BUITENLAND Plaatselijk Nieuws. Gemengd Nieuws. officier", erkent dat er «wel iets goed te maken is" voor den majoorheeft hem zelf al tweemaal eene burgelijke betrekking aangeboden, welke niet naar des majoors zin was, docb.. desniettemin en evenwel- noch, thans zou vader Cats zeggenZ.Exc. weigert te gedoogen, dat er gesproken wordt van «onrecht", majoor Posno aange daan. 'tls vreemd!... Ook de kloek- eerlijke en rond-borstige Idenburg slachtofler van kranke- en konke- larijljes 't Stormde in de Kamer over dit geval. De heer Thomson slin gerde den minister lieve woordekens als «eenzijdig", «tendentieus", naar 't hoofd; de heer Bogaerdt: «minder dan min", de heer Van Idsinga «schandalig"... Allemaal ter quahficatie van de wijze, waarop majoor Posno mishandeld is... Ten slotte kreeg pres. Röell's ebbenhouten hamer een bevigen aanval van appoplexie en beloofden alle driftige heeren kalmte en beterschap. Maar de sluier bleef hangen... Het mysterie onopgelost Men hoorde o.a. dat het geheeie garnizoen te Salatiga officieel geschetst was, al?... ja... Als een troepje lui meer dan «'ijp voor 'n sanatorium, voor psychisch aangetasten" zouden we 't kunnen omschrijven... Met 36 tegen '23 stemmen heeft de Tweede Kamer verworpen het voorstel der meerderheid van de com missie van Rapporteurs, strekkend om te erkennen dat majoor Posno on echt is aangedaan. Men vindt goed, dat den armen majoor geldelijke schade vergoeding zal woidcn toegekend. En de ministei zal hem aan een «baantje" helpen... De heer Idenbutg heeft't be loofd. Er zijn menschen (en tot nu toe blijf ik gelooven, dat ministei Idenburg niet tot hen mag worden getekend, wien 't minder om «de knikkers" dan wel «om de eer van bet spel" te doen is... Zoo was Muliatulie Ik geloof dat majoor Posno ook zulk-een moet genoemd worden. Die hardnekkigen zijn niet tevreden meteen pakje-bankjes en een «baantje;" dingen, waar de meestert immers naar likkebaarden... En juist dit con tract-vormen met de overgroote, karakter dervende meerderheid maakt, de Posno's «onmogelijke menschen worden gevonden, die men overplaatst, op pensioen stelt... Dan ergens ver-weg sruurt... De lastigen... «karakter" was door alle tijden een hinderlijke «bal last..." De dag van 10 Mei 1909 heeft doen zien, met hoeveel echte, warme harte lijkheid ons volk aan het Huis van Oranje gehecht is. Natuurlijk zijn er, bij zulke feesten, ook «wanklanken.' 't Is niet alles rooskleurig, niet alles mooi, fijn; voor kteschen smaak aan trekkelijk. Er schuilt, nu eenmaal, kaf onder het koren. Maar 't doet ons, Nederlanders, op zeker oogenblik diep en waarachtig beseffen dat we bij alle verschil van wereldbeschouwing, denkwijze, belangen, toch op zeker punt één zijn... Dat samen-jubelen over iets, dat ons bijna allen in gelijke mate en ongedwongen verblijdt, 't is van meer waarde en beteekenis dan sommigen willen toegeven 1 Mr. ANTONIO. De poststaking in Frankrijk. Men schiijft aan 't »N. v.'d. Dag." Is de staking bezig te mislukken? Zoo vraagt men zich af hij het lezen der berichten uit Frankrijk. Geen van alle spreken over een algeheele desor ganisatie van den dienst door het weg blijven van een groot aantal ambte naren, zooals dat de vorige maal hel geval was Zeker, er wordt gestaakt bijna nergens is het korps gistermor gen, voltallig opgekomen maar 't is niet zóó dat de postdienst en die van telegraaf en telepboon er door ontwricht worden. Zelfs zonder dat de regeering haar toevlucht beeft behoeven te nemen tot de talrijke hulpmiddelen (auto's, postduiven,radio graphic) komen de brieven op tijd aan, kan men telegrapheeren en woi- den de telephonische aansluitingen niet slechter dan gewoonlijk verricht. De avondbladen geven cijfers van het aantal ambtenaren dat gister morgen weggebleven is en gemiddeld is dat niet meer dan een tien a twin tig percent van het geheeie personeel. Volgens de opgaven van het stakings comité evenwel zijn er meer in staking. De «Temps" noemt kantoren op, die de vorige maal geheel in staking waren en welke nu bijna zonder uit zondering doorwerken. In berichten van ooggetuigen lezen wij dat in de kantoren de dienst wel vooruitgang heeft maar dat toch ver schillende loketten welke anders open zijn, thans gesloten blijven. Wanneer men een brief of een telegram over reikt en vraagt of hij aan zijn bestem ming komen zal, dan antwoordt de beambte gewoonlijk dat hij het niet met zekerheid kan zeggen, maar denkt van wel. De stakers schijnen te hopen dat de nog dralende lagere beambten zich bij hen zullen voegen, vooral als het Kamervotum vandaag gevallen is: want men twijfelt er niet aan, of dat zal gunstig voor de regeering zijn. Nu, het kan natuurlijk bestgebeuren dat vandaag en morgen de staking zich uitbreidt, ja wellicht overslaat naar andere takken van dienst, zooals b.v de spoorwegen, maar 't is toch altijd een voor stakers ongunstig teeken, wanneer niet terstond na het door comité of arbeidersvergadering gege ven bevel tot staking overal het werk wordt neergelegd. Dat wijst er op dat de stakingslust niet zoo bijster groot is en dat kan heel licht de mislukking der beweging ten gevolge hebben. In de pers leest men tal van be schouwingen vóór en tegen de slaking Over 't algemeen heeft deze staking meor de sympathie van het publiek dan de vorige, omdat men voelt dat de beambten voor den mal gehouden zijn, gepaaid als zij zijn met beloften die niet werder. nagekomen. Boven dien neemt men het de regeering van sommige kanten kwalijk, dat zij den beambten zoo stelselmatig het ver- eenigingsrecht onthoudt, terwijl hare leden (Briand, Barthou, Viviani) in hun vroeger leven, vóór zij aan het gezag waren, zoo heftig voor het ver- eenigings- en stakingsrecht der amb I tenaren hebben geijverd. Aan den anderen kant wordt betoogd, dat een staking als deze heel het verkeers leven in'thondeidstuurt,onberekenbaar nadeel toebrengt aan de gansche be volking, terwijl bet staatsgezag op losse schroeven gezet zou worden, indien de dienaren van den staat zich mochten vereenigen en staken zoovepl zij maar willen. Amersfoortsche Tram wegmaat- schappij. Vergadering op Vrijdag 14 Mei in hotel „de Zwaan". De voorzitter, de heer H. van Dam, opent deze vergadering, waarna de secretaris, de neer H. Tromp van Holst, de notnlen van de vorige vergadering leest, die onveranderd worden goed gekeurd. Eveneens worden gelezen en goedgekeurd ae notulen van de opzettelijk belegde algemeene vergadering van 14 Mei 190S. Uit het ingekomen rapport van de finantieele commissie blijkt, dat de rekening en verant woording in orde bevonden is. Alsnu wordt het volgend verslag over het jaar 1903 voorgelezen. In het bestuur had geen verandering plaats. Naar aanleiding van het „Garantenfonds tot instandhouding der A. T. M." werden door die vereeniging twee leden afgevaardigd, die in de vergaderingen van het bestuur der A. T. M, eene adviseerende stem bezitten. Als zoodanig wezen de garanten aan de heeren A. Herschel Bzn. en J. Sinnige. De exploitatie van het bedrijf is voordeeliger feweest dan in 1907. Hoewel tengevolge van e invoering van het 5 cents tarief ruim f289 minder aan passagegeld werd ontvangen, sluit toch de rekening met een ongeveer f 1200 minder groot tekort dan in 1907. Terwijl de gemeente zich bereid verklaarde in het tekort bij to dragen tot een maximum bedrag van flSOO, op voor waarde dat de garanten daarenboven f 1000 bijeen brengen is over het jaar 1908, in overleg met het bestuur der gemeente en dat van de garanten- vereeniging het deficit verdeeld op deze wijze: de gemeente draagt f800 bij en hetgeen meer dan dit bedrag te kort is, wordt voor de helft gedragen door de gemeente en de helft door het garantenfonds betaald. Het 5 centstarief is blijvend ingesteldhoewel minder ontvangen wordt, is het aantal passagiers zeer veel grooter. Bijgaand staatje geeft een over zicht over vervoer en inkomston over de drie laatste jaren: Aantal passagiers Januari16 November 16 NovemberJanuari Totaal Vervoeropbrengst. 1906 74.957 86. 28 835.85 6288.70 1907 74.059 13.655 87.714 6229.65 -f of 898 -f 5027 -f 4129 59.05 1908 104.579 12.769 117.348 5940.25 -f- of 4- 30.520 886 29.634 - ƒ289.40 Tegenover verschillende bezuinigingen staat eene gToote uitgave, veroorzaakt door de met 1 September 1907 aangegane hypothecaire leening. Aan weg en werken werden de noodige onder- houdsuitgavon besteed; in den stal werden de vloeren vernieuwd, hetgeen eene uitgave eischte van f127. Overigens geschiedde datgene wat voor onderhoud noodig was zoodat ook wat betreft het rollend materieel, de bezittingen niet in minder goeden staat verkeeren dan in 1907. Yan de paarden werden twee verkocht en die door twee anderen vervangen zoodat gedurende het geheeie jaar door acht paarden is dienst Aan fourage werd uitgegeven f2404.05, aan stroo f227.99, aan hoefbeslag f265.12, zoodat een paard per dag heeft gekost f0.99, tegen f 1.16 in 1907. Door combinatie met een der groote stalhouders ter stede, is het mogelijk billijk haver te koopen. Hooi werd aangekocht voor een geheel jaar en de voorraad opgeslagen in den in in eigendom der N.Y. behoorende oerg. De paardenstal zal vooreerst geen vernieuwing behoeven: de wagens dienen noodig te worden behandeld. Door het bestuur ingestelde pogingen ook het Bergkwartier met de stad te verbinden door middel van een omnibusdienst bleken geen succes te hebben wegens gemis aan steun van de be woners van dat stadsgedeelte. Uitbreiding van den dienst ware toch alleen mogelijk geweest met financieele medewerking van hen, bij wie bij naderzoek geen verlangen naar een tram of omnibusverbinding met het centrum bleek te bestaan. Omtrent het personeel zijn geene bijzon dere opmerkingen te makenniettemin is een woord van lof voor de plichtsbetrachting en toe wijding voor zijn arbeid van den stalbaas alles zins op zijne plaats. De exploitatie, sluitend over 1907 met een tekort, groot f2760.42 toont in 1908 een ver lies tot een bedrag groot f 1530.03. Onderstaand staatje toont eenige cijfers: Ontvangsten 1906 1907 1908 Passage Mest Reclame. ƒ6288.70 104.28 310.50 ƒ6229 65 107.44 669.34 ƒ5940.25 115. 583.55 Uitgaven Onkosten Loonen Fourage KleediLg. Drukwerk 1906 ƒ1189.966 2771.79 „2874.54 384.50 245.79 1007 901.92 2659 67 2990.76 218.55 209 40 1908 386.76s 2539.20s 2632.04 325.20 51.35 Tijdens de afwezigheid van den administrateur waren twee der heeren leden zoo welwillend in zijne plaats te treden. Hierna is aan de orde de benoeming van de finantieele commissie voor 1909. Deze moet be staan uit 3 aandeelhouders. Gekozen worden de heeren Middelburg, Slot houwer en van der Plank. Verkozen moeten nog worden 2 Commissarissen. De aftredende zijn de heeren van Veen en J. van Vollenhoven, die herkozen worden resp. met 33 en 38 stemmen. Beide heeren nemen hun benoeming aan. Daar niemand van de aanwezigen iets te vragen of op te merken heeft, sluit ae voorzitter de vergadering. Handel en Ngverheid. De vereeniging H. en N. vergaderde Donderdag 1.1. hi «de Zwaan" onder voorzitting van den lieer van Duinen. Nadat de notulen gelezen en onver anderd waren goedgekeurd, kwam punt I van de agenda aan de orde. Verslag der Commissie in zake onderzoek naar de wenschelijkheid van bet invoeren van gesplitste be stekken in de bouwvakken. Bedoelde commissie bestond uit de heeren van der Wal, van den Donker, van Schaik en van derMeide. Laatst genoemde, de lapporteur in deze zaak las bet uitgebieide en zaakrijke ver slag voor, dat eerstdaags in druk zal verschijnen en alzoo ter kennisse kan komen van een ieder, die er belang in stelt. We zullen dus alleen de con clusie mededeelen, dat volgens deze heeren het invoeren van gesplitste bestekken alle aanbeveling verdient. De voorzitter was de tolk der ver gadering. toen bij een woord van dank aan de commissie en den rapporteui bracht, voor de studie, die ze van dit onderwerp gemaakt hadden. Punt 2. Voorstel van het bestuur tot toekennen eener medaille aan de middenstands-tentoonstelling te Amsterdam. Met algemeene stemmen werd besloten een verguld zilveren medaille toe te kennen Punt 3. Mededeelingen: Een schrijven van den Bond ontvangen betreffende de verkiezing van vier aftredende leden. Genoemde heeren hebben zich zeer verdienstelijk gemaakt, zijn met de Bondszaken goed op de hoogte, zoo dat het wenschelijk is ze hei kozen worden. De vereeniging zal dus geen candidaten stellen. Met algemeene stemmen aangenomen. Nog een schrijven van den Bond nopens een adres om betere regeling van personeele belasting te verkrijgen voor bedrijven, die hiervoor in aan merking komen. Verder een schrijven van hel congres te Nijmegen om van de regeering te verkrijgen moreele en finantieele steun. De regeering zal in verschillende middenstands vereen igingen sprekers doen optreden. Punt 4. Mededeelingen. Drie heeren bebben zich als lid opgegeven. Gewaarschuwd wordt voor twee tentoonstellingen een te Amsterdam en een te Rotterdam. De namen zijn mooi, de beloften schoon, doch 't is bedrog. Wie er meer van wil weten ïnfoimeere Weteringschans 233 Am sterdam. De beer van der Wal deelt nog mede. dat men voor het plaatsen van advertenties in het «luxe boekje" een andere weg heeft ingeslagen en nu wel succes zal hebben. De heer Joh. van Achterberg!) brengt «het rapport" nog eens tei sprake, de houding van de leden van den gemeenteraad en van «De Eem- landei". De voorzitter ontneemt hem echter het woord met de opmerking, dat deze zaak haar beslag heeft ge kregen. Hierna wordt de vergadering ge sloten onder dank voor do opkomst De akte lager onderwijs werd behaald door de jongedames E. Meijer en A. H. Kerling. De Amersfoortsche Muziekver- eeniging, Directeui deheerJ.A.Jochems geeft Maandag 17 Mei des avonds 8 uur het tweede concert in het Plant soen bij de Kleine Haag, waarvooi het programma als volgt is samen gesteld 1. Marsch Horamc contre Homme, J. Knegtel. 2. Ouverture Hidalgo, F. J. Schweinsberg. 3. Wals Au Revoir, J. Bougel. 4. Fanlaisic Iseidora, E. Bedouin. Pauze. 5. Marsch Bruxclles Exposition, Pr. Francois. 6. Ouverture Babolinette, O. Coquelct. 7. Potpourri Populaire G. Renaud. 8. Marscb. N. B. No. 2. is het eigengekozen nummer en No. 6. het verplichte nummer van het concours op Hemel vaartsdag 20 Mei as. te Abcoude. Utrcchtsche Huisvlijt-tentoon- stelling. Thans is heloten, dat de van wege de Afd. Utrecht van den Volksbond geoi ganiseerde «Tentoonstelling vari Huisvlijt voor Stad en Provincie Utrecht" zal woiden gehouden te Utrecht van 9 tot en met 16 Juni a.k. in de groote zaal van het Park Tivoli. Voorwerpen ter mededinging en ter opluistering moeten worden inge zonden op 1, 2, of 3 Juni, in Tivoli. waar de Regelingscoinmissie op die dagen telkens van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds tot inontvangst- neming der goederen zittingzal houden. Alleen voor inzendingen naar aan leiding der «bijzondere prijsvraag voor een naar de natuur vervaardigde leekening van een gezicht in stad of provincie Utrecht" is een andere termijn vastgestelddeze moeten vóór of op 22 Mei franco worden bezorgd aan het adres van den Voorz. dei- commissie, den heer Van Noorle Jansen, Ramstraat 41 te Utrecht. Op beleefd verzoek van den Keikeraad der Ned. Herv. Gemeente worden de predikbeurten in de St Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige piedikbeurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag 16 Mei geregeld als volgt: Evang. Luth. Kerk. 's Voorm. 10 uur, geen dienst. Reinonstraiitsche kerk. Voorm. 10'/> uur, Ds. Hooykaas. Doopsgezinde Kring. Het Logegebouw Van Persijnslraat No. i. Voorm. 10'/i uur, Ds. E. M. ten Gate Gereform. kerk (Langegracht). Voorm. 10 uur, Ds Donner. 'sAv. 5'/i uur, Ds. Donner. Maandelijksche collecte. Gereform. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Ds. Teerink. 's Av. 5'/i uur, Ds. Teerink. Beide keeren coll. Emerit. Kas. Vrije Gereform. Gemeente. Voorm. 9'/i uur, Godsdienstoefening 's Av. 5 uur, Godsdienstoefening. Chr. Gereform. Gemeente. Lokaal «de Zaaier". Voorm. 9'/» uur. Godsdienstoefening, 's Av. 5'/» uur, Godsdienstoefening. Te Winschoten zit aan het zand pad sedert 1 Mei het gezin van een fabrieksarbeider, bestaande uit man, vrouw en vijf kinderen, met zijn inboedeltje op straat. Het was van Midwolda naar Winschoten gekomen met eenig geld, dat echter spoedig was opgeteerd. De trek uit de buitengemeenten naar Winschoten neemt af sedert het bestaan van huurcompacten, wier leden zich verbonden goed uit hun oogen te zien by het verhuren van woningen. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 6 tot 12 Mei 1909. Geboren: Johanna Frederika, d. van Herman Colenbrander en Derkje Maat- kamp. Wilhelmus Antonius Cornells, z. van Gfjsbertus van de Riet en Fenna Heere. Martinus, z. van Jacob Vernooijs en Maria Blom. Cornelia, d. van Hen- drikus Butselaar en Everarda Mater. Anna Gerhardina, d. vau Dirk Johannes Smits en Everdina van Haselen. Mag- dalena, d. van Hendrik Hermanus Johan nes van der Vlugt en Catharina Magdalena Johanna Mivank. Paulus Antonius, z. van Gerardus Wilhelmus Kaspers en Johanna Bollen. Egbertus, z. van Jan Christiaan Adolf Havinga en Maria Jantina Eelsema. Bartha Gerarda, d. van Cor nelia Arends en Antonia Galjee. Maria Margaretha Anna, d. van Gysbertus van Valkenhoef en Mechtelina Alfjda Gijaberta Ramselaar. Marianne, d. van Theodorus Weevers en Cornelia Jeannette de Graaff. Maria Elisabeth Petronella, d. van Gerardus Johannua vanDeelenen Maria Berendina Lucassen. Willem, z. van Gerrit Evert Vellestein en Derkje Laurens. - Pieter, z. van Roelof Baarsma en Gooitske Alkema. Gijsje, d. van Peter van Barreveld en Gijsje van Putten. Petronella Maria, d. van Pieter Olivier en Elisabeth Maria Clemens. Ondertrouwd: Jan van Ouwerkerk en Hendrika de Jeger. Herman van Dolder en Johanna Gornelia Tigchelaar. Theo dorus Jansen en Maria de Bruin. Getrouwd: Jacobus Cornells van der Hoeven en Francisca van Bekkum. Antonie Hagebeuk en Barla Everarda Stoekenbroek. Overleden. Gerritje van Weerborst 38 j., echtg. van Jacobus van Velzen. Hendrik Florijn, 80 j., echt. van Jacoba van Eijkelenburg. Hendrik van Wyland, 10 m. Geerrardus Marrinus van der Plank, 78 j., wed. van Adriana Jacoba de Vogel. Keeltje Mulder, 35 j., echtg. van Johannes Christiaan Rector. Geurtje Vonk, 43 j., echtg. van Aart van de Brug. Leusden. 7 tot 14 Mei 1909. Geboren Meindert Arie, z. van Willem Cornelis Boshuis en Maaitje van der Horst. Ondertrouwd: Gerrit Keurhorst en Treintje van de Lagemaat. GetrouwdGijsbert Schreuder en Alyda van de Berkt. Heimet vau Reenen en Annigje de Ridder. Stoutenburg. 7 tot 14 Mei 1909. Ondertrouwd: Lambertus Rutten en Gerritje Boersen. Overleden: Cornelis Hartman, oud 24 j., ongeh. Woudenberg. GeborenCornelis Gerard, z. van Gerrit Vlastuin en Treintje van Schoonhoven. Cornelia, d. van Aart van Dijk en Nelletje Versteeg. i-arro-t> i ui M ji i ixz».--*i«^i STOOMVAARTBERICHTEN. Opgave Agentschap Alex. Mackintosh Co. Stoomv. Mij. Nedeiland. Het s.s. Koning Willem III vertiok van Columbo 14 Mei. mark l bericht. AMERSFOORT, 14 Mei 1909 Tarwe f 0;Rogge f 0.Boekweit f 0. Appelen f af Peren f0.a t 0.Klei- ctardapp. f 0 a f 0.Z mdanrdapp. f 2.— a f '2 20 Hoendereieren f3.50 a I 3 90 per 100 st. Eenden fU.a f0Boter J1-15 a f 1.25 per kilo. Mir- ganne f0.— a f0.Zoetem. kaas f0.— a f 0. Kippen f 0.90 a f 1 40. Kuikens fl.af 150 Piep kuikens f 0.00 a f 0.00. Ganzen f 0.a f 0.Eenden f0 90 a fl.20 p. st. Jonge fO.OO a f0.00. Hazen f 0.a f 0 Wilde koi ijnen f 0.00 a f 0.00. Tamme f 0.80 a f 1.Duiven f 0.50 a f0.70piar. Magere varkens faf - Varkens export f 0.— a f Zeugen f 40.a f 70.Biggen i 7.a 13 Schrammen f a f Vette koeien f000.a f 000.Guste koeien f 000. a f UOO.Kalfkoeien f 000.a f 000.Kalf- vaarzen f 00.a f 00.Os f 000.a f 000. Pinkïtieren f UOO.a f 000. Aantrevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Rogge. heet. Boekweit. heet. Appelen. heet. Peren. heet. Kleiaardappe- len 50 heet. Zandaardappelen, 150000 stuks Hoen dereieren. stuks Eendeneieren. 4100 kilo Hooi- boter, kilo Margarine, Kilo ka-s. stuks Vee. magere varkens Varkens voor exportslagerijen 400 biggen en 20 zeugen. RECLAME. EENIGE WOORDEN van een inwoner van Hattem. De Heer Jaspers, te Hattem heeft iets te zeg gen betreffende Foster's zalf, het bekende middel togen huidziekten, zooals aambeien, eczema, huid uitslag, jeukingen enz.- De Heer C. J. Jaspers te Hattêm, schrijft ons: Sedert ruim twee jaren heb flt onophoudelijk veel pijn moeten lijden, daar mijn vingers en-handen opengesprongen waiffti.- Ik kon mijn vingers niet meer buigen. Ze .werden hard en vol barsten en kerven en ik vtfik niet meer in staat mijn bezig heden naar beHooreA te doende onophoudelijke jeuking was iet orp uit te houdeiyToen ik van de wonderlijke genezïpgen, door Foster's Zalf ver kregen, hoorde, ontboh^ik oryaiddelyk een doosje en toen ilT de zalf toepaste, had ik den eersten dag een aanmerkelijke verlichting en den morgen van den tierden dag was ik volkomen genezen. Ik weet niet hoe ik U mijn dank zal betuigen en ik zal ditMYeldmjjg^jai^ aan iedereen bekend makefö'1'*^ ondergeteekende, verklaar, dltr-J^gt boven- ande waar is en machtig U het puBlfêk-.te maken op elke wijze, die U goeddunkt, (w.g'.), J Jaspers. Ziet toe, dat gij de échte Foster's Zalf bekomt, dezelfde soort, die de Heer Jaspers gehad heeft. Ze is te Amersfoort verkrijgbaar bij den Heer A. dan de Weg. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel f 1.75 yoor één- of flO.- voor zes dooien. 15

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1909 | | pagina 2