhindering van «Hercules" uit Utrecht gaat de tegen morgen aangekondigde voetbalwedstrijd tegen «Quick" niet door. Blijkens aanschrijving van den Minister van Oorlog van 23 Februari agn ïle commandanten der korpsen, zijn de Provinciale adjudanten, ge machtigd de miliciens van de lichting 1903 voor volledige oefening in te lijven, alsook de in Maart in te lijven lotelingen der lichting 1902, voor zooveel zij bestemd zijn voor het regiment grenadiers en jagers, de 8 beslaande regimenten infanterie en voor het nieuw op te richten 9e regiment infanterie, het korps genie troepen en de onbereden korpsen van het wapen der artillerie dadelijk na hun inlijving en nadat hun de krijgs artikelen zullen zijn voorgelezen, tot nadere oproeping met verlof te zenden. De lotelingen echter, die bij het ge neeskundig onderzoek voor de speciale wapens behebt blijken met gebreken, welke ontwijfelbaar de ongeschiktheid voor den dienst bij de militie met zich brengen, zullen niet met verlof behooren te worden gezonden, doch naar het naastbij gelegen Militair hospitaal moeten worden gedirigeerd, van waar zij dan op gewone wijze voor Gedeputeerde Staten zulllen worden gebracht. De Rechtbank te Utrecht ver oordeelde P. J 28 j., timmerman te Amsterdam, beklaagd van diefstal van deurschellen, knoppen enz., te Amersfoort op September 1902 ge pleegd, tot gevangenisstraf van 5 maanden J. H., 10 j., zonder beroep te Amersfoort, beklaagd van oplichting van verschillende personen voor geld, werd ontslagen van rechtsvervolging, doch geplaatst in een Rijksopvoedings gesticht tot 9 Januari 1910. Het programma van het/ieden- avond door de Nieuwe Nederlandsche Opera alhier te geven concert luidt als volgt: Eerste deel. 1. Proloog uit «Paljas", R. Leoncavallo, de heer Jos. 51. Orelio. 2. Aria uit 'Lakme", Leo Deiibes, mevr. Truus Blom—Urlus. 3. a. Arioso, b. Smartlied. «Paljas", R. Le- oncovallo, de heer D. Pauwels. 4. Villanella, Dell' Aqua, mevr. F. Coini Francisca. 5. o. Lied van den Czaar uit de Opera «Czaar en Timmerman", A. Lortzing; b. To readorlied uit «Carmen", G. Bizet, de heer Jos. 51. Orelio. 6. Aria uit «La Reine de Saba", Ch. Gounod, de heer Jacques Cauveren. 7. Sextet uit de Opera «Lucie van Larn- mermoor", G. Donizetti, mevr. F. Coini Francisca; de heeren D. Pauwels, Jos. 51.Orelio, J. Cauveren, P. Kosler, 51art. Smits. PAUZE. Tweede deel. 8 Madeliefke, E. v. d. Eijnde, de heer Jacques Cauveren. 9. Variations, Proch, mevr. F. CoiniFran cisca. 10. n. Wolfram's lied, 2e bedrijf «Tannhau- ser", b. Lied aan den Avondster, «Tannhauser", R. Wagner, de heer Jos 51. Orelio. 11. Coupletten van Siebel uit «Faust" Ch. Gounod, mej. Agnes Wibbels. 12. Duo uit «Carmen", G. Bizet, mevr. Truus Blom—Urlus en de heer 5Iart. Smits. 13. Leporello uit de opera «Don Juan" W. A. 51ozart, de heer P. Koster. 14. Aria uit «De Bruiloft van Figaro", W. A. 5Iozart, mej. Agnes Wibbels. 15. Mijn Land, Joh. H. Löser, de heer Mart. Smits. 16. Die Trompete von 5fars la Tour, H. Krichner, de heer P. Koster. Aan den reserve tweede-luite nant A. J. A. Bake van het 5e Regi ment infanterie is vergund om ge durende 3 weken onder de wapenen te komen tot het verrichten van werkelijken dienst. De tweede luitenant I. J Froger van het 5a Regiment infanterie woidt den 18 Mei a.s. gedetacheerd bij het korps Genietroepen tot het bijwonen van de pionier-oefeningen voor de bezettingstroepen der infanterie, welke bij genoemd korps zullen worden ge houden. Den le Juni a s. zullen bij het 5e Regiment infanterie alhier gedu rende 3'/i maand worden gedetacheerd 16 cadet-sergeanten en 16 cadet korporaals van de Koninklijke Militaire Academie, teneinde aan deptaclische oefeningen van dat regiment deelte- nemen. De korporaal G. Osinga van het 5e Regiment infanterie [is door den kolonel Regiments-commandant ge degradeerd en teruggesteld tot soldaat wegens wangedrag waardoor hij zich onwaardig heeft geloond langer eene graad te bekleeden. Bij het 5e Regiment infanterie zijn bevorderd tot sergeant de kor poraal G. J. Fraast, tot sergeant- titulair de korporaal D. Schouten,tot reserve-sergeant de reserve-korporaals J. P. A. Rothpletz, S. van der Schouw, H. Groeneweg. H. Heringa, A. S. Sirks. F. Jonkers, J. Everts. J. J. Nagelhout en J G Imhof, en tot i eserve-korporaal de adspirant-vaan- diigs A. G. Broese. J. J. van der Vlies, G. J. lebbink, S. H. Muller en G. H. Nord. Aan den adjudant-onderofficier B. Zwart van het 5e Regiment infan terie thansgedetacheerd te Amsterdam, is de Zilveren medaille voor 24 jaren trouwen dienst toegekend. Het eere- teeken zal op eene plechtige wijze den le Maart a.s aan hem worden uitge reikt. De sergeant H. J. Verkouw van het 5e Regiment infanterie gedeta cheerd bij het vaste kader van het Koloniaal Werfdepot, is tengevolge lichaamsgebi eken ongeschiktbevonden voor den verderen waarneming van den dienst. Met het oog dat er in de kazernes geen ruimte beschikbaar is, tengevolge van het onder de wapenenen zijn der lichtingen van 1900 en'1901 en 1902, heeft de Minister van Oorlog bepaald dat de miliciens der lichting van 1903, welke tusschen I en 14 Maart a.s. moeten worden ingelijfd, door de provinciale adjudanten nadat de mill ciens bij de korpsen zijn ingedeeld, dadelijk tot nader oproeping met verlof naar hunne woonplaatsen zullen wor den gezonden. Heden morgen om 11 uur zijn op het voorplein der infanterie kazei ne alhier de bij het 5e Regiment infan terie tot reserve tweede-luitenant be noemde vaandrigs J. A. Bioekman. J VV. C. Ort, M A. E. Seeuwen, H. A. de Noo, P M. S van Leeuwen en H. K. Hobbel door den kolonel regi ments-commandant op eene plechtige wijze beëedigd en in functie gesteld. Genoemde officieren zijn daarna weder in het genot van onbepaald verlof gesteld. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukkengeplaatst of niet geplaatst wordt de kopy niet aan den inzender temggeqeven. M M. Met een tweeledig doel richten wij dit schrijven tol personen en instel lingen, die geacht kunnen worden, meer dan anderen in staat te zijn. tot de verbreiding van het Voetbalspel in de kringen der arbeiders bij te dragen, of althans onze Commissie door hunne voorlichting hij te staan In de eerste plaats is ons doel, U, voor zoover, bekend te maken met den aard van het voetbalspel en de voordeelen, aan de beoelening daarvan, inzonderheid voor arbeiders, ver bonden met andere woordeneen poging le doen U op le wekken, elk in zijn kring mede le werken, om deze lak van sport ingang le doen vinden. Vervolgens begeeren wij. ook daar toe, ons met L in verbinding le stellen opdat Gij zoudt weten, tot wie U te wenden, of tot wie anderen zich te doen wenden, indien in Uwe omgeving voetbal ter sprake komt en men raad en steun noodig heeft voor het over winnen der talrijke moeilijkheden, die zich voordoen, eer men zijn doel kan bereiken Gaarne zal onze Commissie U steeds met raad en zooveel mogelijk metterdaad bijstaan, gaai ne zal zij ook van U raad ontvangen, over de wijze, waarop zij haar taak, hetzij in een bepaald geval, het best kan ten uitvoer brengen. Meent niet, dat wij van zins zijn, U, in overdreven bewoordingen, de beoefening van ons spel voor te stellen als een levenquestie voor de arbeiders, of dat wij er niet van doordrongen zijn, dat de kostbare lijd van velen uwer reeds door een belangrijker zaak wordt in beslag genomen, dat het ook niet op den weg ligt van vele organisaties zich met uitspanningen te gaan bemoeien. Maar er zullen er toch onder U wel zijn (afgezien van die vereenigingen, wier taak wel degelijk sport-bevordering bevat), die uit persoonlijke sympathie nu en dan een uurtje willen afzonderen om jonge arbeiders in staat te stellen, zich bezig te houden met een der opwekkenste uitspanningen van dezen tijd. Zij zullen geen lichte taak hebben, doch bij welslagen zullen zij hunne moeite ruimschoots beloond zien. Een uitvoerige beschrijving van hel voetbalspel zullen wij niet geven. De meesten uwer zullen wel een algemeene voorstelling van het spel hebben, terwijl een nauwkeurige kennis der regels eerst bij het tot stand komen van een vereeniging noodig is. Voor wie nadere kennismaking wenschen, wordt een beschrijvende brochure gaarne gratis beschikbaar gesteld. Ons spel is sinds jaren, onder de jongelieden der meer welgestelde klassen, de meest geliefde uitspanning. En met reden. Weinig spelen houden zoowel deel nemers als toeschouwers zoo voort durend bezig zijn zoo rijk aan af wisseling, terwijl er zeker geen is, waarvan in dezel/de mate getuigd kan worden, dat het eenvoudig genoeg is om eerslbeginncnden in staat le stellen dadelijk met pleizier mee te doen en ingewikkeld genoeg om te maken, dat men na jaren spelens nog volstrekt niet uitgeleerd is. Voeg daarbij, dat de voetbal een zeer gezonde sport is en dat hel (wat eveneens van minder populaire spelen geldt) een uitstekend middel is, om van baldadigheid en uitspanningen van twijfelachtig allooi terug te houden en men zal ons toegeven, dat hei brengen van een dergelijke nuttige, maar vooral aangename bezigheid onder de arbeidende klasse van hel hoogste belang geacht mag worden Dal het ook jongelieden uit dien stand niet aan liefhebberij voor deze sport ontbreekt, blijkt duidelijk uil het groot aantal toeschouwers op den open baren, weg, overal waar voetbal wedstrijden vandaar kunnen worden waargenomen, blijkt ook uit pogingen tot het oprichten van vereenigingen^ hier en daar in het werk gesteld, maar meest op finantieele bezwaren afgestuit en uit de algemeene ver- bieiding van yiSlraatvoetbal." Finantieele bezwaren zijn het, die tot nog toe hebben belet, dat hier le lande gelijk in Engeland, voetbal op groote schaal door arbeiders woidi beoefend. Hoe kunnen deze bezwaren worden opgeheven? Bijna altijd komen ze hier op neer dat rnen niet om niet een terrein kar, krijgen en geen geld heeft om er een te huren. Wat in deze te doen? Ten eerste zijn in vele plaatsen open bare terreinen aanwezig, die zeer goed als Voetbalterrein kunnen dienst doen. Het zal echter een vereeniging van jongelieden, althans uit de ar beidende klassen zelden gelukken over zulk een terrein de vrije beschikking te krijgen. Daarvoor is noodig dat oudere personen en liefst bonden of vereenigingen het verzoek daartoe doen, als zijnde meer geschikt rei trouwen in een behoorlijk gebruik in te boezemen. Dat dergelijke pogingen steeds zullen slagen, willen wij in- tusschen niet beweren. In plaatsen, waar zulke terreinen niet, of althans in onvoldoende mate aanwezig zijn, zou een verzoek moeten ingediend worden aan den Raad der gemeente om een openbaar uitspanningsterrein in le richten. Dit is iets dat o. i. wel degelijk op den weg licht van afdeelingen van Volksweei baarheid Bestuuurders- bonden en andere lichamen. Gegevens voor een dergelijk adres en raad om trent de meest wensehelijke inrichting van zulk een terrein worden door ons gaarne verstrekt. Er is nog een derde wijze waarop door U nuttig gewerkt zou kunnen worden. Een van de grootste bezwaren, voor het tot stand komen van arbeiders clubs, is het veel te gering aantal leden, waarmede men in den regel zou moeten beginnen. Wanneer een (linke vereeniging, van een honderd jongelieden zou kunnen worden op gezet zouden de kosten per hoold aanmerkelijk dalen. Wel zouden dan niet allen tegelijk van het terrein kunnen gebruik maken, doch men kan elkaar afwisselen. Dit nu, het lol elkander brengen der leden, zou zeker het werk van ouderen of vereenigingen moeten zijn, waarbij voor vakver- eenigingen nog het voordeel zou be reikt worden, dat arbeideis jong aan vereenigingsleven on zelfstandig han delen worden gewend. In het kort hebben wij hiereenige manieren aangegeven, waarbij o. Volksvoelbal bevorderd zou kunnen worden. De plaatselijke omstandig heden loopen intusschen zoo uiteen, dat wij ons kunnen voorstellen, dat op zeer veie manieren in die richting kan worden gewerkt. En hierom juist vragen we Uw raad: Wanneer een uwer iets weel mede te dcelen, dat, plaatselijk of in hel algemeen, goed zou kunnen werken, laat hij hel dan mededeelen wij kunnen dan óf zei handelend optreden, óf den voorsteller of derden steunen Volksvoetbal is mogelijk, dit bewijzen Engelanden Duitschland. Dit bewijzen ook enkele verschijnselen in ons eigen land. Mogen deze woorden er toe leiden, dat tusschen onzecommissieen enkelen uwer betrekkingen worden aange knoopt, die lol eenig resultaat leiden. Dc Pers en Propaganda-CommLssie vjd Nederlandschen Voetbalbond. J. G. COSTER, Voorzitter. P. A. DE HAAN, Secretaris. Alle correspondentie te richten tot den heer S. Liedeboer, Lid der Pers- en Propa. ganda Commissie, Groote Straat Almelo. MARKTBliMCHT. AMERSFOORT, 27 Febr. 1903. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit f 00 Appelen 13a f C. Peren f0.a f0 Nieuwe aardapp. f 0. a f0. Zawlaardapp. f1.80 a f 2 00 Hoeudereieren f3.a f 3 50 per lOOst. Eenden f 0.a f 0.Boter f 4.50 a f 1.60 per kilo Mar garine f0a f0.Zoetein. kaas f Kippen f0 90 a f 1.20 Kuikens fi.a f 1 30 Piep kuikens f0a f 0.Ganzen f0.f 0.Eenden fO.SO a f 1 20 p. st. Jonge fO.OO afOOO. Hazen I 0.a f0Wilde konijnen f 0.50 a f 0.60. Tamme fl.00 a f 1 50 Duiven fO.OO af0 80 paar Magere varkens 114 a 1 20 Varkens voor export f 0.a fZengen f50.1 70Biggen (8af tl.Schrammen f 00a f00Vette koeien 000.a f 000.Guste koeien f 00. a f000.Kalf koeien f000. a f000Kalf- vaarzen f 00.a f 00.Os f 000.a f 000. Pinkstieren f 000. - a f 000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe- hect Rogge: h-ct. Boekweit: 80 heet. Appelen heet. Peren; liect Klcianrdappe- len: 150 heet. Zandaardappelen70000 stuks Hoen- dereieren; stuks Eendene eren1200 kilo Hooibo- ter; kilo Margarine; kilo Kaas. stuks Vee 30 magere varkens, «varkens voor exportslagerijen 350 biggen en zeugen. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 19 tot en met 25 Februari 1903. GeborenJacoba, d. van J. G. van den Berg en J. Hoksbergen. Frederik Jan, z. van K. J. Terpstra en C. Ruizendaal. Ella, d. van L. van de Kasteele en E. C. Prins. Dirk, z. van H. Leeninga en C. Lotz. Grietje, d. van L. J. Maas en F. Buys. Hendrika Alijda, d. van F. W. Meijer en J. van Ee. Cornelis, z. van R. Korstanje en M. den Hertog. Antonnette Dirkje, d. van A. Eijsink en G. van Altena. Jansje Frederika, d. van J. F. Schaufele en W. Tijssen. Hendrikus, z. van A. van der Schaft en S. M. de Wit. Catharina, d. van A. Brondijk en M. W. Hendriks. Ondertrouwd: J. F. van 'tKlooster en C. Schornagel. Gehuwd: L. M. Cohen en J. Dribbel. W. van der Flier en M. F. Fontijn. H. Smink en D. Hagenbeuk. B. J. Hendriks en H. M. de Groot. Overleden: Andries Hermanus Menko, 12 m. Klasina Johanna de Graaf, 14 d. Grietje Aaltje Boshuizen, 21 m. Anton Christiaan van Dijk, 24 j. ongeh. Petronella Breijer 26 j. echtg. van H. C. Klomp. - Johannes de B.iuin, 30 j. echtg. van H. Berkloo. Lensden. Geboren: 11 Febr. Renger, zoon van Renger van de Kamp en van Johanna Hop. 22 Febr. Aaltje, dochter van Aalbert van de Peutman en van Fijtje van de Kamp. 23 Febr. George, zoon van Gerrit Brand Heij en van Johanna van Maanen. 24 Febr. Goossen, zoon van Gysbertus de Kruyft' en van Stijntje van Kooten. 25 Febr. Lammerdina Dirkje, dochter van Hendrik Fliek en van Hendrika Lammerdina van Harten. Gehuwd: 26 Febr. Geurt Willemsen met Jannetje Plas. Overleden: 21 Febr. Albertus van Esveld, oud 79 j. echtg. van Grietje de Sain. 26 Febr. Evert Voskuilen, oud 70 j. ongeh. Woudenberg. Geboren: 25 Febr. Reinier, z. van Jan Jetten en Elizabeth van der Wiel. 25 id. Gerrit, z. van Lubbertus Willigenburg en Gijsbertje voor Voorthuizen. Gehuwd: 26 Febr. Arie Verbeek, 22 j. en Cornelia van Reenen, 21 j. KKC LAM 11S. De Broodwinner des huizes. De heer C. van Baaien van beroep timmerman en wonende 24 Nieuwehaven Gouda had steeds met ijver gewerkt om^m''het onderhoud van zijn huisgezin te voordien en bekommerde eerder om zijn werk dan dm zijn gezondheid, van de andere kant heeft /ijn ambacht-er ook veel bij gedragen tot de^ermindering tzijner krachten en eenige ongevatfen in zijn lichaamsgestel kunnen veroorzaken. Voel arbeid is noodlottig voor den sterksten man ên er zijn weinig lichaamsgestellen die op den langen duur tegerv te groote ver moeienis nietr bezwijken. Sedeip tien maanden gevoelde de jfteer van Baaien hevige pijnen in de beenen, 7&lks was begonnep door waterzucht in de knieep, en de pijnen namen van dag tot dag toe, het werd zelfs zoo erg dat hij niet meer werken ko en gedurende vijftien weken te huis is geb ïven. Een zijn r vrienden, hém in dien toestand ziende, rai ide hem de Pink Pillen aan, hy volgde de behandeling gedurende eenigen tijd en weldra gebelde hij dypijnen verminderen en na verloop! van eenjge tijd kon hij zijn werk als voorhee met dezelfden ijver weder hervatten. Indien mij ^datzelfde weder mocht voorkomen, zoo verhaalde hij aan onzen verslaggever, zal ik mij herinneren het goede dat de Pink Pillen van ï)r. Williams mij gedaan hebben en ze terstond wedtr aanrenden cn U kunt mijn beterschap aaK^eeit" ieder bekend maken want zij hebben mijSekracht en lust tot werken weer teruggeven teneinde in het onderhoud van vrouw en kroost te voorzien. De overdreven arbeid veroorzaakt allerlei soort ziekten, put het ;geheele lichaamsgestel uit en is de oorzaak van bloedarmoede, bleekzucht, zenuwziekte en algemeene verzwakking. De ver schijnselen dezer ^ziekten bestaan in hoofdpijnen, duizeligheden, pijjfen in rug, lendenen en beenen, steken in de zijdS, verlies van eetlust, slaap en krachten. Dit allés zal verdwijnen door de her stelling van het Jïloed dat geen pen geneesmiddel op zoo'n krachtige wijze zal teweeg brengen als de Pink Pillen vpn Dr. Williams. Wij kunnen ^r echter niet genoeg op aan dringen, dat niAp wel acht geye de echte Pink Pillen van Dr. ^'illiams te bekomen, want gelijk ten worden ook de Pink pillen rove manier nagemaakt, zelfs iiterlijk den schijn hebben van loch de heilzame er^enezende _.„cn ze in geene-tftele. Koopt ze slechts bij de depothouders die^rtf^ler de attesten zijn aangegeven of eenigen twijfel mocht hebben, laat ze "rechtstreeks van den Hoofddepothouder komen, dc Heer Snabilié. Prijs f 1.75 de doos; f9.per6doozen. Ver krijgbaar bij Snabilié, Steiger, 27, Rotterdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Amersfoort en omstreken bij A. VAN DE WEG, drogist, en A. DE VRIES, Kerkstraat 90, Hilversum. alle goede- proditf reeds op eene zoodanig dat zij de echte te zijn, 1 bestanddeclen bezft KA51PSTRAAT 63, AMERSFOORT, P. B. Bl KGfiltS. Handel in i"steTnta 1 if eWT<u w Tuigeiisiróer, /WgifnsiiH-er, 1$ijtuigolii. Stangen. V?wecpcn, enz. enz. l\ 5 Aanbevelend, Société Anonyme. 1.40 tto Liter kin verzegelde l5omaiidc flcsch 3van 5 Liter, jroorzien vau het f attest van P F- VAN HAMEL r ROOS-PrtJeiflesch a f 130. Uitsluitend verkiij ,'baar bij

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1903 | | pagina 2