BUITEMAM). TIH G. BEANDSES. Zijt gij bloedarmoedig? fOGNAC FINS BOIS want allerwegen staan in Amersfoort vele, in 't bijzonder arbeiderswoningen ledig. Er is hier overvloed van wonin gen, zooals misschien in geen andere plaats van ons land Oveial wordt geklaagd over het gebrek aan be schikbare woningen en over de scha delijke gevolgen daarvan, maar hier staan vele, zelfs goede en goedkoope ledig. Dit is een voor de arbeiders gun stige toestand, tevens een prachtige gelegenheid aanbiedend aan ons ge meentebestuur om op groole schaal verbotering van slechte woningen te eischon of onbewoonbaarverklaring uit te spreken. Het zotte en toch begi ijpelijke geval, dat zich te Deven ter en misschien ook wel elders voor deed, dat n.l. het gemeentebestuur aan een dakloos gezin een door dat zelfde bestuuronbewoonbaar verklaard huis ter bewoning aanwees, omdat men door woningnood nergens het gezin wist onder te brengen, is hier een ondenkbaar geval. Woningnood veilamt een krachtig optreden tegen eigenaren van slechte woningen, maar een overvloed als te Amersfoort stelt in staat tot kloek doortasten. De verdreven bewoners kunnen immers elders een onderdak vinden. Moge dan de gelegenheid dankbaar aange grepen en heilzaam gebruikt worden. Deze gunstige toestand van woning overvloed schijnt tevens een duidelijke vingerwijzing in welke richting de Vennootschap verder te arbeiden heeft n.l. niet in verder bouwen, althans voorloopig niet, maar in het opruimen van slechte woningen maar dat is duur de opruiming in de Gr. Haag b v. kostte aan het reservefonds f700 netto schade en zoo langer nog zooveel 4 pCt en 4'/» pCt. hypo theek (pro resto f34741.60) drukt op onze woningen, kan ons Reserve fonds (thans groot f 3343.06'/*) het welk voor dit doel werd gegeven, niet voldoende aangroeien om krachtig in te grijpen. Elk nieuw geplaatst aandeel, besteed tot hypoiheekatlossing, bespaart ons jaarlijks meer dan 3.Zoo werd in November j.l. een viertal aandeelen geplaatstwij besteedden het geld er van terstond tot een extra aflossing van een der 4 pCt. hypotheeken op annuiteit, toen groot ruim f9000 nu dus verminderd tot ruim f 8000. Er zijn nog83aandeelen (f20750 00) te plaatsen aleer ons maatschappelijk kapitaal (groot f80000 00) volteekeud is. Mogen de volksvrienden alhier daaruit de opwekking putten tot het nemen van aandeelen. Het bestuur had wederom het verlies van zijn Penningmeester te betreuren. De heer J. van Hoogstraten legde na 1 'It jaar zijn functie te hebben bekleed, deze neder, daartoe genoodzaakt door zijn vertrek uit Amersfoort. Het scheen den achtergebleven be stuursleden wenschelijk hun kring aan te vullen en te brengen op zijn maxi mum n.l. 41een voorstel daartoe gedaan in de aandeelhoudersvergade ring vond instemming, ten gevolge waarvan als nieuwe leden werden ge kozen de H.H. H. C. van Dam, J. C. v. d. Meer, H. Stolp en F. M. van Veen De heer W. Lucas, klerk der posterijen en telegrafie 2o klasse te Rotterdam, wordt met ingang van 1 April overgeplaatst naar hier. De acte Nuttige handweiken is alsnog behaald door mej J.T. J. van Schaick. De Zangvereeniging der plaat selijke afdeeling van «Toonkunst" zal 6 April in Amicitia uitvoeren Mendel sohn's «Elias." Voor het toelatings-examen tot de Ambachtschool hebben zich aan gegeven 65 adspiranten, van welke 2 zich terugtrokken en 13 wegens plaatsgebrek moesten worden afgewe zen. Toegelaten werden: Voor de schilderklasse: C. Top, J. F. Haars, O. de Vries, M. A. Wel ling, P. J. HolT en A. Geuchies. Voor do tirnmerklasse: C. van Loe- nen, W. Mulder, A. M. van Plalerin- gen, J. W. van Eist, G. Koops, A. van Suiksum, L. M. Kok, A. Epskamp, W. Reeders, J. van Toor, J. Jekel, A. Broekhuizen, P. Schreuder, A. Velt- huizen, H. de Kruijf, L. Prins, C Eis- kes, A. Groot, W. van Schaïck, L. M. Helms, M. Vos en A. van Winters wijk. Voor de smidsklasse: A. van Ben- nekom, J. H. de Vries, A. J. Aal deriuk, J. Brandsen, P. Slagter, G. van Bekkum, J. H. Wels, J. A. Jochems, G. de Kort, Tulsna, A. J Bos, F. Boom, H. J. Velthuis, R. Q linl^ J. van den Hoof, J. van Loo, J. N. Kochheim, H. Hop, A. Albert, en J. Dellevoet. H. M. de Koningin passeert hedenmiddag circa 3 uur onze ge meente op reis naar het Loo. In de gisterenmorgen in de boven zaal van »de Keizerskroon" onder voorzitting van den heer A. J. de Beaulort gehouden matig bezochte vergadering van «Landhouwen Kruid kunde" werden de notulen der ver gadering van 27 Januari j.l. na lezing door den secretaris de heer H. Tromp van Holst goedgekeurd. In de plaats van den niet herkiesbaar zijnden hoofdbestuurscommissaris den heer A M. Tromp van Holst, wien hulde werd gebracht voor het vele wat hij in het belang der Maatschappij heeft gedaan, werd gekozen de heer H. Tromp van Holst, die zich de benoe ming liet welgevallen. De keurmeester der visch L. Ka- mes verzoekt ons mede te deelen, dat van heden af de keuring wederom des ochtends te 8 uur zal plaats hebben. Maakten wij in een vorig nummer reeds melding van zijn 45 jarigjubilaeum als portier aan de Koppelpoort, dit voor den krassen oude heugelijk feit werd in vriendenk ring eenigszins feeste lijk herdacht. Toen Kames j I. Maandag avond, den dag waarop hij voor 45 jaar als portier werd beëcdigd het zaaltje in liet koffiehuis van den heer Dirksen waar hij, de praatgraag, sedert den dood zijner vrouw zijne avonden orider een clubje vrienden doorbrengt betrad vond hij zijne stoel fraai versierd, het geheele zaaltje feestelijk ingericht, zelfs een getrouwe afbeelding van de oude Koppelpoort ontbrak niet en werd hij bij monde van een hunner met zijn jubilaeum gelukgewenschten hem de eerewijn aan geboden. Onder genoegelijke kout werd de avond verder doorgebracht tot bei sluitingsuur ook aan dit herinnerings feestje een einde maakte. Mej. M. J. A. Jar sen slaagde te Utrecht voor de acte Nuttige Hand- wet ken. Dierenbescherming. Ten einde het veelvuldig mishan delen van dieren, hetgeen helaas nog dagelijks voorkomt, zooveel mogelijk tegen te gaan, verzoekt ondorgetee- kende, wonende aan de Utrechtsche straat no. 35 allen, die van zoodanige mishandeling getuige zijn of zulks vernemen, hem mondeling of schrif telijk daarvan kennis te willen geven, ten einde daartegen maatregelen te kunnen nemen. Da 2de Secretaris van de afd. «Gooi- en Eemland" der Ned Ver. tot besch. van dieren, J. A. SANDBERG. Hoogland. Bij den timmerman K. zijn gisterennacht alle kippen uit het hok gehaald. Men vond nog twee doode kippen in de nabijheid. Wie de kippendief is, kan men niet met zekerheid zeggen, maar het ver moeden ligt voor de hand, dat een bunzing of een hond de schuldige is. UABMZOE.VSMEtlll O. Het schijnt thans definitief be paald te zijn dat de staf der op te richten 4e divisie op 4 Juli a. s. alhier zal gevestigd worden. Tot dezen staf zullen behooren 1 generaal-majoor. I hoofd-officier van den generalen staf, (chef), 1 kapitein van den generalen staf (adjunct-chef en vvaarn. adjudant.) 1 hoofdofficier en 1 kapitein van het dienstvak der intendance. Wie tot commandant benoemd zal worden is nog niet bepaald. De batterijen van het leregiment veld-artillerie, alhier en te Utrecht in garnizoen, zullen van 18 tot en met 27 Mei practische oefeningen houden in de legerplaats bij Oldenbroek. De koiporaals Wernicke, Roza> en Feiten herkomstig van hei In structie Bataljon zijn op 1 Apnl over geplaatst bij het 5e Reg. Infanterie eu ingedeeld bij het 2e Bataljon. De Loteling Van der Mark van het 5e Reg. Inf. heeft alsnog een verbintenis gesloten als adspirant-mili- tie officier. De reserve-Sergeant van Kalken is vuorgediageii voor eene benoeming tot Vaandrig. reclame. Wij laten uzelf oordeeleii. Geloof niet on zo woorden, hecht geen waarde aan hetgeen een vreemdeling zegt, doch lees de ondeistaande verklaring van een bewoner van Amersfoort en oordeel zelf. De Heer D. van Appelen, wonende Gastaan ti Ie Amersfoort, meldt ons: Vanaf het oogen- blik dat ik met Uw Pillen begonnen ben, is het mij mogen gelukken, Terlichting te be komen in mijn nierziekte, waarvan ik reeds zes jaren het slachtoffer ben geweest. Steeds had ik hevige pij q'1 in den rug en in de zijden. Mijn voelen waren dik opgezwollen en ik kon hierdoor dikwijls geen schoenen dragen, ook mijn potsen wijten veelal opgezet, daarbij leed ik veel aan duizelingen,' waarbij mij alles voor de oogen draaide en had veel hinder van een zware hoofdlijn. Ik kon haast niet slapen en was vermoeju en afgeynat, terwijl het mij moeite kostte om iets te eten. Ik had een voortdurenden drang tot .nrineereii, wat met veel pijn ge schiedde. -En al heigeen hiervoor gedaan was, had niet het minste resultaat opgeleverd. Toen ik Uw Poster's «Rugpijn Nieren Pillen begon te gebruiken, ken ik reeds bij den derden dag de goede! vyerlctng waarnemen en twee weken later 'was erheen algeheele ommekeer in mijn toestand' gekomen. Ik gevoel mij nu een geheel ander mensch, ik dóe met lust mijn werkzaam heden om het kwaod geheel uit te roeien^a ik thans nog eenigen tijd door met Uw Bfllen en kan, ik ze gerust aan iedereen aanb^blen, die mocht lijden, zooals ik voorheen, f Ik oddergeteekende verklaar dat hl"b^boven- slaande waar is en machtig U het nóbliek te maken op elke wijze die U goed dijpVt Zwelliihg der engels, der voeten enjier beenen en blazep ondec.de qogen. (WatcAucht) Deze gevaarlijke kwaal dient te worden Jpegeschreven aan het Vtyeyrfoedig/ water aflapmstig uit het bloed, dat doorgedrongen is tojl in het weefsel der huid en dat eigehlijk ha^rmoeten worden uitgedreven door de filtreering, indien de nieren in goeden tbestgffd geweest waren. Door een groot aantal" dankbare menschen werd ons medegedeeld dat dergelijke gevallen volkomen genezen werden door Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geelt, dezelfde die de Heer van Appelen gehad heelt. Zij zijn te Amersfoort verkrijgbaar bij den Heer A. van de Weg. Toezending geschiedt franco na ont vangst vanpostwissel a f 1.75 voor éun of f 10. voor zes doozen. Naar wij van betrouwbare zijde vernemen, zijn de predikbeurten bij de verschillende kerkgenootschappen op Zondag 2 April geregeld als volgt: Ned. Ilerv. Gemeente. St. Joriskerk. Voorin. 40 uur, Ds. Schailenberg, pred. te Leusden. 1 Ds. Meiners. Namiddag 2 uur, Ds. Van Aalst. (Z 43.) Bediening van den II. Doop. 's Av. 5V» uur, Ds. Ter Haar Romeny. Gaslhuiskerk. Voorm. 10 uur, K. Teeling, Godsdienstonderwijzer. Evang. Luth. kerk. Voorm. 10 uur, Ds. De Meijere. Remonstraiitsche kerk. Voorm. 9'h. uur, Ds. Hooykaas. Godsdienstoefening voor jongelieden. Voorm. 11 uur, Ds. Hooykaas. Gewone Godsdienstoefening der Gemeente. Gercform. kerk (Langegracht). Voormidd. 10 uur, Ds. Donner. 's Avonds 5'/» uur, Ds. Donner. Beide keeren maandel. collecte. Gereforiu. kerk (Zuidsingel). Voormidd. 40 uur, Ds. Teerink. 's Avonds 5'/i uur, Ds. Teerink. Maandelyksche collecte. Vrije Gereforiu. Gemeente. Voormidd. 9'/j uur, de lieer 's Avonds 5 uur, J. de Jong Joh.z. Vredeegeruchten. De Times verneemt uit Petersburg dat Ruslanden Japan president Roose velt hebben gekozen i uilgenoodigd om als bemiddelaar op treden bij de vredesonderhandelingen, welke reeds aan den gang zijn. De staking der vijandelijkheden mag binnenkort worden tegemoet gezien. President Steijn. Zooals door telegiammen reeds lang bekend was geworden, bevindt presi dent Steijn zicli dan eindelijk, na zijn langen ballings- en lijdenstocbt, weer in liet eigen land. op eigen grond, in eigen huis. De mei de jongste mail ontvangen liollandscb-Afrikaan- scbe blaJen bevatten treilende bijzon derheden over Steijn's huisreis van Kaapstad naar Kaalspruit, van welk laatste station de toelil per rijtuig naai de plaats van den President zou worden voltooid. Te Edenburg, in den vroegeien Vrijstaat, vonden de beil«- merkwaardigste figuren uit den ooi'og elkaar terug. De Wet was daar om Steyn te begroeten. De ontmoeting droeg een buitengewoon hartelijk karakter. Te Kaalspruit Statie waren meer dan 20U Bloemfonteiners bijeen om Sieijn te ontvangen. De oud-leerlin gen van het Grcycollege boden een adres aan, en de President antwoordde met een rede, die vele booiders tot tranen roerde. Als aardige bijzonderheid zij ver meld, dat de President naar huis reed, getiokken door twee paarden die vroe0er zijn eigendom waren ge weest, eri hem bij aankomst door den nieuwen eigenaar werden ten ge schenke aangeboden. De wijze waarop Steijn door de Kapenaars en door zijn landgenooten is ontvangen, heeft op de Engelschen grooten indruk gemaakt Het fonds, dat in de Kaapkolonie uit vrijwillige bij'racen voor den President woidt lijeengebracht, be droeg begin Maait reeds 1643 (f 19,752) De woning van president Kruger. De Volkislem van 1 Maart 1.1. schrijft: I'eden is de woning, waarin presi dent Krupei zot menig jaar gewoond heeft orititiui.d >loor de laatste huur der De eigenaar, de heer F. C. ElolT, is voornemens aan 't huis een be stemming te geven, zijn geschied kundig belang ten volle waardig. Oproer op Kreta. De oppositiepartij tegen het be wind van prins George van Grieken land, die bet te rustig schijnt te vin den op liet eiland, is tot het maken van oproer overgegaan. Wenisellos, het hoofd der oppositie, zou in Kandia worden gevangengenomen, doelt hij slaagde er in te ontsnappen. Slechts levensmiddelen en munitie werden buitgemaakt Twee duizend lieden, waaronder 600 met wapens, houden ten zuiden van Kandia de bergpassen bezet en hebben reeds een lievig gevecht geleverd met do gendarmerie. Prins George zal waarschijnlijk de internationale troepen te hulp moeten roepen. Hij hoeft een proclamatie uitge vaardigd, waarbij de bevolking tot lust wordt aangemaand. Op de andere doelen van bet eiland, is het rustig. Koning Edward van Engeland is, naar the Morning Leader bericht, voornemens zijnen schoonvader, den koning van Denemaiken, een bezoek te brengen ter gelegenheid van diens 87en verjaardag. De vredeviienden knoopen aan dit ploseling opgekomen voornemen de verwachting vast, dat de Engelsche Koning te Kopenhagen met zijne zuster, de Russische Keizerin-weduwe, zal spreken over middelen om den vrede tussehen Rusland en Japan tot stand te brengen. Met die verwachting der vredevrien- den stemt een troost overeen, welken de le Duitsche Gezantschapssecretaiis te Londen aan een feestmaal uitbracht op Koning Edward. Daarin noemde Graaf Bermtoifi den Koning «een vredevorst, die zich aanhoudend beijvert, de volkeren tot elkander te brengen en misverstan den tussehen hen uit den weg te rui men." Het aantal stakers te St-Peters- buig is weder tot over de 6000 ge stegen. In enkele fabrieken werden de weefstoelen en drijfriemen dooi de stakeis vernield, zoodal soldaten tussctienbeide moesten komen. Men meldt ons uit Tiel: Sedert eenige dagen is spoorloos verdwenen de beer P. A. K., commies ter gemeente-secreiarie alhier. Daai de man zoer bijziende is, vreest men dat hem een ongeluk is ovei komen. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 23 Maart tot en met 29 Maart. Geboren: Johanna Maria, d. van A. de Wit en W. van Groenestein. Dirk Theo- dorus, z. van A. van Willigenburg en J. C. Withoos. Cornelis, z. van A. van de Gsest en J. van den Bor. Johannes Marinus, z- van W. A. Hoefsloot en J. Gouw. Anthonia Christina Helena, d. van E. van 't Hoenderdaal en H- Brandsen. Cornelia, d. van G. Mastenbroek en A. Mulder- Frederik Johannes Andreas Josef, z. van J. F. A. Hofmann en G. Eibers- EUambarta, d. van J. Maassen en J- de Ruig. Johannes Maria Conrad, z. van H. B. Hehenkarup en C. M. van Loo.- Coenraad, z. van C. W. Hooger- beetsenK.Lourens. Bernardina Johanna d. van H. J. de Vries en P. den Enting. Marinus Gijsbertus, z. van T. Krfjnen en M. van de Pol. Carolina Gerarda, d- van M. Pon en A. van Doesburg. Hermina Anna, d. van C. J. Plomp en V. Konijn, - Johanna, d. van E- Langgras en H. J. Bouhuys. - Egbertus Jan, z. van J. Kerkhoff en A. Modderman. Louise Maria, d. van B. Jasink en L. M. Goetmakers. Ondertrouwd: Geene. GetrouwdR. van Deventer en N. Broekhuizen. OverledenOtto Joseph van der Linden, 3 m. Adam Wijnen, 94 j. Isaac Slager, 36 j. echtg. vanR- Klijn. Aaltje, van Es, 5 m. Hermann Laurentz Spain, 68 j., echtg. van A. Arentsen- Hermanus Johannes Bos, 1 j. Maria Wilhelmina van't Erve, 48 j. ongeh-—Anna Poort, 82 j-, wed. van Gerardus Elschot. - Een levenl. aangeg. kind m. gesl. van A. van Doorn en Maria Kraan. Sebastiaan Knoppers, 81 j., echtg. van C. van den Burg. Ecusdcn. van 24—31 Maart. Geboren: Wilhelmina, d. van Cornelis de Gans en Maria Louisa Jaquets. Willebrordus, z van Bartholomeus van Daatselaar en Martina van den Hengel. Alijda Jacoba, d. van Nicolaas van Doorn en Wilhelmina Maria Koch. Ondertrouwd: Antonie van Willigen burg en Breunisje Plas. Stoutenburg. van 24—31 Maart. Geboren: Johanna Catharina, d. van Gerbrand Hartman en Klasina van den Hengel. Woudenberg. Geboren24 Mrt. Cornelis, z. van Hen drik van Voorthuizen en Reijertje van de Pol. 28 Mrt. Dirkje, d. van Dirk van de Lagemaat en Gjjsbertje van Voorthui- zen. Cornelis, z. van Andries Hendrikse en Matilda Veenendaal. Overleden: 24 Mrt. Cornelia Vossegat, wed. Willem Meerbeek, 65 j. 30 Mrt. Cornelia van Ginkel, geh. met Jacob ter Maaten, 80 j. .jjZDjaaBSCSBaanaMMMaHHiil^^ MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 31 Maart 1905. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit f 00 Appelen f 6.h f9. Peren f0 a f0. Poot- .lardapp. f2 50 a f3Zandaardapp. fl.50afl80 Hoendereieren f2 75 a f 3 10 per 100 3t. Eenden r U.a f O.Boter fl.00 a f 1.25 per kilo. Mar garine f0.a fO.GO. Zoetem. kaas f Kippen f 0 80 a f 1.40 Kuikens f 0.a f 0.00 Piep kuikens f 000 a f 0.00 Ganzen f0.f0.Eenden f0 90 a f 1 20 p. st. Jonge fO.OO af 000. Hazen I 0.00 a f 0.Wilde konijnen f 0 00 a f 0.00. Tamme f 0.80 a f4.20 Duiven f0.50 a f 0.70 paar. Magere varkens fa fVarkens voor export f 0.a fZeugen f50.f60.Biggen f 9.a f 12.Schrammen I 00.a f 00 Vette koeien 000.a f 000.Guste koeien f 00. a f000.— Kalf koeien f 0.00 a fO.OO Kalf- vaarzen f00.a f00.Os f000.a f000. Pinkstieren f 000.— a f000, Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Roggeheet. Boekweit: 45 heet. Appelen 000 heet. Peren; heet. Kleiaardappe- len; 250 heet. Zandaardappelen95000 stuks Hoen dereieren; stuks Eendene eren4200 kilo Hooi- boter; kilo Margarine; kilo Kaas; stuks Vee 20 magere varkens, varkens voor exportslagerijen 400 biggen en 40 zeugen. Ter vee-, boter-en eierenmarkt ie Scherpenzeel weiden aangevoerd 50 runderen, vei kocht 24, waarvan kalfvee voor f 130f 220. Gusten kalfvee f 440—f 460. Pinken f 65 f 70. Vette pinken f210f235. Boter 50 K. f 1.45—f 1.20. 16000 eieren f2.95f3.12. reclame! Zoo Ja, leest het geval van juffrouw Hendriki Nijenhuia te Neerdorp bij Holten. Dank zij de Pink Pillen geniet zij eene flinke gezondheid. Mijn© dochter 7.00 schrijft de Heer Niienhuis maakte mij sedert langen tijd opgerust. Zij was bleek, had geen eetlust, ik whs verplicht haar te beknorren om wat voedsel té nemen. Zij was droefgeestig, niets klat haar eotiig belang inboe zemde, niets kon; haar opvrooKjkcn of afleiding geven, zij kon gêen werk veisrichteu of de afge matheid maakte zich van '.'haar meester. Des nachts sliep zij bijna niet? en bij het opstaan beklaagde zij zich dat zij* vermoeider was dan den vorigen dag bij het naar- bed gaan. Hare oogen waren' met zwartte kringen omringd en zij zag er zeer slecht .-fait. Ik deelde mijne on gerustheid aan verscheidene personen mede en eene moeder die hare dochter 'tin denzelfden toestand gehad had*: raadde mij aan de Pink Pillen te nemén, welk geneesmiddel volgens hare meening -haar kind van den afgrond gered had. Ik heb deze raadgeving gevolgd. Mijne dochter heeft de Pink Pillen genomen en zij heeft er zich zeer wel bij bevonden, Yan af de eerste doozen, .kan ik zeggen dat zij een flinke eetlust terug bekwam en dat de kleuren in haar gelaat ziju terug gekomen. Daar zij goed at, kwamen dc kraphten weldra terug en met hare krachten de natuurlijke opgeruimdheid. Kortom na zeer kortei*' tijd was zij geheel en al hersteld en het was eén pleizier haar te zien. De dokter die omtrent de Pink Pillen gezegd heeft. „Zij ziin de vrienden der vrouwen" had duizendmaal gelijk. Het schijnt, dat dit geneesmiddel dat op zoo gemakkelijke wijzè de kracht geeft op speciale wijze 'geschapen.* is voor het zwakke ge-sjacht. Aan het jong£"' bleekzuchtige, bloedarmoedige □ïeisje/'aan dié", waarvan nien zegt als ma» haar ziet, „zy .he.öft geen bloed (geven de Pinjl Pillen bloed. BÏTde vrouw, regelfcn zij de périodes en dit kritieke oogenblik datf? bij velen Jfoor een vreeslijk lijden gekenmerkts, gaat zgtader pijn voorbij voor die vrouwenvdie de Jpnk Pillen nomen. Eindelijk zijn de 'Shnk Pillen bij het keeren der jaren onmisbaar, ^tet is^en gevaarlijk tijd stip want men heeft het'iie» naam gegeven van kritieke leeftijd. Al de organen die reeds door zooveel jaren dienst versleten zijn, hebben behoefte zich op dat oogenblik in goeden toe stand te bevinden om hunne werkingen te ver richtten; de Pink Pillen zullen zulks doen. Zij zijn evenzoo goed voor dc mannen als voor de vrouwen en genezen bloedarmoede, bleekzucht, neurasthenie, maagkwalen, rheumatiek, zenuw zwakte, scheele hoofdpijn, zenuwpijnen en heup- jieht. Pi ijs f4.75 de doos, f9.Der 6 doozen Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rotterdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apothe ken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Amersfoort en omstreken bij A. VAN DE WEG drogist, en A. DE VRIES, Kerkstraat 90, Hilversum. .rnu*# Société Anonym f 1.40 de Liter v in verzegelde bemande nescn van 5 Li'or. voorzien van het aitest van Dr P F. van hamel ROOS. Proelfleach a f 1.30. Uitsluitend verkrijgbaar bij: AMERSFOORT.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1905 | | pagina 2