Bewonderenswaardig genezen. Een flame te Rotterdam, flie sedert Plaatselijk Nieuws. RECLAME. (Portret Waterstokerjj.) Mevrouw G. de Graaf, Speelmanstraat no. 50 a, schrijft ons: alk heb gedurende langen tyd veel geleden aan een verderfelijke bloedarmoede die mjj geheel en al ondermijnd had. Ik had geen eetlust meer en ik was zoo zwak geworden dat mijn toestand, die niet meer verergeren kon, een noodlottig einde deed vreezen. Bij de pijnen doordebloedarmoede veroorzaakt,zwakte, benauwdheid en duizelingen, was bovendien een algeheel. zenuwuitpulting gekomen. De voorgeschreven geneesmiddelen hadden geen uitwerking gehad, daar ik in een staat van vol komen verval was geraakt. Men vroeg zich af wat te doen? Men dacht alles te hebben ge daan wat mogelijk was én men leidde uit mjjn toestand af dat ik ongeneeslijk en dus veroor deeld was. Toch was hier gelukkig niets van aan; de Pink Pillen, dat wonderdadige genees middel waaraan ik de gezondheid dank, waren nog niet beproefd. Ik, die zooveel ellende heb doorgemaakt, kan zeggen dat men niet mag wanhopen aan de genezing zoo men nog geen gebruik van de Pink Pillen heeft gemaakt. Ik was als verloren beschouwd en nu ben ik voortreffelijk gezond." Gelooft nu niet dat dit geval een uitzonde ring is. De Pink Pillen hebben duizende men- schen genezen die veroordeeld schenen. De Pink Pillen zijn buitengewoon werkzaam. Zfj hebben een ongeëvenaarde krachtom het bloed te herstellen en alle geneesheeren die van de vorderingen der geneeskunde op de hoogte zjjn, weten welk een hulp zij kunnen vinden in dit merkwaardige middel. Prijs fl.75 de doos, f 9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-dépothouder voor Nederland, 7 Groote Mzfrkt te Rotterdam, voor Amersfoort en omstreken bij de firma's a. van de Weg en P. de Zwart, Langestraat 129 en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. dan toch slechts tot de hoofdlijnen" van het Indisch bestier zullen be perken?... Schetste hy niet in scherpe, vaste trekken Lovink's taak om voorlDdië, in poëtische richting te doen wat deze voor Nederland heeft tot stand ge bracht ten bate van den landbouw? Zeker, zijn zeggen dat men, in Atjeh, »op den goeden weg"', schoon dan bhet einddoel nog niet werd be reikt", was eene banaliteit, het zwakste punt uit 's ministers rede. Maar zijne toezegging om het rapport-Lieftinck in zijn geheel te pubhceeren, dit grif gehoor-geven aan kapt. Thomson's aandrang schonk daar rijke en ruime vergooding voor... Tegenover de overdreven, mal-op- gesmukte, overladen hulde, welke de lijmerige, de Kamer door zijne breed sprakigheid en dolzinnige beeldspraak agaceerende heer Boogaerdt bracht aan generaal Van Heutsz wien de Bredasche man een nkrans van laurierbladen" om de slapen woü winden (welke krans mr. Troelstra een nietonbegrijpelijken nculinarischen bijsmaak" in den mond bracht)... Tegenover dat pathos van ver dachten huize plaatstede heer Malefijt een onvermijdelijk, maar zeer kort, maar sober, haast-koel woord van waardeering. Deze minister is geen vriend van lakscb en lafferig goed praten, bemantelen. Hij geeft, in ronde, eerlijke woorden, den heer Schaper toe, dat 't op het stuk der behandeling van de koelies in onze Oost niet is wat 't wezen moet. Hij zegt: nNederlandsche onderdanen van (Jhineesche afkomst staan voor mij. gelijk met Nederlandsche onderdanen van Hollandsche bloede..." Hij betwist niet dat 't op het stuk der suiker industrie verre van pluis is. Na 'sheeren Duy's luide, rad, wild, haastig, daar door vermoeiend wordende, maar toch ook van frissche kracht, van kunde getuigende rede over de afhankelijkheid des Javaans, die zijn grond aan suiker lords moet verhuren en in handen van uitzuigers valt... Na die rede zoekt de minister zijn heil niet in vage algemeenheden in dooddoeners. Hij praat niet mooi, niet boeiend, niet bekorend. Hy is geen Idenburg van kleurige kracht. Hij neeft Indië nooit gezien... Alles toegegeven. Maar toch heeft deze oud-burgemeester, thans minister van Koloniën, op Donderdag 11 November 1909, door zijn eerlijke eenvoud, eene ongedachte zege in het Parlement behaald. Simplex... En wat daarop volgt! Mr. ANTONIO. Ds. J. W. van Stuyvenberg predikant te Westzaan zal Zondag ochtend de godsdienstoefening leiden der Doopsgezinde Kring alhier. Hedenavond vergadert de Kamer van Koophandel en Fabrieken ten raadhuize in openbare zitting. Vranken's Vokaal Kwartet. Het zal voor een ieder, die van een kerkconcert houdt, zeker een welkome avond zijn op Donderdagavond 18en November in de Sint Joriskerk te Amersfoort, alwaar bovengenoemd Familiekwartet uit Utrecht eene uit voering zal geven. Er worden gezon- geu in bet eerste deel: nummers van de oude, Italiaansche meesters: Prae- torius, Viadaria, Vittoria en Palestriria (van den laatsten de bekende num mers: »0 bone Jesie en Psalm '2: jSicut Servus") Het tweede deel geeft moderne Duitsclie gezangen van Mendelsshon, Schubert en Liszt. Het derde deel is eene bloemlezing van Hollandsche gezangen uit Valerius, van v. Tusschenbroek en Vranken. De verschillende deelen worden af gewisseld door orgelstukken van Bach, Corelli, Lootz, R. Hul, enz. De medewerking der prachtige acoustiek der ruime, mijstieke Sint Joriskerk zal het genot zeker ver- hoogen. Onder voorzitting van den heer Van Duinen vergaderde Handel en Nijverheid gisteravond in »De Zwaan." Nadat de notulen gelezen en goed gekeurd waren kreeg de heer Van der Meiden, als rapporteur over de narbeidsbeurs" het woord. Daar het de bedoeling van het Bestuur is, dit uitgebreide stuk, dat met veel kennis van zaken is samengesteld, te doen drukken, zullen we er maar enkele punten uit aanhalen. Arnhem heeft als voorbeeld gestrekt. Het bestuur van bedoeld lichaam bestaat hier uit zes leden, drie werkgevers en drie werknemers en een voorzitter, allen door den Raad benoemd. Zal dearbeids- beurs aan haar doel beantwoorden dan moet veel reclame in en buiten de gemeente gemaakt worden. Ieder moet weten, waar de beurs gevestigd is, dat de bemiddeling kosteloos ver strekt wordt, en dergelijke meer, alles ten gerieve van werkzoekers. De zaak schijnt zeer ingewikkeld, doch is in werkelijkheid eenvoudig. Wekelijks wordt een Staat van werk gevers en werkzoekers opgemaakt. Deze zaak moet van de Gemeente uitgaan, omdat deze dan het meest onpartijdig kan zijn en de Raad zich voortdurend op de hoogte kan stellen. De werkzoekers hebben dan recht en vragen geen gunst. Het hangt voor namelijk van den Directeur af of de Beurs populair wordt ja dan neen. Van hem kan veel invloed uit gaan, vooral bij de beroepskeuze. De vraag is nu maar of het voor ons gewenscht is tot een proefneming te besluiten. Tot nog toe is hier te Amersfoort weinig aandacht aan dit onderwerp geschonken, doch nu werkeloosheid een maatschappelijke kwaal geworden is, moeten we de oorzaak der ziekte kennen om baar, evenals de cholera, met succes te kunnen bestrijden. Een arbeidsbeurs is het beste middel om tot deze kennis te komen. Veel belangrijks, Arnhem betredende wordt nog medegedeeld. De conclusie is, dat hier ook eeu arbeidsbeurs noodig is en tot bet Bestuur van H. en N. maatregelen zal nemen om ze ook bier te verkiijgen. De voorzitter is de tolk der ver gadering, als hij de commissie met een hartelijk woord dank zegt voor dezen belangrijken en moeitevollen arbeid en stelt voor het rapport te doen drukken, wat met algemeene stemmen wordt aangenomen. Punt 2. Bespreking van de wensche- lijkheid van de oprichting van een vak school voor den Handel. Nogmaals wijst de voorzitter op het groote be lang van een goede boekhouding voor elke zaak. Menige zaak is te gronde gegaan, omdat er geen boek werd gehouden. Doch boekhouden en han delskennis zijn hier nog niet inheemsch en dat kan ook niet. omreden er geen onderwijs in gegeven wordt. Aan zoo'n vakschool voor den handel is in Amers foort groote behoefte. Verschillende heeren opperden bezwaren en vroegen inlichtingen, en weer anderen vreesden hooge onkosten. Dit waren zaken van latere orde. De kwestie wa? eenvoudig deze, of de leden zich er mede konden vereenigen, dat Handel en Nijverheid den eersten stoot gaf: een opgerichte vereeniging kon de zaak dan verder in behandeling nemen. Op een vraag van den heer Luyxs of er reeds uitzicht op zoo'n vereeni ging bestond, antwoordde de voor zitter, dat vakonderwijs algemeen ge wenscht wordt en dat de vereeniging wel zal tot stand komen. Aangenomen werd nu, dat het Bestuur zal handelen naar goedvinden. Ingekomen: Afl. 18 Weg met den woeker, een schrijven uit Baarn om inlichtingen van een op te richten Handelsvereeriiging, twee bulletins van Elink Schuurman over onderlinge Brandverzekering, een schrijven van de Handelsreizigersvereeniging »Ons Belang» en van de Coöperatieve Cen trale Credietbank te 's Hage of hier ook behoefte aan zoodanige Bank is 't Bestuur zal onderzoeken. Nog is ingekomen een schrijven van den heer v. L. van Middenstum, waarin hij zegt, dat bet onderzoek hier door te geringe medewerking van neringdoenden niet zal slagen. Hij roept nu de hulp van het Bestuur en van de leden in. De voorzitter vraagt nu, wie een paar middenstanders wil opzoeken om ze aan le sporen de vragenlijst in te vullen en op te zenden. Over het nieuwe Stuiverstuk zal in de volgende vergadering verder gespro ken worden, wanneer gegevens ver zameld zijn. De heer van der Wal releveert, 't geen het raadslid van Kalken in de vergadering van 26 Oct. gezegd heeft en hoopt, dat het niet alleen woor den zullen zijn, maar dat het den spreker ernst was. Hij moet dan met afgeronde voorstellen voor den dag komen en kan van het rapport van H. en N. dat, hoewel drie jaar oud nog nieuw is, gebruik maken Ook de commissie voor het marktwezen is nog niet ombonden en zal hom gaarne met raad en daad bijstaan. Waar voor een niet productieve weg naar Bnkhoven f40 000 werd afge staan, kan men ook wel eenige gul dens besteden voor een goed doel. Hierna sloot de voorzitter te 10 uur de vordering. Wat jammer, dat er j.l. Woens dag niet meer dan een honderd men- schen in «Amicitia" bijeen waren om te genieten van de kunst van Andries- sen en Zalsman. Jammer voor de thuisblijvers. Andriessen hoe jong nog is een kunstenaar, een artist in den ware zin. Zijn techniek is bewonderens waardig en bij dit alles is en blijft hij eenvoudig, een beminnelijk jong- mensch. Hoe heerlijk en vol gevoel om maar een enkel voorbeeld te noemen, droeg bij de polonaise dur van Litzt voor. Behoeft het wel gezegd te worden, dat Zalsman met zijn prachtige stem de liederen meesleepeud voordroeg, nu eens droevig, dan weer vroolijk? Wat maakten b.v. »0 komme, holse Sommernacht" en »Der Knabe und das Immlein" een diepen indruk. De voordrachten met Hollandscben tekst vielen zeer in den Smaak, ge lijk bleek uit het krachtige applaus. We noemen slechts «Lievelingskind" en het jKikkerliedje", »Op den zolder" en «Raadseltje" orn te eindigen met de wensch, dat het eeu volgenden keer voller moge zijn. Voor 't overige is, wat in dit Blad van 3 Nov. aan gaande beide kunstenaars betreffende hun wijze van voordracht is gezegd, ook dezen avond waar gebleken. Nationale Huisvlijt-Tentoonstelliug v.d. Volksbond. Op het programma der Nationale Huisvlijt-Tentoonstelling v. d. Volks bond komt een punt voor, dat niet alleen zeer interessant is doch tevens ten volle doet zien hoe zeer het ernst is met den wensch om deze tentoon stelling een uitgangspunt te doen vormen voor eeri nieuwe ontwikkeling der Huisvlijt. De tweede afdeeling toch is geheel gewijd aan het denkbeeld der moder ne H u l s vl ij t sc h oo 1 met openbare les en de nieuwste hulpmid delen. In deze afdeeling zulleD de jonge huisvlijlers onder leiding van hun leerares of leeraar een aanschouwelijk beeld trachten te geven van wat de Huisvlijtschool kan en wil, met werk banken, met instrumenten, met modellen. Cursussen van verschillenden aard zullen elkander daarbij afwisselen en tevoren worden aangekondigd. Men zal er schrijnwerk en houtsnijwerk zien, cartonage en kleiarbeid, vlecbt- arbeid en versienngskunst met waar- delooze grondstof, rustrekwerk, kant werk en kunstnaaldweik als lakken van hoogere kunst; ja, zelfs het batikken en de uit Zweden hier heen gebrachte weefarbeid zal er een plaats innemen. Tot voorbereiding dezer afdeeling is een bijzondere commissie ingesteld bestaande uit den beer H. de Wilde, Wethouder van 's-Gravenhage en lid Tentoonslellingsbestuurde dames Mej. M. Pekelbaiing te Utrecht, M. Posthuma Leerares Handenarbeid te 's-Gravenbage, Mevr. A. WegerifT- Gravestein, Directrice Batik-ateliers te Apeldoorn, en Mej. Louise Wildt, Leerares Zweedsche handweefkunst te Amersfoort; en de H.H.: H. A. J. Baanders architect te Amsterdam, G. J. Blees Kzn secretaris van de Regelingscomm. der Tent. te Zaandam, A. German, Leeraar Handeuarbeid te Gouda, H. van der Mandere alg. secretarcs Tenlooristellingsbestuur te 's-Gravenhage, A. J. Schreuder, Direc teur Med. Paedag. Insiuuul Klein Warnsborn te Arnhem, L. P. Wal burg!) Schmidt, Arts, lid Hoofdbest. Volksbond, te Hasselt (O J. Slam, Hoofd O. L. S. te Amsterdam, KI. de Vries, Hoofd-onderwijzer en lid Ge meenteraad te Amsteidam en A. van Waart, Secretaris Ver. tot bev. v. d. handenarbeid te Rotterdam. Leeraressen of leeraren, die bereid zouden zijn zich voor een dergelijken cursus voor een of meer dagen beschikbaar testellen, worden vei zocht zich te wenden lot den Alg. Secreiaris van 't bestuur der Tentoonstelling te 's-Gravenhage. (Jan v. Nassaustraat 93). Op beleefd verzoek van den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente worden de predikbeurten in de St. Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige pi edik beurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag 14 Nov. geregeld als volgt: Evang. Luth. Kerk. Voorm. '10 uur, Dr. W. van Lingen van Doetinchem. Remonstrantsche kerk. Voorm. 10 uur, Ds. Hooykaas. Doopsgezinde Kring. Het Logegebouw Van Persijnstraat No. 1. Voorm. IO'/j uur, Ds. J. W. van Stuyvenberg te Westzaan. Gereform. kerk (Langegracht). Voorrn. 10 uur, Ds. Donner. 'sAv. 5'/i uur, Ds. J. H. Donner van Breda. Gereforin. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Ds. Teerink. 's Av. 5'/> uur, Ds. Teerink. Vrije Gereform. Gemeente. Voorm. 9'/i uur, de Heer H. J. Vaarties van Dordrecht. 'sAv. 5 uur, de Heer H. J. Vaarties. Chr. Gereform. Gemeente. Lokaal »de Zaaier". Voorm. 91/» uur, Godsdienstoefening- 's Av. 5'/, uur, Godsdienstoefening. Scherpenzeel 10 November 1909. Door het College van Notabelen der Ned. Herv. Kerk te Scherpenzeel is in hunne vergadering van 9 Nov. 09 als keikvoogd herkozen den Heer A. J. J. Hendriksen en gekozen den Heer A. Schimmel Ez. inplaats van den Heer M. Middelkoop die wegens voortdu rende ongesteldheid ontslag heeft genomen. Gisteren mochten Albert van Santen en Echtgenoote in goede ge zondheid hun gouden Bruiloft vieren den Bruidegom oud 79 jaren de Bruid 76 jaar. Zij hebben 9 kinderen 8 behuwd kinderen en 29 kleinkinderen dus met de oudjes er bij gerekend een familiekring van 48 uitmaken die allen opdien dag tegenwoordig waren. Voorwaar een zeldzaam gelukkig feest daar in die 50 jaar nooit een lijk uit hun woning is gedragen. Ook eenigzirils bewijs dat Scher penzeel een gezonde plaats is, BURGERLIJKE STANDEN Amersfoort. van 4 tot 11 November 1909. GeborenGerarda, d. van Cornelis van de Vlasakker en Johanna Spijker. Gerrit, z. van Gerardus Johannes Martin Steur en Jaantje Prins. Alijda, d. van Albertus van Beek en Maria van Wilgen burg. Wilhelmina Johanna Elisabeth, d. van Hermanus van Huik en Maria van den Hoven. Gerdina Wilhelmina, d. van Jan Woudenberg en Antje Kop. Willem, z. van Gerrit Zuijderduijn en Alijda Johanna van der Heiden. Wil helmus Gijsbertus, z. van Lodewijk Mostert- man en Geertruida Meijer. Hendrik Jan, z. van Alijbertus Berend Diekerhof en Gerriije Johanna Hersting. Johannus Gerardus, z. van Wilhelmus Kuyten en Maartje van Duijn. Cornells, z. van Jacob van den Hoek en Geertruida de Ruijg. Johanna Catharina d. van Gerardus van Ouwerkerk en Angenes Maria Vossenberg. Johannes Bernardus Antonius, z. van Gerardus Hendrikus Rouwhorst en Geertruida Cornelia Antonia Hendriks. Bertus Teunis, z. van Hen drik van den Hoek en Ryntje Veer. Ondertrouwd: Antonius Bliekendaal en Alberta van den Heuvel. Martinus van Leijenhorst en Johanna Verburg. Gerar dus Johannes van der Mast en Jansje Pruim. Dirk Pieter Brandsen en Hen- drika Jacoba Wels. Jan Verschoof en Antonia Geertruida de Jeger. Dirk Mulder en Willemina Brouwer. Corne lis de Ruijter en Anna Christina Jacobs. Johannes van den Heuvel en Jacoba Gijsbertse. Getrouwd: Dirk van Eist en Alberta Windhouwer. Wilhelmus Gerardus Nagelmakers en Maria Jagtenberg. Overleden: Cornelis Veenendaal, 69 j., echtg. van Elisabeth Berdina de Bruün. Hendrik van den Brom, lj. Wijmpja Brons, 26 j., echtg. van Gerardus Hemmen. Gerard van Kranenburg, 4 m. Adrianus Johannes Kraan, 3 j. Hen- drika Petronella Kerkhof, 1 j. Hendrik ter Maat, 20 j., ongeh. Jan van Voorst, 66 j., wed. van Jannetje Maria Vat. Geertruida Catarina Kraaikamp, 44 j., echtg. van Franciscus de Bree. Teunis Schouten. 74 j., wed. van Adriana Johanna Ederveen, Wilhelmina Speelberg, 4 mnd. Leusden. van 5 tot 12 November 1909. GeborenGerarda Sophia, d. van Gerrit Hoogland en Errisje Blom. Getrouwd: Wulfert Tolboom en Elisa beth Grift. Overleden: Elizabeth Gerritje Wouterse 10 m. Stoutenburg. van 5 tot 12 November 1909. GeborenHendrika, d. van Wouter van der Heiden en Alijda Kuier. Overleden: Jenneke van Vaneveld 3 j. Hanna van Houten, 80 j., ongeh. Woudenberg. Geboren: Elizabeth, d. van Lubbertus Willigenburg en Gybertje van Voort huizen. OndertrouwdAart Kleinveld en Errisje van de Weerd. Dirk Frederik van Woerdekom en Odina Hendrika van Egdom. GetrouwdJacob Vos en Hendrika van der Wiel. make l bericht. AMERSFOORT, 12 Nov. 1909 Tarwe f 0;Rogge f 0.Boekweit f 0. Appelen f 3.a f 5.f'eren f 3.a f 6 Klei- aardapp. fO.— a f0.zandaardapp. f 1.80 af 2 Hoendereieren f8a I 9.per 100 st. Eenden fOa fOBoter f 1.40 a f 1.50 per kilo. Mir- ^arine f 0.a f 0.Zoetein. kaas f0.afO. Kippen f 0.S0 afl 20. Kuikens fl.a f 1.40 Piep- kmkens f 0.40 a f 0.80. Ganzen f 0.a f 0.Eenden f 0 90 a fl.10 p. st. Jonge fl.a fl.20. Hazen f 1.50 a f2Wilde konijnen f 0.00 a f 0.00. Tamme f 0.80 a f150. Duiden f 0.50 a f 0.70 paar. Magere varkens f 00. a f 00. - Varkens t. export f 0.a f Zeugen f 40.a f 50.Biggen f 8.a f 13 Schrammen f ifVette koeien f 000.a f 000.Guste koeien f 000. a fUOO.—Kalfkoeien f 000.— a f 000.—Kalf- vaarzen f 00.a f 00.—Os f 000.a f 000. Pinkstieren f U00.a f 000. Aangevoerd waren ongeveer heet Tarwe, heet. Rogge. heet. Boekweit. 250 heet. Appelen. 60 heet. Peren. heet. Kleiaardappe- en 200 heet. Zandaardappelen, 12000 stuks Hoen dereieren. stuks Eendeneieren. 900 kilo boter, kilo Margarine, Kilo ka^s. stuks Vee. magere varkens Varkens voor exportslagerijen 350 biggen en 8 zeugen. RECLAME. Nierkwalen zijn gevaarlijk. Nier- en blaaskwalen zijn daarom zoo gevaar lijk, omdat zij zoo dikwijls verwaarloosd worden, totdat de ziekt-c in een hevigen graad uitbreekt, doordat dc zieke zijn maatregelen niet bijtijds nam. Het werk der nieren bestaat in het uit het bloed filtreeren der onzuiverheden, die met de urine afgevoerd worden. Wanneer deze onzuiver heden in het lichaam achterblijven door een ge brekkige werking der nieren, zullen zij zich op- hoopen in die deelen van het lichaam, waar zij zich het gemakkelijkst nestelen kunnen. Zoo zal het urinezuur zich verzamelen in de spieren en weefsels, en krijgt gij last van pijn in de ge wrichten en spieren, in de lendenen eq zijden, in de blaasstreek, enz. De vloeibare onzuiver heden hoopen zich op onder de huid en veroor zaken zwellingen onder de oogen, opgezwollen polsen en handen, dikke voeten en beenen. Neem Uw maatregelen, zoodra zich de minste verschijnselen van een nierkwaal voordoen en draagt er zorg voor, dat de nieren het bloed zuiver houden en dat de onzuiverheden geregeld afgevoerd worden. Zonder dat kunt gij niet gezond zijn. Onder de waarschuwende kenteekenen van nierkwalen noemen wijPijn in de lendenen, rheumatische pijnen, bezinksel of graveel in de nrine, pijnlijke urinelooziDg, pijnlijke urineloozing, pijnlijkheid in den rug bij het ontwaken, slape loosheid, prikkelbaarheid, waterzuchtige zwellin gen, enz. Begint nog heden een kuur met Foster's Rug pijn Nieren Pillen, die de opgehoopte onzuiver heden bereiken en afvoeren, en aan de nieren hun oude kracht weergeven. Doordat dit genees middel den oorsprong van uw ziekte bereikt, tast het uw kwaal in zijn wortels aan en zijn de genezingen door Foster's Rugpijn Nieren Pillen dunrzaam. Let er op, dat ons handelsmerk de man met zijn handen in de lendenen op het ètiket voorkomt. Gij knnt er dan zeker van zijn He echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen te hebben gekregen, die te Amersfoort verkrijgbaar zijn bij den heer A. van de Weg, Langestraat 23. Toe zending geschiedt franco na ontvangst van post wissel a ƒ1.75 voor één, of ƒ10.voor zes doozen. 1

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1909 | | pagina 2