Voornaam Gemengd Nieuws. Voor Huis en Hof. Advertentiën. ii Zit- en Slaapkamer HUIS, Mevrouw HANSEN, Geldersche Kade 42, Stokpaardjes-Lelienmelk-Zeep Wissel- en Effectenltantoor !(i JANSEN &TILANUS Firma Gehrs. HAMERS. TÜI7ERSMAGAZ1JN De Amersfoortsche schietver- eeniging «Prins Hendrikt hield Woen- dagavond een gezellige bijeenkomst in de schiettent aan de Pieter Botlr- straat. Het doel was het uitreiken der prijzen, welke ten deel vielen aan I. Doorloopend concours. Maximum 2400 punten. Rozenprijs J. W. v. Eist, 106 rozen. I. J. W. v. Eist 2324. 2 R. J. van Ruiven 2321. 3. A E. Blok 2290 4 Tb. de Jager 2272. 5 W. Ruiten berg 2261. 6. J. G. F. van Achtpr- bergh 2249. 7. A. Wildeman 2243 8. W. Floor 2239. 9. J. Kleber 2232, 10. H. C. J. v. d. Pol 2217. 11. M. A van Bemmel 2201. 12. F. Ruitenberg 2185. 13. K. Ipenburg 2174. 14. H. Wassing 2162. 15. M. Hoogevest 2149. 16. L. Pezie 2089 17. J. Boshuizen 2066 18. A. Bakkenes 2063. 19. C. van Achterbergh 2017. 20. J. Beek man 1998. 21. L. Gunthermöhr 1919. II. Viije baan wedstrijd. Max. 300 punten. 1. Th. de Jager 298. 2. A. Wilde man 225 3. R. J v. Ruiven 295. 4. W. Ruitenberg 294. 5. F Ruitenberg 291. 6. M. A. v. Bemmel 290. 7. J W. v. Eist 290. 8. A. E. Blok 289. 9. J. Kleber, 282. 10, J G. F. v Achterbergh 282. 11. M. Hoogevest 280. 12. W. Floor 276. Op beleefd verzoek van den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente worden de predikbeurten in de St. Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige predikbeurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag 8 Mei geregeld als volgt: Evang. Luth. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. J. L. F. de Meijere, Ev Luth. pred. te Haarlem Renionstrantsche kerk. Voorm. lO'/i uur, Ds. Hooykaas. Doopsgezinde Kring. Het Logegebouw Van Persijnstraat No. 1. Voorm. 10'/i uur, Ds. G. Wuite Jz. te Arnhem. Gereform. kerk (Langegracht). Voorm. 10 uur, Ds. Donner. 'sAv. 5'/i uur, Ds. Donner. Gereforrn. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Prof. Dr. H. H. Kuyper Hoogl. a. d. Vrije Universiteit te Amsterdam. 'sAv. 57> uur, Prof. Dr. H. H. Kuyper. Vrije Gereform. Gemeente. Voorm. 9Vi uur, Godsdienstoefening, 's Av. 5 uur, Godsdienstoefening. Chr. Gereform. Gemeente. Lokaal «de Zaaier". Voorm. 9'/» uur, Dr. De Bruin, van 'sGravenhage. 'sAv. 5'/» uur, Dr. De Bruin. Hersteld Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Geb. Eben-Haëzer, Muurhuizen 113. Voorm. 10 uur, Godsdienstoefening. Nam. 41/» uur, Godsdienstoefening. Een dubbel jubilé. Dinsdag 3 Mei was 't feest in De Bilt, bij Utrecht. Toen vierden de heer en mevrouw J. B. Groenewegen hun gouden bruiloft en tevens werdt herdacht het vijftigjarig bestaan van de firma Groenewegen en Co. Deze firma werd gesticht in Amsterdam en had haar eersten zetel in Plantage Franscbelaan baar terrem werd later bij Arlis getrokken. Uit de Plantage werd de kweekerij verlegd naar den Oeterwalerweg, thans de Linnaeus straat. Achtereenvolgens traden de beide broeders van den heer Groene wegen. de heeren Hendrik en Jacobus tot de firma toe en gezamelijk gaven zij aan de zaken een enorme uitbrei ding. De familiën der firmanten breid den zich ook uit, en zoo werd over gegaan tot een splitsing van de zaak de jubilaris vestigde zich in de Bilt, de beide andere broeders bleven in Amsterdam. In De Bilt werd voornamelijk de boomkweekerij beoefend, en wat die op het oogenblik beteekent is op te maken uit de grootte, die ongeveer 40 H.A bedraagt. Tevens werd daar in het leven geroepen een handel in tuinbouwgereedschappen onder de firma Blass en Groenewegen, waarvan twee zoons van den heer Groenewegen de firmanten werden. De naam Blass is de geslachtsnaam van mevrouw Groenewegen. Wat de heer J. B. meer bekend als Barend Groenewegen voor den tuinbouw is geweest, zul len vooral de ouderen zich zeer goed herinneren; hij was een der pioniers. In de laatste jaren trad bij weinig naar voren, ook al door het vermin deren van het gezicht. De naam Groenewegen is door het geheele land en verre daarbuiten goed bekend, en voor een Diet onbelangrijk deel is dit hel gevolg van de onver moeide werkzaamheid van den jubilaris. Hij heeft hard gewerkt. Aan hartelijke gelukwenschen zal het 't jubileerende echtpaar niet ontbreken. Voor Hoenderfokkers: Men boude bij een haan 12 a '15 kippen; niet meer met bet oog op de bevruchting der eieren, niet minder, daar de hoenders dan te zeer worden afgemat. De haan zij niet ouder dan 1 3 jaar. Hoenders die vastzitten, pluk ken elkaar wel de veeren uit, 't Kan komen door gebrek aan dierlijk voed sel, dat zij bij vrijen uitloop allicht genoeg vinden. Men zorge dao voor wormen, vleeschmeel, fijn gehakte le ver, enz. Ook zorge men voor bewe ging, waartoe men het graan in de ren onder harkt, zoodat de hoenders moeten scharrelen, en bange een of meer koolstronken op, Vooral groen- voeder, keukenalval, afval van slage- lijen en kalkvoeden (schelpen, grit, enz.) moeten steeds voldoende gege- ven worden. Observator. STOOIVIVAARTBERICHTEN. Opgave Alex. Mackintosh Co. Stoomvaait Maatschappij Nederland. ss. Vondel vertrok van Columbo 30 April. ss. Koning Willem II arriveerde te Southampton 1 Mei. ss. Koning Willem III arriveerde te Genua 2 Mei. ss. Koningin Wilhelmina arriveerde te Portsaid 3 Mei. HollandAmerika-Lijn. ss. Nieuw Amsterdam vertrokken van Rotterdam 23 April. Deutsche Ost Afrika-Line. ss. Herzog aangekomen te New-York 2 Mei. ss. König vertrok van Port-Said 30 Mei. Opgave van de Vereeniging „HANDEL EN NIJVERHEID" van personen die zich in de Gemeente hebben gevestigd, of daarmt zijn vertrokken naar andere Gemeenten, met vermelding van woonplaats, van den 20 April tot en met 3 Mei 1910. GEVESTIGD. Anna Geertrui Ruitenberg, van Laren naar Langegracht 18. Dientje Apeldoorn, van Leusden naarBergstr. 20. Hilletje Elschot, echtgenoote van S. van de Vrugt, van Heerde naar Leusderweg 150. Jacobus Johannes Thien, van Groenlo naar Kleine Haa» 7. Marinus Fontijn, van Duitschland naar Achter de Kamp 14. Herman Cornelis Slagter, van Infanleriekazerne naar Leusderweg 8. Gerrit Keurhorst, van Leusden naar Leusder weg 44. Johannes Carl Kettner, van Amsterdam naar Utrechtscheweg 109. Neellje Rietveld, van Utrecht naar Arnh.wcg 55. Johan Rietveld, van Utrecht naar Arnh.weg 55. Margaretha Christina in 't Veld, van Wage- ningen naar Van Campenlaan 2. Elisabeth Margaretha Johanna Moorrees, echt genoote van G. A. Buhlman, van Bergen op Zoom naar Blankenheimstraat 2. Wilhelmina Geertruida Hermans, van Bergen op Zoom naar Blankenheimstraat 2. Herman de Vrij, van Amsterdam naar Lange- straat 107. Anna Jacoba Los, van Amsterdam naar Wol- ferlstraat 16. Abraham van Wijland, van Bunschoten naar Puntenburgerlaan 41. Gerrit van Duin, van Hoorn naar Langestr. 143. Dr. Hermann Fredcrik Roll, van Hilversum naar Barchman Wuijtierslaan 4. Carel Roessingh, van Lonneker naar Barchman Wuijtierslaan 2. Anton Georg Justinus Cornelis Wilkens, van Utrecht naar Langestraat 115. Hendrika Aletta Everdioa Schmitz, van Bus- sum naar Kortegracht 13. Jetje ter Maat, van Lonneker naar Barchman Wuijtierslaan 2. Wouteria Hendrika Rombeck, van Lonneker naar Barchman Wuijtierslaan 2. Albertus Hcndrikus Hekkelman, van Gorssel naar Leusderweg 154. Dirk Jan Hekkelman, van Gorssel naar Leus derweg 154. Aaltje Frankfort, van Haarlemmermeer naar Leusderweg 20. Andries Gouw, van Veenhuizen naar Hellestr. 24. Arie ter Burg, van Woudenberg naar Bis- schopsweg 80. Cornells Marinus de Ruijter, van Schin op Geul naar Havik 6. Jan Hendrik de Ruijter, van Schin op Geul naar Havik 6. Aartje van Elven van Zaandam naar Utrecht scheweg 84. Berendina van 't Hof, van Woudenberg naar Woestijgerweg 53. Jhr. Jacob Alexander Röell, van Ede naar Langestraat 75. Jacob Johannes de Molenaar, van 's Hage, naar Parallelweg 12. Anna Josepha van Borren, van Roermond naar Soesterweg 161. Sies Yeldmeijer, van Breda naar Schimmel- penninckstraat 20. Willem van der Krol, van Utrecht naar Kruis- kamp 25. Evert Windhouwer, van Leusden naar Woestij gerweg 29. Bernardus Ochse, van Laren naar Appelweg 17. Johan Christiaan Hendrik Gerardus Ochse, van Laren naar Aldegondestraat 4. Hendrik Anton Enkelaar, van Amsterdam naar Kampstraat 92. Wouter Heinen, van Averecst naar Arnhem- schestraat 19. Petrus Nicolaas Bernardus Deitmers, van Pur- merend naar Krommestraat 4. VERTROKKEN. Johanna Pannekoek, van Regentesselaan 5 naar Vroomshoop. Hendrikus Petrus van Nes, van Wolkerstraat 20 naar Amsterdam. Lambertus do Wilde, van Achter 't Oude Stadhuis naar Gorinchem. Margaretha Yonhof, van Hellestraat 21 naar Ermelo. Theodora Johanna Alia de Lange, van Schim- melpenninckstraat 64 naar Rotterdam. Willem Dérogée, van Arnhemscheweg 72 naar Nieuwcrsluis. Cornelis Roovers, van Arnhemscheweg 72 naar Nieuwersluis. Gerardus Jozephus Reyners, van Havik 3 naar Stoutenburg-Achterveld. Alexander Salomon Aronson, van Muurhuizen 135 naar Meppel. Hendrika Emma Bosch, van Muurhuizen 135 naar Tilburg. Johanna Agnes Pijnenberg, van Nicasius- dwarsstraat 14 naar Groningen. Gerardus Norbertus Maria Wils, van Laven delstraat 10 naar 's-Hertogenbosch. Jannetje van den Berg, van Zuidsingel 42 naar 's-Gravenhage. Pieter Marinus Wink, van Puntenburgerlaan 41 naar Zalt-Bommel. Jeannetta Diderika Nijhuis, van Puntenbur gerlaan 41 naar Zalt-Bommel. Wouter Buis, van Wolkerstraat 3 naar Zalt- Bommel. Daniël Jacob Heinsius, van Zuidsingel 38 naar De Bilt. Johanna van Korlaar, van Zuidsingcl 38 naar De Bilt. Jan Emile Müller, van Bergstraat 28 naar Oost-Indic. Berend Marwitz, van Schimmelpenninckstraat 36 naar Groningen. Dirk Klomp, van Aldegondestraat 28 naar Ilpendam. Hendrik Bouwman, van Puntenburgerlaan 22 naar Winterswijk Lambertlia Johanna Jozepha Yermolen, van Nieuwstraat 20 naar Kuilenburg. Petronella Engelen, van Schimmelpenninck straat 40 naar Hamersveld. Johannes Hermanus van der Burg, van Paulus Buyslaan 5 naar Amsterdam. Hermanus LeoDardus Meskes, van Varken markt 6 naar Bussum. Albert Willersen, van Soesterweg 277 naar Rhenen. Anna Maria Yerwey, van Soesterweg 277 naar Rhenen. Barend Snelleman, van Langestraat 87 naar Koog aan de Zaan. Adriaan Leonard Klerk de Reus, Kleine Berg straat 24 naar 's-Hertogenbosch. Evertje Roozendaal, van Smallepad 3 naar Rotterdam. Johanna Antonia Marinus, van Pieter Both- straat 25 naar Bennekom. Trientje Tuinman, van Schimmelpcnninckstr. 66 naar Groningen. Willem Frederik Jansen, van Schimmelpen ninckstraat 39 naar Leiden. Frits Elders, van Lavéndelstraat 3 naar Delft. Gerardus Remkes, van Leusderweg 3 naar Utrecht. Siwert Mulder, van Utrechtscheweg 18 naar Groningen. Nicolaas Arnoldus van Woudenberg, van Langestraat 25 naar Utrecht. Johanna Adriana Heere, van Hoogeweg 17 naar 2e Kazernestraat 4. Agatha Martina Kerkhoff, van Heiligenberger- weg 1 naar Roermond. Adolf Meier, van woonwagen naar Bergh ter Beek. Maria Augusta Meier, van woonwagen naar Rheden. Eduard Pieter Jan Meier, van woonwagen naar Herwen cn Aerdt. Cornelia de Bruin, van Muurhuizen 102 naar Naarden. Stephanus Gustaaf Meier, van woonwagen naar Oud-Zevenaar. Maria Magdalena Meier, van woonwagen naar Oud-Zevenaar. Martha Barbara Meier, van woonwagen naar Oud-Zevenaar. Joachim Johannes Meier, van woonwagen naar Oud-Zevenaar. Charles Louis Meier, van woonwagen naar Oud-Zevenaar. Jacob Zwart, van Arnbemscheweg 138 naar Winkel. Rosalina Johanna Christina Maria van Borren, van Soesterweg 161 naar Schin op Geul. Hermanus Jacobus Heijhoff, van Groote Spui 3 naar Zwolle. Carolina de Yries, van Lieve Vrouwestraat 1 naar Ede. Hermanus Tromp van Holst, van Paulus Buyslaan 4 naar Utrecht. Johanna Diters, van Paulus Buyslaan 4 naar Utrecht. Hillegonda van Nijmegen Schonegevel, van Beekcsteinschelaan 25 naar Dokkum. Gijsbertha Cornelia Klarenbeek, van Lange straat 37 naar Soest. Maria Johanna Cecilia Stork, van Schimmel- penninokstraat 6 naar Amsterdam. Gerardus Gijsbertus Kessler, van Leusderweg 6 naar Harderwijk. Helena Wilhelmina Catharina van der Burg, van Paulus Buyslaan 5 naar Lochem. Leonard van de Kasteele, van Beekesteinsche- laan 3 naar Amsterdam. Elisabeth Cornelia van Dam, wed. G. van Dam, van Beekesteinschelaan 3 naar Amsterdam. Jefta Best, van Nicasiusstraat 21 naar Putten. Jan David Veenendaal, van Aldegondestraat 32 naar Breukelen Nijenroode. Hendrik Jan Kossen, van Borstraat 5 naar Hoogwoud. Cornelis Johannes Joseph Heesters, van Punten burgerlaan 35 naar Tiel. Maria Wijnanda Anlonia van den Donk, van ^uidsingel 44 naar Voorburg. Wilhelmina Hendrika Maria. Brouwer, van Zuidsingel 44 naar Hilversum. Christina Geertruida Francina Henrietta de Bruyn Prince, van Blankenheimstraat 18 naar 's Hage. Aleida Hendrika Berg, van Weijeratraat 7 naar Delft. Theodora Berdina Antenetta Jonker, van Westerstraat 11 naar Steenwijkerwold. Arie Martinus Kok, en echtgenoote van Westerstraat 19 naar Hilversum. Rijk Wevers, van Hoogeweg 4 naar Hilversum. Nelis Willem van Meggeïen, van Schimmel penninckstraat 3 naar 'sHage. 1 Nicolaas van Keulen, van Oliesteeg 4 naar Nijmegen. Maria Vermeulen, wed. J. A. van Geldercn, van Nicasiusstraat 15 naar Hoogeveen. Johanna Maria Nieënburg, van Muurhuizen 143 naar Losser. Jan van Leeuwen, van Puntenburgerlaan 44 naar 'sGravenhage. Lodewijk Godfried Hendrik Gunter Mohr, van Vlasakkerweg 1 naar Amsterdam. Annigje van Veen, van Korte Bergstraat 24 naar 's Hertogenbosch. Adriana Jacoba Punt, van Arnhemscheweg 19 naar 'sGravenhage. Anna Michon, van Teutstraat 41 naar Renkum. Wilhelmina Michon, Bemmel. Gijsbertus Michon, Bemmel. Gijsbert van Manen, van Langestraat 103 naar Dieren. Adrianus Cornelis Buvelot en gezin, 1 Leusderweg 74 naar Bemmel. Hendrik Cornelis van der Sman, van Utrecht scheweg 98 naar Baarn. Alberta Heger, van Rozemarijnstraat 20 naar Watergraafsmeer. BURGERLIJKE STANDEN Amersfoort. van 28 April tot 5 Mei 1910. Geboren: Willem, z. van Hendrik Mas tenbroek en Gijsje van Leijenhorst. Hubrecht Johannes, z. van Hubrecht Jo hannes Fremouw en Johanna Margaretha Jansen. Hermanus Bertus, z. van Steven Hartogsveld en Bastiana Hendrika Pul, Paul Günter, z. van Carl Ferdinand Hennings en Anna Meijer. Gerrit, z. van Gerrit van Duinen en Judina Johanna van der Pol. Alida Maria Peternella d. van Pieter Ouwerkerk en Hendrika Jacoba Cornelia Hei mes. Cornelia, d. van Cornelis Brouwer enTryntjeTheunisz. Hendrikus Antonius, z. van Hendrikus Pas en Petronella, Affrink. Franciscus Maria Athanasius, z. van Jacobus Petrus van den Bos, eii Martina Maria van Kampen. Reintje, d. van Evert Vetkamp en Clasina Pieternella Lansaat. Johan nes Antonius, z. van Cornelis Johannes van den Heuvel en Hendrika Catrina Berg. Geertruida Rebecca, d. van Jan Marinus van Ouwerkerk en Alida Anna Maria Kamp. Willem Gerhardus, z. van Gerhardus van der Horst en Jitske Miëdema. Jan Gerrit, z. van Meijus Klijnstra en Jannetje Alijda van Nieuwen huizen. Een buiten huwelyk geboren kind van het mannelijk geslacht. Ondertrouwd: Hendrik Adrianus Jekel en Jacoba Blom. Jan Petrusma en Wilhelmina van Diggele. Leonard Bin nendijk en Maria Eva van den Berg. Johannes Krijnen en Anna Spijker. Adrianus Bastiaan van der Klein en Klaasje van der Linde. Jacob de Gooijer en Petronella Jacoba Koning. Johannes Martinus Willemsen en Margrietha Bekker. Hendrik Rigter en Johanna Wilhelmina Boog. Reinier Stephanus Jens en Pe tronella Bertha Marinus. Dirk Jan Willem van Tellingen en Hiltje Bron. Getrouwd: Reijer Boon en Anna Chris tina Fernhout. Johannes Marinus Maters en Elizabeth Cornelia Kroon. Johannes Jacobus Gerardus Everwijn Rückert en Emma Hendrika Bosch. Karei Veenendaal en Maria Johanna van Wyland. Arie van der Velden en Martha Anthonia Lokhorst. Hendrikus van Wageningen en Geertruida Kommer. Cornelis Petrus Kuit en Willemina Bremer. Stephanus Verhoeff en Eli sabeth Maas. Christiaan Johannes Mark en Cornelia Koops. Overleden: Willem Butselaar, 37 j., ongeh. Anna van Keken, 10 d. Everarda Westhof, 25 j., ongeh. - Quirijntje Hoogstraten, lj. Gerrit van Holk, 60 j., geh. met Grietje Kor ver. Woudenberg. OndertrouwdJohannes van Lambalgen en Gerritje Jetten. Leusden. van 29 April tot 6 Mei 1910. Geboren: Gerard Geurt, z. van Gerrit Bouman en Everarda van Selm. Ondertrouwd: Johannes Knoppers en Aartje van de Peuh. - Wilhelmus van Nimwegen en Petronella Engelen. Overleden: Johannes Voskuylen. 71 j., ongehuwd. Stoutenburg. van 29 April tot 6 Mei 1910. Geboren: Geertruida, d. van Nicolaas van Egdom en Rijkje van der Scheur. RECLAME. Jeukende huidziekten. Niets kwelt u meer dan een jeukende huid ziekte. Aambeien zijn door hun pijplijk karakter bijzonder lastig te verdragen. Het jeuken ervan maakt u bijna krankzinnig. Zij verwoesten uw slaap en maken u mismoedig en wegkwijnend Nooit krijgt ge de minste verlichting, of gij staat, zit of loppt. Eczema is met alleen onooglijk, maar ook besmettelijk, en het breidt zich schrikbarend vlug uit. De prikkeling is zoo onuitstaanbaar, vooral wanneer ge warm wordt, dat gij bijna niet kunt nalaten om uw huid open te krabben. Huiduitslag, puisten, schurft en gordelroos zijn eveneens zeer pijnlijk en in staat om u moedeloos té maken. l Voor aambeien, eczema en iedere jeukende huidaandoening is Foster's Zalf zonder wederga. Zij doet onmiddellijk de kwellende prikkeling bedaren, en geeft een ongekend gevoel van rust. Alnaarmato de aanwendiug der zalf wordt voort gezet, heelt de jeukende oppervlakte der huid, en de volharding van den patient wordt ten slotte beloond door een volkomen en daurzame.genczing. Foster's Zalf prikkelt dp..huid" met en doet haar ook niet te vlug opdrogen. Over de ge heel e wereld oogstte zij door haar uitstekende hoedanigheden niets anders dan lof. Verzekert u, dat gij de echU Foster's Zalf krijgt. Zij is te Amersfoort verkrijgbaar bij den heer A. van de Weg, Langestraat 23. Toezen ding geschiedt franco na ontvangst van post wissel a ƒ1.75 voor één, of f 10.— voor zes doozen. In de Beekesteinschelaan wordt te huur aangeboden, eene gemeubileerde zonder Pension. Brieven letter E. Bureau van dit blad. TE HUUR GEVRAAGD een droog, zonnig in AMERSFOORT of omstreken. Huurprijs f 20*0.—,"7^225. Brieven lett. G. 89, Alg. Adv. Bur. ROUMA Co., Amsterdam. Astrologiste, Charakter, Heden, Verleden en Toekomst, is ver huisd van O. Z. Voorburgwal 256 naar bovenhuis bij liet Centraal station Amsterdam, dag consult, ook per brief. is een zacht, rein gezicht, blozend, jeug dig uiterlijk, witte fluweel-zachte huid en verblindend schoone tint. Dit alles wordt alleen verkregen door de echte van Bergmann Co., Radebeul a 50 Cts. per stuk verkrijgbaar bij J. v. d. HOOFF. voorheen W. CR00CKEWIT WAzn. KORTEGRACHT 7. ASSURANTIËN, CREDIETEN, COUPONS, DEPOSITO's, EFFECTEN, PROLONGATIÊN, VREEMD GELD, WISSELS. Zij, die in werkelijkheid genezing willen vinden bij kaalhoofdigheid of ontijdig uit/allen van 'thaar, wen den zich in vertrouwen tot J.CERATI, Haarkundige, Amsterdam, Zout steeg 4, boven den kapper. Aan hen, die na onderzoek tot behandeling worden aangenomen, wordt herstel gegarandeerd. Het Nieuws van den Dag schreel onder meer: Een feit is 't dat onderscheidene hier wonende personen van allerlei leeftijd getuigen door hem weder in het bezit van den haardos te zijn gekomen. DE NATUURW0LLEN ONDERGOEDEREN FRIEZENVEEN ZIJN VERKRIJC9AAR f Abonneert U op het KATHOLIEKE Maandelijksvorschijnen 48pag, groot for ma at over 2 kolom men. Romans, Novellen, Historische Verhalen, Poëzie, Allerlei, Raad sels, Looogrief, Rebus, enz. enz. Hoofdverhaal ROBESPIERRE. Prijs 65 CENT per 3 maanden. I Eerste afl. ter inzage bij den boekhandel en bij P. STOKVIS-WATERREUS. Uitgever, 's-Bosch.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1910 | | pagina 3